Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 21:29   #2551
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Aga nie ufalabym temu, ja karmilam tylko piersia do pol roku a okres mi wrocil 2 mies po porodzie, wiec musialam miec owu wczesniej. tak ze to bardzo niepewne
Jak tam dzieciaki ?

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:35   #2552
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Aga, to prawda! ja widzę po butelkach Emilki, ile osadu zostaje z mm i jak je trzeba myć :/ oczywiście teraz już nie wyparzam.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:37   #2553
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Aga, to prawda! ja widzę po butelkach Emilki, ile osadu zostaje z mm i jak je trzeba myć :/ oczywiście teraz już nie wyparzam.
po mm tak, a jak to smierdzi fuuu. Tymon juz butelek nie uzywa.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:41   #2554
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Aga nie ufalabym temu, ja karmilam tylko piersia do pol roku a okres mi wrocil 2 mies po porodzie, wiec musialam miec owu wczesniej. tak ze to bardzo niepewne
Jak tam dzieciaki ?
No właśnie, nie ma reguły, trzeba się pilnować chociaż jak mój Tż usłyszał tą rewelację to widzi dla swoich planów nadzieję w najbliższej przyszłości

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Aga, to prawda! ja widzę po butelkach Emilki, ile osadu zostaje z mm i jak je trzeba myć :/ oczywiście teraz już nie wyparzam.
Widziałam butelkę po Filipa mleku, został właśnie taki brzydki osad a jak ją wąchnęłam po miesiącu nieużywania to też miała taki specyficzny nie za ładny zapach... A niby wyparzania i myta po każdym jedzeniu
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:42   #2555
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
No właśnie, nie ma reguły, trzeba się pilnować chociaż jak mój Tż usłyszał tą rewelację to widzi dla swoich planów nadzieję w najbliższej przyszłości


Widziałam butelkę po Filipa mleku, został właśnie taki brzydki osad a jak ją wąchnęłam po miesiącu nieużywania to też miała taki specyficzny nie za ładny zapach... A niby wyparzania i myta po każdym jedzeniu
Spryciarz z TZ
ja nie moglam zniesc tego zapachu butelek po mm, nawet mimo mycia i wyparzania zostawal.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:49   #2556
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

A dzieciaczki dobrze, Helenka wpadła w nocny sen, przesypia po wieczornej kąpieli i karmieniu ok.8 godzin, powoli się uczy pewnych rytuałów i wyczuwa rytm dnia coraz aktywniejsza jest, nawet już padło parę uśmiechów, ech Filipek troszkę się zrobił dokuczliwy, zrzucam to na karb tego, że nie poświęca mu się już całej swojej uwagi i jakoś próbuje ją na siebie zwrócić na szczęście dla swojej Heluni Laluni ciągle jest kochany i wszystkim chętnym opowiada "jak strasznie kocha swoją siostrzyczkę"

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Spryciarz z TZ
ja nie moglam zniesc tego zapachu butelek po mm, nawet mimo mycia i wyparzania zostawal.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
No sprytny, sprytny chciałam obserwować cykl, nawet założyłam sobie kartę obserwacji po zakończeniu połogu, ale ciężko wyczuć kiedy w ogóle tej owulki się spodziewać, bo może być i za tydzień a może przyjść za 3 miesiące a nie chce mi się mierzyć codzień temperatury

To sobie wyobraź jak capiły po nutramigenie, to był najgorszy śmierdziuch jaki znam jak przeszedł na normalne mm to od razu wymieniłam butelki bo nie dawałam rady..
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:53   #2557
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Aga Filipek i tak jest bardzo grzeczny a Helenka to zlote dziecko, jak Ci juz nocki przesypia to luz Filipek tez byl taki spokojniutki ?


Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 11:12   #2558
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Aga Filipek i tak jest bardzo grzeczny a Helenka to zlote dziecko, jak Ci juz nocki przesypia to luz Filipek tez byl taki spokojniutki ?


Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Absolutnie z Filipem od 2-3 tygodnia już były przeboje brzuszkowe, zatwardzenia, kolki...potem ta skaza, nietolerancja i swędząca wysypka, która mu nie dawała spokoju... Ciężko wspominam pierwsze 3 miesiące Hela całkowite przeciwieństwo.
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:13   #2559
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
A dzieciaczki dobrze, Helenka wpadła w nocny sen, przesypia po wieczornej kąpieli i karmieniu ok.8 godzin, powoli się uczy pewnych rytuałów i wyczuwa rytm dnia coraz aktywniejsza jest, nawet już padło parę uśmiechów, ech Filipek troszkę się zrobił dokuczliwy, zrzucam to na karb tego, że nie poświęca mu się już całej swojej uwagi i jakoś próbuje ją na siebie zwrócić na szczęście dla swojej Heluni Laluni ciągle jest kochany i wszystkim chętnym opowiada "jak strasznie kocha swoją siostrzyczkę"

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


No sprytny, sprytny chciałam obserwować cykl, nawet założyłam sobie kartę obserwacji po zakończeniu połogu, ale ciężko wyczuć kiedy w ogóle tej owulki się spodziewać, bo może być i za tydzień a może przyjść za 3 miesiące a nie chce mi się mierzyć codzień temperatury

To sobie wyobraź jak capiły po nutramigenie, to był najgorszy śmierdziuch jaki znam jak przeszedł na normalne mm to od razu wymieniłam butelki bo nie dawałam rady..
Ale masz cudownego synka. Tak przyjal ladnie siostre

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi onosnie sterylizacji;-) mam jeszcze pytanie co do mm dla noworodka. Chce kupic jedno zeby lezalo sobie w szafce w razie awarii. Mieszkam na wsi wiec jak kryzys pojawi sie to nie bedzie mozliwosci zeby szybko po mleko skoczyc. Jakie mleczko kupic? Jakas mala paczka.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:16   #2560
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Alonka Tymon pije Bebiko, na poczatku jak wprowadzilam mm to dawalismy Nan ale po Nanie mial zaparcia i zielone kupki. Na Bebiku wszystko ok. Ale to wlasciwie zalezy od dziecka, jakie mu bedzie sluzyc.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:24   #2561
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Kurczę, tu już nie pomogę, bo ani jednemu ani drugiemu nie kupowałam mm na początek, Filipek pił w pierwszych miesiącach, ale bebilon pepti a to już jest specjalistyczne tyle co czytam na forum o mamach to też często się przewija bebiko
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 11:59   #2562
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Ja na poczatku tez nie kupowalam, dopiero kolo pol roku mm wprowadzilam, czyli od razu 2 ale 1 tez jest przeciez I Bebiko nam posluzylo, duzo mam wlasnie Bebiko podaje.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2014-06-22 o 12:00
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:18   #2563
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

ja też dawałam Bebiko

a butelki to fakt śmierdzą, nie daj Boże umyć je po kilku godzinach z resztką mleka w środku, wtedy zapach niemiłosierny
ale jak sie myje od razu po zjedzeniu to mozna wytrzymac
ja miałam kilka butelek i wyparzałam hurtowo:P a kiedy przestałam to nie pamiętam szczerze mówiąc

Aga mój K. też był grzeczny jak Helunia, po skończonym miesiącu zaczał ładnie nocki przesypiac, więc mam sie bać drugiego hehe:P
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:20   #2564
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Hania no wlasnie Tymon tez byl zupelnie bezproblemowym dzieckiem, noce przespane, zero problemow brzuszkowych itp. Az strach sie bac drugiego, jezeli bedzie przeciwienstwem

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:56   #2565
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
Ale masz cudownego synka. Tak przyjal ladnie siostre

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi onosnie sterylizacji;-) mam jeszcze pytanie co do mm dla noworodka. Chce kupic jedno zeby lezalo sobie w szafce w razie awarii. Mieszkam na wsi wiec jak kryzys pojawi sie to nie bedzie mozliwosci zeby szybko po mleko skoczyc. Jakie mleczko kupic? Jakas mala paczka.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Alonka my chceliśmy dobre mleko, tż nasłuchał się pozytywów. kupiliśmy enfamil, po którym Emila tak ......zwracała że przez całą sypialnię szły sznity kupiliśmy najtańszego gerbera, na zmianę z NANem, podeszło jej więc nie zmieniałam, ale poczytaj sobie na necie, porównanie, albo inaczej, mam koleżankę która jest doradcą laktacyjnym i ona mi mówiła, które mleko warto kupić. Bo np Gerber nie za dobry ma skład, jak dobrze kojarzę to chyba dużo cukru ma?!
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:02   #2566
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
ja też dawałam Bebiko

a butelki to fakt śmierdzą, nie daj Boże umyć je po kilku godzinach z resztką mleka w środku, wtedy zapach niemiłosierny
ale jak sie myje od razu po zjedzeniu to mozna wytrzymac
ja miałam kilka butelek i wyparzałam hurtowo:P a kiedy przestałam to nie pamiętam szczerze mówiąc

Aga mój K. też był grzeczny jak Helunia, po skończonym miesiącu zaczał ładnie nocki przesypiac, więc mam sie bać drugiego hehe:P
Dobry patent z tym wyparzaniem paru butelek, jak ktoś decyduje się na mm to naprawdę musi być wygodniej
Tiaa, słyszałam właśnie, że jedno z reguły jest przeciwieństwem drugiego ale napewno u Was tak nie będzie, nie ma co słuchać zabobonów najważniejsze to mieć dobre nastawienie, wierzyć, że wszystko będzie bezproblemowo i przekazywać te emocje maluszkowi i jest harmonia ja przyznam się szczerze, że sama "się załatwiłam" z Filipkiem, bo bardzo szybko chciałam wprowadzać różne produkty do swojej diety, nie dbałam za bardzo co mogę, czego nie i efekty w postaci kolek i zatwardzeń przyszły od razu... Poza tym panikowałam strasznie, bałam się każdego płaczu i on to musiał czuć, że czuję się bezradna i wystraszona teraz jestem mądrzejsza o tamte doświadczenia i całkiem inaczej wszystko wygląda

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hania no wlasnie Tymon tez byl zupelnie bezproblemowym dzieckiem, noce przespane, zero problemow brzuszkowych itp. Az strach sie bac drugiego, jezeli bedzie przeciwienstwem
Napewno będziecie miały grzeczne maluchy, zobaczycie
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:16   #2567
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Aga masz racje, na pewno doswiadczenie tez robi swoje. Ale co do diety, to na prawde zalezy od dziecka. Ja nie trzymalam zadnej diety, jadlam normalnie i malemu nigdy nic nie dolegalo.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:34   #2568
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Alonka my chceliśmy dobre mleko, tż nasłuchał się pozytywów. kupiliśmy enfamil, po którym Emila tak ......zwracała że przez całą sypialnię szły sznity kupiliśmy najtańszego gerbera, na zmianę z NANem, podeszło jej więc nie zmieniałam, ale poczytaj sobie na necie, porównanie, albo inaczej, mam koleżankę która jest doradcą laktacyjnym i ona mi mówiła, które mleko warto kupić. Bo np Gerber nie za dobry ma skład, jak dobrze kojarzę to chyba dużo cukru ma?!
oo też mieliśmy taki przebłysk lepszego mleka kupiliśmy Hipp i było dokładnie jak u Emilki po Enfamilu

Aga bardzo mądrze napisane
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:09   #2569
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
My tak sie zabezpieczalismy ze 2lata przed slubem i dzialalo;-) tylko to pewnie zalezy czy mezczyzna ma to kropelkowanie przed wytryskiem i czy kobieta jest bardzo plodna. Ja nie jestem.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Niech i u nas działa

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hej!


To ja wczoraj na wizycie spotkałam znajoma... jej pierwsza coreczka ma 21 miesięcy , druga ma 4 miesiące i jest w ciąży z trzecim dzieckiem
Wow!

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Mysza, no to moze niedlugo ktos trzeci sie u Was pojawi
Dla mnie taka ilosc gosci to kosmos, my mielismy male wesele.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Byc może

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Wow, to dopiero mieli zapraszania, współczuję x350 Brawo za kolejne 7 mniej zaproszeń, idziecie jak burza
A co do tego kp to racja, ponoć chroni kiedy kobieta karmi regularnie i tylko i wyłącznie piersią
Baardzo wcześnie musieli zacząć
Dziś rozdane 15! Mamy już 67 ze 111, bliżej niz dalej
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 19:16   #2570
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Aga masz racje, na pewno doswiadczenie tez robi swoje. Ale co do diety, to na prawde zalezy od dziecka. Ja nie trzymalam zadnej diety, jadlam normalnie i malemu nigdy nic nie dolegalo.
Ech, fajnie, naprawdę fajnie, po cichu zazdraszczam teraz się boję każdej zmiany w diecie przy Helence, leci jej już 6 tydzień, a ja ciągle na obiad tylko rosół/krupnik/barszczyk ...

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
oo też mieliśmy taki przebłysk lepszego mleka kupiliśmy Hipp i było dokładnie jak u Emilki po Enfamilu
Bodajże Almik dobrze napisała, że każdemu dziecku co innego pasuje, jednak czasem mleko z wyższej półki okazuje się dużo gorsze od zwyklaka Ja też po nutramigenie przeszłam na to nestle z niebieskim misiem, nie ukrywajmy - jedno z najtańszych i wreszcie skończyły się wszelkie ulewania i kolorowe kupy

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dziś rozdane 15! Mamy już 67 ze 111, bliżej niz dalej
Ciągle do przodu, to nic dziwnego, że całe dnie Cię na wizażu nie ma
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:25   #2571
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Ech, fajnie, naprawdę fajnie, po cichu zazdraszczam teraz się boję każdej zmiany w diecie przy Helence, leci jej już 6 tydzień, a ja ciągle na obiad tylko rosół/krupnik/barszczyk ...


Bodajże Almik dobrze napisała, że każdemu dziecku co innego pasuje, jednak czasem mleko z wyższej półki okazuje się dużo gorsze od zwyklaka Ja też po nutramigenie przeszłam na to nestle z niebieskim misiem, nie ukrywajmy - jedno z najtańszych i wreszcie skończyły się wszelkie ulewania i kolorowe kupy


Ciągle do przodu, to nic dziwnego, że całe dnie Cię na wizażu nie ma
Przynajmniej nie masz problemu z waga po ciazy na takiej diecie ja pierwszy tydzien trzymalam jakas diete, a potem przestalam tak uwazac i nic mu nie bylo, tak ze trzeba obserwowac dziecko.

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dziś rozdane 15! Mamy już 67 ze 111, bliżej niz dalej


Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:31   #2572
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie masz problemu z waga po ciazy na takiej diecie ja pierwszy tydzien trzymalam jakas diete, a potem przestalam tak uwazac i nic mu nie bylo, tak ze trzeba obserwowac dziecko.
Przyznaję, że zostały mi 3 kg z 13 ciążowych i trzymają się mnie twardo dziś się przełamałam i pochłonęłam 3 ogromne kawałki ciasta, na szczęście Mała spokojna
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:34   #2573
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

3 kg to tyle co nic, Lusia bedzie bardziej mobilna to raz dwa bedziesz miala -3

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:17   #2574
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Dziś rozdane 15! Mamy już 67 ze 111, bliżej niz dalej
już bliżej końca

a tak z ciekawości, ile gości macie planowo na weselu? bo tyle zaproszeń, to domyślam się, że duże wesele ?
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 05:08   #2575
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7


Wynurzam nos z krzaczorów czytam, czytam a coś wbić w pisanie się nie mogę

Witam nową koleżankę!
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:56   #2576
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

Wynurzam nos z krzaczorów czytam, czytam a coś wbić w pisanie się nie mogę

Witam nową koleżankę!
pisz i nie marudz ! co u Was ?

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:09   #2577
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

Wynurzam nos z krzaczorów czytam, czytam a coś wbić w pisanie się nie mogę

Witam nową koleżankę!
Agula, nie uwierzysz chyba, ale DZIŚ W NOCY mi się śniło, że do Ciebie pisałam co się z Tobą dzieje chyba się ściągnęłyśmy myślami co u Was?
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:09   #2578
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Hej Przepraszam, że znów mnie nie ma, ale przeprowadzka u nas trwa. Ciągle wywozimy kolejne rzeczy i czasu nam brakuje. Także jak się ogarnę to zawitam znów na stałe
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:22   #2579
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Hej Przepraszam, że znów mnie nie ma, ale przeprowadzka u nas trwa. Ciągle wywozimy kolejne rzeczy i czasu nam brakuje. Także jak się ogarnę to zawitam znów na stałe
Jak fajnie !! to czekamy

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:37   #2580
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mądre, piękne, young i fit. Nowy wątek będzie git ! Young PM & Wifes, cz.7

Aniqa super!!


Co u nas? W sumie leci powolutku
Byliśmy tydzień w pl na urlopie, tż zmienił pracę, dostałyśmy się do przedszkola do grupy tęczowej dziś idziemy na 2h poznać wychowawczynie i inne dzieciaki 1 sierpnia startujemy na poważnie już się boję..

Alonka my mieliśmy Bebilon, bo Bebiko było meeega zatwardzenie i kłopoty brzuszkowe cena nie mała bo 3 lata temu 40zł za puszkę, nie wiem jak teraz.
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-03 15:03:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.