Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 10:41   #1171
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez mundurowa21 Pokaż wiadomość
Dopisuje się

30.08.2008 ! Nasz Ślub.
a witamy! Ale opisuj jak przygotowania, no i dawaj foty sukni Bo to jest to, co tygryski wizażowe lubią najbardziej!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:42   #1172
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam Was mordki zaraz lecę zrobić sobie rozpuszczalną Jacobsa day&night, jak któraś ma ochotę to nastawić kubek .

Lulucelo zapomniałam dodać, że miałaś bardzo ładną ozdobę na tort. Widziałam ją raz u mnie w kwiaciarni. Kosztowało około 100 zł i jakoś ta cena mnie zniechęciła. Ale figurka jest boska. .

Dzasta110 obie fryzurki są ładne. Pierwsza znacznie elegantsza (może i ją bym osobiście wybrała). Powiedz tylko planujesz welon?

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny oglądałam wasze zdjęcia super wyglądałyście, ja dzisiaj w końcu zamówiłam z mamą ciasto i tort i wybrałyśmy menu na ślub, wszystko było by ok ale mój tż już 2 dzień sie nie odzywa do mnie, nie wiem co jest grane, moja mama mówi że jeszcze takiej wkurzonej mnie nie widziała, twierdzą wszyscy że wkurzam się o wszystko to jest właśnie stres... mam nadzieje że jakoś wytrzymamy wszyscy do 30 w zgodzie.
To stres. Zobaczysz jak już wszystko (no prawie) będziecie mieli pozałatwiane, od razu atmosfera będzie inna. Ja w tej chwili mam fazę bycia w skowronkach.

Monai miałaś bardzo ładną delikatną ozdobę na auto
katey też ładne zdjęcia, będę miała balony w podobnej kolorystyce


Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zostaly 3 dni.
Mnie sie stres udziela
A mi się wydaje, że to nie nasz ślub , że szykujemy się tak dla innych

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja rozumiem naprawdę, że ja nie pracuję, a on tak, i ma zdecydowanie mniej czasu na załatwienie różnych rzeczy. Tylko że ja też mam swoje rzeczy do roboty (dyplom), a póki co ja się wszystkim zajmuję.

Prawda jest taka, że gdyby nie my - baby, faceci by się z nami nie hajtnęli. Bo nic nie byłoby przygotowane na czas.

Asiuk
wydaje mi się, że dziewczyny zawsze przejmują inicjatywę w przedślubnych przygotowaniach. U mnie było podobnie. Sama tworzyłam listę gości, sama wypisywałam zaproszenia dumając nad adresami, odmienieniem nazwisk, wybór dekoracji sali i Kościoła też był częściowo na mojej głowie, bo tu udzieliła się moja mama. A F. mówił do mnie, ja się na tym nie znam, wybierz tak jak ty chcesz. No spoko, a później będzie na kogo zwalić hehe. Tak samo było z załatwianiem nauk i poradni. Ciągle słyszałam, załatwimy to później bądź spokojna, tylko że u mnie 3 razy do roku są zapisy i dosłownie cudem udało nam się zapisać na nauki, na poradnię oczywiście nie zdążyliśmy i sama szukałam na necie informacji po innych ślubnych forach. W końcu jakaś dziewczyna podała mi namiary na pewną kobietkę. Ona sama nie miała już wolnych terminów, ale po wysłuchaniu historii, że u nas w parafii nie daliśmy rady przyjęła nas. Ech gdyby nie te baby!

Cytat:
Napisane przez asiuk
Ze szwagrem będziemy mieszkać na jednym piętrze. Bardzo się lubimy, wspólnie jeździmny na różne wyjazdy i wychodzimy do knajpek, kina
Zresztą mój przyszły szwagier to jednoczenie mój były facet
O kurczę, trochę dziwnie by mi było .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:50   #1173
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez mundurowa21 Pokaż wiadomość
Dopisuje się

30.08.2008 ! Nasz Ślub.
Witamy witamy!
Pisz szybciorem i pokazuj sukienkę i dodatki, fryzurki, makijery itp.
Bo czasu nie ma za wiele...
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
120 za fryzure i tyle za próbny to też dużo. Dobrze, że płaciłam mniej - 30zł za próbny i 60 za własciwa fryzure (trzymała sie super i uczesana byłam tak, jak chciałam
Kasieńko a te doczepianie rzęs to jakie Ty chcesz? Takie na raz?
Wiem, ze dużo...
U mnie jakoś tak jest...
Nie mam znajomej fryzjerki, która mnie pomolestuje, tak u nas się fryzjerki liczą.
Co począc...
Trzeba było którąś zamówić w końcu, a jaka ona jest okaże się na próbnej. A jeśli wydam te 120 zł i okaże się że tragedia to ją tam na miejscu zamorduję

Co do rzęsek to takie doczepiane kępkami na klej jakiś tam medyczny nieuczulający.
Mają się trzymać minimum tydzień, wiec super.
W Egipcie pozarzucam rzęsami może poderwę jakiegoś śmierdzącego paskudnego Araba
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:52   #1174
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witajcie kochane! Znowu wpadam po dłuższej przerwie (nadal w domu bez netu( )
Martwię się pogodą na 23., a Wy? Mam zdjęcia plenerowe, a tu zapowiadają deszcz...
W sumie większość rzeczy mamy załatwione. Tylko jedna sprawa... mama musi mi przerobić suknię, bo jest za ciasna... :/ Jutro prujemy
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:55   #1175
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Mundurowa21 witam serdecznie

Gosiunia22 upałów na pewno nie będzie, a raczej pogoda oscylująca w okół 20 stopni z przelotnym deszczem. Ja jestem ciągle dobrej myśli, że chmurki uciekną i będziemy mieli ładne niebo.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:56   #1176
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
120 za fryzure i tyle za próbny to też dużo. Dobrze, że płaciłam mniej - 30zł za próbny i 60 za własciwa fryzure (trzymała sie super i uczesana byłam tak, jak chciałam
Kasieńko a te doczepianie rzęs to jakie Ty chcesz? Takie na raz?
Ja płacę po 110zł za próbna i właściwą. Dowiedziałam się że na próbnej mogę mieć kilka fryzur aż mi się spodoba i to będzie ta właściwa, chociaż tyle za tą cenę.
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:02   #1177
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
170 zł za tipsy strasznie dużo. Za założenie płacę 80 a za uzupełnianie żelu 50. Co można zrobić na paznokciach za 170 zł? Masz jakieś zdjęcia tego, co chcesz?
u nas norma jest ze za akrylowe i zelowe tipsy za sam french placi sie 150zl... ja chce jakies swiecidelka a za kamienie svarowskiego placi sie od kamienia...

wklejam fryz ktory bede miala na glowie i pazurki


Cytat:
Napisane przez mundurowa21 Pokaż wiadomość
Dopisuje się

30.08.2008 ! Nasz Ślub.
opowiadaj wszystko od poczatku... raz dwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (66,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg french z diamencikami.jpg (19,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg french 7.JPG (56,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg french 6.jpg (69,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazurki 2.JPG (47,2 KB, 27 załadowań)
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 11:04   #1178
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

U mnie sie tez włąsnie zachmurzylo

Agata R słyszałam o tych wichurach od ciotki, ja jednak mam nadzieje ze bedzie ładna pogoda, obojetnie jaka byle bez burz i deszczu. Mamy zdjecia w plenerze

Asiuk ja za paznokcie dam 70 zł. A za fryzure tyle samo.

Mundurowa 21 witamy i opowiadaj jak tam przygotowania
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:08   #1179
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość

wklejam fryz ktory bede miala na glowie
Agatko bosssssska fryzurka , juz sobie Ciebie wyobraziłam pięknoto Ty nasza
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:09   #1180
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
u nas norma jest ze za akrylowe i zelowe tipsy za sam french placi sie 150zl... ja chce jakies swiecidelka a za kamienie svarowskiego placi sie od kamienia...

wklejam fryz ktory bede miala na glowie i pazurki

Drogo strasznie. Mi w jednym miejscu powiedzieli 70zł za żel i zdobienie, a w przypadku kryształków svarowskiego 2 zł od krzyształka dodatkowo.

A i tak robię gdzie indziej, za jakieś 30zł, bez kryształków

Fryzura bossska, już Cię w niej widzę, pięknie będziesz wyglądać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:17   #1181
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
U mnie sie tez włąsnie zachmurzylo

Agata R słyszałam o tych wichurach od ciotki, ja jednak mam nadzieje ze bedzie ładna pogoda, obojetnie jaka byle bez burz i deszczu. Mamy zdjecia w plenerze
nio kurcze my tez mamy plener i modle sie juz o pogode... a jak nie to lanie matki natury bedzie

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Agatko bosssssska fryzurka , juz sobie Ciebie wyobraziłam pięknoto Ty nasza
z jednej strony bede mialam takie zawijasa a z drugiej warkocza takiego dziwnego do srodka... niestety fotek nie mam z probnej bo fryzka zrobiona tak na odwal sie... ale doszlismy z fryzjerem do porozumienia i przylukal czy bedzie sie to ladnie ukladalo i tyle... nie zaplacilam nic a jeszcze dostalam odzyweczke

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Drogo strasznie. Mi w jednym miejscu powiedzieli 70zł za żel i zdobienie, a w przypadku kryształków svarowskiego 2 zł od krzyształka dodatkowo.

A i tak robię gdzie indziej, za jakieś 30zł, bez kryształków

Fryzura bossska, już Cię w niej widzę, pięknie będziesz wyglądać
u nas niestety wszedzie takie ceny... za 30zl dziewczyny na lewo nie robia tipsow... sama kiedys robilam to za 60zl...
coz poradzic... raz nie zawsze
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 11:22   #1182
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Z cała pewnością wystarczy. Mam nadzieję, że pod koniec października albo na początku listopada będziemy juz mieszkać a do tego czasu... szkoda gadac.
no to jeszcze dwa miesiace Gosiu!Glowa do gory!dasz rade!!!byleby wytrwac

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hmm asiuk, agunia82 łączę się w bólu. Właśnie to jest najciekawsze że my mamy załatwać i ich i swoja strone. Po prostu ręce opadają.
My też nie mamy potwierdzeń ze strony Pana Młodego- mam powoli tego dosyć.

Asiuk hehehe bosko Szwagier=były facet No to poznałaś dość dobrze rodzinkę i wybrałaś lepszy model

Co do poznawania rodzinki przypomniala mi sie swietna sytuacja. Byłam z Kamilem może rok albo dwa . W wakacje mieszkalam u niego nad morzem i tam pracowalam. Kiedyś chciałam się wykąpać- patrzę światło w łazience wprawdzie się świeci ale drzwi uchylone. Myślałąm że ktos nie zgasił, wzięłam więc piżamę, ręcznik i wpakowałam się do tej łazienki. A tam... mój teść stoi jak go Pan Bóg stworzył Więc ja nogi za pas i buch pod kołdrę w pokoju. Kamil nie wiedział co się stało a ja do niego że nigdy już spod tej kołdry nie wyjdę. Tak mi głupio było że aż


Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane! Znowu wpadam po dłuższej przerwie (nadal w domu bez netu( )
Martwię się pogodą na 23., a Wy? Mam zdjęcia plenerowe, a tu zapowiadają deszcz...
W sumie większość rzeczy mamy załatwione. Tylko jedna sprawa... mama musi mi przerobić suknię, bo jest za ciasna... :/ Jutro prujemy
gosiunia a jak sie czujesz??????
p.s.dziewczynki jutro o 11 jade na moja pierwsza w zyciu konferencje w szkole gdzie dostalam etat...boje sie okropnie.....nawet nie wiem w co sie ubrac
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:34   #1183
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
z jednej strony bede mialam takie zawijasa a z drugiej warkocza takiego dziwnego do srodka... niestety fotek nie mam z probnej bo fryzka zrobiona tak na odwal sie... ale doszlismy z fryzjerem do porozumienia i przylukal czy bedzie sie to ladnie ukladalo i tyle... nie zaplacilam nic a jeszcze dostalam odzyweczke
to super , a Ty na pewno będziesz się świetnie prezentować w tej fryzurce, już nie mogę się zdjęć doczekać
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
p.s.dziewczynki jutro o 11 jade na moja pierwsza w zyciu konferencje w szkole gdzie dostalam etat...boje sie okropnie.....nawet nie wiem w co sie ubrac
Toverku na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:36   #1184
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

kinia2807 dziekuje za trzymanie kciukow...stresa mam wiekszego niz przed obrona czy samymi egzaminami na studiach
p.s.kurcze skacze wam po ekranie toto lotek?????/do szalu mnie doprowadza!

Edytowane przez toverek83
Czas edycji: 2008-08-20 o 11:37 Powód: a mi to lotto
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:37   #1185
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
p.s.dziewczynki jutro o 11 jade na moja pierwsza w zyciu konferencje w szkole gdzie dostalam etat...boje sie okropnie.....nawet nie wiem w co sie ubrac
Nie bój się pysiu!
Musisz być otwarta na ludzi, a nie wyglądać jak wystraszony kurczak, bo pomyślą sobie że te dzieci Cię zjedzą!
Ubierz się elegancko <nie wiem jaki masz styl ubierania>.
Jakiś kostiumik, spódniczka ołówkowa <moja ulubiona>, ale nie ubieraj się pogrzebowo.

Buzi słodziaku
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:37   #1186
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
kinia2807 dziekuje za trzymanie kciukow...stresa mam wiekszego niz przed obrona czy samymi egzaminami na studiach
Toverku, poradzisz sobie na pewno. trzymam mocno za Ciebie. I moc buziaków

Edit: A mi lotto nie lata bo mam poblokowane te wstrętne reklamy w firefoxie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:39   #1187
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Toverek garsonka będzie ok, lepiej być eleganckim zwłaszcza że to poczatki i beda Cie oceniac na dzien dobry. Bedzie dobrze
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:40   #1188
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Toverku tylko bez paniki- ubierz się łądnie wygodnie i trochę elegancko. Wrzuć uśmiech na twarz i po kłopocie Bedzie dobrze


Agatko jesteś śliczna więc fryzura tylko doda Ci szyku Za mocno ozdobionymi paznokciami nie przepadam więc w tej sprawie doradzać nie będę

Gosia, toverek ja po tej akcji w łazience nie umialam spojrzeć na tatę Kamila przez resztę mojego pobytu . Wiecie- to były początki- rodzice mojej miłości widywali mnie 2 razy do roku (na wakacje i ferie). Heh teraz gdy znam pania Henia lepiej, wiem jaki on jest mo.że zachowałabym się mniej dziko ale wtedy...Masakra
Hmm ale -przynajmniej wiem jak mój Kamil będzie sie prezentował za 20 lat I powiem że całkiem nieźle
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:43   #1189
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Gosia, toverek ja po tej akcji w łazience nie umialam spojrzeć na tatę Kamila przez resztę mojego pobytu . Wiecie- to były początki- rodzice mojej miłości widywali mnie 2 razy do roku (na wakacje i ferie). Heh teraz gdy znam pania Henia lepiej, wiem jaki on jest mo.że zachowałabym się mniej dziko ale wtedy...Masakra
Hmm ale -przynajmniej wiem jak mój Kamil będzie sie prezentował za 20 lat I powiem że całkiem nieźle
Popłakałam sie

__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 11:57   #1190
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Wiem, ze dużo...
U mnie jakoś tak jest...
Nie mam znajomej fryzjerki, która mnie pomolestuje, tak u nas się fryzjerki liczą.
Co począc...
Trzeba było którąś zamówić w końcu, a jaka ona jest okaże się na próbnej. A jeśli wydam te 120 zł i okaże się że tragedia to ją tam na miejscu zamorduję

Co do rzęsek to takie doczepiane kępkami na klej jakiś tam medyczny nieuczulający.
Mają się trzymać minimum tydzień, wiec super.
W Egipcie pozarzucam rzęsami może poderwę jakiegoś śmierdzącego paskudnego Araba
Cholera to też dużo, ja miałam doklejane takie kępki po 3 na oko czyli w sumie 6 i płaciłam po 2 albo 3 zł za kępkę
Jak to czasami dobrze być z małej mieściny

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
no to jeszcze dwa miesiace Gosiu!Glowa do gory!dasz rade!!!byleby wytrwac
p.s.dziewczynki jutro o 11 jade na moja pierwsza w zyciu konferencje w szkole gdzie dostalam etat...boje sie okropnie.....nawet nie wiem w co sie ubrac
To jeszcze aż dwa miesiące i mam nadzeję, że dam radę, teraz żyję wakacjami, więc jest mi łatwiej.
Ubierz się trochę elegancko, ale bez przesady, nie na "starą babę" Żadne okropne garsonki, chyba ze jakiś ładniutki komplecik

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Gosia, toverek ja po tej akcji w łazience nie umialam spojrzeć na tatę Kamila przez resztę mojego pobytu . Wiecie- to były początki- rodzice mojej miłości widywali mnie 2 razy do roku (na wakacje i ferie). Heh teraz gdy znam pania Henia lepiej, wiem jaki on jest mo.że zachowałabym się mniej dziko ale wtedy...Masakra
Hmm ale -przynajmniej wiem jak mój Kamil będzie sie prezentował za 20 lat I powiem że całkiem nieźle
wiesz co ja nawet gdybym dobrze znała tatę mojego TŻ-a i tak paliłabym się ze wstydu


Agata R fajne te pazurki w stylu takich, jakie podobają mi sie u kogoś, ale siebie sobie z takiemi nie wyobrazam Paewnie trzeba nad nimi więcej popracować niż nad takimi normalnymi, ale 150-170 zł to u mnie tipsy nie kosztowały nawet wtedy, gdy była to nowość i mało dziewczyn się tym zajmowało. Widać zależy od regionu kraju
Powtórzę: dobrze być z małej mieściny (czasami)
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:03   #1191
agagmm23
Raczkowanie
 
Avatar agagmm23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 302
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2403.jpg (63,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2100.jpg (109,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2153.jpg (73,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (82,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 077.jpg (121,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 172.jpg (55,3 KB, 44 załadowań)
__________________

agagmm23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:05   #1192
agulla.@
Raczkowanie
 
Avatar agulla.@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
(...)
Co do poznawania rodzinki przypomniala mi sie swietna sytuacja. Byłam z Kamilem może rok albo dwa . W wakacje mieszkalam u niego nad morzem i tam pracowalam. Kiedyś chciałam się wykąpać- patrzę światło w łazience wprawdzie się świeci ale drzwi uchylone. Myślałąm że ktos nie zgasił, wzięłam więc piżamę, ręcznik i wpakowałam się do tej łazienki. A tam... mój teść stoi jak go Pan Bóg stworzył Więc ja nogi za pas i buch pod kołdrę w pokoju. Kamil nie wiedział co się stało a ja do niego że nigdy już spod tej kołdry nie wyjdę. Tak mi głupio było że aż
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
(...)
Gosia, toverek ja po tej akcji w łazience nie umialam spojrzeć na tatę Kamila przez resztę mojego pobytu . Wiecie- to były początki- rodzice mojej miłości widywali mnie 2 razy do roku (na wakacje i ferie). Heh teraz gdy znam pania Henia lepiej, wiem jaki on jest mo.że zachowałabym się mniej dziko ale wtedy...Masakra
Hmm ale -przynajmniej wiem jak mój Kamil będzie sie prezentował za 20 lat I powiem że całkiem nieźle
no niezle
jestem w pracy i śmieje sie w głos (dobrze, że nikogo nie ma)
agulla.@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:08   #1193
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
p.s.dziewczynki jutro o 11 jade na moja pierwsza w zyciu konferencje w szkole gdzie dostalam etat...boje sie okropnie.....nawet nie wiem w co sie ubrac
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Toverek garsonka będzie ok, lepiej być eleganckim zwłaszcza że to poczatki i beda Cie oceniac na dzien dobry. Bedzie dobrze
Spokojnie. Ja też się bałam, ale nie było czego. Bardzo miło mnie przyjęto. Z tym eleganckim strojem to nie przesadź w drugą stronę. Ja pamiętam, że na radę pedagogiczną (bo to chyba o to Ci chodzi) ludzie przyszli ubrani jeszcze na "wakacyjnym luzie". Dopiero na rozpoczęcie roku szkolnego byli "pod krawatem"
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:09   #1194
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
no w końcu!

ślicznie wyglądałyście, moje gratulacje, i jeszcze raz wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:14   #1195
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
lanie za to ze tak dluo musialysmy czekac
ale foteczki sliczniuchy GRATULACJE
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:23   #1196
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
kinia2807 dziekuje za trzymanie kciukow...stresa mam wiekszego niz przed obrona czy samymi egzaminami na studiach
p.s.kurcze skacze wam po ekranie toto lotek?????/do szalu mnie doprowadza!

totolotek, to juz tak od kilku dni lata
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Edit: A mi lotto nie lata bo mam poblokowane te wstrętne reklamy w firefoxie
a jak ? ja tez mam firefoxa, ale nie umiem tego zablokować
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hmm ale -przynajmniej wiem jak mój Kamil będzie sie prezentował za 20 lat I powiem że całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
ślicznie wyglądaliście, serdeczne gratulacje
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:27   #1197
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kina, jak masz firefoxa, to gdzieś przy tym banerze reklamowym powinno być takie malusieńke okienko "zablokuj" (nad prawym górnym rogiem) Kliknij w niego i wciśnij "ok"
Powinno zadziałać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:29   #1198
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
Nooooo... ślicznościowo!
Sukienka <oprócz kfiatucha naturalnie> prześliczna i wyglądałaś w niej wspaniale!
Śliczne stroiczki na autko!
Tylko co tak późno??
Lanie się należy!



Mówcie co chcecie ale ja też nie jestem z dużego miasta!!!
I mimo wszystko jest tu "nieco" drogo.
Co poradzić?
Trzeba słono zapłacić i zapomnieć!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:31   #1199
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

agagmm23 śliczne te fotki Bardzo mi się podobacie oboje Warto było czekać

Ps. Ciesze się że Wam się historia spodobała. Mi wtedy nie było do śmiechu ale po latach opadło zażenowanie. Chociaż jak teraz na majówkę pan Heniu to przypomniał to ponoć takiego buraka walnęłaµ że hej
W akademiku męskim jak mieskzałam to też prysznic dzieliliśmy z chłopakami. I też się jednemu do kabiny wpakowałam. A najlepsze że weszłam tyłem i go nie zauważyłam dopiero jak się odwróciłam to omal zawału nie dostałam. A najlepsze że reakcja była podobna jak z teściem- nogi za pas i pod kołdrę
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:34   #1200
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
agagmm23 śliczne te fotki Bardzo mi się podobacie oboje Warto było czekać

Ps. Ciesze się że Wam się historia spodobała. Mi wtedy nie było do śmiechu ale po latach opadło zażenowanie. Chociaż jak teraz na majówkę pan Heniu to przypomniał to ponoć takiego buraka walnęłaµ że hej
W akademiku męskim jak mieskzałam to też prysznic dzieliliśmy z chłopakami. I też się jednemu do kabiny wpakowałam. A najlepsze że weszłam tyłem i go nie zauważyłam dopiero jak się odwróciłam to omal zawału nie dostałam. A najlepsze że reakcja była podobna jak z teściem- nogi za pas i pod kołdrę
Izuś, jeszcze jedna taka historia i będę skłonna przypuszczać że Ty to jednak celowo robisz
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.