Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 13:09   #1291
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
asiuk, my dostaliśmy spis zabaw weselnych od orkiestry i z nich mamy kilka wybrać. Ale myślę, że jakbyśmy im inną zabawę zasugerowali niż na liście to by ją przygotowali, bo to w ogóle bardzo ugodowi ludzie
Mój zespół chyba ma jakąś listę zabaw, muszę do nich napisać

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Asiuk ja nie używam, ale moja siostra takich używa i bardzo sobie chwali. Na moim weselu była świadkową i też takie miała. Może kup i idź w nich na jakąś imprezę i zobaczysz jak się będą trzymały. Nie są aż takie drogie, tak w granicach 40-50 zł.
Tylko najgorsze jest to, że nie można ich zmierzyc w sklepie. A mają niby "numeracje" A-D, jak miseczki. Tylko że sama miseczka nie określa przecież rozmiaru biustu
Wolałabym kupić jakiś wygodny i ładnie modelujący piersi biustonosz, ale nie wiem, czy się uda taki znaleźć
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:18   #1292
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Tylko najgorsze jest to, że nie można ich zmierzyc w sklepie. A mają niby "numeracje" A-D, jak miseczki. Tylko że sama miseczka nie określa przecież rozmiaru biustu
Wolałabym kupić jakiś wygodny i ładnie modelujący piersi biustonosz, ale nie wiem, czy się uda taki znaleźć
Wysłałam Ci PW. Zobacz sobie.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:54   #1293
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość

Martus nie chce Cie straszyć ale ja miała stresa dopiero w sobote od rana
Nie chcę o tym jeszcze myśleć. Jak na razie czuje się ok.


/2/
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:12   #1294
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

oto i one

zaplacilam tylko 130zl...

i ucze sie od nowa pisac lapac i ciezko jest dlubac w nosie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazur lewy.JPG (77,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazur prawy.JPG (49,0 KB, 79 załadowań)
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:15   #1295
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
oto i one

zaplacilam tylko 130zl...

i ucze sie od nowa pisac lapac i ciezko jest dlubac w nosie
no no no, pięknie
padłam z tego dłubania, a ja się zastanawiam jak ja soczewki założę w dniu ślubu, nie dość, że będę miała tipsiory, to jeszcze kępki rzęs doklejone
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:46   #1296
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
oto i one

zaplacilam tylko 130zl...

i ucze sie od nowa pisac lapac i ciezko jest dlubac w nosie
Ładnutkie, tylko ja bym mniej kamyczków dała Czy te kamyki tylko na jednym - TYM palcu (no i wiadomo - na drugiej łapce) to tak specjalnie, żeby TŻ wiedział, na który palec ma wkładać obrączkę? Kiedyś czytałam, że właśnie często tak się robi
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:48   #1297
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ładnutkie, tylko ja bym mniej kamyczków dała Czy te kamyki tylko na jednym - TYM palcu (no i wiadomo - na drugiej łapce) to tak specjalnie, żeby TŻ wiedział, na który palec ma wkładać obrączkę? Kiedyś czytałam, że właśnie często tak się robi
hehe dobre, nie wpadłam na to wcześniej, a może ja też bym taką małą ściągawkę dla mojego TŻta zrobiła?
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 14:51   #1298
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agagmm23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Dawno mnie tu nie było. Ślub miałam 26 lipca, wiec troche czasu od tego dnia mineło. Dopiero teraz znalazłam czas aby powklejac kilka zdjęc z Naszego wspaniałego dnia.

Był to cudowny dzień, od rana świeciło słoneczko, stres bardzo nie dokuczał, a jak stanelismy w Kosciele prze składaniem przysiegi, i poczułam dłoń męża to uspokoiłam sie całkowicie. A poźniej to juz zabawa do samego rana.
Piekne zdjecia. Gratuluje

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
pierwsza czesc plenerku

z plenerem to bylo tak ze sukienka dzien wczesniej zostala wydobyta z worka i byla brudactwo, tren czarny (juz z kosciola) no to dawaj i do wanny, tren prany byl trzy razy , woda czarna, calosc szczoteczka , potem na wieszak halke pod spod i schlo, a czesala mnie mama
Zdjecia cudowne


Dziewczyny przyznaje sie bez bicia, ze nie przeczytalam tego co pisalyscie tylko pierwsza strone. Dzisiaj mam latania jak nic. Szykujemy wszystko na polter
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:40   #1299
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hejka oj dawno mnie tu nie było, ale tyle sie działo, m.in te moje zęby ale juz jest ok. nie mam teraz netu w domu, pisze z pracy. Wszystkim slubującym w sobotę życzę pięknej pogody i wszystkiego najlepszego, duzo zrozumienia i wzajemnej miłości silniejszej z dnia na dzień
buziaki
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:15   #1300
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Agatka śliczne paznokieciory,tyle,ze jakbym ja je miala brac to na pewno musiałyby być krótsze i chyba z innym wzorkiem A co do ograniczonych mozliwości przy wykonywaniu niektórych czynności to znam ten ból-chociaz ja już po jakimś czasie opanowałam odpowiednią technikę dłubania tu i tam
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:21   #1301
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

no moje dziubaski kochane cztam to co sie zdarzylo kiedy mnie nie bylo i widze ze o mnie pamietalyscie . Dziekuje za pamiec , a co do przepowiedni ze bede miala ta swoja pogode to sie nie sprawdzila i wiecie co caly tydzien przed chodzilam i sprawdzalam pogode i zapowiadali deszcz ale cieplo to lazilam i jeczalam wszytskim a wszyscy mowil eee tam nie bedzie padac i kto mial racje ???? jasne ze ja no chociaz oni tez troche bo nie padalo a lalo

A mowilam wszytkim ze wole sie nastawic do tego ze bedzie brzydko i miec mila niespodzianke niz w dniu slubu stresowac sie katastrofa , rano otwierajac oczka bylo sloneczko i tak w sumie do mojego wyjscia bowiem chwile przed wyjsciem dopiero sie rozpadalo, a po mszy juz byla "piekna" pogoda tylko ze wszytko mokre nie mniej jednak w trakcie wesela lalo ) no to jaka to bedzie wrozba ????




zmienilam sobie avatarek na ten z butonierka we wlosach

edit
ale nudy !!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez lulucelo
Czas edycji: 2008-08-21 o 17:01 Powód: zmienilam avka
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 17:04   #1302
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hejka
Powróciłam po 3 godzinnej nieobecności
Zjadłam właśnie mój ostati posiłek na dziś: ryżyk z mizeryjką i kotlecikiem z cycuszka kurzego.
Było ekskluzywne i pękam w szwach
Czekam na mojego królika, który dopiero skończył prackę i już do mnie pędzi.

Widgeciku- prześliczną masz salę... zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam dwa pytania:
1. czy któraś z Was będzie miała wkładki/nakładki silikonowe na biuścior (zamiast stanika)? Babka w sklepie mi polecała, ale nie wiem, czy takie cóś w ogóle jakoś modeluje/podnosi cycuchy?
2. czy dajecie zespołowi konkretną listę z zabawami weselnymi? (Ava chyba taką listę sporządziła) Czy liczycie na ich kreatywność, jedocześnie sugerując, jakie zabawy będą mile widziane, a jakie nie? Jest taka "zabawa", że para mloda losuje karetczki, na których jest napisane, co każde z młodych będzie robić po ślubie, jakie obowiązki i przywileje. Czy to wszystko przygotowuje zespół, czy Wy samodzielnie?

Nie mogę zdecydować się na bukiet Wiem mniej więcej, jakiego kształtu szukam. Nieco gorzej z kolorystyką
Ad.1- nie uzywałam nigdy takich cudaków, ale myślę że powiekszać się już nie muszę
Łukasz mi ostatnio powiedział, że cycków już nie mam
Ale to nie prawda, co z tego że z C zrobiło mi się B
Ad.2- Ja mam orkiestrę kóra nie bardzo czuje się w jakichkolwiek zabawach i za wiele pewnie nie wymyśli.
Chyba, że macie jakieś pomysły to bardzo proszę na priva- to ich trochę przycisnę!!!
Ad.3- Mam to samo kochana z bukietem.
opowiedz mi o kolorach w Twoim życiu , a może coś doradzimy...
jaki kolor przewodni, jaki Twój ulubiony kolor, w jakim dobrze sie czujesz?? hm??
Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
oto i one

zaplacilam tylko 130zl...

i ucze sie od nowa pisac lapac i ciezko jest dlubac w nosie
Kotecku są prześliczne.
Ja mówię od razu, ze uwielbiam tzw- sztachety czyli nic nie zaokrąglone po boczkach.
Ale u kogoś takie okrągłe mi się podobają baaaaardzo
Proszę pochwalić ode mnie Panią od pazuresków za przepiękną linię uśmiechu!!!
Cud malina
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:33   #1303
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

kasienka 1985,dzasta110,gosia1007, izka19855,kina2807,agunia 82 To dla Was:roz a::roza :
a teraz relacja-bylo dobrze nawet bardzo dobrze.Myslalam ze bedzie gorzej,ale pewnie dzieki Waszym kciukom wszytsko poszlo gladko.BYlam spokojna, opanowana, mila i usmiechnieta.Szkola duuuuuza a nauczycieli cos ponad 20 osob.Pan dyrektor bardzo normalny i wyluzowany czlekWytlumaczyl mi co i jak a w razie niejasnosci upewnil ze moge liczyc na Niego i na grono.Juz teraz mam mniejszego stresa,ale sluchajcie dostalam wychowawstwo nie 4kl jak pisalam wam wczesniej a 1gimn.I jestem przerazonaDali mi ich dziennik z 6kl i ja sobie patrze a tam 12 chlopcow i 4 dziewczyneczki
Wogole jakies same omnibusy bo na samych baniach jechali w tej 6klasie...nei wiem co ja bede z nimi robila...i juz nie wiem skad wiedza,ale podgladaja mne na nk....
agatkor sliczne paznokcie.....
m.a.r.t.a. jak widze to Twoje /2/to mi sie krecika chce na sama mysl..........
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:36   #1304
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

hej Kochane
Właśnie wróciłam od florystki, byłyśmy na sali , podać ilopść gości i rozmawiałyśmy o menu...
Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
zaplacilam tylko 130zl... ciezko jest dlubac w nosie
Agatko z dłubaniem w nosie...fakt...są śliczne, bardzo perfekcyjnie zrobione...bardzo mi sie podobają...
Ja zapłacę znajomej coś koło 60-70 ...tak jakoś chyba, po znajomości..
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Izka, cudnie! Nie lubię takich bogatych sukienek, ale Ty wyglądasz w swojej prześlicznie!
Dziewczynki, mam dwa pytania:
1. czy któraś z Was będzie miała wkładki/nakładki silikonowe na biuścior (zamiast stanika)? Babka w sklepie mi polecała, ale nie wiem, czy takie cóś w ogóle jakoś modeluje/podnosi cycuchy?
2. czy dajecie zespołowi konkretną listę z zabawami weselnymi?Czy liczycie na ich kreatywność, jedocześnie sugerując, jakie zabawy będą mile widziane, a jakie nie? Jest taka "zabawa", że para mloda losuje karetczki, na których jest napisane, co każde z młodych będzie robić po ślubie, jakie obowiązki i przywileje
Nie mogę zdecydować się na bukiet Wiem mniej więcej, jakiego kształtu szukam. Nieco gorzej z kolorystyką
asiuk dziekuję za opinię
CO do wkładek, to sama o takich myślę...ale żeby sie sukienka nie zsuwała,nie wiem czy to pomoże...
My sami zadecydowaliśmy jakie chcemy, żeby były jeden Taniec z gwiazdami w wersji chłopięcej, a drugi figury, czy coś takiego, ale nie dopytywaliśmy, żeby mieć troszku zaskoczenia...
A czemu nie wiesz jaki kolor, jakie chcesz kwiatki??
Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
izka czadowo wygladasz w tej sukni....a Twoja figura....mmmm-też bym taką chciała mieć
katia0117 bardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
I muszę się opiekować moim mężem, bo we wtorek poszedł grać z kumplami w piłkę i wrócił ze.......skręconą kostką
Życzę milutkiej opieki z Twojej strony...
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Izka ach Ty ślicznoto, pięknie wyglądasz w tej sukni
agunia Kotuś bardzo dziękuję..
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
tak właśnie się cieszę, że ją mam
pięknie
kina czy ja mam CIe na nk??
A moja wisi za moimi pleckami, musze ją wynieść na górę, niech sie rozprostuje pięknie dla mnie..
i dziekuję..
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
wkleje kilka zdjec naszej sali
Bardzo fajna sala...jeszcze sobie zaraz popatrzę...

A ja wstawię kilka fotek swojej, bo dziś tak sie składa, ze byłam...nacykałam fotek, zeby spokojnie pomyśleć w domu co gdzie zawiesić..np baloniki (złoto, ecru, pomarańcz delikatny)
sala44n.jpg
sala77n.jpg
sala1.JPG
sala2.JPGJak moge ubrać ta ścianke, to bedzie za naszymi plecami??
sala3.JPG
Toverek jestem z Ciebie dumna...

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2008-08-21 o 17:39 Powód: bo Toverek dała radę
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:46   #1305
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dziekuje Izka ze trzymalas serduszko moje kciukasy za mnie
wkleje Ci zdjecie ze slubu moich znajomych zobaczysz co oni mieli i co ja bym tam zrobila ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciach bajera;) 031.jpg (45,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00000187.jpg (45,0 KB, 28 załadowań)
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:49   #1306
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dziekuje Izka ze trzymalas serduszko moje kciukasy za mnie
wkleje Ci zdjecie ze slubu moich znajomych zobaczysz co oni mieli i co ja bym tam zrobila ok
No właśnie ja to bardzo bym chciała za pleckami ubrać, ale te babeczki maja zakaz ubierania i ledwie ledwie je namówiłam, na jakiś delikatny materiał i serducha, które będą dyndały...
Ale myślę intensywnie co by tu im spsocić jeszcze...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:04   #1307
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

izka ja juz nie mam pomyslow ale mysle ze cos takiego jak mieli moi znajomi jest piekne bo robia to z krzesel nie klejac nic po scianach....
lepsza jest moja salapaskudna w porownaniu z Waszymi
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:15   #1308
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
izka ja juz nie mam pomyslow ale mysle ze cos takiego jak mieli moi znajomi jest piekne bo robia to z krzesel nie klejac nic po scianach....
lepsza jest moja salapaskudna w porownaniu z Waszymi
Choćbyśmy swój pierwszy taniec mieli zatańczyć pod starym rozlatującym sie budynkiem...w ponurym zamczysku...byle razem..
no tak, czy nie??
Kotuś to wszystko co sie koło nas ma dziać, sala, goscie, to tylko część szczęścia, największym szczęściem będzie to, ze zostajemy żonami najwspanialszych facetów ...których kochamy... rozmarzyłam sie...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:23   #1309
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

No nareszcie się pojawiłaś...
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
kasienka 1985,dzasta110,gosia1007, izka19855,kina2807,agunia 82 To dla Was:roz a::roza :
Ja też trzymałam kciuki...
Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
a teraz relacja-bylo dobrze nawet bardzo dobrze.Myslalam ze bedzie gorzej,ale pewnie dzieki Waszym kciukom wszytsko poszlo gladko.BYlam spokojna, opanowana, mila i usmiechnieta.Szkola duuuuuza a nauczycieli cos ponad 20 osob.Pan dyrektor bardzo normalny i wyluzowany czlekWytlumaczyl mi co i jak a w razie niejasnosci upewnil ze moge liczyc na Niego i na grono.Juz teraz mam mniejszego stresa,ale sluchajcie dostalam wychowawstwo nie 4kl jak pisalam wam wczesniej a 1gimn.I jestem przerazonaDali mi ich dziennik z 6kl i ja sobie patrze a tam 12 chlopcow i 4 dziewczyneczki
Wogole jakies same omnibusy bo na samych baniach jechali w tej 6klasie...nei wiem co ja bede z nimi robila...i juz nie wiem skad wiedza,ale podgladaja mne na nk....
Hm... nie wiem, co Ci powiedzieć o tym wychowawstwie, bo ja sama tak miałam, tzn. też pierwszą klasę gimnazjum. Tylko że Ty masz lepiej, bo mała szkoła i mała klasa. Jakby co, to pytaj (jeszcze coś niecoś pamiętam).

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
wkleje Ci zdjecie ze slubu moich znajomych zobaczysz co oni mieli i co ja bym tam zrobila ok
Nie obraź się, ale Panna Młoda na tym zdjęciu ginie na tym tle - normalnie stapia się z materiałem
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 18:34   #1310
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Choćbyśmy swój pierwszy taniec mieli zatańczyć pod starym rozlatującym sie budynkiem...w ponurym zamczysku...byle razem..
no tak, czy nie??
Kotuś to wszystko co sie koło nas ma dziać, sala, goscie, to tylko część szczęścia, największym szczęściem będzie to, ze zostajemy żonami najwspanialszych facetów ...których kochamy... rozmarzyłam sie...
kochana moja.................braw o masz racje........zmykam slonko do jutra
malin30 dziekuje za pamiec i trzymanie kciukow....ne wiedzialam ze tez uczysz...a mozna wiedziec czego????sluchajcie ja wogole tak sie boje ze te dzieci mnie zjedza ze hej.....musze sobie kupic buty na obcasach,i garsonki i inne stroje...ktorych nie lube
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:40   #1311
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kochaniutkie mój komputer ledwo zipie Net nie chce tam chodzić Coś mi zżera system
Dlatego mnie nie było
Ale powróciłam na kompie TZ- wcześniej nie mogłam bo się z nim pokłóciłam i uniosłam się honorem
Ale paskudnik mnie dzis łądnie przeprosił ( szkoda tylko że przy okazji mnie obudził z tego powodu o 5.30)
Odebraliśmy obrączki sa ładne. kamil powiedział ze już nie ściąga. Ja sobie chodzę i mi przeszkadz- brrr nie znosze nic na palcach. Ale ukochany mowi ze sie przyzwyczaje
Zamówiłam figurkę na http://www.doye.art.pl/ uciekajaca panna młoda, zachowane nieco podobienstwo naszej stylistyki koszt za 15 cm figurkę 40 zł plus 10 zł priorytet
Cieszę się bo mi się podoba. A ich wykonanie jest rewelacyjne w porównaniu do tego z allegro- no i mozliwosc personalizacji figurek jest supero
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:42   #1312
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
kochana moja.................braw o masz racje........zmykam slonko do jutra
buziuchna
Kochane moje, mam okrutny dylemat, nie farbowałam nigdy włosków, a teraz chcę zrobić pasemka delikatne (jakiś blondzik i jakiś może brąż-delikatnie ciemniejszy od moich) i czy mi to będzie pasować??

Na nk niektóre widziałyście mnie, więc doradźcie...moje obecne to jakiś taki ciemny blond...ale cały czas sie dręczę tym, bo chciałabym a boje się...
Fryzura (89).jpg
814899.jpg
jewX41v2.jpg
8293988.jpg
czy może lepiej w jednym kolorze, jakim??
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:45   #1313
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
malin30 dziekuje za pamiec i trzymanie kciukow....ne wiedzialam ze tez uczysz...a mozna wiedziec czego????sluchajcie ja wogole tak sie boje ze te dzieci mnie zjedza ze hej.....musze sobie kupic buty na obcasach,i garsonki i inne stroje...ktorych nie lube
Poprawka - uczyłam rok języka polskiego w gimnazjum. Teraz mam dużo spokojniejszą pracę, ale też z wykorzystaniem kierunku wykształcenia. Co do strojów - nie musisz rezygnować z ulubionych jeansów. Też się w nie ubierałam. A buty na obcasach? Z czasem zrozumiesz, że lepiej mieć wygodne buty, gdy się kilka godzin stoi w klasie i na dyżurze na korytarzu podczas przerwy
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:50   #1314
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Kochaniutkie mój komputer ledwo zipie Net nie chce tam chodzić Coś mi zżera system
Zamówiłam figurkę na http://www.doye.art.pl/ uciekajaca panna młoda
Figurki są bajeranckie...a my dziś kupiliśmy taką jakaś...taka w sumie najładniejsza z pozostałych, ale nie to co te...uciekające...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:51   #1315
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

toverek moja siostra też popełniła na początku błąd z kupnem garsonek, obcasów itp. Nauczycielka matmy z 13 letnim stażem. Teraz jeansy koszulki na to ewentualnie marynarka. I tyle


edit. Przyszłam i forum zamilkło
Dziewczynki tęsknię. Te co się do ślubu w sobotę szykują są usprawiedliwione. Reszta po sto saiken
Osu
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle

Edytowane przez izazusia
Czas edycji: 2008-08-21 o 19:53
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:13   #1316
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej dziewczynki, dzis maraton... Bylam w hotelu dostarczyc liste gosci i przydzielic pokoje oraz w kwiaciarni przypomniec o bukiecie..... W dodatku w koncu dotarl nasz album slubny ala Ksiega gosci. Wkleje wam fotke, i od razu sorka za jakosc ale robiona kamera infernetowa. Jestem zachwycona.... Teraz uzupelniam zdjecia....

Toverek
gratuluje pierwszej rady pedaogicznej... A wiesz ze powinnas sie wkupic????
Izazusia przyzwyczaisz sie do obraczki . Ja tam teraz bez pierscionka czuje sie taka gola

A co do sali to oboje z moim Skarbem bylismy nia zachwyceni, byla ona pierwsza na naszej liscie i zarazem ostatnia..... Stylistyka zrobiona na statek... liny, akwaria, rybki, sieci, roza wiatrow na podlodze... Ech.. superowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg album.JPG (11,7 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-08-21 o 20:16 Powód: troszeczke o naszej sali weselnej
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:16   #1317
agulla.@
Raczkowanie
 
Avatar agulla.@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Choćbyśmy swój pierwszy taniec mieli zatańczyć pod starym rozlatującym sie budynkiem...w ponurym zamczysku...byle razem..
no tak, czy nie??
Kotuś to wszystko co sie koło nas ma dziać, sala, goscie, to tylko część szczęścia, największym szczęściem będzie to, ze zostajemy żonami najwspanialszych facetów ...których kochamy... rozmarzyłam sie...
Dobrze, że to napisłas Święte słowa.
Ja jestem taka, że jedna malutka rzecz nie wyjdzie tak jak tego chciałam i juz humor zepsuty na reszte dnia i odechciewa mi sie wszystkiego....
Ehhh...
Dzis tez mam taki dzien
agulla.@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:30   #1318
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzis maraton... Bylam w hotelu dostarczyc liste gosci i przydzielic pokoje oraz w kwiaciarni przypomniec o bukiecie..... W dodatku w koncu dotarl nasz album slubny ala Ksiega gosci.
Świetniutka ta księga, ja ostatnio szukałam i albo nie ten kolor, albo jakaś taka nijaka była.. :/
Myślałam w końcu zeby sama cos zrobić, ale nie mam pomysłu oczywiście...
A propo s maratonu..miałam to samo...lista, bukiet, pokoje...

Cytat:
Napisane przez agulla.@ Pokaż wiadomość
Dobrze, że to napisłas Święte słowa.
Ja jestem taka, że jedna malutka rzecz nie wyjdzie tak jak tego chciałam i juz humor zepsuty na reszte dnia i odechciewa mi sie wszystkiego....
Ehhh...Dzis tez mam taki dzien
agulla uśmiechnij się... ja staram się nie przejmować, ale to się nie da...

A wczoraj mój TŻ powiedział, że nie może spać w nocy, bo myśli jak to będzie...byłam w szoku, ze tak sie przejmuje...bardzo milusio mi sie zrobiło ...

a Kobietki jak to u Was jest z podaniem tortu, przed oczepinami czy po?? My jednak stwierdziliśmy przed, ale bywa różnie ponoć??
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:36   #1319
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Świetniutka ta księga, ja ostatnio szukałam i albo nie ten kolor, albo jakaś taka nijaka była.. :/
Myślałam w końcu zeby sama cos zrobić, ale nie mam pomysłu oczywiście...

a Kobietki jak to u Was jest z podaniem tortu, przed oczepinami czy po?? My jednak stwierdziliśmy przed, ale bywa różnie ponoć??
Izus prawda jest taka ze dalismy tylko do oprawy to co sami stworzylismy... A ze straszni mi sie to podobalo, jest to drewno rustykalne i w dodatku z naszym zdjeciem, to wymieklam...


U nas tort bedzie podany po pierwszym tancu....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:40   #1320
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

cześć Dziewczyny

od 3 dni nie mam internetu w domu
coś popsułam w moim blue i musiałam oddać do sprawdzenia, a że jestem na urlopie to nie mam szans poplotkować z Wamiteraz korzystam z netu od B bratowejale idziemy do domu i tylko chciałam Wam skrobnąć, że u mnie wszystko ok
jutro jadę na przymiarkę także proszę trzymajcie kciuki

ściskam mocno i pozdrawiam
tęsknię za Wami
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.