Randka - co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 11:58   #1
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question

Randka - co robić?


Chłopak zaprosił mnie na randke. Najprawdopodobniej najpierw bedziemy spacerowac po parku potem pojdziemy cos zjesc.

O czym mozna rozmawiac?? Spotkamy sie i co? Nagle trzeba wymyslec jakis temat do rozmowy - jaki? Taki sam problem mam gdy rozmawiam z nim na gg. Po prostu nie wiem o czym mozna by gadac. I prosze nie mowcie ze jak nie mam o czym znim gada tzn ze nie pasujemy do siebie - ja zawsze mam ten problem z kazdym
aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:15   #2
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Randka - co robić?

Najważniejsze to zachować spokój (łatwo powiedzieć, wiem). Ja też tak kiedyś miałąm, to znaczy, spotkałam się z facetem z którym gadałam wcześniej tylko na gg i wtedy też nam się zdarzało nie wiedzieć o czym mówić, zazwyczaj opowiadlaliśmy sobie co robiliśmy ostatnoi ciekawego a potem to już jakieś tam głupotki (np opowiadaliśmy sobie co nam się śniło ) Za to jak się spotkaliśmy (straaaszien byłam zestresowana) to się okazało, że to po prostu świetny facet i gada nam sie super, już po kilku minutach pozbyłam się stresu. Po prostu życie nasze w trzech aktach, jakieś historie zabawne z młodości , teraźniejszości, plany na przyszłość. 3 godziny minęły jak chwilka (swoją drogą ostatnio dostał pracę i nie mam już czasu tyle gadać, a szkoda )

Nie martw się tak bardzo, nie musisz nic planować, na pewno będzie dobrze, wierzę w Ciebie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:17   #3
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Randka - co robić?

Rozmawiajcie o wszystkim i o niczym Mnie to zawsze pomagało. Mówcie sobie co robicie na codzień, o waszych zainteresowaniach, planach, marzeniach, nawet o pogodzie jak będzie cicho... z resztą czasem wspaniale się też milczy. Nie zawsze trzeba mówić, jak będzie Wam się dobrze przebywało ze sobą w ciszy to już duży plus. Wszystko trzeba wypośrodkować, żeby nie zagadać i nie "zamilczeć"
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:20   #4
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Randka - co robić?

dokładnie, pomocna może być rozmowa o pierdołach.. a przecież rozmowy o zainteresowaniach czy tym co sie robi na codzień nie jest chyba czymś strasznym? a później się potoczy. zobaczysz
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:38   #5
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Randka - co robić?

tez mam zawsze ten problem. :yes: no coz, zeby przeciągnąc rozmowe zaczynam sie draznic z partnerem, heh ale to jak juz go bardziej znam pierwsze randki są zawsze trudne, on pewnie tez sie tym przejmuje, mow o sobie, pytaj o niego, nie na zasadzie wywiadu czy przesłuchania no pomysl, ze to kolezanka tylko nie mow o kosmetykach i swoich byłych
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:10   #6
Esme
Raczkowanie
 
Avatar Esme
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 192
Dot.: Randka - co robić?

...No i jak było?
Esme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 09:44   #7
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Randka - co robić?

ja też mam ten problem. zwykle zaczynam od "jak było w pracy?"- w sensie "niech się chłopak wygada" a pozniej o wszystkim.. o pogodzie, muzyce, jedzeniu, filmach.. albo też np. co się ciekawego ostatnio dowiedzialam, co czytałam i jakoś dalej samo leci
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 11:43   #8
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Randka - co robić?

bu ja tez mam zawsze ten problem kurcze chociaż na początku fajnie było ale i tak byłam zestresowana caluteńki czas i sporo czasu minelo i chyba temty sie wyczerpały... ale i tak chciałam z nim spedzic jeszcze troche czasu a teraz się boję kolejnego spotkania z nim bo poprostu boję się że wyjdę na idiotkę znow:/
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:34   #9
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Randka - co robić?

Aktorecka strasznie się cieszę, że kogoś poznałaś Pamiętam Twoje wcześniejsze wątki o problemach z poznaniem faceta itd...
Mam nadzieje, że randka się udała a z tą rozmową to oczywiście o wszystkim i o niczym.
Angelek - skoro chłopak chce drugi raz się z Toba spotkać to naczy, ze wcale nie wyszłaś na idiotke Wręcz przeciwnie - musiałas się mu spodobac.

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2006-06-15 o 18:59
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:41   #10
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Randka - co robić?

Ja jeszcze dodam, że często jest tak, że im bardziej skupiamy się na tym o czym rozmawiać, tym większą pustkę w głowie czujemy.
A jak wyluzyjemy i zaczynamy rozmowę nawet o pierdołach, to jakoś samo potem idzie.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:27   #11
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Randka - co robić?

Mnóstwo osób ma taki problem. Ja też kiedyś miałam. Tear zauważyłam, że to wlasnie na pierwszym spotkaniu jest najwięcej tematów do rozmowy Można opowiadać o sobie, zainteresowaniach itp. Dopiero po dłuższej znajomości, jeżeli okaże się, że osoby do siebie nie pasują, pojawia się problem braku tematów do rozmów.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 17:30   #12
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Randka - co robić?

ja właśnie zwłaszcza gadam o głupotach i mi się wydaje czasem że ktoś kto mnie słucha[niekoniecznie nawet na randce] to może sobie pomyśleć ' co ona piii***'' w ogóle ostatnio tak myślę nad sobą i nad moimi poglądami i czasem się z nimi 'kryję' Ale to już inna historia.A na randce to zawsze myślę ' kurcze dlaczego on się tak gapi pewnie coś ze mną nie tak albo patrzy na moj nos '' kurcze teraz się z tego śmieje jestem chyba strasznie nieśmiała :-/ i na tym tracę a z czasem żałuję że mogłam poznać kilku ciekawych facetów...
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:02   #13
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Randka - co robić?

Ja też tak mam, że brakuje mi tematów do rozmów, ale to dotyczy wszystkich, nawet ludzi których znam b. b. długo, przyjaciół.. To chyba wynika z natury człowieka, nie każdy jest gadułą po prostu. Nie umiem tak nawijać na zawołanie. Jak mam coś do powiedzenia to mówię, czasem nawet dużo jeśli tak samo wyjdzie, ale czasem nawet z siostrą czy przyjaciółką zapada cisza - z tym , że w tym przypadku nie jest ona krępująca . Z moim obecnym TŻ jestem od miesiąca i też się czasem zdarzają chwile ciszy ale ja się tym nie przejmuję, bo po co gadać dla samego gadania? A tak, to można popatrzeć w głeboko w oczka lub zająć się innymi sprawami.. Najważnijesze to nie myśleć gorączkowo: "o ranyy,co by tu powiedzieć, co by tu powiedzieć " bo wtedy dopiero jest pustka w głowie a milczenie nie jest takie złe przecież
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.