Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 17:57   #3391
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
czesc Iza.JUz w Polsce?
niestety już w Polsce jeszcze do tego remontujemy sypialnię i salon.Jest taki kocioł że hej.Chyba mam depresję

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wesele na 140 osóbek .
u nas najwiecej będzie 80 osób-pod warunkiem że wszyscy przyjdą
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:05   #3392
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Nie będzie kotylionów i nie zostawię żadnego bukietu nigdzie Z tego co czytałam na innym wątku z tym zostawianiem to jakaś dziwna tradycja i nie wszędzie tak się dzieje.

ja ogólnie pierwsy raz slysze o bukietach dla świadkowych i o zostawianiu w Kosciele?
ale napewno u mnie swiadkowa nie bedzie miala


dziewczyny a macie jakies pomysły na podziękowania dla rodziców??czy takie standarowe kwiatuszki albo kosz slodyczy??

i jeszcze zastanawiam sie nad dawaniem gościom wodki i ciasta na koniec wesela, bo slyszalam ze teraz znow sie tego nie stosuje i nie wiem co zrobic a jak bedzie u was?
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:07   #3393
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Znalazałm ładne obrączki i bukiety
Jedne obrączki ma Azzis podobne
Nom moje podobne

A my wlaśnie wróciliśmy z ostatniego spotkania z panią z NPR. Mamy już świstki o ukończeniu nauk Teraz jeszcze tylko papierek z zapowiedzi od TŻ'ta (z tym może być problem, bo ksiądz się ociąga :/ ).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:10   #3394
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Nie będzie kotylionów i nie zostawię żadnego bukietu nigdzie Z tego co czytałam na innym wątku z tym zostawianiem to jakaś dziwna tradycja i nie wszędzie tak się dzieje.

Zszkolowalam sie bo pierwszy raz o takim czyms slysze, a co mowic o ujrzeniu tego na wlasne oczy. Bylam na wielu slubach, nie tylko w moim regionie ale tez w innej czesci kraju, ale zawsze świadkowa miala bukiet i zawsze mloda zostwawiala go w kosciele.


Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
niestety już w Polsce jeszcze do tego remontujemy sypialnię i salon.Jest taki kocioł że hej.Chyba mam depresję

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


u nas najwiecej będzie 80 osób-pod warunkiem że wszyscy przyjdą

U nas bedzie proszonych 160 osób. Co poradzic ze mam duza rodzine. Najdalsza jaka prosze to rodzenstwo moich rodziców czyli wujkowie, ciotki i ich dzieci. Ale wiem ze juz nie kazdy przyjdzie mimo ze to bardzo bliska rodzina. Rózne rzeczy sie zdarzaja, ale myslimy ze tak 140 bedzie.


A jesli chodzi o dawanie wodki i ciasta na koniec to u nas daje sie tylko ciasto. My damy bo uwazam ze to mile podziekowanie za przybycie.

Edytowane przez idzia111
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:12
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:10   #3395
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No to widzę, że wyprawiasz weselicho Bo ja to chcę skromnie na 40-50 osób. Z tego co mam to: salę, foto-video (tylko po jednej osobie i w dodatku małżeństwo), wybraną firmę do druku zaproszeń i prawie tekst, ale z wyglądem gorzej, bo za dużo tego a ja się nie mogę zdecydować, etykietek ie robimy- będą wstążeczki na flaszki, obrączki będziemy zamawiać u złotnika ale wybieramy między dwoma fasonami, suknia dopiero w maju będzie wybierana, zespół, samochód do slubu, transport czyli busy dla gości właśnie dzisiaj mam dzwonić, żeby to dogadać, kwiaciarnię, stelaż pod tort zamówiony i cukiernia w sumie już też zaklepana, i ustalona data i godzina w kościele.

A co do teściowej to znam ją od zawsze, bo mieszka w mojej klatce, ale na szczęście rzadko się widzimy, a po ślubie będziemy mieszkać osobno, więc tak jakby jej w moim życiu nie było, wyjątek to jakaś większa impreza rodzinna, ale to też nie zawsze, więc nie mogę się wypowiedzieć czy mam dobrą czy złą bo to wyjdzie w praniu, ale jak słyszę jak się użeracie dziewczyny z nimi to nie zazdroszczę
Zapomniałam, zespół oczywiście też mamy i samochodzik do ślubu -limuzynkę .

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
wystarczy sam licencjat i NIE TRZEBA robic uzupelnienia, poprostu bedziesz wtedy w innej stawce zaszeregowania do wyplaty (najwiecej mrg z przygotowaniem pedago, potem licencjat z przygotowaniem i mgr bez, potem lic bez przygotowania i sn, a potem inne)wiec to ze wam tak gadaja to sa bzdury, u mnie wszysctkie kolezanki po licu pracuja w szkole albo przedszkolu a tylko 6 robi uzupelnienia reszta niemusi bo to niejest obowiazek, kiedys nawet nietrzeba bylo miec wyzszych wystarczyl sn (studium nauczycielskie) ale potem okazalo sie ze to za malo i albo laski byly zdegradowany do niskich stawek albo robily studia, teraz dla NOWO zatrudnianych musisz miec lica albo byc w trakcie jego robienia wtedy dyrekcja pisze prosbe do kuratorium ze jestes na studiach kierunkowycha ty podpisujesz deklaracje ze je ukonczysz i tyle
ja robie uzupelnienie bo teraz jeszcze mi sie chce a kiedys jak bede stara to mi sie niebedzie chcialo a moze byc zrou zmiana zelic niewsytarczy i trzeba bedzie miec mgr... ale to moze kiedys kiedys
tak jak napisalam teraz dla NOWO zatrudninych wystarczy lic, bo dla pracujacych moze byc sn placa im poprostu mniej ale tylko po samym sn niezatrudniaja.


nie, zreszta napisalam wsyztko wyzej, deklaracje piszesz tylko gdy jestes wtrakcie studiow - czy to licecncjackich czy 5letnych mgr jesli jeszczetakie uwas sa


czekam na suknie
Jejku dziękuję Ci ślicznie po rączkach całować piszesz "musisz miec lica albo byc w trakcie jego robienia" czyli pewnie tak na 3 roku już by dało radę? bo wcześniej to chyba nie za bardzo?
No i tak jak pamiętasz ubiegałam się o prace na stanowisku pomoc nauczyciela narazie zero odzewu


Mówicie o teściowych... Moja jest w porządku, choć czasami ciut ciut mogłaby nie wtykać nosa . Ale nie narzekam...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:23   #3396
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Zapomniałam, zespół oczywiście też mamy i samochodzik do ślubu -limuzynkę .
Jejku dziękuję Ci ślicznie po rączkach całować piszesz "musisz miec lica albo byc w trakcie jego robienia" czyli pewnie tak na 3 roku już by dało radę? bo wcześniej to chyba nie za bardzo?
No i tak jak pamiętasz ubiegałam się o prace na stanowisku pomoc nauczyciela narazie zero odzewu
Ja tez nauczycielka wiec cos moge podpowiedziec
Ty jestes teraz na ktorym roku studiow ? Chcesz pracowac w przedszkolu, szkole ?
Jesli na trzecim to zaczynaj teraz juz skladac podania o prace na nastepny rok szkolny czyli 2009/10.
Jesli chodzi o posade ?pomoc nauczycila" to w roznych placowkach jest ona roznie rozumiana, u mnie w przedszkola taka osoba jest takze jakby wozna wiec nie ma nic wspolnego z nauczaniem. Jest w maluszkach i pomaga przy przebieraniu, ostrzeniu kredek czy przynoszeniu obiadu, ale takze sprzata. Tak wiec rozzenaj sie dokladnie na czym polega ta praca w placowce do ktorej skladasz podanie?
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:24   #3397
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

oj laseczki pomóżcie .. ja znow chora... grypa żołądkowa po raz trzeci w ciagu 4 miesiecy.... toz to masakra jakas....

mieslismy dzis zaczac robic album dla rodzicow, ale ja wiekszosc czasu w toalecie spedzam wiec lipa....
heh... juz nie wiem co mam ze soba zrobic tak mnie meczy
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:28   #3398
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa współczuje i zdrówka życze
A ilu kartkowy kupowałas album na zrobienie tego dla rodzicow ? Kupowalas moze jakis na necie ?
Wlasnie chcialabym sie zabrac za ten album i zastanawiam sie ilu kartowy kupic ....
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:32   #3399
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
oj laseczki pomóżcie .. ja znow chora... grypa żołądkowa po raz trzeci w ciagu 4 miesiecy.... toz to masakra jakas....

mieslismy dzis zaczac robic album dla rodzicow, ale ja wiekszosc czasu w toalecie spedzam wiec lipa....
heh... juz nie wiem co mam ze soba zrobic tak mnie meczy

To zdrówka życze. Ja tez chce wiedziec gdzie ten album kupiliscie i ile stron ma.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:37   #3400
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:39   #3401
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja znów siedze nad tym albumem dla rodziców, ale jestem juz na finiszu, czyli koncze projekt graficzny, teraz to wydrukować, zanieść do introligatora i git
Pierwotnie mieliśmy drukować na papierze wizytówkowym, ale teraz już nie wiem, czy nie lpiej na papierze perłowym, który nakleimy na karton, ale znow wtedy trzeba było by jakiś intensywny kolor, nie chyba zostaniemy przy wizytówkowym
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:39   #3402
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Misia zdrowiej
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:39   #3403
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

tak, na allegro, wzielismy 30 kartkowe, bo te 20 nam sie nie podobaly.... najwyzej zostana na koncu puste karteczki, albo cos nasmaruemy jeszcze...
kosztowały 37 zl / szt plus przesylka
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:39   #3404
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Misqa to dużo wody pij i zdrowiej
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:42   #3405
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzieki kobitki
ide sie poloze, bo nie mam nawet sil siedziec....
miłego wieczorku
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:42   #3406
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa - gdzie znalazlas album 30 kartkowy ????? Ja wszedzie widze 20 lub 40......
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:43   #3407
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
ja ogólnie pierwsy raz slysze o bukietach dla świadkowych i o zostawianiu w Kosciele?
ale napewno u mnie swiadkowa nie bedzie miala


dziewczyny a macie jakies pomysły na podziękowania dla rodziców??czy takie standarowe kwiatuszki albo kosz slodyczy??

i jeszcze zastanawiam sie nad dawaniem gościom wodki i ciasta na koniec wesela, bo slyszalam ze teraz znow sie tego nie stosuje i nie wiem co zrobic a jak bedzie u was?

No z tym bukietem to nie wszędzie tak się dzieje. Zresztą jest wątek na wizażu o tym. Tak naprawdę nie zwracałam nawet na to uwagi, a byłam na wieeeeeeelu ślubach. Młodzi są najważniejsi, a nasi świadkowie to nawet nie będą z nami szli do ołtarza. Jak dla mnie zbędny wydatek i tyle.

U nas na koniec będziemy dawać pewnie co zostało, a zostanie pewnie wódki i ciasta. Nie będziemy nic specjalnie kupować. A jak nic nie zostanie, to goście nic nie dostaną

Co do podziękowań, robię album dla rodziców i wręczymy go wraz z kwiatami po błogosławieństwie.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:47   #3408
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

My tez chcemy zrobic taki albumik, ale 30 kartkowych nie widzialam. A te ciasto co na koniec dajemy to szykujemy w pudełeczka na ktorych beda podziekowania.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:51   #3409
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
niestety już w Polsce jeszcze do tego remontujemy sypialnię i salon.Jest taki kocioł że hej.Chyba mam depresję

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


u nas najwiecej będzie 80 osób-pod warunkiem że wszyscy przyjdą
dlaczego niestety?Myslalam ze sie cieszysz.
misqa bidulko
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:54
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:54   #3410
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

u nas miało być 170 a już wiem że nie będzie około 20 osób

atomufka ... bo z teścową mieszka
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:08   #3411
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
A Wy kupujecie kotyliony dla gosci?? U nas jest tak ze to świadkowa kupuje, a bukiet dla świadkowej świadek. Ale my z tego rezygnujemy. tzn. my sami kupimy kotyliony, chociaz jeszcze nie wiemy czy ich chcemy i sami kupimy bukiet dla świadkowej. Doszlismy do wniosku z Tż ze nie chcemy kogos narazic na koszta.
No ale jak to?? A zostawiacie swoj bukiet w kościele?? Przeciez zostawia sie świadkowej a swoj zachowuje.
Właśnie zastanawiam sie nad kotylionami i sama nie wiem...dl amnie to bez potrzeby tai wydatek. Ludzie i tak je gubia a co do kawalerstwa to nikt nie wnika przynajmniej ja nigdy nie wnikałam. Ja tam nie mam zamiaru bukietu zostawiac w kosciele...moim zdaniem to bez sensu, co oni z nim zrobią. W dniu mojego slubu jest pięć wesel wyobrażacie sobie.

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Nie będzie kotylionów i nie zostawię żadnego bukietu nigdzie Z tego co czytałam na innym wątku z tym zostawianiem to jakaś dziwna tradycja i nie wszędzie tak się dzieje.
No własnie! dobrze że nie jestem jedyna

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
ja ogólnie pierwsy raz slysze o bukietach dla świadkowych i o zostawianiu w Kosciele?
ale napewno u mnie swiadkowa nie bedzie miala

dziewczyny a macie jakies pomysły na podziękowania dla rodziców??czy takie standarowe kwiatuszki albo kosz slodyczy??

i jeszcze zastanawiam sie nad dawaniem gościom wodki i ciasta na koniec wesela, bo slyszalam ze teraz znow sie tego nie stosuje i nie wiem co zrobic a jak bedzie u was?
dla rodziców to podziekuje juz po wszystkim,może jakiś album ze zdjęciami zrobie...ale to już jak będ ę miała te zdjęcia
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:09   #3412
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam...My skonczylismy przygotowania-zostala nam spowiedz ;P Slub w niedziele Wielkanocna ..mamy inny problem-nie mozemy znalezc mieszkania!!! nie chcemy mieszkac z rodzicami i szkoda nam kasy na wynajem,a tu zadnej sensownej oferty! musimy sie sprezyc,zeby mieszkac na swoim,a nie...dostosowywac sie do innych :/ tak szukamy od pazdziernika!!! pomocy!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:10   #3413
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
No z tym bukietem to nie wszędzie tak się dzieje. Zresztą jest wątek na wizażu o tym. Tak naprawdę nie zwracałam nawet na to uwagi, a byłam na wieeeeeeelu ślubach. Młodzi są najważniejsi, a nasi świadkowie to nawet nie będą z nami szli do ołtarza. Jak dla mnie zbędny wydatek i tyle.

U nas na koniec będziemy dawać pewnie co zostało, a zostanie pewnie wódki i ciasta. Nie będziemy nic specjalnie kupować. A jak nic nie zostanie, to goście nic nie dostaną

Co do podziękowań, robię album dla rodziców i wręczymy go wraz z kwiatami po błogosławieństwie.
My tez nic specjanie nie bedziemy kupowac, jak cos zostanie to goscie dostana, a jak nie to sobie wezma tylko wspomnienia

Nasz album będzie miał 15 stron. Bo rodzice po slubie i tak dostaną drugi album, z samymi zdjęciami ślubnymi
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:18   #3414
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
My tez nic specjanie nie bedziemy kupowac, jak cos zostanie to goscie dostana, a jak nie to sobie wezma tylko wspomnienia
My też Chociaż moja mama się upiera, że ma być ciasto dla gości Ale ja jej mówię, że to moje wesele i nie będzie żadnego ciasta... (zwłaszcza, że rodzice nie dają nam na wesele za wiele).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:23   #3415
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam suknie jest przepiękna Jutro wkleje zdjecie, bo dziś Tz u mnie będzie więc nie za bardzo będę miała warunki Generalnie zamówiłam w pierwszym i jedynym salonie, w którym byłam i w dodatku pierwszą sukienkę, która wpadła mi w oko. Jest taka o jakiej marzyłam ze zwiewnym dołem, litera A, prosty delkot, ale powiększa mój mały biust. Dla mnie idealna
Ale najlepsze jest to, że zawsze marzyłam o białej, ale w białym wyglądałam fatalnie, blado, jak bym anemie miała, albo co gorsza dopiero ze szpitala wróciła-koszamarne, dlatego też wybrałam ecru, ale taki jasny odcień. Ale jestem szczęśliwa
Gratulacje, jutro koniecznie ją pokaż

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Kolczyki są śliczne...sama mam na takie chrapkę (tzn. na klipsy, bo nie mam przekutych uszu). Zamówiłaś je w końcu???
Tak zamówiłam, ale jeszcze czekam na bransoletkę

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
nie chce mi sie juz gadac o tej mojej teściowej bo mnie szlak trafia, oczywiście wtraciła sie do sprzeczki mojej i tz i zaczeła na mnie najeżdzac , że to przezemnie jest tż nerwowy że nie nadaje sie na żonę i miła do nas wielkie pretensje wczoraj że pojechalismy rozwozić zaproszenia a nie zostalismy dłużej na jej imieninach, normalnie myslałam że mnie szlak trafi głupi babsztyl.
Jejku dziewczyny nie zycze że by wasze teściowe takie były, bo normalnie baba tak może namieszać że w końcu albo się wogóle nie pobierzemy albo jeszcze w tym roku sie rozwiedziemy, bo strasznie podburza tż przeciwko mnie, ale dobrze że tż jej nie słucha , tylko czasami kłócimy się przez nią i to mnie wnerwia.
Ona bardzo dobrze zdaje sobie sprawę że mam duzy wpływ na tż i dlatego ma do mnie cały czas pretensje że ja jestem ważniejsza od niej.
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
moja jest strasznie dwulicowa, do ludzi mówi jaka ja to jestem super wykształcona , że świtną prace mam, że umiem gotowac dobrze, i wogóle jestem sliczna laseczka, a do tż że ja sie do niczego nienadaje, i tylko wtedy jak słyszy że sie sprzeczamy albo wpada do pokoju jak sie kłocimy i sie wtrąca albo jak mnie nie ma .
Szok Jak można być tak wrednym, przecież niedługo będziecie rodziną. Dobrze, że nie będziecie mieszkać razem po ślubie, bo na pewno nic by z tego dobrego nei było. Moja znajoma miała podobną sytuację, tzn. mieszkała z teściową pod jednym dachem a ona cały czas na tą synową narzekała i takie rzeczy robiła, że lepiej nie pisać. Niestety synuś okazał się chamem i się rozwiedli. Najważniejsze, żeby Tż był po Twojej stronie, w przeciwnym razie Wasze małżeństwo długo nie potrwa, bo sama nie wytrzymasz. Życzę, żeby wszystko się ułożyło

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
ciesze sie ze tak sie zainteresowalyscie ta moja dietka, super!!!
dziewczynki zycze powodzonka i wytrwalosci!! jesli komus zapomnialam wyslac to prosze na pw mi napisac, bo juz sie zaczelam gubic hehehehe
A zapomniałam Cię zapytać wcześniej, w jakim czasie schudłaś aż 13kg? Cały czas stosujesz tą dietę?


Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
anula a co to za firma z ktorej zamawialas ta spinkę?Bo te zaproszenia sa z dwoch roznych firm...i obie maja pozytywne komentarze...I nie widzialam zeby mieli w ofercie takze spinki...
Chodziło mi o PasjaStudio, tą spinkę wystawiła na moją prośbę, bo kiedyś miała inny nick i już nie wystawiała przedmiotów. Ja ją znalazłam i mi wystawiła razem z zaproszeniami.
http://www.allegro.pl/item548003945_...do_wlosow.html

Do piątku muszę napisać sprawozdanie z praktyki. Jak mi się nie chceeeee
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:27   #3416
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witajcie kobietki

Dziś zamówiliśmy obrączki Do odbioru pod koniec kwietnia lub na początku maja
Zdecydowaliśmy się na grawer: "Ty jesteś wszystkim", "Wszystko jest Tobą". Przy okazji dziękuję tej wizażance, która go tutaj ujawniła Od razu nam się spodobał

Wczoraj wzięłam swoja ostatnią tabletkę antykoncepcyjną przed staraniem sie o dzidziusia . Teraz kupić muszę kwas foliowy i odliczać dni do ślubu

Ktosiu, Ty już masz egzamin dyplomowy z głowy Życzę zachwycających wyników
Ja miałam pewien okres w swoim życiu, że co miesiąc rozczarowywałam się, że nie jestem w ciązy . Teraz juz sie przyzwyczaiłam

iwka28, witaj w naszym gronie

Anula, Wasze zaproszenia mnie urzekły!

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny jestem załamana ułamał mi się znów ząbi chyba musze poleciec jutro do Polski,tylko nie wiem co powiedziec w pracylimit urlopu mam juz wyczerpany bo potrzebuje prawie miesiac na slubja to mam pecha
Uuuuu, wspołczuję...
Ja musze się wybrać na przegląd uzębienia przed ślubem- muszę wkroczyć w nowy etap w swoim życiu ze zdrowymi zębiskami

Katunia, bardzo oryginalne zaproszenia! Podobają mi się

Lustereczko, duzo zdrowia dla TŻa!

Basiu, nie mogę się doczekać zdjęcia sukni!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:34   #3417
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam
Ja tylko na chwilę przyszłam się przywitać

toyotka1 świat jest bardzo mały. Kiedy zmieniasz oponki

Miłego wieczoru dziewczyny
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:38   #3418
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość



Chodziło mi o PasjaStudio, tą spinkę wystawiła na moją prośbę, bo kiedyś miała inny nick i już nie wystawiała przedmiotów. Ja ją znalazłam i mi wystawiła razem z zaproszeniami.
http://www.allegro.pl/item548003945_...do_wlosow.html

Do piątku muszę napisać sprawozdanie z praktyki. Jak mi się nie chceeeee
aha ,no juz zamowilam te zaproszenia.Mam nadzieje ze je wysla

rybulka tylko najlepiej odczekaj trochę po tabletkach ,bo jeszcze przez przypadek zostaniesz mamą pięcioraczków
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:39   #3419
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Rybulko, dziękuję Cieszę się, że nasze zaproszenia tak się podobają.

A Ty już tak szybko odstawiasz tabletki? Do sierpnia jeszcze pół roku. Chcesz zajść jeszcze przed ślubem?
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:41   #3420
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.