Ślub w Święta Wielkanocne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 13:30   #1
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517

Ślub w Święta Wielkanocne


Czy ktoras z Was brala slub w swieta Wielkanocne? Sa problemy ze Slubem koscielnym? Jak zareagowali goscie na taki termin? pomocy!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:22   #2
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Ślub w Święta Wilekanocne...

Ja nie brałam ślubu w Wielkanoc, ale byłam gościem na ślubie i weselu, który odbył się w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. To było ponad 5 lat temu, ale wspominam całkiem miło, chociaż to nie była moja rodzina, byłam osobą towarzyszącą. W kościele nie mieli młodzi problemów, pamiętam tylko, że ślub był strasznie wcześnie, moim zdaniem, bo o godz. 13, ale goście wytrzymali do oczepin baa nawet dłużej. Moim zdaniem nie powinnnaś mieć problemów z organizacją ślubu w kościele, księża się cieszą, jeśli ktoś chce zawrzeć związek małżeński w tak uroczystym dniu. Co do gości, to też bym była dobrej myśli. Jedyny problem jaki bym widziała to sprawa wszelkiej obsługi, tzn kamerzysty, fotografa, orkiestry, bo np mogą nie chcieć pracować w Święta..Aa się rozpędziłam, nawet nie wiem czy chcesz robić wesele, a się wypowiadam. Przepraszam i powodzenia!
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:19   #3
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wilekanocne...

dzieki za slowa otuchy...ja bym sie cieszyla na taki slub gdybym byla gosciem, bo swieta to zazwyczaj czas objadania sie, a tak i sie najedza i spala na parkiecie. Biore slub w Wielkanoc wlasnie i chcialam zobaczyc jak na to inni reaguje dzieki
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:57   #4
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

ja byłam na ślubie i weselu w Wielkanoc jako osoba towazaysząca i mimo, że wesele było jak najbardziej udane to jednak mam pewne zastrzezenia, a raczej moje odczcucia. Mianowicie chodzi mi o to, że dla mnie święta są rodzinne i wtedy gdy musiłam zostawić cała moja rodzinkę i udać sie na wesele nie byłam do końca szczęśliwa, po prostu dziwnie mi było

kwestie fryzjera, a raczej jego braku pozostawiam bez dłuższego komentarza bo jak wiadomo nie jest to najważniejsze, aczkolwiek ważne
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:26   #5
benia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Witam
A my właśnie zdecydowaliśmy sie na ślub w Wielkanoc dokładnie 12 kwietnia 2009.
Oczywiscie najpierw była orientacja czy wszystko bedzie można załatwić.Bez problemów-zespół,fotograf,kamerzyst a,fryzjer itp.
Rodzinka- no pewnie że będzie.Jedynie co mogą narzekać to osoby towarzyszące np młodzież.Ale nie wierze że Oni by tak chetnie spedzili Swieta w Gronie rodzinnym.Na weselu napewno lepiej sie pobawią.
Wiem po sobie 3 lata temu mój brat miał ślub w Wielkanoc i było super a inaczej pewnie bym siedziała za stołem i obżerała się raz u jednych rodziców potem u drugich (przyszłych teściów).
benia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 15:12   #6
rosja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

byle nie w sylwestra.
rosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:17   #7
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez benia304 Pokaż wiadomość
Witam
A my właśnie zdecydowaliśmy sie na ślub w Wielkanoc dokładnie 12 kwietnia 2009.
Oczywiscie najpierw była orientacja czy wszystko bedzie można załatwić.Bez problemów-zespół,fotograf,kamerzyst a,fryzjer itp.
Rodzinka- no pewnie że będzie.Jedynie co mogą narzekać to osoby towarzyszące np młodzież.Ale nie wierze że Oni by tak chetnie spedzili Swieta w Gronie rodzinnym.Na weselu napewno lepiej sie pobawią.
Wiem po sobie 3 lata temu mój brat miał ślub w Wielkanoc i było super a inaczej pewnie bym siedziała za stołem i obżerała się raz u jednych rodziców potem u drugich (przyszłych teściów).
to w takim razie bierzemy slub w ten sam dzien zalatwilam wszystko lacznie w ciagu 1,5 tygodnia
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 20:25   #8
benia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

no to cieszę sięże w tym samym dniu .Pozytywnego załatwiania spraw.Odezwij się jak znajdziesz chwilę. My od dziś zaczeliśmy nauki.Masakra-nuda .Pozdrawiam
benia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 23:33   #9
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

nom..my tez juz chodzimy...jeszcze z ta poradnia rodzinna...kurczaki!!! zapomnialam jeszcze ciacha musze zalatwic
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:22   #10
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
nom..my tez juz chodzimy...jeszcze z ta poradnia rodzinna...kurczaki!!! zapomnialam jeszcze ciacha musze zalatwic


a my mamy z glowy nauki , poniewaz mielismy w szkole na religii, to jest naprawde dobre, a wspominaliscie cos o poradni rodzinnej, jeszcze nie bylismy u ksiedza, bo rodzice wszystko zalatwiaja ,ale za miesiac Go odwiedzimy z kasa , bo na to czeka
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:15   #11
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
a my mamy z glowy nauki , poniewaz mielismy w szkole na religii, to jest naprawde dobre, a wspominaliscie cos o poradni rodzinnej, jeszcze nie bylismy u ksiedza, bo rodzice wszystko zalatwiaja ,ale za miesiac Go odwiedzimy z kasa , bo na to czeka
Nie każdy ksiądz "akceptuje" szkolne nauki. Tłumaczą to najczęściej tym, że żadko która Młoda Para była wtedy ze sobą, a nauki są dla obojga, maja nas nauczyć komunikacji, zrozumienia...

Co do slubu w Wielkanoc, to co kto lubi. Święta Wielkanocne, pomimo, że w KK mają większe znaczenie od Bożego Narodzenia, to dla mnie sa kompletnie zbędne, a w związku z tym, że są swiętami "ruchomymi", to i tak żadko kto będzie pamiętał, że akurat w Wielkanoc się pobieraliście.

Co innego sala, orkiestra, itd... Bo z tego co się dowiadywalam, to przeważnie rządają sobie większych opłat, za pracę w Święta.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-01-30 o 08:17
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 15:05   #12
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Nie każdy ksiądz "akceptuje" szkolne nauki. Tłumaczą to najczęściej tym, że żadko która Młoda Para była wtedy ze sobą, a nauki są dla obojga, maja nas nauczyć komunikacji, zrozumienia...

Co do slubu w Wielkanoc, to co kto lubi. Święta Wielkanocne, pomimo, że w KK mają większe znaczenie od Bożego Narodzenia, to dla mnie sa kompletnie zbędne, a w związku z tym, że są swiętami "ruchomymi", to i tak żadko kto będzie pamiętał, że akurat w Wielkanoc się pobieraliście.

(MY)

Co innego sala, orkiestra, itd... Bo z tego co się dowiadywalam, to przeważnie rządają sobie większych opłat, za pracę w Święta.

masz racje co do tych wiekszych oplat, w naszym przypadku to orkiestra wziela 500 zl wiecej oraz kucharki 300zl.
u nas byly zareczyny 12 kwietnia 2008 wiec akurat byla taka moliwosc, aby wziasc slub 12 to nam sie podobalo
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:21   #13
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
a my mamy z glowy nauki , poniewaz mielismy w szkole na religii, to jest naprawde dobre, a wspominaliscie cos o poradni rodzinnej, jeszcze nie bylismy u ksiedza, bo rodzice wszystko zalatwiaja ,ale za miesiac Go odwiedzimy z kasa , bo na to czeka
mamy poradnie! teraz urzedy stanu cywilnego, protokol i zapowiedzi..Panna Młoda ubrana i Pan Mlody juz ma piekny stroj piosenke jaka macie?
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:16   #14
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
mamy poradnie! teraz urzedy stanu cywilnego, protokol i zapowiedzi..Panna Młoda ubrana i Pan Mlody juz ma piekny stroj piosenke jaka macie?
Ja tez juz mam sukienke tylko jeszcze male przerobki mnie czekaja , no i oczywiscie dodatki , najwiekszym problemem jest bizuteria, tak chcialam miec perelki ale wieze w przesady i zrezygnowalam z nich,ale musze cos znalezc delikatnego.Pan Mlodu jeszcze nie ma nic, on zawsze powtaza ,ze ma czas, ale w ten weekend wybieramy sie na zakupy, mam nadzieje ze cos znajdziemy dla Pana WYBREDNEGO
Co do piosenki to widzialam na google video rozne mixtance i , chcielismy cos takiego innego , ale nie wiem czy bedziemy mieli czas na nauke i oczywiscie czy ochota bedzie tak wogole to bardzo lubimy polski rock,tylko jest tyle do wyboru ...
A Wy jaki dancing?
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:36   #15
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Ja tez juz mam sukienke tylko jeszcze male przerobki mnie czekaja , no i oczywiscie dodatki , najwiekszym problemem jest bizuteria, tak chcialam miec perelki ale wieze w przesady i zrezygnowalam z nich,ale musze cos znalezc delikatnego.Pan Mlodu jeszcze nie ma nic, on zawsze powtaza ,ze ma czas, ale w ten weekend wybieramy sie na zakupy, mam nadzieje ze cos znajdziemy dla Pana WYBREDNEGO
Co do piosenki to widzialam na google video rozne mixtance i , chcielismy cos takiego innego , ale nie wiem czy bedziemy mieli czas na nauke i oczywiscie czy ochota bedzie tak wogole to bardzo lubimy polski rock,tylko jest tyle do wyboru ...
A Wy jaki dancing?
my chyba sade "by your side"..albo skusimy sie na "zawsze tam gdzie Ty"..nie wiem. tez na poczatku chcielismy mix taneczny,ale stwierdzilam,ze nie bede meczyc Meza przyszlego, bo nie przepada za tancami na pokaz i tez chyba cyrku nie chce robic...nie wiem czy wyszloby na tyle naturalnie,zeby to pokazac...jeszcze nie mam koncepcji na kwiaty...i mysle powaznie nad kapeluszem...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:45   #16
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
my chyba sade "by your side"..albo skusimy sie na "zawsze tam gdzie Ty"..nie wiem. tez na poczatku chcielismy mix taneczny,ale stwierdzilam,ze nie bede meczyc Meza przyszlego, bo nie przepada za tancami na pokaz i tez chyba cyrku nie chce robic...nie wiem czy wyszloby na tyle naturalnie,zeby to pokazac...jeszcze nie mam koncepcji na kwiaty...i mysle powaznie nad kapeluszem...

Moj przyszly maz akurat lubi byc w centrum uwagi , to ja jestem ta osoba skryta,jeszcze troche czasu zostalo , wiec dam znac na co sie zdecydowalismy
Na glowie mej, bedzie diadem taki cieniutki jak opaska ,( jeszcze go nie mam) no i welon, raczej nie myslalam o kapeluszu, ale jesli Ci sie podoba, to czemu NIe?
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:53   #17
megi881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

hej Ja biorę ślub na wielkanoc czyli za 2 m-ce i nie było zadnego problemu z załetwieniem spraw w kosciele oraz weselnych, już sie doczekać nie mogę
megi881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:57   #18
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez megi881 Pokaż wiadomość
hej Ja biorę ślub na wielkanoc czyli za 2 m-ce i nie było zadnego problemu z załetwieniem spraw w kosciele oraz weselnych, już sie doczekać nie mogę
ja tez sie doczekac nie moge , ale zaczynam juz miec sny zwiazane ze slubem , czasami to sa koszmary , ze cos sie stalo. Jakos niespokojna jestem,to chyba nerwy....
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:13   #19
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

a co tu tak cicho , gdzie sie podzialy Panny Mlode?
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 08:08   #20
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

To to widzę, że z "wielkanocnych" panien młodych tylko u mnie jeszcze nic nie załatwione... No ale ja zawsze wszystko w ostatniej chwili robię
Dziewczynki, a jakie macie sukieneczki? I co na wierzch, bo nie wiadomo przecież jaka pogoda będzie?
Pozdrawiam wszystkie
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:55   #21
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
To to widzę, że z "wielkanocnych" panien młodych tylko u mnie jeszcze nic nie załatwione... No ale ja zawsze wszystko w ostatniej chwili robię
Dziewczynki, a jakie macie sukieneczki? I co na wierzch, bo nie wiadomo przecież jaka pogoda będzie?
Pozdrawiam wszystkie
witam. to znaczy ze jeszcze sukieneczki nie masz?
ja mam male poprawki, bolerko zamowilam przez allegro (z dlugim rekawem), buty tez przez allegro przyszly wczoraj ,ale niestety musialam odeslac bo rozmiar zly(za duze). Bizuterie tez kupilam porzez internet , bedzie na dniach. Zostala mi bielizna.A Pan Mlody niestty jeszcze nic nie ma
pozdrawiam
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 07:57   #22
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
A Pan Mlody niestty jeszcze nic nie ma
Panem Młodym się nie martw - oni mają o niebo łatwiej
Z moją sukienką jest tak, że szyje mi krawcowa i powiedziała, że w marcu zacznie i na pewno zdąży, więc czekam Wiem już jak będzie wyglądała, więc za dodatkami też się rozglądam. Mówisz, że kupujesz przez internet - też się nad tym zastanawiam.
Pozdrawiam i bez paniki - jeszcze mamy czas
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:10   #23
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

ja to raczej nie mialam wyjscia , bo mieszkam w Uk , tu kupowalam sukienke a za welon zawolali mi 100 funtow a ja kupilam na allegro za 30 zl i to taki jak mi sie podobal
Tak mamy czas tylko ,ze zobaczysz jak zleci.
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:15   #24
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Tak mamy czas tylko ,ze zobaczysz jak zleci.
A niech leci, w sumie to już bym kwiecień chciała
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:17   #25
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez rosja Pokaż wiadomość
byle nie w sylwestra.
Moi rodzice brali ślub w Sylwestra
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:04   #26
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Hej Kroliczki Wielkanocne!!! Jak tam przygotowania??? leci czas jak szalony,co?
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:50   #27
tita2525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Witam ,
widze,ze nie tylko ja wyjde za maz w Welkanoc
Jednak ja mam troszke inaczej bo nasz slub bedzie w drugi dzień św czyli w lany poniedziałek
Powoli zaczynam sie stresować ...
tita2525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:34   #28
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez tita2525 Pokaż wiadomość
Witam ,
widze,ze nie tylko ja wyjde za maz w Welkanoc
Jednak ja mam troszke inaczej bo nasz slub bedzie w drugi dzień św czyli w lany poniedziałek
Powoli zaczynam sie stresować ...
no...nasz lany bedzie naprawde lany,bo to poprawiny!!!
a jak tam Wasze kiece poprawinowe? ja dzis przymierzalam jedna-z Paryza sprowadzana-za jedyne 1250zl jest boska co prawda i szyta jak na mnie,ale drozsza od mojej sukni slubne o 250 zl :/ Tz sie zgodzil,ale sama nie wiem...musi ja jeszcze zobaczyc,bo bylam z Mama...jest jedwabna,czarno,czerwono, biala,z kamieniami czarnymi-taka indyjska od biustu w dol plisowana do kostek i co najgorsze idealnie lezy
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:21   #29
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Cytat:
Napisane przez tita2525 Pokaż wiadomość
Witam ,
widze,ze nie tylko ja wyjde za maz w Welkanoc
Jednak ja mam troszke inaczej bo nasz slub bedzie w drugi dzień św czyli w lany poniedziałek
Powoli zaczynam sie stresować ...
To witam w klubie - ja też ślubuję w Poniedziałek Wielkanocny
A co do sukienki to ze mnie krawcowa dopiero wymiary weźmie UWAGA! 20tego MARCA i to na ślubnąhihihi
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.


Edytowane przez wisienkakwspz
Czas edycji: 2009-03-05 o 14:22
wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 23:06   #30
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: Ślub w Święta Wielkanocne

Odświeżę troszkę wątek
Ostatnio w dwóch miejscach zaproponowano nam termin właśnie w Wielkanoc (5.04.2014r.). Mało oblegany termin
__________________
____________________
_______________________

Edytowane przez wonka080
Czas edycji: 2015-03-08 o 13:15
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.