jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 10:22   #121
JasmI222
Przyczajenie
 
Avatar JasmI222
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
GG do JasmI222
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

ja mam naturalnie jasne włosy (ale nie blond tylko bardzo jasny zgaszkony brąz) i mam bladą cerę bo ciężko mi jest się opalić powiem więcej farbuję systematycznie włosy na czekoladę i uważam że wyglądam znacznie korzystniej niż z jasnymi włosami. (choć i tak zamierzam w najbliższym czasie je utlenić)
JasmI222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:13   #122
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

ja też mam bladą cerę i niedawno przefarbowałam jasne ( no może nie akie jasne; ciemny blond) włosy na czarny i znajomi mówią, że wyglądam ślicznie, o wiele lepiej niż wcześniej

a jeśli nie jesteś pewna jak będziesz wyglądać w b. ciemnych włosach, może zacznij od jakiś średnich brązów i stopniowo przyciemniaj? W razie czego będzie Ci łatwiej coś wykombinować, gdybyś się sobie nei podobała
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:48   #123
skarbek23
Raczkowanie
 
Avatar skarbek23
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 74
GG do skarbek23
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Ja właśnie mam bardzo ciemne włosy i jasną cere.Osobiście nieprzeszkadza mi taki kontrast tylko mam problem bo jestem blada z natury i nigdy niemoge sie opalićAle moi znajomi niewyobrażaja sobie mnie w jasnych wlosach i twierdzą że tak wygladam bardzo ładnie
Chociaż niektórzy mi dogadują czasem że jestem blada jak trup;/
No ale nic nieporadze że zadne samoopalacze ani inne mazidła na mnie niedziałają. To zależy co sie komu podoba
skarbek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:50   #124
tygrysek16
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 221
Dot.: wiecie co słyszałam?ciekawe czy to prawda

miom zdaniem lepiej czarne wlosy wygladaja przy lekko lub opalonej buzi
__________________
TyGrYSeK



Ciuszki:
NOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14162483

Stary nieaktualny lecz niektóre rzeczy jeszcze są wiec pytać
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10722448


Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285156
tygrysek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:12   #125
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: wiecie co słyszałam?ciekawe czy to prawda

Z natury mam ciemne włosy i skóre, która dość szybko się opala, na złoty brąz, przy czym opalenizna baaardzo dlugo sie trzyma. Jednak od 2 lat nie opalam się, filtruje się itd... więc dość zbladłam. Wszystko bardzo fajnie, jednak bardzo widać sińce pod oczami To powód dla którego tego lata zamierzam się troche opalić heh.
Zazdroszcze tym z jasną cerą bez cieni hehe
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 22:03   #126
kasiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

też jestem blada, kolor włosów jakiś niezidentyfikowany mam naturalny... taki bardzo nieciekawy, ni to brąz, ni to szatyn... dlatego fgarbuje włosy na ciemniejsze, teraz mam "aksamitny ciemny brąz" i bardzo mi się podoba ten kolorek. swoją bladośc też lubie, chociaż w połączeniu z niewyspaniem i przemeczeniem wyglada to czasem strasznie ;] ale podoba mi się połaczenie ciemnych włosów i jasnej cery
kasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:33   #127
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Ja mam czekoladowo-brązowe włosy i jestem blada, chyba nie wyglądam przerażająco
Podobają mi się kontrasty bladość-rude włosy i bladość-brązowe włosy. Ale wszystko w granicach normy
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 13:46   #128
independent99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 367
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Hmm, w sumie to zależy od osoby... Jednym pasuje tak, innym inaczej... Nie ma reguły...
Z brązami myślę, że warto eksperymentować, bo one pasują w sumie każdemu, jeżeli odpowiednio dobierzemy odcień ;-)
Ale już w czarnym, wiele dziewczyn o jasnej cerze, wygląda bardzo niekorzystnie, bo ten kolor jeszcze bardziej podkreśla ich bladość.
Kontrasty nie zawsze są dobre. Na przykład dziewczyn o ciemnej karnacji, ciemnych oczach, raczej nie pasują blondy...
independent99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:09   #129
ssccaarrlleett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Ja mam jasną cerę, włosy naturalnie bardzo ciemny brąz - obecnie przefarbowane na granatową czerń Podoba mi się taki kontrast, i podobno do mnie pasuje. Oczy mam szaro-zielone, brwi i rzęsy czarne.
Blond włosy, opalona karnacja? Nie. Jakoś 'plastikowo' mi się to kojarzy...
ssccaarrlleett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:28   #130
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Tak jak większości, podoba mi się kontrast ciemnych włosów i jasnej cery, ale tylko, kiedy nie wygląda to chorobliwie.
W kwestii jasnej oprawy oczu i ciemnych włosów hm, sama tak mam, naturalnie.
Ciemnobrązowe włosy z rudym połyskiem, jasna/średnia, ciepła (brzoskwiniowa?) cera, a do tego niebieskie oczy i dość jasna ich oprawa.. Sama nie wiem, czy kwalifikuje się pod jakikolwiek typ kolorystyczny.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:18   #131
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Dołączam się do was Mam bardzo jasną cerę z natury, niebiesko-szare oczy , niemal czarne brwi i rzęsy,a włosy taki średni brąz. Od 3 lat farbuję się na czarno i wszyscy myślą,że to mój naturalny Mówią,że wyglądam świetnie. Mam taką skórę i cerę,która wogóle się nie opala Mogę niewiadomo jak długo przebywać na słońcu,a i tak będę blada Ale mi to odpowiada,nie widzę siebie z opalona buzią
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:06   #132
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Coraz bardziej podoba mi się taki typ urody miałam koleżanke o typie urody śnieżka wyglądała pięknie czarne włosy bardzo ciemne oczy i jasna cera

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:29
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 00:38   #133
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Taki kontrast może wyglądać ciekawie, ale nie zawsze się sprawdza Wszystko zależy od typu urody, jak już zauważyłyście wcześniej Regułą jest chyba tylko to, że twarz w odcieniu dużo ciemniejszym od włosów (np bardzo mocno opalona w solarium platynowa blondynka) nie prezentuje się szczególnie dobrze Ja mam bardzo jasną cerę, opalać się niestety nie mogę. Kiedyś próbowałam różnych balsamów brązujących, ale na dłuższą metę to dość męczące, więc w koncu zaakceptowałam swój "kolor" Farbuję teraz włosy na czarno, więc jestem przykładem takiego kontrastu o jakim mowa Wygląda to tak jak na zdjęciach poniżej. Blondy już "przerabiałam" i nie wyglądam w nich zbyt korzystnie Nie wykluczam zmiany koloru w przyszłości, ale póki co czuję się dobrze w czerni Natomiast myślę, że lekko opalona buzia zawsze będzie wyglądać świeżo i ładnie - przy każdym kolorze włosków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.1.jpg (28,1 KB, 509 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.1.jpg (31,4 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (92,3 KB, 545 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (100,6 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,1 KB, 465 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (22,6 KB, 378 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:49   #134
TynusZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 433
Red face

ja mam podobny problem.. ostatnio pomalowalam wlosy na blond pasemka odolnie mam naturalny kolor wlosow brąz. strasznie podoba mi sie kolor czarny chcialabym pomalowac wlosy na ten odcien ale boje sie rezultatu..

ale zapomniałam dodać że posiadam piegi

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-21 o 10:29 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
TynusZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 11:23   #135
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

TynusZ - wydaje mi się, że czarne włoski nie bardzo pasują do cery z piegami Pewnie trochę zależy od tego, w jakim odcieniu są Twoje piegi - w złocistym czy szarobrązowym Jeśli w złocistym, to jesteś raczej ciepłym typem urody i myślę, że w Twoim wypadku lepiej sprawdził by się jakiś odcień brązu, jesli już marzysz o ciemnych włosach. Czerń może nienajlepiej współgrać z Twoją urodą. Ewentualnie możesz wybrać jakiś rodzaj "ciepłej" czerni z połyskiem czerwonawym czy wiśniowym, a nie tej srebrzystej czy granatowej Oczywiście to tylko domysły, dużo łatwiej byłoby coś stwierdzić jakbyś pokazała zdjęcie swojej buzi W tym wypadku przecież decyduje także odcień cery i wiele innych czynników Ale najważniejsze, żebyś dobrze się czuła i podobała sobie w wybranym kolorze
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 23:16   #136
Charming Paige
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: San Francisco^^
Wiadomości: 102
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej podoba mi się taki typ urody miałam koleżanke o typie urody śnieżka wyglądała pięknie czarne włosy bardzo ciemne oczy i jasna cera
Jakie boskie zdjęcia Kto to jest Aguś?
Charming Paige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:31   #137
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

.
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!



Edytowane przez DarkLilly
Czas edycji: 2009-07-04 o 07:23
DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:36   #138
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Taki kontrast może wyglądać ciekawie, ale nie zawsze się sprawdza Wszystko zależy od typu urody, jak już zauważyłyście wcześniej Regułą jest chyba tylko to, że twarz w odcieniu dużo ciemniejszym od włosów (np bardzo mocno opalona w solarium platynowa blondynka) nie prezentuje się szczególnie dobrze Ja mam bardzo jasną cerę, opalać się niestety nie mogę. Kiedyś próbowałam różnych balsamów brązujących, ale na dłuższą metę to dość męczące, więc w koncu zaakceptowałam swój "kolor" Farbuję teraz włosy na czarno, więc jestem przykładem takiego kontrastu o jakim mowa Wygląda to tak jak na zdjęciach poniżej. Blondy już "przerabiałam" i nie wyglądam w nich zbyt korzystnie Nie wykluczam zmiany koloru w przyszłości, ale póki co czuję się dobrze w czerni Natomiast myślę, że lekko opalona buzia zawsze będzie wyglądać świeżo i ładnie - przy każdym kolorze włosków
jestes przesliczna

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
Jak już się wypowiadałam,uwielbiam to połączenie
Załączam swoje zdjęcie
hmm

jak mam byc szczera, nie pasują Ci takie wlosy przytlaczaja troche Twoja delikatna urode, widzialabym Cie w chlodnym, naturalnym brązie

masz ładne oczy, a ta czern odciaga uwage od nich
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:27   #139
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Ja tam je lubie moje naturalne są chyba ze 2 tony jaśniejsze od tych. Większośc ludzi mówi,że lepiej wyglądam w tej czerni,sprawa gustu Pozdrawiam
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:39   #140
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Lola20 prześliczna z Ciebie dziewczyna i pięknie wyglądasz w czerni.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:57   #141
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Lola20 faktycznie cudnie wyglądasz, ale jak dla mnie zbyt "mrocznie"- jeśli już mam to jakoś ująć
Sama posiadam ciemne włosy(brąz), mam niebiesko-szare oczy, bardzo jasną cerę z paroma piegami. Farbowałam się cały czas na blond ale ostatnio za sprawą pewnej pani...Megan Fox chcę wrócić do mojego naturalnego koloru.
Aktorka ta niekorzystnie wyglądała w jasnych odcieniach natomiast ciemne włoski sprawiły, że wygląda (jak dla mnie) po prostu bosko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Megan w blond.jpg (96,5 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan.jpg (26,7 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piękna.jpg (34,4 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blueeyes_dark eyebrows.jpg (14,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg look.jpg (24,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina.jpg (27,0 KB, 118 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:34   #142
cherryPrincess69
Raczkowanie
 
Avatar cherryPrincess69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraina czarów :)
Wiadomości: 326
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

mysle, ze ciemne wlosy jak najbardziej pasuja do jasnej karnacji
Ja mam naturalny kolor sredni/ciemny blond i gdy przefarbowalam sie na braz duzo osob mi powtarzalo, ze w tych wlosach lepiej no i oczywiscie mam jasna cere
__________________
cherryPrincess69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:59   #143
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Dziękuję bardzo za miłe słowa dziewczyny!

Kuseczko, masz racje - i moim zdaniem Megan Fox ma urodę stworzoną do ciemnych włosów


DarkLilly-rzeczywiście śliczne oczy. Jeśli dobrze czujesz się w czerni i nie odpowiada Ci propozycja kolorystyczna Truskawkowejwiosny, zawsze można spróbować je odpowiednio wyeksponować-myślę, że ładny efekt dało by użycie czarnej konturówki w celu mocniejszego podkreślenia dolnej powieki i stworzenia większego kontrastu między cerą i oprawą oka a tęczówką. Pomocne byłoby też użycie tuszu np. pogrubiającego i zagęszczającego rzęsy. Taki akcent kolorystyczny powinien bardziej zwrócić uwagę na oczy i podkreslić ich piękny kolor Oczywiście to tylko takie drobne sugestie, najważniejsze, żebyś Ty była zadowolona, więc maluj się tak jak Ci najbardziej odpowiada Moim zdaniem jesteś bardzo ładną dziewczyną i w każdym ciemnym, utrzymanym w chłodnej tonacji kolorze włosów będziesz wyglądać ładnie

Ja nadal farbuję na czarno. Dobrze się czuję w czerni z lekko niebieskawą poświatą, ale trudno znaleźć mi farbę, która dawałaby taki efekt. Granatowe czernie z reguły albo wychodzą na włosach jako zwykła czarna czerń albo też granatowy połysk zmywa się przy pierwszych myciach Załączam kilka fotek w włosach ufarbowanych granatową czernią Garnier Color Naturals (na poprzednich fotkach jest granatowa czerń Casting L'Oreala) na wypadek, gdyby któraś z Was zastanawiała się nad użyciem tej farbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg main_photo1.jpg (8,6 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red1.1.jpg (84,1 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red5.jpg (24,8 KB, 382 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red6.jpg (33,4 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red9.jpg (83,0 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red3.jpg (38,4 KB, 325 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2008-10-22 o 17:22
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:18   #144
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

OMG Lola20 naprawdę piękna z Ciebie dziewczyna, jesteś modelką( w szerszym znaczeniu tego słowa)?
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 13:08   #145
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Dziękuję ślicznie kuseczko Nie jestem modelką
Napisz potem koniecznie jak Twoje próby powrotu do naturalnego koloru włosków. Z tego co piszesz, masz podobny typ urody jak Megan Fox, więc jeśli uda się osiągnąć zamierzony efekt, pewnie będziesz wyglądać pięknie
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 14:20   #146
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Lola20, jesteś tak piękna, że powinnaś mieć dożywotni zakaz wrzucania na forum swoich zdjęć, coby ludzi w kompleksy nie wpędzać
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:36   #147
independent99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 367
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Taki kontrast może wyglądać ciekawie, ale nie zawsze się sprawdza Wszystko zależy od typu urody, jak już zauważyłyście wcześniej Regułą jest chyba tylko to, że twarz w odcieniu dużo ciemniejszym od włosów (np bardzo mocno opalona w solarium platynowa blondynka) nie prezentuje się szczególnie dobrze Ja mam bardzo jasną cerę, opalać się niestety nie mogę. Kiedyś próbowałam różnych balsamów brązujących, ale na dłuższą metę to dość męczące, więc w koncu zaakceptowałam swój "kolor" Farbuję teraz włosy na czarno, więc jestem przykładem takiego kontrastu o jakim mowa Wygląda to tak jak na zdjęciach poniżej. Blondy już "przerabiałam" i nie wyglądam w nich zbyt korzystnie Nie wykluczam zmiany koloru w przyszłości, ale póki co czuję się dobrze w czerni Natomiast myślę, że lekko opalona buzia zawsze będzie wyglądać świeżo i ładnie - przy każdym kolorze włosków

Super Ci takie włoski pasuje No i w ogóle śliczna jesteś
independent99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 21:39   #148
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

:

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:27
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:10   #149
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Lola20 - slicznotka z Ciebie!

Chcialam sie skusic na kolor czarny z poblaskiem niebieskim (farba Palette) ale jednak wybralam ciemny braz (tez palette).Z natury mam sredni braz.Ciemne wlosy po prostu kocham.Maz mi mowil ze w czarnych z tym niebieskim blaskiem slicznie bym wygladala bo mam niebieskie oczy ktore dodatkowo podkreslam granatowa kredka i czasem cieniami niebieskimi.No ale, wybralam swoj ukochany ciemny braz

W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese-picture-2.jpg (40,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tarja_turunen_2.jpg (38,1 KB, 156 załadowań)
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 23:33   #150
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

a to ja też się wypowiem. z natury ciemna blondynka,kiedyś piegi, zielone oczy,bardzo ciemna oprawa brwi i rzęs - dziwna mieszanka
przez wiele lat rozjaśniałam włosy i przyciemniałam cerę. od 5 lat kolor- gorzka czekolada czyli zdecydowanie ciemniejszy, od prawie 2 lat zero opalania,jasna cera. efekt- teraz wyglądam dużo bardziej "świeżo" i promiennie. kilka dni temu byłam na weselu i jakieś złe licho mnie podkusiło wysmarować się samoopalaczem, chociaż kolor wyszedł ładny ja od razu zmieniłam się w matronę a TŻ nakrzyczał na mnie -co ja z sobą zrobiłam??? wyglądałam na kilka lat starszą i co tu owijać tandetnie. po kilku dniach jak samoopalacz zszedł z ulgą powitałam w lustrze bladą buźke.
...a na weselu i blondynki i brunetki powalały opalenizną i ja wśród nich

i tak sobie rozmyślałam potem o typach urody, kolorkach i doszłam do wniosku że - opalona buzia jak i bardzo blada pasuje po prostu typowo pięknym kobietom niezależnie od tego jaki mają kolor włosów i oczu , reszta musi uważać i nie popadać w skrajności
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.