nie wiem czy dobrze zrobiłam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 17:47   #1
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian

nie wiem czy dobrze zrobiłam


Jestem bardzo wylewna jeśli chodzi o uczucia. Meczy mnie to, że jestem bezradna i bezsilna w pewnych momentach. Poznałam wspaniałego faceta, lecz dane nam było tylko rozmawiac przez chwilę. Następnie znalazłam go na 'naszej klasie' i zaczęlismy pisac do siebie. Poczułam coś. Zapraszał mnie na imprezy, na które niestety nie mogłam pojechac ze względów osobistych. Zrozumiał to, ale kiedy zaproponował spotkanie szybko się od tej decyzji wymigał. Powiedział ''zobaczymy jak to będzie''. Zawsze odzywa się jak jest na gg, teraz poszedł do szpitala a ja mu wyznałąm, że coś do niego poczułam. Dobrze zrobiłam? Kurcze teraz czekam jak opętana na jakąkolwiek odpowiedź. żałuję poniekąd tego co napisałam, jestem bardzo impulsywna... boję się, że zakończy tą znajomośc...
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:16   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Poczujesz to jeszcze milion razy ,zyj normalnie i nie czekaj.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:17   #3
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

ile już czekasz na wiadomość?
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:25   #4
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

dwa dni. On teraz nie ma dostępu do internetu, gdyż znajduje się w klinice, ale to już spokoju mi nie daje...
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:28   #5
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

ale komórkę zapewne ma....ja bym ją znalazła....Żyj szalej i baw się ile wlezie =)
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:39   #6
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Poczekaj teraz na jego krok i dopóki on nie potwierdzi, że tez cos do ciebie czuje, nie okazuj mu juz więcej swojego zaangażowania. Po prostu bądź "normalna", miła zeby nie pomyślał, że zyc bez niego nie możesz i się narzucasz.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:04   #7
agunia1985
Raczkowanie
 
Avatar agunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Zgadzam się z Przedmówczyniami. Ty już zrobiłaś krok. Teraz jego kolej. Jeżeli mu chociaż trochę zależy, to na pewno się do Ciebie odezwie. Jeżeli nie, to jakbyś mu napisała jeszcze 50 wiadomości to nic nie pomoże. Swojej wiadomości nie żałuj. Byłaś szczera, więc możesz tylko zyskać. Albo go ośmielisz, albo dowiesz się na czym stoisz. Więcej wiadomości nic nie wskóra, a w wypadku odmowy sprawi, ze poczujesz się podle. Tak to już jest. Jedna wiadomość oznacza subtelny znak, zachętę, wraz z zachowaniem własnej godności. Więcej już raczej tak nazwać nie można. Czekaj cierpliwie i trzymaj kciuki
agunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 22:52   #8
princessss
Raczkowanie
 
Avatar princessss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 98
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

a czy to jest zakazane by dziewczyna robila pierwszy krok i pierwsza informowala o uczuciu ?;>> wg mnie nie wiec nad czym Ty sie dziewczyno zastanawiasz?? - nie zaluj niczego i teraz karty sa po jego stronie .. wiec czekaj na jego ruch .. ))
princessss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:12   #9
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Cytat:
Napisane przez vivian Pokaż wiadomość
Jestem bardzo wylewna jeśli chodzi o uczucia. Meczy mnie to, że jestem bezradna i bezsilna w pewnych momentach. Poznałam wspaniałego faceta, lecz dane nam było tylko rozmawiac przez chwilę. Następnie znalazłam go na 'naszej klasie' i zaczęlismy pisac do siebie. Poczułam coś. Zapraszał mnie na imprezy, na które niestety nie mogłam pojechac ze względów osobistych. Zrozumiał to, ale kiedy zaproponował spotkanie szybko się od tej decyzji wymigał. Powiedział ''zobaczymy jak to będzie''. Zawsze odzywa się jak jest na gg, teraz poszedł do szpitala a ja mu wyznałąm, że coś do niego poczułam. Dobrze zrobiłam? Kurcze teraz czekam jak opętana na jakąkolwiek odpowiedź. żałuję poniekąd tego co napisałam, jestem bardzo impulsywna... boję się, że zakończy tą znajomośc...

Moim zdaniem, NIE. Po co od razu odkrywać wszystkie karty i wyznawać uczucia? Wystarczy zwykłą rozmową pokazywać, że jesteś nim zainteresowana. Nie wiem, ja się zawsze wystraszałam takich wyznań ze strony faceta, zanim cokolwiek poważniejszego się rozkręciło... a tym bardziej nie wyobrażam sobie mówić tego chłopakowi.

Poza tym, facet to facet, lubi zdobywać i 'gonić króliczka'. Teraz być może wie, że ma cię już w garści i przestanie się starać i zabiegać a i może się wystraszyć i wycofać.

No ale to tylko moje zdanie Powodzenia w każdym razie
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:40   #10
SquareSky
Raczkowanie
 
Avatar SquareSky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sulęcin
Wiadomości: 59
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Jesli juz to zrobilas to nie wytykaj sobie czy zle czy dobrze...poprostu czekaj na jego ruch. Ty juz odkrylas pierwsze karty teraz niech on to zrobi. Jesli nie bedzie kontynuowal tego posuniecia to ja bym na Twoim miejscu nastepnych krokow sama nie robila. Poprostu czekaj i sie nie zadreczaj, okaze sie czy gosciowi rownie zalezy jak Tobie A na przyszlosc z ta wylewnoscia musisz uwazac, bo slowa maja ogromna wartosc, czasem moga ranic bardziej niz czyny ;>
SquareSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:54   #11
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

hmm nie jestem za tym zeby wyznawac facetowi ze cos sie do niego czuje, prkatycznie na samym poczatku znajomosci... teraz musisz czekac na jego krok, nie martw sie napewno sie odezwie jak bedzie miał okazję
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 13:35   #12
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Odezwał się...ale... powiedział mi, że jak pierwszy raz mnie zobaczył to miał na mnie chęć. Jemu chyba tylko na seksie zależy
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:50   #13
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Uhm, dziwna reakcja. I chyba nie całkiem pozytywna. Ty powiedziałaś mu o uczuciach, on mówi o pożądaniu? Wg mnie to nie rokuje dobrze. Na pewno oczekujesz od mężczyzny czegoś więcej, niż "chęci"? Myślę, że teraz warto odczekać jakiś czas bez robienia pierwszego kroku w rozmaitych drobnych inicjatywach, ciekawe jest to, jak się będzie dalej zachowywał i czy faktycznie (niestety) widzi w Tobie cielesność, a nie przejął się specjalnie Twoimi uczuciami.
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:57   #14
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Tłumaczył się tym, że w dzisiejszych czasach mężczyzna pragnie kobiety i to czy jest dobra w łózku rokuje potem na ich związek. Kiedy ja powiedziałam o uczuciu czego cholernie żałuję on mi odpowiedział, że wolałby związek bez zobowiązań a ślub dopiero po 40dziestce. Nie jest on wierzacym człowiekiem,z resztą ja także mam zachwianie wiary...A może on boi się swoich uczuć i udaje, że gra w otwarte karty. Powiem szczerze pierwszy raz spotkałam się z takim przypadkiem, który mówi wprost o swoich potrzebach seksulanych, jednak ja potrzebuję czegoś więcej niż tylko sexu o czym został poinformowany...
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:29   #15
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Wiesz mówienie o potrzebach seksualnych jest oczywiste....i wiadomo że jeśli podobam się facetowi to miałby ochotę ALE na boga.......jeśli ja wyznałam uczucia facetowi który ma ochote tylko na seks to ten facet automatycznie się wycofał ...bo mam inne potrzeby bo pewnie i poszłabym z nim do łóżka ale skrzywdziłby mnie wiedząc że nie da mi uczucia.....I TO JEST NORMALNE....a nie to że odkrył Twoją słabośc i wywala z tekstem *no to może teraz mały seksik*.Bardzo Cie przepraszam nie chce urazic Twoich uczuc ale sypnełabym mu tak że wylądowałby na kole podbiegunowym

Znajdziesz lepszego.Zapewniam.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:04   #16
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Wg mnie ten facet pokazał, że się nie nadaje. Szkoda, duża szkoda, że tak się stało. Z drugiej strony nie masz czego żałować, przynajmniej już się nie czarujesz - sam powiedział, że chce bez zobowiązań, czyli że żadna odpowiedzialność nie wchodzi w grę. Seksik, luzik i no problem dla niego. Facet swoim zachowaniem pokazał, że nie zależy mu tak naprawdę na Tobie i nie liczy się z Twoimi uczuciami. Prawdziwy mężczyzna, który ceni kobietę i pragnie jej dobra, zachowałby się zupełnie inaczej. No ale częściej trafia się na idiotów.
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:12   #17
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

To też zależy jakimi słowami to wyraziłaś. Może on zrozumiał to właśnie w ten sposób, że chciałabyś się z nim przespać?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:21   #18
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Z czasem się okaże co i jak.. a jak nie ten to... następny : - ))
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:39   #19
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Diamentowa nie. On mi od początku mówił, że chciałby się ze mną przespać, z resztą argumentował to tak, że jeśli będę uprawiać seks stane się dojrzałą kobietą, inaczej będąc dziewicą jestem jego zdaniem niedojrzała i podkreslał mi to na każdym kroku. Pokłóciłam sięz nim w środę, powiedziałam że nie jeste naiwna, bo on chciał związek i seks bez zobowiązań. Nie zgodziłam się, nie chce żałowac swojego pierwszego razu, ale... wczoraj się do mnie odezwał i powiedział, że nie wie czemu, ale chce mi pomóc bo ja nie panuję nad emocjami. Pogodziliśmy się... może coś przemyślał?
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 11:29   #20
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

jeżeli on mówi, że będąc dziewicą jesteś niedojrzała to moim zdaniem koleś ma nie pokolei w głowie, moim zdaniem chodzi mu tylko i wyłącznie o sex
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:36   #21
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Cytat:
Napisane przez vivian Pokaż wiadomość
... wczoraj się do mnie odezwał i powiedział, że nie wie czemu, ale chce mi pomóc bo ja nie panuję nad emocjami. Pogodziliśmy się... może coś przemyślał?
jasne przemyślał
Ty mu powiedz żeby lepiej zapanował nad swoim penisem.....

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2009-03-07 o 11:41
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:38   #22
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

Liczy chłopak na Twoja naiwnośc ...
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 01:40   #23
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

vivian, nie czaruj się, że on coś przemyślał. Raczej zaczął się zastanawiać i szuka sposobu na zmiękczenie Ciebie. Jeżeli on uważa dziewictwo za niedojrzałość, to ma nie po kolei w głowie. Sam jest niedojrzały i nie nadaje się do pomagania Tobie. No bo niby jak ma Ci pomóc? Nauka panowania nad emocjami brzydko mi pachnie po prostu próbami przekonania Cię do związku bez zobowiązań. Lepiej zerwij tą znajomość, póki czas i nie daj się gościowi wykorzystać. Takie moje zdanie. Wybieraj rozsądnie i roztropnie. Pozdrawiam.
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:22   #24
ksiaze Kasprian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: nie wiem czy dobrze zrobiłam

seks nie jest glówna przyczyna dojrzalosci , owszem przyczynia sie ale nie jest najwazniejszy, widac ze to jakis palant kturemu chodzi tylko o sex wiec jesli tak to niech sibie idzie do burdelu tam nie ma zobowiazan.
Ty juz zrobilas 1 krok ale szczeze to ja bym sie na twoim miejscu nie pakowal w to jesli nie masz na to ochoty slub po 40 , to równoznazne chyba ze nie planuje miec dzieci bo to puzniej juz za puzno na to bedzie. JAK SAMA WIDZISZ JEMU CHODZI O ZWIAZEK BEZ ZOBOWIAZAN TO MILOSCI TAKIEJ PRAWDZIWEJ W NIM NIE BEDZIE!!!!
ksiaze Kasprian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.