Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-03-18, 20:52   #451
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam wszystkie Wizażanki

Chciałabym się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami w dziedzinie prostownic . Odkąd pamiętam, chciałam mieć proste włosy, a te jak na złość falowały i puszyły się. Po umyciu głowy miałam prawie afro :/. Moją pierwszą prostownicą była Remington St-1010 - totalna porażka. Efekt prostowania był mizerny i krótkotrwały. Nie używałam jej często, a mimo to zniszczyła mi włosy . Szybko została sprzedana. Zastanawiałam się nad kolejnym zakupem, ale nie chcąc znów natrafić na "minę", zaczęłam czytać opinie na forum. Po długim namyśle zdecydowałam się na EFALOCKA Flat-Master. Dziś ją wypróbowałam i... oniemiałam z wrażenia! Efekt był piorunujący - proste, sypkie, lśniące włosy. Mogę ją z czystym sumieniem polecić innym.
Dodam, że swoją kupiłam na http://www.swistak.pl po okazyjnej cenie 210,00 zł. ( + koszta wysyłki)
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 11:59   #452
dorotek_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Babyliss Pro 2550 E - co to za prostownica? Nic o niej nie piszecie, znalazłam taką w Krakowie, za 212 zl i nie wiem co robic ...
dorotek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 13:02   #453
kumiko
Raczkowanie
 
Avatar kumiko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 71
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.raybeauty.com/conair_specials.htm czy to ta?
kumiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 13:43   #454
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam A czy ktoras z Was miala może tę prostownice?? A jesli tak to co o niej sadzicie?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45071580
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 16:04   #455
dorotek_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kurcze nie pamietam dokladnie wygladu... ale tamta grzebien miala chyba u góry..., chociaz moze sie go przekłada. Model 2550, ten moj 2550 E , wiec czym sie roznia? I czy warto?
kumiko napisał(a):
> http://www.raybeauty.com/conair_specials.htm czy to ta?
dorotek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 16:54   #456
kumiko
Raczkowanie
 
Avatar kumiko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 71
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jeśli kosztuje ponad 200zł, to moim zdaniem najbardziej opłaca się trochę dopłacić i kupić GA.MĘ (sama używam ) albo efalocka.
kumiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-21, 16:57   #457
dorotek_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

No kosztuje 220... No nic, ide myslej dalej
dorotek_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-21, 17:29   #458
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prostownica za 58 zl?? zastanow sie czy to mozliwe, tu dziewczyny opisuja podobne...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-22, 18:54   #459
koteczka80
Przyczajenie
 
Avatar koteczka80
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 8
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Posłuchajcie mnie uważnie dziewczyny. Polecę dobrą i sprawdzoną na moich (wczesniej) raczej suchych włosach prostownice do włosów. Zaczeło sie wszystko od tego,ze po przeczytaniu (tylko raz i najwidoczniej niezbyt dokładnie)tego forum)doszłam do przekonania, ze prostownice BaByliss są bardzo dobre i taką też prostownice zakupiłam w znalezionym przez przypadek sklepie internetowym www.galeriaurody.pl. Byłam bardzo zadowolona bo za 179 zł kupiłam tak wychwalanego BaBylissa i miała na dodatek ceramiczne płytki i 2 lata gwarancji. Prostownica szybko dotarła i zaczełam co drugi dzien, czyli co mycie jej używać.Dodam, ze wówczas nie wiedziałam ze przeciez nie kupiłam BaBylissa PRO (profesjonalnego), tylko jakąs tandete dostępną w pierwszym lepszym hipermarkecie Przekonałam o sie o tym dokladniej teraz, kiedy jest posiadaczką profesjonalnego sprzetu, ale o tym dalej...No wiec używałam tego nieprofesjonalnego BaBylissa i nie mogłam narzekać bo w końcu wydałam tyle kasy i tyle czasu sie zastanawiałam zeby cos kupic, wiec stwerdziłam ze bede robic i prostować włosy tak zeby mi sie w miare względnie podobało.Próbowałam sie w ten sposób tylko pocieszyc, bo efekt prostowania był marny.Nie miałam efektu "sypkich' włosów,rozprostowywały sie juz pod koniec dnia i do tego wszystkiego pewnie niszczyłam niepotrzebnie włosy bo żeby je wyprostować musiałam przejeżdzac po włosach (po jednym pasmie włosów)około 5 razy W koncu postanowiłam-sprzedaje to "coś'i dołożyć i kupić tak zachwalanego na tym forum EFALOCKA.Dziewczyny-to jest dopiero prostownica, to jest CCCCCCUDO! Juz wiem ze nigdy nie kupie jakies taniej podrobki a tylko cos sprawdzonego i poleconego. Opisze zalety mojego Efalocka...W końcu wiem co to prosciutkie do nastepnego dnia włoski, sypkie i do tego tak cudownie lśniące.Bustwo.Nagrzewa sie w minute . Prostuje na zakresie minimalnym a i tak włoski sa idealnie proste, no i co najważniejsze-wystarczy tylko raz przejchac i włosy sa proścuteńkie...Jesli macie jeszcze jakies pytania to z chęcia odpowiem -piszcie na maila.Przepraszam ze tak dużo sie spisałam , ale na prawde chce cos polecic dobrego i przestrzec przed popełnieniem błędu. Pozdrawiam.
Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*

Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*
koteczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 19:34   #460
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny prosze oceniajcie swoje prostownice w KWC. bo np tyle z Was pisalo o zaletach Efalocka a w KWC jest tylko 1 ocena
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 19:52   #461
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

myslicie ze warto kupic prostownice z tej aukcji? czy to jest ta profesjonalna prostownica Efalocka?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-27, 19:56   #462
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja tez mam ta Holden. dla mnie jest beznadziejna. kosztowala ok 50zl chyba. nie kupilabym na Twoim miejscu jej.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 21:30   #463
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

heh zapomnialam podac link do niej
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=45259471
myslicie ze warto?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:12   #464
OLIMPIA84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
PYTANIE O PHILIPSA HP 4648

MAM PROSTE POLDLUGIE CIENKIE I DELIKATNE WLOSY KTORE SIE PODWIJAJA ORAZ PUSZA NA KONCACH. PO TYM JAK MOJE FRYZJERKA WYPROSTOWALA MI WLOSY PROSTOWNICA L'OREALA MIALAM PIEKNE PROSTE DRUTY PRZEZ 3 DNI! DLATEGO-ABY PROSTOWAC GLOWNIE KONCOWKI-CHCE KUPIC PROSTOWNICE.

ZNALAZLAM ZA 180 ZL PHILIPSA HP4648: MOC 185W, SYSTEM JONIZACJI, CYFROWA REGULACJA TEMP, POWLOKA CERAMICZNA.

CZY MYSLISZ ZE TA PROSTOWNICA MOZE BYC DOBRA?
O CO CHODZI Z TA JONIZACJA I CYFROWA REGULACJA TEMP???
PRZECZYATALAM CALE FORUM I NIESTETY NIE ZNALAZLAM ODP NA MOJE PYTANIA. BEDE BAAAARDZO WDZIECZNA ZA ODP.
OLIMPIA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-05, 18:53   #465
magienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Są fantastyczne
Właśnie jedną nabyłam, wprawdzie koszt ok.200 zł ale efekt fantastyczny - nie umywają się do nich żadne babyliss pro.... Są to prostownice na licencji znanej firmy procter&gamble ale polecam Ci dołóż 20 zł do tej ceramicznej i kup sobie taka większa z dwoma wkładkami do karbowania. po prostu bomba!!
monia84 napisał(a):
> Mam pytanie, czy zetknęła się Pani kiedyś z prostownicami Vidal Sassoon albo slyszała coś o nich , czy są dobre? A konkretnie chodzi mi o ta ceramiczną co jest na zdjęciu.
magienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-09, 12:26   #466
koteczka80
Przyczajenie
 
Avatar koteczka80
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 8
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam ponownie!
Na prośbę znajomej chciałam sie dowiedzieć cos o prostownicy Efalock Flat Finger. Ja, jak wieksze grono tu obecnych wizażanek używa Efalocka Flat Master, ale w sprzedaży jest też ta druga prostownica. Proszę, napiszcie jaka jest, czy sie dobrze sprawdza w użytkowaniu i czy w ogóle jestście zadowolone. Pozdrawiam!
koteczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-09, 12:43   #467
XENA25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam!!
niedawno zakupiłam prostownice BABYLISS PRO model BAB2558RE(245zł) i musze Wam powiedziec że jest super i bardzo polecam!!!
XENA25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 06:14   #468
Borja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Xena, co tak dokładnie zachwyciło Cię wtej porstownicy? Przyznam, ze sama zetknelam sie z nia niedawno, co prawda na jednej ze ston internetowych ale mam ochote ją zamowic. Wstrzymalam sie jednak bo gdzies wyczytalam, ze plytki ma w 50% ceramiczne, czy to znaczy ze sa jedynie powlekane ceramiką?


Cytat:
Napisane przez XENA25
witam!!
niedawno zakupiłam prostownice BABYLISS PRO model BAB2558RE(245zł) i musze Wam powiedziec że jest super i bardzo polecam!!!
Borja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 22:00   #469
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A czy wiecie cos na temat prostownic firmy Goldwell?? Moj fryzjer tego uzywa, tylko ze takiej za 700 zl, ktora jednoczesnie nawilza wlosy tak , ze nie trzeba uzywac zadnych srodkow nawilzajacych wlosy, ale powiedzial, ze moze mi zamowic w przedstwaiciela taka za 305 zl. Szukalam czegokolwiek o tych prostownicach w internecie i nic nie ma. zupelnie nic. I teraz waham sie pomiedzy Eflockiem i ta Goldwella:/
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 21:21   #470
sweeetkate
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

moja fryzjerka twierdzi, ze goldwell jest bardzo dobra ale i bardzo droga( sama tez uzywa innej)
sweeetkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 11:35   #471
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny to jest link do sklepu internetowego babyliss http://www.galeriaurody.pl/sklep/index.php?action=karb można zakupić fajną

prostownice a na dodatek gratis dostaje się odżywkę do włosów na bazie naturalego jedwabiu. Ja osobiście polecam te z wkładami lustrzanymi, rewelka!!!!
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 22:03   #472
alimka
Rozeznanie
 
Avatar alimka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 733
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej, chciałabym kupic prostownicę, ale nie wiem jaką, czym różnią się te z lustrzanymi wkładkami od tych z ceramicznymi? które mniej niszczą włosy? która z tych dwóch z ceramicznymi wkładkami jest lepsza: zwykła czy do prostowania włosów wilgotnych? zalezy mi na tym by jak najmniej niszczyc włosy.

P.S.
I czy jest w internecie gdzies sklep (taki jak ten babyliss) z prostownicami innych firm?
alimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 10:41   #473
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez summer18
Ja polecam parowa prostownice z wkladkami ceramicznymi -babyliss high tech ceramic. Po jej uzyciu efekt jest taki jak zaraz po wyjsciu od fryzjera- ja zamiast siana na glowie mam sliczne, super proste wlosy.
Summer18- a ile ta prostownica kosztuje ??
buska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 11:00   #474
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A używa może któraś z Was prostownicy tondeo?? Waham się pomiędzy właśnie tondeo i efalockiem flat master?? Badzo proszę o opinie
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 22:47   #475
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny a ja kupiłam prostownicę ceramiczną MPM Produkt Kobieca Linia. I jestem bardzo zadowolona. Ze zdjęć łudząco przypomina mi wizualnie Efaock. Włosy po jej użyciu mam ślniące, sypkie i efekt utrzymuje się dość długo. A kosztowała w Media Markt niecałe 90,00 zł
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 11:11   #476
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tez mam MPM taką ceramiczną wąziutką. W sumie jest dobra ale tak naprawde to nie mam poruwnania z tymi najlepszymi jak Gama i Efalock.
Byłam nie dawno u fryzjerki i ona wcale nie miała takiej super (nie widziałam żadnej nazwy na niej) pozatym z wyglądu nie przypominała mi żadnej z tych firmowych. Jednakże miałam tak super wyprostowałam włosy że szok. Ale już wiem w czym rzecz. Do prostowania konieczne są kosmetyki nie tylko aby włosy wygladały ładnie ale i były ochronione przed działaniem ciepła.
Fryzjerka najpierw nałorzyła mi olejek ALFAPARF a pózniej mleczko wygladzające Selective professional ( niestety nie znalazłam go w żadnym sklepie fryzjerskim w krakowie). Ale kupiłam sobie mleczko Londastyle do prostowania włosów no i powiem że dużo lepiej wygladają moje włoski. Wczesniej używałam płynu dwufazowego WELLi ale nie spełniło niestety moich oczekiwań.
Pozdrwiam
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 20:23   #477
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czesc czy bylaby ktoras z Was tak kochana i mi napisala jaka jest najlepsza prostownica, albo jedna z lepszych do wlosow falujaccych? taka z regulacja temp., zeby za bardzo wloskow nie przegrzewala no i cermaiczna, wolalbym tez taka ciensza, tzn. do 25 mm nie czytalam tego watku w ogole, dzisiaj tutaj trafilam i moze ktoras z Was go sledzi caly czas i moze mi male podsumowanie zrobic bylabym bardzo wdzieczna
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 18:14   #478
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Rozanka, w BDG sklep fryzjerski jest na ulicy Gdańskiej, tak bliżej Chodkiewicza. Z tym, że głowy nie daję, że mają tam prostownice. Pozdrawiam
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 20:55   #479
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ale mam teraz namieszane w głowie po przeczytaniu tego wątku

zastanawiam się nad Efalockiem a Babyliss Pro
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 21:52   #480
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam Efalock'a i nie żałuję kupna Moje z natury lekkie, delikatne, lekko kręcone włosy są idealnie proste włosy aż do następnego mycia, nawet bez używania środków wspomagających prostowanie. ;-) A wszystko zaczęło się od przeczytania tego wątku - o ile pamiętam, wszystkie dziewczyny były b. zadowolone z Efalock'a.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.