Studniówka 2008 część II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 11:24   #1261
ewellka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 52
Smile Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
właśnie taka, tylko miałam mieć troszkę inną górę ... miała mi ją troszkę przerobić ... już się tak na nią napaliłam :/ a teraz jak chodzę po sklepach to żadna mi się nie podoba, bo cały czas myślę o tej

Aga Dzięki


Taka sama sukienke mozesz kupic w Bytomiu. Tam jest pracownia krawiecka i maja identyczne, kobieta sprzedaje je rowniez na allegro. Sama mialam miec identyczna ale jak przymierzylam to okazala sie calkiem inna niestety gorsza wiec moze nawet lepiej ze jej nie uszylas. Jesli tak bardzo Ci na niej zalezy i masz mozliwosc to jedz do bytomia jak bys miala jakies pytanka to pytaj odpowiem
__________________
mój wątek twórczy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=367428
ewellka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:31   #1262
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

No fakt, kolor strasznie odbiega od obrazka, ale i tak pewnie ładnie wygląda na osobie
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:39   #1263
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Czesc Dziewczynki;p

Chyba dopieroo dzisiaj uświadomiłam sobie jakie ja mam wory pod oczami:| są dośc duże i takei szare okropnie to wygląda, może macie pomysł jakim kosmetykiem je zamaskować??? jak tak to bardzo prosze napiszcie co mam kupić? tylko cos na kieszeń nastolatki!!:P
[ okazało sie, żę osoba, która miała mi robić makijaż na studniówke nie zrobi go, bo niestety sie nie wyrobi i będę musiał zrobić go sama;/]
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:45   #1264
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki;p

Chyba dopieroo dzisiaj uświadomiłam sobie jakie ja mam wory pod oczami:| są dośc duże i takei szare okropnie to wygląda, może macie pomysł jakim kosmetykiem je zamaskować??? jak tak to bardzo prosze napiszcie co mam kupić? tylko cos na kieszeń nastolatki!!:P
[ okazało sie, żę osoba, która miała mi robić makijaż na studniówke nie zrobi go, bo niestety sie nie wyrobi i będę musiał zrobić go sama;/]
współczuję:/
Moim zdaniem powinnaś wybrać się do jakiejś drogerii/sklepu z kosmetykami i zapytać się o jakieś dobre korektory itp tuszujące wory pod oczami. Taka pani powinna dobrze Ci doradzić.
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:58   #1265
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki;p

Chyba dopieroo dzisiaj uświadomiłam sobie jakie ja mam wory pod oczami:| są dośc duże i takei szare okropnie to wygląda, może macie pomysł jakim kosmetykiem je zamaskować??? jak tak to bardzo prosze napiszcie co mam kupić? tylko cos na kieszeń nastolatki!!:P
[ okazało sie, żę osoba, która miała mi robić makijaż na studniówke nie zrobi go, bo niestety sie nie wyrobi i będę musiał zrobić go sama;/]
polecam pod oczy Dermacol. Dość trudno go dostać (na śląsku trochę łatwiej, bo importowany jest z Czech) i tutaj masz przykładową aukcję na allegro:
http://allegro.pl/item292248081_derm...ystrybut_.html
Zależy kiedy masz 100dniówkę i czy masz czas zamawiać przez all..
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:01   #1266
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: Studniówka 2008 część II

Myślalam ż egorzej być nie może a jednak fryzjerka zrobila mi okropna fryzure. kask na glowie tzn. na polowie glowy. poryczalam sie dopiero co mama mnie uspokoila kazala mi umyc glowie i bedzie mnie sama czesala. myslalam ze gorzej byc nie moze.........
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:10   #1267
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

No to ja miałam farta, mi się moje włosy strasznie podobają...nie wiem co Ci powiedzieć, ale mama na pewno ładnie Ci ułoży, więc głowa do góry
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 12:10   #1268
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: Studniówka 2008 część II

A ja mam już początki depresji. W Poznaniunie ma NIC co by mi odpowiadało. Widziała jakaś Poznanianka coś ciekawego i NIEDROGIEGO? :roleyes:. Ryczeć mi się chce, znalazłam jedną cudowną, ale była mi za mała... Dodatkowo nie mam pojęcia jakie buty, jakie dodatki, jaki makijaż... Chciałam kiekę czarną, w stylu lat 60... do tego peep-toe buciki, nie zbyt wysoki obcas... Mam najprzystojniejszego na świecie partnera a sama będę wyglądała jak jakaś pokraka . A o to chodzi, że ten jeden wieczór chcesz wycglądać naprawdę wyjątkowo...
nie mam pieniędzy na fryzjera, kosmetyczke- jakieś pomysły na makijaż i fryzure w stylu 60? Ta sukienka i byuty mnie przerażają . Poznanianki na pomoc
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:10   #1269
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Studniówka 2008 część II

a ja już PO...
Było supeeeer, wybawiłam się jak nie wiem...
Najwazniejsze zeby partner potrafil dobrze tanczyc, to gwarantuje super zabawe nawet nie wiem kiedy ta noc zleciała... A w domu byłam o 6.oo..
Nie no super było, nie moge sie doczekac filmu i zdjec
Podwiązka mi sie zsuwała :P a tak to bez większych wpadek

Zazdroszcze Wam, ze to jeszcze przed Wami, mi pozosrały wspomnienia
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:23   #1270
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Studniówka 2008 część II

wydzia nie martw się, będie dobrze, masz jeszcze czas najważniejse to zabrać się za przygotowania na tyle wczesnie by móc poprawiać takie wpadki Będzie dobrze.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:39   #1271
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
do tej pierwszej kiecki mogłabyś nałożyć bolerko takie na samo ramiona krótkie
dzięki za propozycje
właśnie wróciłam od krawcowej. ustaliłyśmy, że uszyje mi taką sukienkę jak załączałam wcześniej (na Magdzie Cieleckiej). i będzie mi szyła tak jakbym nie miała gipsu czyli idę w piątek przed studniówką i wymuszam na nich zdjęcie gipsu najwyżej powiem im, że nie wyjdę z gabinetu, jeśli go nie zdejmą albo pożyczę od młodszego brata pistolecik trochę ich postraszę na razie nie dopuszczam do siebie myśli, że się nie zgodzą. co prawda mama niezbyt zachwycona moim pomysłem, ale przecież 3-4 dni zbyt dużej różnicy nie zrobią, prawda ?
a i bolerka będę musiała i tak poszukać, bo skóra po gipsie nie wygląda zbyt ciekawie, właściwie to ona wygląda okropnie z tego co widziałam w poczekalni, więc będę musiała to jakoś zakryć może czymś takim http://allegro.pl/item291917037_vila...zenia_r_s.html ?

ja zaproszenie dam dziś, ale chyba nie uzupełnione jakoś boje się, że brzydko napisze czy coś
a dziewczyny co z butami ? chciałam czółenka coś na ten styl http://allegro.pl/item287515448_nowo...letowe_38.html ale nie wiem czy w moim stanie się sprawdzą jak myślicie, ryzykować ?
eh dziewczyny ślicznie wyglądacie w tych waszych sukieneczkach, macie śliczne fryzurki i wszystko wszystko
udanej zabawy życzę wszystkim, które mają dziś studniówki !
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 12:41   #1272
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
Aga założę worek na śmieci i będzie że niby taka bombka ... hihi pobije wszystkich na kolana
heh za***isty pomysl! Napewno bedziesz sie wyrozniac.

Cytat:
Napisane przez lipciaa Pokaż wiadomość
tak szczerze to mi się nie podoba ;p
mnie tez. Chociasz musze przyznac, ze jest w niej cos ciekawego (fason).

Cytat:
Napisane przez koma88 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomożcie 3 czy 4 dni temu wydepilowalam kawalek pach depilatorem ale tylko kawałek bo reszty nie dałam rady bo mnie bolało jak zwykle zreszta, więc resztę wziełam zwykłą maszynka no i byłam na oplaniu natryskowym przedwczoraj i w miejscach gdzie używalam depilatora są ciemne w plamy
przegladaj szybko kosmetyke (czyt. forum kosemtyczne) tam napewno cos na ten temat dzieczyny pisaly.

Cytat:
Napisane przez Puustka Pokaż wiadomość
mam tylko jedno pytanie na ktorej nodze podwiazka ma byc???
no wlasnie na ktorej? Dziewczynki a Wy bedziecie mialay podwiazki caly czas czy tylko do zdjec?

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam nastąpił powrót od fryzjerki, mam zupełnie co innego niż miało być, co myślicie?? A i jak grzywka, mi się podoba :P nie wiem czego, ale moje foty muszę okropnie pomniejszać
no i widzisz rybcia cos innego niz Twoje codzienne loki. Fajna odmiana.

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Hey.
Kupiłam w końcu taką sukienkę jaka jest w załączniku. Kosztowała 500 zł.
Co o niej myślicie?;>
ladna, ale w zyciu nie dalabym za nia 500 zl. Sa ladniejsze no i tansze.

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Też mam 100dniówkę w sobotę. Z jednej strony się cieszę a z drugiej strony się boję... ;-)
bedzie dobrze! udanej zabawy!

Cytat:
Napisane przez wydzia Pokaż wiadomość
Myślalam ż egorzej być nie może a jednak fryzjerka zrobila mi okropna fryzure. kask na glowie tzn. na polowie glowy. poryczalam sie dopiero co mama mnie uspokoila kazala mi umyc glowie i bedzie mnie sama czesala. myslalam ze gorzej byc nie moze.........
znam ten bol. Fryzierka od*******ila mi dziwne cos na glowie w moje 18naste urodziny. 2 razy glowe mylam aby ten lakier i tapir splukac! Tez sie w ten czas poryczlam
Najwazniejsze to sie uspokoic. Mama napewno zrobi Ci cos lepszego. Bedzie dobrze
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:41   #1273
kas77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 176
GG do kas77
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny pomożcie przeszukałam wątek i znalazłam kilka sukienek, a wyjatkowo spodobałą mi się jedna, nie wiem gdzie ją kupić. Może znacie strone gdzie mają takie sukienki albo chociaż podobne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10746.jpg (16,8 KB, 174 załadowań)
kas77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:42   #1274
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość

Sylwiaa18pierscionek rzeczywiscie sliczny nie oddawaj ps. tego makijażu zbytnio nie widać, chyba ze miał być delikatny fajny ten domestos
heh wiedzialam ze domestos sie bardziej spodoba:P
zaraz ide do fryzjera, kupilam zamek i zanioslam dokrawcowej wiec mysle ze za jakies 2 godz bede miec kiecke, potem makijaz i pazurki noi ubrac sie i ...zabawa:d juz nie moge sie doczekac, az mnei nosi bo chce tanczyc, a z partneremsie wogole jeszce nie ugadalam mial dzwonic wczoraj ale chyba nie doladowal tele, i nie odbiera jak dzownie.. aa i tak mi nic nie zepsuje dobrego humoru
ehh musze isc do fryzjera bez makijazu, bo bede miec rozpuszczone wlosy na 100dn i by mi sie zle zmywalo ten dzienny makijaz zeby potem zrobic wieczorowy, wiec bede wygladac jak glupol, ciezko bedzie bo nigdy nie wychodze z domu bez makijazu, nawet jak smieci wywalam to sie maluje:P ok spadam bo na 14 mam byc u fryzjera papa, UDANEJ ZABAWY WSZYTSKIM KTORE MAJA DZIS 100DN:d:d
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:45   #1275
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Studniówka 2008 część II

no ndobra, a teraz czas na poemat o moejj studniowce



bylo bosko!


i tyle powinno wystarczyc..


jeszcze moge dopowiedziec, ze nog to nie czuje, a raczej wrecz przeciwnie caly czas je czuje.. na parkiecie do konca do 4.. w domu po 5..


bardzo sie ciesze, ze jeszcze z Promykiem mamy jedna studniowke w tym roku, bo bylo by zal, ze bardzo malo kiedy jest sie na tak dobrej zabawie..

dj fajny (tylko podkoniec za duzo techno puszczal, no ale w koncu wiem jak to sie tanczy;P )
zespol takze bardzo fajny, choc nie moi kumple i torch edisco polo zajezdal


polonez tez wyszedl, nikt sie nei zabil, nikt sie perfidnie nie pomylil.. tylko klanialismy sie dupami do rodzicow:P

bylo super, super super.. a pani fotograf caly czas robila mi i Tztowi zdjecia mama nadzieje,z e wszystkei da na plytke.. Pan fotograf zrobil mi sliczne 8tak przypuszczam, ze bedzie) zdjecie jak tancze z Tztem i tylko za jego plecow wystaja moje oczy w ogole smiesznie bylo z tymi zdjeicami, bo przykladowo.. pary podeszly sobie do fotografa zrobic zdjecie i tam siadali, my z Promyczkiem tez poslzismy i niespodzianka- pani fotograf robila nam zdjeica bez kolejki i nie na tych dennych krzeselkach


hehehe, albo wywyiajmy na parkiecie z Promykiem, i mi spadla podwizak i ponczoszki sie podwinely.. wiec zeszlam na bok podicagam, a tam kamerzysta heheh no ale moj Rycerz zaslanial mnie:P


fryzura sie pieknie spiala i trzymala do rana.. w sumie jeszcze mam ja naglowie.. troche poprawek, poprzesuwania wsuwek i bym mogla dzis znow isc na impreze..


makijaz trzymal sie rewelacyjnie, az sama bylam zdiwiona.. w ogole zaskoczyla mnie paletka cieni z H&M za 9.90..bo ja to juz w ogole mam manie cieni.. w domu mam 3 czy 4 paletki, a ta jest najmniejsza i jest 5ale czego jak czego, tego zakupu nie zaluje..

ciesze sie, ze nie mialam pierscionka na palcu, bo i tak penwie bym go zdjela.. bo wywijaniu na parkiecie, albo by poranil tzta, albo by nie za bardzo cisnal w palec, bo przy takich paletach jednak troszke palce i stopy puchnal

w ogole brecht, bo mo historyk, u ktorego bylam WCZORAJ na zajeciach rozmaiwal z moimi kolegami z klasy i podeszlam do niego sie przywitac zamienil ze mna dwa zdania i dopeiro mnie poznal!


p.s. twarz mialam wymalowana dermacolem.. i wiecie co? swietnie sie spisal! zero zycia na twarzy w tym przypadku sie przydalo.. bo tancowam a w oogle nie bylam czerwona!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05423.JPG (5,2 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05427.JPG (3,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05430.JPG (4,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05431-1.JPG (4,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05440.JPG (5,2 KB, 455 załadowań)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:45   #1276
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kanett Pokaż wiadomość
a propo ponczoch sa one wygodne? bo tez sie zastanawiam nad nimi... ale chyba na wszelki wypadek wezme sobie jeszcze rajstopy ze soba,
Są bardzo wygodne i nie mają prawa zlatywać, ponieważ mają silikonowa warstwę, która "przykleja" sie do nóżki i całą impreze można hulać bez obaw
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:53   #1277
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Studniówka 2008 część II

lele-bardzo ładna fryzura, powiedz mi prosze czy sama ja robilas czy u fryzjera
sungold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:59   #1278
PatMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Studniówka 2008 część II

Na studniówkę wezmę zapewne ten pierścionek- prezent na 18
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierścień.jpg (10,1 KB, 20 załadowań)
__________________

PatMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 12:59   #1279
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: Studniówka 2008 część II

A co to ten dermacol?

No i jak ujarzmić krótkie do połowy karku włosy, żeby trzymały się całą noc? . Co do tej fryzury ala lata 60, wymyśliłam, że założę szeroką materiałową opaskę, czarną, grzywkę jakoś ułożyć ale co z tyłem? . Natapirowac?

__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 13:00   #1280
marcellinka
Raczkowanie
 
Avatar marcellinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do marcellinka GG do marcellinka Send a message via Skype™ to marcellinka
Dot.: Studniówka 2008 część II

aaaa npo właściwie juz wszytko mam sa zdjecia ale nie wyrażne


i co ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0178.jpg (12,7 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0183.jpg (19,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0180.jpg (26,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0190.jpg (17,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0201.jpg (16,4 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0195.jpg (22,2 KB, 341 załadowań)
__________________
.....by M.P
marcellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:02   #1281
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Studniówka 2008 część II

Witam ponownie widzę, że przygotowania pełna parą. U mnie brakuje tylko rajstop no i stanika a zabawa już za tydzień.
Ciągle mam dylemat co do fryzury. Czy zrobić loczki czy może koka. Tylko jeśli chciałabym loki to muszę iść do fryzjerki a nie zamówiłam terminu i jakoś nie wierzę, że są jakieś wolne. Gapa ze mnie i tyle.

A to mój zestawik + wymyślone przeze mnie loki:


Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale robione były wieczorem

W pasie sukienka ma ciemno zieloną szarfę w kolorze butów. Mój dylemat: mogą być takie loki? Czy lepiej upiąć włosy???


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (111,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (118,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (109,2 KB, 76 załadowań)
__________________
"And all I loved, I loved alone



Edytowane przez Owczunia
Czas edycji: 2008-01-14 o 22:16
Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:02   #1282
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Na studniówkę wezmę zapewne ten pierścionek- prezent na 18
Sliczny pierścionek. ja dostalam na 18stke podobny...
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:08   #1283
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Witam ponownie widzę, że przygotowania pełna parą. U mnie brakuje tylko rajstop no i stanika a zabawa już za tydzień.
Ciągle mam dylemat co do fryzury. Czy zrobić loczki czy może koka. Tylko jeśli chciałabym loki to muszę iść do fryzjerki a nie zamówiłam terminu i jakoś nie wierzę, że są jakieś wolne. Gapa ze mnie i tyle.

A to mój zestawik + wymyślone przeze mnie loki:


Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale robione były wieczorem

W pasie sukienka ma ciemno zieloną szarfę w kolorze butów. Mój dylemat: mogą być takie loki? Czy lepiej upiąć włosy???


przeslicznie jestem pod wielkim wrazeniem! moga byc jak najbardziej loki. rewelacyjnie wygladasz..
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:18   #1284
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
przeslicznie jestem pod wielkim wrazeniem! moga byc jak najbardziej loki. rewelacyjnie wygladasz..
Dziękuję.
Ja tez jestem bardziej za lokami, ale sama ich sobie nie zrobię, a do fryzjera już chyba za późno
A poza tym mam i TŻ mówią, że w tych loczkach wyglądam młodziutko i mało poważnie Więc sama nie wiem.
__________________
"And all I loved, I loved alone


Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:18   #1285
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Studniówka 2008 część II

Sukienkę już mam (zdjęcie poniżej), buty, żakiet i biżuterię w sumie też. Nie wiem tylko co mam zrobić z moimi włosami Na pierwszę studniówkę idę 10 stycznia (ten czwartek), a swoja 2 lutego

PS. Fryzurę muszę sobie dobrać pod okulary.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0957.JPG (68,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0873.JPG (54,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6442.JPG (104,2 KB, 53 załadowań)
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:20   #1286
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
no ndobra, a teraz czas na poemat o moejj studniowce



bylo bosko!


i tyle powinno wystarczyc..


jeszcze moge dopowiedziec, ze nog to nie czuje, a raczej wrecz przeciwnie caly czas je czuje.. na parkiecie do konca do 4.. w domu po 5..


bardzo sie ciesze, ze jeszcze z Promykiem mamy jedna studniowke w tym roku, bo bylo by zal, ze bardzo malo kiedy jest sie na tak dobrej zabawie..

dj fajny (tylko podkoniec za duzo techno puszczal, no ale w koncu wiem jak to sie tanczy;P )
zespol takze bardzo fajny, choc nie moi kumple i torch edisco polo zajezdal


polonez tez wyszedl, nikt sie nei zabil, nikt sie perfidnie nie pomylil.. tylko klanialismy sie dupami do rodzicow:P

bylo super, super super.. a pani fotograf caly czas robila mi i Tztowi zdjecia mama nadzieje,z e wszystkei da na plytke.. Pan fotograf zrobil mi sliczne 8tak przypuszczam, ze bedzie) zdjecie jak tancze z Tztem i tylko za jego plecow wystaja moje oczy w ogole smiesznie bylo z tymi zdjeicami, bo przykladowo.. pary podeszly sobie do fotografa zrobic zdjecie i tam siadali, my z Promyczkiem tez poslzismy i niespodzianka- pani fotograf robila nam zdjeica bez kolejki i nie na tych dennych krzeselkach


hehehe, albo wywyiajmy na parkiecie z Promykiem, i mi spadla podwizak i ponczoszki sie podwinely.. wiec zeszlam na bok podicagam, a tam kamerzysta heheh no ale moj Rycerz zaslanial mnie:P


fryzura sie pieknie spiala i trzymala do rana.. w sumie jeszcze mam ja naglowie.. troche poprawek, poprzesuwania wsuwek i bym mogla dzis znow isc na impreze..


makijaz trzymal sie rewelacyjnie, az sama bylam zdiwiona.. w ogole zaskoczyla mnie paletka cieni z H&M za 9.90..bo ja to juz w ogole mam manie cieni.. w domu mam 3 czy 4 paletki, a ta jest najmniejsza i jest 5ale czego jak czego, tego zakupu nie zaluje..

ciesze sie, ze nie mialam pierscionka na palcu, bo i tak penwie bym go zdjela.. bo wywijaniu na parkiecie, albo by poranil tzta, albo by nie za bardzo cisnal w palec, bo przy takich paletach jednak troszke palce i stopy puchnal

w ogole brecht, bo mo historyk, u ktorego bylam WCZORAJ na zajeciach rozmaiwal z moimi kolegami z klasy i podeszlam do niego sie przywitac zamienil ze mna dwa zdania i dopeiro mnie poznal!


p.s. twarz mialam wymalowana dermacolem.. i wiecie co? swietnie sie spisal! zero zycia na twarzy w tym przypadku sie przydalo.. bo tancowam a w oogle nie bylam czerwona!
Bardzo ładnie wyglądałaś Szkoda tylko, żę to ostatnie zdjęcie takie niwyraźne
A co do dermacolu to też z chęcią bym sobie zamówiła, ale myślicie że dojdzie do przyszłego piątku?

Cytat:
Napisane przez novitzka Pokaż wiadomość
A co to ten dermacol?

No i jak ujarzmić krótkie do połowy karku włosy, żeby trzymały się całą noc? . Co do tej fryzury ala lata 60, wymyśliłam, że założę szeroką materiałową opaskę, czarną, grzywkę jakoś ułożyć ale co z tyłem? . Natapirowac?

Ja też chce mieć jakąś opaskę we włosach i nie wiem co zrobić z tyłem. wklejam fotkę takiej fryzurki jaka mi się podoba

Cytat:
Napisane przez marcellinka Pokaż wiadomość
aaaa npo właściwie juz wszytko mam sa zdjecia ale nie wyrażne
i co ??
śliczna fryzurka, sama bym taką chciała... ale mi niestety brzydko jest w lokach

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Witam ponownie widzę, że przygotowania pełna parą. U mnie brakuje tylko rajstop no i stanika a zabawa już za tydzień.
Ciągle mam dylemat co do fryzury. Czy zrobić loczki czy może koka. Tylko jeśli chciałabym loki to muszę iść do fryzjerki a nie zamówiłam terminu i jakoś nie wierzę, że są jakieś wolne. Gapa ze mnie i tyle.

A to mój zestawik + wymyślone przeze mnie loki:


Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale robione były wieczorem

W pasie sukienka ma ciemno zieloną szarfę w kolorze butów. Mój dylemat: mogą być takie loki? Czy lepiej upiąć włosy???


Jakie piękne buty Bardzo mi się podoba taki zielony kolor
A co do fryzury to w/g mnie bardzo ładne Ci w lokach i mogłabyś tak zostawić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b6793687664b2ea4.jpg (15,5 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez cyka-pyka-milusia-znika
Czas edycji: 2008-01-05 o 13:22 Powód: zapomniałam dodać fotke ;)
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:20   #1287
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Na studniówkę wezmę zapewne ten pierścionek- prezent na 18
piersiconek bardzo sliczny

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość


W pasie sukienka ma ciemno zieloną szarfę w kolorze butów. Mój dylemat: mogą być takie loki? Czy lepiej upiąć włosy???
mysle ze moga byc takie loczki ale w upietych tez bys pewnie ladnie wygladala zalezy wszystko od tego w jakiej fryzurce bedziesz sie lepiej czula!


a to dziewczyny proba wzorkow na moich paznokciach...jaki radzicie mi zrobic wzorek ..bede miala dluga ciemno bordowa suknie z wyszytymi wzorkami wlasnie z takich kolek swiecacych i do tego srebna bizuteria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00006.JPG (23,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00008.JPG (34,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00009.JPG (19,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00011.JPG (39,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00012.JPG (61,5 KB, 71 załadowań)
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:23   #1288
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez marcellinka Pokaż wiadomość
i co ??
no rzeczywiscie niewyrazne te zdjecia, ale moim zdaniem wsyztsko ladnie dobralas. W tej fryzurze wygladasz tak dziewczeco, wrecz uroczo. Doslownie jak mala dziewczynka pieknie!

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Ciągle mam dylemat co do fryzury. Czy zrobić loczki czy może koka. Tylko jeśli chciałabym loki to muszę iść do fryzjerki a nie zamówiłam terminu i jakoś nie wierzę, że są jakieś wolne. Gapa ze mnie i tyle.
mnie sie bardzo w lokach podobasz Poza tym bardzo ladna stylizacja, wszystko pieknie dobrane.

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko co mam zrobić z moimi włosami
ja bym proponowala jakiegos koka. Takiego klasycznego, skromnego. Moze cos w typie banan? Albo umieszczony ciut nad karkiem(na dole glowy)?
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:27   #1289
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Lele no to super 100dniówka musiała być
Ja swojej z jednej strony nie umiem się doczekać, a z drugiej boję, że to tak szybko minie... tyle przygotowań, jedna noc i PYK
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 13:29   #1290
Owczunia
Wtajemniczenie
 
Avatar Owczunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 656
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość



Jakie piękne buty Bardzo mi się podoba taki zielony kolor
A co do fryzury to w/g mnie bardzo ładne Ci w lokach i mogłabyś tak zostawić
Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość



mysle ze moga byc takie loczki ale w upietych tez bys pewnie ladnie wygladala zalezy wszystko od tego w jakiej fryzurce bedziesz sie lepiej czula!
co do paznokci to może srebrny brokatowy frencz i do tego delikatne, bordowe zdobienie wzdłuż paznokcia?

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość

mnie sie bardzo w lokach podobasz Poza tym bardzo ladna stylizacja, wszystko pieknie dobrane.
Chyba jednak zostaną loki. W upiętych włosach chodzę dosyć często, a loki będą miłą odmianą. Dzięki za opinie
Co do stylizacji najpierw kupiłam buty i to do nich w sumie wszystko dobierałam
__________________
"And all I loved, I loved alone



Edytowane przez Owczunia
Czas edycji: 2008-01-05 o 13:31 Powód: dopisek
Owczunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.