Studniówka 2008 część II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 15:46   #1351
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

Kupiłam dzisiaj sukienke . Tak się cieszę , bo miałam szyć, ale porządnej krawcowej do dziś nie znalazłam :P . Załanczam zdjecie - sukienka ma doczepianego kwiatka . Aaa i buty inne , te to prowizorka .

Co do podwiązki to słyszałam ze obojętnie na jakiej nodze . A co do pończoch samonosnych to mi np.sie zsuwają , być może że mam tam wiecej tłuszczyku :P .

A prośba do Was , to doradzcie jaki kolor dodatki (kolczyki srebrne) i buty .. dziś przymierzałam takie fajne na platformie czerwone lakierowane ale chyba nie są najlpesze . Może fiolet ? jak myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,9 KB, 401 załadowań)

Edytowane przez klaudens
Czas edycji: 2008-01-05 o 16:49 Powód: dużo błedow spowodowanych szybkim pisaniem :)
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:47   #1352
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Gosiaxx111 Pokaż wiadomość
00aga00
wklejam swoje zaproszenia i plakietke
zaproszenia jeszcze 2 bo dzis wreszcie zaprosilam kolege i mam juz partnera
plakietka mi sie nie podoba, chcialam cos smiesznego, kolorowego...ale trudno, nie mam zamiaru jej przypinac
zaproszenia i plakietki nie byly w cenie studniowki
Ladne te zaproszenia.. U nas byly takie zloto-brazowe :/ mi sie nie podobaly... i jeszcze musielismy za to placic :/.
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:49   #1353
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
Czytałam to co napisałyście na której nodze podwiązka, ale szczerze to dalej nie wiem chyba sie omówię z laskami u siebie w klasie na której nodze, żebyśmy miały wszystkie na tej samej
ja tez ciagle nie wiem na ktorej nodze. Trzeba bedzie sie potpytac kolezanek

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
ja dopiero dzisiaj kupiłam materiał na sukienke;/ a studniówka 19
a ja nie wiem nawet do konca jaka chce sukienke
jestem przerażona póki co bo mam wrażenie że to tylko ja tak na ostatnią chwilę to wszystko zostawiłam
no faktycznie malo czasu masz. Albo ustawiaj sie ze znajoma krawcowa, albo poporstu kup jakas sukienke.

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Niestety nie moge zrobic z moich wlosow koka - jestem obcieta na boba
ojej rzeczywiscie krotkie te wloski i niewiele sie da wykombinowac. Moze lekkie falowanie (fotka w zalacznku albo faktycznie ta Rihanny w bialej sukiece)? Jesli nie to pozostaje Ci chyba tylko jakas przepaska lub ozdobna spinka

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
A myślałaś może o czymś tego typu jak na fotce.
bardzo ladna fryzurka, pasowalaby

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Witam! Co myslicie o mojej sukience?
szczerze to mi sie nie podoba faktycznie torebka ze srebrnym akcentem za bardzo nie pasuje, ale przeciez i tak ja gdzies w kat rzucisz.

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
ja już po pierwszej studniówce
Było cudownie, i świetnie się bawiłam
no to ciesze sie ze sie dobrze bawilas!
Jaka fryzure wkoncu sobie strzelias? Jak sie sukienka spisala?

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
Muzyka byla do bani, sprawdzali nas jakbysmy mieli 12 lat a nie 18 ech...zreszta, nie ma juz co rozpaczac Zycze Wam udanej zabawy!!
obawiam sie ze u mnie moze byc, no ale sie zobaczy. Mam jednak nadzieje, ze nie bylo az tak beznadziejnie?

Cytat:
Napisane przez Gosiaxx111 Pokaż wiadomość
00aga00wklejam swoje zaproszenia i plakietke
bardzo ladne zaproszenia

Cytat:
Napisane przez tricky women Pokaż wiadomość
Umieszczę później zdjęcia sukienki i może mi doradzicie co do doboru makijażu
no to czekamy

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Mam już włoski i makijaż :P Zaczynam wyglądać jak człowiek, teraz przetrwać do 18
przetrwasz! bedzie dobrze fantastycznej zabawy

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad szalem, bo mam sukienkę wiązaną na szyi, oto propozycje:
ja bym stawiala na ten ostatni. Ten czarny z paskiem bezowo-brazowym.

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Mam pytanie co to jest dokładniej ten
DERMACOL? i czy dostała bym go w aptece, ile może kosztować?
zajrzyj na wizazystke (wpisz w wyszukiwarke DERMACOL i czytaj), poza tym sa jeszcze google.

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Planuję taką fryzurę, podoba się Wam?
http://i43.photobucket.com/albums/e3...aa/fryzura.jpg
a tak wyglądam jakby ktoś nie wiedział :P
http://i43.photobucket.com/albums/e3...PatRysia/a.jpg
Napiszcie proszę, czy wg Was ta fryzura będzie mi pasować? Dodam, że na tym moim zdjęciu to mam włoski wyprostowane, z natury są bardzo podatne i same się trochę falują.
jaka z Ciebie sliczna dziewczyna mysle, ze fryzurka bedzie pasowac idealnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,1 KB, 17 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:54   #1354
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Studniówka 2008 część II

la soleil skoro nikt nie odpisuje, to prawdopodobnie nikt nie wie co Ci poradzić. Spróbuj zapytać w wątkach dotyczących makijażu. Ale może coś z złocie? Albo smokey eye? Najłatiwiej byłoby doradzić gdybyś wysłała zdjęcie twarzy, najlepiej albo z kwałakiem sukienki przy niej, albo prykładając do twarzy materiał w kolorze zbliżonym.

samanta69 na pewno znajdziesz jakiś fajny materiał w odpowiedniej cenie. Mi sie w wakacje udało super materiały po 8 złotych znaleźć, ale to dlatego, że to były końcówki materiałów. A satyny w sklepach jest bardo duży wybór.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:55   #1355
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja też już po swojej studniówce!Ale mi przykroOglądam zdjęcia i filmik i normalnie łzy mi lecą Już się nigdy nie powórzy a tak było super..Wszystko poszło po mojej myśli I dałam radę na polonezie hehe
W moim avatarze jest fotka z mojej studniówki-ja to ta w turkusowejh oczywiście"
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 15:55   #1356
2808marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Studniówka 2008 część II

Witam ja 100dniowke mam 12 stycznia i mam pytanie bo mam sukienke ale nia wiem co z wlosami przesylam fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC230029.JPG (87,7 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica-alba-w1-03-1024.jpg (111,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vvvvvvvvvv.jpg (19,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffrs.jpg (30,2 KB, 35 załadowań)
2808marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:00   #1357
2808marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Studniówka 2008 część II

A i jak moglybyscie to jaki makijaz bo ja cos myslalam o szaro czarnym makijazu oczow tzw zadynione?
2808marta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 16:01   #1358
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studniówka 2008 część II

kinga(kinia) jednak koleżanka ze szkoły fryzjerskiej mi je ładnie upieła, podcięła grzywkę i wszystko wypadło elegancko TŻ był w szoku

klaudynka18
mało widac to zdjęcie ;]
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:08   #1359
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mycha555 Pokaż wiadomość
Mi krawcowa kupywała satyne ale grubsza (ślubna) 25zl/m. U mnie w miescie były same okropne i niskiej jakosci, wiec zaufałam krawcowej i sie nie zawiodłam
co do satyny to powtórzę za moją krawcową - dziewczyny sprawdzajcie dokładnie co kupujecie! dziś właśnie pokazała mi kawałek satyny, dość spory, jakiejś satyny i była koszmarna - cała pozaciągana, miejscami małe dziurki, naprawdę nie za ciekawie to wyglądało .
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:09   #1360
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
A prośba do Was , to doradzcie jaki kolor dodatki (kolczyki srebrne) i buty ..
a te cekinki (czy co to jest) na biuscie sa chyba srebrne, prawda? W takim razie srebrne dodatki. Srebrne biuzteria, czarne buty oraz czarna (moze byc ze srebrnymi akcentami) torebka. No chyba, ze chcesz jakos inaczej, tak kolorowo to moze jakis taki bez, szampan? Sama juz nie wiem.

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
W moim avatarze jest fotka z mojej studniówki-ja to ta w turkusowejh oczywiście"
no to ciesze sie, ze sie udalo nie masz jakis innych, wiekszych zdjec? Chcialabym zobaczyc efekt tylu przygotowywan.

Cytat:
Napisane przez 2808marta Pokaż wiadomość
Witam ja 100dniowke mam 12 stycznia i mam pytanie bo mam sukienke ale nia wiem co z wlosami przesylam fotka
mysle, ze pasowalby tu tez rowniez jakis skromny koczek, ale takie loki tez beda ok

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
jednak koleżanka ze szkoły fryzjerskiej mi je ładnie upieła, podcięła grzywkę i wszystko wypadło całkiem łądnie TŻ był w szoku
a widzisz a co to za problem byl z fryzura, a tu sie okazuje ze dobrze wyszlo. Mozesz pokazac jakies zdjecie siebie w wczorajszej stylizacji (sukienka, makijaz, fryzier itd)? Jak sie wogole fryzura spisala?
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:23   #1361
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studniówka 2008 część II

teraz mogę pokazać tylko tyle, ahhh było wspaniale

szkoda. ze nie udało mi sie zobaczyć poloneza w wykonaniu TŻ'ta z klaudynka18 bo sie nie dało nigdzie przecisnąć, ale pewnie na filmie wszystko jeszcze sobie obejrzę
__________________

Edytowane przez e_myszka
Czas edycji: 2008-05-01 o 22:34
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 16:25   #1362
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
a te cekinki (czy co to jest) na biuscie sa chyba srebrne, prawda? W takim razie srebrne dodatki. Srebrne biuzteria, czarne buty oraz czarna (moze byc ze srebrnymi akcentami) torebka. No chyba, ze chcesz jakos inaczej, tak kolorowo to moze jakis taki bez, szampan? Sama juz nie wiem.

Tam są takie czarne kóleczka , taki ala hologram niewiem jak to nazwac a wokoło srebrna nitka . A pasuje cała srebrna torebka ?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:26   #1363
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Studniówka 2008 część II

rybcia2309-powiedz mi jak tą fryzurke sie robi
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6207580
czy to na zasadzie kucyka i dopinania poszczegolncyh pasm
czy jakos inaczej
bardzo mi sie podoba
sungold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:36   #1364
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
co do satyny to powtórzę za moją krawcową - dziewczyny sprawdzajcie dokładnie co kupujecie! dziś właśnie pokazała mi kawałek satyny, dość spory, jakiejś satyny i była koszmarna - cała pozaciągana, miejscami małe dziurki, naprawdę nie za ciekawie to wyglądało .
Ja widziałam już moja satyne i jest sliczna widziałam tez sukienki, ktore szyła ta krawcowa i wiem ze moja jest w dobrych rekach. Jak bedzie gotowa to wrzuce fotki.
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 16:50   #1365
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja swoją satynę kupiłam sama, a ochodziłam się jak głupia po mieście, bo nigdzie nie było odowiedniej. Albo były za grube, albo pod spodem miały czarny kolor (szukałam czerwonej satyny) albo były za cienkie i bez lycry. I dopiero w jednym sklepie znalazłam średniej grubości, z lycry, jednolitą czerwono-malinową satynę...
Krawcowa w sumie mówiła, że gdyby była cieńsza trochę ładniej by się układała, ale ta nie jest zła i jest dobra, bo ta cienka bez lycry to masakra ;/ poza tym za mało jej było i w ogóle to jakaś taka poplamiona paluchami, potem itd ;/ fuj.

a wiecie co... ja trochę przerabiam moją sukienkę, (zdjęcie pierwotne, tak miała wyglądać moja sukienka) i będdzie cała długa, ale zamierzam zrobić rozcięcie w miejscu gdzie tutaj jest jakby podniesiona na tym kolanie... i teraz pytanie - nie macie jakiegoś zdjęcia czegoś w tym stylu? bo chciałabym to rozciecie a nie wiem jak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hiphopgift_1979_3774424.jpg (81,3 KB, 158 załadowań)
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:17   #1366
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Studniówka 2008 część II

Pomocy
Dziewczyny, bardzo prosze was o rade Czytam ten watek juz od jakiegos czasu i dzieki temu, ze macie problemy podobne do mnie troche sie uspokoilam

Studniowke mam 25 stycznia, wiec jeszcze sporo czasu. W wakacje bylam na weselu wiec mam dwie sukienki - swoja i siostry - do wyboru. Obie sa do kolana. Planuje isc w czarnej bombce. Tylko powiedzcie mi co myslicie o ubraniu do niej fioletowych rajtek i czarnych peep-toe? Ogladam w necie zdjecia za studniowek i dziewczyny zawsze maja na tych zdjeciach z podwiazkami przezroczyste rajtki, wiec nie wiem czy kolorowe pasuja.. Pomocy (oczywiscie nie tylko rajtki beda fioletowe, tylko bede miec tez dlugie fioletowe kolczyki i kokardke w talii)
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:18   #1367
Luligirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Studniówka 2008 część II

Mam pytanie!

Jaki kolor rajstop( pończoch) pasuje do czarnej sukienki i butów peep-toe ??
Bo wydaje mi się ze lepiej wyglada sie w ciemnych rajstopach do ciemnej sukienki ale nie wiem bo nie chodze w sukienkach, dlatego proszę o waszą pomoc.
Luligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:21   #1368
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Studniówka 2008 część II

naprawde jest az taka zla... ? to w takim razie moglybyscie doradzic mi co zrobic, zeby jednak jakos na tej studniowce wygladac? powiem wam, ze sie podlamalam troche, faktycznie sukienka ta byla kupowana na ostatnia chwile praktycznie, bylam w desperacji. ale czy jest naprawde az tak fatalna?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253782&d=1199543882&p ostid=6210750
http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253783&d=1199543882&p ostid=6210750
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:25   #1369
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mooooonia Pokaż wiadomość
Pomocy
Dziewczyny, bardzo prosze was o rade Czytam ten watek juz od jakiegos czasu i dzieki temu, ze macie problemy podobne do mnie troche sie uspokoilam

Studniowke mam 25 stycznia, wiec jeszcze sporo czasu. W wakacje bylam na weselu wiec mam dwie sukienki - swoja i siostry - do wyboru. Obie sa do kolana. Planuje isc w czarnej bombce. Tylko powiedzcie mi co myslicie o ubraniu do niej fioletowych rajtek i czarnych peep-toe? Ogladam w necie zdjecia za studniowek i dziewczyny zawsze maja na tych zdjeciach z podwiazkami przezroczyste rajtki, wiec nie wiem czy kolorowe pasuja.. Pomocy (oczywiscie nie tylko rajtki beda fioletowe, tylko bede miec tez dlugie fioletowe kolczyki i kokardke w talii)
fioletowe rajtki fajnie wyglądają z czarną sukienką i czarnymi butami, gdzieś nawet widziałam zdjęcie jakiejś babeczki, która tak była ubrana(jak znajdę to wkleję), ale nie wiem czy na studniówkę sie nadaje taki zestawik
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 17:31   #1370
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Studniówka 2008 część II

jakasia_1 - no wlasnie, mi sie bardzo podoba sie takie zestawienie, ale chodzi o to, ze boje sie ze nie pasuje na studniowke
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:31   #1371
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny dzięki za odpowiedzi odnośnie butów, ale żadnych nie kupiłam Byłam w Daichmannie (były jedne ładne ale szpilka 10cm) same przebrane, w CCC od Lasockiego za 160zł ... Kupiłam jedynie pończoszki samonośne...


Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
naprawde jest az taka zla... ? to w takim razie moglybyscie doradzic mi co zrobic, zeby jednak jakos na tej studniowce wygladac? powiem wam, ze sie podlamalam troche, faktycznie sukienka ta byla kupowana na ostatnia chwile praktycznie, bylam w desperacji. ale czy jest naprawde az tak fatalna?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253782&d=1199543882&p ostid=6210750
http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253783&d=1199543882&p ostid=6210750
zła nie jest ja bym tylko podszyła tą "dziurę" na środku czarnym materiałem
Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad szalem, bo mam sukienkę wiązaną na szyi, oto propozycje: (może jeszcze będę miała coś innego)
http://images32.fotosik.pl/97/8e7059ba7876231amed.jpg
http://images23.fotosik.pl/135/77aa607825c6232fmed.jpg
http://images23.fotosik.pl/135/66141ae1e8219672med.jpg
Nie podobają mi się, ale jak do czarnych dodatków to drugi jest ok
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:41   #1372
Gosiaxx111
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaxx111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Ladne te zaproszenia.. U nas byly takie zloto-brazowe :/ mi sie nie podobaly... i jeszcze musielismy za to placic :/.
dzieki my za swoje tez placilismy

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
bardzo ladne zaproszenia
dziekifajnie ze sie podobaja

Cytat:
Napisane przez 2808marta Pokaż wiadomość
Witam ja 100dniowke mam 12 stycznia i mam pytanie bo mam sukienke ale nia wiem co z wlosami przesylam fotka
mi sie podoba pierwsze upiecie

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
naprawde jest az taka zla... ? to w takim razie moglybyscie doradzic mi co zrobic, zeby jednak jakos na tej studniowce wygladac? powiem wam, ze sie podlamalam troche, faktycznie sukienka ta byla kupowana na ostatnia chwile praktycznie, bylam w desperacji. ale czy jest naprawde az tak fatalna?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253782&d=1199543882&p ostid=6210750
http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1253783&d=1199543882&p ostid=6210750
no moze nie jest az tak tragicznie ehmm najgorsze sa te wstawki w ksztalcie trojkatow
kup ladne dodatki np. ladne zlote kolczyki, cos na reke tez w kolorze zlotymmoze nowe buty jakies sandalki albo czarne peep toe, do tego jakas kopertowka
sukienkami bede sie zachwycac ludzie przez krtoki czas, wiec nie martw sie najwazniejsze zebys dobrze sie bawilapozdr
Gosiaxx111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:41   #1373
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny krótkowłose Jak się czeszecie? Tzn chodzi mi długość typu bob albo coś w tym stylu długość włosów tak do ramion max
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:45   #1374
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny krótkowłose Jak się czeszecie? Tzn chodzi mi długość typu bob albo coś w tym stylu długość włosów tak do ramion max
no wlasnie ja tez mam ten problem. mam krotkie pocieniowanewlosyprawie do ramion i nie mam pojecia jak sie uczesac. pomimo wszystko chcialabym jakos upiac wlosy ale nie wiem jak
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:49   #1375
Gosiaxx111
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaxx111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Własnie w panoramie na Tvp 2 powiedzieli, ze podwiazka na lewej nodze
Gosiaxx111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:51   #1376
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Studniówka 2008 część II

aga ja własnie kupiłam w CCC takie czarne zamszowe z taka duza kokarda<moze kojarzysz> i tez mam problem bo one sa wysokie, okazało sie ze za wysokie, jestem wyzsza od tzta
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:54   #1377
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

wydaje mi sie ze troche przesadzacie z ta roznica wzrostow.nie ma znaczenia ze dziewczyna jest wyzsza od chlopaka bo tak naprawde nikt na to nie zwraca uwagi chyba ze to juz bardzo duza roznica rzedu 10cm. najwazzniuej sza jest zabawa a nie marudzenie ze ktos jest wyzszy trzeba bylo pomyslec w sklepie.
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 17:57   #1378
Olcia_zd18
Raczkowanie
 
Avatar Olcia_zd18
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: .......;) ;)
Wiadomości: 80
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja mam krotsze włosy i tylko je prostuje
Olcia_zd18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 18:02   #1379
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

Hehe ja mam zamiar kupić 12 cm szpilke w Venezi uipatrzyłam przepiękne peep toe i też będę wyższa od TŻta I w ogóle mi to nie przeszkadza :P Nie widze problemu ;p
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 18:06   #1380
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Studniówka 2008 część II

qwerty nie wiem po co ta ironia
tak sie składa ze nie mogłam kupić butow razem z TZ bo był w szpitalu wtedy
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.