Najlepsze Prostownice PART II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 19:48   #3901
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Jak coś to pokarzę Ci ją jak do mnie przyjdziesz
Heh okey
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:43   #3902
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

[Farouk]
Dziewczynki a czym się różni ta:
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI NANO IRONS
FAROUK SYSTEMS USA
od tej:
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI - kolor niebieski
CHI CERAMIC FLAT HAIRSTYLING IRON1
?
Oprócz tego że oczywiście ceną i kolorem
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 10:19   #3903
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam prostownicę Chi Nano Irons i jak dla mnie jest super.Włosy proste nawet gdy jest niezła wichura i deszcz (specjalnie dwa razy się poświęciłam i nie zakładałam kaptura).Normalnie moje długie i niesforne włosy chłoną wilgoć tak,że już po minucie od wyjścia z domu mogłam zapomnieć o prostych włosach,więc ja nie żałuję ani złotówki z 339zł jakie na nią wydałam.Co do tej drugiej prostownicy o,którą pytasz to niedawno kupiła ją inna wizażanka,więc pewnie jakieś recenzje będą niedługo.Z tego co wiem to te dwa modele różnią się od siebie tym,że moja(Chi nano) ma w rękojeści nano srebro,czyli zabija bakterie.Jest to moim zdaniem bardzo przydatne gdy wiesz,że nie będziesz używać jej tylko Ty(np. w salonie fryzjerskim)ale w domu to chyba nie potrzebne.Efekt wyprostowanych włosów utrzymuje się u mnie 3dni,ponieważ mając dlugie włosy nie myję ich codziennie,bo by mi chyba wypadły
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:46   #3904
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja dzisiaj wyprostowalam włosy.. pierwszy raz w całości..
sa idealnie proste i gładkie zobaczy ile utrzyma sie efekt.. za oknem deszcz, zaraz wychodze
przed prostowaniem jedyny kosmetyk jaki uzylam to sprey firmy babyliss pro az sie boje wyjsc hehe
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:48   #3905
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez paulek Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wyprostowalam włosy.. pierwszy raz w całości..
sa idealnie proste i gładkie zobaczy ile utrzyma sie efekt.. za oknem deszcz, zaraz wychodze
przed prostowaniem jedyny kosmetyk jaki uzylam to sprey firmy babyliss pro az sie boje wyjsc hehe
a jaką masz prostownice?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 14:05   #3906
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

babyliss pro tourmaline )
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 14:28   #3907
Donczuczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
GG do Donczuczo
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Pomóżcie ! Planuje zakupić prostownice do częstego użytku (po każdym umyciu głowy albo i częsciej ) W cenie mniej więcej 200zl

Oto moje 3 typy :

http://www.allegro.pl/item328692464_...najtaniej.html

http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html

http://allegro.pl/item332585150_pros...line_24mm.html

Może macie jakieś lepsze typy ? Proszę o odpowiedz
Donczuczo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 14:44   #3908
aria86
Przyczajenie
 
Avatar aria86
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam
Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat prostownicy BaByliss pro turmaline 24 mm zakupiłam ją w sklepie fryzjerskim za 220zł około trzy tyg. temu i jestem ogromnie rozczarowana. Na początku dawałam na 3 trzeci stopień nagrzania a później na 4 a efekt ten sam czyli beznadziejny. Włosy jak siano z bardzo skromnym efektem wyprostowania. Po wyjściu na dworze w deszczu z parasolką włosy po chwili zamieniły się we strączki. Gdzie ten efekt lśniących włosów i idealnie płaskich?
Idę jutro ją zareklamować, może to wina techniczna. Za te pieniądze nie odpuszczę im.
aria86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 14:56   #3909
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Pokaż wiadomość
Pomóżcie ! Planuje zakupić prostownice do częstego użytku (po każdym umyciu głowy albo i częsciej ) W cenie mniej więcej 200zl

Oto moje 3 typy :

http://www.allegro.pl/item328692464_...najtaniej.html

http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html

http://allegro.pl/item332585150_pros...line_24mm.html

Może macie jakieś lepsze typy ? Proszę o odpowiedz
Ja mam tą ostatnią i jestem naprawdę zadowolona
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:05   #3910
Donczuczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
GG do Donczuczo
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja mam tą ostatnią i jestem naprawdę zadowolona
Hm.. a jakie masz włosy ? proste krecone falowane ? grube cienkie ? i czy niszczy włosy ? Zależy mi aby kupić teraz już prostownice która nie będzie mi niszczyła aż tak włosów, miałam zwykłą ceramiczną MPM product i wsumie nie była najgorsza ale spadła mi :/ więc teraz planuje kupić profesjonalna
Donczuczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:08   #3911
olka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

HEJ mam taki sam dylemat jak Donczuczo . nie wiem już jaką kupić prostownicę. waham się między babyliss pro a ga.mą, i nie wiem już czy turmalinowe są lespze?pomóżcie.
olka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 15:25   #3912
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aria86 Pokaż wiadomość
Witam
Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat prostownicy BaByliss pro turmaline 24 mm zakupiłam ją w sklepie fryzjerskim za 220zł około trzy tyg. temu i jestem ogromnie rozczarowana. Na początku dawałam na 3 trzeci stopień nagrzania a później na 4 a efekt ten sam czyli beznadziejny. Włosy jak siano z bardzo skromnym efektem wyprostowania. Po wyjściu na dworze w deszczu z parasolką włosy po chwili zamieniły się we strączki. Gdzie ten efekt lśniących włosów i idealnie płaskich?
Idę jutro ją zareklamować, może to wina techniczna. Za te pieniądze nie odpuszczę im.

nie strasz... ja ja mam od kilku dniu... dzisiaj wyprostowalam i wloski sa naprawde gladkie i lsniace .. nie wiem ile wytrzymaja..zobaczymy
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:04   #3913
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Pokaż wiadomość
Pomóżcie ! Planuje zakupić prostownice do częstego użytku (po każdym umyciu głowy albo i częsciej ) W cenie mniej więcej 200zl

Oto moje 3 typy :

http://www.allegro.pl/item328692464_...najtaniej.html

http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html

http://allegro.pl/item332585150_pros...line_24mm.html

Może macie jakieś lepsze typy ? Proszę o odpowiedz
lepsza gama
ja mam pierwszą, ale druga chyba lepsza

Cytat:
babyliss pro tourmaline )
miałam, ale za tą cene gama lub tondeo duuuuuuuzo lepsza

Cytat:
HEJ mam taki sam dylemat jak Donczuczo . nie wiem już jaką kupić prostownicę. waham się między babyliss pro a ga.mą, i nie wiem już czy turmalinowe są lespze?pomóżcie.
gama
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:41   #3914
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

subskrypcja
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:46   #3915
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
subskrypcja
jezeli chcesz subskrybowac jakis watek, nie muszisz w nim niczego pisac. wystarczy kliknac w zakladke Narzędzia na gorze a potem wybrac opcje Subskrybuj
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 20:45   #3916
Donczuczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
GG do Donczuczo
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaa dzięki za odpowiedź hmm a nie wiesz o co chodzi z tymi Tourmalinami ? tą co masz teraz to niszczy włosy ? warto dać te 30-40 zl więcej za tą lepsza z GAMA ?
Donczuczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:40   #3917
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Pokaż wiadomość
Mirelkaa dzięki za odpowiedź hmm a nie wiesz o co chodzi z tymi Tourmalinami ? tą co masz teraz to niszczy włosy ? warto dać te 30-40 zl więcej za tą lepsza z GAMA ?
włosy pewnie ze niszczy jak kazda prostownica.
ta z turmalinami powinna je mniej niszczyc, jak masz kase to mozesz dołożyć, jak ja kupowałam to straczyło mi tylko na tą za 208
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:40   #3918
elenoraPIOTR
Raczkowanie
 
Avatar elenoraPIOTR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 322
GG do elenoraPIOTR Send a message via Skype™ to elenoraPIOTR
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej dziwewczynY ja sie tak wbije do was i spytam..apropo prostownicy oczywisci co myslicie o firmie remington a zwlascza o tym modelu???

http://www.allegro.pl/item330862746_...031_z_dvd.html
elenoraPIOTR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:01   #3919
xxwerka17xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej wszystkim mam problem. Moje włosy robią sie coraz bardziej sianowate przez stara prostownice. Musze jak najszyvciej wybrac jakas nowa ale nie mam pojecia ktora Czy ktos moze mi pomoc w wyborze?? Chcialam przeznaczyc 200zl na nowa prostownice. Mam wlosy za ramiona (sredniej dlugosci) w miare grube ale niestety bardzo sie przetluszczaja. Doradzcie mi prosze
chcialabym jeszcze dodac ze prostowac wloski chce codziennie. co myslicie na temat Wigo, Eaflocka, Gamy czy babylissa??

http://www.allegro.pl/item328692464_...najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item329443758_...ce_okazja.html
http://www.allegro.pl/item330862746_...031_z_dvd.html
http://www.allegro.pl/item334110625_...stseller_.html
http://www.allegro.pl/item332069495_...wietlacz_.html
http://www.allegro.pl/item331428942_...regulacja.html
Ktora wedlug was jest najlepsza do moich wlosow?? prosze o odp

Edytowane przez xxwerka17xx
Czas edycji: 2008-03-25 o 10:57
xxwerka17xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:58   #3920
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

moje włosy są nadal proste ) tylko troszeczke im brakuje.. do stanu z wczoraj ale nie narzekam.. latalam po dworze.. a padal snieg ;]
a i jeszcze w nocy spalam w rozpuszczonych...i ich specjalnie nie oszczedzalam ;p lezalam jak chcialam..

przy zwyklej prostownicy.. nie minela by godzina a wlosy zaczelyby sie puszyc.. i wywijac...

dla mnie zaleta tej prostownicy jest tez to ze,gdy wyprostuje wlosy sa gladkie proste... ale nie traca bardzo duzo na grubosci.. to mi sie podooba) nie mam cienkich wlosow, dosc grube.. ale gdy prostowalam w fryzjera to mimo ze byly idealnie proste to tez cienkie ;/ )

a mowie o babyliss tourmaline

Pozdrawiam
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:36   #3921
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez paulek Pokaż wiadomość
moje włosy są nadal proste ) tylko troszeczke im brakuje.. do stanu z wczoraj ale nie narzekam.. latalam po dworze.. a padal snieg ;]
a i jeszcze w nocy spalam w rozpuszczonych...i ich specjalnie nie oszczedzalam ;p lezalam jak chcialam..

przy zwyklej prostownicy.. nie minela by godzina a wlosy zaczelyby sie puszyc.. i wywijac...

dla mnie zaleta tej prostownicy jest tez to ze,gdy wyprostuje wlosy sa gladkie proste... ale nie traca bardzo duzo na grubosci.. to mi sie podooba) nie mam cienkich wlosow, dosc grube.. ale gdy prostowalam w fryzjera to mimo ze byly idealnie proste to tez cienkie ;/ )

a mowie o babyliss tourmaline

Pozdrawiam
miałam babylissa i był dobry, tylko podobno są to prostownice awaryjne, ale nie będe cię straszyc
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:46   #3922
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny od roku posiadam prostownicę BaByliss pro i jestem z niej zadowolona( super sprawdza sie na moich wlosach). Jednak od jakiegos czasu, kiedy sie nagrzewa wydziela dziwny zapach. Nigdy sie mi nie przypaliła ani nic, czyszcze ja regularnie. Czy to normalne, co moze byc przyczyna i jak temu zapobiec?
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:46   #3923
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Dziewczyny od roku posiadam prostownicę BaByliss pro i jestem z niej zadowolona( super sprawdza sie na moich wlosach). Jednak od jakiegos czasu, kiedy sie nagrzewa wydziela dziwny zapach. Nigdy sie mi nie przypaliła ani nic, czyszcze ja regularnie. Czy to normalne, co moze byc przyczyna i jak temu zapobiec?
czyscisz?
jak ją czyscisz?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:03   #3924
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
czyscisz?
jak ją czyscisz?
Czyszcze płytki według zaleceń producenta, czyli zwilżoną szmatką bez detergentu.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:03   #3925
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

prostownice awaryjne?? tzn. ??
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:07   #3926
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja tam zadnej z moich prostownic nie czysciłam

awaryjne znaczy ze szybko się psują
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:30   #3927
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
jasne,ze bede walczyla i reklamowala nie dam sie tak szybkoi zbyc chcialabym dostac nowy sprzet, bo wlasciwie bylam zadowolona z efektow prostowania...moze tylko moj egzemplarz byl felerny?
Daj znac cyz uwzglednili ci reklamacje i cz dostalas nowa prsotwnice? trzymam kciuki,ze wsyzstko pojdzie po Twojej mysli

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Pomyślałam na początku o Philipsie, bo przeważnie to co droższe jest minimalnie lepsze od tego tańszego. Dzięki Mirelkaaa zobaczę sobie tą firmę
Ja bym nie polecala Philipsa- dziewcyzny raczej nie sa z nich zadowolone...ja sama mam zestaw do wlosow Philipsa Geometrics i jest w nim min. prostownica. Czas nagrzewania dlugi,ale to jeszcze moglabym wybaczyc,ale niestety efekt prosotwania niemal zaden. Mysle,ze za podobne pieniazki kupisz GAME i bedziesz zdecydowanie bardziej zadowolona...

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
[Farouk]
Dziewczynki a czym się różni ta:
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI NANO IRONS
FAROUK SYSTEMS USA
od tej:
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI - kolor niebieski
CHI CERAMIC FLAT HAIRSTYLING IRON1
?
Oprócz tego że oczywiście ceną i kolorem
Podobno tylko tym,ze w wersji Nano jest srebro w rekojesci,ktore zabija drobnoustorje na wlosach, odpowiedzialne za lupiez oraz grzybice. Mnie sprzedawczyni na allegro powiedziala,ze jesli nie mam tego typu problemow z wlosami to nie zauwaze roznicy miedzy tymi dwoma modelami.

Ja zakupilam wersje limitowana, granatowa z serii Chi ceramic flat hairstyling i jestem juz po kilku prostowaniach i mimo poczatkowych obaw-jestem zadowolona.
Prostownica nagrzewa sie migiem,mysle,ze nawet szybciej niz moja wczesniejsza GHD,czego sie nie spodziewalam. Po wlosach sunie gladziutko i chyba naprawde wytwarza wilgotne cieplo,o ktorym mowa w jej opisach,bo przejerzdzajac reka po wlosach,mozna poczuc jakby delikatna wilgoc (trudno toopisac dokladniej). No i co najciekawsze-efekt prostowania po chwili od odstawienia prostownicy jeszcze sie wzmacnia i nie straszny wlosom snieg,czy wilgoc w powietrzu-nadal sa proste. Ja myje wlosy srednio co dwa dni i przez ten czas mam spokoj z prostowaniem.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:03   #3928
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

acha dziekuje
same zle rzeczy sie tutaj dowiaduje o moim zakupie :P jak to bedzie stracona kasa to sie chyba pochlastam.. :P ))
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:51   #3929
mia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

"Ja zakupilam wersje limitowana, granatowa z serii Chi ceramic flat hairstyling i jestem juz po kilku prostowaniach i mimo poczatkowych obaw-jestem zadowolona.
Prostownica nagrzewa sie migiem,mysle,ze nawet szybciej niz moja wczesniejsza GHD,czego sie nie spodziewalam. Po wlosach sunie gladziutko i chyba naprawde wytwarza wilgotne cieplo,o ktorym mowa w jej opisach,bo przejerzdzajac reka po wlosach,mozna poczuc jakby delikatna wilgoc (trudno toopisac dokladniej). No i co najciekawsze-efekt prostowania po chwili od odstawienia prostownicy jeszcze sie wzmacnia i nie straszny wlosom snieg,czy wilgoc w powietrzu-nadal sa proste. Ja myje wlosy srednio co dwa dni i przez ten czas mam spokoj z prostowaniem.[/QUOTE]"

Witam! Jakie miałaś obawy co do Chi? Czy ta prostownica jest lepsza niż GHD? (jeśli tak, to w czym)? Jaki miałaś model GHD? Czy masz porównanie z prostownicami Ga.ma i Tondeo?

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tej prostownicy
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI - kolor niebieski
CHI CERAMIC FLAT HAIRSTYLING IRON1.

http://www.**********.pl/index.php?a...826a7f6cea4eb0

Jakie ona ma dokładne parametry? Ile pobiera mocy? Jak długo się nagrzewa? Czy ma regulację temperatury (jeśli tak to od ilu do ilu stopni)? Z czego są zrobione jej płytki? Czy są do niej dołączone w komplecie jakieś dodatkowe akcesoria? Czy wymaga specjalnego traktowania przed i po użyciu? Czy niszczy włosy? Czy używasz jeszcze jakichś środków do prostowania?

Jeżeli o czymś ważnym zapomniałam, to proszę napiszcie
mia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 07:51   #3930
Neti5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam. zakupilam wczoraj prostownice farouka i mam nadzieje, ze warta jest grzechu.
jak mi ja dostarczy kurier i zrobie pierwszy test to napisze o efektach.

co do prostownic Wigo - mam stycznosc u swojej fryzjerki i mowiac szczerze nie jestem zadowolona. wlosy sa matowe i lekko ciagnie podczas prasowania.
Neti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.