Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-09, 13:59   #61
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a mam pytanie: skoro słowa <padam do nóżek> <całuję rączki> i wszelkie podobne uważacie za tak obraźliwe i karygodne, to dlaczego tylko ja i Lovisa dostałyśmy "upomnienie"?

nie "żądam" wcale wpisów dla tamtych osób także, ale poprostu jestem ciekawa jak to wkońcu jest,
Jako, że ja pierwsza zacytowałam "rączki " i "nóżki" odpowiem za siebie, że ja ich nie uważam za obraźliwe i karygodne, tylko w takiej ilości i w takim kontekście za, jakby to nazwać "konfliktogenne"
I nie sądze, żebyście za to dostały wpisy, ale to już niech "góra" się wypowie.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:00   #62
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a mam pytanie: skoro słowa <padam do nóżek> <całuję rączki> i wszelkie podobne uważacie za tak obraźliwe i karygodne, to dlaczego tylko ja i Lovisa dostałyśmy "upomnienie"?

nie "żądam" wcale wpisów dla tamtych osób także, ale poprostu jestem ciekawa jak to wkońcu jest,

no i jeśli mogłabym prosić o odpowiedź na moje wszystkie pytania, to chętnie bym je zobaczyła
a jeśli nie, to trudno, jakoś przeboleję, popłaczę troszeczkęw kąciku, popluję jadem na całą rodzinę ale przejdzie mi
Zayctowalas moja wypowiedz, wiec rozumiem, ze chcialas sie do niej odniesc. Prosze Cie, nie nadinterpretuj moich slow, nie napisalam, ze "padam do nozek" i "caluje raczki" byly obrazliwe i karygodne, tylko zlosliwe i zbedne
Nie czuje sie upowazniona do tlumaczenia dlaczego tylko Ty i Lovisa ( o ile tak faktycznie jest, nie sprawdzalam) dostalyscie upomnienia, ale wydaje mi sie, ze przodowalyscie w tych slownych utarczkach z Paris i rzucilscie sie Zlosiowi w oczy
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:01   #63
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Przeczytałam cały wątek z lekka trzęsącymi się rękoma - rano mi mignął, ale miał wtedy raptem kilkanaście wpisów...

Wielka szkoda, że tylko Paris dostała wpis do pamiętnika. Na forum są osoby, którym sporą przyjemność sprawia podsycanie i prowokowanie podobnych eskalacji. To nie jest sprawiedliwe rozwiązanie. Szkoda mi Paris, napisała trochę niemądrych rzeczy, ale została ewidetnie sprowokowana. Myślę, że są w tym wątku wypowiedzi osób, które bardziej sobie zapracowały na bana, choćby tylko tymczasowego.
Dokladnie...podpisuje sie pod wszystkimi wypowiedziami m.in Smoczycy w tym wątku.

Jak przeczytalam ten watek o ksiezniczkach to az sie we mnie zagotowalo. Co wiecej to nie pierwszy watek gdzie wciaz te same osoby odgrywaja jakas glupia szopke. Odechciewa sie tu zagladac i to wszystko czytac!
Odnosze wrazenie ze wraz z rosnaca iloscia postow na koncie niektore osoby staja sie coraz bardziej pewne siebie.

Co wiecej - jestem pewna ze gdyby DOKLADNIE TO SAMO co Paris napisala inna "szanowana" wizazanka to reakcja forumowiczek bylaby zupelnie inna.
Ale to byla Paris ktora juz wczesniej w wielu watkach komus podpadala.
Wiec w tym przypadku co by nie napisala to byloby zle.
I mozna bylo sie nabijac ile wlezie!
Bo mloda dziewczyna palnela cos glupiego...
Mnie zadna z jej wypowiedzi tak nie zniesmaczyla jak poczynania kolezanek lubiacych forumowe burze.
Nie widze potrzeby pisania nicków tych "kolezanek". Juz one same doskonale wiedza ze o nich mowa.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:02   #64
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
nikt im nie kazal tego robic, a to ze pomagaja to robia z wlasnej woli (tak mi sie wydaje) i nie wydaje mi sie zeby to bylo argumentem zeby ich nie karac.
człowieku, a gdzie napisałam, że ma się tychże osób dzięki temu nei karać?!
czy ty musisz tak nadinterpretować?

pokazałam tylko, że Zło się myli pisząc że dane osoby przebywają tylko i wyłącznie w Tych wątkach


zresztą nie będę Ci nic więcej tłumaczyła, bo mam wrażenie, że to i tak nic nie da a tylko zarobie kolejny wpis i gromy na głowę
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:02   #65
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Dokladnie...podpisuje sie pod wszystkimi wypowiedziami m.in Smoczycy w tym wątku.

Jak przeczytalam ten watek o ksiezniczkach to az sie we mnie zagotowalo. Co wiecej to nie pierwszy watek gdzie wciaz te same osoby odgrywaja jakas glupia szopke. Odechciewa sie tu zagladac i to wszystko czytac!
Odnosze wrazenie ze wraz z rosnaca iloscia postow na koncie niektore osoby staja sie coraz bardziej pewne siebie.

Co wiecej - jestem pewna gdyby DOKLADNIE TO SAMO co Paris napisala inna "szanowana" wizazanka to reakcja forumowiczek bylaby zupelnie inna.
Ale to byla Paris ktora juz wczesniej w wielu watkach komus podpadala.
Wiec w tym przypadku co by nie napisala to byloby zle.
I mozna bylo sie nabijac ile wlezie!
Bo mloda dziewczyna palnela cos glupiego...
Mnie zadna z jej wypowiedzi tak nie zniesmaczyla jak poczynania kolezanek lubiacych forumowe burze.
Nie widze potrzeby pisania nicków tych "kolezanek". Juz one same doskonale wiedza ze o nich mowa.
Niehigienicznie powiem, ze mi to z ust wyjelas Mysle dokladnie tak samo.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:03   #66
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a po co tak krążyć wokół "jest kilka takich wizażanek" nie lepiej podać o kim się myśli ? bo niektóre mogą nie mieć pojęcia że są jedynmi z tych właśnie, które tylko i wyłącznie, podkreślam, tylko i wyłącznie przebywają na tychże wątkach i się pastwią nad innymi
wg mnie to:
Lovisa
Aleksandra999
Złośnica81
Catt
KasiaKatarzynka
ale z tym "zestawieniem" i w kontekście pytania KasiKatarzynki to się nie zgadzam
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:03   #67
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Ok.Niech i ja za "całowanie stópek" (bo to od tego się zaczęło) dostanę upomnienie i będzie sprawiedliwie.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 14:05   #68
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

no i jeszcze monyczkaaa
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:11   #69
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez nekome
podpisuje sie pod wypowiedzia Smoczycy.

jak zauwazyl Zlośliwiec sa osoby, ktore wrecz obowiazkowo musza sie pojawic w "goracych watkach" i tylko podsycaja nastroj swoimi agresywnymi, prowokujacymi wypowiedziami i osoby ktore nic konstruktywnego nie powiedza tylko im przyklaskuja zachwytami w stylu 'ales Ty niedobra!"... nawet w wydawaloby sie w neutralnych watkach pojawia sie czesto niemila atmosfera po kilku tego typu wypowiedziach.
mam wrazenie ze poziom forum plotkowego mocno spadl ostatnio - nadzieja w tym, ze to jest jedynie chwilowe...
Dopiero teraz przeczytalam twoja wypowiedz w calosci. I tez sie zgodze. Te komentarze w stylu "ales ty niedobra" sa po prostu zalosne.
I podkrecaja cala "zabawe". Bo jak robie z siebie "niedobra" i komus sie to podoba, przyklaskuje mi dodajac jeszcze wymowne emotki w stylu to odbieram to jako zachete do dalszych dzialan!
I w ten sposob tworzy sie cyrk. Zabawny dla kilku osob, ktore w ogole nie zastanawiaja sie jak to wyglada z boku i jak jest odbierane przez osoby z "innym" poczuciem humoru.

Podpisuje sie tez pod twoim ostatnim zdaniem. Oj tak - spadl poziom. Niestety jest coraz gorzej
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:13   #70
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez cattt
Ok.Niech i ja za "całowanie stópek" (bo to od tego się zaczęło) dostanę upomnienie i będzie sprawiedliwie.
ja wcale nie chcę żebyś dostała to upomnienie, tylko chciałam pokazać, jak postąpił Zło

upomniał Lovisę za cyt. "Za uwagi odnośnie intelektu Paris"
kiedy takowych z jej strony nei było,


zaś inne, które to niby zachowały się "niesmacznie" jednym słowem "olał"

wg mnei nie powinno być wpisu u Lovisy i tyle,

niech pozostanie ten jeden wpis u mnie, mi to rybka czy go mam czy tez nei mam, ważne żeby wiedzieć samemu czy się przesadziło, ja to wiem i wystarczy, a że inni sobie poczytają jaka to jestem niedobra bo "łamię" regulamin, trudno,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:13   #71
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

[QUOTE=yuk-ka]
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a po co tak krążyć wokół "jest kilka takich wizażanek" nie lepiej podać o kim się myśli ? bo niektóre mogą nie mieć pojęcia że są jedynmi z tych właśnie, które tylko i wyłącznie, podkreślam, tylko i wyłącznie przebywają na tychże wątkach i się pastwią nad innymi


wg mnie to:
Lovisa
Aleksandra999
Złośnica81
Catt
KasiaKatarzynka
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 14:21   #72
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
no i jeszcze monyczkaaa
w końcu moje starania zostały docenione
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:22   #73
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Nie ukrywam-nie lubię Paris.Jak mało kto ona po prostu wyprowadza mnie z równowagi.Każdy kolejny jej post sprawia,że zalewa mnie krew po prostu,nie będe pisać dlaczego bo bym tylko niepotrzebnie się zdenerwowała i zapewne dostałabym bana (niekóre wizażanki pewnie bardzo tego pragną).Wątek o księzniczce nie był pierwszym wątek w którym Paris dała popis.Miałysmy zatarg też w tych starszych o których też wie sporo wizażanek
Ja tez nie jestem święta ( i na pewno nigdy nie będę) i ta cała księżniczkowa burza zaczęła sie właśnie od tego,że napisałam "padam do stópek-czy jakoś tak).Tak,zrobiłam to ze złośliwości i nie będę sie tego wypierać.Nie napisałam jednak,żadnego epitetu na temat Paris.
Jeśli Zło uzna,że powinnam dostać bana,czy tez wpis po pamiętnika to ok.
Nie będę odwoływac niczego co napisałam w tamtym "królewskim"wątku czy tez innym w jakim brała udział sznowna.P,gdyż tak naprawdę sądzę i nic obrazu PAris w moich oczach nie zmieni.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:25   #74
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
ja wcale nie chcę żebyś dostała to upomnienie, tylko chciałam pokazać, jak postąpił Zło

upomniał Lovisę za cyt. "Za uwagi odnośnie intelektu Paris"
kiedy takowych z jej strony nei było,


zaś inne, które to niby zachowały się "niesmacznie" jednym słowem "olał"

wg mnei nie powinno być wpisu u Lovisy i tyle,

niech pozostanie ten jeden wpis u mnie, mi to rybka czy go mam czy tez nei mam, ważne żeby wiedzieć samemu czy się przesadziło, ja to wiem i wystarczy, a że inni sobie poczytają jaka to jestem niedobra bo "łamię" regulamin, trudno,
Kasiu,to nie była wypowiedź konkretnie do Ciebie
Ja rozumiem tą sytuację i rozmawiałam na ten temat z Lovisą.Myślę dokładnie tak samo jak Ty.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:31   #75
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez cattt
Nie ukrywam-nie lubię Paris.Jak mało kto ona po prostu wyprowadza mnie z równowagi.Każdy kolejny jej post sprawia,że zalewa mnie krew po prostu,nie będe pisać dlaczego bo bym tylko niepotrzebnie się zdenerwowała i zapewne dostałabym bana (niekóre wizażanki pewnie bardzo tego pragną).Wątek o księzniczce nie był pierwszym wątek w którym Paris dała popis.Miałysmy zatarg też w tych starszych o których też wie sporo wizażanek
Ja tez nie jestem święta ( i na pewno nigdy nie będę) i ta cała księżniczkowa burza zaczęła sie właśnie od tego,że napisałam "padam do stópek-czy jakoś tak).Tak,zrobiłam to ze złośliwości i nie będę sie tego wypierać.Nie napisałam jednak,żadnego epitetu na temat Paris.
Jeśli Zło uzna,że powinnam dostać bana,czy tez wpis po pamiętnika to ok.
Nie będę odwoływac niczego co napisałam w tamtym "królewskim"wątku czy tez innym w jakim brała udział sznowna.P,gdyż tak naprawdę sądzę i nic obrazu PAris w moich oczach nie zmieni.
A wiesz ze jest taka opcja jak lista osob ignorowanych?
Przydatna kiedy sie kogos nie trawi .
Sprawdz jak sie żyje po jej uruchomieniu i zdaj mi relację bo zastanawiam sie czy też z niej nie skorzystać.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:38   #76
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Ines1985
A wiesz ze jest taka opcja jak lista osob ignorowanych?
Przydatna kiedy sie kogos nie trawi .
Sprawdz jak sie żyje po jej uruchomieniu i zdaj mi relację bo zastanawiam sie czy też z niej nie skorzystać.
wiem,nigdy jednak z niej nie korzystam (i raczej tego nie zrobię) ponieważ czasami lubię czytac kolejne dowody moich słusznych spostrzeżen co do niektórych osób i w razie innych spostrzeżen od dotychczasowych przyznać,że się myliłam co do poniekórych wiażanek (i tak niektóe wizażanki które wydawały mi sie nieciekawe na początku potem z czasem polubiłam).Nie wiem jak to będzie z Paris (wątpie,żeby coś się zmieniło),mimo wszystko nie dam jej ignora,będe czytać dalej jej wypowiedzi.Powstrzymam się jednak od komentarzy po prostu.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:56   #77
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Jestem na Wizazu od blisko 3 lat. Codziennie. To wazne dla mnie miejsce. Dotychczas nie zabieralam glosu w drazliwych watkach. Jestem zbyt wrazliwa i moze tchorzliwa, by ryzykowac przykre (bo czesto niesprawiedliwe) odpowiedzi. Ale to, co sie ostatnio dzieje na Wizazu spowodowalo, ze mam juz w nosie, co przeczytam w odpowiedzi na moj post. Po prostu mam dosc.
Do rzeczy. Przestalam rozumiec logike przyznawania banow. Za co Paris dostala bana?? Za to, ze sie dzieciak bronil przed wataha zaprzyjaznionych i zlosliwych dziewczyn, ktore tylko patrza, by komus dowalic, by sie z kogos posmiac?? Co ona takiego napisala?? Uwazacie, ze zwrot "zamknij sie" jest bardziej krzywdzacy od kpin wyslanych pod jej adresem?? Na bana juz dawno temu zasluzylo pare osob wystepujace w tym watku (i wszyscy wiedza, o kim mowa, zreszta zostaly tu juz wymienione), ktore rzeczywiscie sprytnie omijaja regulamin i w bialych rekawiczkach dowalaja komu sie da, stawiajac siebie na pozycji wszystko- i najlepiejwiedzacych, uzurpujacych sobie prawo do oceny innych i wlasnej nieomylnosci, skutecznie wzajemnie utwierdzajacych sie w tym przekonaniu! Mam tego dosyc! Wyc mi sie chce, gdy widze, co sie tu dzieje!!! Czepianie sie, wysmiewanie, wzajemne nakrecanie (zauwazcie w tym watku: Cattt: "a ja na to.. ", a Lovisa: "jak na lato.. " i machina poszla w ruch). Czemu nikt tego nie zauwaza?? Gdzie sa moderatorzy?? Czy naprawde nikt tego nie widzi?? Pozwoliliscie wykpic Bogu ducha winna dziewczyne, po czym, jak Z LEKKA puscily Jej nerwy, dowaliliscie Jej bana. A prawdziwym winowajcom - nie.
Teraz odbiegne troche od tematu, ale tylko troche.
Cisnienie skoczylo mi juz po zamknieciu watku p. Budne_Podeszwy. Napisalam wtedy post, ktorego nie wyslalam, ugryzlam sie w jezyk. Oto on:
"Dlaczego Kasia Kajtek i Olunia nie dostaly bana za wyzywanie czlowieka od debili, smierdzacych podeszew itp??
Cholera jasna, nie udzielam sie w awanturniczych watkach, ale ponioslo mnie!!!
Czytalam i watek o brudnych podeszwach i o minetach i wreszcie ten zalozony przez Budne_Podeszwy - spokojnego faceta, ktory kulturalnie i rzeczowo, w jednym watku (w dodatku nie przez siebie zalozonym), pisal o swoich upodobaniach NA WYRAZNE ZYCZENIE Wizazanek, ktore zadawaly mu pytania (owszem, podciagal watek, ale chyba kazda z nas podciaga interesujace nas tematy?). Nie byl niegrzeczny ani namolny. Watek byl spokojny i dla wielu ciekawy. Potem pojawilo sie dwoch panow i zrobilo sie niesmacznie, ale nie obciazajmy ich zachowaniem Pana Budne_Podeszwy. Tamten watek zostal skasowany, jemu zrobilo sie przykro i zalozyl ten. Sprzeciwil sie temu, ze watek o minetach (niesmaczny, rowniez za sprawa pojawienia sie w nim okreslenia "problem z grucha" - wyjatkowo oblesnego, ktore spotkalo sie z wielkim aplauzem wielu Wizazanek - mnie o wiele bardziej "gorszy" uzywanie w towarzystwie kobiet okreslen jak spod budki z piwem niz kulturalnego mowienia o swoich preferencjach, wcale zreszta nie jakis szczegolnie wynaturzonych) spokojnie istnieje, a wszelkie jego (tj, Budne_Podeszwy) argumenty zostaja tlamszone, lekcewazone, a on sam wyzywany od zboczencow.
Nie piszcie, ze Wizaz to nie miejsce na watki o fetyszyzmie, bo to portal o urodzie i wchodza tu rowniez nieletnie itd. Watek o brudnych butach (zreszta nie jedyny o seksie) - istnial sobie wesolo (momentami nawet bardzo wesolo) przez kilka miesiecy i nikomu nie przeszkadzal. Kiedy pojawily sie w nim nieprzyjemne teksty - trzeba bylo zbanowac 2 panow i/lub usunac ich wypowiedzi. Albo zamknac watek od razu jak sie pojawil, skoro jego temat jest taki demoralizujacy. Zlos, masz tu wszelkie prawa, Ty tu rzadzisz, ale prosze o wiecej obiektywizmu i sprawiedliwosci.. i samokrytyki. Bo piszesz, ze chcesz bronic <swoich Wizazanek>, a czasem powinienes bronic nas przed samym soba."
Nie wyslalam wtedy tego posta, nie chcialam jatrzyc. A moze sie balam oberwac..? Ale juz sie nie boje, bo mam serdecznie dosc tego, co sie tu dzieje.
Paris, jesli czytasz moje slowa, to Cie serdecznie pozdrawiam. Nie napisalas nic zlego, ani nie masz sie za co wstydzic. Ban jest niesprawiedliwy. Ja niekoniecznie popieram Twoje podejscie do spraw, ktore byly przedmiotem sporu, niemniej masz prawo do wypowiedzi. Tym bardziej tak spokojnych i grzecznych, jakie "popelnilas" w tym watku. Moim zdaniem nie dalas sie sprowokowac i jesli sie troszke unioslas, to mialas do tego pelne prawo. Ciezko zachowac dystans przed zwarta grupa kpiarzy.
Bardzo przykre to wszystko, naprawde. To juz nie jest moj Wizaz. To, co z niego zostalo, rozczarowuje mnie coraz bardziej.
Popieram Smoczyce, Ines1985 Ineska, podpisuje sie czym sie da pod Twoimi slowami
Skonczylam. Zadziobcie mnie.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:06   #78
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Nikogo nie będę dziobać, ale zaczynam powoli mieć dość.
Piszę co myślę, ale nigdy nikogo tu nie obraziłam, udzielam się od dawna, na bardzo różnych wątkach, gdy mogę to pomagam, gdy widzę jakiś niedorzeczny post, to go komentuję, na głupotę mam alergię. Gdy w jakimś wątku jakaś użytkowniczka wypowie się zabawnie - odpowiem jej, ale to naprawdę nic w porównaniu z prywatą, jaką często odstawiają "święte" wizażanki.

Naprawdę, znalazłyście sobie po prostu idealny obiekt ochrony przed zgrają idiotek, chamów i watahą złośliwych i wrednych bab, prawda?
Próbowałam wyrazić swoją opinię na temat kultury wypowiedzi w tym wątku, sperecyzować co wolno, czego nie, ale to w końcu mało ciekawe, przecież można zrobić sobie listę "złych" atakujących biedną, niewinną, zahukaną i pokrzywdzoną Paris.

Dobrze wiedzieć, w każdym razie, żałuję tylko, że nie ograniczałam się do kąśliwych wypowiedzi, mogłam sobie jak widać pozwalać, przynajmniej byłoby zasłużenie.

Dziękuję za uwagę i papa.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:15   #79
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

nie jestem zaprzyjaźniona z żadną z Wizażanek, ba z żadną praktycznie nei rozmawiałam nigdy poza Forum, [żadkie PW]

nie wiem czemu, ale koniecznie chcecie zmienić te "złe, kąśliwe i wstrętne" na piękne i zawsze uśmiechnięte, służące pomocą, a wątki drażliwe omijające szerokim łukiem, no może poza tylko i wyłącznie czytaniem ich


podobnie jak Złośnica [z którą nieraz miałam sprzeczki pozdrawiam ] nienawidzę głupoty, i chyba nikt nie zabroni mi napisać czegoś w danym wątku, każdy tutaj ma do tego prawo,

a skoro mam coś do powiedzenia w dany wątku - mówię,



i drażni mnie uznanie tych kąśliwych i jadowitych za takie tylko i wyłącznie,


oraz uznawanie Zło za nieomylnego [pierwszy raz napiszę: Zło pomyliłeś się], ponieważ wpis w profili Lovisy jest pomyłką, rozumiem, że mogła zasłużyć, ale napewno nie w ten sposób, w jaki napisał to Zło


no i bardziej zauważalnym zjawiskiem jest zebranie się wszystkich świętych i rzucenie na te złe i niedobre,

[oho ban się zbliża]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 15:16   #80
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81

Dziękuję za uwagę i papa.
Mam nadzieję, że to oznacza odejście z tego wątku, a nie z forum w ogóle?
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:20   #81
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Misioczat,Smoczyca,Ines-podpisuje sie calkowicie pod Waszymi slowami.
Nie napisze nic nowego poniewaz wszystko co napisalabym,zostalo juz przez Was napisane.
Dodam tylko,ze rowniez wydaje mi sie,ze to nie jest zjawisko przejsciowe-chodzi o zachowania niektorych Wizazanek.
Wrecz przeciwnie,mysle,ze coraz bardzej sie rozkrecaja,poniewaz coraz bardziej wydaje sie im,ze sa bezkarne.
Nie zrezygnuja same z tej zabawy-bo trzeba przyznac ze dobrze sie bawia.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:36   #82
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Misioczat, nikt Cię nie rozdziobie, wprost przeciwnie myślę, że wiele z nas ma na wyżej wymienioną sprawę taki sam pogląd jak Ty. Ja pamiętam ze dwa śmieszne wątki z udziałem Paris, może niezbyt mądre, ale zdaje się, że też sobie po niej pojechano, oj pojechano... Paris nie jest bez winy i kara jej się też należała, choćby w charakterze nauczki, że zanim się coś powie/napisze należy trochę pomyśleć - niemniej jednak nie rozumiem zupełnie tolerancji wobec innych osób, których nicków myślę wymieniać nie trzeba - tak jak napisala Ines - każdy kto wchodzi na forum w miarę regularnie i tak wie o kogo chodzi.

Złośnico, nie Ty jedna bywasz złośliwa i wciskasz szpileczki. Ale jesteś najmniej winną osobą w tym wątku, szkoda, że się to wszystko na Tobie skupiło. Pisząc o ewidentnych trollach miałam na myśli te osoby, które żyją wyłącznie z werbalnych przepychanek i pojawiają się w każdym awanturniczym wątku. Gierki słowne nigdy nie były Twoim udziałem, myślę że większość z nas kojarzy Cię z bardzo rozsądnych wpisów. Ja też mam alergię na idiotyzmy, których poziom systematycznie wzrasta - wymieniłam ostatnio kilka PW z Nan i Svenją i mamy identyczne odczucia. I też bywam złośliwa. Ale ani Ty ani ja nie wchodzimy na wizaż tylko i wyłącznie po to by mącić, dokuczyć czy ośmieszyć kogoś. Ani Ty, ani ja, ani Paula78, ani Hybris, ani wiele innych osób określanych o ostry język. Wchodzimy po to, by porozmawiać, wymienić opinie, pomóc komuś. Zjawisko, które mnie doprowadza do furii to obecność w wątkach zapalnych stale tych samych osób, tych, którym przyjemność sprawia dolewanie oliwy do ognia. Jest kilka osób, które już wielokrotnie otarły się o bana. Szkoda, że tym razem zabrakło pewnej konsekwencji.

Złośnico, pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:55   #83
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Mam mieszane uczucia co do całej sprawy. Wątek "Książęcy" rozbawił mnie na początku, potem zrobiło się niemiło. Uważam, ze nie byłoby problemu, gdyby Paris podeszła do sprawy z poczuciem humoru (to <dyganie> na początku nie było przecież takie straszne, mozna było zareagować z uśmiechem i przymróżeniem oka) i gdyby dziewczyny nie zaczełyby się aż tak dobrze bawić jej kosztem (dla każdego moze to byc przykre, a zwłaszcza dla młodej osoby). Chyba wszystkim zabrakło trochę dystansu i tolerancji.

Co do banów, to również jest to dla mnie kwestia strasznie płynna. Niektóre osoby zasługujace na bana tegoz bana nie dostają, z kolei czasami inne niezasługujace na bana tego bana dostają. I nie piję tu do żadnej osoby, która brała udział w "książęcym" watku, to tylko takie moje ogólne spostrzeżenie. A to co napisał Złoś o nagonce, o osobach stale biorących udział w wysmiewaniu i konsekwencjach takiego postępowania, uważam za jeszcze bardziej niejasne i wprowadzajace chaos. Wychodzi na to, ze bana bedzie sie dostawało według czyjegoś widzimisię. Wrócę jeszcze na chwilę do tego jakze modnego słowa - nagonka. Całkiem niedawno przeczytałam wypowiedź Złosia w jednym watku... Brzmiała ona (mogę zacytować niedokładnie): "Ide na obiad. Macie godzine na lincz". Toż to było dopiero jawne nawoływanie do nagonki, a nawet gorzej...

Sadzę, ze każdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania, byleby odbywało się to w sposób zgodny z regulaminem. Kazdy post przecież swiadczy o jego autorze. Obojetne, czy jest to wyśmiewanie kogoś, dogryzanie, czy po prostu głupia wypowiedź. Dlatego czasami moze po prostu lepiej ugryźć sie w język i zastanowić, czy warto... (znowu nie pije do nikogo, zeby nie było )

Pozdrawiam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:56   #84
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Misioczatku

Masz absolutną rację, że system banów działa niedoskonale, ponieważ oparty jest na niedoskonałej podstawie: człowiekach z redakcyi

Całkiem niedawno toczyła się wewnątrz forum dla moderatorów dyskusja jak taki system miałby wyglądać, czego efektem jest wątek redakcyjny na Technicznym przypięty dość niedawno. Widzisz więc, że się uczymy

Następnie - każdy post, każda wiadomość ma w lewym dolnym rogu znak ostrzegawczy, którym możesz zgłaszać wątpliwe posty do moderatorów. Zachęcam, abyś z niego korzystała, jeśli widzisz posty łamiące zasady. Zachęcam tym bardziej, że po prostu nie czytam już wszystkiego, co pojawia się na forum - przerasta to moje możliwości a i oczka nie są już najmłodsze Takie zgłoszenia upraszczają nam totalnie pracę, ale dostajemy je dość wyjątkowo...


Jeżeli chodzi o "grupę trzymającą kije" na naszym forum, to zauważcie, że temat sam otworzyłem. Nie piszę dokładnie kogo mam na myśli, ale nie zamierzam tego więcej tolerować i zamiast setek banów dla wkurzonych osób poleci zapewne wkrótce kilka banów dla wkurzających bez sensu panienek...


Całuję gorąco
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:24   #85
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

KasiuKatarzynko, pozwole sobie odpowiedziec na Twojego posta:
1. Nie wiem, kto sie z kim przyjazni (piszac "zaprzyjaznione" mialam oczywiscie na mysli wymiar wirtualny, czyli "lubiace sie, kontaktujace sie poza Wizazem, piszace do siebie PW itp" a oczywiscie nie polaczone prawdziwa przyjaznia). A takie mozna odniesc wrazenie, kiedy sie wzajemnie popieracie i nakrecacie..
2. Absolutnie nie chce nikogo zmieniac. Chce tylko, by nie bylo na forum zlosliwosci. I Tyle.
3. Rowniez nienawidze glupoty. Roznica miedzy nami polega na tym, ze widzimy powyzsza w innych ludziach badz ich wypowiedziach. I jeszcze na tym, ze ja, jak uwazam kogos lub czyjs watek za glupi, to go ignoruje, a nie na sile udowadniam mu glupote. Tym bardziej, jesli jest to bardzo mloda dziewczynka. Akurat w komentowanym watku wg mnie glupota bylo wykpiwanie Paris, a nie to, ze Ona by chciala pozyc jak ksiezniczka (niech sobie chce, nic nam do tego)
4. Nie uznaje "kąśliwych i jadowitych za takie tylko i wyłącznie" - wrecz przeciwnie, mysle, ze sa bardzo inteligentne, czasem rowniez calkiem pomocne, tylko stanowczo zbyt pewne siebie, swojej racji i zlosliwe.

Zlosnico - akurat nie Ciebie najmniej lubie z listy Yuk-ki ale uwazam, ze nie bylas mila w tym watku. Wyzlosliwialas sie rowno. Niepotrzebnie, bo musze Ci powiedziec, ze ja Cie kojarze z paroma bardzo rozsadnymi wypowiedziami, wiec przykro czytac, jak bierzesz udzial w takim watku (podsycalas go, np namawiajac do dygania itd). Paris napisala jedynie, ze chcialaby pozyc jak ksiezniczka i ze ma dziadka ksiecia (czy cos takiego ) a Wy dorobilyscie do tego historie. Po co..? Jesli uwazacie Paris za glupolka, to po prostu z nia nie rozmawiajcie, co Wam to da, ze sobie po Niej pojezdzicie? Skoro uwazacie sie za madrzejsze, to.. badzcie madrzejsze, usmiechnijcie sie pod nosem i dajcie sobie spokoj z komentarzami opuszczajac watek.

Smoczus Ty zlosliwa? Jakos nie zauwazylam

Warszawianko, nie po raz pierwszy sie zgadzamy - widzialam Twoja probe obrony pana B_P

Zlos.. no co ja moge powiedziec... ten goracy buziak mnie rozmiekczyl... mrrrrrrraaaaauuuuu.... Przyjrze sie temu znaczkowi w rogu
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:40   #86
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez misioczat
Warszawianko, nie po raz pierwszy sie zgadzamy - widzialam Twoja probe obrony pana B_P
(...)
Przyjrze sie temu znaczkowi w rogu
Bardzo proszę - nawet jeśli chodzi o niewybredne wypowiedzi pod adresem BP.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:53   #87
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

zastanawia mnie jedno, dlaczego żadna z wypowiadających się tutaj wizażanek nie zwróciła żadnej z nas uwagi w tamtym wątku?

Zło, ja także chciałabym się dowiedzieć, gdzie Lovisa robiła jakieś uwagi odnośnie inteligencji Paris?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:57   #88
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Napisalam na Wizażu ok dwóch tysięcy wiadomości.Część -nie ukrywam-była złośliwa,nieładna,ironicz na.Podkreślam część...Jeśli ktoś uważa,że TYLKO I WYŁĄCZNIE rozkręcam krwawe jatki to z przykrością oznajmiam,ze się myli.

W wątku o księżniczkach NIE NAPISAŁAM NICZEGO ZŁEGO i uważam,ze tego typu oceny są niesprawiedliwe.I nie mam moralnego kaca ...ani wyrzutów sumienia.Gdybym mogła cofnąć czas to napisałabym dokładnie to samo...
Wiem,że jakiś czas temu przesadzilam w prowadzeniu dyskusji-których poziom był żenujący-z Lovisą.Dlatego trzymam sie z daleka od "zapalnych" tematów,od Jej wypowiedzi. Nie chcę nikogo drażnić.
Loviso,przepraszam,ze nie odpisuję na PW
Nie zamierzam robić z siebie ofiary
Mialam burzliwy okres czasu na Wizażu-miałam...ale nie domonizujmy,nie jestem psychicznie chorą manipulatorką w "białych rękawiczkach" czy "kretem" .Niestety ,nie potrafię konstruować aż tak misternych intryg.
A że takie mam zboczone poczucie humoru...?Przykro mi,usilnie uczę sie panowania nad arcytrudną sztuką gryzienia się w język.
Swoją drogą ...znalazłam sie w szacownym gronie...
Chociaż uważam,ze umieszczanie w nim Złośnicy czy KasiKatarzynki jest krzywdzące.To grono składa się z dwóch osób...mnie i Lovisy.Jeśli uznacie za stosowne nagrodzić mnie banem to przyjmę go z godnością
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:57   #89
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
zastanawia mnie jedno, dlaczego żadna z wypowiadających się tutaj wizażanek nie zwróciła żadnej z nas uwagi w tamtym wątku?
nie zgodze sie z Toba bo ja osobiscie pisalem o bezcelowosci waszej dyskusji w tamtym watku, tylko chyba nie zostal on dostrzezony
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:01   #90
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
nie zgodze sie z Toba bo ja osobiscie pisalem o bezcelowosci waszej dyskusji w tamtym watku, tylko chyba nie zostal on dostrzezony
Ja zauważyłam
I też się odezwałam, ale zajrzałam do watku dość późno, nad czym ubolewam.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.