Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 18:59   #721
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Piszę o drogeryjnych bez amoniaku, Loreal Casting i Garnier Color & Shine, po których włosy sa w gorszym stanie niż po farbach tzw trwałych drogeryjnych.

Nie piszę o fryzjerskich bo to wątek o drogeryjnym bezamoniakowym C&S Garniera. Ale skoro już wspomniałaś to również jestem bardzo zadowolona z farb fryzjerskich bezamoniakowych, niestety nie satysfakcjonuje mnie cena oraz trwałość.
To fakt.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 08:56   #722
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez anonimqa Pokaż wiadomość
Hej Poczytałam Wasze opinie i kupiłam sobie odcień Orzech Laskowy. Na opakowaniu wyglądał pięknie. Tak jak chciałam.
Co prawda wcześniej stosowałam palettke 10minutówke Karmelowy brąz. Ale "sprał" się ten mój cudny kolorek i zachciało mi się czegoś innego.
Chciałam to mam....
Kolor wyszedł dość ciemny. Ładny - ale nie takiego się spodziewałam. Co prawda dość ładnie pokrył odrosty (myszowaty blond), ale więcej tego Garniera nie kupię! Po żadnej farbie nie miałam tak przesuszonych włosów jak po tej. I chyba pierwszy raz, aż tak strasznie mi się elektryzowały. Nie mogłam dać sobie z nimi rady. Miewałam lepsze farby. Reklama tego szamponu jest kusząca, więc nie chcąc zniszczyć sobie włosów skusiłam się na niego, ale po palettce moje włosy były w dużo lepszej formie .

Dorzucam zdjęcia (światło naturalne, bez flesza) tego mojego Orzecha:


Piękny ten orzeszek Ciemny ale bardzo ładny.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 12:33   #723
anonimqa
Przyczajenie
 
Avatar anonimqa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziękuję To prawda, że ładny - co prawda to nie to, czego oczekiwałam, ale nie jest źle Pozdrawiam.
__________________
Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą.

[img src="https://wizaz.pl/akcje/luksja/active-vitamins/images/banery/baner-a.jpg"]
anonimqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:24   #724
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja nie wiem co ten szampon ma w sobie, ale po najgorszej farbie trwałej, czy po palette, czy po czym kolwiek w życiu tak mi włosy nie wypadały i nie miałam takiego siana. Na początku było ekstra, ale teraz to ja się boję, że łysa będę. Nakładam odżywki, specyfiki kupuję. Masakra.
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:17   #725
hastamanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja już więcej na tzw. farby bez amoniaku się nie skuszę. Włosy poniszczone bardziej niż po zwykłej farbie,a kolor (o dziwo) trzyma się dłużej niż po koloryzacji farbami trzeciego stopnia.A nawet gorzej-Orzecha Laskowego od Color & Shine nie zdołałam się pozbyć-tylko rozjaśnił się do jakiegoś strasznego mahonia.
Moja fryzjerka chyba mówiła prawdę,że te farby "bez amoniaku" są tak naprawdę bardziej szkodliwe.Coś muszą do nich paskudnego dodawać. Nigdy więcej!

Edytowane przez hastamanana
Czas edycji: 2009-12-29 o 15:26
hastamanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:54   #726
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co ten szampon ma w sobie, ale po najgorszej farbie trwałej, czy po palette, czy po czym kolwiek w życiu tak mi włosy nie wypadały i nie miałam takiego siana. Na początku było ekstra, ale teraz to ja się boję, że łysa będę. Nakładam odżywki, specyfiki kupuję. Masakra.
Fakt
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:05   #727
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A ja mam takie pytanie bo chciałabym uzyskać średni brąz w chłodnej tonacji. Czy ma ktoś porównanie C&S ciemny blond co Castinga ciemny blond? Czy te kolorki są podobne? Który wychodzi ciemniej? Jak z trwałościa?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 11:53   #728
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie bo chciałabym uzyskać średni brąz w chłodnej tonacji. Czy ma ktoś porównanie C&S ciemny blond co Castinga ciemny blond? Czy te kolorki są podobne? Który wychodzi ciemniej? Jak z trwałościa?
moim zdaniem kolorki sa bardzo podobne,mi osobiescie bardziej podoba sie efekt castinga , ale to moze dlatego,ze wlosy po castingu sa w duzo lepszej kondycji niz po C&S
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:05   #729
wizaz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Mam platynowe włosy, wczoraj kupiłam Alabastrowy blond i boję się go użyć Chciałabym tylko troche przyciemnić włosy a dziś przeczytałam w tym wątku,że ten kolor wychodzi ciemny i szary. Co robić?
wizaz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:40   #730
Anggun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzozów
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a ja wlasnie pofarbowałam włosy odcieniem nr 5 Jasny brąz i wyszło cudnie moj naturalny kolor nazywam toffi więc myśle, że jestescie w stanie sobie go wyobrazić polecam ten szampon, włosy są po nim miękkie i ładnie się błyszczą zobaczymy jak się będzie spłukiwać
Anggun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:05   #731
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Na 2 stronie tego watku pisalam ze malowalam wlosy najjaśniejszym kolorem. Chwaliłam sobie ten szampon. Pozniej nic nie pisałam, ale teraz postanowiłam jako że widze negatywne opinie. Moja jest podobna, nie ma porównania z Castingiem ktory jest o 100% lepszy.
Po tym szamponie mialam wlosy suche, lamliwe, popalone. Palette byl lepszy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 21:43   #732
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Anggun Pokaż wiadomość
a ja wlasnie pofarbowałam włosy odcieniem nr 5 Jasny brąz i wyszło cudnie moj naturalny kolor nazywam toffi więc myśle, że jestescie w stanie sobie go wyobrazić polecam ten szampon, włosy są po nim miękkie i ładnie się błyszczą zobaczymy jak się będzie spłukiwać

a możesz powiedzieć jaki kolor wyszedł ?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 22:18   #733
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie bo chciałabym uzyskać średni brąz w chłodnej tonacji. Czy ma ktoś porównanie C&S ciemny blond co Castinga ciemny blond? Czy te kolorki są podobne? Który wychodzi ciemniej? Jak z trwałościa?
Ja robiłam Castingiem Ciemny Blond oraz C&S zmieszane w proporcjach jedno opakowanie Ciemnego Blondu i pół Jasnego Brązu... c&s wyszedl ciemniej, ale nie dużo, więc myślę, że kolory byłyby zbliżone. Jednak po castingu włosy były 1000 razy lepsze, błyszczące, nie plątały się...po garnierze okropne więcej do niego nie wrócę, teraz znów zrobiłam L'orealem i jest fajnie
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 12:12   #734
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Ja robiłam Castingiem Ciemny Blond oraz C&S zmieszane w proporcjach jedno opakowanie Ciemnego Blondu i pół Jasnego Brązu... c&s wyszedl ciemniej, ale nie dużo, więc myślę, że kolory byłyby zbliżone. Jednak po castingu włosy były 1000 razy lepsze, błyszczące, nie plątały się...po garnierze okropne więcej do niego nie wrócę, teraz znów zrobiłam L'orealem i jest fajnie
dziękuje za odpowiedź a jaki kolorek wyszedł Ci tym Castingiem?

Edytowane przez malachite
Czas edycji: 2009-12-30 o 12:23
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:30   #735
niulun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

mam pytanie ;D moj naturalny kolor to brąz taki średni. Chce uzyskac kolor baardzo ciemny brąz jednak nie chce by był to czarny . Czy naturalny brąz bedzie odpowiedni ? czy wychodzi on czarny ?
niulun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 23:18   #736
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź a jaki kolorek wyszedł Ci tym Castingiem?
Ciemny blond Castinga - chłodny odcień, na moich włosach z ciepłym odcieniem początkowo nawet zielonkawy
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 08:25   #737
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

3 tygodnie od malowania i kolor taki sam, nic się nie zmył Niestety zauważyłam, że po tej farbie elektryzują mi się włosy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:05   #738
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dzisiaj zafarbowałam włosy c&s odcieniem 7 - blond.
Historia moich włosów w skrócie:
naturalne ciemny blond, przez 2 lata farbowane na czarno castingiem, zdekoloryzowane lorealem samodzielnie w domu (wyszedł bardzo jasny miedziany blond), zaraz po dekoloryzacji kładłam loreal excellence jasny popielaty blond 9.1.
Po tym wszystkim miałam kolor taki jasny słoneczny blond, żółtawo-rudawy ale nie wyglądał źle, jednak niezbyt dobrze czułam się w tak jasnych włosach.
W celu przyciemnienia chciałam kupić casting 700-blond, ale nie było akurat w sklepie i skusiłam się na C&S 7-blond. Ładnie przyciemnił włosy, zgasił trochę ten rudo-żółty odcień. Kolor wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, ale wiedziałam że tak będzie, chciałam otrzymać ciemny blond. Przypomina bardziej ten kolor z opakowania C&S 6-ciemny blond, jednak jest cieplejszy (ale to pewnie wina tego że wcześniej już były rudawe).
Ogólnie jestem zadowolona, chociaż następnym razem kupię casting lub inną farbę loreala. Po tym szamponie, który jest niby bez amoniaku wypadło mi więcej włosów niż przy dekoloryzacji która trwała godzinę! A tutaj 20 minut i włosy leciały
Potem postaram się wrzucić fotki przed i po, a także będę pisać w jakim tempie zmywa się farba
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 14:20   #739
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
Dzisiaj zafarbowałam włosy c&s odcieniem 7 - blond.
Historia moich włosów w skrócie:
naturalne ciemny blond, przez 2 lata farbowane na czarno castingiem, zdekoloryzowane lorealem samodzielnie w domu (wyszedł bardzo jasny miedziany blond), zaraz po dekoloryzacji kładłam loreal excellence jasny popielaty blond 9.1.
Po tym wszystkim miałam kolor taki jasny słoneczny blond, żółtawo-rudawy ale nie wyglądał źle, jednak niezbyt dobrze czułam się w tak jasnych włosach.
W celu przyciemnienia chciałam kupić casting 700-blond, ale nie było akurat w sklepie i skusiłam się na C&S 7-blond. Ładnie przyciemnił włosy, zgasił trochę ten rudo-żółty odcień. Kolor wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, ale wiedziałam że tak będzie, chciałam otrzymać ciemny blond. Przypomina bardziej ten kolor z opakowania C&S 6-ciemny blond, jednak jest cieplejszy (ale to pewnie wina tego że wcześniej już były rudawe).
Ogólnie jestem zadowolona, chociaż następnym razem kupię casting lub inną farbę loreala. Po tym szamponie, który jest niby bez amoniaku wypadło mi więcej włosów niż przy dekoloryzacji która trwała godzinę! A tutaj 20 minut i włosy leciały
Potem postaram się wrzucić fotki przed i po, a także będę pisać w jakim tempie zmywa się farba
byłabym bardzo wdzięczna gdybyś wrzuciła fotki właśnie ten szampon stoi u mnie na półce i czeka na swoje 20minut
a mam dużo wątpliwości co do niego chcę trafic kolorem do moich odrostów, żeby wrócic do naturalnego kolory włosów...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 20:08   #740
Kaj00nia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam ponownie!
Jakis czas temu zostawilam tu posta na temat mojego zadowolenia z powyzej opisanego produktu.
Z przykroscia musze stwierdzic,iz na pewno dlugo nie siegne po ten szampon.
Powodem jest stan moich wlosow,po jakims czasie od farbowania.
Nie ciezko bylo zauwazyc iz znacznie stracily elastycznosc,i sa jakby ciensze?
Z tego powodu zmuszona bylam odwiedzic znienawidzony przeze mnie fach jakim jest fryzjerstwo(fryzjerow boje sie bardziej niz dentysty;p) i obciac moje wlosy za biust o kilka cennych centymetrow jednoczesnie je cieniujac aby sie podniosly..
Tak wiec na krotkotrwala zmiane koloru polecam tylko odwaznym paniom z mocnymi wloskami,tudziez osobom o wlosach stosunkowo krotkich,gdyz czesciej sie je wzmacnia podcinajac
Zalety:
*kolor bardzo zblizony do tego ze zdjecia,jednoczesnie wychodzi w miare naturalny
*kolory(zwykly i ciemny blond,oraz braz jasny wychodza bez rudej poswiaty)
*stosunkowo trwaly
*wlosy po nim nie wypadaja(przynajmniej jak na razie;])
Wady:
-oslabia wlosy
-wlosy staja sie oklapniete
-plowieje
-przy farbowaniu i przez kilka kolejnych dni wlosy smierdza farba
Kaj00nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 07:10   #741
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A farbował moze ktos miedziana czerwienia z Garnier color shinie?
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:43   #742
moe91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja dzisiaj prawdopodobnie farbuje wlosy na 'czerwona czern' garnier color&shine na 28 myc. jestem ciekawa efektu, bo naturalny kolor wlosow mam taki jak na avatarze obok, natomiast mialam 'przezycia' z palette color shampoo granatowa czern 339... i nie polecam, zrobilam ten błąd... pol roku mam nadal czarne wlosy + swoj naturalny ciemny blond w odrostach. w niektorych miejscach mam jeszcze ciemny braz - bo sie troche ten czarny splukal, ale nie na tyle, zeby byl to moj naturalny.
moe91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:27   #743
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A farbował moze ktos mahoniem???
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:35   #744
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Smile Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona tą farbą. Od malowania minął już prawie miesiąc a mój kolorek jaki był taki jest Ale to chyba bardziej zaleta moich włosów, z Castingiem było tak samo, dopiero po 2 miesiącach zauważyłam, że kolor zrobił się leciutko jaśniejszy. Zobaczymy jak będzie z Garnierem Wstawiam fotki z mojego Orzecha Laskowego (miesiąc po malowaniu).
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:00   #745
cammyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

witam! niedawno robiłam dekoloryzacje z koloru czarnego i farbowałam już dwa razy blondem 7. Za pierwszym razem kolor był super po jakimś czasie się zmył i pofarbowałam drugi raz, tym razem wyszedł troche ciemniejszy, czy na moim blondzie wyjdzie teraz jasny blond (8) garniera?
cammyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:07   #746
moe91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez cammyy Pokaż wiadomość
witam! niedawno robiłam dekoloryzacje z koloru czarnego i farbowałam już dwa razy blondem 7. Za pierwszym razem kolor był super po jakimś czasie się zmył i pofarbowałam drugi raz, tym razem wyszedł troche ciemniejszy, czy na moim blondzie wyjdzie teraz jasny blond (8) garniera?
mam pytanie na czym dokladnie polega taka dekoloryzacja i ile mniej wiecej moze kosztowac? czy jak zdjeli ci kolor to zostal twoj wlasny czy np jasniejszy i musialas zafarbowac na jakis inny?
moe91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:40   #747
cammyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

dekoloryzacja mnie kosztowala 100 zł wraz z położeniem farby. ale w większych salonach może to kosztować więcej.
wloski miałam białe, żółte i rude tak wyglądają po zdjęciu czarnej farby, a czarne włoski miałam około 5 lat. na to fryzjerka polożyła coś takiego jak karmel farba się szybko zmyła i teraz farbuje garnierem.
cammyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:55   #748
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej, mam do Was pytanie: W karcie kolorow jest Bar Rafaelli i przyklad ze ona niby ma na głowie te czekolade. Z tego jednak co widze czekolada na opakowaniu nijak ma sie do koloru modelki. Czy ta czekolada spiera sie Wam do wlasnie takiego jaki ma ta kobieta?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:49   #749
moe91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez cammyy Pokaż wiadomość
dekoloryzacja mnie kosztowala 100 zł wraz z położeniem farby. ale w większych salonach może to kosztować więcej.
wloski miałam białe, żółte i rude tak wyglądają po zdjęciu czarnej farby, a czarne włoski miałam około 5 lat. na to fryzjerka polożyła coś takiego jak karmel farba się szybko zmyła i teraz farbuje garnierem.
poszlam z ciekawosci zapytac u mnie w miescie jak z dekoloryzacja - ceny do moich wlosow (za łopatki) wahaly sie miedzy 190 a 250 zl. To sa jakies jaja o.O mam niestety czarna farbe na wlosach z palette juz pol roku bo sie zmyc nie chce... tzn zmywa sie czubek glowy i wlosy od spodu (z tym ze te od spodu sa ciemniejsze) a reszta jest dalej czarna. teraz sobie pomalowalam wlosy garnierem 'czerwona czern' i maja bardzo ladny poblask bordowego - ale nie radze zeby 'ciemne blondynki' braly ten kolor. niby jest napisane na opakowaniu jaki kolor ma wyjsc (ladny i ciemny bordowo - kasztanowy) ale jak juz mowilam, ja naturalne mam ciemne blond i po polozeniu tego wyszly po prostu czerwono bordowe. na szczescie mialam jakas szamponetke z 'joanny' w kolorze ciemnej kawy czy jakos tak i pomalowalam te odrosty na czubku glowy. przynajmniej nie daja po oczach bordowym.
moe91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:36   #750
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie: W karcie kolorow jest Bar Rafaelli i przyklad ze ona niby ma na głowie te czekolade. Z tego jednak co widze czekolada na opakowaniu nijak ma sie do koloru modelki. Czy ta czekolada spiera sie Wam do wlasnie takiego jaki ma ta kobieta?
Bar ma na głowie bardzo jasny odcień (sama się zdziwiłam, że to czekolada), czekolada tak nie wychodzi, być może kładziona na bardzo jasny blond i prawie całkowicie sprana dałaby podobny efekt. Chociaż wątpię w to.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.