zgubiłam dowód osobisty ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 13:23   #1
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Unhappy

zgubiłam dowód osobisty ;(


Otoz 2 dni temu zgubilam dowod osobisty ;( bylam w Urzędzie po wniosek o nowy ale kobieta poradziła mi,żebym ze złożeniem poczekała tydzień bo może ktoś mi go odeśle ( na co bardzo licze ). Ale mam pytanko : czy musze gdzieś jeszcze to zgłaszać?Boje się, że ktoś go wykorzysta, tyle sie teraz słyszy o różnych przekrętach ;/ Pozdrawiam
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:33   #2
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Powinnas czym predzej pojsc z tym na policje i zglosic zgube (zgubilas czy moze zostal skradziony ?). Potem ewentualnie poczekac tydzien, bo moze akurat jakis dobry czlowiek Ci go zwroci, a jak nie to trzeba bedzie wydac nowy

Mi w listopadzie zostal skardziony caly porfel, mialam tam wszystko, dowod, prawo jazdy, legitymacje, jakies karty rabatowe i dosc duzo gotowki I kretyn czesc zawartosci wrzucil do skrzynki na listy, zostala mi odeslana legitymacja, karta z Disneylandu, karta rabatowa do salonu kosmetycznego, do ktorego nie chodze od 2-och lat conajmniej Bylam wsciekla...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:35   #3
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Zgubienie dowodu należałoby zgłosić przede wszystkim na policji. Lepiej nie ryzykować np. tego, że ktoś weźmie sobie kredyt na Twoje nazwisko. Poza tym, ja również poczekałabym z wyrabianiem nowego dowodu, ponieważ czasami rzeczywiście zdarza się, że życzliwi ludzie odsyłają dokumenty właścicielowi
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:41   #4
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez allicjaa
zostala mi odeslana legitymacja, karta z Disneylandu, karta rabatowa do salonu kosmetycznego, do ktorego nie chodze od 2-och lat conajmniej Bylam wsciekla...
echhh jaki dowcipnis ;/ Ja jestem pewna,że go zgubiłam . Dziękuję dziewczyny, więc zrobię jak mi radzicie i zgłoszę na policję
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:41   #5
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

policja na poczatku, a potem bym poczekala - tak jak radzily dziewczyny. ostanio mojemu tz zwineli caly portfel i za 2 dni jacys ludzie przyniesli mu dokumenty z tego portfela oczywiscie bez pieniedzy i portfela.
my ponadto zglosilismy w banku ta sprawe (a wspomne, ze moj tz na szczescie nie mial w portfelu karty bankomatowej). zastrzegli w banku dowod osobisty.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:41   #6
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Na policji byłam i powiedziano mi, że nie trzeba zgłaszać. Nie wiem czy policjant chciał mnie spławić czy naprawdę nie ma takiej potrzeby...
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:00   #7
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

policja to lubi tak sławiać..ale mam nadzieję,ze nikt nie wykorzysta Twojego dowodu
moja kumpela też ostatnio myślała,ze zgubiła dokumenty a na drugi dzień jej mama znalazła je...w bucie

ps. natka widzę Cię
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 18:10   #8
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez 100krotka
Na policji byłam i powiedziano mi, że nie trzeba zgłaszać. Nie wiem czy policjant chciał mnie spławić czy naprawdę nie ma takiej potrzeby...
Jak to nie trzeba zgłaszać? Przecież ktoś może zaciągnąć kredyt na Twój dowód...
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:13   #9
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Jak to nie trzeba zgłaszać? Przecież ktoś może zaciągnąć kredyt na Twój dowód...
i wlasnie tego się najbardziej boję...
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:14   #10
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

100krotko, "zaciągnęłam języka" i dowiedziałam się, że w przypadku utraty dowodu osobistego (kradzież, zgubienie, całkowite zniszczenie) należy zawiadomić o tym osobiście organ wydający (czyli Urząd Miasta lub Gminy - nie wiem gdzie mieszkasz, Wydział Spraw Obywatelskich). Na podstawie tego zgłoszenia wydawane jest zaświadczenie o utracie dowodu. Muszą Ci je wydać, wtedy nie będziesz się musiała martwić, że ktoś może wykorzystać (odpukać) Twój dowód.
Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:19   #11
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Dziękuję Chocolatka
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 19:24   #12
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

u. Przeczytałam i zdębiałam. Moja mama też zgubila dowód. Tylko jest na zwolnieniu i nawet nie może pojechać i zgłosić. Lipa.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:02   #13
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez 100krotka
Dziękuję Chocolatka
100krotko, proszę bardzo. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK
Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:25   #14
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez 100krotka
Na policji byłam i powiedziano mi, że nie trzeba zgłaszać. Nie wiem czy policjant chciał mnie spławić czy naprawdę nie ma takiej potrzeby...

Ciekawe...Najwyraźniej nie chciało mu sie przyjmować zgłoszenia.
Takie rzeczy jak zgubienie dowodu czy kradzież tablic rejestracyjnych należy zgłaszać.Mogą one posłuzyc komuś w przestępstwie i prawowity właściciel dowodu/tablic może mieć problemy i być później ciągany po sądach.
Ja bym nie przepuściła i powiedziała mu, że chcę to zgłosić.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:34   #15
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez 100krotka
Na policji byłam i powiedziano mi, że nie trzeba zgłaszać. Nie wiem czy policjant chciał mnie spławić czy naprawdę nie ma takiej potrzeby...
Ja tuż po kradzieży (dokładnie następnego dnia) przesiedziałam w poczekalni 2 h bez skutku ******ły czasu nie mieli. Poszłam znowu dopiero po tygodniu, poczekałam 1,5 h i mnie wzięli do pokoiku Jeszcze pretensje mieli, że tak późno Jak ja nie lubię takich organów
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:35   #16
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez 100krotka
Na policji byłam i powiedziano mi, że nie trzeba zgłaszać. Nie wiem czy policjant chciał mnie spławić czy naprawdę nie ma takiej potrzeby...
Jak nie trzeba! Kiedys u Ewy Drzyzgi byli ludzie którzy , zgubili dowody bądź zostały im skradzione. Niektóre sprawy z przed 10 lat ciągnęły sie do "dziś" wezwania do sądów w różnych miastach bo np. ktoś jeździł z czyims dowodem środkami komunikacji i mandaty przychodziły na adres osoby której ukradziono dowód. Ludzie mieli komorników w mieszkaniach z powodu zaciąganych na ich nazwiska kredytów. Włos sie na głowie jeżył. Policji , sądów nie interesowało że fizyczne przebywanie danej osoby w danym miejscu mie było możliwe , dla nich ważna była tylko sprawa i aby to wyjaśnić musieli jeżdźić czasami na 2 koniec Polski . Policjant , który tam wystepował wyraźnie podkreślał , żę zgłoszenie tego faktu jest konieczne. Czasami faktycznie nie wystarcza ale jest konieczne.
Ja też kiedys zgubiłam dowód i od razu pojechałam to zgłosic
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:41   #17
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Jak nie trzeba! Kiedys u Ewy Drzyzgi byli ludzie którzy , zgubili dowody bądź zostały im skradzione. Niektóre sprawy z przed 10 lat ciągnęły sie do "dziś" wezwania do sądów w różnych miastach bo np. ktoś jeździł z czyims dowodem środkami komunikacji i mandaty przychodziły na adres osoby której ukradziono dowód. Ludzie mieli komorników w mieszkaniach z powodu zaciąganych na ich nazwiska kredytów. Włos sie na głowie jeżył. Policji , sądów nie interesowało że fizyczne przebywanie danej osoby w danym miejscu mie było możliwe , dla nich ważna była tylko sprawa i aby to wyjaśnić musieli jeżdźić czasami na 2 koniec Polski . Policjant , który tam wystepował wyraźnie podkreślał , żę zgłoszenie tego faktu jest konieczne. Czasami faktycznie nie wystarcza ale jest konieczne.
Ja też kiedys zgubiłam dowód i od razu pojechałam to zgłosic
Oglądałam ten odcinek
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:53   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Jak nie trzeba! Kiedys u Ewy Drzyzgi byli ludzie którzy , zgubili dowody bądź zostały im skradzione. Niektóre sprawy z przed 10 lat ciągnęły sie do "dziś" wezwania do sądów w różnych miastach bo np. ktoś jeździł z czyims dowodem środkami komunikacji i mandaty przychodziły na adres osoby której ukradziono dowód. Ludzie mieli komorników w mieszkaniach z powodu zaciąganych na ich nazwiska kredytów. Włos sie na głowie jeżył. Policji , sądów nie interesowało że fizyczne przebywanie danej osoby w danym miejscu mie było możliwe , dla nich ważna była tylko sprawa i aby to wyjaśnić musieli jeżdźić czasami na 2 koniec Polski . Policjant , który tam wystepował wyraźnie podkreślał , żę zgłoszenie tego faktu jest konieczne. Czasami faktycznie nie wystarcza ale jest konieczne.
Ja też kiedys zgubiłam dowód i od razu pojechałam to zgłosic

Dokładnie to samo miałam na myśli.Niby jak człowiek czyta to nie dowierza,że takie absurdy wręcz maja miejsce,ale tak właśnie sie dzieje.
Dlatego lepiej sie zabezpieczyć i zgłosić,dla świetego spokoju.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:01   #19
100krotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 109
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

uuu teraz to na sero się boję...
__________________
"Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można..."
100krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 21:15   #20
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Ciekawostka: mojej siostrze w sobotę kieszonkowiec ukradł z torebki portfel z dowodem osobistym. Poszła na policję, bo dowód... wiadomo. Wiecie ile trwało spisywanie protokołu? Prawie dwie godziny i ja na nią jeszcze musiałam czekać
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:50   #21
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

100krotko, jak widać na przykładach innych, jednak policja przyjmuje takie zgłoszenie i spisuje protokół. Także ja Tobie radzę udać się zarówno do Urzędu Miasta, jak i ponownie na policję. I nie daj się spławić!
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:01   #22
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Mi w wakacje skradziono portfel z dowodem legitymacja studencka i karta do bankomatu. Poniewarz musialm zablokowac karte i wyrobic nowa musiałam zglosic to na policje ale gdy skradna dowód nie trzeba tego zgłaszac przynajmniej tak powiedział mi pan policjant ponoc urzad miasta zawiadamia o tym policje ( w co raczej watpie ale powiedzmy ze tak ) Samo skąldanie zeznan głupie pytania czy jestem pewna ze skradziono mi portfel czy sama go moze zgubiłam trwało ponad godzine ale oczekiwanie na somo przyjecie mnie zajeło mi ponad 3 godziny co w efekcie dało prawie 5 godzin głupich formalnosci ale mysle ze warto zgłaszac takie rzeczy bo jakis czas temu dostalam 2 mandatyna swoje nazwisko za jazde na gape autobusem w Koszalinie i Jastrzebiej Górze ( a przyznam ze nigdy tam nie byłam ) a majac potwierdzenie ze skradziono mi dowód wszystko udało mi sie załatwic
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:05   #23
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

A zapomnialam dostałam tez 3 pisma z sadu i policji
1.Ze sprawa zostanie rozpatrzona w sadzie(byłam w szoku jak dostalam to pismo)
2.Ze niezostało wszczete postepowanie o kradziez z powodu braku winnego
3.Ze sprawa została umorzona i takie tam
Sama niewiem poco to było a wszystko tylko dlatego ze zgłosiłam to na policji
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:24   #24
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez aga21087
A zapomnialam dostałam tez 3 pisma z sadu i policji
1.Ze sprawa zostanie rozpatrzona w sadzie(byłam w szoku jak dostalam to pismo)
2.Ze niezostało wszczete postepowanie o kradziez z powodu braku winnego
3.Ze sprawa została umorzona i takie tam
Sama niewiem poco to było a wszystko tylko dlatego ze zgłosiłam to na policji
my na szczescie dostalismy tylko jedno pismo z prokuratury "postanowienie o umorzeniu dochodzenia i wpisaniu sprawy do rejestru przestepstw". najlepsze jest to, ze oczywscie w tym ich pismie bylo zle napisane nasze nazwisko i miejscowosc, w ktorej byl tz (gdzie mu zwineli portfel), szkoda slow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:33   #25
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

ostatnio mialam w domku podobna sytuacje, mama odrazu zglosila ten fakt n apolicje- co sie okazalo tego typu spraw nei zglaszamy na policje tylko do urzedu miejsckiego, gminy czy pod jakim jestes... ja jestem pod gmina wiec wniosek do urzedu gminy...

na szczescie dowod sie "odnalazl" i nie trzeba bylo tego zalatwiac...

co do kredytu- nie obawialabym sie go,jesli chodzi o wieksze banki a nie naciagaczy... nikt w PKO BP, SA czy MILENIUM nie da takiego kredytu tylko na podstawie dowodu...


zawsze pozostaja nam skoki i innne badziewia i tu juz trzeba uwazac - reklamacje podobno sa nieprzyjmowane.
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:30   #26
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Wiem, ze temat stary, ale nie chcialam zakłądac nowego... dzisiaj zgubiłam dowód I to w nie swoim mieście, tylko oddalonym od mojego o jakies 20km... gdzie to zgłosic? w moim urzędzie miasta? na mojej policji? Czy na policji tam? a moze zaczekac, czy ktos nie odeśle? jechac jutro tam i popytac czy ktos gdzies nie oddał... poradzcie coś bo sama nie wiem co robic

ehh porażka://
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:42   #27
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

ja zgłosiłabym to w UM, który wydał dokument
jeśli chodzi o Policję - ta nie przyjmuje zgłoszeń dot. zagubienia dokumentów, a kradzieży
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:10   #28
popppy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

czesc wszystkim,
a nie wiecie co w przypadku zgubienia dowodu osobistego za granica? troche sie przestraszylam tego co tu piszecie o tych kredytach itd ale przeciez chyba nikt nie moze zaciagnac tutaj kredytu na moj dowod:/
jestem wsciekla na siebie bo raczej nie mam w zwyczaju gubic czegokolwiek i caly czas mam nadzieje ze gdzies go odnajde...
gdyby ktos wiedzial jak to z tym jest to bylabym wdzieczna za odpowiedz
popppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:13   #29
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
ja zgłosiłabym to w UM, który wydał dokument
jeśli chodzi o Policję - ta nie przyjmuje zgłoszeń dot. zagubienia dokumentów, a kradzieży

Dokładnie kilka dni temu się o tym przekonałam. Zgubiłam dowód i poszłam zgłosić na policję, a stamtąd odesłali mnie do urzędu (nie przyjmują niby takich zgłoszeń), który wydał dowód. Tam dostałam zaświadczenie.
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:39   #30
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: zgubiłam dowód osobisty ;(

A ja właśnie dziś zgubiłam dowód na poczcie albo wracajac z niej na poczcie ponoc nikt nic nie znalazłazł..wiec amba
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 09:29:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.