Indyjskie makijaże cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-14, 14:06   #751
dagmara_9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 105
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cześć dziewczyny!. Nadszedł czas żebym przeszła z biernego śledzenia tego wątku na czynne. Do rzeczy: mam możliwość sprawdzenia czy khol ( jeden produkt ten który zamówiłam) zawiera ołów bo tak sie składa że znam dużo osób studiujących chemię. Postaram sie też ich spytać czy są jakieś domowe sposoby wykrywania Pb. Wyniki mojego khol'a były by dopiero w przyszłym tygodniu, ale jak je będę miała to napiszę nazwę khol'a i zasadniczą sprawę czy zawiera ołów czy nie.
Pozdrawiam
__________________
Jedynym kluczem do szczęścia jest bunt w nim nie ma winy ani wstydu.

Pora coś zmienić, a pierwszym korkiem bedzie zdefiniowanie tego 'czegoś'.....bedzie cieżko,ale warto!

"czesc - jak minal ci dzien?och mi też, może pogadamy o tym przy piwie?kiedy?gdzie?"
dagmara_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 16:10   #752
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Chcialam sie zapytac czy ktoras z Was ma ten(chodzi mi o opakowanie, moze chociaz tak uda sie sprawdzic jego wiarygodnosc http://www.allegro.pl/item253646544_..._z_egiptu.html khol? Jakie jest prawdopodobienstwo ze jest on orginalny, chociaz w przyblizeniu?
Chcialam sie tez zapytac czy taki khol zle wplywa na soczewki kontaktowe? Widzialam juz duzo wypowiedz na ten temat ale wiekszosc wypowiadajacych sie stosuje khol guerlain, ktory jest dla mnie troche drogi... Chodzi mi o zdanie kogos kto posiada orginalny khol, jak taki diala na soczewki?
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:06   #753
semmaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Jedlina -Zdrój
Wiadomości: 3
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie wizażanki kochane
Który z kohli ze zdjęć, które dodałam byście mi poleciły ?
Chcę Was prosić o radę, bo nie chcę się naciąć na jakiś bubel.
Witajcie jestem nowa tutaj ale bardzo sie ciesze że są takie miejsca gdzie mozna sobie porozmawiać o kosmetykach i nie tylko . Odnośnie twojego pytania ja osobiście mialam drugi KOHL czarne opakowanie i powiem tylko tyle że moze i jest trwaly choc nie tyle ile pisza ale za to po aplikacji na oko czułam sie wrecz dziwnie jakby sklad chemiczny tego kosmetyku był dziwny.... Teraz zamierzam kupić innej produkcji bo kosmetyk sam w sobie jest rewelacyjny Ale mam do was pytanie czy też mialyście taki dziwne objawy ? Serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za jakieś odpowiedzi.
semmaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:09   #754
semmaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Jedlina -Zdrój
Wiadomości: 3
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Chcialam sie zapytac czy ktoras z Was ma ten(chodzi mi o opakowanie, moze chociaz tak uda sie sprawdzic jego wiarygodnosc http://www.allegro.pl/item253646544_..._z_egiptu.html khol? Jakie jest prawdopodobienstwo ze jest on orginalny, chociaz w przyblizeniu?
Chcialam sie tez zapytac czy taki khol zle wplywa na soczewki kontaktowe? Widzialam juz duzo wypowiedz na ten temat ale wiekszosc wypowiadajacych sie stosuje khol guerlain, ktory jest dla mnie troche drogi... Chodzi mi o zdanie kogos kto posiada orginalny khol, jak taki diala na soczewki?
O tym KOHLU właśnie pisze powyzej, nie jestesm pewna czy jest orginalny skoro bardzo dziwnie sie po nim czułam jakby ciśnienie większe... ale czytalam ze w tych kohlach jest w składzie 10 jakiś ziół może one tak dzialają.
semmaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:16   #755
semmaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Jedlina -Zdrój
Wiadomości: 3
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Rzusia Pokaż wiadomość
witam kobitki czy mozecie mi powiedziec czy ten khol jest ok? http://allegro.pl/item247092207_kohl...4_gratisy.html Kupilam juz jeden w W.Brytani i jakos nie jestem z niego zadowolona slabo sie trzyma a patyczkie idzie sobie oko wydlubac. Dziekuje z gory
Ten kohl w paście jest beznadziejny mialam go jako pierwsze doswiadczenie z tego typu kosmetykami ale nie da sie go nalożyc na oko robia sie same grudki ja musiałam tą tubkę wsadzac do gorącej wody żeby trochę się rozmiękł ale po paru razach walnełam go w kąt i w ogóle nie używam szkoda twojej kasy lepsze napewno są już te w proszkach choc sama narazie szukam który z nich .
semmaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 14:39   #756
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

ciekawy wątek
ja jak zapytałam się w sklepie o kajal (w Indiach) to pani chciała mi sprzedać eyeliner Rimmel. trzebia więc zaznaczać, ze chce się oryginaly kajal. na ogół występuje w małych, okrągłych pudełeczkach i ma dość mazistą konsystencję. nakładanie go też wymaga wprawy.
meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:35   #757
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
ciekawy wątek
ja jak zapytałam się w sklepie o kajal (w Indiach) to pani chciała mi sprzedać eyeliner Rimmel. trzebia więc zaznaczać, ze chce się oryginaly kajal. na ogół występuje w małych, okrągłych pudełeczkach i ma dość mazistą konsystencję. nakładanie go też wymaga wprawy.
Ja zanim kupiłam swój khol w Casablance pytałam i szukałam khola w Egipcie i Alexandrii i wiecie co mi przeynieśli???
Henne do włosow w saszetkach i powiedzieli,ze to wsypują do buteleczek i jest khol

Nie wiem czy to ściema czy prawda..W kazdym razie potem kupiłam w Casablance taki w pudełku z kartką w środku i znakiem holograficznym.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 18:45   #758
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja zanim kupiłam swój khol w Casablance pytałam i szukałam khola w Egipcie i Alexandrii i wiecie co mi przeynieśli???
Henne do włosow w saszetkach i powiedzieli,ze to wsypują do buteleczek i jest khol

Nie wiem czy to ściema czy prawda..W kazdym razie potem kupiłam w Casablance taki w pudełku z kartką w środku i znakiem holograficznym.

Ściema . Poza tym sproszkowana henna ma kolor zielonkawo-sianiasty, farbuje na rdzawy brąz w kontakcie z wilgocią, i w ogóle nie wyobrażam sobie ładować coś takiego do oka - podrażnienie gwarantowane.


Cytat:
Napisane przez meili
...na ogół występuje w małych, okrągłych pudełeczkach i ma dość mazistą konsystencję. nakładanie go też wymaga wprawy.
Czym go nakładasz?

Są też khole w sztyfcie... Akurat ten który wleiłam to taka wyższa półka (można go kupić również na eBay-u i w kilku czeskich drogeriach internetowych). Kosztuje jakieś 30 zł/300 kč, no i dochodzą do tego koszty przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, co jest w środku. Do tego ponoć wspomaga wzrost rzęs . Mam nadzieję niedługo wejść w jego posiadanie.

Składniki aktywne: triphala (to takie ziółka), olej rycynowy, olej migdałowy, kamfora.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_6218k1.jpg (50,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shahnaz Husain Kajal.jpg (7,0 KB, 63 załadowań)
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:00   #759
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

firma Shahnaz Husain jest bardzo dobrą firmą i cieszy się dużym powodzeniem w Indiach, ponieważ używają naturalnych składników, stosowanych również w Ayurwedzie. ja z tej firmy miałam krem przeciwsłoneczny o bardzo wysokim filtrze i oparty wyłącznie na ayurwedzie (kosmetykach nat), więc sądzę, że można zaufać tej marce (ale to tylko takie moje skromne zdanie). co do kajal, osobiście nie udało mi się wtedy dostać, bo porprostu nie miałam czasu, ale widziałam, że Induski nakładją go sobie palcem (dolna powieka) lub cieniutkim pędzelkiem (dawniej drewnianym patyczkiem) - górna. ale one mają w tym wprawę. mam nadzieję, że wrótce bedę mogła przetestować na sobie, to podzielę się tutaj obserwacjami
meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:05   #760
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ściema . Poza tym sproszkowana henna ma kolor zielonkawo-sianiasty, farbuje na rdzawy brąz w kontakcie z wilgocią, i w ogóle nie wyobrażam sobie ładować coś takiego do oka - podrażnienie gwarantowane.




Czym go nakładasz?

Są też khole w sztyfcie... Akurat ten który wleiłam to taka wyższa półka (można go kupić również na eBay-u i w kilku czeskich drogeriach internetowych). Kosztuje jakieś 30 zł/300 kč, no i dochodzą do tego koszty przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, co jest w środku. Do tego ponoć wspomaga wzrost rzęs . Mam nadzieję niedługo wejść w jego posiadanie.

Składniki aktywne: triphala (to takie ziółka), olej rycynowy, olej migdałowy, kamfora.
Ale to byla taka henna czarna,moze basma?

Khol w sztyfcie polecam.Mam w kolorze czarnym i ciemno-fioletowym.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:10   #761
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ale to byla taka henna czarna,moze basma?

Khol w sztyfcie polecam.Mam w kolorze czarnym i ciemno-fioletowym.
Ale basma w proszku ma taki sam kolor jak henna, z tym że farbuje na ciemnoniebiesko. Hmmm, może to były jakieś ziółka z wkładką .

Angie, ten czarny khol to od Shahnaz?

Cytat:
Napisane przez meili
firma Shahnaz Husain jest bardzo dobrą firmą i cieszy się dużym powodzeniem w Indiach, ponieważ używają naturalnych składników, stosowanych również w Ayurwedzie. ja z tej firmy miałam krem przeciwsłoneczny o bardzo wysokim filtrze i oparty wyłącznie na ayurwedzie (kosmetykach nat), więc sądzę, że można zaufać tej marce (ale to tylko takie moje skromne zdanie). co do kajal, osobiście nie udało mi się wtedy dostać, bo porprostu nie miałam czasu, ale widziałam, że Induski nakładją go sobie palcem (dolna powieka) lub cieniutkim pędzelkiem (dawniej drewnianym patyczkiem) - górna. ale one mają w tym wprawę. mam nadzieję, że wrótce bedę mogła przetestować na sobie, to podzielę się tutaj obserwacjami
Cudne mają te kosmetyki . Zerknjcie na stronę http://www.shahnaz-husain.com/

Meili, a gdybyś tak podzieliła się swoim doświadczeniem w wątku o Indiach na podforum Podróże. Byłabym bardzo wdzięczna
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 21:26   #762
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Meili, a gdybyś tak podzieliła się swoim doświadczeniem w wątku o Indiach na podforum Podróże. Byłabym bardzo wdzięczna
czy mają to być doświadczenia "kosmetyczne"? oczywiście, bardzo chętnie się podzielę wrażeniami z Indii
meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:39   #763
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
czy mają to być doświadczenia "kosmetyczne"? oczywiście, bardzo chętnie się podzielę wrażeniami z Indii
Wszelakie, kosmetyczne też
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 17:45   #764
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez semmaB Pokaż wiadomość
Ten kohl w paście jest beznadziejny mialam go jako pierwsze doswiadczenie z tego typu kosmetykami ale nie da sie go nalożyc na oko robia sie same grudki ja musiałam tą tubkę wsadzac do gorącej wody żeby trochę się rozmiękł ale po paru razach walnełam go w kąt i w ogóle nie używam szkoda twojej kasy lepsze napewno są już te w proszkach choc sama narazie szukam który z nich .
Kurde.. a ja wlasnie zamówilam przedwczoraj tego kohla http://allegro.pl/item247092207_kohl...4_gratisy.html ... no ale zobaczymy oby udalo mnie sie go nakladac Widzialam rozne zdjecia i naprawde czasami oczy mnie powalaja
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 18:17   #765
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Są też khole w sztyfcie... Akurat ten który wleiłam to taka wyższa półka (można go kupić również na eBay-u i w kilku czeskich drogeriach internetowych). Kosztuje jakieś 30 zł/300 kč, no i dochodzą do tego koszty przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, co jest w środku. Do tego ponoć wspomaga wzrost rzęs . Mam nadzieję niedługo wejść w jego posiadanie.

Składniki aktywne: triphala (to takie ziółka), olej rycynowy, olej migdałowy, kamfora.
nie wiem na ile wierzyć cenom podawanym w internecie, ale znalazłam cenę w Rupiach kajal firmy Shahnaz Husain i wynosi ona 300 Rs., co na nasze daje ok 21 zł. chociaż nie próbowałam jeszcze tego produktu, ale można zaufać tej marce
meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:16   #766
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
nie wiem na ile wierzyć cenom podawanym w internecie, ale znalazłam cenę w Rupiach kajal firmy Shahnaz Husain i wynosi ona 300 Rs., co na nasze daje ok 21 zł. chociaż nie próbowałam jeszcze tego produktu, ale można zaufać tej marce
No tak, ale ja zamierzam kupić go narazie w Pradze (tzn zamierzam wysłać ojca... ciekawe co mi tym razem przyniesie ) i tam cena wynosi 310 kč, czyli jakieś 46 zł. Trochę drogo, ale nie mam cierpliwości, żeby czekać, aż dotrę do Indii.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:18   #767
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez semmaB Pokaż wiadomość
O tym KOHLU właśnie pisze powyzej, nie jestesm pewna czy jest orginalny skoro bardzo dziwnie sie po nim czułam jakby ciśnienie większe... ale czytalam ze w tych kohlach jest w składzie 10 jakiś ziół może one tak dzialają.
Dzieki za info
Ale wczesniej w tym watku czytalam wlasnie ze te khole daja przy nakladaniu wlasnie takie uczucie zimna i sciagniecia, moze to o to chodzi...?
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:37   #768
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Czym go nakładasz?

Są też khole w sztyfcie... Akurat ten który wleiłam to taka wyższa półka (można go kupić również na eBay-u i w kilku czeskich drogeriach internetowych). Kosztuje jakieś 30 zł/300 kč, no i dochodzą do tego koszty przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, co jest w środku. Do tego ponoć wspomaga wzrost rzęs . Mam nadzieję niedługo wejść w jego posiadanie.

Składniki aktywne: triphala (to takie ziółka), olej rycynowy, olej migdałowy, kamfora.
Podobny czarny kajal do tego khola w sztyfcie widzałam w ofercie Pure, nowej marki na naszym rynku. Nie widziałam jednak na żywo tych kosmetyków, jedynie ofertę internetową, więc nie wiem ile są tak naprawdę warte Cena: 48,50 zł., a w załączniku jako ciekawostka fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8436002520468.jpg (11,9 KB, 67 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:45   #769
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ściema . Poza tym sproszkowana henna ma kolor zielonkawo-sianiasty, farbuje na rdzawy brąz w kontakcie z wilgocią, i w ogóle nie wyobrażam sobie ładować coś takiego do oka - podrażnienie gwarantowane.




Czym go nakładasz?

Są też khole w sztyfcie... Akurat ten który wleiłam to taka wyższa półka (można go kupić również na eBay-u i w kilku czeskich drogeriach internetowych). Kosztuje jakieś 30 zł/300 kč, no i dochodzą do tego koszty przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, co jest w środku. Do tego ponoć wspomaga wzrost rzęs . Mam nadzieję niedługo wejść w jego posiadanie.

Składniki aktywne: triphala (to takie ziółka), olej rycynowy, olej migdałowy, kamfora.


Mam pytanie:
Ktory dokladnie khol w sztyfcie ma w skladzie olejek rycynowy?Ten pierwszy czy ten drugi ze zdjecia?

Ja mam khol w sztyfcie firmy Mumtaz-jest fajny ale to inna marka i nie ma w skladzie olejku rycynowego -kusi mnie ten z olejkiem rycynowym
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 17:55   #770
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
Ktory dokladnie khol w sztyfcie ma w skladzie olejek rycynowy?Ten pierwszy czy ten drugi ze zdjecia?

Ja mam khol w sztyfcie firmy Mumtaz-jest fajny ale to inna marka i nie ma w skladzie olejku rycynowego -kusi mnie ten z olejkiem rycynowym

Oba, bo to ten sam khol (Shahnaz Husain - Shaeyes)
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2007-10-23 o 15:00 Powód: błąd
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:10   #771
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Oba, bo to ten sam khol (Shahnaz Husein - Shaeyes)
Dziekuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 20:03   #772
BADraven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jest jeszcze jakaś szansa ze któraś z was bedzie zamawiała khole w niedalekiej przyszłości??
juz prosze i prosze od dawna o możliwość zakupienia khola ale widze ze nikt nie chce mi pomóc
Witam. Posiadam 1 khola. Dostałam go w prezencie. Moge go odsprzedać ponieważ, taki ciemny makijaż wogóle do mnie nie pasuje, ja na codzień używam tylko delikatnego makijażu. Jesli jestes tym zainteresowana to prosze o odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie.
BADraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:31   #773
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez BADraven Pokaż wiadomość
Witam. Posiadam 1 khola. Dostałam go w prezencie. Moge go odsprzedać ponieważ, taki ciemny makijaż wogóle do mnie nie pasuje, ja na codzień używam tylko delikatnego makijażu. Jesli jestes tym zainteresowana to prosze o odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie.
Sprzedaż na tym forum jest zakazana. Możesz co najwyżej wymienić się na Targowisku na inny kosmetyk z inną Wizażanką.

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 10:14   #774
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Podobny czarny kajal do tego khola w sztyfcie widzałam w ofercie Pure, nowej marki na naszym rynku. Nie widziałam jednak na żywo tych kosmetyków, jedynie ofertę internetową, więc nie wiem ile są tak naprawdę warte Cena: 48,50 zł., a w załączniku jako ciekawostka fotka
Hmmm, a gdzie taki kajal mozna dostac? Bo ja nigdzie w Krakowie go jeszcze nie widzialam a interesuje sie juz nabyciem khola od jakiegos czasu
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:50   #775
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Moze ktoras z Was mi powie co tu pisze? Wlasnie dostalam swojego kajala (tak pisze na tubce).

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b6f100163.html

Kupilam ten http://www.allegro.pl/item255793177_...4_gratisy.html

Narazie jeszcze nie moge go sobie nalozyc bo zupelnie nie wiem jak, nie dostalam jeszcze niestety maila od tej Pani z instrukcją..

Ciekawa jestem czy ten kajal ma ołów.. wszystko sie okaze jak naloze na powieki

Kurcze otworzyłam to i nei wiem jak sie to je :P jedno to wyglada jak kredka taka świecowa :P a drugie to tubka.. w tubce jest taki patyczek.. ale do czego ta kredka? ona nie bardzo rysuje.. hmm
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:45   #776
kirmizi cadi
Przyczajenie
 
Avatar kirmizi cadi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

cześć, ja używam kohla w takim żółtym opakowaniu, kupiłam na allegro, noszę szkła kontaktowe i nie mam problemu ze stosowaniem tego kohla. Prawdę mówiąc mam nawet wrażenie, że oko robi się jakby "świeże". Myślę, że sama musisz się przekonać, jeśli kosmetyk nie będzie Ci odpowiadał, będziesz wiedziała, że masz wrażliwe oczy i nie możesz stosować takich wynalazków. Pozdrawiam
kirmizi cadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:37   #777
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś nie ma takich możliwości to oprócz dość drogiego khola Guerlain jest jeszcze produkt francuskiej Alepii (ok.32 zł w sklepie internetowym Biolander).
Mam jednak pewne wątpliwości, mimo że to kosmetyk europejskiej firmy. Producent - co prawda - gwarantuje czystość khola, ale... patrzę na skład i co widzę? Siarczan antymonitu mineralnego... Kiż pieron ? Rozumiem, że ktoś się pomylił i w rzeczywistości jest to siarczan antymonu, czyli właśnie ten nieszczęsny antymonit, tyle że w formie sproszkowanej. A z tego co mi wiadomo to bywa, że minerał ten zawiera domieszki metali ciężkich.

Co o tym myślicie? Władowałybyście cuś takiego do oka ?
Hmm, jak się okazuje antymon i jego związki znajdują się na liście składników niedozwolonych do stosowania w kosmetykach

http://www.kosmetikon.pl/ustawa/rozp3.htm (poz. 40)

Cytat:
Napisane przez Anecka
Moze ktoras z Was mi powie co tu pisze? Wlasnie dostalam swojego kajala (tak pisze na tubce).
Zapytaj Sprzedającej...
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2007-10-24 o 14:11
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:07   #778
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość

Zapytaj Sprzedającej...
Akurat zartowałam z tym

Dostalam niedawno maila z opisami itp.
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:38   #779
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Akurat zartowałam z tym

Dostalam niedawno maila z opisami itp.
Dostałaś maila z pełnym składem?
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 11:32   #780
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Ze składem nie, ale inne prezentacje dot. kuchni arabskiej i to wszystko co bylo podane w auckji.. jednakze stwierdzam ze oczy mnie nie pieka, nie bola, nie sa czerwone.. wszystko w porzadku i dobrze sie naklada
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 13:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.