Sylwester w Paryzu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 15:34   #1
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162

Sylwester w Paryzu


Wybieramy sie ze znajomymi na Sylwestra do Paryza. Nie chcemy jednak wykupywac zorganizowanej wycieczki. Chcemy wynajac hotel i spedzic te noc np. pod Wieza Eiffla.
Czy znacie moze jakies nazwy i adresy niedrogich hoteli, ktore warto polecic.
Jedziemy samochodem, wiec moga to byc hotele na obrzezach miasta.
No i oczywiscie jezeli macie jakies propozycje na mile spedzenie czasu w tym miescie, to tez napiszcie. Zaznaczam ze jade tam pierwszy raz.
Z gory dziekuje.
__________________
Je suis l'accalmie
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:41   #2
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Sylwester w Paryzu

Może spotkamy się w Sylwestrową noc pod Wieżą?
Polecam Ci szukanie hotelu przez strony tego typu:
http://www.bookings.fr/searchresults...;city=-1456928
Znajdziesz tu opinie gości, zdjęcia, ceny, mapkę, oraz sprawdzisz, czy są jeszcze wolne miejsca. Hotele możesz sortować według wybranej cechy (popularność, ceny, itp.)
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 18:22   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Sylwester w Paryzu

W noc sylwestrową nie radzę zabierać ze sobą portfela, a komórke schować dobrze, najlepiej nie brać w ogóle torebki. Na Champs Elysees tego wieczoru jest taki tłok, że praktycznie nie ma sie jak ruszyć (trzeba uważać, żeby się nie zgubić). Pod wieżą Eiffla jest chyba luźniej, ale zaraz po północy wszyscy zaczynają zmierzać do metra, co też jest uciążliwe, bo można zostać zdeptanym. Jak ja byłam, dodatkowo ktoś wrzucił gaz łzawiący, ale udalo mi się zdażyć wsiąść do pociągu. Radzę starać się od razu iść do metra, bo czesto po północy moga być rozróby, generalnie po sztucznych ogniach już nic tam się nie dzieje, bezpieczniej jest więc wrócić. W samym Paryżu można sobie pochodzić po centrum, choć w sklepach jest raczej drogo. No i zwiedzanie - wiadomo, wieża Eiffla, Louvre etc
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 02:45   #4
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

Hej dziewczyny. To moj pierwszy rok w paryzu a wlasciwie miesiac, ale to oczywiscie wystarczylo zeby - ze tak banalnie powiem- sie w nim zakochac. Naturalnie, spedzam tu sylwestra. Przyjezdzaja znajomi z Polski. Nie wiem jeszcze czy wyladujemy pod wieza (jezlei to ma wygladac tak jak podczas Mundialu to ja dziekuje...), czy uda mi sie wynalezc do grudnia jakies fajne miejsce na ta noc, ale moze uda nam sie spotkac na miejcu
Lovi, dobrze prawisz, przezornosci nigdy dosyc
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 21:25   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sylwester w Paryzu

ja bedac w Paryzu nocowalam w hotelu sieci Fomule 1. to dobre wyjscie jesli masz samochod, bo te hotele sa raczej na obrzezach miasta. my dojezdzalismy do Paryza, zostawialismy gdzies na ulicy auto i po miescie jezdzilismy metrem. no i podstawowym atutem jest cena, ktora w porownaniu do cen paryskich jest na prawde konkurencyjna. warunki sa ok, do pokoju masz kod ktory wstukujesz przy drzwiach, niestety prysznice i toalety sa publiczne, ale na czystosc nie mozna narzekac jest ok
w obrebie Paryza sa 3 hotele F1:
http://www.hotelformule1.com/gb/rese...e_hotels.shtml
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:32   #6
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: Sylwester w Paryzu

Dzieki za wszystkie podpowiedzi. Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc jeszcze miejsce w Hotelu i ze nie zgubie sie w tlumie .
__________________
Je suis l'accalmie
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:03   #7
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Sylwester w Paryzu

polecam jeszcze str www.hostelworld.com - bookowalam od nich hotel we wrzesniu - jest duzy wybor,niskie ceny i maja duzo hoteli i hosteli w samym centrum wiec oszczedzicie na biletach...udanej zabawy zycze
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 10:29   #8
jaszczura
BAN stały
 
Avatar jaszczura
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szwecja
Wiadomości: 208
Dot.: Sylwester w Paryzu

ja tez jade na sylwestra z tzetem do paryza.moze sie tam spotkamy?he he
jaszczura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 17:47   #9
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Sylwester w Paryzu

Ale wam zazdroszczę! Też bym chciała pojechać do Paryża na Sylwestra. A najlepiej zamieszkać tam , chociaż tymczasowo Uwielbiam to miasto!

jowisia co tam robisz, jeśli można wiedzieć?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 07:15   #10
juli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w Paryzu

Co do furmule1 to nie koniecznie trzeba miec samochod - sa hotele bardzo blisko metra (strefa 2) takze problemu nie ma z dostepem do paryza.
juli7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:16   #11
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
jowisia co tam robisz, jeśli można wiedzieć?

Mieszkam. Przenioslam sie z Nancy z polnocy francji, wiec tego sylwestra obowiazkowo tu spedzam. Wykupilismy ze znajomymi cala banda miejsa na takiej fajnej imprezie na statu, sa 4 poziomy, 4 sale z rozna muzyka statek oplywa clay wieczor sekwane, a o polnocy zatryzmuje sie pod wieza aiffla. Czuje, ze bedzie fajnie, dlugo szukalismy mielismy kilka opcji roznych imprez klubowych, ale stwierdzilismy ze ten statek bedzie najlepszy bo kiedys juz bylismy tam na imprezie studenckiej i bylo nieziemsko
A do formuly mozna rzeczywiscie dojechac metremw drugiej strefie, niekoniecznie trzeba miec auto.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 23:41   #12
aniax
Raczkowanie
 
Avatar aniax
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 225
GG do aniax
Dot.: Sylwester w Paryzu

Ale fajnie! Sylwester W Paryzu Też bym chciała, myśle, ze kiedys pojade na sylwka do Paryża Byłam tam rok temu w maju i bylo naprwadę fajnie! Podoba mi się to miasto - takie ładne, wieża Eiffla, łuki triumfalne - ostatni jest fajny i te wielkie centra handlowe w około, sklepy! (kocham centra handlowe, a konkretniej zakupy ). Muszę sie tam wybrac kiedys na sylwka, jak będę pelnoletnia
aniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 05:16   #13
Div8
Przyczajenie
 
Avatar Div8
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w Paryzu

możecie podać jakies przykładowe koncepcje na noc sylwestrową w paryżu? wybieram się tam na sylwestra i wiem już że dotrę tylko nie za bardzo wiem gdzie się wybrać.. może macie namiar na jakiś sympatyczny lokal, może jakiś kontakt/nazwę tego statku o którym pisałyście powyżej.. ? jakiekolwiek pomysły będą mile widziane..
__________________
,,...close the world open the next....''
Div8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:52   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez Div8 Pokaż wiadomość
możecie podać jakies przykładowe koncepcje na noc sylwestrową w paryżu? wybieram się tam na sylwestra i wiem już że dotrę tylko nie za bardzo wiem gdzie się wybrać.. może macie namiar na jakiś sympatyczny lokal, może jakiś kontakt/nazwę tego statku o którym pisałyście powyżej.. ? jakiekolwiek pomysły będą mile widziane..
hmm.. jak ci to powiedziec.. w paryzu w noc sylwestrowa nie bedzie mozna sobie wejsc ot tak po prostu do jakiegos lokalu. Wszedzie sa wykupione miejsca, zarezerwowane stoliki, selekcja. Albo ma sie jakis wieczor zaplanowany duzo wczesniej, albo zostaja pola elizejskie i wieza eliffla, co tez jest niezlym pomyslem.

__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 14:10   #15
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Sylwester w Paryzu

Jowisiu, pozostałe dziewczyny, jak tam udał się Wasz paryski sylwester?

Ja jestem zachwycona, pomimo braku uroczystych obchodów i fajerwerków na tą skalę, co w Hong-Kongu oraz deszczyku, który kropił od czasu do czasu.
O północy piłam Irish Cream Baileysa (z gwinta offfkors) pod rozświetloną Wieżą Eiffla, razem z Mężem oczywiście Potem spacerowaliśmy po rozbawionym mieście, przepełnionym okrzykami, śmiechem i trąbieniem setek samochodów. Mijaliśmy roześmiane dziewczyny w szpileczkach założonych na gołe nogi, facetów w samych marynarkach i sylwestrowych czapeczkach na głowach, z girlandami łańcuchów choinkowych okręconych wokół szyi...

Z pozostałych dni, oprócz długiej wizyty w Luvrze i fantastycznych zakupów zapamiętam z całą pewnością ... smak ślimaków, które nareszcie odważyłam się zjeść!
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 08:37   #16
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Z pozostałych dni, oprócz długiej wizyty w Luvrze i fantastycznych zakupów zapamiętam z całą pewnością ... smak ślimaków, które nareszcie odważyłam się zjeść!
To wspaniale, że wyjazd sie powiódł i Jesteś zadowolona.
Cudowny i jedyny w swoim rodzaju jest Paryż , prawda?

Ja także chętnie przeczytam o wrażeniach Wizażanek, które miały szansę odwiedzić w tak niezwykłych okolicznościach, to wyjątkowe miasto.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 12:16   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Jowisiu, pozostałe dziewczyny, jak tam udał się Wasz paryski sylwester?

Ja jestem zachwycona, pomimo braku uroczystych obchodów i fajerwerków na tą skalę, co w Hong-Kongu oraz deszczyku, który kropił od czasu do czasu.
O północy piłam Irish Cream Baileysa (z gwinta offfkors) pod rozświetloną Wieżą Eiffla, razem z Mężem oczywiście Potem spacerowaliśmy po rozbawionym mieście, przepełnionym okrzykami, śmiechem i trąbieniem setek samochodów. Mijaliśmy roześmiane dziewczyny w szpileczkach założonych na gołe nogi, facetów w samych marynarkach i sylwestrowych czapeczkach na głowach, z girlandami łańcuchów choinkowych okręconych wokół szyi...

Z pozostałych dni, oprócz długiej wizyty w Luvrze i fantastycznych zakupów zapamiętam z całą pewnością ... smak ślimaków, które nareszcie odważyłam się zjeść!
Ech, ja bylam tak zawiedziona brakiem fajerwerkow, ze mialam ochote strzelic Sarkozemu w pysk Oczywiscie, wszyscy byli na biezaco, tylko mi, pochlonietej w sesji jakos umknela wiadomosc, ze w tym roku, prosze panstwa, ze wzgledow bezpieczenstwa.. A nastepnego dnia zdychajac w lozku ogladalysmy z psiapsiola tv jak to wszedzie rozgrzmialy sztuczne ognie i fajerwery, i tylko spojrzalysmy sie na siebie ponuro: buuuu... Nawet juz we wrocku dzialo sie wiecej.
Mielismy ogolne problemy z dotarciem. Po kolacji i imprezce rozgrzewajacej u kumpla, rozeszlismy sie umawiajac na statku. Czesc pojechala samochodem, jako ze kumpel na wozku ionwalidzkim i do metra nie wsiadzie, czesc zlapala pierwsze metro, druga czesc kolejne. podzielac sie tak na 3 grupy, nie moglismy sie odnalezc... Przybywajac na quai, okazalo sie, ze tych statkow sa miliony , mielismy co prawda adres, ale poniewaz one zacumowana sa na sekwanie, to adres wyglada m.in "statek X., miedzy mostem tym, a tym". Tylko ze jeden most od drugiego dzielily 2 kilometry, majac na uwadze, ze statki zacumowane byly po obu stronach sekwany W skrocie, blakalismy sie przez GODZINE miedyz statkami, i zanim w koncu odnalezlismy sie wszyscy przy wejsciu byla polnoc za 5 Mimo, ze mielismy wykupione bilety, nie chcieli nas wpuscic bo okazalo sie, ze Fnac zajal sie sprzedaza biletow rowniez i ogolnie miejc wykupionych bylo ZA duzo.. Oczywiscie, zrobilismy tam awanture, wpuscili nas, dopchalismy sie do szatni, gdzie kolejka ciagnela sie przez kilometr i wtedy wybila 12, w tloku ludzi przepychajacych sie z kurtkami zaczelismy sobie wszyscy skladac zyczenia Po odstawieni kurtek, dopiero impreza sie zaczela, tyle ze ominal na caly festyn magicznego wybicia polnocy... A potem to juz sie upilismyi tanczylismy do rana, wychodzac czasem na taras statku i machajac przeplywajacym obok i zyczac Bonne Annee...
Zatem, w skrocie : pech

Ciesze sie, ze wam sie udalo. Mimo wszystko, wbrew przesadom, rok sie rozpoczal cudownie, oby tak dalej..
Wszystkiego naj, kochane!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 07:36   #18
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Sylwester w Paryzu

dla mnie ten Sylwester byl najpiekniejszy ze wszystkich ale tylko z jednego wzgledu- zareczylismy się z TŻ-tem a tak ogolnie spodziewałam się czegoś więcej po "sylwestrze w Paryżu" moze ta paskudna pogoda wszystko zepsuła niemniej jednak było bardzo bardzo romantycznie i sami sobie stworzylismy cudowny i niepowtarzalny klimacik tej nocy.. ogólnie cała wycieczka się udała, zakochałam się w tym mieście, na prawdę jest co zwiedzać pozostały setki zdjęć
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 09:07   #19
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
pozostały setki zdjęć
to moze jakies wkleisz
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 20:31   #20
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

heh naked no to gratuluje!!!

i wklej no cos, na uwiecznienie...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:54   #21
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Sylwester w Paryzu

No właśnie, dziewczyny, wklejać zdjęcia, zapomniałam zupełnie o tym!

Ja zaczynam, ale jako że nieśmiała jestem bardzo, wklejam malutkie i zamaskowane (z Luwru, ze szczytu karuzeli na Placu Concorde, z gorącego wieczoru Sylwestrowego oraz już noworoczne z Mężem). I tak je pewnie zaraz usunę...

EDIT: ciachnięte
__________________
Mona Lisa

Edytowane przez Mona Lisa
Czas edycji: 2007-03-11 o 16:23
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:11   #22
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Sylwester w Paryzu

Mona bardzo fajne te zdjęcia, zwłaszcza to przed wieżą w dzień Super wyglądacie. Nie usuwaj
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:51   #23
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

NIe usuwaj, super

Cz ten stawik ktory widac w oddali to z ogrodow Tuleries...?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:56   #24
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Sylwester w Paryzu

Staw mówisz? Jaki staw? Myślałam, że to coś a'la fontanna... W każdym razie po prostej, na dużym zbliżeniu, widać piramidę Luwru (mówimy o zdjęciu z karuzeli, prawda?).
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:13   #25
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sylwester w Paryzu

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Staw mówisz? Jaki staw? Myślałam, że to coś a'la fontanna... W każdym razie po prostej, na dużym zbliżeniu, widać piramidę Luwru (mówimy o zdjęciu z karuzeli, prawda?).
Tak, juz wiem, ale ze zdjecie zakamuflowane przypomnialo mi staw w ogrodach Tuileries.. (tylko zastanawialam sie skad zdjecie, myslalam, ze z Palacu)

Ciesze sie, ze pobyt sie udal
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:50   #26
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Sylwester w Paryzu

Czy ktoś z Was wybiera sie może w tym roku na Sylwestra do Paryza???

Zastanawiamy sie z TŻetem nad wykupeniem wycieczki w biurze podrózy, z przejazdem i zakwaterowaniem, warto???
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:27   #27
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Sylwester w Paryzu

No pewnie, że warto!
Ja znowu jadę TAM na Sylwestra, a właściwie na 5 nocy, z tym, że jak zawsze - samochodem. Mamy już od dawna zarezerwowany hotelik w okolicach Wieży.
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:52   #28
piokie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w Paryzu

My też wybieramy się samochodem w 4 osoby. Mamy zarezerwowany F1 na uboczu miasta. Czy zna ktoś może namiary na imprezę na statku??? Jowisia jak możesz to daj znać gdzie można zarezerwować bilety na taki statek. Chcielibyśmy spędzić sylwestra na fajnej imprezie.

Pozdrawiam

Piotrek
piokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:14   #29
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Sylwester w Paryzu

Witam Was dziewczyny
postanowiłam troszkę odświeżyć wątek, ponieważ wybieram się w tym roku do Paryża i czytając te opinie to trochę mnie zamurowało. Jak to w sylwestra w Paryżu nie ma fajerwerek? To jak ten dzień świętują? W ogóle jak to wszystko wygląda?

Aha, jak wygląda sprawa z alkoholem w Paryżu, mam na myśli czy można spokojnie pić w miejscach publicznych w ten dzień? Może to głupie pytanie, ale nie wiem jakie tam prawa obowiązują
Sylwester ma się odbyć na polach elizejskich.
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:55   #30
Caraaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Sylwester w Paryżu

Cześć dziewczyny.
Mam pytanie odnośnie sylwestra w Paryżu... gdyż wybieram się z chłopakiem na dosłownie 4 dni ( 2 zwiedzania z przewodnikiem ) i będziemy właśnie tam świętować nowy rok.
Chciałabym się dowiedzieć, jeżeli któraś z Was była lub nawet słyszała, jak to wygląda w Paryżu ? Mamy się bawić na Polach Elizejskich, wiele znajomych mówi żeby uważać, bo to świetna okazja dla kieszonkowców.. no i że przy Effel Tower nie ma puszczanych fajerwerków tylko świecą się lampki.
Jeżeli któraś z Was wie czego unikać, na co uważać lub cokolwiek innego związane z tematem byłabym wdzięczna za odpowiedź

Pozdrawiam
Caraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.