wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 20:54   #1
Lolisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 45

wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?


Hej prosze pomozcie mi.)

Nielubie kiedy moj chlopak spotyka sie z kolegami i kolezankami i kiedy nie dzowni, zawsze sie klocimy o to. Zle sie czuje kiedy on gdzies wychodzi. Nie mowie o spotkaniu sam na sam z kolega na piwo tylko mowie o takich spotkaniach grupowych kiedy spotka sie gdzie sa chlopaki i dziewczyny.... on wie ze nie lubie tego strasznie, zawsze klocimy sie o to. Jestesmy razem juz rok i 6 miesiacy....


Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?


Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

Edytowane przez Lolisiaa
Czas edycji: 2008-11-14 o 20:55
Lolisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:57   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
Hej prosze pomozcie mi.)

Nielubie kiedy moj chlopak spotyka sie z kolegami i kolezankami i kiedy nie dzowni, zawsze sie klocimy o to. Zle sie czuje kiedy on gdzies wychodzi. Nie mowie o spotkaniu sam na sam z kolega na piwo tylko mowie o takich spotkaniach grupowych kiedy spotka sie gdzie sa chlopaki i dziewczyny.... on wie ze nie lubie tego strasznie, zawsze klocimy sie o to. Jestesmy razem juz rok i 6 miesiacy....


Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?


Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

nie przesadzasz troszke?
a co w tym złego że gdzies z kims wyjdzie?
czemu nie pojdziesz z nim?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:59   #3
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Nie zabraniaj mu miec swojego życia przeciez to głupie

A co do tego pytania na końcu jeżeli Ty go naprawde kochasz to pozwolisz mu miec również swoje życie.
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:59   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

A smycz już mu kupiłaś? I kaganiec?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:02   #5
Suess
Raczkowanie
 
Avatar Suess
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

idź z nim, proste i trochę wiecej zaufania... pamietaj, ze zakazany owoc smakuje najlepiej. i awantury, zakazy mogą tylko pogorszyc sprawe.
Suess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:11   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Zacznij z nim wychodzic na te spotkania
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:16   #7
karolcia52
Rozeznanie
 
Avatar karolcia52
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 756
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
Hej prosze pomozcie mi.)

Nielubie kiedy moj chlopak spotyka sie z kolegami i kolezankami i kiedy nie dzowni, zawsze sie klocimy o to. Zle sie czuje kiedy on gdzies wychodzi. Nie mowie o spotkaniu sam na sam z kolega na piwo tylko mowie o takich spotkaniach grupowych kiedy spotka sie gdzie sa chlopaki i dziewczyny.... on wie ze nie lubie tego strasznie, zawsze klocimy sie o to. Jestesmy razem juz rok i 6 miesiacy....


Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?


Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
rozumiem masz prawo być zła jak umawia się z koleżnkami ale jak z kolegami to nie powinnaś być na niego zła on nie jest twoją własnością. Powinnaś być dla niego bardziej wyrozumiała.
__________________
Tam gdzie żyję bujam w obłokach.
karolcia52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 21:18   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?
.
A co ma piernik do wiatraka?
Weź sobie wyobraź odwrotną sytuację w przyszłości, co zrobisz jak chłopak, moze już mąż, zabroni Ci:
- wychodzić na spotkania przy winku z koleżankami bo może tam będzie jakiś facet?
-Iść do sąsiadki bo jest tam jej mąż?
-Iść na spotkanie byłej klasy, lub w pracy integracyjne bo moze będziecie pić piwo?
- Wyjść na aerobik bo moz etam jakiś facet przyjdzie i tez będzie fikał?

A jedynym argumentem będzie że jak go kochasz tyo nie pójdziesz bo on tego nienawidzi bo moze tam jakiś facet będzie.

I co?
Wg Ciebie to normalne chcieć ubezwłasnowolnić partnera w imię "miłości"?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:27   #9
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Zacznij z nim wychodzic na te spotkania


A ty nigdzie nie wychodzisz bez niego? Nie możesz go zmuszać do siedzenia z tobą w domu, bo na dłuższą metę, to nie zda egzaminu.W końcu Tż się zbuntuje.Nie rozumiem w czym problem?jesteś zazdrosna?
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:36   #10
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez karolcia52 Pokaż wiadomość
rozumiem masz prawo być zła jak umawia się z koleżnkami ale jak z kolegami to nie powinnaś być na niego zła on nie jest twoją własnością. Powinnaś być dla niego bardziej wyrozumiała.
A co złego w umawianiu się z koleżankami? Jeśli związek jest skazany na porażkę, to odcięcie faceta od innych dziewczyn i tak nie pomoże. Gdybym miała faceta i on by mi powiedział, że nie mogę się się spotykać z moimi kumplami, to bym go najzwyczajniej w życiu wyśmiała.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:45   #11
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Question Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9720681]A smycz już mu kupiłaś? I kaganiec?[/quote]



szajajaba najpierw niech kupi mu obroże nie no najlepiej kolczatke

do autorki wątku...szczerze??? nie rozumiem takiego podejścia... co w tym złego, że on WYCHODZI GDZIEŚ NA PIWO Z KOLEGAMI I SĄ WSRÓD NICH DZIEWCZYNY??? wybacz ale dla mnie to zachowanie godne 13 -latki ....
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 21:54   #12
ulusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar ulusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Zacznij z nim wychodzic na te spotkania
hahaha na początku przeczytałam "zacznij z nim wychodzić na spacer", zasugerowana postem o smyczy i kagańcu

ale wracając do tematu - albo zacznij wychodzić z nim, albo po prostu zastanów się, dlaczego cię to tak denerwuje. jesteś zazdrosna o jego koleżanki? boli cię, że nie spędza tego czasu z tobą? że się dobrze bawi? czasem wystarczy po prostu zmiana podejścia przetłumaczenie samej sobie, że to ciebie kocha i inne dziewczyny go nie interesują; że z tobą i tak się bawi lepiej; że pod jego nieobecność masz czas dla siebie, możesz pomalować paznokcie, poczytać książkę, zrobić coś dla samej siebie.

ja nie miałam problemów z zaakceptowaniem tego, że mój TŻ czasem spotka się z jedną czy drugą koleżanką z liceum na kawę, bo mu ufam i wiem, że to tylko koleżanki prędzej on się czasem wkurzał, że ja wychodzę z moimi znajomymi, więc zaczęłam zabierać go ze sobą
ulusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:56   #13
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Moim zdaniem to nautralne, pomyśl - zwracam sie do autorki watku - jakbyś się czuła gdyby twój tż't zabronił ci spotykać się ze znajomymi w mieszanym towarzystwie? Bo wiesz ja bym uznała że taki facet jest zbyt zaborczy.... aż facet to też człowiek..., tez potrzebuje od czasu do czasu spotkać się ze znajomymi i moim zdaniem to najzupełniej normalne.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:59   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
(...)

Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?


Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
Tak, chłopak, który kocha i któremu zależy może iść sobie z kolegami. Twoje nienawidzenie tego to Twój problem (kompleksy + brak zaufania). I szybko może przestać kochać przez takie szopki.

A moje pytanie jest takie: czy osoba, która naprawdę kocha partnera powinna mu ufać i szanować jego wybory, czy trzymać go na smyczy i podejrzewać? Uważasz, że Twój facet nie ma swojego rozumu i rzuci się na pierwszą z brzegu dziewczynę? A może po prostu to Twoje kompleksy przemawiają przez Ciebie? W końcu Cię zdradzi ze złości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:04   #15
merciless
Raczkowanie
 
Avatar merciless
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 125
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

W normalnym, dojrzałym związku ludzie, którzy się kochają, powinni umieć się dogadać-poprzez rozmowę i przedstawienie swoich argumentów, nie kłótnię. Zdaję sobie sprawę z tego, że są różni ludzie i różne związki... jeśli obojgu pasuje pewien układ-ok, jeśli jedna osoba źle się czuje i ma ku temu powody-druga powinna spróbować coś z tym zrobić.
Wg mnie przesadzasz jeśli chodzi o spotkania z chłopakami. Każdy facet musi spotkać się z kumplami i nie ma w tym nic złego. Jeśli źle ci gdy on się z nimi spotyka-ty spotykaj się z koleżankami. Warto czasami odpocząć od siebie i pobyc z innymi ludźmi.
Jeśli chodzi o spotkania, na których są równiez koleżanki... my wyznajemy zasadę: jeśli na spotkaniu, imprezie są i kobiety i mężczyźni, idziemy tam po prostu razem. I nie ma problemu. Ani On nie czuje się źle, zazdrośnie itp. ani ja.
Rozumiem to, że nie podobaja ci się jego wyjścia na spotkania z koleżankami, mnie samej również nie podobałoby się to. Nie ma co się jednak denerwować i kłócić. Porozmawiaj z nim na spokojnie, ustalcie coś, wypracujcie sobie jakiś kompromis.
__________________
Nowy początek !
merciless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:08   #16
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

chyba nie takich odpowiedzi autorka oczekiwała
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:08   #17
Anetka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Mysle, ze oczekujac rad powinnas bardziej nakreslic sytuacje, jakie sa relacje miedzy wami, dlaczego nie wychodzicie do znajomych razem.. itd, pozdrawiam
Anetka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:13   #18
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9720681]A smycz już mu kupiłaś? I kaganiec?[/quote]


dokaldnie.typowe zachowanie nastolatki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:24   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

A chlopak ma ile lat bo patrzac na twoj wiek zastanawiam sie kto mu sprzedaje piwo ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 07:56   #20
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

zaufania troche proponuje bo kupując chleb mozna tez spotkac spotkac kolezanke jak wszędzie indzieja jak te kolezanki tak ci wadzą to :


"a ja Cie wsadze w klatke,zebys nie odleciał przypadkiem"
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 07:57   #21
Lolisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 45
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

wszytskie dziecwzyny zle mnie zrozumialyscie.!

Chodzi o to ze ja nie zloszcze sie kiedy on spotka sie z kolegami na piwo, naprawdfe wteyd nie jestem zla.... ja sie tylko wkurzam kiedy on spotka sie z kolgami i dziewczynami,ufam mu i wogole kochamy sie bardzo mocno ale ja czasami9 tej zlosci nie moge opanowac i zdarza sie ze klocimy sie przez to po 4 godziny... to jest chore normalnie .. i ja nie wiem co ja mam zrobic a najgorzej wkurza mnie to ze kiedy on sobie gdzies wyjdzie np na domowke i mnie tam z nim nie ma to jestem zla i wogole a ja niechce zeby tak bylo i ufam mu ale nie wiem czemu zawsze sie zloszcze ;/ i ja chce isc z nim na jakis kompromis mowie mu: kochanie chodzmy na jakis kompromis,ja cie kocham i chcxe aby bylo dobrze miedyz nami, ale moj chlopak jest taki ze on nie pojdzie na kompromis bo on albo bedzie spotykal sie na imprezy chodzil i wogole albo wogole nie bedzie z domu wychodzil, tak mi wczoraj oznajmil ze albo bedzie wychodzil kiedy chcial i chodzil gdzie chcial nie wazne czy ja sie zgadzam czy nie, albo wogole nie bedzie nigdzie chodzil, z nim sie normalnie nie da zyc bo on musi miec wszytsko albo nic ;/ i nie moze byc tak ze oboje bedziemy szczesliwi i zadowoleni bo musi byc tak ze zawsze jedno z nsa musi cierpic bo on niechce isc na kompromis, dla niego kompromis to sa zakazy i nakazay i chociaz prosze blagam tlumacze mowie mu ze zle sie czuje kiedy on idzie na impreze bezemnie ze jest mi zle wtedy jestem nieszczesliwa to on tego nie rozumie ;/

i ja naprawde nie mam nic przeciwko zeby spotykal sie z kolegam i na piwo, jak dla mnie to moze sobie chodzi nawet codziennie, mi tylko chodzi o imprezy takie na cala noc...

a i ja z nim niechodze bo ja czesto nie moge a tak pozatym to ja za bardzo nie lubie jego towarzystwa bo wszyscy sa zbyt falszywi i sztuczni jak dla mnie ;]]]
Lolisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:15   #22
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
Hej prosze pomozcie mi.)

Nielubie kiedy moj chlopak spotyka sie z kolegami i kolezankami i kiedy nie dzowni, zawsze sie klocimy o to. Zle sie czuje kiedy on gdzies wychodzi. Nie mowie o spotkaniu sam na sam z kolega na piwo tylko mowie o takich spotkaniach grupowych kiedy spotka sie gdzie sa chlopaki i dziewczyny.... on wie ze nie lubie tego strasznie, zawsze klocimy sie o to. Jestesmy razem juz rok i 6 miesiacy....


Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?



Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
Kobieta, która kocha zdrową miłością nie stawia takich zakazów o jakich piszesz.
Moim zdaniem Twoje zachowanie moze doprowadzić do tego,że on pójdzie kiedyś i nie wróci.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:23   #23
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Lolisiu, skoro nie chodzisz z nim, bo albo nie możesz, albo dlatego, że nie lubisz jego towarzystwa, to nie dziw się, że chłopak widuje się z nimi sam. Awantury z Twojej strony utwierdzają go tylko w przekonaniu, że dobrze robi wyrywając się z domu i od Ciebie.

Zastanow się: co byś powiedziała na warunek ze strony chłopaka: albo seks trzy razy dziennie, albo ja sobie pójde, bo nienawidzę tego, że nie uprawiamy seksu? Jak mozna by w takiej sytuacji pójść na kompromis? Czasem sie nie da i warto odpuścić.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:48   #24
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość

Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?


Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
Czy dziewczyna, która naprawde kocha i której zależy pozwoli wyjść chłopakowi czy bedzie mu kazała zostać w domu, wiedząc że On tego nienawidzi?

Prosze.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:41   #25
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
wszytskie dziecwzyny zle mnie zrozumialyscie.!

Chodzi o to ze ja nie zloszcze sie kiedy on spotka sie z kolegami na piwo, naprawdfe wteyd nie jestem zla.... ja sie tylko wkurzam kiedy on spotka sie z kolgami i dziewczynami,ufam mu i wogole kochamy sie bardzo mocno ale ja czasami9 tej zlosci nie moge opanowac i zdarza sie ze klocimy sie przez to po 4 godziny... to jest chore normalnie .. i ja nie wiem co ja mam zrobic a najgorzej wkurza mnie to ze kiedy on sobie gdzies wyjdzie np na domowke i mnie tam z nim nie ma to jestem zla i wogole a ja niechce zeby tak bylo i ufam mu ale nie wiem czemu zawsze sie zloszcze ;/ i ja chce isc z nim na jakis kompromis mowie mu: kochanie chodzmy na jakis kompromis,ja cie kocham i chcxe aby bylo dobrze miedyz nami, ale moj chlopak jest taki ze on nie pojdzie na kompromis bo on albo bedzie spotykal sie na imprezy chodzil i wogole albo wogole nie bedzie z domu wychodzil, tak mi wczoraj oznajmil ze albo bedzie wychodzil kiedy chcial i chodzil gdzie chcial nie wazne czy ja sie zgadzam czy nie, albo wogole nie bedzie nigdzie chodzil, z nim sie normalnie nie da zyc bo on musi miec wszytsko albo nic ;/ i nie moze byc tak ze oboje bedziemy szczesliwi i zadowoleni bo musi byc tak ze zawsze jedno z nsa musi cierpic bo on niechce isc na kompromis, dla niego kompromis to sa zakazy i nakazay i chociaz prosze blagam tlumacze mowie mu ze zle sie czuje kiedy on idzie na impreze bezemnie ze jest mi zle wtedy jestem nieszczesliwa to on tego nie rozumie ;/

i ja naprawde nie mam nic przeciwko zeby spotykal sie z kolegam i na piwo, jak dla mnie to moze sobie chodzi nawet codziennie, mi tylko chodzi o imprezy takie na cala noc...

a i ja z nim niechodze bo ja czesto nie moge a tak pozatym to ja za bardzo nie lubie jego towarzystwa bo wszyscy sa zbyt falszywi i sztuczni jak dla mnie ;]]]
Nie no ja uważam, że wszystkie Wizażanki cię doskonale zrozumiały. W takim związku to ty się niedługo wykończysz nerwowo. Nie wiem jaki to ma sens. Kobiet jest na świecie ze 3 mld nie wiem jak zamierzasz odizolować od nich chłopaka...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:54   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
(...)

a i ja z nim niechodze bo ja czesto nie moge a tak pozatym to ja za bardzo nie lubie jego towarzystwa bo wszyscy sa zbyt falszywi i sztuczni jak dla mnie ;]]]
Skoro nie możesz, nie chcesz, nie lubisz jego towarzystwa, to sorry: czemu on ma się poświęcać z tego powodu i zrywać z towarzystwem, które mu odpowiada? Kompromis widzę tylko w momencie, gdy nie możesz z nim iść, bo rodzice nie pozwalają - wtedy mógłby od czasu do czasu zrezygnować z imprezy. Ale w sytuacji gdy Ty sama nie chcesz, sama się ograniczasz, nie masz prawa ograniczać jego. Zresztą, wydaje mi się, że ten związek się wcześniej, czy później skończy, skoro nigdzie z nim nie chodzisz i nie cierpisz jego znajomych + kłócicie się o to "po 4 godziny".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 11:47   #27
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Dziewczyno, nie masz problemu, to go sobie zrobiłaś...
Na smyczy nikogo trzymać się nie da.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:08   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

Cytat:
Napisane przez Lolisiaa Pokaż wiadomość
Moje pytanie: CZY CHLOPAK KTORY NAPRAWDE KOCHA I KTOREMU ZALEZY ZOSTANIE W DOMU CzY POJDZIE SOBIE Z KOLEGAMI WIEDZAC ZE NIE NAWIDZE TEGO.?
Moje: CZY DZIEWCZYNA KTORA NAPRAWDE KOCHA I KTOREJ NAPRAWDE ZALEZY BEDZIE ZAKAZYWALA, OGRANIACZALA I ROBILA KLOTNIE ZA WYJSCIA CHOC NIE MA KU TEMU POWODOW?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:02   #29
Aga19891989
Raczkowanie
 
Avatar Aga19891989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 79
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

biedny chłopak
Aga19891989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:07   #30
nutella115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5
Dot.: wyrozumialosc a chce wyjscia z kolegami na piwko?

u mnie niestety jest trochę podobnie. tylko, że to sprawa miłości na odległość i czasami jak tż idzie się napić, to zapomina o bożym świecie, nie napisze do mnie cały wieczór, nie wykaże zainteresowania żadnego. no i zazwyczaj na następny dzień też są o to awantury, czy to tez jest pato?
nutella115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.