BAN stały dla Kotowca ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 14:11   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Cool

BAN stały dla Kotowca ...


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5&page=3&pp=30

napisałeś, że Kotowiec otrzymuje BANA tymczasowego a dałeś jej stałego? zżera mnie ciekawośc dlaczego tak postąpiłeś
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2005-10-21 o 14:39
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 14:20   #2
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...p=30&highlight

napisałeś, że Kotowiec otrzymuje BANA tymczasowego a dałeś jej stałego? zżera mnie ciekawośc dlaczego tak postąpiłeś
Mnie również, bo tez to zauważyłam niedawno [dzieki, że mi przypomniałas, Monyczko ]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 14:24   #3
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

W sumie dziewczyna nic strasznego nie zrobiła... Trochę ją też napadnięto uważam
Jak się wszyscy śmieją w innych wątkach z Manadryny, Dody czy innej Rosati to jest ok? Wiem, że obraziła kogoś pisząc ograniczona, ale myślę, że z nią też postąpiono nieładnie, chyba stanęła na odcisk wielbicielowi małych piesków, ale żeby ją zaraz wyrzucać?

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 14:59   #4
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

uważam, że nie zasłużyła na bana stałego
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 15:09   #5
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

ojej jak przeczytalam jej wypowiedzi, to az mnie odrzucilo. nie dziwie sie, ze dostala bana. moze nie zasluzyla tak do konca, ale nie wiem czy sama umialabym sie pohamowac, jakbym byla na miejscu administratora.
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 15:33   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Ja myślę, że to możliwe, że faktycznie mia być ban czasowy, a przez pomyłkę wyszedł stały Da się odkręcić
Mnie też się zdarzyło np przypadkiem przenieść wątek na złe forum (i Jelonek musi mnie ratować ), błędy się zdarzają.

Dobrze, że dałyście o tym znać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 16:37   #7
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Przeczytałam wątek i uważam, że ban stały był jak najbardziej na miejscu i jeżeli gdzieś miałaby wystąpić pomyłka, to zapewne w poście informującym o 14 dniowym urlopie
Niestety, ale kotowiec zachował się jak z kafeterii. Może powinien zabierać głos w dyskusjach właśnie na tamtym forum. Miałby z kim sobie poubliżać, pounosić się i pookazywać brak szacunku wobec innych użytkowników.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 16:46   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Idąc tym tropem, jakis czas temu Beliczek rownież powinna nas pożegnać na stałe za swoje niewybredne epitety względem Dorixx. Były dużo gorsze niż wypowiedzi Kotowca.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 16:48   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Myszi
W sumie dziewczyna nic strasznego nie zrobiła... Trochę ją też napadnięto uważam
Jak się wszyscy śmieją w innych wątkach z Manadryny, Dody czy innej Rosati to jest ok? Wiem, że obraziła kogoś pisząc ograniczona, ale myślę, że z nią też postąpiono nieładnie, chyba stanęła na odcisk wielbicielowi małych piesków, ale żeby ją zaraz wyrzucać?

Pozdrawiam!
Bo to nie ty usłyszałaś,że jesteś ograniczona,więc dla Ciebie to nie jest nic strasznego.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:11   #10
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez natii4
Bo to nie ty usłyszałaś,że jesteś ograniczona,więc dla Ciebie to nie jest nic strasznego.
A Ty jej napisałaś "Jesteś wredna" i to nawet wcześniej... Z resztą nie o to mi chodziło żeby się sprzeczać. Chciałam tylko zapytać
Było napisane, ze ban tymczasowy, to się podczepiłam do pytania, bo gdzieś na to natrafiłam i mnie zdziwiło
Osoby kompetentne zadecydują jak będzie najlepiej

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:39   #11
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Idąc tym tropem, jakis czas temu Beliczek rownież powinna nas pożegnać na stałe za swoje niewybredne epitety względem Dorixx. Były dużo gorsze niż wypowiedzi Kotowca.
Różnica polega na tym, że Beliczek dawał popis do spółki z Dorixx. Tutaj natomiast mamy ewidentny brak kultury w stosunku do natii4 z jednej strony. Nie wydaje mi się, żeby można było porównywać "jesteś wredna" do całej reszty epitetów i wypowiedzi kotowca.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 17:41   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Ale tylko Dorixx dostała Bana, Beliczek wlasciwie została tylko upomniana, a to zadna kara, moim zdaniem.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:44   #13
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Radzę prześledzić wszystkie wypowiedzi Dorixx z tamtego okresu przed snuciem wniosków. Dorixx została zbanowana na własną prośbę. Po kilku tygodniach natomiast powróciła, ponieważ bycie zbanowanym jej się znudziło
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:46   #14
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

No wiem, wiem, tylko mogły obydwie sobie "odpocząć" przez jakiś czas od wizazu i to na życzenie odgórne Ale to juz przeszłość
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:48   #15
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ale tylko Dorixx dostała Bana, Beliczek wlasciwie została tylko upomniana, a to zadna kara, moim zdaniem.
Owszem, ale Dorixx o niego prosila (a i tak potem powrocila cora marnotrawna i dobrze jest ). Jak na moj gust, to tamta sprawa powinna byla zakonczyc sie tymczasowym banem dla obu kobit, zeby sobie przemyslaly pewne sprawy Ale nie wracajmy do tego, bo teraz jest ok, imho.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 17:50   #16
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No wiem, wiem, tylko mogły obydwie sobie "odpocząć" przez jakiś czas od wizazu i to na życzenie odgórne Ale to juz przeszłość
Zapewne, któraś z nich odpoczęłaby przymusowo, gdyby jedna atakowała drugą, a tamta byłaby bierną ofiarą ataków
Może nie odgrzebujmy już tamtej sprawy, która jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z brakiem kultury zbanowanego już (i całe szczęście) kotowca.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:11   #17
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Może nie odgrzebujmy już tamtej sprawy, która jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z brakiem kultury zbanowanego już (i całe szczęście) kotowca.
a ja myslę, że ma wiele współnego. ale przecież najlepiej jest przemilczeć niewygodną sprawę do sprawy Beliczka jeszcze nie raz ktoś wróci, bo wiele osób podziela zdanie moje i Lovisy. moze troche sprawiedliwości by się i na wizażu przydało?
ja nadal czekam na wypowiedź Złośliwca.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:19   #18
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Różnica polega na tym, że Beliczek dawał popis do spółki z Dorixx. Tutaj natomiast mamy ewidentny brak kultury w stosunku do natii4 z jednej strony. Nie wydaje mi się, żeby można było porównywać "jesteś wredna" do całej reszty epitetów i wypowiedzi kotowca.
Kurczę znów się wtrącam Ale ja tam nie widzę innego epitetu prócz "ograniczona" Myślę, że nie pozostały sobie dłużne, a kaliber sprawy był dosyć mały, więc może jednak ten ban tymczasowy byłby sprawiedliwszy...
Również czekam na wypowiedź "osoby trzymającej władzę"

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:22   #19
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

a moim zdaniem Kotowiec przegieła i to równo...Natii na szczęście nie dała się sprowokować chociaż to moim zdaniem Kotowiec miała w zamiarze i jeszcze bardziej rozwcieczyło ją to że Natii dzielnie się trzymaDla mnie jej zachowanie było okropne- perfidne rzucanie sie i obrażanie każdego kto sie sprzeciwi...jak dziecko
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 18:23   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Myszi
A Ty jej napisałaś "Jesteś wredna" i to nawet wcześniej... Z resztą nie o to mi chodziło żeby się sprzeczać. Chciałam tylko zapytać
Było napisane, ze ban tymczasowy, to się podczepiłam do pytania, bo gdzieś na to natrafiłam i mnie zdziwiło
Osoby kompetentne zadecydują jak będzie najlepiej

Pozdrawiam!
Napisałam tak i się z tego nie wycofam.Dyskusja była bezensowna,a jak już w tamtym wątku zaznaczyłam i co sama kotowiec napisała jest ona uprzedzona do psa sąsiadów,którego nie znosi.Wszystko co napisała o tych psach nie jest prawdą-można to sprawdzić wchodząc w jakikolwiek opis tej rasy.Po drugie przeanalizuj jej wszystkie wypowiedzi w tym temacie-sprawdź czy one są kulturalne i na poziomie.Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o obrażanie mnie,ale już w pierwszym poście są jakieś niemiłe insynuacje w stosunku do wszystkich Wizażanek wypowiadających się w tym wątku-coś w stylu,że się podniecamy,że ten pies jest śliczny,bo ma go Doda.Przecież nie o to chodziło,że MA GO DODA,ale o to,żeby się dowiedzieć co to jest za rasa i czy są to fajne psy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:28   #21
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Myszi
Również czekam na wypowiedź "osoby trzymającej władzę"
mam nadzieje, że się doczekamy
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:29   #22
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez natii4
Napisałam tak i się z tego nie wycofam.Dyskusja była bezensowna,a jak już w tamtym wątku zaznaczyłam i co sama kotowiec napisała jest ona uprzedzona do psa sąsiadów,którego nie znosi.Wszystko co napisała o tych psach nie jest prawdą-można to sprawdzić wchodząc w jakikolwiek opis tej rasy.Po drugie przeanalizuj jej wszystkie wypowiedzi w tym temacie-sprawdź czy one są kulturalne i na poziomie.Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o obrażanie mnie,ale już w pierwszym poście są jakieś niemiłe insynuacje w stosunku do wszystkich Wizażanek wypowiadających się w tym wątku-coś w stylu,że się podniecamy,że ten pies jest śliczny,bo ma go Doda.Przecież nie o to chodziło,że MA GO DODA,ale o to,żeby się dowiedzieć co to jest za rasa i czy są to fajne psy.
Natii Nie chodzi mi o to żeby znów dyskutować o psach...
Jedynie o to, że napisano o banie tymczasowym, a jest stały i rozstrzygnięcie czy to była pomyłka czy świadoma decyzja!
Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 18:58   #23
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

ależ interesujący wątek ja oglądam torebki a tu mnie taka dyskusja omija
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:07   #24
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a ja myslę, że ma wiele współnego. ale przecież najlepiej jest przemilczeć niewygodną sprawę do sprawy Beliczka jeszcze nie raz ktoś wróci, bo wiele osób podziela zdanie moje i Lovisy. moze troche sprawiedliwości by się i na wizażu przydało?
ja nadal czekam na wypowiedź Złośliwca.
Rozumiem, że moja wypowiedź Cię nie satysfakcjonuje, brak autorytetu, cóż. Pozostaje mi przesuwanie i łączenie wątków
Do spraw niewygodnych wracamy bardzo często, polska mentalność? Nie wiem dla kogo miałaby być ona niewygodna? Dla mnie, dla admina? Nonsens. Nie jesteśmy związani żadnymi wstydliwymi do ujawnienia tajemnicami z tymi użytkowniczkami, więc możemy sobie wracać do tej feralnej kłótni kiedy tylko chcemy, tylko po co?
Odsyłam raz jeszcze do regulaminu forum, ponieważ żeby dostać bana nie trzeba obrazić, a "rzucanie epitetami" było przenośnią. Jeżeli nie widzicie w postach kotowca nic niekulturalnego, to nie mój problem.
Cytat:
Napisane przez kotowiec
bla bla bla
to jest moje zdanie na temat tych piesków a to jest forum ,które służy do wyrażania zdania na okreslony temat

tylko bez takich dobra???
to co ja tez musze sie zachwycac wszystkim bo wy sie zachwycacie??
tobie tez sie podoba wszystko ??? no daj spokoj
jestem wredna bo nie lubie takich psów?
moze troche dystansu nabierz

uczepiłas sie mnie!!!
to ze napisałam tak jak napisałam to jest MOJE ZDANIE!!! czy potrafisz zrozmumiec cos takiego??/
i nie obrażaj mnie prosze i odczep sie odemnie

jestes jakas ograniczona ?????????

przepraszam bardzo a czy ja jestem na wizazu zeby sie rozluznic czy mam cedzic słowa jak bym byla conajmniej na obiadku u tesciów?
chyba nie napisałam jakichs oszczerstw ani przklenstw tylko ,ze NIE LUBIE MAŁYCH PIESKÓW!!! ludzie no bez przesady!!!!
nie kulturalny sposób???
czepiłyscie sie mnie naprawde chyba nie wiecie co to znaczy nie kulturalny sposób wyrazania zdania!!!

a tobie o co chodzi???
czy obraziłam którąs z was???
czy uraziłam waszą dume???
czy ja jestem na cmentarzu pełnym sztywnych bab??
czy wy jestescie pozbawione jakiegokolwiek luzu???
kasiulka naprawde nie miałas juz czego sie uczepic??? moze poszukaj jakischs innych moich postów i znajdz sobie cos równie beznadziejnego i uczep sie??!!! mam wrazenie czasem ,ze niektóre z was nie potrafią sie w ogole wyluzowac nawet jesli są w miejscu do tego przeznaczonym.
naskoczyłyscie na mnie jak bym wam matki skrzywdziła a tylko napisałam swoje zdanie na temat tych psów ale widze ze tolerancja to obce dla niektórych z was słowo . przykre
Naszpikowane kulturą wypowiedzi kotowca w skondensowanej formie Jeżeli uważacie, że tak powinny między sobą rozmawiać wizażanki i taki wizaż chcecie codziennie przeglądać, to ja nie zabieram więcej głosu w tej sprawie, bo nie warto.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:15   #25
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Nikt nie kwestionuje tego, co powiedziala Kotowiec. Chodzi o sprawiedliwosc. Jeden za ostre słowa dostaje stałego BANa, a drugi nie dostaje go wcale. Poza tym dla Kotowiec mial być BAN tymczasowy i próbujemy dociec czemu to się zmieniło.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:19   #26
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Najwidoczniej nadal nie zauważacie różnicy pomiędzy walką 1:1, a atakowaniem (i znów przenośnia) jednej osoby w sposób, który na tym portalu nie może mieć miejsca. Wypowiedzi naszpikowane !!!, ???, ewidentny krzyk i zwroty rodem z kafeterii nie są mile widziane.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:23   #27
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Loviso Kochana prosze nie wyciągj juz zagojonych dawno spraw i kłótni jak masz w tym cel? podjudzic? Jest dobrze obie udzielaja sie na forum i obie zdecydowanie przycichły i złagodniały Wiec efekt tak czy siak został osiągnięty , a co do Beliczka osobiście to jeszcze stracila funkcje moderatora wiec nie tak zupelnie na nia tu patrza przez palce jak twierdzisz

Poza tym wydaje mi sie ze wiele dziewczyn które tu trafiają z rozpedu stosuje taktykę slowna dopuszczalna na innych forach a tu niemile widzianą i trzeba to jasno i wyraźnie im uzmyslowić skoro delikatne uwagi nie przynosza skutki..prawda???
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:26   #28
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Wydaje mi się, ze "my o niebie, a Ty o chlebie" Myślałam, że nie ma znaczenia, czy ktos atakuje [tylko], czy atakuje i jest atakowany. Jesli z obu stron padają ostre słowa - dwie osoby dostają BANa, jeśli ze strony jednej - jedna osoba go otrzymuje. Ja to widze w ten sposób i takie mam zdanie na ten temat.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:28   #29
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Nutka
Loviso Kochana prosze nie wyciągj juz zagojonych dawno spraw i kłótni jak masz w tym cel? podjudzic? Jest dobrze obie udzielaja sie na forum i obie zdecydowanie przycichły i złagodniały Wiec efekt tak czy siak został osiągnięty , a co do Beliczka osobiście to jeszcze stracila funkcje moderatora wiec nie tak zupelnie na nia tu patrza przez palce jak twierdzisz

Poza tym wydaje mi sie ze wiele dziewczyn które tu trafiają z rozpedu stosuje taktykę slowna dopuszczalna na innych forach a tu niemile widzianą i trzeba to jasno i wyraźnie im uzmyslowić skoro delikatne uwagi nie przynosza skutki..prawda???
Tak, mam zamiar podjudzic i dostać BANa również [dziękuję, że chciałas mnie sprowokować, przepraszam, że Ci się nie udało ] A w tej dyskusji nie jestem odosobniona w tym zdaniu, więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to proszę, też kieruj je do pozostałych
EOT
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:30   #30
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Rozumiem, że moja wypowiedź Cię nie satysfakcjonuje, brak autorytetu, cóż. Pozostaje mi przesuwanie i łączenie wątków
nie o to mi chodziło. chcę aby wypowiedział się Zło, bo to on napisął jedno a zrobił drugie. Twoje zdanie jako s. moda tez oczywiście jest wazne.

Cytat:
Jeżeli uważacie, że tak powinny między sobą rozmawiać wizażanki i taki wizaż chcecie codziennie przeglądać, to ja nie zabieram więcej głosu w tej sprawie, bo nie warto.
"Owszem, wygrałeś. Udowodniłeś, że jesteś solidnym chamem, niekontrolowanym pieniaczem, homofobem, szowinistą itd., itp."
a Zło to może wyzywać innych prawda? Ekscelencja nikogo w wątku o statusach nie wyzwał, nie użył mocniejszego słowa a Złoś odpowiedział mu piękną wiązanką? czy to nie jest krok do Kafeterii?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.