Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 10:33   #211
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

a jak sprawa wygląda cenowo?
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:32   #212
Killer2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

za moje średniej długości włosy zapłacilam 120 zł, a to chyba przystępna cena
Killer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:09   #213
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

a mogłabyś napisać co dokładnie Ci robiła na włosach?
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:05   #214
Killer2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

witam. przede wszystkim super wycieniowane lekko układajace sie włosy I KOLOR z dwóch odcieni ale nie balayage tylko kolor w kolor to takie przejście z ciemniejszego do jaśniejszego ,gra światła.super pozdrawiam.
Killer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:20   #215
crynia
Raczkowanie
 
Avatar crynia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
czy któraś z Was miała może jakieś osobiste doświadczenie z salonem na ul. Iwaszkiewicza 36 u p. Urszuli?? Jeśli tak proszę o opinię i poradę czy warto
Hej!Rok Temu byłam w tym salonie na strzyżeniu i obcinała mnie młoda blondynka ( lekko puszysta), ale to chyba nie była właścicielka. Byłam bardzo zadowolona i teraz chciałabym zafarbować tam włosy, może z jakimiś pasemkami. Stąd mam pytanie do stałych bywalczyń tego zakładu CZY NADAL we wtorki są zniżki - 20%...???
crynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:23   #216
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Killer2 Pokaż wiadomość
witam. przede wszystkim super wycieniowane lekko układajace sie włosy I KOLOR z dwóch odcieni ale nie balayage tylko kolor w kolor to takie przejście z ciemniejszego do jaśniejszego ,gra światła.super pozdrawiam.
dziękuję bardzo za odpowiedź. i jeszcze jedno pytanko-a długo trzeba czekać?
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:30   #217
Killer2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cześć! Z tym terminem to bywa różnie,wiadomo. Najlepiej zadzwoń dowiesz się wszystkiego i po kłopocie. Pozdrawiam
Killer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:01   #218
Paulinka64
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka64
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 23
GG do Paulinka64
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Ja osobiście moge polecić zakład nad impulsem. Zakład Fryzjerski Lucyna bardzo miłe dziewczyny i nigdy nie spaprały mi żadnej mojej wymyślnych fryzur. Nie mają drogo bo ja za wizytę przy średniej długości włosów płaciłam 40 zł z myciem i modelowaniem. Naprawdę polecam.
A dla mężczyzn polecam "Salse" w TESCO naprawde mają dobrych fryzjerów mój chłopak chodzi tam ścina się na "irokeza" i płaci 27 złotych, nie powiem chłopak lata wokół z godzinę ale naprawdę jest taki dokładny że szok. Także polecam!

Pozdrawiam
Paulinka64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:58   #219
Nataliakazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 200
GG do Nataliakazia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez kasiek119 Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera Adama, który kiedyś pracował w Biocosmetics Studio na ul. Przemysłowej. Czy ktoś wie, gdzie go znaleźć?

Podbijam
To jedyny olsztyński fryzjer, który wie jak podejść do moich włosów
__________________

Nataliakazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:32   #220
Zuz7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam,
Polecam Panią Ilonę z salonu Impresion na Jarotach ul. Mroza. Pani Ilona bardzo ładnie położyła mi kolor bląd (co nie jest proste przy moich włosach) i obcieła. Poza tym jest to miła i ciepła osoba, która potrafi dobrze doradzić ale nic na siłę.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych fryzur
Zuz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:40   #221
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Zuz7 Pokaż wiadomość
Witam,
Polecam Panią Ilonę z salonu Impresion na Jarotach ul. Mroza. Pani Ilona bardzo ładnie położyła mi kolor bląd (co nie jest proste przy moich włosach) i obcieła. Poza tym jest to miła i ciepła osoba, która potrafi dobrze doradzić ale nic na siłę.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych fryzur
no nie wiem, mila nie mila ale mnie na studniowke niezle zalatwila. Brzydko bardzo uszesala i wziela za to o 40 zl wiecej niz sie umwialysmy ale co do koloru to tak fajnie. Jednak trzeba sie liczyc z tym ze jest tak gadatliwa osoba ze posiedzi sie u niej troche na fotelu
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 11:51   #222
fredzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Mam nadzieję, że któraś z dziewczyn będzie potrafiła mi pomóc. Poszukuję w Olku fryzjera, który będzie potrafił wyczarować mi krótką wiosenną fryzurkę. Teraz mam odrośniętego boba, który powstał u fryzjera w Alfie i przyznam, że byłam z niego bardzo zadowolona ale z doświadczenia wiem, że nie każdy fryzjer radzi sobie z krótszymi włosami :/ Bardzo proszę o jakieś namiary albo chociaż o opinię zakładu w Alfie
fredzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:10   #223
crynia
Raczkowanie
 
Avatar crynia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez crynia Pokaż wiadomość
Hej!Rok Temu byłam w tym salonie na strzyżeniu i obcinała mnie młoda blondynka ( lekko puszysta), ale to chyba nie była właścicielka. Byłam bardzo zadowolona i teraz chciałabym zafarbować tam włosy, może z jakimiś pasemkami. Stąd mam pytanie do stałych bywalczyń tego zakładu CZY NADAL we wtorki są zniżki - 20%...???
JUŻ NIE POLECAM ! ! !
Wybrałam się tam ostatnio! Strzyżenie + farbowanie (przyciemnienie naturalnego koloru i miały być delikatne refleksy). Nadzorowała Pani Natalia - powtarzam nadzorowała... Tak wychodzi jak ciągnie się kilka srok za ogon jednocześnie. Kiedy miałam farbę na włosach p. Natalia załatwiła 3 inne klientki, a ja z rozjaśniaczem zostałam na kanapie po czym zajęła się mną praktykantka, która sama za bardzo nie wiedziała co ma zrobić i tylko ręce się jej trzęsły od tego ciągłego "SZYBCIEJ, SZYBCIEJ - CO TY ROBISZ,- TO NIE TAK"! Efekt tego jest taki, że pasemka prawie wcale nie przyjęły farby i miałam żółte prześwity na włosach koloru ciemny brąz. Ogólnie farba bardzo kiepska, fryzjerka nie przyjmowała słowa krytyki odnośnie koloru, który miał być zupełnie inny ALE ZA TO CENA POZOSTAŁA BEZ ZMIAN.


UCIEKAJCIE i omijajcie salon na ul. Iwaszkiewicza szerokim łukiem !!!
crynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:43   #224
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam Was, drogie Wizażanki z Olsztyna.
Poszukuję fryzjera/fryzjerki, który z ciemnobordowych włosów z czarnymi końcami zrobi mi piękny, płomiennorudy kolor.
Nie chciałabym ich zniszczyć, bo są teraz w bardzo dobrej kondycji, a mam włosy do tyłka i chcę je też skrócić o maks 10cm (również podczas wizyty z farbowaniem).
Mam na ten cel odłożone 200 zł.
Polecacie kogoś? Tylko proszę o kogoś kompetentnego, kto nie spali i nie połamie mi włosków.
Pozdrawiam.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:49   #225
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziewczyny, Matraccy mają w Olsztynie jeden salon czy dwa? wiem, że jest na 1-go maja, ale jest gdzieś jeszcze?
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:42   #226
Magmil26
Przyczajenie
 
Avatar Magmil26
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Ja mogę przestrzec przez skorzystaniem z usług RUDEJ Pani w salonie fryzjerskim na ul. KOŚCIUSZKI (naprzeciwko Manhattanu, schodzi się w dół jakby do piwnicy). Pani ma na imię IWONA, nosi kręcone włosy w kolorze spranej marchewki i jest bardzo wyniosła. Sprawia wrażenie, jakby wykonywanie takiego zawodu uwłaczało jej godności.

Robiłam odrosty (jeden kolor) na jasnym blondzie. Mało tego, że wyszły rude , to jeszcze za odrost długości ok 3cm pokryty jednym kolorem farby skasowała mnie 130 zł !!

O strzyżeniu nie wspominam, bo nie ma pojęcia o cieniowaniu. Moje mocno wycieniowane włosy w ramach strzyżenia podcięła od dołu na prosto 1 cm! Wyszłam z rozdwojonymi końcówkami

Edytowane przez Magmil26
Czas edycji: 2011-06-18 o 19:45
Magmil26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 22:16   #227
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Magmil26 Pokaż wiadomość
Ja mogę przestrzec przez skorzystaniem z usług RUDEJ Pani w salonie fryzjerskim na ul. KOŚCIUSZKI (naprzeciwko Manhattanu, schodzi się w dół jakby do piwnicy). Pani ma na imię IWONA, nosi kręcone włosy w kolorze spranej marchewki i jest bardzo wyniosła. Sprawia wrażenie, jakby wykonywanie takiego zawodu uwłaczało jej godności.

Robiłam odrosty (jeden kolor) na jasnym blondzie. Mało tego, że wyszły rude , to jeszcze za odrost długości ok 3cm pokryty jednym kolorem farby skasowała mnie 130 zł !!

O strzyżeniu nie wspominam, bo nie ma pojęcia o cieniowaniu. Moje mocno wycieniowane włosy w ramach strzyżenia podcięła od dołu na prosto 1 cm! Wyszłam z rozdwojonymi końcówkami
wspolczuje
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:57   #228
Izamaciejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Magmil26 Pokaż wiadomość
Ja mogę przestrzec przez skorzystaniem z usług RUDEJ Pani w salonie fryzjerskim na ul. KOŚCIUSZKI (naprzeciwko Manhattanu, schodzi się w dół jakby do piwnicy). Pani ma na imię IWONA, nosi kręcone włosy w kolorze spranej marchewki i jest bardzo wyniosła. Sprawia wrażenie, jakby wykonywanie takiego zawodu uwłaczało jej godności.

Robiłam odrosty (jeden kolor) na jasnym blondzie. Mało tego, że wyszły rude , to jeszcze za odrost długości ok 3cm pokryty jednym kolorem farby skasowała mnie 130 zł !!

O strzyżeniu nie wspominam, bo nie ma pojęcia o cieniowaniu. Moje mocno wycieniowane włosy w ramach strzyżenia podcięła od dołu na prosto 1 cm! Wyszłam z rozdwojonymi końcówkami

Miała być strona o dobrych fryzjerach... ale z własnego doświadczenia i czytanych opinii , w Olsztynie brak takich i współczuję rudości na odrostach, znam ten ból
Izamaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:36   #229
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziewczyny doradźcie mi, gdzie w Olsztynie zrobią mi z brązu pomarańczowy rudy? Bardzo mi zależy, żebym wyszła w dobrym kolorze z salonu.
savannax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 20:27   #230
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

ja bylam ostatnio u p. Wioli ktora niegdys pracowala w Salsie teraz ma chyba wlasny gabinet z kolega. (choc pewna nie jestem) Poszlam do niej bo mialam jzu duze odrosty (naturalen ciemne wlosy a od kilku lat farba na blond). Wyszlam rozczarowana bo dosc mocno mi przyciemnila chociaz... po 3 mysiach uwazam ze wlosy nabraly super naturalnego odcienia. Sciecie super jak zwykle (jak mowie 1 cm to tyle tnie a nie 10 cm) Takze pani naprawde fajna Ceny nei sa wygurowane wiec warto sprobowac sie do niej wybrac A przede wszystkim strasznie sympatyczna
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:52   #231
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

A masz może jakieś namiary, adres, telefon?
savannax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:38   #232
magdalenka855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Jestem klientką p. Wioletty, chodziłam do niej do Tesco, teraz pani Wiola ma swój salon na Witosa25.
Prowadzi go z ekipą z salonu salsa z Tesco.
Jeżeli ktoś szuka fryzjera męskiego Radka który pracował z nimi wcześniej to też go tam znajdziecie . Byłam na farbowaniu ceny usług są bardziej przystępne niż w Salsie, a salonem jestem zachwycona nie to co w Tesco. Pracuje też u nich p. Ania która zajmuje się upięciami na różne okazje. Podaje telefon kontaktowy
89 307 09 99
magdalenka855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 08:28   #233
anka84_nagorki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Ja od lat chodzę do Ilony Lajskiej, która obecnie prowadzi salon Impresion przy ul. Mroza 18. Świetnie strzyże, od razu wie jak najlepiej dopasować fryzurę, Rewelacyjnie robi kolor, ja osobiście farbuję się u niej na rudy i jestem bardzo zadowolona ale z tego co wiem świetnie robi też blondy. Włosy przede wszystkim nie są zniszczone, mają zdrowy połysk i kolor długo się utrzymuje.
Ostatnio zaczął się u niej strzyc także mój chłopak i jest także bardzo zadowolony.
Gorąco polecam, zainteresowanym podaję numer kontaktowy Ilony 664 650 484.
anka84_nagorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 16:44   #234
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

A gdzie zrobić dekoloryzację włosów??? Chciałabym z niemal czarnych zmienić kolor na ciemny, ciepły brąz. Możecie kogoś polecić???
A czy Darek z salonu "U Zimka" to taki młody chłopak strzyżący głównie mężczyzn??
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 18:19   #235
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Polecam Agnieszkę z 3 piętra wieżowca na przeciwko Teatru Jaracza (starego remontowanego).Obcina tylko tyle, ile trzeba (jak prosisz o 3cm, to utnie 3, albo nawet 1 jeśli są niezniszczone), potrafi wybić z głowy głupie pomysły, robi CUDOWNE grzywki.
Przez lata bałam się fryzjerów, bo mam bardzo długie włosy, a do niej nieboję się chodzić, mam pełne zaufanie, mogłabym zamknąć oczy na fotelu Tylko trzeba się umówić parę dni wcześniej, bo ma naprawdę wielu klientów.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 06:35   #236
kasiek119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Znalazłam Adama !!! Ma salon na Jarotach w centrum H&B na niskim parterze. Byłam tam wczoraj Fryzura świetna! Samopoczucie też. Polecam.
kasiek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 02:50   #237
patik108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej dziewczyny!!!Podbijam pytanie: gdzie i u kogo można w Olku zrobić dekoloryzację??W tej chwili na głowie mam "sprany" już kasztanowy brąz a więc w rudym odcieniu a chciałabym zimny ciemny blond lub zimny jasny brąz.Ciekawa jestem czy to w ogóle możliwe żeby z włosów o rudawym,ciepłym odcieniu uzyskać chłodny kolor..Czy któraś z Was robiła coś podobnego?Nie chciałabym wydać co najmniej 200 zł (bo to chyba takie minimum)i wyjść z salonu z tym samym ciepłym,rudawym odcieniem tylko nieco "odświeżonym"..
patik108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:30   #238
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

dziewczyny co myślicie o salonie Mansarda na starówce? znacie jakieś opinie, macie doświadczenie? zależy mi na czymś z charakterem, coś pasującego do mojej osobowości. nie każdy fryzjer to potrafi.
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:04   #239
Magmil26
Przyczajenie
 
Avatar Magmil26
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej dziewczyny!

Tym razem zamierzam zaryzykować u Pana Adama na Jarotach (Centrum H&B), bo przeczytałam tu chyba najwięcej pozytywnych opinii o nim. Jestem umówiona na czwartek.

Ktoś może wie ile u niego kosztuje strzyżenie długich włosów?
Magmil26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:36   #240
martita198907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Czy mogłybyście podać numer telefonu do pana Adama, bo zaszłam tam ale on tylko przychodzi podobno jak jest umówiony z klientką z góry dziękuję
martita198907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.