Twoja szafa - jaki masz na nią sposób? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 21:42   #31
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
mam takie same meble, tylko w innym kolorze i ustawieniu

w tej dużej szafie trzymam bluzy, kurtki, spódnice, eleganckie spodnie, swetry itp.

w tej jednodrzwiowej mam same półki na których trzymam głównie bluzki, swetry, jeansy, rybaczki, szorty, topy, jakieś sukienki w których nie chodzę

bieliznęczyt. majtki i staniki trzymam w łazience.
haha, mam praktycznie identyczne meble, tylko rączki od drzwiczek sa inne .

tzn mam ta pierwsza duża szafę, w której są głownie rzeczy mamy i moje kurtki zimowe ale ja niedlugo wywozimy wiec wkoncu moze bede miala luzniej w pokoju

druga szafa jest mniejsza w kształcie trójkąta narożna, tam na wieszakach mam rzeczy które się gniotą, no i były tam rzeczy w których nie chodze, ale juz je oddalam potrzebującym , teraz ich miejsce zajeły stare torby

no i trzecia szafka, która jest malutka, a mieszcza sie w niej prawie wszystkie moje rzeczy. nawet jak ja posprzatam to i tak na drugi dzien czegos szukam i wszystko poprzewracam.. wiec panuje w niej jeden wielki burdel
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:48   #32
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Moja odzież porozmieszczana jest następująco:

Bielizna, bluzki,swetry, spódnice, spodnie i cała reszta rozgardiaszu poukładana jest w garderobie. Spodnie, spódnice, żakiety, bluzki wiszą na wieszakach, reszta poskładana na pólkach. Swetry ze swetrami, bluzy razem, koszulki i T shirty również. Układam je według zasady - jasne z jasnymi, ciemne z ciemnymi. Nieużywane w danym sezonie ciuchy układam w pudłach, które lądują na najwyższych półkach. Obok lądują pudełka z aktualnie nienoszonymi butami. Pudła staram się jakoś oznaczać i opisywać, inaczej ciężko potem znaleźć mi konkretne rzeczy. Bieliznę trzymam w pojemnikach na kółkach. Paski wiszą na haczykach.

Ponieważ garderobę dzielę z chłopem, który ma do ciuchów wielką słabość trochę nam ciasno. Dlatego właśnie na wszystkie okrycia wierzchnie mamy niezależną, dwudrzwiową szafę bez półek, z drążkami na dwóch poziomach. Na dole mieszczą się długie płaszcze,na górnym poziomie krótkie kurtki. Latem, kiedy nie są używane wkładam je do pokrowców.

Oprócz tego torebki trzymam w osobnej komodzie, bieżące buty w kolejnej szafie.


Jeśli nie widzę jakiejś sztuki odzieży - nie biorę jej pod uwagę przy ubieraniu się. Staram się wszystko trzymać w zasięgu wzroku a mimo to wciąż spotykają mnie niespodzianki w postaci cudownie odnalezionych po długim czasie swetrów czy spódnic
Staram sie nie przekładać ciuchów czarnych białymi bo często efekty takiego sąsiedztwa są opłakane.
Staram się całość utrzymywać w porządku ale wiadomo, jak to bywa
Jestem z natury chomikiem ale staram się to, czego nie noszę wynosić do piwnicy lub wywalać.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 23:01   #33
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez Shadow_06 Pokaż wiadomość
Natalka2 - mam identyczne meble, tylko w innym kolorze (ciemniejszy niebieski, faktura drewna)
Jak wyglądają moje obie szafy wolę nie pisać Co jakiś czas robię porządek, ale po kilku tygodniach wszystko wraca do stanu wyjściowego... Najbardziej denerwuje mnie ta podłużna szafka, ma za wysokie i za wąskie półki, ciężko jest mi tam układać ciuchy...

ja mam meble takie same jak na zdjeciu ale problemy te same...
zawsze staram utrzymywac się poządek ale to jest niezwykle trudne poniewaz zawsze mam za malo czasu i za duzo ubran więc jak wychodze to wszystko jest porozrzucane po calym pokoju...
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 23:21   #34
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

a ja mam istny bałagan
więszość rzeczy leży na fotelu, kanapie, krzesłach, część-ta z której aktualnie nie korzystam -jest w szafie.

torby leżą na parapecie, wiszą na klamkach

buty leżą na podłodze w przedpokoju, a te których w danym momencie nie używam są w takiej wiszącej materiałowej `szafie' na buty.

dodam że ubrania nie leżą wymięte, tylko poukładane tyle, że w szafie nigdy nie mogę nic znaleźć a tak mam wszystko pod ręką, jakoś mi wygodniej
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 00:50   #35
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Fajne pytanie zawarte w tytule wątku Ja na swoją szafę nie mam żadnego sposobu, liczyłam że Wy mi jakiś podsuniecie, ale z tego co widzę sporo ma ten sam problem co ja- bałagan W mojej szafie panuje jedne wielki bałagan, bo ciuchów mam multum i planuję kupić jeszcze jeden mebel na nie, bo ten co mam już mi nie wystarczy...

Póki co mam dużą szafę tylko dla siebie, która składa się z dwóch części:
1. W części dwudrzwiowej trzymam na wieszakach płaszcze, kurtki, marynarki, koszule, ogólnie wszystko co wymaga powieszenia. W tej samej częsci na dole poukładałam torebki, na półeczce na górze szale i apaszki a na wieszakach na drzwiach powiesiłam paski.
2. W części jednodrzwiowej są same półki i na nich mam poukładane rodzajowo spódnice, spodnie, bluzeczki, sweterki, topy i koszulki letnie, swetry.
3. W dolnej częsci szafa ma dwie szuflady- jedną dużą i w niej mam bieliznę, jedną małą i w niej trzymam rajstopy, pończochy.
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 09:09   #36
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez prinston_girl Pokaż wiadomość
ja mam meble takie same jak na zdjeciu ale problemy te same...
zawsze staram utrzymywac się poządek ale to jest niezwykle trudne poniewaz zawsze mam za malo czasu i za duzo ubran więc jak wychodze to wszystko jest porozrzucane po calym pokoju...
ja w tej wąskiej szafie mam o jedną półkę więcej niż było w zestawie, bo faktycznie troche za wysokie były
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 09:24   #37
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

na gornej polce mam spodnie, w glebi schowane rzeczy ktore nosze b. rzadko, na srodkowej ubrania "na teraz" - glownie bluzki, topy, na dole swetry.. kurtki i spodnice wisza na wieszakach
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 11:55   #38
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

w 2 drzwiowej szafie mam rzeczy na długi rękaw, spodnie i to co musi wisieć (żakiet, tencz, sukienki itd.)

W jednej dużej szafce mam bluzki na krótki rękaw, spódniczki i piżamki. W drugiej szafce takiej samej wielkości mam rzeczy których już nie noszę, lub noszę po domu.

W długiej szufladzie mam bieliznę.

Buty trzymam w pudełkach na dole szafy, obok nich jest miejsce na torebki.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:25   #39
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Talking Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja wrzuce fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6319.JPG (7,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6320.JPG (42,0 KB, 167 załadowań)
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:26   #40
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

wrr;[mialam jeszcze wieszak,ale cos sie posralonie chche mi sie drugiego zdjecia robic;p
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:58   #41
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Misior920127 mogłabyś nie dublować postów? Istnieje opcja edycji, z której polecam korzystać.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 10:41   #42
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

a jaki macie pomysl na torebki??? czesc moich torebek wisi na klamce od drzwi- nie polecam, bo czesto spadaja, kurza sie i wycieraja im sie roczki. Pozostale torebki leza na dnie szafy- te z koleii sie gniota i wygladaja jak psu z gardla.
Wiec jak narazie jestem szczesliwa posiadaczka wiedzy, jak nie obchodzic sie z torebkami

macie moze jakies tajne spodoby???
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:06   #43
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja mam poukładane ubrania wg rodzaju tzn. osobno koszulki , spodnie, swetry cienkie, swetry zapinane na zamek, dżinsy itd. większość ubrań trzymam w dwóch szafkach z półkami. wszystko muszę mieć ułożone. w wysokiej szafie z drążkiem na wieszaki mam porozwieszane spódnice, sukienki, inne eleganckie ubrania. nad tym drążkiem znajduje się półka na której to trzymam torebki, na dnie szafy stoi kilka par butów. kurtki i resztę butów mam we wspólnych szafach z resztą domowników.na bieliznę mam komodę z szufladami - osobna szuflada na staniki, osobna na majtki i osobna na rajstopy i skarpetki. podobnie jak jedna z Wizażanek staram się mieć wszystkie ubrania w zasięgu wzroku, bo jak nie widzę to bardzo często zdarzami się o danej rzeczy zapomnieć. i to byłoby na tyle
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:16   #44
listeczek19
Raczkowanie
 
Avatar listeczek19
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 373
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

A już myślałam że ja mam tylko problem z moją szafąU mnie jest porządek w szafie,ale raz na pół roku kiedy się za nią biorę.I obiecuje sobie że będę chodziła we wszystkich rzeczach jednak tak się nie dzieje i po jakimś tygodniu znnów mam bałagan.A największy problem mam z torebkami...moze ma jednak któras jakiś sposób na nie?
listeczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:28   #45
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja mam porządek, sprzątam co tydzień(takie zboczenie
Mam w pokoju jedną ogromną szafę zabudowaną praktycznie na całą ścianę i tam trzymam ubrania (prócz okryć wierzchnich, bielizny,butów i torebek)
Ciuszki mm posegregowane na zasadzie bluzki z krótkim rękawem, długim,swetry,golfy,spodn ie itp itd
Torebki trzymam w takich wielkich pudłach tekturowych z Ikei
Bieliznę w komodzie
Czapki,szaliki itp w komodzie
Buty w szafce na buty w przedpokoju
Okrycia wierzchnie w szafie w przedpokoju
Nie mam problemu ze znalezieniem czegokolwiek
Raz na miesiąc-dwa wyciągam rzeczy, w których nie chodzę i albo sprzedaje albo oddaje znajomej biednej rodzinie, nie lubię chomikować
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:33   #46
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Swoje rzeczy trzymam w kilku miejscach:
*szafa dwudrzwiowa- na górnej półce rzeczy "po domu"(dresik i jakieś koszulki), na tej części "do wieszania" wiszą w kolejności: żakiety, bluzki, tuniki i sukienki, koszule, spódnice, spodnie. Na dole szafy mam w pudełeczku rajstopy
*szafka z dwoma półkami- są tam sweterki (ogólnie rzeczy,które się nie gną)
*druga szafka- bielizna
*dwa ogromne pudła obok biurka- w jednym trzymam paski, w drugim małe torebki
*duża szafa na przedpokoju (połowa należy do mnie,druga dla reszty rodzinki )-wiszą tam moje płaszcze i kurteczki, na dole pudełka z butami, na górnej półce torby, na jeszcze jednej półeczce szaliki i apaszki
*szafka na buty-są tam te, które akurat noszę(w zależności od pory roku)
i to chyba tyle...
no jeszcze u mamy wygospodarowałam jedną szafkę i trzymam tam rzeczy sezonowe (teraz składuje tam rzeczy,które nadają się tylko i wyłącznie na lato)
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:34   #47
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

no więc mam :

  • duża szafa dwudrzwiowa a tam : rzeczy eleganckie które mus mus muszą być na wieszakach tzn kurtki , eleganckie spodnie itp
  • na dole szafy mam : spodnie jeansowe / spódniczki i szorty


mam też wielką komodę z 3 szufladami i jesczze 2 małymi :

  • jedna szufladka : majteczki , druga : skarpetki i podkalanówki / rajtki
  • 1 szuflada : po jednej stronie staniczki po drugiej bluzki poukładane kolorystycznie tzn od białego do zielonego np. zależy ile się zmieści
  • 2 szuflada : nastepne bluzki poukładane tym razem np. od niebieskiego do czarnego
  • ostatnia : sweterki i bolerka oraz paski


buty są w przedmokoju w mega szafie
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:38   #48
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

a jaka szafa dysponujesz listeczek? i ile masz toreb?
mysle ze ze wzgeldu na moje szerokie doswiadczenia w tej dziedzinie moglabym zawodowo projektowac i organizowac ludziom szafy

ja mam absolutengo swira, i pedantycznie porzadkuje szafe inaczej nie wiem nawet jakie mam ubrania. akceptuje wylacznie ubrania w stanie wiszacym - koszulki, topy itp. jak cos jest poskladane w kosteczke to latwo umyka mojej uwadze o 6 rano. wieszam je nie kolorystycznie ale w zaleznosci od mozliwosci uzytkowania takze nakrycia wierzchnie typu bolerka, kardigany, zakiety z jednej strony a bluzki i koszulki z drugiej. osobno segreguje ubrania typowo imprezowe, bardziej eleganckie, i te nadajace sie na codzien, wszystko po to zebym nie musiala zabardzo nadwyrezac umyslu o bardzo wczesnej porze.

jesli masz duzo miejsca wiszacego mozesz wieszac torby na wieszakach w ikei widzialam specalny wieszak montowany do szafy na jakies 8-10 par spodni mysle ze mozna byloby go uzyc takze to wieszania toreb. ja ustawiam swoje na osobnej polce, tak aby staly obok siebie. inna opcja sa tez druciane szuflady - duzy plus to ze otwierajac szafe odrazu widzisz co masz w takiej szufladzie bez potrzeby otwierania jej.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:42   #49
scoryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 62
Cool Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

hmm moja szafa
mam szafe 3-drzewiowa, w jeden czesci trzymam sukienki, w drukiej kurtki plaszcze itp, a w trzeciej koszulki bluzki swetry, wszystko poskegregowane wdl. typu, oprocz tego mam jeszcze dwie komodu w ktroej trzymam bielizne skarpetki, oraz dodatki paski, rekawiczki itp.
Buty mam w pudelkach poukladne na dnie szafy
__________________
--------------------------------------------------------
Mieć siłę by zacząć od nowa...

02.03.

--------------------------------------------------------
scoryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:50   #50
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Mam duza szafe. Lubie miec wszystko na wieszkach (poza bielizna, pizamkami i ciuchami po domu), bo wtedy mam poglad na caloksztalt. Oddzielnie trzymam odziez jesienno-zimowa, i oddzielnie wiosenno-letnia. Juz nie moge sie doczekac, kiedy z kartonow wypakuje te druga Chociaz swetrow nie mam duzo, w zasadzie tylko jeden... Nie lubie po prostu. Wole sie ubrac warstwowo w chlodne dni.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:51   #51
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja mam taka szafe do ktorej sie wchodzi.

Na poleczkach: pizamy, koszulki, bielizna, jeansy i osobno rzeczy po domu
Na wieszakach: bluzeczki. spodnice, spodnie, sukienki
Osobna polka na torebki
Osobna na buty ( 4 poziomowa )
Osobny kacik na rzeczy sportowe
W koszach wyklinowych : skarpetki
Paski wisza na takiej sztandze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:12   #52
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

A ja za cholere nie mam na nia sposobu ... Caly czas jakies wstretne potworzysko wtarga do niej i zaburza spokoj, lad i porzadek !

A tak serio mam taki sam zestawik jak wy dziewczny I tez w kolorze olchy (jak juz ktoras pisala). Ciezko jest sie pomiescic z bielizna, ze wzgledu na male szufladki. W szafie trzymam elegandzkie ciuchy i to co akurat mi sie powiesi ;P ... a na polkach cala reszte
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:22   #53
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
mam takie same meble, tylko w innym kolorze i ustawieniu

w tej dużej szafie trzymam bluzy, kurtki, spódnice, eleganckie spodnie, swetry itp.

w tej jednodrzwiowej mam same półki na których trzymam głównie bluzki, swetry, jeansy, rybaczki, szorty, topy, jakieś sukienki w których nie chodzę

bieliznęczyt. majtki i staniki trzymam w łazience.
hahaha ja tez mialam ta mebloscianke!! tylko ze z czarnymi bokami :/ i nie moglam sie w niej pomiescic i biurko bylo cale zajete przez kompa, wiec te meble zostaly wydane i mam teraz duza szafe dwudrzwiowa, komode na gacie i staniki i taka szafke na bluzeczki, ale znow mi przyciasno marze o takiej garderobie tylko dla mnie hehe
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:24   #54
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Buty starałam się chować do pudełek, ale niestety szukanie odpowiednich przy ok 40 parach jest trudne (trzeba każde pudło otworzyć), więc leża sobie luzem na wielkiej stercie w szafie i się de fasonują, ale niestety nie mam na nie miejsca.
ja mam z butami tak samo, z tym ze kazde pudeleczko obkleilam kolorowym papierem i z boku jest zdjecie buta ktory jest w srodku bardzo to ulatwia szybkie znalezienie odpowiedniej pary no i sie nie deformuja lezac jedne na drugich
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:38   #55
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Bieliznę, koszulki, bluzki i bluzy mam pochowane w komodzie. Wszystko podzielone jest na kategorie, czyli krótkie rękawki do krótkich rękawków itede. W szufladach ułożone są od najciemniejszych po najjaśniejsze (inaczej nie mogę! ). Spodnie, sukienki, cienkie kurtałki, żakieciki trzymam w szafie, którą dzielę z resztą rodziny. Natomiast okrycia wierzchnie, płaszcze trzymam w ciasnej szafie w przedpokoju.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:45   #56
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

A ja mam wielki misz-masz , wszystko wymieszane. Bałagan totalny.Nie potrafie mieć pożądku w szafie.Wyjątkiem są buty.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:38   #57
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

mi tata ze spiżarki (nie takiej małej) zrobił PRAWDZIWĄ garderobę mam półki na ciuchy, buty, duwupoziomowe drążki na rzeczy wiszące, wieszaki na paski, schowki na bielizne i torebki więc nie mam problemu po mam dużo miejsca, ale o bałagan się nie martwie bo zmykam drzwi i nikt nie widzi jak zrobie porządek to cykne foteczki
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:24   #58
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ale Ci zazdroszcze tej garderoby....
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:28   #59
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Mam 2 szafy i się nie mieszczę;( ( dodam ze jedna szafa jest dwupoziomowa na drazki) Co jakiś czas trzeba segregować i pozbywać się tego z czym się nie chodzi..Inaczej tego sobie nie wyobrażam..
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!

Edytowane przez fuerta
Czas edycji: 2009-07-29 o 14:30
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:25   #60
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja posiadam szafę + komodę.W komodzie (3 szuflady) trzymam spodnie,bieliznę posegregowaną w takich przegródkach,tą elegancką w pudełkach,piżamy,koszulki .W szafie wszystko wisi kolorystycznie zgodnie z paletą barw czyli od lewej str czarne przez granat,niebieski,zieleń,b iel po żółcie,czerwienie,brązy i fiolety Na górnej półce szafy trzymam torebki. Buty i kurtki w innej części domu
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.