Okiem Faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 10:20   #1
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500

Okiem Faceta


Tekst znaleziony i przeczytany na forum kibiców Widzewa. Autor dubaj

Cytowany

"O kobiecej modzie.

Będzie długie, ale... poczytajcie.

Niestety jak widać na ulicach kobiety są bezbronne wobec kolorowych czasopism kreujących niby "modę" - nasze panie tak naprawdę nie ubierają sie dla siebie, nie ubierają sie niestety dla mężczyzn, one ubierają sie dla koleżanek, z których większość jest też *******nięta na punkcie słowa "moda" - uwidacznia się to tym, że potrafią one założyć najgorszą bzdurę co by wyglądać "trendy".

Pierwsza teza jest prosta: większość kobiet niestety nie ma gustu i nie potrafi sie ubierać optymalnie do swej sylwetki.
Tzn te cechy część kobiet nabiera po trzydziestce i tutaj dużo kobiet zaczyna ubierać się sensownie - ale też nie wszystkie

Teraz napiszmy jakie pojęcia od wieków wyznaczają kanony urody.
Są to prócz urody twarzy tak magiczne słowa jak zgrabność, kolorystyka i proporcjonalność.

My mężczyźni nie oczekujemy, że kobieta będzie Miss Świata z wymiarami 90-60-90, ale oczekujemy, że bedzie proporcjonalna (głowa,szyja,tułów z biustem, talia, tyłek, w miarę długie nogi, wszystko na miejscu i w odpowiednim rozmiarze) i tak będzie się ubierać, że będzie starała sie wyglądać choć trochę zgrabnie i estetycznie.

A teraz od nowego postu postaram sie od głowy do stóp opisać co powoduje, że z niesmakiem się patrzy na taką "trendy" panienkę. Jeśli jesteś kobietą przeczytaj to uważnie, jeśli jesteś "szczęśliwym wybrańcem" nowoczesnej modnej kobiety to wydrukuj to i daj jej przed wyjściem na zakupy.

Głowa.
Różne fryzury się zdarzają, ale może darujmy to sobie. Niech będą różne, już sie nawet przyzwyczaiłem do krzywych grzywek i tylko nie umiem zrozumieć długich włosów i obciętej grzywki o długości 1cm. Dziecko z Czarnobyla wygląda lepiej.
Oczywiście co do fryzury nie zajmujemy sie idiotkami w stylu emo, bo to nie zasługuje na komentarz.
Kolczyki. Tak, kolczyki, to mają być kolczyki, a nie coś wygrzebane ze śmietnika zza muzeum Niezrozumiałej Sztuki Nowoczesnej. I wcale nie musi ich być osiemnaście w jednym uchu.

Szyja.
Szyja to ozdoba kobiety, myj ją, eksponuj, nie chowaj w golfach. Na szyi ładnie wygląda łańcuszek, coś z gustem, estetycznego - zakładanie nadmiaru cygańskich korali czy azteckich paciorków powoduje, że wyglądasz... jak wyglądasz.


Przejdźmy w końcu do konkretów:

Tułów.

Tułów powinien być odpowiednio długi, powinien się zaczynać od pasa i kończyć przy szyi. To jest proporcjonalne i zgrabne, zgodzicie się ze mną?
Zajmijmy sie pojęciem worek.
Zakładając bluzkę wyglądającą na worek (nie ważne czy ma falbany czy to zwykły worek) powodujesz, że wyglądasz jak bąbel, bez talii, bez biustu, za to z łapami jak u pudziana. Kobieta powinna być choć trochę zgrabna, a Ty wyglądasz jak bańka.
Worek jedynie mogą zakładać anoreksje, co by ukryć swą chorobę.
Kolejny mój faworyt to bluzka która ma ściagacz tuż pod biustem- to powoduje, że wyglądasz nienaturalnie, z króciutkim torsem, a tyłek zaczyna sie od łopatek! I do tego powoduje to wystający brzuch jak w siódmym miesiącu ciąży. To jest ładne? To wygląda jak kalectwo!

Kolejna sprawa to takie specyficzne sweterki - ja rozumiem(tak tak Jesionka, czytaj...), że możesz być dumna, że za***ałaś sweterek babci, ale pomyśl, że styl "na emerytkę" może sie spodobać tylko kolegom Twojego dziadka, a nie chlopakom z osiedla.


Podsumowywując tułów: jeśli jesteś szczupła to ubierz się tak by było widać jak zgrabną jesteś- talia i takie tam. Jeśli masz trochę więcej ciałka nie ubieraj się w powiększające Cię worki, ale też nie wywalaj na wierzch "opony"- za to uwypuklij dekoltem swój większy biust, na który na pewno panowie zwrócą uwagę



Schodźmy niżej.

Tuniki, bluzki wyciągnięte do kolan niczym tuniki...są naprawdę ładne dla trzynastolatek. Dorosła kobieta...musi być naprawdę zgrabna by w tym jakoś wyglądać. Spójrzcie jak w tym kobieta wygląda.
Tunika i zbyt długa bluza powoduje, że już proporcjonalna nie jesteś. Tyłek znika(lub się nienaturalnie powiększa), a ty wyglądasz jak taki zbyt długi prostokąt na dwóch, malutkich 40centymetrowych nóżkach. A na górze głowa.
To samo się dzieje jak nowoczesna kobieta zakłada pasek albo za wysoko, albo za nisko... Zaburzenie proporcji jak u np. karła.
Dobra...znowu magiczne słowo "worek" - to samo co dotyczyło bluzek tyczy też spódnic. Worki są tylko dla anoreksji! Zakładając spódnicę typu worek poszerzasz sobie tyłek, wyglądasz jak stara baba na targu, a do tego każdy mężczyzna wyobraża sobie, że pod tym workiem masz uda niczym słoń.
A już szczytem jest zakładać worek-sukienkę(taką długą od ramion do kostek) - to już w ogóle porażka - kobiety wyglądają jak jedno wielkie jajo, bez kształtów, napompowane niczym pi albo sigma z bajki dla dzieci.


Co dalej mamy?
Nogi!

Tak, tak... a jakie jest marzenie 99% kobiet (nie licząc koszykarek)?
Mieć długie nogi.
Długie nogi zawsze cieszyły sie powodzeniem, miło popatrzeć na kobiece nogi. Zgrabne, proporcjonalne nogi - ech... każdy to lubi.

Ale duża część naszych nowoczesnych pań postanowiła pozbawić nas tego widoku. Nie wiem czemu mnóstwo kobiet ubiera sie tak by wyglądać jak nieproporcjonalne karły na krzywych, króciutkich nożkach.
"Tunikowe bluzki" już omówiłem, kolejnym hitem wchodzącym (niestety...nie jest tego dużo, ale trochę jest) są spodnie rurki z krokiem...w połowie ud. O męskich ciotach to noszących nie będę sie wypowiadał, bo to temat o kobietach, ale nasze panie...wyglądają równie niesmacznie z tak skróconymi nogami i krokiem tuż powyżej kolan.

Dobra...teraz to co najgorsze.
Czarne, obleśne damskie kalesony od pasa pod kolana. Nogi powinny być długie, zgrabne... a te kalesony totalnie zaburzają proporcje, dzielą jakby nogi na pół i kobieta wygląda jak krótkonoga pokraka.
Oby nie doszło w Polsce do sytuacji jakie widywaliśmy w Szwecji: same kalesony, w różnych kolorach, bez spódniczki...które zakładają wszystkie, nawet te "obfite" kobiety. To już nie jest brzydkie, to jest obleśne.


Właśnie - kolory...
Tak tak...my mężczyzni rozróżniamy mniej kolorów, ale do ****y nędzy - czemu niszczycie nasz wzrok jakimiś żarówiastymi kolorami? Straszne niebieskie rajstopy, zielone, odblaskowe- czy Wy bawicie sie w robotników budowlanych na powstających drogach?
Sraczkowato zielony nie pasuje do fioletowego. To nawet ja wiem, to mężczyzni widzą. Kilka róznych niepasujących do siebie kolorów składających sie na ubiór Kto Was tak ubiera? Estetyka to też umiejętne dobranie 3-4 kolorów, a nie tworzenie tęczy nie pasujących do siebie krzykliwych barw.

Jeszcze jedno: czarne dlugie rajstopy (a może to po prostu długie czarne kalesony) ze...wzorkami... Normalnie wygląda to tak, jakbyś pod czarnymi rajstopami miała zwaly włosów na nogach. Piękne to, co nie?

I już osiągnęliśmy samo dno, tzn dół - buty.

Pamiętaj: buty to powinien być atut wydłużający Twoje nogi.
Jeśli nie jesteś siatkarką z niższych od siebie chłopakiem to pamiętaj, że są pantofle na małym obcasiku, są buty sportowe i na gorące dni odkryte buty na chociażby niedużym koturnie (oczywiście bez dyskotekowej przesady), no i szpilki na eleganckie bale. Dzięki takim butom Twe nogi naprawdę (nawet jeśli są krótkie) wyglądają...zachęcająco
Ale nie...
nasze panie postanowiły w imię mody (chociaż one bronią się, że to wygoda...ale kobiety nie ubierają sie dla wygody...one się ubierają dla mody) znowu skrócić sobie nożki.

Balerinki to gówno sie nazywa.
Skraca to nogi, do tego kobieta wygląda na to, że chodzi na wąskich piętach, a stopa anatomicznie w stronę palców sie rozszerza...tak też to wygląda, buty też sie robią ciut szersze, normalnie płetwy u kaczki... Idzie taki karakan z płetwami jak na zawody pływackie.

I dalej: żeby balerinki wyglądały jeszcze obleśniej to kupują sobie nasze panie modny kicz wyglądający jak plastik. I im gorszy kolor tym lepiej. Świecą się te buty jak psu jajca na wiosnę, czasem żarówiaste, czasem festyniarsko-złote, a jak nie pasują odblaskowym kolorem do żadnego elementu ubrania to już w ogóle szał mody!

I jeszcze post-peerelowskie trampki - toż to tragedia. Jak można takie coś zakładać?



Tak więc odezwa na koniec:

Miłe panie... Nie oczekujemy od Was cudów, kochamy Was takimi jakimi jesteście, ale do cholery ubierajcie się jak kobiety, a nie kompromitujcie się wymysłami mody dla idiotek!"


Dla mnie tekst jest super i mogłabym sie podpisać pod tym rękami i nogami, chodź tutaj pewnie wiele tuniko-rurkowo-balerinkowo super modnych panienek w stylu "atakują klony będą nas miliony" odpali swoje generatory fochów i sie zacznie

Pozdrawiam
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:34   #2
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Okiem Faceta

boski tekst z którym absolutnie się zgadzam (nie mogę sie powstrzymać i nie wspomnieć, ze wyjątkowo elokwentny ten pan jak na kibica )
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:39   #3
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Okiem Faceta

fajnie sie czytało ale chyba lekka przesada...
baleriny nie,trampki nie,rurki nie,tuniki nie...
ale w sumie z reszta sie zgadzam ;p
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:42   #4
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Okiem Faceta

mi tez sie tekst podoba, :P chociaz w niektórych miejscach przesadzil:P i widze, ze wiele nerwów go to kosztuje, o czym swiadcza to jego 'przecinkowe wstawki' no alee...;p

ej no, ale baleriny to czasami nosze dla wygody, :P no juz bezkitu
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:49   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Okiem Faceta

tekst idealany jak na matolkowatych kibicow czegkolwiek,zenujacy.

niech sie lepiej zajma laniem po mordach a nie komentowaniem ciuchow.
swoja droga o dresach tez mozna by wiele napisac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:52   #6
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Zgadzam się ze wszystkim, prócz balerinek, oczywiście takich w dobrym guście. Po prostu są wygodne, moim zdaniem. Nie zawsze mam ochotę chodzić na obcasie, choćby najmniejszym. Po prostu nie jest mi wtedy tak wygodnie, jak bym chciała, a sportowe buty nie pasują do spódnic i sukienek.
Rurek nie trawię, ale cóż mam zrobić, kiedy rynek zalewa nas tylko takim fasonem? Przez to przerzuciłam się całkowicie na spódnice i mam w szafie jedne spodnie, które mają proste nogawki. Inaczej się nie dało. (Nie wspominam już o moim problemie, że wszystkie spodnie są na mnie za krótkie )
Bluzki odcinane pod biustem też nie są chyba tak tragiczne, ale nie dziwi mnie, że się to facetom nie podoba. I również się zgadzam, że podkreślona talia, ta prawdziwa, dodaje najwięcej uroku kobiecie
Aha, długie bluzki i swetry też bardzo lubię i chyba nie przestanę

Nic dodać nic ująć, nie zdziwiłam się czytając to, że taka jest opinia, pewnie większości, facetów.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:54   #7
Cauchemar
Raczkowanie
 
Avatar Cauchemar
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Okiem Faceta

Haa
moim zdaniem można się ubierać modnie, ale trzeba wszystko dobrze dopasować do swojej figury i nie kierować się ślepo wymysłami projektantów.. no ale na temat gustów się nie dyskutuje, o :p
Cauchemar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 10:55   #8
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
tekst idealany jak na matolkowatych kibicow czegkolwiek,zenujacy.

niech sie lepiej zajma laniem po mordach a nie komentowaniem ciuchow.
swoja droga o dresach tez mozna by wiele napisac.

Nie ma to jak wrzucić wszystkich do jednego wora
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:56   #9
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Okiem Faceta

A ja w glamour czytalam ze dla jakiegos chłopaka balerinki są sexowne to byl...Tomek Makowiecki,powiedział ze dla niego jest głupota meczenie sie na obcasach zeby podobac sie płci przeciwnej ha
zreszta na zgrabnej dziewczynie rurki czy tuniki czasem fajnie wygladaja sama tak chodze i nie wiedzialam ze kogos tak to moze wkurzac ;p
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:57   #10
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Okiem Faceta

tekst nie jest zły lecz jestem ciekawa jak sie ubiera ten pan, który napisał ;P palstikowy dresik, spodnie ze ściągaczami ściągniętymi nad kostką i podciągniętymi skarpetami ;P i bóg wie co jeszcze
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:01   #11
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Okiem Faceta

tekst może i fajny, ale autor ógł to 'ubrać' inaczej w słowa, jakoś nie 'rajcuje' mnie czytanie, że ''Dziecko z Czarnobyla wygląda lepiej.''
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 11:02   #12
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Okiem Faceta

swietny i strasznie prawdziwy!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:02   #13
gwiazdeczka77
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdeczka77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzies daleko w Polsce
Wiadomości: 143
Dot.: Okiem Faceta

noo widać ze to kibic pisał uzył duzo prostackich słów po części zgadzam się z tekstem ale baletki noszę i będę nosic i nikt mi tego nie zabroni bo jak mam wyjść do sklepu czy na wycieczkę rowerową to sorry ale nię bede nog łamać pomykając na szpileczkach rurek nawet nigdy nie miałam bo mi się nie podobają, ale np dopasowane tuniki???dlaczego nie.. i nikt mi jeszcze nie mówił ze wyglądam jak worek...

hmm ciekawe jakby kibic zareagował na tekst okiem kobiety bo uważam ze o facetach tez moznaby było cos ciekawego napisac...
oceniac jest łatwo ale trzeba najpierw spojrzec na siebie...
__________________
...siedzę i myślę co robi pozostałe 6 cudów swiata...

gwiazdeczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:05   #14
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
tekst może i fajny, ale autor ógł to 'ubrać' inaczej w słowa, jakoś nie 'rajcuje' mnie czytanie, że ''Dziecko z Czarnobyla wygląda lepiej.''
Weź pod uwagę ze pisał to na forum gdzie głównie siedzą faceci a nie dla wizażanek i ich delikatnych "ocząt/usząt"
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:08   #15
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka77 Pokaż wiadomość
oceniac jest łatwo ale trzeba najpierw spojrzec na siebie...
A skąd wiesz, jak wygląda osoba, która to pisała? To, że jest to tekst z forum dla kibiców, jest równoznaczne z tym, że autor tekstu jest łysy i nosi dresy?
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:14   #16
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Nie ma to jak wrzucić wszystkich do jednego wora

ale ten 'pan' tez 'wrzucil wszystko do jednego wora'
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:15   #17
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Okiem Faceta

z częścią się zgadzam, jakbym była facetem też bym miała dość oczo***nych tunik, legginsów, rurek i balerinek, ale momentami przesadził- korale, kolczyki- to moim zdaniem zdobi cały strój, tym samym i kobietę. a jak się biegnie prawie codziennie za autobusem bądź też tramwajem do szkoły, to niech mi ten pan kibic uwierzy, że odechciewa się nawet 5cm szpilek
i wara od trampków! nie ma większego skarbu niż ukochane converse'y <3
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:15   #18
gwiazdeczka77
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdeczka77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzies daleko w Polsce
Wiadomości: 143
Dot.: Okiem Faceta

TeaHouseMoon alez ja nic takiego nie napisalam nie wiem skąd wysnułaś takie wnioski a moze kibic mysli ze jak napisal to na forum moda (czy tam ktos przytoczył nie wiem nie wazne) to mysli ze wszystkie dziewczyny ubierają sie w baletki, tuniki rurki i noszą kalesony...to jest (ktos juz to napisal) wrzucenie wszystkich do jednego wora... a tak nie jest...kazdy ma swoj styl i musi to uszanowac... a nie sądze ze po tym tekscie zapalonego kibica wszystkie dziewczyny ubiąrą kiecki i szpileczki i tak wyjdą na miasto... nie wiem czemu miałby służyc ten tekst... jakas apelacja czy co?
__________________
...siedzę i myślę co robi pozostałe 6 cudów swiata...

gwiazdeczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:16   #19
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Myślę, że nie do końca.
"większość kobiet niestety nie ma gustu i nie potrafi sie ubierać optymalnie do swej sylwetki"
Większość, nie wszystkie Przecież nie będzie się rozdrabniał i pisał szczegółowo które tak, a które nie. Wiadomo, że chodzi mu o takie, które właśnie w ten sposób się ubierają.

gwiazdeczka77: tak zrozumiałam z tego, co napisałaś. Jeśli nie miałaś tego na myśli, to w porządku Ja staram się przyjmować optymistyczny scenariusz. Skoro ocenia, to rozumiem, że sam sobie nie ma nic do zarzucenia

A tekst, owszem, brzmi mi trochę jak krzyk rozpaczy ;P
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 11:18   #20
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Okiem Faceta

a mnie sie wydaje, ze ten pan, ktory napisal ów tekst, chcialby aby kobiety po prostu eksponowaly swoje atuty, aby on i jego kumple mieli na co popatrzec :P czyli cycki, tylek, nogi na wierzchu :P

to ja juz wole te "worki" balerinki itd :P


i tez jestem ciekawa jak autor tekstu wyglada :P
poza tym khem khem, jak ktos sie zabiera za pseudointeligencki tekst, to zyczylabym wiecej kultury, a nie wyzywanie kobiet od idiotek, tylko dlatego, ze maja inny styl ubierania sie O_o
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:20   #21
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Okiem Faceta

To może niech jakiś facet się wypowie. W ostatnim czasie coraz wiecej ich na wizażu.

Rurki w kroku? Pierwsze słysze Normalne rurki w połączeniu ze szpilkami ładnie eksponują nogi więc nie wiem o co chodzi?


Równie dobrze i ja bym mogła napisać tekst o męskiej modzie - o spodniach za kolano skracających sylwetke, odblaskowych dresach, skarpetach do sandałów.
Każdy ma swój rozum i ubiera się jak chce.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:20   #22
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

A który by nie chciał popatrzeć? To chyba naturalne, jeśli na swoje granice oczywiście.
Wykrasana: chyba chodziło mu o biodrówki
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:22   #23
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Okiem Faceta

o nie zgadzam się tylko ze zdaniem w którym autor namawia do dobierania ciuchów, które podkreślają sylwetki kobiet...a i jeszcze z tym o szarnych kalesonach.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:24   #24
gwiazdeczka77
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdeczka77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzies daleko w Polsce
Wiadomości: 143
Dot.: Okiem Faceta

Nom trochę się rozpędziłam ale naprawdę nie obchodzi mnie jak ten kibic się ubiera i zgadzam się ze większość dziewczyn no nie ma własnego stylu chyba ze swoim stylem mozna nazwac ubieranie się tak jak inni... ale nie bede nikogo oskarzac ani nawoływac zeby zmienili swoj styl bo wiem ze to nic nie da... kazdy niech sie ubiera jak chce i finito
__________________
...siedzę i myślę co robi pozostałe 6 cudów swiata...

gwiazdeczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:27   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Okiem Faceta

Wg mnie Pan Kibic lekko przesadza, owszem, różne są gusta, ale mam wrażenie, że Szanowny Autor miał cały czas przed oczami proporcjonalnie zbudowaną, szczupłą boginię, a niestety realia nie zawsze są takie różowe
tuniki odpadają? jasne, ale przy niektórych typach figury są wręcz wskazane.
pokazywać nogi? oczywiście, ale nie wszystkie nogi są w stylu Heidi Klum
balerinki na nie? pewnie, ale na pierwszym miejscu stawiajmy wygodę, na drugim widzimisię innych.

oczywiście tekst potraktowałam z przymrużeniem oka
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:28   #26
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Okiem Faceta

tekst dosyć dosadny. Poniekąd się zgadzam z opinią owego pana, ale znowu nie popadajmy w paranoje 365 dni w roku chodzić w szpilkach, jednym fasonie spódnicy i bluzki?
A baleriny są szalenie wygodne

CruelOrchid czy możesz umieścic bezpośredniego linka do postu na forum ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:33   #27
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Okiem Faceta

Z niektórymi rzeczami się nie zgadzam, ale tekst rewelka
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:33   #28
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Okiem Faceta

CruelOrchid mozesz podac link do tego tekstu ?

wiem, ze wielu faceta sie nie podobają balerinki wiec mnie to nie dziwi. Ten koleś za bardzo nie napisał, jakie buty sie powinno nosic, chyba że cos o butach sportowych napisał Ja i tak wole balerinki
Facet napisał to co mysli, a wiadomo, że kazdy facet ma swoje zdanie
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:35   #29
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Okiem Faceta

Niestety nie, na forum i tak trzeba sie zalogować
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:36   #30
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Okiem Faceta

Ale sie usmialam oczywiscie jakby tak przegladnac moja szafe to znalazloby sie w niej wszystko wyzej wymienione,i gdyby popatrzec na to obiektywnie to faktycznie czasami ta moda zabija nasza figure...no tylko nie zgadzam sie z tymi balerinkami bo mozna w nich wybierac pomiedzy eleganckimi a sportowymi i juz od gustu zalezy jakie wybierzemy..
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.