Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 22:07   #1681
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Kateczka_05 - dziekuje za odp. czeka mnie droga przez meke... zanim mi czubek odrosnie i sie wyrowna z innymi wloskami
sprobuje je wyrownac z czasem do jednej dlugosci i potem zaczne zapuszczanie i zadnego cieniowania (zebym tylko wytrzymala w postanowieniu) Naprawde te 5cm i juz bedzie jakos,ale u mnie to potrwa 3-4miesiace gdzies. No ale jest tez jeden plus... odrosniete wloski beda juz moimi naturalnymi bo po stopniowym wyrownaniu zetne farbe. Musze jakos przyspieszyc wzrost. Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 06:59   #1682
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Przez 9 dni to chyba niemożliwe, żeby urosły 1 cm
Czemu niemożliwe? Niektóre dziewczyny pisały ,że w miesiącu przybywa im jakieś 4 cm.

Zresztą mierzę regularnie i widzę
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:06   #1683
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Witam. Dzisiaj zrobilam sobie zakupy : kupilam szampon Dermena i Vitapil. I mam pytanko. Czy moge do tego wszystkiego uzywac jeszcze Seboradinu Niger Lotion? Nie chce przedobrzyc,zalezy mi na zatrzymaniu wypadania i szybkim odroscie. Moge to wszystko stosowac? Dodam,ze Waxu tez uzywam,ale raz na 1,5tygodnia gdzies.
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:22   #1684
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Asia_LP
Witam. Dzisiaj zrobilam sobie zakupy : kupilam szampon Dermena i Vitapil. I mam pytanko. Czy moge do tego wszystkiego uzywac jeszcze Seboradinu Niger Lotion? Nie chce przedobrzyc,zalezy mi na zatrzymaniu wypadania i szybkim odroscie. Moge to wszystko stosowac? Dodam,ze Waxu tez uzywam,ale raz na 1,5tygodnia gdzies.
Asiu możesz, nie przedobrzysz z pewnością, jakbyś miała używać jednocześnie 3 szampony, 4 odżywki i 2 lotiony to to by już była lekutka przesada
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 15:05   #1685
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja przez niecały rok odchowałam włosy o praktycznie drugie tyle. Sięgały do uszu, teraz długość jest za szyję - i w to trzeba wliczyć regularne wizyty u fryzjera. Wydaje mi się, że najbardziej pomógł WAX, nie poprawił kondycji włosów, ale za to rosły o wiele szybciej. Do tego doszła kuracja absolutem loreala. Teraz muszę kupić coś, co już nie tyle pomoże im rosnąć, ale poprawi stan, bo jest niedobrze.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 19:01   #1686
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ile drogie Panie kosztuje Skrzypowita i olejek rycynowy i gdzie można to dostać???I mam pytanko czy któraś z Was używała ampułki z Vischy (nie wiem jak to sie pisze) i ile one kosztuja i jakie rezultaty.Ja mam już dość swoich cieńkich jak piórko włosów,z przodu mam wręcz prześwity do tego mam wysokie czoło i nie mam nawet czym go zakryć... Mi rosną włoski średnio 1cm na miesiąc ale chciałabym żeby były gęstsze doradźcie coś plizzzz
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 19:15   #1687
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Skrzypovite i olejek dostaniesz w każdej aptece chyba ja skrzypovite kupowałam za 16,90 i z kremem dolivia GRATIS a olejek to koszt ok 2 zł
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 19:19   #1688
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziewczyny dzieki za odp licze na to,ze najpierw skonczy mi sie problem wypadania wlosow,a potem zapuszczanie znowu. Ale bol jest jeszcze jeden:we wrzesniu ide na wesele i kompletnie pojecia nie mam co moge zrobic z tymi wlosami,ale licze na fryzjerke

kami828 - Olej rycynowy kosztuje kolo 2-3zl zalezy od wielkosci butelki i w kazdej aptece go dostaniesz. Skrzypowita hmm jadlam to kiedys ale nie pamietam ile kosztowalo,chyba cos kolo 15zl i tez jest w aptece. Vishy- nie mam pojecia niestety nie wiem co to. Ja tez mam malo wlosow i jeszcze nic mi na gestosc nie pomoglo. Na przyspieszenie wzrostu owszem... pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 19:35   #1689
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

By włoski stały się grube i gęste polecam smarowanie naftą, w aptece można dostać różne mieszanki czyli nafta plus jakiś dodatek, ale najlepsza jest czysta nafta, która strasznie śmierdzi, ale bardzo pomaga no i maseczki z jajków+olejek rycynowy+sok z cytrynki+alkohol
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 19:44   #1690
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi jutro wybiore sie do apteki i napewno kupie ten olejek rycynowy ale jak go stosować?dodawać do szamponu ale jak?wlewać do butelki?ehhh ciemna jestem w tych sprawach Przejżałam forum i wyczytałam np. o szamponie Radical do włsoów zniszczonych i wypadających ze skrzypem polnym stosował ktoś?i czy pomaga? No i odżywka Jantar napiszcie czy stosowaliście i jakie rezultaty jutro chce coś kupić konkretnego i taniego i nie wiem co
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 20:06   #1691
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Olej rycynowy dodawałam do szamponu (tego wylanego juz na reke ) a potem na glowe cala ta mieszanke,ale wlosy musialam myc 2razy bo inaczej strrasznie byly tluste. Ja polecam Seboradin Niger Lotion bo tam (o ile sie nie myle) tez jest ten olej i wlosow nie przetluczcza,a sam lotion ma jeszcze inne pomocne skladniki
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 12:11   #1692
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mam zamiar wybrac sie dziś do apteki ale nadal nie wiem co mam kupić Doradźcie coś plizzzz
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 16:01   #1693
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Kami828 zakup sobie olejek i coś skrzypowego W tym wątku bardzo dużo było na ten temat pisane więc jeśli masz czas i chce Ci się czytać te 20 stron to polecam lekturke:P Ja miałam robić wielkie operacje pod tym wzgledem ale jakoś przeszło mi ostatnio... ciagle mi sie włosy mieszają jak chce je zmierzyć i po 2 tyg. wyszło mi że albo nic mi nie urosły albo 1cm albo 0,6... od tej temperatury mózg mi się gotuje... ;p stwierdziłam że już nie bede na nie nic dawać porostowego bo i tak mam z nimi problemy łojotokowe... po prostu nie ścinam;p niech sobie żyją własnym życiem... oby były zdrowe w koncu
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 18:38   #1694
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ok dziewczynki mam szampon Radical i olejek rycynowy i co teraz ??? Tak myśle żeby dziś wieczoram jak będę sie kąpać najpierw umyć włoski w szamponie Radical z dodatkiem olejku rycynowego a potem nałożyć sobie maske WAX co o tym myślicie ?Moge tak zrobić??? No i jutro rano znów umyć włoski w tym szamponie z olejkiem...może tak być??? Prosze odpiszcie
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 18:51   #1695
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja uwazam,ze moze tak byc. Tylko uwazaj z tym olejkiem bo jak bedzie go za duzo to bedziesz miala tluste wloski. No przynajmniej ja tak raz zrobilam i tak bylo. Ja poprostu myje wlosy 2 razy:1 raz szampon z olejem, 2 sam szampon i nigdy nie mam tlustych wlosow. Albo poprostu raz ale trzeba bardzo starannie splukac wloski. Zycze powodzonka
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 19:54   #1696
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Oki dzięki za odpowiedź Tak zrobie mam nadzieję że nie będzie źle zreszta jutro i tak umyje włoski jak coś
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 20:21   #1697
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kami828 - olejek rycynowy ciężko się zmywa ja osobiście jakoś nie dodawałam nigdy do szamponu - boję się, że włosy będę tłuste

A propos ceny skrzypowity - może się bardzo wahać, w olsztynie w aptece zapłaciłam 21 zł za opakowanie, a w warszawie podczas promocji 9,99 zł można słono przepłacić
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 20:44   #1698
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kami828 -poprrostu sprobuj i sama bedzesz wiedziala jak Twoje wlosy reaguja na olejek. Zgadzam sie z Colusia,ze olej sie trudno zmywa,dlatego jak juz pisalam zmyj dokladnie wloski i bedzie ok. Mnie sie tylko raz zdarzylo zle splukac i mialam tluste (tak ze 3-4cm od skory). Pozdrawiam

P.S do szamponu wylanego juz na raczke dodawaj niewiele olejku,bo jak go bedzie tyle co szamponu lub wiecej to bedzie je bardzo trudno zmyc. No sie rozpisalam mam nadzieje,ze pomoglam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 00:59   #1699
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Jesli chodzi o oliwke dla dzieci to naprawde pomaga, fryzjerka mi poradzila gdy po trwalej mialam popalone siano na glowie. Na noc na suche wlosy wcieralam oliwke dla dzieci i splatalam wlosy w warkocz. Nie brudzilo poscieli i mialo ladny zapach. Rano wloski mylam i standardowe kosmetyki, czyli szampon i odzywka. Robilam tak co drugi dzien i naprawde kondycja wlosow sie baaardzo poprawila , wrecz byly takie jak przed trwala.
Zaaplikowalam sobie wczoraj olejek rycynowy,nalozylam na wilgotne wlosy i splotlam w warkocz, rano umylam . Ale strasznie sie nakladal ,troche jak guma i wymyslilam nowy patent.
Kupilam oliwke jonsona dla dzieci wlalam do butelki ze sprayem po jakiejs odzywce i dolalam do tego olejek rycynowy . Nie dosc ze moge go sobie psiknac gdzie chce to jeszcze kiedy chce bo ma bardzo przyjemny aleosowy zapach, nie czuc wogole rycyna i uzywam go w ciagu dnia na koncowki lub jak wosk na sianko lub niesforne kosmyki.Oczywiscie z duuuzym umiarem zeby nie wyszklo tlusto. Mam wlosy krecone. Rewelacja
Aha zapomnialam dodac ze oliwka dla dzieci zatrzymuje wilgoc na skorze dziecka, wiec na wlosy to chyba jeszcze lepiej.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 09:17   #1700
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Zrobiłam wczoraj tak jak pisałam.Dodałam troche olejku do szamponu i normalnie sie spłukało,potem zapodałam maske Wax no i wsłoki są w lepszym stanie ale myśle że to zasługa Wax-a bo po nim zawsze były lepsze.Jak wysuszyłam włoski to sprawiały wrażenie bardziej puszystych może to zasługa szamponu nie wiem Dzisiaj nie mam aż tak tłustych włosków bo zawsze rano juz mam ale i tak musze je umyć bo w kitku nie chodze bo jest ich za mało :/ Mam nadzieję że z czasem włoski zaczną szybciej rosnąć a przynajmniej będą grubsze Dziewczyny dzięki za rady kochane jesteście
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:04   #1701
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziś rano próbowałam takiego patentu: po maseczce z ol. rycynowego, żółtka i cytryny umyłam włosy zwykłym szamponem a później zrobiłam płukankę octową (2 łyzki octu na szklanke wody). Muszę Wam napisać, że włosy lśnią niesamowicie i nie czuć zapachu rycyny (no i rzecz jasna nie mam wrażenia, że są tłuste przy skórze). Jedna wada - włosy pachną octem :P Ale nawet dość szybko wietrzeją

pozdrawiam
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 12:23   #1702
badus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

LUDZIE POMÓŻCIE!! moja mama ma łysienie plackowate była u dermatologa ale nic nie pomaga..czy ten WAX jest dobry??jakie sa rezultaty??w jakiej cienie?? i gdzie można go dostać??BARDZO PROSZE O WASZĄ POMOC!! BĘDE WDZIĘCZNA ZA URATOWANIE OSTATNICH WŁOSÓW MOJE MAMY;(
badus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 12:29   #1703
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

badus Twoja mama powinna wybrać sie do lekarza bo nie sądze żeby Wax pomógł...Mi ta odżywka tylko poprawia stan włosów bo mam zniszczone po niej są lśniące ale niezauważyłam żeby mi szybciej rosły włosy albo pojawiły sie nowe...Napewno są jakieś specyfiki na porost włosów ale to pewnie droższa impreza.Wax możesz dostac w aptece,są dwie wersje:do włosów bląd i do ciemnych.Ile kosztuje?Zalezy jaka pojemność ja mam do włosów ciemnych 480 g w cenie 400 jakaś promocja czy cuś płaciłam ok.17 zł.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 12:38   #1704
badus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez kami828
badus Twoja mama powinna wybrać sie do lekarza bo nie sądze żeby Wax pomógł...Mi ta odżywka tylko poprawia stan włosów bo mam zniszczone po niej są lśniące ale niezauważyłam żeby mi szybciej rosły włosy albo pojawiły sie nowe...Napewno są jakieś specyfiki na porost włosów ale to pewnie droższa impreza.Wax możesz dostac w aptece,są dwie wersje:do włosów bląd i do ciemnych.Ile kosztuje?Zalezy jaka pojemność ja mam do włosów ciemnych 480 g w cenie 400 jakaś promocja czy cuś płaciłam ok.17 zł.


kami828 była u lekarzy nic jej nie pomaga bardzo chce jej pomóc..mnie wypadają włoski tez nie wiem co robić;( Jak myślisz może po Waxie wyrosły by przynajmniej minimalne włoski?? może znasz inny produkt który jest na porost i skuteczny??BŁAGAM POMÓŻCIE MI I MOJEJ MAMCI
badus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 14:53   #1705
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mi po waxie nie wyrosły nowe przynajmniej nie zauważyłam,czytałam że ampułki z Vichy są dobre na porost włosów tzn. wyrastają nowe ale to już droższa impreza jak już pisałam ale może warto spróbować.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:23   #1706
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

badus - ja radze sprobowac Waxu.mnie tez po nim wlosy nie odrastaly ale mojej mamie juz tak i to jak szybko! Na kazdego widac inaczej dziala. Mnie tylko poprawia kondycje. A moja mama go uwielbia bo ma duuuzo nowych wloskow. Poza tym slyszalam,ze waxu uzywaja ludzie po chemioterapii.Na pewno nie zaszkodzi,a w razie watpliwosci zapytajcie lekarza. Dermatolog na pewno zna Wax. pozdrawiam i powodzenia
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:39   #1707
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

badus - dołączam się do poprzednich rad - warto spróbować Od siebie dodam, że bardziej opłaca się kupić większe opakowanie (480g za 25 zł) niż mniejsze 240 g bodajże za 20 zł...

3mam kciuki pozdrawiam
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 21:12   #1708
badus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Bardzo wam dziękuje za rady spróbujemy tego..a znacie coś aby włosy przestały wypadać?? dziewczyny jesteście kochane**
badus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 22:09   #1709
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Na zatrzymanie wypadania szampon Dermena lecz tutaj opieram sie na radach dziewczyn z forum i rady pani aptekarki bo dopiero zaczelam stosowac... na wypadanie to tez dobre by byly jakies witaminki. Mojej mamie przestaly wypadac bo zaczela jesc tab.Merz Special czy cus takiego. pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 22:46   #1710
badus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziękuje
badus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.