Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 21:24   #421
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, ja wczoraj robilam zamowienie z EG. Z ekarty cala kwota zeszla, a w historii nie ma jej, po prostu bank nie ksieguje tak szybko platnosci. Don't worry Swoja droga ja nigdy nie sledze jak sie odbywaja te operacje, teraz zajrzalam z ciekawosci jak to napisalas. Po prostu place i sobie czekam na maila potwierdzajacego i przesylke, zawsze dostaje
Ja też zazwyczaj nie śledzę, ale teraz miałam kilka płatności do zrobienia i tak przy okazji sprawdziłam. Uspokoiłaś mnie . Na stronce EGM jest napisane, że zakupy za min. 10 $, moje takie były przed rabatem, no i jakoś pomyślałam, że może mi na początku przyjęli, a potem sprawdzili i odrzucili
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:38   #422
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No pięknie widzę ,że wy nawet w święta mineralizujecie się Ja właśnie wracam od Cioci Do której zawiozłam większość kramu minerałowego i jej tam trochę zostawiłam zwłaszcza Lily Lolo Tak więc choroba w rodzinie się szerzy

A do was mam pytanie co warto zamówić z EGM z pielęgnacji - coś podczytywałam że Pranie masz jakiś super kremik ale nie znalazłam jaki Ja sie zastanawiam nad kremami dla tłustej cery poki jest promocja Kurcze czekam na próbki z EGM i mam nadzieje ze mi przyjdą do konca promocji Bo sie zdenerwuje

W ogole przyszlo mi Afterglow - straszny zółtas na pewno sporo ciemniejszy od Ivory musze go rozjasniac podziele sie fotkami nieco pozniej
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:53   #423
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Foxxxy, a Ty w koncu Tana wzielas z Afterglow? czy Bisque? Moj jakos lezy malo uzywany, wystarcza mi swiadomosc ze go mam
Cudo kremik EG to Bright&Even, skrupulatnie sprawdzalam sklady i wyszlo, ze ten nie powinien mnie zapchac. No i rzeczywiscie, pieknie nawilza bez zapychania. Rozjasnia tak jak mowi i w ogole cud malina. Chcialam jeszcze pod oczy taki na zmarszczki, ale na razie kupilam sobie masc VitaPos, ktora Hexxana gdzies polecala i daje rade (9zl )
Z EG polecam jeszcze szampon, jest dosc malo wydajny bo trzeba mocno wstrzasac i robi sie z niego taka piana, jak to naturalne szampony trzeba troche polac zeby na wlosach sie pienilo. Ale za taka cene to geniusz.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 22:25   #424
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No wzięłam TAN żółtka jednego, trochę mnie ten Afterglow wkurza Bo mi skórki mocno podkreśla ale dobrze kryje W połączeniu z warm peach Lily Lolo jest naprawde dobrze Za tą cene jednakze wolałabym coś co mi pasuje bez kombinacji Przepaść między żółtkami jest kolosalna a mój kolor idelany Afterglow gdzieś w tej przepaści jest może jakbym wymieszała Ivory i Tan to by coś wyszło przyzwoitego.
Na razie zostaje przy Lily Lolo i chyba zamówie poki jest promocja Wierzę jeszcze w EGM Mam nadzieje ze przydzie w tym tyg.
A z tym kremem z EGM to popróbuje jak dają taniej U nas nie ma przecen na święta ale w USA dbają o klientów Szkoda, że EDM się tak pod ty względem popsuło ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:02   #425
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czy podkłady EGM są bardziej pudrowe czy kremowe?

I jeszcze jedno pytanie - minimalne zamówienie jest na 10$ Czy przy tej promocji muszę zamówić na większą kwotę, tak żeby po zniżce wyszło np. 10$ czy mogę zamówić na równe 10$, a po zniżce jak wyjdzie np. 8$ to zamówienie mi przejdzie?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-04-12 o 19:35
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:41   #426
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny, przeprosiłam sie z EGM
Okazało się, że po prostu miałam tak odwodnioną i wysuszoną moją mieszaną cerę, że to było powodem, dla ktorego EGM się nie sprawdzało.
Od jakiegoś czasu używam nawet na dzień oleju plus kwas hialuronowy i dzisiaj zaaplikowałam sobie Anastasie Cover Me od Pranie i szok... Nie dość, że odcień pięknie się wpasował, to jeszcze zadziwiająco dobrze wyglądały te minerały na mnie.. Nawet moja rodzinka nie mogła się nadziwić, jaką mam fajną cerę
Tak więc - EGM wciąż do dogłębnego przetestowania, bo jak do tej pory nic poza EDM mi nie odpowiadało. A tu taka niespodzianka.. Cieszę się jak durna Nawet mimo zakonczenia 10 letniego związku.. Eh..

Madziczka- jak zrobisz zamówienie na 10$ przed zniżką, to wystarczy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-13 o 14:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:05   #427
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kasiu, jak to?! to znaczy, ciesze sie z EGM, ale rozstanie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 15:16   #428
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kasia
10 lat, jejku.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:39   #429
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, przeprosiłam sie z EGM
Okazało się, że po prostu miałam tak odwodnioną i wysuszoną moją mieszaną cerę, że to było powodem, dla ktorego EGM się nie sprawdzało.
Od jakiegoś czasu używam nawet na dzień oleju plus kwas hialuronowy i dzisiaj zaaplikowałam sobie Anastasie Cover Me od Pranie i szok... Nie dość, że odcień pięknie się wpasował, to jeszcze zadziwiająco dobrze wyglądały te minerały na mnie.. Nawet moja rodzinka nie mogła się nadziwić, jaką mam fajną cerę
Tak więc - EGM wciąż do dogłębnego przetestowania, bo jak do tej pory nic poza EDM mi nie odpowiadało. A tu taka niespodzianka.. Cieszę się jak durna Nawet mimo zakonczenia 10 letniego związku.. Eh..

Madziczka- jak zrobisz zamówienie na 10$ przed zniżką, to wystarczy

Cathy, wrzuc zdjęcie proszeeeeeee
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:24   #430
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kasiu, jak to?! to znaczy, ciesze sie z EGM, ale rozstanie?
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Kasia
10 lat, jejku.
no jakoś tak wyszło W sumie nosiłam się z tą decyzją od jakiegoś czasu i dojrzewałam do niej, ale już sam fakt, że myślałam o tym utwierdził mnie w przekonaniu, że taki krok nalezy podjąć, by nie robić czegoś, na co nie ma się najmniejszej ochoty (czyli związanie się papierkiem).. Ja po prostu nie widziałam się w tym, a że kompromis był niemożliwy, więc... wyszło jak wyszło... Lekko nie jest, 10 lat to kawał czasu, ale... Podobno będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy, wrzuc zdjęcie proszeeeeeee
no wrzucę, tylko może jutro, bo dzisiaj jestem po kilku spacerach, staniu godzinę w kuchni u mamy i nie wiem, czy efekt, jaki zobaczycie na zdjęciach potwierdzi moje słowa (zwłaszcza, że malowałam się koło 7- mej rano)..
Zaraz pstryknę fotkę i zobaczę, jak to będzie wyglądało, bo w lusterku niby nie jest źle, ale na fotkach wyłazi wszystko

EDIT:
no dobra, wrzucam fotki, bo nie wygląda to aż tak źle
tylko przepraszam za słabą jakość zdjęć, bo jeszcze nie znalazłam miejsca w swoim nowym mieszkaniu do pstrykania fotek Wszystkie wychodzą albo pomarańczowe albo zielonkawe...
mam nadzieję jednak, że widać, że formuła Cover Me wygląda na mnie zdecydowanie lepiej niż ostatnim razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anastasia.jpg (68,0 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-13 o 17:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:22   #431
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nooo Cathy, jest super! fajnie, ze CM w koncu Ci podeszlo A co to za wykonczeniowke masz, boron nitride solo? napisz cos wiecej
Ja po Soft Focusie (krzemionka i serecite) jednak sie swiece jak nie powiem co, moze przesusza i dlatego swieci. Wzielam teraz dla odmiany Finishing Touch z Lauress.
Co do decyzji, to rzeczywiscie chyba musialo tak byc skoro od dluzszego czasu rozmyslalas na ten temat. I na pewno bedzie lepiej, nie moze byc inaczej
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 17:34   #432
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jesli po 11 godzinach tak wyglada to jest super
Czekam własnie na próbki i zobaczę czy ta firma dla mnie czy nie
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:35   #433
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

cieszę się, że nie tylko ja widzę różnicę pomiędzy tym, a tamtym podejściem do CM
A co do wykończeniówki- używam boron nitride powder z Coastal Scents i własnie solo, bo gdy próbowałam go dodawać do innych pudrów, to jakoś mi nie podszedł aż tak bardzo. Używam go w minimalnej ilości na twarz za pomocą LHK i naprawdę jestem nim zachwycona. Nie tylko daje taki fajny lekko rozświetlający efekt, ale do tego niesamowicie wygładza twarz bez tego suchego efektu, dla którego zrezygnowałam z czystej krzemionki. Mam wrażenie, że moje zmarszczki są mniej widoczne, nie wysusza, przedłuża u mnie trwałość makijażu (jak widać ) i daje taki trudny do opisania gładko- kremowy efekt bez tej pudrowości, której nie cierpię.. No i nie osiada mi na włoskach na twarzy
Czasem mieszam go z krzemionką i też jest nieźle, ale jakoś wolę go solo, choć nie wiem, czy tak można, ale czytałam na jakimś forum, że dziewczyny tak robią, więc i ja spróbowałam.. I chyba zamówię większe opakowanie, bo moje koleżanki też są nim zachwycone
Co prawda, gdy się z nim przesadzi, to potrafi bielić, ale kilka machnięć pędzlem i nie ma śladu po tym..

Do tej pory jest to mój numer jeden, jeżeli chodzi o wykończeniówkę i na razie zakończylam poszukiwania w tej kategorii (choć nie wykluczam wznowienia, bo nałóg, to jednak nałóg )

Nefernefer35- mam nadzieję, że Tobie również przypadną do gustu, choć ja na początku bylam załamana i myślalam, że jestem skazana na EDM do końca życia.. Ale jak widać odpowiednie nawilżenie cery i przestawienie się tylko na naturalną pielęgnację w moim przypadku okazało się być tym, czego moja cera potrzebowała, by zaprzyjaźnić się z innymi markami.. Choć joppy nadal nie lubię i jakoś nie mam ochoty nawet jej testować ponownie Za to Lumiere też zaczyna całkiem przyjaźnie na mnie patrzeć.. Jeszcze się okaże, że buff'd się przeproszę i dopiero będę miała problem

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-13 o 17:39
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:39   #434
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

cathy o jakich zmarszczkach ty piszesz? bo ja zadnych nie widze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:46   #435
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

hi hi to widocznie nie widziałaś mojego pierwszego zderzenia z Cover Me EGM
To wklejam może dla porównania w takim razie Na pierwszym zdjęciu widoczne są wszystkie moje zmarszczki, nawet te, ktorych normalnie nie mam... Dzisiaj po odpowiednim nawilżeniu cery są one mniej widoczne, ale jednak są (ja wiem, że one tam są )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm-porownanie.jpg (64,4 KB, 106 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:48   #436
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

cathy hehe.. daj spokoj to tylko podklad sie zwarzyl

a poprzednie zdjecia widzialam juz wczesniej, i teraz pieknie wygladasz

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-13 o 17:49
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:53   #437
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
cathy hehe.. daj spokoj to tylko podklad sie zwarzyl

a poprzednie zdjecia widzialam juz wczesniej, i teraz pieknie wygladasz
hi hi ok, to tak sobie będę tłumaczyć... nie mam zmarszczek, nie mam.. a jak je widzę, to znaczy, że to wina podkładu Najgorzej jednak to sobie wmówić z samego rana

Tak sobie myślę, że skoro promocja, to chyba zamówię duże opakowanie Anastasii, bo próbka od Pranie mi się kończy, a ja naprawdę polubiłam ten podkład.. To chyba taki głód czegoś innego po EDM diecie Tylko, że 4 duże opakowania EDM do mnie lecą... Eh
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:55   #438
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że skoro promocja, to chyba zamówię duże opakowanie Anastasii, bo próbka od Pranie mi się kończy, a ja naprawdę polubiłam ten podkład.. To chyba taki głód czegoś innego po EDM diecie Tylko, że 4 duże opakowania EDM do mnie lecą... Eh
to wymianke zrobisz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:15   #439
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy - dzięki

TAM tego tyle, że nie wiem, co wziąć, które podkłady Przeczytałam wątek i dalej mam mętlik. Jedynym pewnikiem jest Margo Potrzebuję czegoś w jasnym, ale nie bardzo jasnym, odcieniu. Dodatkowo w odcieniu ciepło-beżowym, może lekko złocistym, żółtawym, ale nie, żeby wyglądać jak Chinka Tak właśnie wyglądałam niestety w miksie Fawn i Linen z EDM
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 18:31   #440
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

cathy jak slicznie sie wpasowaly mineralki EGMno pieknie!!!!
a ja na razie nie tylko z EGM ale rowniez z lumiere sie na razie rozstac musze-strasznie sucha skore mam az strasznie sucha mimo nawilzania-porzadnego-chyba ze jeszcze niue trafilam na swietnie nawilzajacy kremik i ktoras pomoze bo nie chce rezygnowac z mineralkow
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:10   #441
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to wymianke zrobisz
no ja własnie odkryłam, że chyba czas na wpisanie swojej listy na wymiankowym, ale jakoś tak mi szkoda się z niektórymi rzeczami rozstać, że odsuwam od siebie tą decyzję jak najdalej
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cathy jak slicznie sie wpasowaly mineralki EGMno pieknie!!!!
a ja na razie nie tylko z EGM ale rowniez z lumiere sie na razie rozstac musze-strasznie sucha skore mam az strasznie sucha mimo nawilzania-porzadnego-chyba ze jeszcze niue trafilam na swietnie nawilzajacy kremik i ktoras pomoze bo nie chce rezygnowac z mineralkow
dziękuję
Sylwia, a może zerknij na moją pielęgnację (jeden z ostatnich postów na plotkowym), może czas na zmiany nie tylko w dziedzinie kolorówki, ale również pielęgnacji Ja się zakochałam i wsiąkłam w biochemię

dziewczyny, własnie sobie zamówilam dużą anastasię A co, należy mi się na poprawę nastroju
Pranie, niesamowicie udało Ci się trafić z tą próbką dla mnie, bo nie wiem, czy bym akurat ten odcień wybrała podczas zakupów próbkowych, dlatego jeszcze raz dzięki- trafiłaś idealnie z odcieniem dla mnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:15   #442
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cathy jak slicznie sie wpasowaly mineralki EGMno pieknie!!!!
a ja na razie nie tylko z EGM ale rowniez z lumiere sie na razie rozstac musze-strasznie sucha skore mam az strasznie sucha mimo nawilzania-porzadnego-chyba ze jeszcze niue trafilam na swietnie nawilzajacy kremik i ktoras pomoze bo nie chce rezygnowac z mineralkow
Wlasnie Pranie na egm znalazla idealny krem nawilzajacy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:45   #443
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja dostałam od JMW (dziękuję ) kolor Gayle formuła J&N i to jest po prostu kolor mojej skóry. Jak go próbowałam, to nie wiedziałam gdzie go nałożyłam A w słoiczku tak jakoś ciemno wyglądał. Chyba najłatwiej przez wymianki dochodzić do swojego koloru Niestety krycie jak dla mnie trochę za słabe, no i obawiam się że próbki iinych formuł, które zamówiłam będą za jasne. Ale poczekamy zobaczymy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:07   #444
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny - nadal analizuję kolorystykę podkładów - celuję głównie w tonację Beige-Neutral i Warm/Peach. Czy ta druga jest mniej żółta niż Yellow? Chciałabym coś w ciepłej tonacji ale chciałabym uniknąć ekektu osoby chorej na żółtaczkę. Wiem, że plączę, ale sama się czuję zaplątana przy tylu kolorach i szczegółowych opisach
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:08   #445
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dominika mam pelen wymiar jakby co

warm peach to brzoskwiniowe nie zolte, kieruj sie tym co pisza a nie tym co na zdjeciu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:10   #446
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dominika mam pelen wymiar jakby co
Ty to musisz mieć specjalną pojemną szafę na te wszystkie Twoje skarby... Jakbyś kiedyś planowała zrobić wiosenne generalne porządki i powyrzucać trochę, to ja się do tego Krakowa chętnie przejadę
Moja sporej wielkości i głebokości szuflada przestaje mieścić to, co mam, a gdzie mi tam do Ciebie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:11   #447
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dominika mam pelen wymiar jakby co
nie obraź się, ale ja się czasami zastanawiam czego Ty nie masz Jak ja bym się chciała w te Twoje skarby zagłębić Zresztą już to chyba kiedyś pisałam Zazdroszczę Ci, musisz mieć niezłą zabawę co rano

EDIT: widzę, że nie tylko ja tak pomyślałam :
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ty to musisz mieć specjalną pojemną szafę na te wszystkie Twoje skarby... Jakbyś kiedyś planowała zrobić wiosenne generalne porządki i powyrzucać trochę, to ja się do tego Krakowa chętnie przejadę
Moja sporej wielkości i głebokości szuflada przestaje mieścić to, co mam, a gdzie mi tam do Ciebie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-13 o 20:13
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:14   #448
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy, ciesze sie, ze probka Ci tak przypasowala, przeceniasz mnie bo to raczej przypadek, pamietalam tylko ze jestes ciemniejsza ode mnie
Pastereczko, zamowilas ten krem? jest suuper
A ja wlasnie kliknelam przed chwila duze opakowanie boron nitride (w razie czego bede wiedziala komu wciskac, jak mi nie podejdzie ) i przy okazji maly rozowy kabuki. Cathy, przydatne bardzo te Twoje opisy pedzli z CS, przeczytalam od deski do deski
Z Soft Focusem EG mam taki problem ze pieknie wyglada zaraz po aplikacji, ale b. szybko zaczynam sie swiecic, to prawie na pewno kwestia krzemionki bo czysta tez mnie przesuszala.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:15   #449
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziekuje-bede szukac super kremu nawilzajacego
cathy ja juz watek o biochemi sledzei moze i chyba na bank sie skusze

ale skora przesuszona niczym wior a juz jakis czas sie nie malowalam-jakis tydzien bez mejkapu same kremy
moze wina maseczki oczyszczajacej ktora robilam 2 razy..........
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:25   #450
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

maniactwo i tyle zapraszam - podziele sie i pozachwycam z kims nawiedzonym jak ja :P
krem zamowilam pod oczy- leci juz i 2 podklady jeszcze i perfumy dla syna i nie mowie ze to koniec zakupow, ale w porownaniu do tradycyjnych zakupow w sephorach i innych GC jestem do przodu albo na zero
tymczasem ten afterglow mi spasowal "jakniewiemco"
dlaczego wszystko co mi sie podoba jest drogie? chyba sobie na noc wsadze pod przescieradlo ziarnko grochu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.