Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 19:10   #1
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506

Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej


są the best
Dzisiaj moje zakręcenie chyba sięgnęło szczytu. Kupiłam w w/w Sephorze kilka rzeczy wypytałam o 1000 innych no i co - zapomnialam wziąć reszty (no wstyd że aż strach... )
Jak się zorientowałam po jakiś 15-20 minutach w innym sklepie że mi kasy brakuje szybko wróciłam wyjaśnić. Przygotowana byłam na najgorsze. A tu proszę - bez problemu wszystko dało się wyjaśnić. To raz. Panie były przemiłe i nie robiły problemu (nawet z przeliczania pieniędzy z obu kas żeby spr. czy rzeczywiście są na plus -> wstyd mi jak cholera). Wstyd mi jak nie wiem co że nie dopilnowałam i narobilam innym roboty Panie były przemiłe. Nie dość że wszystko się dało wyjaśnić i to szybciutko to jeszcze pani która mi sprzedawała kosmetyki mnie przeprosiła (ja ją też )i zrekompensowała mi zamieszanie próbeczką zapachu.
Piszę bo 1. jestem wdzięczna za obsługę i 2. dużo złych i przykrych komentarzy było n.t. Sephory - a warto czasem się przekonać że jest odwrotnie
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 21:11   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej

Ja nigdy nie doświadczyłam niczego złego od pań pracujących w Sephorze, ale od jakiegoś czasu są wprost przemiłe, aż miło wracać do tego sklepu (mam na myśli Wrocław, Poznań). Oby tak dalej!
Irytują nie tylko ochroniarze, ale wiem, że chodzenie za mną to ich praca, więc uczę się nie zwracać na to uwagi.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 21:34   #3
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Re: Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej

Ja w ostatnim czasie odwiedzałam Sephorę w Katowicach i baaardzo się tam zmieniło, panie bardzo miłe i masa próbek, mimo malutkiego zakupu Dużo lepiej niż było jest też w Douglasie, ale do Sephory im troszkę brakuje.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 11:30   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej

Złośnica81 napisał(a):
> Ja w ostatnim czasie odwiedzałam Sephorę w Katowicach i baaardzo się tam zmieniło, panie bardzo miłe i masa próbek, mimo malutkiego zakupu Dużo lepiej niż było jest też w Douglasie, ale do Sephory im troszkę brakuje.

Też robiłam ostatnio malutkie zakupy w katowickiej Sephorze, nie miałam na sobie szpilek ani kostiumu a zostałam potraktowana przemile. Uśmiech, życzliwość i próbki Może jakiś kierownik przeczytał skargi na obsługę, jakie pojawiają się na forach- i pouczył sprzedawczynie?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 11:33   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Panie z Sephory w Galerii Łódzkiej

Aha, poplotkuję jeszcze o Douglasie Spotkałam się tam z nawet miłymi paniami, ale :
1) umalowane koszmarnie (dwie), w porównaniu z nimi każda Wizażanka jest mega-profesjonalistką
2) niedoinformowane, wg nich nowy tusz MF wejdzie na rynek na przełomie maja i czerwca, przedtem nie ma co marzyć. No comments Kupiłam w Sephorze
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.