Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 11:42   #2611
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czy Nune gdzieś w Polsce można pomacać?

[/QUOTE]

Ja 'macałam' Nune w UK. Swego czasu tez na nią zachorowałam. Wygląda zabójczo i w sklepie tez nie wydawało się, żeby było z nią coś nie tak. No, jedynie do kompletnie nierozkładanego siedzenia bym się przyczepiła. Na szczęście zobaczyłam wtedy, że ten wózek ma sąsiadka. Widziałam jak mordowała się z nim zeby wjechać na chodnik a potem, jak jadąc po chodniku dziecko w nim podskakiwało na wszystkie strony. To mi wystarczyło żeby z niego zrezygnować. Mimo tego, że nie jestem przeciwniczką małych kółek w wózku, tutaj są one chyba jednak stanowczo za małe (albo zle zaprojektowane). Wg mnie Nuna ma fatalna amortyzację i chyba nie jest dla dziecka za wygodna.

Nie mniej jednak uważam, że wózki Mamas&Papas są świetne. Od dawna zaglądam do sklepu, tylko po to żeby je sobie właśnie 'pomacać', choć na kupnie nie jestem . Mam M&P Voyage i tego moge polecić, aczkolwiek po złożeniu do super malutkich nie należy (coś, jak MacLaren XLR).

Edytowane przez kotikaa
Czas edycji: 2012-02-27 o 15:22
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:49   #2612
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć Lalki, ja nadal poszukuje idealnego wózka i teraz zainteresowały mnie te niemieckiej firmy Harman. Byłam w sklepie "Mama i Ja" i cudownie się prowadził, najlepiej ze wszystkich i materiały są podobno najlepszej jakości, w ogóle ekspedient mówił, że to najlepsza marka jaka może być... Czy któraś z Was może miała z nim do czynienia?
__________________
Chrystian
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:23   #2613
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Pytanie do specjalistek
Pomożecie mi zidentyfikować ten wózek ?
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=36025&b=1#koment
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:52   #2614
tamikami
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Nie widziałam x-landera na zywo ,mamasapapasa widziałam i wygląda na dość porządny Narazie buszuję po necie,na obmacanie wybiore wiosną pewnie..
Moja niuńka jeździła w X-landerze.
Kupiłam wózio używany na all i sprawdził się idealnie. Mieliśmy starszy model - czerwony czterokołowy, teraz niedawno widziałam ich nowe modele i stwierdzam, że są śliczne.
Ale nie tylko o wygląd zewnętrzny tu chodzi, a bardziej o wygodę, jaką te wózki zapewniają dzieciaczkom no i osobom prowadzącym - wózkami bardzo łatwo i przyjemnie się manewruje, dzieciaczkom superwygodnie się jeździ dzięki amortyzatorom.
Jedyny minus to waga, ale chyba wszystkie solidne wózki mają swoje kilogramy.
tamikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:54   #2615
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja bym szukała wśród modeli Casualplay.

Byłam wczoraj na wózkowych oględzinach. Jane rider, którą tak chciałam okazała się minimalna wielkościowo. Niestety odpadła od razu, bo dziecię na jesień przyjdzie.

Najbardziej mi i mężowi przypadł do gustu concord fusion i podoba nam się w nim wszystko, poza amortycacją. Czy któraś może mi coś o niej powiedzieć? Bo wózek niestety wydaje się jej nie mieć wcale.

Z tego wszystkiego co oglądaliśmy to chyba najbardziej odpowiedni wydaje się mutsy któryś, ale raz że nie podobają mi się zbyt mocno a dwa, że są ciężkie.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:07   #2616
namalowana_w_lustrze
Raczkowanie
 
Avatar namalowana_w_lustrze
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tamikami Pokaż wiadomość
Moja niuńka jeździła w X-landerze.
Kupiłam wózio używany na all i sprawdził się idealnie. Mieliśmy starszy model - czerwony czterokołowy, teraz niedawno widziałam ich nowe modele i stwierdzam, że są śliczne.
Ale nie tylko o wygląd zewnętrzny tu chodzi, a bardziej o wygodę, jaką te wózki zapewniają dzieciaczkom no i osobom prowadzącym - wózkami bardzo łatwo i przyjemnie się manewruje, dzieciaczkom superwygodnie się jeździ dzięki amortyzatorom.
Jedyny minus to waga, ale chyba wszystkie solidne wózki mają swoje kilogramy.

zgadzam się .. wygodny w prowadzeniu .. łatwość kierowania, nie każdy wózek na to pozwala...
namalowana_w_lustrze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:05   #2617
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Pytanie do specjalistek
Pomożecie mi zidentyfikować ten wózek ?
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=36025&b=1#koment

Casualplay Kudu
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 19:49   #2618
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tamikami Pokaż wiadomość
Moja niuńka jeździła w X-landerze.
Kupiłam wózio używany na all i sprawdził się idealnie. Mieliśmy starszy model - czerwony czterokołowy, teraz niedawno widziałam ich nowe modele i stwierdzam, że są śliczne.
Ale nie tylko o wygląd zewnętrzny tu chodzi, a bardziej o wygodę, jaką te wózki zapewniają dzieciaczkom no i osobom prowadzącym - wózkami bardzo łatwo i przyjemnie się manewruje, dzieciaczkom superwygodnie się jeździ dzięki amortyzatorom.
Jedyny minus to waga, ale chyba wszystkie solidne wózki mają swoje kilogramy.
pisałam o parasolce

x-landera wielofunkcyjnego bym nie kupiła,z kilku powodów wizualnie -tez nie w moim typie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684

Edytowane przez stokrotka_to_ja
Czas edycji: 2012-03-05 o 19:53
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:21   #2619
meeg_
Raczkowanie
 
Avatar meeg_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć Mamusie

Mam do Was kolejne pytanie. Otóż oczywiście miałam już nie kupować kolejnej spacerówki, bo ta którą mam jeszcze na długo mi starczy, ale w wakacje planuję wyjechać z maleństwem nad morze. I gdy tak myślę ile rzeczy będę musiała spakować na taki wyjazd to mimo instalacji boxa dachowego nie wiem czy się zmieszczę ze wszystkim. Dlatego zaczęłam mysleć jednak nad dokupieniem jakiejś parasolki na wyjazdy. Poprzeglądałam trochę w necie i raz w sklepie i w oko wpadły mi nastepujące: Mamas&Papas Tour i Inglesina Trip . Czy możecie coś na temat tych wózków napisać? nadmienię, że mój malec będzie w trakcie wyjazdu już miał skończony roczek i jest jak na swój wiek dość pokaźnych rozmiarów - teraz ma już prawie skończone 9 miesięcy , waży powyżej 10 kg i jest juz dość wysoki (nie mierzyłam go ostatnio ale ubranka kupuję już teraz na minimum 92cm.) Obydwa wózki podobają mi się wizualnie i "dotykowo", maja tez fajne daszki (ta inglesina szczególnie), natomiast zastanawiam się czy te ich siedziska nie są zbyt płytkie - tylko jak patrzyłam na inne to też mają strasznie płytkie. W sumie i tak będę musiała smyka przymierzyć do wózka, jednak może któraś z Was miała taki wózek i może coś podpowiedzieć o jego użytkowaniu, albo może doradzić coś innego w tym przedziale.
__________________
Milanek, mój największy skarb
meeg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:28   #2620
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć dzewczyny
Termin porodu mam na początek lipca,ale powoli rozglądam się za wózkami. Mam mase wątpliwości. Tzn : wózek na kołach pompowanych czy piankowych?? Mieszkamy w mieście,ale ja mam rodziców na wsi i wizyty będą u nich częste.
Mieszkanie mamy na 3 piętrze.
Czy w takim przypadku warto patrzeć na wagę wózka?? Mamy szerokie półpiętra,więc mogłabym zostawiać wózek na pierwszym .
Kupić wózek 3w1 czy osobno??
Co sądzicie o kubełkowym siedzisku??

No i zastanawiam się nad przekładaną rączką. Ostatnio miałam możliwość prowadzenia wózka z taką rączką i było to wygodne.Jak wiatr wiał dziecku w buzie to mogłam przełożyć rączkę i gotowe. Jednak nie wiem jak to się sprawdza w przypadku wózka ,który ma skrętne koła??



Wózki,które zwróciły moją uwagę to :

http://allegro.pl/wozek-symbio-space...158921601.html

http://allegro.pl/polski-solaris-beb...160464486.html


http://allegro.pl/x-lander-xq-3w1-to...161110090.html


http://allegro.pl/implast-bolder-eco...159313542.html
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2012-03-06 o 15:36 Powód: dopisek
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 23:50   #2621
natajan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Cześć dzewczyny
Termin porodu mam na początek lipca,ale powoli rozglądam się za wózkami. Mam mase wątpliwości. Tzn : wózek na kołach pompowanych czy piankowych?? Mieszkamy w mieście,ale ja mam rodziców na wsi i wizyty będą u nich częste.
Mieszkanie mamy na 3 piętrze.
Czy w takim przypadku warto patrzeć na wagę wózka?? Mamy szerokie półpiętra,więc mogłabym zostawiać wózek na pierwszym .
Kupić wózek 3w1 czy osobno??
Co sądzicie o kubełkowym siedzisku??

No i zastanawiam się nad przekładaną rączką. Ostatnio miałam możliwość prowadzenia wózka z taką rączką i było to wygodne.Jak wiatr wiał dziecku w buzie to mogłam przełożyć rączkę i gotowe. Jednak nie wiem jak to się sprawdza w przypadku wózka ,który ma skrętne koła??



Wózki,które zwróciły moją uwagę to :

http://allegro.pl/wozek-symbio-space...158921601.html

http://allegro.pl/polski-solaris-beb...160464486.html


http://allegro.pl/x-lander-xq-3w1-to...161110090.html


http://allegro.pl/implast-bolder-eco...159313542.html
Ja mam akurat Boldera z ostatniego linka i szczerze go NIE polecam.. po 2 miesiacach używania gondola lata (są jakieś luzy i nie można tego zniwelować) do tego żeby napompować koła jak zejdzie powietrze trzeba się pofatygować na wulkanizację (żadna pompka nie dochodzi do wentyla bo te jakby szprychy tworzą za malutkie przestrzenie), tak, że naprawdę odradzam. Jakby tego było mało to budka jest jakaś dziwna i nie chroni w ogóle od deszczu czy słońca bo rozkłada się na niecałe 90 stopni.

Co do X-landera to akurat go też rozważałam, jest naprawdę ok i żałuję, że go nie kupiłam

Z kolei symbio ma moja znajoma i bardzo sobie chwali ten wózek, ja prowadziłam go chwilę i wydał mi się interesujący, ma jednak małą gondolę jak dla mojego synka ale jak Twoja pociecha zapowiada się na "Standardowych" rozmiarów dziecko to może się sprawdzić.

Kółka mimo moich problemów z bolderem polecam pompowane, przetestowałam piankowe i nie są tak wygodne jak pompowane (jak dla mnie gondola tak nie skacze na pompowanych)

A co do wagi wózka proponuję jak najlżejszy, pamiętaj, że czasem trzeba wózek gdzieś podnieść (nie tylko trzeba go dotargać na to 1 w Twoim przypadku piętro) a jak do wagi wózka doliczysz dziecko to powstaje ogromny ciężar.. Możesz niby wypiąć gondolę ale ja wolałabym np zimą nie zostawiać gondoli z dzieckiem na betonie. Zresztą zwykle lżejsze wózki są bardziej zwrotne

I ostatnia sprawa ja mam wózek 3 w 1 (gondola, spacerówka i fotelik-nosidełko) a teraz po przetestowaniu wzięłabym maksymalnie gondolę z fotelikiem, w moim przypadku spacerówka pozostawia sporo do życzenia i na dniach planuję kupić Małemu zwykła taką spacerówkę bo na pewno będzie wygodniejsza.

Pozdrawiam
natajan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 10:10   #2622
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natajan Pokaż wiadomość
Ja mam akurat Boldera z ostatniego linka i szczerze go NIE polecam.. po 2 miesiacach używania gondola lata (są jakieś luzy i nie można tego zniwelować) do tego żeby napompować koła jak zejdzie powietrze trzeba się pofatygować na wulkanizację (żadna pompka nie dochodzi do wentyla bo te jakby szprychy tworzą za malutkie przestrzenie), tak, że naprawdę odradzam. Jakby tego było mało to budka jest jakaś dziwna i nie chroni w ogóle od deszczu czy słońca bo rozkłada się na niecałe 90 stopni.

Co do X-landera to akurat go też rozważałam, jest naprawdę ok i żałuję, że go nie kupiłam

Z kolei symbio ma moja znajoma i bardzo sobie chwali ten wózek, ja prowadziłam go chwilę i wydał mi się interesujący, ma jednak małą gondolę jak dla mojego synka ale jak Twoja pociecha zapowiada się na "Standardowych" rozmiarów dziecko to może się sprawdzić.

Kółka mimo moich problemów z bolderem polecam pompowane, przetestowałam piankowe i nie są tak wygodne jak pompowane (jak dla mnie gondola tak nie skacze na pompowanych)

A co do wagi wózka proponuję jak najlżejszy, pamiętaj, że czasem trzeba wózek gdzieś podnieść (nie tylko trzeba go dotargać na to 1 w Twoim przypadku piętro) a jak do wagi wózka doliczysz dziecko to powstaje ogromny ciężar.. Możesz niby wypiąć gondolę ale ja wolałabym np zimą nie zostawiać gondoli z dzieckiem na betonie. Zresztą zwykle lżejsze wózki są bardziej zwrotne

I ostatnia sprawa ja mam wózek 3 w 1 (gondola, spacerówka i fotelik-nosidełko) a teraz po przetestowaniu wzięłabym maksymalnie gondolę z fotelikiem, w moim przypadku spacerówka pozostawia sporo do życzenia i na dniach planuję kupić Małemu zwykła taką spacerówkę bo na pewno będzie wygodniejsza.

Pozdrawiam

Dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:17   #2623
cytryneonowka
Przyczajenie
 
Avatar cytryneonowka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja mogę coś więcej o symbio powiedzieć bo już troche nim jeżdżę :
1. kółka - pompowane, tylne większe, przednie skrętne, kręcą się, ale tam gdzie ja chcę, a nie gdzie się im podoba można je tez zablokowac,, dobrze amortyzują, opony są gumowe, nie ślizgają się np. na śliskich płytkach w galeriach,
2. stelaż : lekki, nie rysuje się szybko, łatwy do składania, nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku, hamulec znajduje się w rączce,
3. gondolka : jak dla mnie odpowienich rozmiarów, dobrze wykonana, bez problemu wpina się w stelaż,
4. amortyzacja sprężynowa : nie jeżdże po jakiś wilkich wybojach więc oceniając ją po chodnikach uważam że spełnia swoje zadanie, wózek jeździ gładako.

Dla mobilnych mam - jak najbardziej
__________________
"i nie przeszkadzaj mi bo tańczę!"
cytryneonowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:42   #2624
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny wypowiedzcie sie na temat nuny pepp te ktore maja prosze gdzies ktos wspomnial ze ciezko sie jezdzi (widzial sasiadke) ale moze ktos wie z pierwszej reki?
i czy kupowalyscie przez allegro (moze polecicie sprzedawce?) dzieki
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:33   #2625
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tamikami Pokaż wiadomość
Moja niuńka jeździła w X-landerze.
Kupiłam wózio używany na all i sprawdził się idealnie. Mieliśmy starszy model - czerwony czterokołowy, teraz niedawno widziałam ich nowe modele i stwierdzam, że są śliczne.
Ale nie tylko o wygląd zewnętrzny tu chodzi, a bardziej o wygodę, jaką te wózki zapewniają dzieciaczkom no i osobom prowadzącym - wózkami bardzo łatwo i przyjemnie się manewruje, dzieciaczkom superwygodnie się jeździ dzięki amortyzatorom.
Jedyny minus to waga, ale chyba wszystkie solidne wózki mają swoje kilogramy.
a tak z ciekawosci :x lander ma jaka kolwiek amortyzacje
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 08:28   #2626
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
a tak z ciekawosci :x lander ma jaka kolwiek amortyzacje
wg mojej kolezanki ktora nim jezdzi twierdzi ze nie ma. mowila ze musiala omijac wszelkie wertepy jak mloda spala, bo sie zawsze budzila tak nia trzeslo....
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 08:59   #2627
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
wg mojej kolezanki ktora nim jezdzi twierdzi ze nie ma. mowila ze musiala omijac wszelkie wertepy jak mloda spala, bo sie zawsze budzila tak nia trzeslo....
no wlasnie tak myslalam
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:24   #2628
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja ma x-landera T3 4 letniego pompowane koła sprawdzał się rewelacyjnie w trudnych warunkach nigdy mi dziecko nie podskakiwało tym bardziej budziło może to ten model z piankowymi?
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:45   #2629
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja mowilam o XA
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 14:31   #2630
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cytryneonowka Pokaż wiadomość
ja mogę coś więcej o symbio powiedzieć bo już troche nim jeżdżę :
1. kółka - pompowane, tylne większe, przednie skrętne, kręcą się, ale tam gdzie ja chcę, a nie gdzie się im podoba można je tez zablokowac,, dobrze amortyzują, opony są gumowe, nie ślizgają się np. na śliskich płytkach w galeriach,
2. stelaż : lekki, nie rysuje się szybko, łatwy do składania, nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku, hamulec znajduje się w rączce,
3. gondolka : jak dla mnie odpowienich rozmiarów, dobrze wykonana, bez problemu wpina się w stelaż,
4. amortyzacja sprężynowa : nie jeżdże po jakiś wilkich wybojach więc oceniając ją po chodnikach uważam że spełnia swoje zadanie, wózek jeździ gładako.

Dla mobilnych mam - jak najbardziej
Dziękuję bardzo za opinie
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:35   #2631
cytryneonowka
Przyczajenie
 
Avatar cytryneonowka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za opinie
nie ma za co i polecam się na przyszłlość
__________________
"i nie przeszkadzaj mi bo tańczę!"
cytryneonowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:43   #2632
meeg_
Raczkowanie
 
Avatar meeg_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć Dziewczyny!

Mam jeszcze do was pytanie, czy może używałyście do spacerówek wkładek (materacyków) z maclarena albo z mamas@papas. Otóż myślę o zakupie takiej wkładki, aby wózek był bardziej miękki. Co prawda do speedy'ego może nie być idealnie spasowana i wystawać trochę ale mocowanie na pięciopunktowe pasy powinno się zgadzać. Do Was mam natomiast pytanie jak się te wkładki sprawdzają w użytkowaniu - czy są dobre jakościowo - czy się zbyt szybko nie niszczą, jak znoszą ewentualne pranie, czy się nie zsuwają, itp. Interesują mnie opinie o tych maclarenowskich i tez o M&P - bo te też rozważam.

No i jeszcze dodatkowo ponowię prośbę o opinie na temat wózków Inglesina Trip, Mamas&Papas Tour i dodatkowo Peg Perego Pliko mini
__________________
Milanek, mój największy skarb
meeg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:30   #2633
adelajda120
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Wróciłam do dyskusji,
przeprowadzka nam załatwiła brak netu, człowiek bez internetu jak ręki normalnie

ale jestem, przeczytałam wszystkie dobre rady i inne posty i tak
Myślę o dwóch wózkach bo podobają mi ise obracane siedziska
Mam doświadczenie z jednym zwykłym polskim wózkiem i jak dziecku w oczy świeciło albo wiatr wiał to problem był a ja dużo podróżuję , głównie w słoneczne rejony to myślę że takie siedzenie mi sie sprawdzi
dlatego wybrałam dwa przynajmniej na razie
ORBIT BABY G2
QUINNY BUZZ 3
Jak myślicie ?
adelajda120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:50   #2634
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez meeg_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Mam jeszcze do was pytanie, czy może używałyście do spacerówek wkładek (materacyków) z maclarena albo z mamas@papas. Otóż myślę o zakupie takiej wkładki, aby wózek był bardziej miękki. Co prawda do speedy'ego może nie być idealnie spasowana i wystawać trochę ale mocowanie na pięciopunktowe pasy powinno się zgadzać. Do Was mam natomiast pytanie jak się te wkładki sprawdzają w użytkowaniu - czy są dobre jakościowo - czy się zbyt szybko nie niszczą, jak znoszą ewentualne pranie, czy się nie zsuwają, itp. Interesują mnie opinie o tych maclarenowskich i tez o M&P - bo te też rozważam.

No i jeszcze dodatkowo ponowię prośbę o opinie na temat wózków Inglesina Trip, Mamas&Papas Tour i dodatkowo Peg Perego Pliko mini
hmmm a czemu nie chcesz oryginalnej wkladki do speediego? ja go mam i kupowalam oryginalna wkladke, sprawdza sie bardzo dobrze, a uzywalam jej rowniez przez jakis czas w moim mamas&papas cruise.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:46   #2635
meeg_
Raczkowanie
 
Avatar meeg_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
hmmm a czemu nie chcesz oryginalnej wkladki do speediego? ja go mam i kupowalam oryginalna wkladke, sprawdza sie bardzo dobrze, a uzywalam jej rowniez przez jakis czas w moim mamas&papas cruise.
Powód jest prozaiczny Chciałam czegoś bardziej wesołego kolorystycznie a wkładki do speedy są bardziej konserwatywne kolorystycznie.
__________________
Milanek, mój największy skarb

Edytowane przez meeg_
Czas edycji: 2012-03-20 o 18:49
meeg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:44   #2636
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez meeg_ Pokaż wiadomość


Powód jest prozaiczny Chciałam czegoś bardziej wesołego kolorystycznie a wkładki do speedy są bardziej konserwatywne kolorystycznie.
no tak, prawda to, wesole nie sa ja do fioletowego mam czarna wkladke. ale przynajmniej sa wygodne i stabilne
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:21   #2637
cytryneonowka
Przyczajenie
 
Avatar cytryneonowka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez adelajda120 Pokaż wiadomość
Wróciłam do dyskusji,
przeprowadzka nam załatwiła brak netu, człowiek bez internetu jak ręki normalnie

ale jestem, przeczytałam wszystkie dobre rady i inne posty i tak
Myślę o dwóch wózkach bo podobają mi ise obracane siedziska
Mam doświadczenie z jednym zwykłym polskim wózkiem i jak dziecku w oczy świeciło albo wiatr wiał to problem był a ja dużo podróżuję , głównie w słoneczne rejony to myślę że takie siedzenie mi sie sprawdzi
dlatego wybrałam dwa przynajmniej na razie
ORBIT BABY G2
QUINNY BUZZ 3
Jak myślicie ?
na topie teraz orbit
__________________
"i nie przeszkadzaj mi bo tańczę!"
cytryneonowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:19   #2638
Vulcana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 353
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny, czy mogłybyście wypowiedzieć się na temat wózka Zooper Waltz?
http://allegro.pl/wozek-zooper-waltz...218059371.html
Mój maluszek skończył 3-miesiące. Tak za niecały miesiąc chciałabym już zacząć używać spacerówki. A ten model wybrałam ze względu na wagę (7 kg), rozkładane oparcie do pozycji leżącej, dużą budkę rozkładaną aż do pałąka oraz wkładkę dla niemowlaka.
Będę wdzięczna za opinie na temat tego wózka
Vulcana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 23:36   #2639
lacallie
Raczkowanie
 
Avatar lacallie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 424
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Jestem na etapie poszukiwania wózka i wydaje mi się, że mam już faworyta. Dlatego mam do Was pytanie odnośnie wózka Tako Laret (http://www.dzieciecawyspa.pl/index.p...et,TAKO&id=144). Co prawda jest to tegoroczna nowość, więc zdaję sobie sprawę, że nikt go jeszcze dobrze nie przetestował, ale może któraś z Was już go zakupiła i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Miałam okazję pooglądać i podotykać go w sklepie.. wydawał mi się bardzo solidny, zwrotny (skrętne przednie koła z możliwością blokowania), funkcjonalny, no i całkiem nieźle się prezentuje. Od sprzedawcy nasłuchałam się o wielu zaletach tego modelu (z wad wymienił jedynie wagę), dlatego proszę o opinie innych osób, które użytkowały ten wózek choćby kilka tygodni.
Z góry Wam dziękuję za opinie
lacallie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:46   #2640
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vulcana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście wypowiedzieć się na temat wózka Zooper Waltz?
http://allegro.pl/wozek-zooper-waltz...218059371.html
Mój maluszek skończył 3-miesiące. Tak za niecały miesiąc chciałabym już zacząć używać spacerówki. A ten model wybrałam ze względu na wagę (7 kg), rozkładane oparcie do pozycji leżącej, dużą budkę rozkładaną aż do pałąka oraz wkładkę dla niemowlaka.
Będę wdzięczna za opinie na temat tego wózka
Jeżdżę Waltzem równo rok. Mały miał roczek jak go do niego przesadziłam. Wózek ma plusy i minusy. Plusem na pewno jest waga, rozkładane oparcie, baaaardzo pojemny kosz na zakupy, schowki, tapicerka łatwa do prania.
Dla mnie też ważna była ta budka zsuwana do pałąka i tu się zawiodłam- budka zaciąga się tylko, kiedy dziecko siedzi. Kiedy oparcie jest rozłożone na płasko, materiał budki jest na tyle krótki, że nie da się go całkiem do pałąka zaciągnąć. Zooper Waltz należy też niestety do tych sztywniejszych wózków, więc podjazd przez wyższe krawężniki wymaga zatrzymania się i podważenia wózka (im dziecko lżejsze, tym wiadomo, łatwiej, my już jesteśmy na tym etapie, że jest bardzo ciężko).
Oparcie i budka wózka są dość niskie. Dla takiego maluszka nawet rocznego, może do 1,5 roku jest ok, potem dziecko ma głowę ponad oparcie.
To co dla mnie z kolei jest olbrzymim plusem, to to, że Waltz jest bardzo zwrotny. Spokojnie można jechać slalomem, omijać dziury w chodniku. Z wielką łatwością prowadzi się go jedną ręką (to dla mnie było ważne, bo druga ręka zajęta jest prowadzeniem starszego dziecka ).
Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pisz
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.