Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 10:10   #1381
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witam!Ja już "po"- ha! Kroi się piękny dzień przy ćwiczeniach świeże powietrze wdzierało się do pokoju, ptaki darły gardła- więc czułam się świetnie. Zrobiłam:

Rozgrz.
Melissa Ultimate Body Weight Workout: Full Length (31:35)
Melissa Slim an sculpted arms
1 min. pajacyków
1 min.szybkich skoków wprzód i w tył
Rozciąganie


Planetgirl!
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:43   #1382
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

https://www.youtube.com/watch?v=MubYelZuilc lalala

Rozgrzewka
Thigh Exercises For Losing Fat by XHIT Daily
60 sek bieg w miejscu
Total Ab Workout: No More Muffin Top by XHIT Daily
60 sek jumping oblique twists
Inner Thigh Exercises For Toning by XHIT Daily
The Kim Kardashian Butt Workout by XHIT Daily
Rozciąganie
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:45   #1383
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Suuuper Agnieszko Set b. przyjemny- czy mam rozumieć, że wyciszasz filmiki z ćwiczeniami i dostosowujesz się do rytmu muzyki?
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 11:11   #1384
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Suuuper Agnieszko Set b. przyjemny- czy mam rozumieć, że wyciszasz filmiki z ćwiczeniami i dostosowujesz się do rytmu muzyki?

i dla Ciebie też
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:22   #1385
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witajcie
Ależ tutaj aktywnie dzisiajW takim razie ja też dorzucam listę od siebie:

Rozgrzewka Mel B
Pośladki Mel B
Nogi Mel B
Brzuch Mel B
Tiffoczki z obciążeniem
1 min. plank walkup
30 wznosów nóg z leżenia
40 skłonów bocznych z obc.
po 10 na stronę donkey kicks http://www.youtube.com/watch?v=D_rBMh2DkVo (jak w min. 0:40)
50 pajacyków
25 squat jumps
Rozciąganie


Tak sobie pomyślałam że spróbuję tydzień lub dwa porobić ćwiczenia z Mel B i zobaczyć jak moje ciało reaguje a co drugi dzień zamiast pojedyńczych ćwiczeń będzie cardio np z Melissą
Dzisiaj były pomiary i niestety przez moje podjadanie ubyło niewiele
Także biorę się do pracy bo brzuszysko stoi w miejscu i nie chce ruszyć

Planet witamy z powrotemI czekamy na nowinki świeżej mamusi
Brawa za tyle list o tak wczesnej porze
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:17   #1386
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ale ładnie od rana ćwiczycie

Werty a propos pogody właśnie słyszałam, że teraz chwilowa odwilż a potem na nowo siarczyste mrozy. Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. Śnieg już był, teraz może zaczynać się wczesna wiosna

Slonko w końcu ruszy. A wizualnie jak? Też bez poprawy? Czasem mimo, że te centymetry nie lecą to jednak ciało staje się bardziej zbite i jędrne. No i podjadaniu mówimy nie

Patrzyłam na dzisiejsze dwa dni challenge z Melissą. Szykuje mi się joga i pamiętna skakanka, która spowodowała chwilowy zanik sympatii do tego rodzaju ćwiczeń Ale co tam, będzie ciekawie
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:47   #1387
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ależ tutaj aktywnie dzisiajW takim razie ja też dorzucam listę od siebie:

Rozgrzewka Mel B
Pośladki Mel B
Nogi Mel B
Brzuch Mel B
Tiffoczki z obciążeniem
1 min. plank walkup
30 wznosów nóg z leżenia
40 skłonów bocznych z obc.
po 10 na stronę donkey kicks http://www.youtube.com/watch?v=D_rBMh2DkVo (jak w min. 0:40)
50 pajacyków
25 squat jumps
Rozciąganie


Tak sobie pomyślałam że spróbuję tydzień lub dwa porobić ćwiczenia z Mel B i zobaczyć jak moje ciało reaguje a co drugi dzień zamiast pojedyńczych ćwiczeń będzie cardio np z Melissą
Dzisiaj były pomiary i niestety przez moje podjadanie ubyło niewiele
Także biorę się do pracy bo brzuszysko stoi w miejscu i nie chce ruszyć

Planet witamy z powrotemI czekamy na nowinki świeżej mamusi
Brawa za tyle list o tak wczesnej porze
Pęknie zaszalałaś kobietko.

I ja również potrzebowałam zmiany.

No właśnie no nie podjadać mi tu noooooo przecież lato idzie i będziemy pokazywać swoje piękne ciała za niedługo. Ciii to przede wszystkim do mnie było bo ten ostatni tydzień to ufff ciężko było ciężko.

U nas w tamtym roku w marcu było kilka dni po 20 kilka stopni, zaraz zaraz czy to było w tamtym roku. Chyba straciłam rachubę w tym wszystkim. W każdym bądź razie tak było i to początkie jakoś na dodatek. A na fb przeglądając dzisiaj fotki natknęłam się na zdjęcia mojego męża z pierwszej wyprawy w tamtym roku gdy było 15 stopni uwaga z 16 marca. Noooo ja bym się nie obraziła gdyby było już po 16 stopni

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Ale ładnie od rana ćwiczycie

Werty a propos pogody właśnie słyszałam, że teraz chwilowa odwilż a potem na nowo siarczyste mrozy. Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. Śnieg już był, teraz może zaczynać się wczesna wiosna

Slonko w końcu ruszy. A wizualnie jak? Też bez poprawy? Czasem mimo, że te centymetry nie lecą to jednak ciało staje się bardziej zbite i jędrne. No i podjadaniu mówimy nie

Patrzyłam na dzisiejsze dwa dni challenge z Melissą. Szykuje mi się joga i pamiętna skakanka, która spowodowała chwilowy zanik sympatii do tego rodzaju ćwiczeń Ale co tam, będzie ciekawie
Właśnie właśnie ta wizualność się przede wszystkim liczy, już nawet tymi kg się tak nie przejmować trzeca a i nawet cm. Choć mordka cieszy jak lecą w dól.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:46
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 16:20   #1388
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja już w domu... jak na razie wrażenia pozytywne, ale oczywiście zobaczymy co będzie dalej . W każdym razie moc do ćwiczeń jest, tylko coś Melissa nas zaniedbuje.

Planet, pisz w wolnym czasie co i jak!

Dorzucam swój trening z dzisiaj: Fitness Blender: HIIT Cardio and Abs Workout - Insane At Home Fat Burner - Interval Cardio Training and Core, czyli mój pierwszy trening o najwyższym poziomie trudności, i to od razu 45 minut. Daje w kość .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2014-02-05 o 20:14
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:22   #1389
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dodaję od siebie listę:

Rozgrzewka
30 DCh day 18 HIIT to be fit! Melissa
30x wznosy nóg z leżenia z obc
po 40 skłonów bocznych z obc
30x Russian Twist z obc
60 sek wall squat
30 DCh day 17 Yoga Stretch and Recovery Melissa
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:34   #1390
PaulinaN91
Raczkowanie
 
Avatar PaulinaN91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 437
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witajcie Niedawno wróciłam do domu... Prysznic już za mną - teraz tylko łóżko na mnie czeka i może książka Dzisiejszy dzień był intensywny - do 16 praca, 16:30-17:30 zajęcia z wolontariatu, później pogaduchy i kino z przyjaciółką... Jestem padnięta więc dzisiaj nie poćwiczę... Ale każdy opuszczony trening nadrobię! powiem Wam, że nie mogę się nadziwić jak moje ciało wygląda - chodzi mi głównie o różnicę w ubraniach - kiedyś odznaczał się brzuszek, a teraz tylko jakaś niewielka jego część a nawet wcale go nie widać

brawa za ćwiczenia Dziewuszki dobranoc
__________________
"Nikt nie przejmie się Twoimi wymówkami. Nikt nie będzie współczuł Twojemu lenistwu. To Twój tyłek- rusz go!!!" Sylwia Szostak
PaulinaN91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:14   #1391
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dzieeeeń dobry
Brawa dla wszystkich za wczorajsze ćwiczenia, dzisiaj ma byc jeszcze lepiej! Proszę o piękne listy
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 10:01   #1392
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Dzieeeeń dobry
Brawa dla wszystkich za wczorajsze ćwiczenia, dzisiaj ma byc jeszcze lepiej! Proszę o piękne listy

A dobry dobry



A będą, będą ja zaraz się zabieram. Tzn. pewnie za jakieś pół godzinki bo muszę pocztę nadrobić no i listę zrobić co by porobić.


Mężuś przylatuje:sbanan :

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Rozgrzewka
Natural Brazilian Buttock Lift Exercises - Fitness Blender's Butt Lifting Workout by FB x 2 rundy
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/MagicNight/144009...8381481237582# po 20 razy każdo ćwiczenie - ostatnie z pierwszego rzędu na stojąco robiłam, z drugiego rzędu ostatnie z ciężarkami, z ostatniego rzędu środkowe normalnie na podłodze niestety nie mam piłki
Rozciąganie
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:51   #1393
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dołączam się do fanek ćwiczeń Tiffany .
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:13   #1394
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Dołączam się do fanek ćwiczeń Tiffany .
Witam, napisz coś o sobie.

Wylądował

A wy gdzie podziewacie się, a listy to gdzie?

__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:41   #1395
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Widzę, że nowa emotikona dodana

Aga ładnie od rana ćwiczysz. Fajnie że mąż wraca, już humor trochę poprawiony Ja oczywiście teraz się obijam i dopiero wieczorem wstawię swoją listę.

Jadłam dzisiaj naleśniki razowe ze szpinakiem i fetą Uwielbiam!
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:44   #1396
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Co to za brokuł Faktycznie, nowa emotka! Ciekawe, czy na Wielkanoc pojawią się jakieś zające

Ja od siebie melduję 6.2 km szybkiego marszu w terenie, a wieczorem planuję coś siłowego- pewnie to http://www.youtube.com/watch?v=hW3ffbdVOww plus jakiś HIIT

Super Gusiu, że masz już przy sobie męża!!!!!!!!
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:24   #1397
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witajcie, trochę Was podczytuję
Pare słów o mnie: Zaczynałam z Ewką daawno temu, potem były programy Jillian, Mel B, Tiffany, do tego wszelkie inne programy 30 day-cośtam, P90x, Tone it up, FB.. Pare miesięcy temu odkryłam Melissę i XHIIT, dosłownie pławię się w ich zestawach, do oza tym sama komponuję treningi i stawiam sobie nowe wyzwania
Uwielbiam też blogilates, Cassey jest bezlitosna Lubię zwłaszcza jej "challange", dają w kość kiedy nie mam czasu na dłuższy trening


Np. mój wczorajszy trening, z naciskiem na mięśnie brzucha
Melissa HIIT interval bodyweight workout (15min) --> super :tak:
Melissa intense 8 min abs
XHIIT total ab workout
tiffoczki
plank 60 sekund
rozciąganie

Przyjmiecie mnie?
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:05   #1398
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Widzę, że nowa emotikona dodana

Aga ładnie od rana ćwiczysz. Fajnie że mąż wraca, już humor trochę poprawiony Ja oczywiście teraz się obijam i dopiero wieczorem wstawię swoją listę.

Jadłam dzisiaj naleśniki razowe ze szpinakiem i fetą Uwielbiam!

Ja poproszę przepis

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Co to za brokuł Faktycznie, nowa emotka! Ciekawe, czy na Wielkanoc pojawią się jakieś zające

Ja od siebie melduję 6.2 km szybkiego marszu w terenie, a wieczorem planuję coś siłowego- pewnie to http://www.youtube.com/watch?v=hW3ffbdVOww plus jakiś HIIT

Super Gusiu, że masz już przy sobie męża!!!!!!!!
Brokuł w takim humorze to coś dla nas



Jeszcze nie ma go, będzie za jakieś 10 minut. A za to jaka podekscytowana jestem

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Witajcie, trochę Was podczytuję
Pare słów o mnie: Zaczynałam z Ewką daawno temu, potem były programy Jillian, Mel B, Tiffany, do tego wszelkie inne programy 30 day-cośtam, P90x, Tone it up, FB.. Pare miesięcy temu odkryłam Melissę i XHIIT, dosłownie pławię się w ich zestawach, do oza tym sama komponuję treningi i stawiam sobie nowe wyzwania
Uwielbiam też blogilates, Cassey jest bezlitosna Lubię zwłaszcza jej "challange", dają w kość kiedy nie mam czasu na dłuższy trening


Np. mój wczorajszy trening, z naciskiem na mięśnie brzucha
Melissa HIIT interval bodyweight workout (15min) --> super :tak:
Melissa intense 8 min abs
XHIIT total ab workout
tiffoczki
plank 60 sekund
rozciąganie

Przyjmiecie mnie?

Witam, pewnie że tak co nie sikoreczki.

To ja lecę do tego mego zguby
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:12   #1399
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Witajcie, trochę Was podczytuję
Pare słów o mnie: Zaczynałam z Ewką daawno temu, potem były programy Jillian, Mel B, Tiffany, do tego wszelkie inne programy 30 day-cośtam, P90x, Tone it up, FB.. Pare miesięcy temu odkryłam Melissę i XHIIT, dosłownie pławię się w ich zestawach, do oza tym sama komponuję treningi i stawiam sobie nowe wyzwania
Uwielbiam też blogilates, Cassey jest bezlitosna Lubię zwłaszcza jej "challange", dają w kość kiedy nie mam czasu na dłuższy trening


Np. mój wczorajszy trening, z naciskiem na mięśnie brzucha
Melissa HIIT interval bodyweight workout (15min) --> super :tak:
Melissa intense 8 min abs
XHIIT total ab workout
tiffoczki
plank 60 sekund
rozciąganie

Przyjmiecie mnie?
Oczywiście, że przyjmiemy!!! Nie wiem, czy Ciebie czasem nie pamiętam z daaaawnych postów w innych wątkach - nie robiłaś przypadkiem 6W6P od Jillian? Kiedyś byłam intensywną podczytywaczką działu Fitness, coś tam mi się kołacze

Melissa ma zestawy jak maliny- ja nie lubię marnowania czasu i jeśli już się poświęcam ćwiczeniom, to muszę się mocno zmęczyć
Sama przeszłam i przez Tone It Up, Xhita, Cassey, Jillian (cały Shred+ całe 6w6p) raz zrobiłam Insanity i jednak najlepiej mi się działa z Melissą

Aha, co do Tiffoczek to polecamy je robić z obciążeniem w rękach- nie większym niż 2 kg na rękę, bo to szybkie ruchy, hantel może spasc, nadwyrężyć nadgarstki itp. Także 2 lekkie hantelki i zobaczysz jaka różnica, jak to dopiero przyjemnie czuć pracę boków ciała

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Witam, pewnie że tak co nie sikoreczki.
No ba!

Lec, leć do Niego
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:40   #1400
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Jestem i ja
Dzisiaj spróbowałam ćwiczeń z I fazy Od Paulinki i nawet mi się spodobało :

http://www.youtube.com/playlist?list...reSGQCxBpitRVh
Melissa : Low impact:Abs/core
50 pajacyków
Plank - 1minutka 30 sec
Po 50 skłonów na boki


Oprócz tego wieczorkami będę machała brzuch z MelB Przejdę pierwszą fazę i zobaczę czy moje ciało w jakiś sposób zareagowało także Melissy na razie będzie mniej niestety
Dziewczyny brawa za Waszą aktywność
Guśka cieszę się że masz już swoją drugą połowę przy sobie
Camelia witaj u nas-widzę że swoje już przetestowałaś
Joanna-zapraszamy

Ja też przepis na naleśniki poproszę
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:03   #1401
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Uchu, ale się działo. Zaraz gdy zrobiłam wpis tutaj wyłączyłam strony wstałam patrzę przez okno a tam niespodzianka. Szczegółów Wam oszczędzę, ufff.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:32   #1402
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Przepis jest banalny Smażę naleśniki ( u mnie z mąki razowej żeby było minimalnie zdrowiej a i bardziej się można takimi najeść) a na patelni rozmrażam szpinak. Jak już jest rozmrożony to dodaję pieprz, sól, czosnek. Potem jeszcze ser feta i czekam aż się prawie całkowicie rozpuści. Nakładam farsz na naleśniki i zwijam w rulony

Camelia witaj u nas, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej
Jeszcze się trochę poobijam a o 20 pewnie zacznę ćwiczyć.
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:14   #1403
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

U mnie dzisiaj trochę odpoczynku właściwie, bo te ostatnie dwa dni to była za duża dawka chyba :

Fitness Blender: Easy Warm Up Cardio Workout
Fitness Blender: Remix: Fast and Slow Cardio Intervals - Fun Fat Burning Cardio Workout
8 min buns
Tiffany: 10min booty shaking
Fitness Blender: Quick Cool Down Stretching Workout Routine


Noisy, u mnie też dzisiaj szpinakowo było!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:19   #1404
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Przepis jest banalny Smażę naleśniki ( u mnie z mąki razowej żeby było minimalnie zdrowiej a i bardziej się można takimi najeść) a na patelni rozmrażam szpinak. Jak już jest rozmrożony to dodaję pieprz, sól, czosnek. Potem jeszcze ser feta i czekam aż się prawie całkowicie rozpuści. Nakładam farsz na naleśniki i zwijam w rulony

Camelia witaj u nas, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej
Jeszcze się trochę poobijam a o 20 pewnie zacznę ćwiczyć.

Yyyy, do jakiej fazy ten serek ma być rozpuszczony i ile tego czosnku?

Co myslicie o tym:http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ /przepis-szarlotka-owsiano-razowa,104577.html? Slonko coś dla Ciebie. PS. po smaker .pl jest odstęp bo mi się tu czaszki pojawiały

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Pięknie ćwiczycie, ja chyba potrzebuje dłuższego odpoczynku. bolą mnie kości biodrowe już od jakiegoś czasu.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2014-02-06 o 19:18
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:27   #1405
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Czarnulka dzięki za przepis-może kiedyś wypróbuję
Connff brawa za ćwiczonka
Duszku czekamy na Twoją super listęA naleśniki na pewno wypróbuję
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:32   #1406
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie


Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Oczywiście, że przyjmiemy!!! Nie wiem, czy Ciebie czasem nie pamiętam z daaaawnych postów w innych wątkach - nie robiłaś przypadkiem 6W6P od Jillian? Kiedyś byłam intensywną podczytywaczką działu Fitness, coś tam mi się kołacze

Melissa ma zestawy jak maliny- ja nie lubię marnowania czasu i jeśli już się poświęcam ćwiczeniom, to muszę się mocno zmęczyć
Sama przeszłam i przez Tone It Up, Xhita, Cassey, Jillian (cały Shred+ całe 6w6p) raz zrobiłam Insanity i jednak najlepiej mi się działa z Melissą

Aha, co do Tiffoczek to polecamy je robić z obciążeniem w rękach- nie większym niż 2 kg na rękę, bo to szybkie ruchy, hantel może spasc, nadwyrężyć nadgarstki itp. Także 2 lekkie hantelki i zobaczysz jaka różnica, jak to dopiero przyjemnie czuć pracę boków ciała
Robiłam 6W6P i udzielałam się bardzo intensywnie Nadal podczytuję wątki fitnessowe i stwierdziłam że się odezwę
Powiem Ci, że próbowałam robić Tiffoczki z obciążeniem 1,5 kg, jest idealnie Teraz mam przy sobie tylko 5-kilówki i chyba bym się zabiła :P

Dziś poćwiczone:
XHIIT Fat Blasting Cardio Workout (wg. mnie to nie cardio )
Melissa Exercise Tummy Tuck
XHIIT Kim Kardashian Butt
XHIIT Victoria's secret abs
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 20:38   #1407
PaulinaN91
Raczkowanie
 
Avatar PaulinaN91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 437
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Jestem i ja Dzisiaj poćwiczyłam: http://www.youtube.com/watch?list=PL...&v=IyiNDSpFfW0 Niestety znowu nie zrobiłam całego zestawu :/ W połowie zrobiło mi się bardzo nieodobrze - chyba za krótko odczekałam po posiłku.Generalnie średnio zadowolona jestem z siebie w tej fazie No ale cóż. Ważne, że w ogóle się ruszam W pracy ciut lepiej - mam nadzieję, że będzie zmierzać w dobrym kierunku Teraz czas na prysznic i łóżko z książką Jutro na szczęście już piątek - szybko przemknął mi ten tydzień Teraz czas na odpoczynek Miłego wieczorku
__________________
"Nikt nie przejmie się Twoimi wymówkami. Nikt nie będzie współczuł Twojemu lenistwu. To Twój tyłek- rusz go!!!" Sylwia Szostak
PaulinaN91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:13   #1408
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ok, już po

Rozgrzewka
30 DCh Day 19 Dumbbell Interval Sculpt
10x burpees
30 DCh Day 20 Belly Fat Banisher Ab and Fat Burn HIIT bardzo fajny zestaw, głównie ze względu na nowe ćwiczenia, których wcześniej nie wykonywałam To nic, że przy pierwszym ćwiczeniu: "rowerku jednostronnym" myślałam że umrę...
10x burpees
po 30 skłonów bocznych z obc
15x przysiady klasyczne z obc
10x burpees
Rozciąganie

Connff high five! Szpinak uwielbiam, żałuję, że spróbowałam go dopiero jak poszłam na studia
Czarnula ser rozpuszczam do momentu jak zostaną takie kawałeczki 0.5cm. Nie lubię jak jest całkiem rozpuszczony. Ale to już zależy od upodobań A czosnek daję granulowany i sypię go dosyć porządnie. Na oko, taka pierzynka na całym szpinaku. Świeżego czosnku pewnie trzeba by dać tak ze 2-3 ząbki.
A w tym przepisie na szarlotkę, to coś sama autorka wspomina, że nie bardzo jej posmakowało...
Camelia brawa za ćwiczenia Aż sobie weszłam na filmiki z xhita żeby sobie przypomnieć dziewczyny. Coś mało teraz wrzucają tych zestawów.
Paulina niestety właśnie trzeba uważać na te treningi po jedzeniu. Dla mnie czasem nawet 1.5h to za mało Co czytasz?
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:28   #1409
PaulinaN91
Raczkowanie
 
Avatar PaulinaN91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 437
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Ok, już po

Rozgrzewka
30 DCh Day 19 Dumbbell Interval Sculpt
10x burpees
30 DCh Day 20 Belly Fat Banisher Ab and Fat Burn HIIT bardzo fajny zestaw, głównie ze względu na nowe ćwiczenia, których wcześniej nie wykonywałam To nic, że przy pierwszym ćwiczeniu: "rowerku jednostronnym" myślałam że umrę...
10x burpees
po 30 skłonów bocznych z obc
15x przysiady klasyczne z obc
10x burpees
Rozciąganie

Connff high five! Szpinak uwielbiam, żałuję, że spróbowałam go dopiero jak poszłam na studia
Czarnula ser rozpuszczam do momentu jak zostaną takie kawałeczki 0.5cm. Nie lubię jak jest całkiem rozpuszczony. Ale to już zależy od upodobań A czosnek daję granulowany i sypię go dosyć porządnie. Na oko, taka pierzynka na całym szpinaku. Świeżego czosnku pewnie trzeba by dać tak ze 2-3 ząbki.
A w tym przepisie na szarlotkę, to coś sama autorka wspomina, że nie bardzo jej posmakowało...
Camelia brawa za ćwiczenia Aż sobie weszłam na filmiki z xhita żeby sobie przypomnieć dziewczyny. Coś mało teraz wrzucają tych zestawów.
Paulina niestety właśnie trzeba uważać na te treningi po jedzeniu. Dla mnie czasem nawet 1.5h to za mało Co czytasz?
Rani Manicka "Japońska parasolka" - bardzo fajna książka, polecam Kupiłam ją w biedronce za 10 zł
__________________
"Nikt nie przejmie się Twoimi wymówkami. Nikt nie będzie współczuł Twojemu lenistwu. To Twój tyłek- rusz go!!!" Sylwia Szostak
PaulinaN91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:35   #1410
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Po lekkim posiłku godzinka po cięższym nawet i 2. No to nie próbuje przepisu, a miałam ochote jutro go zrobić. Mam ochotę coś pokombinować z jakimiś pysznościami.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 16:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.