tatuaż pomocy :( foto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 13:02   #1
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Unhappy

tatuaż pomocy :( foto


Witam

Miesiąc temu zrobiłam tatuaż w niby profesjonalnym studiu... Niestety nie jest on chyba za dobrze wykonany. Jak widać na zdjęciu w niektórych miejscach tusz wyblakł i nie ma go w ogóle, a w niektórych jest go aż za dużo ;/ Do tego te szare smugi wokół konturu... Tatuaż jest w widocznym miejscu. Proszę o pomoc co można z tym zrobić. Czy wybrać się do studia w którym został zrobiony po reklamacje ? Czego mogę się spodziewać ze strony studia? Proszę o pomoc ! Myślałam, że w studiu z napisem nie powinno być problemu, jak można coś takiego spartolić Nie chce wiedzieć jak ten tatuażysta robi większe tatuaże (((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140306_120206.jpg (43,4 KB, 1303 załadowań)
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:33   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Witam

Miesiąc temu zrobiłam tatuaż w niby profesjonalnym studiu... Niestety nie jest on chyba za dobrze wykonany. Jak widać na zdjęciu w niektórych miejscach tusz wyblakł i nie ma go w ogóle, a w niektórych jest go aż za dużo ;/ Do tego te szare smugi wokół konturu... Tatuaż jest w widocznym miejscu. Proszę o pomoc co można z tym zrobić. Czy wybrać się do studia w którym został zrobiony po reklamacje ? Czego mogę się spodziewać ze strony studia? Proszę o pomoc ! Myślałam, że w studiu z napisem nie powinno być problemu, jak można coś takiego spartolić Nie chce wiedzieć jak ten tatuażysta robi większe tatuaże (((
Idź do nich oczywiście, bo napis jest ewidentnie spieprzony. Zapytaj, co Ci proponują - pewnie będą chcieli to jakoś obrysować, żeby zakryć rozlany tusz, ale na Twoim miejscu poszłabym najpierw do innego - naprawdę dobrego studia i zapytała co z tym można zrobić. Tatuatorowi, który robił to dzieło nie dałabym się już dotknąć, ale zażądałabym zwrotu kosztów z naprawy tego w innym studio.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:37   #3
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Idź do nich oczywiście, bo napis jest ewidentnie spieprzony. Zapytaj, co Ci proponują - pewnie będą chcieli to jakoś obrysować, żeby zakryć rozlany tusz, ale na Twoim miejscu poszłabym najpierw do innego - naprawdę dobrego studia i zapytała co z tym można zrobić. Tatuatorowi, który robił to dzieło nie dałabym się już dotknąć, ale zażądałabym zwrotu kosztów z naprawy tego w innym studio.
Zgadzam się z powyższym, autorko posłuchaj rady mpt tatuaż jest ewidentnie spartolony.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:59   #4
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Co tutaj jest napisane, bo nie mogę odczytać?
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:02   #5
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;45467701]Co tutaj jest napisane, bo nie mogę odczytać?[/QUOTE]
No fear?
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:13   #6
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

a to nie jest tak, że po jakimś czasie trzeba tatuaż poprawić?
Z tego co wiem to po tym jak odpadną strupki to trzeba iść na poprawkę, bo wtedy widać gdzie tusz nie złapał.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 17:51   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
a to nie jest tak, że po jakimś czasie trzeba tatuaż poprawić?
Z tego co wiem to po tym jak odpadną strupki to trzeba iść na poprawkę, bo wtedy widać gdzie tusz nie złapał.
Przecież tutaj tusz się rozlał, nie ma czego poprawiać.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 18:23   #8
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
No fear?
Tak no fear jest napisane, przepraszam, że do góry nogami ;P

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Dziękuję bardzo za rady Teraz już wiem, że to na pewno błąd tego co wytatuował. Napisałam dzisiaj do studia maila ze zdjęciem, teraz czekam na odpowiedz... Ciekawe co odpiszą Oczywiście nie chcę żeby ten sam tatuażysta poprawiał mi tatuaż, wole nie myśleć jak by wyglądał gdyby jeszcze bardziej mi go rozlał... Najgorsze, że tatuaż jest z boku na ręce, więc w widocznym miejscu i nie chciałabym go pogrubiać albo zakrywać jakimś obrazkiem, chciałam tam tylko delikatny napis... Ehhh niby taki prosty tatuaż a same problemy Najchętniej bym go usunęła i zrobiła nowy ;/ Jeszcze pytanko Tatuaż wciąż mi się marszczy, a minął już miesiąc, czy to normalne ?
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 19:14   #9
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Przecież tutaj tusz się rozlał, nie ma czego poprawiać.

fakt, skupiłam się na miejscach, w których go brakuje.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:27   #10
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

https://www.facebook.com/PaulinaPapi...type=3&theater
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:33   #11
Dolce_far_niente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Czasami takie slady pozostaja po strupkach ale tutaj to maly napis wiec nie mialo prawa byc ich duzo. Jedyne co moga zrobic to przejechac jeszcze raz i pogrubic go troche.
Dolce_far_niente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 20:35   #12
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Tatuaż wciąż mi się marszczy, a minął już miesiąc, czy to normalne ?
Taki mały tatuaż powinien zagoić się w max. 2 tygodnie
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:45   #13
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Hmm... A wszystko robiłam zgodnie z zaleceniami... Przemywałam, szare mydło, Bepanthen, nadal smaruje chociaż już miesiąc minął.

Dostałam odpowiedz ze studia... Zapraszają mnie na poprawke w poniedziałek... Nie wiem czy jest sens tam jechać, nie chce poprawiać w tym studiu, boje się A z drugiej strony nie chce tego tak zostawić... Niech wiedzą, że schrzanili ... Co mnie podkusiło z tym tatuażem
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:47   #14
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Hmm... A wszystko robiłam zgodnie z zaleceniami... Przemywałam, szare mydło, Bepanthen, nadal smaruje chociaż już miesiąc minął.

Dostałam odpowiedz ze studia... Zapraszają mnie na poprawke w poniedziałek... Nie wiem czy jest sens tam jechać, nie chce poprawiać w tym studiu, boje się A z drugiej strony nie chce tego tak zostawić... Niech wiedzą, że schrzanili ... Co mnie podkusiło z tym tatuażem
Do poniedzałku trochę czasu - może spróbuj skonsultować się z innymi tatuażystami, może akurat usłyszysz coś ważnego.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 23:30   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

ja bym nie ryzykowała i poprawiłabym gdzie indziej ;p bo serio jest tragicznie a litery, napisy to ciężko poprawić
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:15   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Hmm... A wszystko robiłam zgodnie z zaleceniami... Przemywałam, szare mydło, Bepanthen, nadal smaruje chociaż już miesiąc minął.

Dostałam odpowiedz ze studia... Zapraszają mnie na poprawke w poniedziałek... Nie wiem czy jest sens tam jechać, nie chce poprawiać w tym studiu, boje się A z drugiej strony nie chce tego tak zostawić... Niech wiedzą, że schrzanili ... Co mnie podkusiło z tym tatuażem
Idź dzisiaj do innego tatuatora, najlepiej zapytaj na wątku zbiorczym o kogoś polecanego z Twojego miasta i zapytaj, co on by z tym zrobił. Skonfrontuj to z propozycją Twojego oprawcy i powiedz im, że mają do wyboru oddać Ci pieniądze za poprawkę gdzie indziej albo dochodzić kwestii reklamacji w sądzie. To jest tak samo źle wykonana usługa jak każda inna. To, że podpisujesz zgodę nie znaczy, że mogą bezkarnie spieprzyć sprawę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:18   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Idź dzisiaj do innego tatuatora, najlepiej zapytaj na wątku zbiorczym o kogoś polecanego z Twojego miasta i zapytaj, co on by z tym zrobił. Skonfrontuj to z propozycją Twojego oprawcy i powiedz im, że mają do wyboru oddać Ci pieniądze za poprawkę gdzie indziej albo dochodzić kwestii reklamacji w sądzie. To jest tak samo źle wykonana usługa jak każda inna. To, że podpisujesz zgodę nie znaczy, że mogą bezkarnie spieprzyć sprawę.
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:08   #18
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Idź dzisiaj do innego tatuatora, najlepiej zapytaj na wątku zbiorczym o kogoś polecanego z Twojego miasta i zapytaj, co on by z tym zrobił. Skonfrontuj to z propozycją Twojego oprawcy i powiedz im, że mają do wyboru oddać Ci pieniądze za poprawkę gdzie indziej albo dochodzić kwestii reklamacji w sądzie. To jest tak samo źle wykonana usługa jak każda inna. To, że podpisujesz zgodę nie znaczy, że mogą bezkarnie spieprzyć sprawę.

Dziękuję tak zrobię, tylko, że ja nic w tym studiu nie podpisywałam... Nic mi nie dali do podpisania.
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:12   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Dziękuję tak zrobię, tylko, że ja nic w tym studiu nie podpisywałam... Nic mi nie dali do podpisania.
To już masz na nich haka. Bo powinni byli.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 14:27   #20
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To już masz na nich haka. Bo powinni byli.
To powinni coś dać do podpisania? Ja jak byłam w jednym z dwóch studiów tatuażu mających najlepszą opinię w moim mieście, to też nic nie podpisywałam. No tylko dałam swój podpis przy wpłacaniu zaliczki tydzień wczesńeij
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:40   #21
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To już masz na nich haka. Bo powinni byli.
ja mam za sobą chyba ok 30 sesji tatuaży za sobą (także za granicą) i nigdy niczego również nie podpisywałam - nikt ze znajomych moich również...
Co miałabym właściwie podpisać?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:44   #22
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja mam za sobą chyba ok 30 sesji tatuaży za sobą (także za granicą) i nigdy niczego również nie podpisywałam - nikt ze znajomych moich również...
Co miałabym właściwie podpisać?
Podpisuje to się jedynie, gdy tatuuje się osoba niepełnoletnia i podpisuje umowę rodzic.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:48   #23
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Podpisuje to się jedynie, gdy tatuuje się osoba niepełnoletnia i podpisuje umowę rodzic.

być może - niemniej jednak żaden ze znanych mi osobiście tatuażystów nie wytatuuje osoby niepełnoletniej - niezależnie czy jest zgoda rodziców czy nie...
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:15   #24
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Ja przy piercingu podpisywałam, że nie mam uczulenia na żadne cuda, że nie mam chorób, które mogłyby stanowić zagrożenie i że jestem świadoma tego, że robię sobie piercing czyli "uszkadzam ciało" - coś w ten deseń, nie pamiętam dokładnie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:33   #25
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja przy piercingu podpisywałam, że nie mam uczulenia na żadne cuda, że nie mam chorób, które mogłyby stanowić zagrożenie i że jestem świadoma tego, że robię sobie piercing czyli "uszkadzam ciało" - coś w ten deseń, nie pamiętam dokładnie.
Bardzo rozsądne.
Niestety (lub stety) w Polsce salony tatuażu podchodzą pod tę samą kategorię co zakłady fryzjerskie i kosmetyczne.
Z urzędowego punktu widzenia zrobienie tatuażu to coś bliżej regulacji brwi niż zabiegowi medycznemu z przerwaniem ciągłości tkanek.

a co do pytania - ja bym bezwzględnie zapytała innych tatuażystów (dobrych) - tylko licz się z tym, że niektórzy z reguły nie bawią się w poprawki czy covery, a juz mailowo mogą w ogóle nie odpowiedzieć dostając dziesiątki wiadomości dziennie
Jakbyś napisała skąd jesteś - byłoby łatwiej kogoś podpowiedzieć.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:41   #26
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Taki mały tatuaż powinien zagoić się w max. 2 tygodnie
Ja mam jeden podobnych rozmiarów i goił się dłużej, a robiłam w jednym z najlepszych salonów w Krakowie, więc zupełnie się z tym nie zgadzam Może, ale nie musi.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
To powinni coś dać do podpisania? Ja jak byłam w jednym z dwóch studiów tatuażu mających najlepszą opinię w moim mieście, to też nic nie podpisywałam. No tylko dałam swój podpis przy wpłacaniu zaliczki tydzień wczesńeij
Ja także nic nie podpisywałam i nie słyszałam, żeby ktokolwiek w tym salonie podpisywał. A ma bardzo dobre opinie w moim mieście
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:59   #27
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Bardzo rozsądne.
Niestety (lub stety) w Polsce salony tatuażu podchodzą pod tę samą kategorię co zakłady fryzjerskie i kosmetyczne.
Z urzędowego punktu widzenia zrobienie tatuażu to coś bliżej regulacji brwi niż zabiegowi medycznemu z przerwaniem ciągłości tkanek.

a co do pytania - ja bym bezwzględnie zapytała innych tatuażystów (dobrych) - tylko licz się z tym, że niektórzy z reguły nie bawią się w poprawki czy covery, a juz mailowo mogą w ogóle nie odpowiedzieć dostając dziesiątki wiadomości dziennie
Jakbyś napisała skąd jesteś - byłoby łatwiej kogoś podpowiedzieć.
Jestem z Trójmiasta
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:41   #28
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

wg mnie to proces gojenia po prawej stronie nie zakończył się..ale napis zjechany
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:51   #29
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Cytat:
Ja mam jeden podobnych rozmiarów i goił się dłużej, a robiłam w jednym z najlepszych salonów w Krakowie, więc zupełnie się z tym nie zgadzam Może, ale nie musi.
Noo może i tak, mówiłam oceniając po sobie bo też mam podobnych rozmiarów, tzn. nie tak szeroki, ale że to nie napis tylko coś z wypełnieniem, no to więcej tuszu na to pojszło i bardziej skóra 'rozorana' była, a i tak mi się zagoiło w 2 tygodnie, to myślałam że taki napis podobnie
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:07   #30
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: tatuaż pomocy :( foto

Drogie wizażanki... Jutro idę na poprawę tatuażu do innego studia, po odmówieniu poprawki tatuażu w tamtym studiu, ewidentnie mnie olali i przestali się odzywać... Myślicie, że da się to jeszcze jakoś załatwić ? Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy za zepsuty tatuaż ?
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 10:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.