Województwo Pomorskie - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 15:55   #4501
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
a powiedz mi, czy te smietanfixy sa potrzebne? czy mozna je zastapic zelatyna? (bo jak rozumiem te fixy sa po to aby usztywnic smietane? i czemu ich az tyle trzeba?)
Moim zdaniem możesz ich wcale nie używać. Śmietan-fixy są po to, żeby mieć pewność, że śmietana się ubije. A trzeba ich aż tyle, bo tyle zaleca producent. Ja bym to pominęła całkowicie. Kiedyś ubijałam bez śmietan-fixów i dobrze było Serniki też piekłam bez Sernixów i też dobrze było

A co do kaloryczności to powiem Ci, że nie mam pojęcia ile tego jest, ale jak czytam, że kawa latte ma tyle samo kalorii, co kawałek pizzy, a łyżeczka ketchupu tyle samo cukru, co czekoladka, to już niczym się nie przejmuję Dodam też, że nie jest się w stanie wcisnąć więcej niż dwa kawałki pod rząd, więc nie ma obaw, że przytyjesz
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:59   #4502
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hejjj hooop! Trzeba podciagnac watek do gory

Witam wszystkie pomorzanki.

Tak po prawdzie, przyszlam sie tylko przywitac.
Nie mam za bardzo nic nowego do powiedzenia, bo niestety caly moj dzien zajmuje praca. Po pracy dom.
Tylko weekendy sa dla mnie jakas atrakcja, min fajerwerki o 22 na plazy - cos niesamowitego !

Agatko - jak poszukiwania pracy? Masz cos na oku? a moze masz juz prace

Dorotko - przepraszam, ale ja nie w temacie byc moze jestem. Mieszkasz juz w nowym mieszkaniu?
I jaaaaaak? Moze masz jakies fotki?


Aaaa! A propos zdjec. Byc moze od nowego miesiaca bede miala juz moja upragniona cyfrowke, niah, niah, niah
W zwiazku z tym jak tylko bede miala czas, bede wam wklejac fotki z mojego slicznego miasteczka

Neissi - ciacho Krowka - zapowiada sie pysznie! Buuu a mi sie akurat skonczyl gaz. Nie moge sama nic zrobic, bo butla jest taka ciezka, nawet pusta, wiec nic mi nie pozostalo jak czekac na mojego Krzysia, az wroci z Wloch



Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 13:09   #4503
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ooo asiaaaa witamy witamy
co do pracy to mam kilka propozycji nma oku, dokumenty już dostarczone i trzeba czekać czy mnie zaproszą na rozmowę czy mnie oleją powiem szczerze troche sie podminowałam, bo składałam przed wyjazdem papiery do urzędu skarbowego bo szukali kogoś, spełniałam wszystkie wymagania, a niestety nie wzięli mojej kandydatury pod uwagę...pewnie to przez to, że nie mam w zasadzie żadnego doświadczenia, więc będzie mi trudniej od razu coś fajnego znaleźć...jeśli nie będzie mi szło, to zarejestruje się do PUP i pójdę na jakiś staż (choć nie ukrywam, że wolałabym już jakoś lepiej zarabiać a nie 400 zł na stażu, ale skoro nie będzie innego wyjścia... to co mi pozostanie?)
ech koniec użalania się...życze miłego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:45   #4504
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

grin_ajz staże załatwiane przez PUP są z reguły bezpłatne, więc lepiej znaleźć sobie jakąś prackę na wasną rękę

Joasiu przykro mi z powodu Twojej pustej butli, ale obiecałam Nesce, więc podaję kolejny smakowity przepisik

Dzisiaj pomysł na... białą kiełbasę w piwie

Składniki (4 porcje):

8 lasek parzonej białej kiełbasy
2 średnie cebule
1 butelka piwa Tatra Mocne
olej do smażenia

Przybory:
średnia brytfanna
patelnia z przykrywką

Myjemy kiełbasę, osuszamy i podsmażamy pod przykryciem z każdej strony na patelni z olejem. Podsmażoną kiełbasę przekładamy do brytfanny. Cebulę obieramy, myjemy i kroimy w piórka, a następnie podsmażamy na oleju na tej samej patelni, na której była kiełbasa. Podsmażamy pod przykryciem tak długo, aż cebula zrobi się przeźroczysta. Gotową cebulę, razem z tłuszczem spod niej, przekładamy do brutfanny na wierzch kiełbasy. Pod brytfanną podświecamy gaz i wlewamy tyle piwa, ile trzeba, żeby zakryć kiełbasę. Wystarczy, że będzie w piwie do połowy, ale ja na ogół wlewam tyle, żeby zakryć ją niemal całą, bo piwo i tak potem częściowo wyparuje. Tuż po wlaniu do brytfanny, piwo będzie się bardzo pienić, ale za chwilę przestanie. Doprowadzamy wszystko do wrzenia, a następnie przykrywamy, zmniejszamy gaz i dusimy aż kiełbasa będzie dobra (około 30minut).
Nie dodajemy żadnych przypraw, bo kiełbasa sama w sobie jest już wystarczająco przyprawiona. Efekt końcowy zależy w dużej mierze od jakości kiełbasy, ale to trzeba wypróbować metodą prób i błędów.

Jak widzicie, przepis jest tak prosty, że spokojnie można takie zadanie powierzyć mniej wprawnym uzytkownikom kuchni

A Wy macie jakieś fajne wypróbowane przepisy? Chętnie poeksperymentuję z czymś nowym A może chcecie przepis na mój tort bananowy (mniej kaloryczny) lub ekspresowy tort śmietanowy?
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:24   #4505
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

jak to bezpłatne..z tego co ja się orientuje, pracodawca nic nie płaci a i owszem ale PUP płaci tyle ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych czyli z punktu widzenia pracodawcy ma darmową siłe roboczą, ale nie jest tak,że pracuje się za darmochę
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:49   #4506
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej Tak jak mówi Agata, Urząd płaci stażowe - wiem bo byłam na stażu
Trzymam kciuki, a składasz tylko w swoim mieście czy może gdzieś dalej?
Chyba też muszę rozejrzeć się za czymś konkretniejszym, życie ciężkie

Neissi dziękuję za przepisiki, ciacho z tego co opisujesz musi być pyszne a i kiełbaska na pewno także mniam mniam już mi ślinka cieknie. Co do przepisów to mam ogromną ilość różnych różniastych- oczywiście tych wypróbowanych i smacznych, więc jeśli jesteś chętna (może ktoś jeszcze chce?) to mogę podesłać na maila.
Aha napisz więcej przepisików na te ciacha

Asiu nareszcie sie odezwałaś My już od dawna mieszkamy, praktycznie od czerwca, narazie skończyliśmy mały (minimalny ) remont, tak aby tylko mieszkać, w końcu to nie nasze mieszkanie i nie na długo. Mówisz aparacik? no no czekamy na fotki.
Wybieram sie niedługo na wesele przyjaciółki i jestem na etapie poszukiwania jakiś fajnych kiecek, mam kilka na oku ale jeszcze czekam bo ślub na początku października więc jeszcze troszkę czasu jest. Myślę że pójdę też do fryzjera na jakieś "szaleństwo" n a głowie a co tam raz się żyje Byłam z mojego Łukasza siostrami w nowo otwartym klubie fryzjerskim "Alternative" świetny - polecam, byłam miło zaskoczona, więc tam sie wybiorę ale to na początku września jak włoski mi podrosną no chyba że coś mnie podkusi i pójdę wcześniej, myślałam też o zmianie koloru na włosach hmmmm no nie wiem ciężko mi się przekonać.
ok lecę na allegro cosik pooglądać. Potem wpadnę papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 20:26   #4507
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ech neska nic mi nie mow o allegro..ja juz od 2 tyg czekam na sukienke, ktora tez na wesele sobie zamowilam...niby dziewczyna wyslala, ale zwrot miala i ze znowu mi wysle..jak jutro jej nie dostane to dzwonie do niej, bo to juz przechodzi ludzkie pojecie....
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 20:47   #4508
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Wiem wiem jak to jest Sama kupuję i sprzedaję, niektorzy przesadzają, a pochwal się jaką kupiłaś??
dobranoc zmykam do łózia
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:15   #4509
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Może coś się pozmieniało na lepsze w tych PUPach Kiedy ja byłam na stażu, to człowiek się cieszył, że jeszcze dopłacać nie każą A potem powiedzieli, że wyczerpaliśmy swój limit i nie należą się nam żadne szkolenia ani staże przez najbliższy rok.

Neska masz jakiś fajny przepis na gulasz z kurczaka lub jakieś przepisy z zastosowaniem piersi z indyka? Wielu przypraw nie mogę. Jutro zrobię spis, których nie mogę żeby ułatwić Ci selekcję

Właśnie grin_ajz, pochwal się jaką kupiłaś
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:16   #4510
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Heloo

Dorota- jak masz ciekawe i sprawdzone przepisy, to poprosze -
asia@multi-ip.pl
A jaka kiecke chcesz kupic? Dluzsza czy krotsza? Jaki kolor?
Jej, jak ja dawno nie bylam na slubie! Wybralabym sie...

Napiszesz cos wiecej o "Alternative"? Gdzie sie znajduje i jakie sa ceny?
Boje sie troche 'zdradzic' "Bogne", chociaz oststnio jak bylam -w grudniu- to troche sie rozczarowalam...No, ale byc moze Wiesia miala zly dzien, zdarza sie.

Agata - glowa do gory. Poczatki zawsze sa trudne /ale dobrze to wrozy/. Jak to jest z tym stazem, jestes zobowiazana jakas umowa? Czy mozesz zrezygnowac w dowolnym czasie?
Aaaaa wlasnie, wlasnie, Agata, pochwal sie sukienka!

Kurcze! Kawa mi sie skonczyla i tak od rana sie snuje po mieszkaniu lekko zamroczona. Nawet Pudelka inaczej sie czytalo

Milego dnia dziewczyny!
Jeszcze tylko dzis i weekendHuurrraaaaaa !!!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:39   #4511
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello
Asiu ale ja nie jestem na stażu, narazie jeszcze szukam pracy na własną rękę, a jak dopiero nie będzie mi szło to wtedy sę zarejestruje do PUP i może mi staż zaproponują wiem tyle, że umowa na staż jest zawierana z PUP i może być od pół roku do roku chyba...nie wiem jak wygląda sprawa z rozwiązaniem przedwczesnym tej umowy, bo w zasadzie jeszcze to mnie nie interesowało, bo nie jest mi potrzebne

co do sukienki, daje mam fotki z aukcji, takie dosć słabe są ale coś tam widać

asiu oprocz pudelka czytaj tez kozaczka..wiecej niusów, ostatnio mam wrażenie, że pudelek ściąga plotki właśnie stamtąd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suk.jpg (63,0 KB, 3 załadowań)
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 18:40   #4512
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hello
Asiu ale ja nie jestem na stażu, narazie jeszcze szukam pracy na własną rękę, a jak dopiero nie będzie mi szło to wtedy sę zarejestruje do PUP i może mi staż zaproponują wiem tyle, że umowa na staż jest zawierana z PUP i może być od pół roku do roku chyba...nie wiem jak wygląda sprawa z rozwiązaniem przedwczesnym tej umowy, bo w zasadzie jeszcze to mnie nie interesowało, bo nie jest mi potrzebne

co do sukienki, daje mam fotki z aukcji, takie dosć słabe są ale coś tam widać

asiu oprocz pudelka czytaj tez kozaczka..wiecej niusów, ostatnio mam wrażenie, że pudelek ściąga plotki właśnie stamtąd
Wiem wiem, Agata, ze dopiero szukasz pracy. Pytam z ciekawosci o ten staz.
Kiedys sama zstanawialam sie nad stazem w banku Millennium /wtedy, gdy studiowalam ekonomie/, ale w koncu sie rozmyslilam...

Mam nadzieje, ze znajdziesz cos ciekawego. Cierpliwosci.

Co do plotkarskich stron, owszem porocz Pudelka czytam kozaczka, egoistow i lansik oraz dwie zagraniczne stronki Czesto plotki sie powtarzaja, ale coz. Przyzwyczailam sie juz do tej codziennej prasy


Ja wlasnie ogarnelam chate. Teraz zabieram sie za krzyzowke /kupilam sobie moja pierwsza wykreslanke francuska/ i bede tak 'zabijac' czas do 21.
Potem ide na fajerwerki. Szkoda, ze nie mam jeszcze aparatu- pokazalabym wam jaki nieziemski jest ten spektakl fajerwerkow. Coz, moze za tydzien.

Milego wieczorka, dziewczyny.

Pozdrawiam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 20:35   #4513
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a te fajerwerki to z jakiej okazji sa?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 22:22   #4514
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
a te fajerwerki to z jakiej okazji sa?

Z okazji wakacji

Heh, dzis, jak nigdy, ubralam sie w dres i pomaszerowalam na plaze z przekonaniem, ze bedzie tam tlum gapiow i nikt nie bedzie na mnie zwracal uwagi....a tu niespodzanka! Dzis nie bylo spektaklu! I tak przechadzalam sie w tym dresie pomiedzy elegancja przyodziana w swiecace suknie czy 'dekoldy do kolan'
Troche niezrecznie sie czulam, ale z drugiej strony...Pfff czym ja sie bede przejmowac.

Wlasnie spojrzalam na plan fajerwerkowy i okazalo sie, ze jutro beda Suuuper!
Tez ubiore dres, a co!


P.S
Heh! A teraz kawal na poprawienie humorow
Slyszalyscie jak Rydzyk przeprosil prezydenta?
Telefonicznie:
- Halo, Jarek?
- Nie- to ja Leszek!
- A , to przepraszam.
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "




Edytowane przez Joanna22
Czas edycji: 2007-07-28 o 23:08
Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 14:12   #4515
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejeczka dziewczyny

odezwijcie sie te nieodzywajace sie!!
ja juz po obiadku (mielone, ziemniaczki i fasolka )
a teraz probuje kogos na lody wyciagnac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 20:57   #4516
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej

Dziewczyny sorki jutro wyślę przepisiki, mamy teraz (znowu) spęd rodzinki Przyjechali moi rodzice, więc jutro się odezwę co i jak
Agata sukiena bardzo fajna - wiem co mówię mam taką na sklepie hhihi (prację w końcówkach kilekcji z UK) poważnie, ma taki śliczny gleboki kolor i jest wkładana prawda?
ok lecę dobranoc mama
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 21:24   #4517
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

wow neska naprawde? to sukienka nexta... z opisu sie zgadza...to mowisz ze ladna jest? nadaje sie na wesele? bo wlasnie w tym celu ja kupilam i mam nadzieje, ze do 11 sierpnia w koncu do mnie dojdzie, bo juz prawie 3 tyg idzie...dzwonie do tej laski i nic, poczta...sle maile tez zero odzewu....nie wiem co mam robic
a powiedz mi jeszcze ile u was kosztuje? i czy dol ma taki asymetryczny jak na zdjeciu czy jest prosty?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 22:08   #4518
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja tylko na świlkę

grin_ajz jeśli przez tyle czasu sukienka nie doszła to lepiej załatw sobie awaryjną kieckę, bo zostało Ci już bardzo mało czasu Szkoda, że nie nosimy tego samego rozmiaru, bo mogłabym poratować Cię bombową sukienką Trzymam kciuki za przesyłkę, a Ty leć poszukać czegoś w zamian
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 17:15   #4519
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejaa

gosiu mam pytanko bo ty fanka Niedzwieckiego..slyszalam ze rezygnuje z trojki i do zlotych przebojow sie przenosi..prawda to?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 17:37   #4520
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Post Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hejaa

gosiu mam pytanko bo ty fanka Niedzwieckiego..slyszalam ze rezygnuje z trojki i do zlotych przebojow sie przenosi..prawda to?
Serce mi pęka ze smutku, naprawde jakby odchodził ktoś bardzo mi bliski
w Trójce nic na ten temat oficjalnie nie mówili ale na wszystkich portalach (onet itp.) wiadomości o tym donoszą...
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 17:58   #4521
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

no ale nie ma co plakac, bedzie slyszalny ale na innych czestotliwosciach
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 18:21   #4522
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
no ale nie ma co plakac, bedzie slyszalny ale na innych czestotliwosciach
Pewnie, lecz nie wiem czy będzie u mnie odbierać bo Radio Złote Przeboje to chyba jest sieć kilku regionalnych. U nas W Trójmieście jest Trefl, w Warszawie inne. A podejrzewam że Pan Marek zostanie w stolicy....
A poza tym nie będzie już najpiękniejszej najukochańszej Listy Przebojów Trójki
Ech, a ja już zaczynałam się szykować na trzeci zlot (którego pewnie już nie będzie, choć chciałabym chociaż taki pożegnalny).... i co tu robić...
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 20:00   #4523
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

gosiu moze faktycznie jakis zlocik jeszcze zorganizujecie..w koncu to wy, ludzie tworzycie spolecznosc, mozecie sie spotykac nadal

a moze audycje pana marka beda puszczane we wszystkich sieciach? nie wiem czy jest cos takiego mozliwe w ogole...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 07:09   #4524
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej hej No nareszcie jestem :0 Już wczoraj chciałam napisać ale wizaż mlił i mulił nic nie mogłam zrobić.
Agatko u mnie w sklepie też jest Nexta, ma bardzo ładny kolor, dół asymetryczny jedyny minus dla mnie to materiał troszkę mi sie nie podoba ale nie jest taki zły, hmm u mnie jest ciut droga bo 109zł. Mam nadzieję, że Twoja szybko dojdzie, dziwne że ta allegrowiczka się nie odzywa.
Asiu jeszcze zbytni nie zastanawiałam się jakiej szkam sukienki, czekam jeszcze może u mnie w sklepie pojawią się jakieś fajne, szybko przejrzałam też allegro i jest na czym oko zawiesić także będę informować na bierząco. ok resztę napiszę po pracy papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 08:47   #4525
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

heja

no to ja zaplacilam za nia mniej 79 zl tylko kurcze niech w koncu do mnie przyjdzie :/
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:04   #4526
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

No właśnie, daj znać jak przyjdzie.

Co do fryzjera to mogę szczerze polecić spędziłam tam 3 godziny, Mojego TŻ siostry robiły tam balayage i cięcie, pełen profesjonalizm. Za ciecie na dłuższych włosach biorą 60 a na krótszych 40zł, cena może wysoka ale naprawdę przynajmniej wiem za co płacę. Wybieram się we wrześniu więc zdam dokładną relację i się pokażę
Asiu jak przyjedziesz to możemy pójść razem oto link do ich stronki http://www.alternative-club.com/

Ojj Gosiu szkoda mi Marka, od czas do czasu słucham jego audycji, ciekawe co sie stało.

Neissi przepisów na cosik z indyka nie mam mogę ci wysłać jakieś inne jeśli chcesz?!

Ok lecę pobuszować na all

Hej hej Kramada odezwij się!!! właśnie Cie widzę
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:09   #4527
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

kurcze neska, ten salon wyglada swietnie..do tego ta muza chilloutowa...super pomysl, ekstra wnętrze...fajnie jak biora sie za cos osoby mlode i kreatywne a powiedz te krzeselka sa wygodne?
a pokaz co sobie zrobilas na glowce
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:20   #4528
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Agatko ja dopiero sie wybieram a były Mojego TŻ siostry, zostały fajnie obciete i bardzo dobrze jedna z nich miała dobrany baleyage. Spędziłam tam 3 godziny, jest naprawdę super atmosfera, dziewczyny bardzo fajne, jestem mile zaskoczona, Ten klub jest bardzo blisko Madissona. AA krzesełka na początku sa wygodne ale jak sie długo siedzi do dupsko boli - no ale można ścierpieć by być piekną
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:37   #4529
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Hmm... 11-tego będę u lekarza w Madisonie. Może, jak starczy czasu, wpadnę do tego alternative i zrobię sobie coś z włoskami Zawsze to jakaś alternatywa
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 18:27   #4530
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

o no proszę Tylko nie zapomnij zdać relacji i się pokazać
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.