znudzilam mu sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 18:04   #1
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122

znudzilam mu sie


po ponad 5 latach znudziłam mu :/ nie raczył mi tego powiedzieć gdy to poczuł bo nie chciał mnie ranić byl ze mna nic nie czujac.Czuje sie wykorzystana i to nie dla tego ze nie chce ze mną być tylko dlatego ze tyle czas udawał miłość do mnie , mówił coś o kochaniu zaufaniu -bzdury w które ja mu wierzyłam.Czuje sie okrutnie sponiewierana nawet nie płakałam i najlepsze jest to ze nic nie usłyszałam od niego gdy mu powiedziałam ze czuje ze sie oddalił ze już nie ma tego uczucia - jednym zdaniem to skończył - nie potrafię juz ci dać uczucia. Boże czemu ci faceci są tacy beznadziejni. Musialm sie wygadać a widzę ze na tym forum to robicie i jestescie wysłuchane
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:15   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: znudzilam mu sie

Zawsze możesz tutaj się "wygadać" . Polecam Ci dwa wątki "Rozstanie z facetem czy któraś z was to przezywa II " oraz "Plotkowy dla porzuconych".
Trzymaj się
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:21   #3
MagdusNS
Raczkowanie
 
Avatar MagdusNS
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 461
GG do MagdusNS
Dot.: znudzilam mu sie

Aneczko...
Jak czytałas posty to napewno wiesz, ze nie jestes jedyna ktora tak facet potraktował...
Niepotrafie Ci nic wiecej napisac bo przezywam podobna sytuacje i jak narazie sama nie jestem dobrym pocieszycielem. Tyle , że czuje ze Ty jestes silniejsza i sobie poradzisz
MagdusNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:31   #4
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: znudzilam mu sie

amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:38   #5
camillla
Przyczajenie
 
Avatar camillla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Wiadomości: 18
GG do camillla
Dot.: znudzilam mu sie

rozumiem cie jak sie teraz czujesz bylam juz w podobnej sytuacji , nie martw sie ,teraz czas tylko Ci pomoze ,zaleczy rany
camillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:44   #6
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: znudzilam mu sie

dzięki dziewczyny , wiem ze wiele z was jest w podobnej sytuacji wiem ze nie jestem jedyna tylko ze to tak boli, okrutnie boli.Tyle marzeń, planów chyba wlałabym żeby mnie zdradził to byłby powód zęby go zapomniec a on mnie olal .Powstrzymuje sie aby do niego nie napisać nie zadzwonić zapytać dlaczego, dlaczego mi to zrobil
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:51   #7
mergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do mergirl
Dot.: znudzilam mu sie

a ja tam myslę, że on wróci-pięcioletnie związki nie kończą się tak łatwo i nawet, jeżeli teraz sobie nagle kogoś znajdzie "na przetrzymanie" czy coś w tym stylu, to z pewnością przyjdzie do Ciebie na kolanach. będzie mu Ciebie brakowało, nie wierzę, że to po prostu po nim spłynęło jak woda po kaczce. więc kochana uszy do góry i na razie spokojnie czekaj. a jeżeli moje słowa się nie sprawdzą-to i tak wiele nie straciłaś
__________________
nie wstydź się upadków -
zahartują Cię
pozbądź się poczucia winy -
jeszcze nie jest czas
mergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 19:01   #8
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: znudzilam mu sie

nie sadze aby wrócił.Fakt juz raz ze sobą byliśmy 3 miesiące ale zostawił mnie bo wydawało mu sie ze tak będzie lepiej, ale dałam rade to były tylko 3 miesiace, ułożyłam sobie życie na nowo, przynajmniej sie starałam po ponad pól roku wrócił błagał o szanse stwierdzil ze ten czas be zemnie byl najgorszy w jego życiu ale bla sie poprosi o wybaczenie bo z własnej winy mnie stracil- stwierdziłam co stracę , i postanowiłam sie zemscic tak samo jak on po 3 miesiącach zostawić.Tylko nie przewidziałam ze zakocham sie .5 LAK k... 5 lat mu oddalam żeby zostawił mnie jak zabawkę.
Chciałabym zapomnieć tylko w pokoju wszystko przypomina mi go, choćby pościel ktora mam - mam od niego pachnie nim, nie umiem jej wyrzucić sama sie ranie
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:01   #9
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: znudzilam mu sie

Kochana, domyślam się, co czujesz....<przytul> 5 lat to szmat czasu, nie wierzę, że będzie potrafił tak po prostu odejść... Bądź dzielna, pokaż mu, że jesteś silną, niezależną kobietą! Jestem z Tobą Głowa do góry...
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:09   #10
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: znudzilam mu sie

nie umiem ,nie potrafię ,nie jestem dzielna ,jestem słaba zależna od niego
KOCHAM TEGO S****IELA
( sory za wyrażenie)
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:13   #11
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: znudzilam mu sie

Znam ten ból, też mi się wydawało, że po 3 latach ponad, nie jestem w stanie bez niego żyć, okazało się, że jednak jestem! Na początku było fatalnie, także doskonale Cię rozumiem, ale... przejdzie, zobaczysz... Ja miałam różne etapy - etap rozpaczy... złości... a potem to już mnie śmieszyło to jakim beznadziejnym palantem się okazał... Mam nadzieję, że Ty podobnie, po kilku dniach zaczniesz dochodzić do siebie
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 19:19   #12
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: znudzilam mu sie

Rozumiem ze moze Ci byc bardzo ciezko,bo napewno boli kiedy kochana osoba przestaje kochac,i jeszcze dowiadujemy sie tego tak nagle,ze nie mozna sie do tego przygotowac.dla mnie to jedna z najgorszych opcji w zwiazku,kiedy jedno jeszcze kocha a drugie nagle przestaje.ale do milosci sie nikogo nie zmusi niestety...napewno bardzo taka sytuacja obniza samoocene czlowiekowi i czuje sie na maxa niedowartosciowany,do niczego,dlatego wiem ze Ci ciezko.i jeszcze najgorsze te wspomnienia i wszedzie on.i jeszcze smutne jest to,ze jeszcze wczoraj mozna bylo do kogos mowic moje kochanie a dzisiaj mowisz sku.... przykre na maxa...no ale to tez tylko dowodzi temu jak rozne uczucia toba teraz zadza i jak mocno sie to przezywa.wspołczuje ci.3maj sie jakos.co cie nie zabije to wzmocni
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 14:28   #13
Smarty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: znudzilam mu sie

Dziewczyny, macie może jakąś receptę na to by się facetowi nie znudzić? Czasem mówi się, by nie odkrywać wszystkich kart, być tajemniczą - wszystko fajnie, ale ja czuję się wtedy nie fair, że nie jestem w 100% szczera. Poza tym, jak się jest ze sobą to powinno się o wszystkim mówić - nie mieć jakiś wielkich sekretów. Ja przynajmniej tak nie potrafię - może opracujemy jakiś sposób, by pozostać tajemniczą i lekko niedostępną, aby nasz partner zawsze musiał na nas troszke zapolować?
Smarty_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:15   #14
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: znudzilam mu sie

jak przez 5 lat być tajemnicza?to nie realne nadchodzi taki moment ze ta druga osoba wie wszystko na twój temat i nie ma innej możliwości.Czuje sie jak by ktoś przecinał mnie przez jaka praskę, gdyby mnie zdradził może tak by nie bolało , zresztą co ja mowie , boli tak okrutny bywa człowiek którego pokochałam.Teraz zastanawiam sie za co, dopiero teraz zauważam ze ostatnio koledzy byli najważniejsi, odsunął sie mówił ze kochał .Nie rozumiem czemu tak sie mną zabawił.Szkoda ze nikt nie wynalazł nic na wymazanie wszystkiego- wspólnych dni, nocy , wakacji ,imprez, nudzenia sie ale razem. Tak mu ufalam
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:51   #15
katiusha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 180
Dot.: znudzilam mu sie

Wiem co czujesz. Po 3 latach razem i 2 latach wspólnego mieszkania dowiedziałam się że nie pociągam go fizycznie od 3 miesięcy, że mnie na pewno nie kocha i musi się "wymiksować" ze związku ze mną. A kilka dni przed rozstaniem mówił jak bardzo mnie kocha.
To było 1,5 tyg. temu.
Każdego dnia zastanawiam się co on tak naprawdę myśli.
katiusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 12:37   #16
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: znudzilam mu sie

w sobotę wieczorem przyjechał ,chciał spotkania a ja jedyne co mu powiedziałam to- zejdź mi z oczu. Nie wiem jak zdobyłam sie na te słowa, zaskoczył mnie swoja wizyta przeprosinami. ponad 5 godzin przesiedział u mnie pod domem, uległam i wyszłam.Do 4 nad ranem przegadaliśmy.Ja mu swoje racje on mi swoje- i wiecie co- ja tez wielu rzeczy nie widziałam( i nie to ze go bronie), ale naprawdę nie myślałam ze czasem on potrzebuje odpoczynku- a ja chciałam być dla niego zawsze ta naj. Kocha mnie wie ze skrzywdził , wie ze wiele stracił.Ale chyba mu wybaczyłam chociaż nie zapomnę.Czas pokaze

Chciałam wam podziękować za to ze byłyście, ze wsparłyście mnie dobrym słowem,jak prawdziwi przyjaciele DZIĘKUJE WAM, to dzięki wam udało mi sie jako przetrwać najgorsze pierwsze chwile
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:16   #17
KiNgUsIa_86
Raczkowanie
 
Avatar KiNgUsIa_86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: znudzilam mu sie

Nie chcę Cię pocieszać, bo wiem, że w takiej sytuacji nie zda się to na wiele, ale mogę napisać, że domyślam się co czujesz, ponieważ mój obecny TZ 2 razy oświadczył mi, że "obawia się, że jego uczucie do mnie wygasło", ale za każdym razem wracał, więc obecnie nadal jesteśmy razem. Ale muszę przyznać, że ostatnio zaczynam się zastanawiać, czy taka łatana ciągle miłość ma sens... To chyba jednak prawda, że 2 razy (obecnie już 3!!!) nie wchodzi się do tej samej wody... Ja w trakcie naszej ostatniej "przerwy" zaczełam spotykać się z innym facetem, którego potem oczywiście zostawiłam dla obecnego... Jak sobie teraz pluję w brodę... i ciągle zastanawiam się co by było gdyby...
__________________
<... Kobieta powinna wiedzieć, jak daleko może iść za daleko... >
KiNgUsIa_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:34   #18
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: znudzilam mu sie

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
Tyle marzeń, planów chyba wlałabym żeby mnie zdradził to byłby powód zęby go zapomniec a on mnie olal .
Nie wiesz co mówisz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:49   #19
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: znudzilam mu sie

Ja sie z obecnym TZ rozstalam 3 razy.
Bylo cięzko za kazdym razem.
Ostatnim razem mialam do niego nie wracac juz, bylismy przyjaciolmi.
No ale kochamy sie.
Chociaz zapowiedziałam mu tym razem, że jak cos sie zepsuje znowu, to nie wiem czy bede chciała utrzymywac potem z nim kontakt.
Do 3 razy sztuka.
3 raz wrocilismy do siebie...
i tak 3 przerwy to za duzo.
Z perspektywy osoby trzeciej, ktora patrzy na to z boku moze wydawac sie dziwne takie wracanie do siebie i wogole.
Ale jak dochodza do tego emocje, wielkie uczucie...

Chociaz musze przyznac ze teraz dopiero zrozumielismy wszystko.
Po dluzszej przerwie, i mekach jako przyjaciele (bo oboje mielismy nieraz ochote na cos wiecej niz przytulenie sie do siebie) wiemy juz ile dla siebie znaczymy.
Zostalam w tym czasie zgwalcona, gdy sie dowiedzial byl przy mnie caly czas
Pomogl mi bardzo, pomogl mi sie pozbierac.

Wiec jest sens, i zycze powodzenia w zwiazku.
Aby Wam sie udalo...
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 18:23   #20
katiusha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 180
Dot.: znudzilam mu sie


A ja spakowałam się w 2 dni, nie odzywam się bez koniecznej potrzeby, i czekam...Aż może zmądrzeje, coś do niego dotrze, zrozumie że nie rzuca się słów na wiatr. Aż poczuje, że może jednak tęskni, że może i jest przyzwyzajenie, ale miłość nie zgasła. On musi to wiedzieć, jeśli mielibyśmy kiedykolwiek być ze sobą.
Dlatego umówilismy się na obiad za miesiąc. Trochę by mnie nie kusiło dzwonienie czy pisanie, ale i żeby dać mu czas na odetchnięcie i zastanowienie.
Nie obiecuję sobie nic po tym spotkaniu. Teraz to się nawet boję, że jak go zobaczę to nie będę umiała wrócić sama do domu, albo że odżyją wszystkie złe, smutne wspomnienia i wykrzyczę mu w twarz całe swoje rozgoryczenie.
katiusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.