Wizażanki we Francji ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 14:35   #301
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez alsa Pokaż wiadomość
Pappaya,

Probowalam dzis dodzwonic sie do www.magasin-polonais.com w sprawie mojego zamowienia i nikt nie odbiera ani na stacjonarnym, ani na komorkowym
Mam nadzieje, ze ten sklep to nie jest jakas lipa...

Sprawdzalam tez ten drugi sklep i niestety u nich dostawy sa tylko w obrebie Paryza, a ja mieszkam w Alzacji...
No to wszystko wydaje się podejrzane. Nam nie odpisują, Ty nie możesz się dodzwonić. Nie zdziwię się jak to jakieś oszustwo ten cały sklep
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:38   #302
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny mam pytanie. Właśnie się dowiedziałam, że niedługo jadę do pracy do Paryża na 2 miesiące. Przez jakiś czas będę z tatą, ale później już totalnie sama I tak zastanawiałam się czy jest tam może darmowy internet bezprzewodowy? Jeżeli tak to w całym Paryżu czy wyznaczonych miejscach? Bo tam gdzie będę mieszkać niestety nie będę miała dostępu, a chciałabym miec kontakt ze znajomymi i Tż, jak będę już tam sama. wiem, że są kafejki, ale jak tam raz byłam to zniechęciłam sie do ich klawiatury....
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:22   #303
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny ile kasy potrzebuje aby przeżyć w Paryżu 3 dni(Hotel, dwa śniadania i przewodnika mam zapewnionego przez biuro podróży)?Jakie ceny są w restauracjach?
Co warto kupić aby było iście francuskie,ale niezbyt drogie i fajne
Prosze o rady i wielki dzieksss
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 18:40   #304
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Alsa i jak? dostałaś te produkty z tego sklepu? Do nas przyszło wczoraj no i polowa produktów była popleśniała, uszkodzona, popsuta nie nadawała się do jedzenia i musieliśmy wyrzucic. Kilka produktow nie przyszlo o czym bylismy powiadomieni ale i tak nie bylo w paczce wielu produktow ktore mialy byc. Napisalismy juz email aby zwrocono nam pieniadze.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:33   #305
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Na sam poczatek takie niespodzianki ?! Moze to wina poczty,zobacz kiedy byla nadana paczka.Ja juz nie raz mialam straszne przezycia z poczta francuska.Wiem jak dziady traktuja paczki i ile z tego powodu moze byc strat.
Wspolczuje,moze nastepnym razem bedzie lepiej.
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:40   #306
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Oj tak, poczta francuska jest tragiczna. Większość paczek które dostajemy jest w rozsypce
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 10:29   #307
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witajcie rodaczki Jest wsrod Was moze mieszkanka 77 departamentu lub okolic ? Fajnie byloby razem wybrac sie na zakupy lub na kawe piszcie na priwa ( za tydzien jade na wakacje ale na poczatku wrzesnia bede dostepna )
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 10:43   #308
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Czesc dziewczyny...

Mam do Was pytanie troche z 'innej beczki'.

Jak sobie radzicie z nostalgia?
Ogarnela mnie ogromna tesknota za domem, za Polska, za rodzina, znajomymi Niby dzwonie do rodzicow kilka razy w tygodniu, ale to nie to samo.
Nawiazalyscie we Francji nowe znajomosci?



Niby pieknie tu, slonecznie...a jednak czegos brakuje.
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 11:20   #309
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Joanna , ohhh no ciezko jest samemu , ja jestem w troche innej sytulacji bo mam male dziecko i na nude nie moge narzekac , jest zawsze cos do zrobienia .Moj maz pracuje w nielimitowanym czasie wiec zawsze mozemy cos zaplanowac Najbardziej brakuje mi kolezanki jakies bratniej duszy , mam kolezanki polki ale jakos to nie to Jakis czas temu mialam dwie psiapsiolki ale niestety wyjechaly .Jak bardzo brakuje mi polski to ... ogladam stare filmu Barei , tylko 100% polak moze sie z nich smiac
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 13:58   #310
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
Joanna , ohhh no ciezko jest samemu , ja jestem w troche innej sytulacji bo mam male dziecko i na nude nie moge narzekac , jest zawsze cos do zrobienia .Moj maz pracuje w nielimitowanym czasie wiec zawsze mozemy cos zaplanowac Najbardziej brakuje mi kolezanki jakies bratniej duszy , mam kolezanki polki ale jakos to nie to Jakis czas temu mialam dwie psiapsiolki ale niestety wyjechaly .Jak bardzo brakuje mi polski to ... ogladam stare filmu Barei , tylko 100% polak moze sie z nich smiac

Eh no wlasnie...Ty masz swoja najblizsza rodzine tutaj a moj przyszly maz pracuje na morzu i ciagle jest w pracy, zwlaszcza w sezonie
Mi tez bardzo brakuje kolezanek.
Znam tez kilka Polek, ale jakos nie moge sie wkrecic, zreszta maja one juz swoje miejce tutaj, swoje wlasne kumpele. Zauwazylam, ze Polacy na emigracji staja sie bardziej niedostepni, nie wiem, moze to tylko moje odczucie.

DAVIDKA, mieszkasz w Paryzu? Jak dlugo?
Wiesz, myslelismy z moim Krzysiem, zeby wybrac sie na 'tydzien miodowy' do Paryza, w listopadzie.
Jednak obawiam sie, ze nie za ciekawa bedzie pogoda...Ja mieszkam w Cannes, tutaj w listopadzie jest w miare ladnie, troche deszczowo ale bez przesady. Paryz jest chyba bardziej pochmurny o tej porze roku....
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:39   #311
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witam wszystkie wizażanki we Francji !

Dziewczyny mam prośbę, powiedzcie czy w tutejszych aptekach można normalnie dostać próbki kremów ? Mam problem z nawilżaniem, kilka juz mnie pozapychało a mało nie kosztowały, nie mam ochoty wydawać znów po 20 E na krem, który za 2 dni znowu mnie zapcha. Tak praktycznie to chodzi mi o samą nazwę próbki kremu - mój francuski ( mieszkam tu 5 m-cy) zostawia wile do życzenia a w swoich słownikach i rozmówkach nic nie znalazłam. jeśli to nie problem to napiszcie mi jak sie nazywają "próbki kremu "po francusku i od razu jak to sie wymawia ( fonetykę)

Pozdrawiam gorąco i dziękuje

ps. nie wiem jak wy ale ja strasznie tęsknie za Polską
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 19:26   #312
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny jaka jest pogoda we Francji?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:51   #313
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

32 stopie i wlasnie zaczyna kropic 6 paryz
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 05:22   #314
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
32 stopie i wlasnie zaczyna kropic 6 paryz
Dziękuje
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:26   #315
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Wizażanki we Francji ?

mam prosbę drogie kolezanki- jak napisac: "Serdecznie pozdrawiam Cię z uroczej Francji?" dziękuję
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:50   #316
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Widze, ze jest do Was sporo pytan, ale mimo to nie zrazam sie, bo tez chcialabym prosic o odpowiedz na moje pytanie
Dziewczyny, wybierajac sie do Polski z jakich lini lotniczych korzystacie? Slyszalam, ze do Francji mozna poleciec nawet za 200 zl, chociaz ja w internecie znajduje tylko oferty nie schodzace ponizej 500zl...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 18:33   #317
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Widze, ze jest do Was sporo pytan, ale mimo to nie zrazam sie, bo tez chcialabym prosic o odpowiedz na moje pytanie
Dziewczyny, wybierajac sie do Polski z jakich lini lotniczych korzystacie? Slyszalam, ze do Francji mozna poleciec nawet za 200 zl, chociaz ja w internecie znajduje tylko oferty nie schodzace ponizej 500zl...
Za 200 zl???


Jestem z Trojmiasta, wiec korzystam od 2 lat z takiego systemu
Z Nice lece EasyJetem do Berlina Schönefeld. Nastepnie autobusem do Slupska.
....I odwrotnie
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:13   #318
vvatermelon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Nafiyqa, ja Easy Jet, a raz Wizzerem. Polecal Easy Jet jet, lecac wizzerem myslalam ze samolot sie za chwile rozleci

Edytowane przez vvatermelon
Czas edycji: 2009-06-01 o 12:45
vvatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:09   #319
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

vvatermelon znasz jakies dobre kluby w paryzu i w miare bezpieczne? chcialabym isc z dziewczynami z kursu bo obecnie na miesiac przebywam w paryzu ale niewiem gdzie sie wybrac, dziewczyny tez nie bo to hiszpanki,koreanki itd
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 12:24   #320
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Kochane wizażnki, pisze do Was ponieważ potrzebuje porady w sprawie zakupów kosmetyków w paryżu. Mój Tż wyjeżdza na pare dni i bardzo bym chciała aby zakupił mi pare kosmetyków kolorowych takich marek jak: Givenchy, Guerlain, Clinque. Czy możecie mi powiedzieć czy takie kosmetyki w ogole są tańsze niż w Polsce. Jakie sklepy w Paryżu możecie polecić. Jeśli taki temat już by to z gory bardzo przepraszam.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:37   #321
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wizażanki we Francji ?

ceny sa raczej takie same, ja znam tylko jednego chinczyka ktory sprzedaje bez marzy perfumeryjnej i sa troche tansze
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:06   #322
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Wizażanki we Francji ?

hej
to i ja sie dolacze
pozdrawiam ze Strasbourga
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:14   #323
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Wizażanki we Francji ?

witajcie
ja aktualnie przebywam w paryzu, ale juz za nieco ponad 3 tyg bede musiala opuscic to urocze miasto. jednak mimo ze mi sie tu podoba, to moje miejsce jest w Polsce. patriotka ze mnie
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:20   #324
alsa
Przyczajenie
 
Avatar alsa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Saint Louis (Francja)
Wiadomości: 10
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Alsa i jak? dostałaś te produkty z tego sklepu? Do nas przyszło wczoraj no i polowa produktów była popleśniała, uszkodzona, popsuta nie nadawała się do jedzenia i musieliśmy wyrzucic. Kilka produktow nie przyszlo o czym bylismy powiadomieni ale i tak nie bylo w paczce wielu produktow ktore mialy byc. Napisalismy juz email aby zwrocono nam pieniadze.

Pappaya, dostalam zamowione produkty, ale z dwutygodniowym opoznieniem i w stanie raczej nie nadajacym sie do jedzenia. Na ich stronie internetowej mozna przeczytac, ze do paczek z produktami swiezymi dodawany jest "dodatek chlodzacy", by te produkty mogly dluzej przetrwac. Jaki dodatek???????? nic takiego nie znalazlam, a zamowilam pierozki z kapusta i sernik czyli produkty swieze. Poza tym wspomniany sernik nawet nie posiadal daty przydatnosci do spozycia. Mowie ci KOSZMAR.
Pozdrowionka!!!
__________________
Alsa
alsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:10   #325
Myssia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witam! Mieszkam w Mougins kolo Cannes od dwoch miesiecy. Niedlugo jednak warcam do Polski .mimo ze jestem tu jakis czas , nie zdazylam poznac, wszystkich zakamarkow sklepowych w Cannes.Mam maly problem w nastepna sobote ide na wesele, a nie mam sukienki. Wiem, problem jest blachy , ale zatruwa mi zycie :p Znacie moze jakies sklepy, z sukienkami, oczywisciew przystepnych cenach
Bede bardzo wdzieczna za pomoc )
Pozdrawiam
Myssia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:32   #326
Myssia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Ooo widze , ze nie jestem sama. Ja pracuje tu od lipca jako opiekunka do dzieci, miesskam z obca rodzina. Nie znam tu nikogo! Kolezanka zalatwila mi ta prace... Przez pierwsze dwa tygodnie plakalam, dizen w dizen w poduszke... Widzac szczesliwa rodzine byli mi przykro, ze ja jestem tak daleko od swojej. Rodzina u ktorej mieszkam jest wspaniala, sa dla mnie bardzo dobrzy, dzieci uwielbiam, ale nie zmienia to faktu ze nie jestem czlonkiem ich rodziny i nigdy nie bede. Mam 20 lat, dopiero, trudno mi bylo sie zaaklimatyzowac. Teraz jest troszke lepiej, poznalam tu jedna Polke, ktora pokazala mi troche tej pieknej krainy, niestety byla tu tylko dwa tygodnie i teraz znowu jestem sama
Zaluje ze tak pozno przyszlo mi do glowy zeby zajrzec na ta strone.
Pozdrawiam
Myssia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:35   #327
Myssia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Myssia18 Pokaż wiadomość
Ooo widze , ze nie jestem sama. Ja pracuje tu od lipca jako opiekunka do dzieci, miesskam z obca rodzina. Nie znam tu nikogo! Kolezanka zalatwila mi ta prace... Przez pierwsze dwa tygodnie plakalam, dizen w dizen w poduszke... Widzac szczesliwa rodzine byli mi przykro, ze ja jestem tak daleko od swojej. Rodzina u ktorej mieszkam jest wspaniala, sa dla mnie bardzo dobrzy, dzieci uwielbiam, ale nie zmienia to faktu ze nie jestem czlonkiem ich rodziny i nigdy nie bede. Mam 20 lat, dopiero, trudno mi bylo sie zaaklimatyzowac. Teraz jest troszke lepiej, poznalam tu jedna Polke, ktora pokazala mi troche tej pieknej krainy, niestety byla tu tylko dwa tygodnie i teraz znowu jestem sama
Zaluje ze tak pozno przyszlo mi do glowy zeby zajrzec na ta strone.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny...

Mam do Was pytanie troche z 'innej beczki'.

Jak sobie radzicie z nostalgia?
Ogarnela mnie ogromna tesknota za domem, za Polska, za rodzina, znajomymi Niby dzwonie do rodzicow kilka razy w tygodniu, ale to nie to samo.
Nawiazalyscie we Francji nowe znajomosci?



Niby pieknie tu, slonecznie...a jednak czegos brakuje.
Ooo widze , ze nie jestem sama. Ja pracuje tu od lipca jako opiekunka do dzieci, miesskam z obca rodzina. Nie znam tu nikogo! Kolezanka zalatwila mi ta prace... Przez pierwsze dwa tygodnie plakalam, dizen w dizen w poduszke... Widzac szczesliwa rodzine byli mi przykro, ze ja jestem tak daleko od swojej. Rodzina u ktorej mieszkam jest wspaniala, sa dla mnie bardzo dobrzy, dzieci uwielbiam, ale nie zmienia to faktu ze nie jestem czlonkiem ich rodziny i nigdy nie bede. Mam 20 lat, dopiero, trudno mi bylo sie zaaklimatyzowac. Teraz jest troszke lepiej, poznalam tu jedna Polke, ktora pokazala mi troche tej pieknej krainy, niestety byla tu tylko dwa tygodnie i teraz znowu jestem sama
Zaluje ze tak pozno przyszlo mi do glowy zeby zajrzec na ta strone.
Pozdrawiam
Myssia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:53   #328
Larril
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Przepraszam,że wtrącam się w wątek ale potrzebuję małej pomocy.
Temat jest o Francji etc. więc wg mnie pasuje
Czy jest może ktoś mieszkający we Francji kto orientuje się w tamtejszym szkolnictwie? Byłbym bardzo wdzięczny za adresy (nazwy ) studiów artystycznych w tym kraju. Niestety,moje samodzielne poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
Larril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:32   #329
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Myssia18 Pokaż wiadomość
Witam! Mieszkam w Mougins kolo Cannes od dwoch miesiecy. Niedlugo jednak warcam do Polski .mimo ze jestem tu jakis czas , nie zdazylam poznac, wszystkich zakamarkow sklepowych w Cannes.Mam maly problem w nastepna sobote ide na wesele, a nie mam sukienki. Wiem, problem jest blachy , ale zatruwa mi zycie :p Znacie moze jakies sklepy, z sukienkami, oczywisciew przystepnych cenach
Bede bardzo wdzieczna za pomoc )
Pozdrawiam
Witaj,
Mougins to piekne miasteczko, takie artystyczne, no nie.... ? Bylam tam kilka razy, przy okazji wystawy obrazow mlodych artystow- byc moze dlatego tak mi sie kojarzy.
Ja jestem z Cannes, mieszkam tu juz 2 lata (Boze! ale ten czas leci!!!!)
Znam kilku Polakow, ale jakos nie zaprzyjaznilam sie za bardzo, byc moze dlatego, ze mam duzo pracy i troche nauki...Nie spotykam sie z rodakami z braku czasu glownie....
A ty, jak dlugo masz zamiar zostac we Francji?

Co do sukienki, hmmm. Ja kupilam sobie kiecke na poprawiny mojego wesela w Zarze. Ale mozesz tez zajzec do MNG (nie sa to jednak tanie sklepy, ale mozna trafic na okazje).
Duzo sklepow jest w Cannes na rue d'Antibes...

Jednak tak szczerze moge ci podpowiedziec, ze fajniejsze zakupy zrobisz w Nice...Sa ta naprawde superanckie butiki, jeden obok drugiego.
Wsiadasz w pociag i jedziesz prosto do Nice, nic skaplikowanego...

Pozdrawiam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:50   #330
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Larril Pokaż wiadomość
Przepraszam,że wtrącam się w wątek ale potrzebuję małej pomocy.
Temat jest o Francji etc. więc wg mnie pasuje
Czy jest może ktoś mieszkający we Francji kto orientuje się w tamtejszym szkolnictwie? Byłbym bardzo wdzięczny za adresy (nazwy ) studiów artystycznych w tym kraju. Niestety,moje samodzielne poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
Moze znajdziesz cos tutaj:

http://www.onisep.fr

www.villa-arson.org


__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 17:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.