Nasze Modowe Grzeszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 12:13   #1
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Wink

Nasze Modowe Grzeszki


Zainspirowana wątkiem "Moda, która Cię rozwala" stwierdziłam, że fajnie byłoby się także podzielić przypadkami, w których według nas samych ubraliśmy się wyjątkowo obciachowo, niestosownie, niezgranie, itp.
- jaka była to część ubrania (czy też całość)
- w jakiej sytuacji
- powód takiego stroju
- i oczywiście reakcje innych na nasz ubiór jeśli tylko się nam takowe zdarzyły

Piszcie śmiało - czas zawstydzić się i pośmiać z samych siebie

Mam nadziję, że nie ma jeszcze takiego wątku, trudno było mi coś znaleźć.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:20   #2
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Jak byłam w podstawówce miałam fazę na punkcie wkładania wszystkich ciuchów w spodnie. Wyglądało to komicznie, ale ja tak lubiłam. Swojego czasu ubierałam też zabójcze bluzeczki na ramiączkach(to początek gimnazjum) Furorę u mnie robiła bordowa z aksamitu mojej koleżanki
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:27   #3
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Pomarańczowa bluzka do tego zielona spódniczka, białe podkolanówki , i pomarańczowy lakier do paznokci
Byłam wtedy w podstawówce i ubrałam się tak po szkole, wtedy taka moda była na jaskrawe kolory jaka byłam dumna
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:58   #4
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

W podstawowce (poczatek lat 90-tych) legginsy (obowiazkowo czarne z lycra, sliskie) i do tego bluza dresowa. Wtedy sie pol szkoly tak ubieralo.
I noszenie bialych skarpetek w podstawowce!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:10   #5
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

no, no - widze, że podstawówkowe "hity" królują
Odnośnie legginsów, to właśnie w czasie mojej podstawówki mówiło się na to getry. Teraz to określenie już chyba zupełnie niemodne. Często nosiłam czarne, bawełniane getry i do tego długą bluzę dresową z napisem i wizerunkiem "Barbie" to były czasy....bardzo lubiłam tą bluzę i nosiłam ją naprawdę długo.

Obecnie mój wielki grzech to noszenie obszarpanych dzinsów. U nastolatek to jakoś mnie nie razi tak po oczach, ale u studentek... Sama się więc tego wstydzę. Przynajmniej reguralnie podcinam nitki po praniu Lubię te dzinsy, a że na do,e nogawki mają taki szew, to nie bardzo było je też skrócić i niestety się poprzecierały.
I jak również pisałam w innym wątku to noszenie butów ze zdartymi flekami - moja zmora, ale zawsze znajdę jakąś wymówkę, zeby nie iść do szewca, a fleki się mi zawsze niszczą w zastaraszącym tempie...

Pamiętam jeszcze jak małym obciachem było dla mnie założenie prostej, borodowej sukienki z rękawem 3/4 na bal maturalny mojego TŻ, gdzie wszytskie panny miały piuękne, seksowne sukienki bez rękawów....A ja wyglądałam jak ta "szara myszka"
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:18   #6
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

ee tam podarte/postrzępione jeansy dla mnie to nie obciach jasne, że na uczelnie czy do pracy ich nie nosze
ale na co dzień?? niby dlaczego nie?
luz blues i tyle
a leginsy z tamtych czasów chyba troszkę się różniły od dzisiejszych, były świecące jak... ale zestawy podobne mini i getry , a teraz dziewczyny noszą leginsy .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:44   #7
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Nie wiem, czy noszenie gertów w podstawówce to taki obciach, taka była wtedy moda ciekawe z czego się będziemy śmiać za 10-20 lat a co teraz z chęcią nosimy

Ja żadnych grzechów nie pamiętam, moja mama dbała żebym nie wyglądała obciachowo

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:45
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 13:45   #8
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

ja nosiłam koszulki z britney, takie czarne, szerokie(są takie do dziś z różnymi zespołami;p) i do tego piękne różowe spódniczki- ale to w podstawówce:d
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:01   #9
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Ja pamiętam jakie kiedyś kuzynka dała mi swoje buty, białe sandały na meega wysokim koturnie i platformie z przodu. Wszyscy takie wtedy mieli więc byłam niesamowicie dumna że mogę je nosić . Tyle że ja do moich sandałów zawsze ubierałam skarpetki. Białe, niebieskie, zielone, w kwiatki, paski itp. pamiętam że wtedy kuzynka nie chciała nigdzie ze mną iść bo było jej wstyd za mnie. Teraz bardzo mnie to bawi ale wtedy nie potrafiłam zrozumieć o co jej chodzi .
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:44   #10
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Lo matko, ja mam za soba takich obciachow sporo...
Przede wszystkim mega niebieskie adidasy na koturnie(czasy 5-6 klasy podstawowki czyli jakies 12 lat temu), wszyscy podobne nosili, ale moje byly chyba "wybitne"
Do tego kompletny dres z ortalionu
W pierwszej klasie LO zapanowala moda na glany, wiec i ja je mialam, a co!! Co innego, gdyby pasowaly mi do stylu itp. itd. ale nieee, ja oczywiscie bylam jedynie "ofiara mody". Choc nie powiem, na zime nadawaly sie idealnie
aaa i jeszcze do tego(nie wiem czy to tu pasuje) moje dluuugie wlosy, ktore mialam do 8 klasy podstawowki. Przeciwko dlugim wlosom nic nie mam, bo anwet teraz znow zapuszczam, ale moje owczesne kudelki byly zniszczone, strasznie napuszone, na pol poskrecane, na pol nie... Dopiero po scieciu i odpowiedniej pielegnacji okazalo sie, ze mam fajne loczki
Dobra koniec , choc pewnie cos jeszcze by sie znalazlo
__________________




Edytowane przez PomylonaKsiezniczka
Czas edycji: 2009-05-28 o 14:57
PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:51   #11
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Lo matko, ja mam za soba takich obciachow sporo...
Przede wszystkim mega niebieskie adidasy na koturnie(czasy 5-6 klasy podstawowki czyli jakies 12 lat temu), wszyscy podobne nosili, ale moje byly chyba "wybitne"
Do tego kompletny dres z ortalionu
W pierwszej klasie LO zapanowala moda na glany, wiec i ja je mialam, a co!! Co innego, gdyby pasowaly mi do stylu itp. itd. ale nieee, ja oczywiscie bylam jedynie "ofiara mody". Choc nie powiem, na zime nadawaly sie idealnie
aaa i jeszcze do tego(nie wiem czy to tu pasuje) moje dluuugie wlosy, ktore mialam do 8 klasy podstawowki. przeciwsko dlugim wlosom nic nie mam, bo anwet teraz znow zapuszczam, ale moje owczesne kudelki byly zniszczone, strasznie napuszone, na pol poskrecane, na pol nie... Dopiero po scieciu i odpowiedniej pielegnacji okazalo sie, ze mam fajne loczkI
Dobra koniec na dzis hihiih , choc pewnie cos jeszce sie znajdzie
też miałam takie adidasy na koturnie i cieszyłam się, bo byłam najwyzsza w klasie! A dres ortalionowy to chyba mają wszystkie dzieci;d
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 15:20   #12
sandraaa22
Raczkowanie
 
Avatar sandraaa22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 194
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

a może jakies fotki?? ja niestety takich nie posiadam ale czasy sportowych butów na koturnie , getrów bardzo dobrze pamiętam, nosiłam jeszcze grube ściągane skarpety na czarne getry, adidasy i do tego spódniczka mini, pamiętam jeszcze takie buty na lato z plastiku, plastiki na nie mówiłyśmy wszystko to początki lat 90-tych
__________________

sandraaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:33   #13
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Pamietam najbardziej swoj jeden zestaw z podstawowki Jaskrawa, pomaranczowa opaska do wlosow, taka sama bluzka, dzinsowa mini, rozowe kabaretki i rozowe baletki

O rany
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:58   #14
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Jednym zdaniem - wszyscy goniliśmy wtedy za modą, jak się dało

No, Dziewczyny, a coś bardziej aktualnego? no nie wiem, może w kapciach do sklepu czy coś takiego?
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:16   #15
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Jednym zdaniem - wszyscy goniliśmy wtedy za modą, jak się dało

No, Dziewczyny, a coś bardziej aktualnego? no nie wiem, może w kapciach do sklepu czy coś takiego?
a owszem, w kapciach do sklepu
na szczęście to było lato i kapcie moje domowe były z tworzywa, żadne tam puchate paputki w kolorze różowym, więc mam nadzieję, ze nikt nie zauważył, oprócz mojego TZ który ubaw miał nieziemski
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:22   #16
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

To ja powiem co ja zrobiłam(jak się ubrałam) w poprzednie wakacje mozna to raczej zaliczyć do wpadki. Byliśmy ze znajomymi na biwaku, w nocy bylo zimno to ja spałam w takich grubych włochatych skarpetkach. Rano jak wychodziłam siusiu zarzuciłam na nogi sportowe japonki. . Kolega jechał do sklepu po chleb i ja w tych skarpetach i japonkach pojechałam razem z nim jak w sklepie zobaczyłam co mam na nogach to mało nie padłam ze śmiechu. Dobrze, że to mała meijscowość była i nikt mnie nie widział (chyba)
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:28   #17
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

miałam kiedyś w podstawówce identyczne buty jak spice girls w latach 90 na ogromnej kuturnie żelazku takie trampki z ogromnymi gumowymi koturnami i napisem "spice girls" na koturnie, koszmar
A z bardziej aktualnych wpadek- jakieś 2 i pół roku temu mini + duży dekolt ale z domu tak nie wyszłam

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2009-05-28 o 17:32
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:40   #18
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

hit sezonu : jeansy, brązowa sportowa bluza i zamszowe kozaki na obcasie z czubem

w 1 gimnazjum.
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:53   #19
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Jednym zdaniem - wszyscy goniliśmy wtedy za modą, jak się dało

No, Dziewczyny, a coś bardziej aktualnego? no nie wiem, może w kapciach do sklepu czy coś takiego?
Co do kapci to może nie o mnie, ale o moim dyrku ze szkoły Ponieważ on na tygodniu swoje mieszkanko ma ulokowane na poddaszu szkoły(normalnie mieszka ponad 80 km za miastem), więc raz schodząc przed godziną 7 do swojego gabinetu kroczył poprzez korytarze wypachniony, odpicowany właśnie w kapciach

Natomiast wielki ubaw szkoła też miała z babki od chemii, która zapomniała ściągnąć wałka z głowy

Co do mnie, żeby nie odbiegać od tematu bardzo często zdarza mi się śmigać w lecie pod blokiem w piżamie Czasem wstyd bo przejdą jacyś fajni goście a tu strój w jakieś zwierzątka na przodzie no ale wygoda wygrywa
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 17:56   #20
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Przez te wasze wspomnienia z podstawówek przypomniało mi się, jak kiedyś babcia kupiła mi taki cudowny, odblaskowo-żółty komplecik - króciusieńkie szorty + skąpy topik. No, i zgadałam się pewnego dnia z przyjaciółką, że ona ma taki sam, tylko, że żarówiasto-różowiasty, więc po szkole ubrałyśmy się w nasze skąpe, oczodajne kompleciki (wcale jeszcze nie było za ciepło, bo to było jakos na początku wiosny) i paradowałyśmy tak po podwórku, dopóki moja mama nas nie zauważyła i nie kazała mi iść do domu i się przebrać

Edit: A, i buty na koturnie, w stylu Spice Girls też miałam I jeszcze dla mnie hitem były moje kolorowe legginsy w Pocahontas i w Króla Lwa

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2009-05-28 o 17:59
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:20   #21
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Za moich czasów bardzo modne było noszenie do dżinsów flanelowej koszuli (najlepiej po tacie) i na to nałożony podkoszulek. Szczyt mody

Tak samo, jak buty na koturnie, takie obcisłe niby eleganckie spodnie (przypominajace getry) i albo bluza od dresu albo koszula po tacie )

Zdjecie załączam - te, które znalazłam na dysku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67e44f012e.jpg (47,8 KB, 917 załadowań)
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:28   #22
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Przez te wasze wspomnienia z podstawówek przypomniało mi się, jak kiedyś babcia kupiła mi taki cudowny, odblaskowo-żółty komplecik - króciusieńkie szorty + skąpy topik.

Miałam taki! Właśnie żółciutki... ale byłam dumna jak to miałam założone .


A jakiś czas temu mój dziadek był w szpitalu. Pojechaliśmy do niego całą rodziną i dopiero kiedy nadszedł moment zakładania tych ochraniaczy na buty, wszyscy, włącznie ze mną zorientowali się że mam ubrane papucie .

Ale mi było głupio jak wracaliśmy do domu. Miałam wrażenie że wszyscy stoją w oknach i patrzą na moje papcie .
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:31   #23
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
miałam kiedyś w podstawówce identyczne buty jak spice girls w latach 90 na ogromnej kuturnie żelazku takie trampki z ogromnymi gumowymi koturnami i napisem "spice girls" na koturnie, koszmar
Miałam takie same, Jezu jak ja kochałam te buty Znaczy takie jakby granatowe adidasy na białej koturnie , w którą było jakby "wtopione" zdjęcie Spice Girls
Moją największą wpadką były chyba makabrycznie zielone, trochę za szerokie getry, "żabki", w podstawówce

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Przez te wasze wspomnienia z podstawówek przypomniało mi się, jak kiedyś babcia kupiła mi taki cudowny, odblaskowo-żółty komplecik - króciusieńkie szorty + skąpy topik.
Też miałam! Haha chyba czas dorzucić nowy topic "Jak rozpoznać na ulicy małą wizażankę"
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2009-05-28 o 18:33
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:47   #24
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Szkoła podstawowa, akademia z jakiejś ważnej okazji, a mała Paula ubrana w białą bluzkę, czarną spódnicę do kolan, grube jasnoniebieskie rajstopy i beżowe lakierowane buty. Do dziś wspominam ten strój jako traumę, nikt nie miał niebieskich rajtek na akademii.

Poza tym mój ulubiony letni zestaw sprzed kilku lat: czarny t-shirt, sztruksowe grube portki i wysłużone glany. Nie wiem, jak znosiłam wysokie temperatury.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2009-05-28 o 18:48
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:59   #25
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

czerwone getry i zolta bluza za tylek;p 1 podstawowka;d
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:08   #26
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

Cytat:
Napisane przez sandraaa22 Pokaż wiadomość
a może jakies fotki?? ja niestety takich nie posiadam ale czasy sportowych butów na koturnie , getrów bardzo dobrze pamiętam, nosiłam jeszcze grube ściągane skarpety na czarne getry, adidasy i do tego spódniczka mini, pamiętam jeszcze takie buty na lato z plastiku, plastiki na nie mówiłyśmy wszystko to początki lat 90-tych
jejuuuu chorowalam na te buty, ale niestety jakos nigdy sie nie dorobilam Teraz przynajmniej jednego modowego grzechy mniej

EDIT: tak w ogole przesympatyczny watek, czytam z usmiechem na twarzy, bo wszystkie grzeszki swietne

EDIT 2: i pamietam jeszcze jedna wtope, ale wiem, ze juz wtedy wiedzialam ze wstyd Chyba babcia(albo mama) kupila mi mega rozowa sukienke, z jakiegos dziwnego materialu, do tego bufki, ful swiecidelek, a mama ubrala mnie w nia na taki duuuzy pikniko- festyn... Mialam juz wtedy chyba ok. 10 lat i plakalam, tupalam i nic... Musialam isc... Wszyscy w jeansach a ja jak jakis glupek
oo i jeszcze moj ukochany komplet z myszka mickey, krotkie spodenki i koszulka (prawie jak pizama), jaka dumna bylam, a wszyscy patrzyli z zazdroscia hihi porazka
__________________




Edytowane przez PomylonaKsiezniczka
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:22
PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:15   #27
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

hmmm a moze jakis grzeszki z blizszch lat,bo wiadomo ze w podstawowce to na nasz ubior jednak rodzic mieli duzy wplyw,

nie ktore sytuacje to nie grzeszki ale taka panowala moda
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:20   #28
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

no dobra.... kiedys wyszlam w szpilkach i skarpetach, ale tylko na chwile

p.s duzo nas tutaj;p
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:12   #29
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

w 6 klasie moim ulubionym zestawem były jaskrawe neonowo-seledynowe spodnie rybaczki, do tego bluzka w takim samym kolorze i buty mokasyny również tak samo a jaka dumna byłam,że mi się wszystko udało kolorystycznie dobrac, haha :P
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:22   #30
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Nasze Modowe Grzeszki

zawsze chciałam mieć taki jaskrawozółty komplet, ale nigdy go nie dostałam ale za to miałam niebiesko- zółte adidasy na koturnie

całą jedną klasę podstawówki przechodziłam w dwóch bluzach nosząc każdą po 2 tygodnie . albo też w podstawówce wiązałam włosy w kucyk, gładko zaczesywałam i obowiązkowo z przodu zostawiałam 2 pejsy które żelowałam i kręciłam na palcu

w gimnazjum nosiłam bluzki przed pępek i dziwiłam się, że nauczyciele się czepiają
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.