czy kochacie swoje miasto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 13:05   #1
veve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11

czy kochacie swoje miasto?


przeprowadziłam ostatnio ze znajomymi długą dyskusję na temat tzw. "lokalnego patriotyzmu". zastanawiam się czy jest to zjawisko powszechne. nie mówię o ekstremach, typu kibice poszczególnych klubów piłkarskich, którzy święcie wierzą, że ich miejscowość jest najwspanialsza na świecie, a inne należy zrównać z ziemią. chociaż kto wie, może i są wśród Was tacy . myślę też o zainteresowaniu kulturą swojego miasta, znajomości topografii itp. czy jest to dla Was w ogóle ważne? czy tęsknicie za swoim miastem kiedy jesteście poza nim, czy raczej jest Wam ono obojętne i chciałybyście jak najszybciej stamtąd się wyrwać?
veve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:19   #2
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez veve Pokaż wiadomość
przeprowadziłam ostatnio ze znajomymi długą dyskusję na temat tzw. "lokalnego patriotyzmu". zastanawiam się czy jest to zjawisko powszechne. nie mówię o ekstremach, typu kibice poszczególnych klubów piłkarskich, którzy święcie wierzą, że ich miejscowość jest najwspanialsza na świecie, a inne należy zrównać z ziemią. chociaż kto wie, może i są wśród Was tacy . myślę też o zainteresowaniu kulturą swojego miasta, znajomości topografii itp. czy jest to dla Was w ogóle ważne? czy tęsknicie za swoim miastem kiedy jesteście poza nim, czy raczej jest Wam ono obojętne i chciałybyście jak najszybciej stamtąd się wyrwać?
Skąd wniosek , że kibice mają jakieś chęci równania innych miast z ziemią Z mediów czyżby ? Sama jestem kibicem i nie zauważyłam w sobie takich chęci . Ani u moich kolegów czy koleżanek po szalu . Natomiast wandale istnieją wszędzie , bez konieczności przynależenia do jakiejś grupy , i to są również ci "kulturalni i porządni " obywatele , którym bez trudu przychodzi rzucanie śmieci gdzie popadnie czy nie liczenie się z cudzą własnością .
Odnośnie lokalnego patriotyzmu : Warszawa dla mnie jest zawsze wyjątkowym i ważnym miastem , ale moje miejsce na ziemi znalazłam gdzie indziej i tam najchętniej "wyciągnę nogi " , niemniej mam nadzieję , że jeszcze nieprędko tak się stanie

Edytowane przez eloi
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:52 Powód: straszliwy błąd ort.
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:20   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Od 10 lat nie mieszkam w miescie ordzinnym gdzie mieszkalam lat 20 ,owszem uwazam ze nasza druzyna żuzlowa jest najlepsza na świecie i systematycznie dogryzamy sobie z TZ w tej sprawie
Tesknię owszem ale miasto to ludzie /rodzina i to chyba bardziej teskni sie za nimi niz miastem.
W miare orientuje sie w wydarzeniach z rodzinnego miasta ,topografia wiaodmo bdb ,lepiej niz w obecnym miescie które jest dla mnie neutralne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:23
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:24   #4
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

nie kocham swojego miasta, nie jestem z nim absolutnie związana w żaden sposób.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:27   #5
Hester Prynne
Przyczajenie
 
Avatar Hester Prynne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Ja też nie. Wisi mi to gdize mieszkam, szczerze mówiąc.
Hester Prynne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:32   #6
klawdiachauchat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

mieszkam w Warszawie. i tak, mogę śmiało powiedzieć, chociaż chwilę się zawahałam, że tak, kocham moje miasto. wiem, że wielu ludzi go nie cierpi, znalazłam ostatnio nawet zabawne potwierdzenie: http://interia360.pl/polska/artykul/...ie-lubic,26906 .
na pewno nie chciałabym mieszkać nigdzie indziej w Polsce. za granicą - kto wie... ale w Polsce to Warszawa jest dla mnie jedyna.
__________________
ja lubię fitnes, całujcie mnie w nos, Feldenkrajsy!
klawdiachauchat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:33   #7
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

ja do swojej rodzinnej miejscowosci byłam bardzo przywiązana,z resztą dalej jestem ,chociaz spedzilam tam tylko wczesne dzieciństwo do 9 r.ż.
A to miasto ,w którym mieszkam od 16 lat nie jest mi szczegolnie bliskie.Wręcz za nim nie przepadam,szczegolnie z tego powodu,ze tutaj pewna mniejszośc narodowa jest większością i kazdego bez" pochodzenia" rdzenni mieszkacy traktuja jak człowieka 2 kategorii.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 13:37   #8
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Ja mieszkam od urodzenia w jednym mieście. Raczej go nie kocham, ale lubię Nie chciałabym mieszkać gdzie indziej, ale nie wiadomo, co się zdarzy jeszcze w życiu. W każdym razie jestem przywiązana do mojego miasta.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:38   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez veve Pokaż wiadomość
przeprowadziłam ostatnio ze znajomymi długą dyskusję na temat tzw. "lokalnego patriotyzmu". zastanawiam się czy jest to zjawisko powszechne. nie mówię o ekstremach, typu kibice poszczególnych klubów piłkarskich, którzy święcie wierzą, że ich miejscowość jest najwspanialsza na świecie, a inne należy zrównać z ziemią. chociaż kto wie, może i są wśród Was tacy . myślę też o zainteresowaniu kulturą swojego miasta, znajomości topografii itp. czy jest to dla Was w ogóle ważne? czy tęsknicie za swoim miastem kiedy jesteście poza nim, czy raczej jest Wam ono obojętne i chciałybyście jak najszybciej stamtąd się wyrwać?
Ach, Ci straszni kibice.

Ile mozna z ta percepcja i stereotypami.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:42   #10
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

ja nie znoszę. jestem nim coraz bardziej zmęczona. wciąż narastające przeludnienie i zakorkowanie strasznie podnosi poziom stresu i niemalże uniemożliwia normalne funkcjonowanie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:16   #11
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

ja tam nic do mojego miasta nie mam. razcej jestem związana z ludźmi z mojego miasta niz z samym miastem.
ale po studiach wyprowadzka(Wrocław ),bo nie chce mieszkać w moim mieście(lale nie dlatego,że go nie lubię czy coś)
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 14:16   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Kochać nie kocham, ale lubię swoje miasto
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:17   #13
veve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez klawdiachauchat Pokaż wiadomość
mieszkam w Warszawie. i tak, mogę śmiało powiedzieć, chociaż chwilę się zawahałam, że tak, kocham moje miasto. wiem, że wielu ludzi go nie cierpi, znalazłam ostatnio nawet zabawne potwierdzenie: http://interia360.pl/polska/artykul/...ie-lubic,26906 .
na pewno nie chciałabym mieszkać nigdzie indziej w Polsce. za granicą - kto wie... ale w Polsce to Warszawa jest dla mnie jedyna.
cóż, Warszawa to rzeczywiście dość, chm..., specyficzny wypadek
a co do kibiców, to przepraszam tych urażonych za zasianie stereotypu. jakoś mimochodem i wyszło
veve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:20   #14
treeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Mogę śmiało powiedzieć, że NIENAWIDZĘ mojego miasta...
Na każdym kroku szerzące się menelstwo, chamstwo, brud i mentalne zacofanie. W dodatku w sumie nie ma tu żadncyh miejsc dla młodzieży ( dla starszych też). Jak są kluby to siedzą tam same łyse gnojki w dresach, którzy myślą, że jak wciągają kreski w krzakach za osiedlem to są 'gangsterami' i trzeba się ich bać.
Wszystkie młode dziewczyny a za małych ubraniach i włosach pofarbowanych na czarno ( aktualny 'trend' na równi ze skóropodobną kurteczką z gumą ), które czują się mega wyróżnione i czują się jak w niebie jak okoliczny 'kolega' klepie je po dupie.

Wypisywanie wszystkich negatywów tego miasta zajęłoby mi tydzień, a nie chodzi tu tylko o ludzi, ale też o sam wygląd, miejsca, rozrywki.

Jestem tak sfrustrowana, że nie wyobrażam sobie życia w tym mieście w żaden sposób Moje miasto uważam za jedno z najgorszych w Polsce. I wstydzę się, że tu mieszkam.
A wspominając o okolicznej "drużynie piłkarskiej" ogarnia mnie pusty smiech

Edytowane przez treeth
Czas edycji: 2009-10-19 o 14:22
treeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:21   #15
muppeciakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Ja bardzo kocham swoje miasto. Nie interesuję się Białymstokiem jakoś tak pod względem kultury, historii (no, przynajmniej nie więcej niż przeciętny białostoczanin), jednak uwielbiam go za centrum, za lokale (można powiedziec, że jest to teraz miasto bardzo przyjazne dla młodzieży), za moje ukochane osiedle, które kocham ponad wszystko i... zawsze tęsknię. I kocham powroty. Myślę, że przynajmniej na razie chciałabym mieszkać w Białymstoku - nie wiem, czy całe życie, ale długo.
muppeciakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:23   #16
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

A ja kocham swoje miasto - tu się urodziłam, wychowałam. Miasto z dużym potencjałem rozwojowym, dostęp do rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Bliskość morza i innych pięknych terenów. Czego chcieć więcej?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:23   #17
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

od urodzenia mieszkam w Wejherowie.. i mogę bez wahania powiedzieć, że kocham to miasto..
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:24   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Nie cierpię rydzykowni
Niedługo stąd spadam, na szczęście. Po 21 latach kiszenia się w tej dziurze.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-19 o 14:26
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:33   #19
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Jak najbardziej kocham swoje (trój) miasto co prawda,nie urodziłam się w nim ale wychowałam i smutno mi za każdym razem gdy go opuszczam.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 14:38   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez treeth Pokaż wiadomość
Mogę śmiało powiedzieć, że NIENAWIDZĘ mojego miasta...
Na każdym kroku szerzące się menelstwo, chamstwo, brud i mentalne zacofanie. W dodatku w sumie nie ma tu żadncyh miejsc dla młodzieży ( dla starszych też). Jak są kluby to siedzą tam same łyse gnojki w dresach, którzy myślą, że jak wciągają kreski w krzakach za osiedlem to są 'gangsterami' i trzeba się ich bać.
Wszystkie młode dziewczyny a za małych ubraniach i włosach pofarbowanych na czarno ( aktualny 'trend' na równi ze skóropodobną kurteczką z gumą ), które czują się mega wyróżnione i czują się jak w niebie jak okoliczny 'kolega' klepie je po dupie.

Wypisywanie wszystkich negatywów tego miasta zajęłoby mi tydzień, a nie chodzi tu tylko o ludzi, ale też o sam wygląd, miejsca, rozrywki.

Jestem tak sfrustrowana, że nie wyobrażam sobie życia w tym mieście w żaden sposób Moje miasto uważam za jedno z najgorszych w Polsce. I wstydzę się, że tu mieszkam.
A wspominając o okolicznej "drużynie piłkarskiej" ogarnia mnie pusty smiech
Mozna wiedziec, jakie to miasto?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:39   #21
sunsetia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 449
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Kiedyś niecierpiałam swojego miasta a teraz po 8lat pobytu za granicą uwielbiam swoje miasto i zawsze będe je dażyła wyjątkowym uczuciem bo to moje korzenie i młodość .
sunsetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:43   #22
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

pochodzę ze Stalowej Woli i kocham to miasto, chociaż nie zawsze tak było. kiedś uważałam ją za totalne zadupie, zaścianek itp. ale odmieniło mi się bo jest to stosunkowo ładna mieścina, da się tam mieszkać, pobawić, odpoczać, poza tym ma ciekawą choć niedługą historię
Raczej po studiach tam nie wrócę na stałe, ale zawsze będę w pewnym sensie tęsknić.
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:47   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez treeth Pokaż wiadomość
Mogę śmiało powiedzieć, że NIENAWIDZĘ mojego miasta...
Na każdym kroku szerzące się menelstwo, chamstwo, brud i mentalne zacofanie. W dodatku w sumie nie ma tu żadncyh miejsc dla młodzieży ( dla starszych też). Jak są kluby to siedzą tam same łyse gnojki w dresach, którzy myślą, że jak wciągają kreski w krzakach za osiedlem to są 'gangsterami' i trzeba się ich bać.
Wszystkie młode dziewczyny a za małych ubraniach i włosach pofarbowanych na czarno ( aktualny 'trend' na równi ze skóropodobną kurteczką z gumą ), które czują się mega wyróżnione i czują się jak w niebie jak okoliczny 'kolega' klepie je po dupie.

Wypisywanie wszystkich negatywów tego miasta zajęłoby mi tydzień, a nie chodzi tu tylko o ludzi, ale też o sam wygląd, miejsca, rozrywki.

Jestem tak sfrustrowana, że nie wyobrażam sobie życia w tym mieście w żaden sposób Moje miasto uważam za jedno z najgorszych w Polsce. I wstydzę się, że tu mieszkam.
A wspominając o okolicznej "drużynie piłkarskiej" ogarnia mnie pusty smiech
O, mam takie zdanie o Wałbrzychu Poza Bydgoszczą, Włocławkiem i Białymstokiem to najpaskudniejsze miasto w Polsce w jakim byłam (a byłam w baardzo wielu).

Zdradzisz gdzież to tak się męczysz ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:49   #24
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Zdradzisz gdzież to tak się męczysz ?
też jestem ciekawa
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:57   #25
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Lubie klimat swojego rodzinnego miasta, ciekawe zabytkowe miejsca, znajomych, ulubione kawiarnie, puby .. itd .
Jestem dumna ze tam sie urodzilam i wychowalam. Niestety juz tam nie mieszkam i brakuje mi czasami spacerow po ulubinym parku, zakupow na targu.

Ale czy kocham, eeeeeeeeeee ... raczej nie - raczej mam sentyment .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:03   #26
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ach, Ci straszni kibice.

Ile mozna z ta percepcja i stereotypami.
racja, racja

Cytat:
Napisane przez treeth Pokaż wiadomość
Mogę śmiało powiedzieć, że NIENAWIDZĘ mojego miasta...
Na każdym kroku szerzące się menelstwo, chamstwo, brud i mentalne zacofanie. W dodatku w sumie nie ma tu żadncyh miejsc dla młodzieży ( dla starszych też). Jak są kluby to siedzą tam same łyse gnojki w dresach, którzy myślą, że jak wciągają kreski w krzakach za osiedlem to są 'gangsterami' i trzeba się ich bać.
Wszystkie młode dziewczyny a za małych ubraniach i włosach pofarbowanych na czarno ( aktualny 'trend' na równi ze skóropodobną kurteczką z gumą ), które czują się mega wyróżnione i czują się jak w niebie jak okoliczny 'kolega' klepie je po dupie.

Wypisywanie wszystkich negatywów tego miasta zajęłoby mi tydzień, a nie chodzi tu tylko o ludzi, ale też o sam wygląd, miejsca, rozrywki.

Jestem tak sfrustrowana, że nie wyobrażam sobie życia w tym mieście
Usunęłam dwa ostatnie zdania, bo akurat te aż tak do mnie nie pasują, reszta - CAŁKOWICIE
Niestety ale za nic nie chciałabym tutaj mieszkać po ukończeniu lic., jedyne co mnie łączy z tą dziurą, to dom rodzinny, w którym przyjemnie (zazwyczaj) spędza się czas, poza tym w wakacje na kilka dni też miło jest tutaj odpoczywać, natomiast mieszkać - NIE.
Dokładnie jak wspomniałaś - zacofanie, menelstwo, nic dla młodych i do tego UWAGA!!! WYŁĄCZAJĄ NAM ŚWIATŁA NA ULICY OD 23:30 DO 5:00 Już nie mają gdzie oszczędności szukać.... Idealne warunki, żeby kogoś zabić, zgwałcić itd.... Brak mi słów na władze mojego miasteczka...

Myślę, że jak stąd wybędę, to nie będę miała najgorszych wspomnień lecz wiem, że młodzi ludzie baaardzo dużo tutaj tracą i nie mają możliwości na jakiekolwiek rozwijanie zainteresowań, rozrywkę czy jakieś kreatywne spędzanie czasu.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:16   #27
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Kocham moją Gdynię i za żadne skarby nie chciałabym wyjechać gdzieś indziej. Szczególnie Teatry, moje ukochane Gemini, bulwar, plaża... Dużo by wymieniać. Akurat mojego osiedla nienawidzę, ale jak tak patrzeć na całokształt, to... nie wiem, czy potrafiłabym tak nagle mieszkać gdzie indziej. Tu się wychowałam i tutaj zawsze będzie moje serce, a jeśli już się przeprowadzę, to pewnie na studia. A potem tu wrócę. ;>
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:25   #28
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O, mam takie zdanie o Wałbrzychu Poza Bydgoszczą, Włocławkiem i Białymstokiem to najpaskudniejsze miasto w Polsce w jakim byłam (a byłam w baardzo wielu).

Zdradzisz gdzież to tak się męczysz ?
A czemu Włocławek wydał Ci się taki brzydki, co? bo to moje rodzinne miasto, urodziłam się tam pytam z ciekawości
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:27   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Nie będę tego bardziej uzasadniać. Nie chcę Cię urazić czy coś O gustach się nie dyskutuje. Uważam je za brzydkie i już.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:28   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy kochacie swoje miasto?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O, mam takie zdanie o Wałbrzychu Poza Bydgoszczą, Włocławkiem i Białymstokiem to najpaskudniejsze miasto w Polsce w jakim byłam (a byłam w baardzo wielu).

Zdradzisz gdzież to tak się męczysz ?
Nie wiem jak Walbrzych, ale stwierdzenie, ze Bydgoszcz czy Bialystok sa paskudne ma sie do rzeczywistosci jak piesc do nosa

PS. Ktos z Torunia me negatywne zdanie o Bydgoszczy i Wloclawku. Jakiez zaskoczenie
PPS. Uzasadniac nikt nic oczywiscie nie musi, tak samo jak miec podstawy do wypowiadania danego zdania.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-10-19 o 15:33
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.