Nachalni wolontariusze WOŚP - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 11:03   #181
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek od niedawna... czy można się podpiąć? Szczerze mówiąc, na Owsiaka przeznaczyłam jak na razie pieniądze może, raz, dwa, a może i wcale, nie pamiętam. Nie wspieram go i nie zamierzam tego robić. Zawsze te pieniądze przeznaczane są na dzieci. Z roku na rok coraz więcej chyba. Wolontariusze to często dzieci, a kto dziecku odmówi Ostatnio zadałam przy stole pytanie - dlaczego Owsiak choć raz w życiu nie zacznie zbierać pieniędzy na rysia, ginący gatunek, czy na schroniska dla bezdomnych zwierząt. Odpowiedź - a bo dzieci to zawsze dzieci. Rasa ludzka zawsze lepsza od pozostałych, a przecież to stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku. A może tak mi się tylko zdawało. Gdyby zbierać na zwierzęta, tej kasy w puszkach Orkiestry byłoby więc pewnie znacznie mniej. Ja owszem, pieniądze mogę dać, kiedy zbierają je wolontariusze z naszego schroniska na przykład. Ale Owsiakowa szopka - pokaż jaki jesteś hojny, dostaniesz serduszko - nie kręci mnie nawet w najmniejszym stopniu. Ponieważ wiele osób ma inne poglądy od moich, Orkiestra i tak nie zbiednieje, bo masa ludzi te pieniądze da.
Swoją drogą, niektóre argumenty i porównania tutaj - skąd je bierzecie? Przecież na przykład, o ile mi wiadomo, to chłopcy najczęściej stają się ministrantami - czyli chodzą z księdzem po kolędzie - z własnej woli
Od lat zbierają też na geriatrię. Nie wiesz, ale masz swój pogląd. Świetnie!

Na rysie albo lwie paszcze zacznij zbierać Ty!
skoro to takie ważne, dlaczego pierdzisz w stołek i wytykasz innym, że tego nie robią?!
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:03   #182
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
może nie na siłę, ale to jest wszystko trochę na zasadzie: a orkiestra, fajnie, może będziemy w telewizji, jeee! Wszystko, w moim odczuciu, na pokaz
Jak już było w tym wątku nie raz pisane - nie mierzcie ludzi własną miarą.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:06   #183
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54102106]Jak już było w tym wątku nie raz pisane - nie mierzcie ludzi własną miarą.[/QUOTE]

co konkretnie masz na myśli? Między innymi właśnie dlatego tej kasy nie daję, bo nie zależy mi, żeby mnie ktoś w TV pokazał, bo taka jestem hojna zresztą iluż z tych dzieciaków znasz osobiście, że jesteś taka pewna ich szczerych - albo i nie - intencji?

Northpole, wiem doskonale o tej geriatrii nie musisz mi przypominać niech chociaż raz w życiu zrobią zbiórkę na zwierzęta, może mnie to przekona. I to ci jakoś umknęło, to, co dla mnie najważniejsze

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2016-01-12 o 11:09
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:12   #184
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
co konkretnie masz na myśli? Między innymi właśnie dlatego tej kasy nie daję, bo nie zależy mi, żeby mnie ktoś w TV pokazał, bo taka jestem hojna zresztą iluż z tych dzieciaków znasz osobiście, że jesteś taka pewna ich szczerych - albo i nie - intencji?
A co mnie obchodzą ich intencje? Naprawdę sądzisz, że w dobie, kiedy każdy dzieciak ma dostęp do youtube'a i może wrzucić filmik ze swoimi mądrościami takim szałem jest możliwość znalezienia się na sekundę w telewizji? I co, myślisz, że ich rodziny siedzą przed tv i ich tam wypatrują? Serio to już jakiś wyższy poziom absurdu.

Bez kitu. Trójka co roku robi licytacje przedmiotów na rzecz różnych fundacji, w tym roku była to fundacja pomagająca dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną. WYOBRAŹCIE SOBIE, że ludzie tam DZWONIOM!!!!111 i LICYTUJOM i wszyscy słuchacze wiedzą, ile dali, jacy są hojni!!! Jak im kurna nie wstyd, w końcu te dzieciaki to powinien nasz mądry i sprawiedliwy rząd wspierać i rehabilitować. A Trójka też by się wstydziła, że taką pokazówę odwala. A FE!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:15   #185
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Od lat zbierają też na geriatrię. Nie wiesz, ale masz swój pogląd. Świetnie!

Na rysie albo lwie paszcze zacznij zbierać Ty!
skoro to takie ważne, dlaczego pierdzisz w stołek i wytykasz innym, że tego nie robią?!
I sam Owsiak to podsumował wtedy "żeby nie było, że tylko na dzieciaczki" no lepiej bym tego nie ujęła = pod publiczkę. BTW ciekawe ile kasy by wpłynęło, gdyby to dziadki i babcie z puszkami stali, a nie dzieciaczki...
Pewnie, że wolę dać na rysia niż na Owsiaka. jest dla mnie osobą antypatyczną, zwróciłam na to uwagę jak się wypowiadał o swoich krytykach, co chcieli zobaczyć papiery... takiego plucia nienawiścią i pogardą chyba nigdy nie widziałam.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:16   #186
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

Northpole, wiem doskonale o tej geriatrii nie musisz mi przypominać niech chociaż raz w życiu zrobią zbiórkę na zwierzęta, może mnie to przekona. I to ci jakoś umknęło, to, co dla mnie najważniejsze
w takim razie powinno sie tez np. czepiac PAH, Caritasu, Szp o brak pomocy dla zwierzat czy z drugiej strony Vivy dla Zwierzat o brak zbiorki srodkow na ratowanie ludzi.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:21   #187
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54102269]A co mnie obchodzą ich intencje? Naprawdę sądzisz, że w dobie, kiedy każdy dzieciak ma dostęp do youtube'a i może wrzucić filmik ze swoimi mądrościami takim szałem jest możliwość znalezienia się na sekundę w telewizji? I co, myślisz, że ich rodziny siedzą przed tv i ich tam wypatrują? Serio to już jakiś wyższy poziom absurdu.

Bez kitu. Trójka co roku robi licytacje przedmiotów na rzecz różnych fundacji, w tym roku była to fundacja pomagająca dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną. WYOBRAŹCIE SOBIE, że ludzie tam DZWONIOM!!!!111 i LICYTUJOM i wszyscy słuchacze wiedzą, ile dali, jacy są hojni!!! Jak im kurna nie wstyd, w końcu te dzieciaki to powinien nasz mądry i sprawiedliwy rząd wspierać i rehabilitować. A Trójka też by się wstydziła, że taką pokazówę odwala. A FE![/QUOTE]

jak porównujesz akcje TRÓJKI do Owsiaka; sam fakt, że tam ludzie DZWONIOM i PINIONDZE GARŚCIOMI DAJOM NA TRÓJKOWO TACE TO NIEWIARYGODNE!!! pewnie dzwonią słuchacze, bierzesz to pod uwagę??? Wierni słuchacze, bo takich Trójka ma z pewnością od lat! Ot i tajemnica! Wielka mi zagadka! Swoją drogą, chyba jednak Trójka ma też chyba jednak dość duży prestiż, bo jednak udaje się jej zbierać pieniądze bez takiej szopki, jaką robi Owsiak, bez durnego owczego pędu, bez którego by żadnej orkiestry nie było!
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 11:28   #188
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
jak porównujesz akcje TRÓJKI do Owsiaka; sam fakt, że tam ludzie DZWONIOM i PINIONDZE GARŚCIOMI DAJOM NA TRÓJKOWO TACE TO NIEWIARYGODNE!!! pewnie dzwonią słuchacze, bierzesz to pod uwagę??? Wierni słuchacze, bo takich Trójka ma z pewnością od lat! Ot i tajemnica! Wielka mi zagadka! Swoją drogą, chyba jednak Trójka ma też chyba jednak dość duży prestiż, bo jednak udaje się jej zbierać pieniądze bez takiej szopki, jaką robi Owsiak, bez durnego owczego pędu, bez którego by żadnej orkiestry nie było!
No ale chwila, przed momentem pisałaś, że nie dajesz na Owsiaka, bo to pokazówa. No to niestety, ale chyba większość takich akcji to pokazówa, czy to w gronie słuchaczy, czy w szerszym (bo taki ma zasięg jedna, a taki druga akcja). O to chyba w tym chodzi, nie? Żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi? Fundacja TVN też w środkach nie przebiera i o pieniądze proszą same chore dzieci, przynajmniej kiedyś takie spoty leciały w tv (dawno nie oglądałam tego kanału, może się coś zmieniło).
Nie chcesz, nie dawaj nigdzie, nie wspieraj pokazówy. Niektórzy to chyba powinni sobie kupić koszulki "Nie daję na Owsiaka".
Albo zakupić
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:34   #189
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54102558]No ale chwila, przed momentem pisałaś, że nie dajesz na Owsiaka, bo to pokazówa. No to niestety, ale chyba większość takich akcji to pokazówa, czy to w gronie słuchaczy, czy w szerszym (bo taki ma zasięg jedna, a taki druga akcja). O to chyba w tym chodzi, nie? Żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi? Fundacja TVN też w środkach nie przebiera i o pieniądze proszą same chore dzieci, przynajmniej kiedyś takie spoty leciały w tv (dawno nie oglądałam tego kanału, może się coś zmieniło).
Nie chcesz, nie dawaj nigdzie, nie wspieraj pokazówy. Niektórzy to chyba powinni sobie kupić koszulki "Nie daję na Owsiaka".
Albo zakupić
[/QUOTE]


porównujesz, serio, Orkiestrę, pompowaną do granic absurdu, z akcją radiowej Trójki Nie mam więcej pytań po prostu i jak komuś sugerujesz leki, to może pomyśl o wściekliźnie? Tak jakbym to ja pierwsza zaczęła tutaj dostawać piany na ustach z bezsilnej wściekłości
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:41   #190
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
porównujesz, serio, Orkiestrę, pompowaną do granic absurdu, z akcją radiowej Trójki Nie mam więcej pytań po prostu i jak komuś sugerujesz leki, to może pomyśl o wściekliźnie? Tak jakbym to ja pierwsza zaczęła tutaj dostawać piany na ustach z bezsilnej wściekłości

Posłuchaj, może poświęć się i wyłącz na ten jeden dzień telewizor i internet, to Cię ta szopka ominie. Ewentualnie przełącz na jakiś inny kanał. Ci złodzieje zajmują czas antenowy na szczęście tylko jeden raz w roku, chyba da się przeżyć.
Dzieciakom z puszkami za to zawsze możesz zasugerować, że lepiej niech pójdą do kościoła na ministrantów - z własnej woli oczywiście, nie tak jak przy tym owsiakowym jarzmie
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:50   #191
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54102799]Posłuchaj, może poświęć się i wyłącz na ten jeden dzień telewizor i internet, to Cię ta szopka ominie. Ewentualnie przełącz na jakiś inny kanał. Ci złodzieje zajmują czas antenowy na szczęście tylko jeden raz w roku, chyba da się przeżyć.
Dzieciakom z puszkami za to zawsze możesz zasugerować, że lepiej niech pójdą do kościoła na ministrantów - z własnej woli oczywiście, nie tak jak przy tym owsiakowym jarzmie [/QUOTE]

twoje łapanie za słówka - czy ma jakiś sens? Odniosłam się, co do tych ministrantów, do czyjegoś postu Owsiaka nie oglądam, ale zmuszona jestem wciąż o nim słuchać, choćby przy obiedzie - więc co mi daje wyłączenie neta, skoro to się wciska wszędzie Więc daruj sobie może ironię, bo jakoś tak sobie ci to podskórne szyderstwo idzie
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 12:29   #192
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

No ale to już chyba nie wina Owsiaka, że się o nim rozmawia przy Twoim obiedzie.

Tak teraz o tym na sucho zupełnie myślałam i stwierdzam, że musiałabym być nieźle sfrustrowana albo zgorzkniała, żeby pluć jadem na akcję, która mnie zupełnie nie dotyczy i do której się nie dokładam (a z pomocy której ewentualnie mogę kiedyś skorzystać). Mnie na przykład guzik obchodzi, co robi Caritas, na co wydaje pieniądze, czyimi rękami je zbiera, ale no nie przyszłoby mi do głowy go krytykować.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:30   #193
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
twoje łapanie za słówka - czy ma jakiś sens? Odniosłam się, co do tych ministrantów, do czyjegoś postu Owsiaka nie oglądam, ale zmuszona jestem wciąż o nim słuchać, choćby przy obiedzie - więc co mi daje wyłączenie neta, skoro to się wciska wszędzie Więc daruj sobie może ironię, bo jakoś tak sobie ci to podskórne szyderstwo idzie

Npisałam - idź zbieraj na to co wazne dla Ciebie!
prymitywne Twoje rozumowanie - nienawidze tych, którzy robią coś, co nie jest dla mnie ważne i jeszcze im to świetnie idzie.

Zaangażuj się w te rysie, kozieradkę albo ochronę bagien - też się dorzucę.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54103429]No ale to już chyba nie wina Owsiaka, że się o nim rozmawia przy Twoim obiedzie.

Tak teraz o tym na sucho zupełnie myślałam i stwierdzam, że musiałabym być nieźle sfrustrowana albo zgorzkniała, żeby pluć jadem na akcję, która mnie zupełnie nie dotyczy i do której się nie dokładam (a z pomocy której ewentualnie mogę kiedyś skorzystać). Mnie na przykład guzik obchodzi, co robi Caritas, na co wydaje pieniądze, czyimi rękami je zbiera, ale no nie przyszłoby mi do głowy go krytykować.[/QUOTE]


Perse, tłuczemy w beton
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:44   #194
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Perse, tłuczemy w beton
Wiesz co, o ile argumenty w stylu "Owsiak wyręcza rząd" od biedy rozumiem (co nie znaczy, że się z nimi zgadzam, ale podyskutować tu można), tak "nie dam, bo to szopka i pokazówa" to dla mnie poza normalnie jak gimnazjalne emo, nie mniejsza pokazówa niż cały Owsiak.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:29   #195
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

kurde, czytam i czytam wypowiedzi niektórych, podziwiam Was Northpole i Persephone, że Wam się chce oczywiste rzeczy tłumaczyć...
Kurde, nie chcą, niech nie dają. Dużo argumentów nawet rozumiem, choć się z nimi nie zgadzam, mam swoje zdanie.
Ale stwierdzanie, że szopka, że się coś nagłaśnia? noż kurde, jak ludzie mają wiedzieć, że jest jakaś akcja charytatywna, skoro mówić się o niej nie powinno? czy taka Trójka (nie słucham, ale akcja fajna, jak tak czytam), nie powinna mówić swoim słuchaczom, że zbiera, tylko czekać, aż zadzwonią? WWF też puszcza spoty w telewizji czy banery w necie, pani od zwierząt to nie przeszkadza? (ja uważam, że to najbardziej w porządku i powinni to jeszcze bardziej nagłośnić).
I mi się ta szopka podoba - mnóstwo ludzi wychodzi z domu, czuję się super z innymi, dużo się dzieje.
Do ministrantów się nie odniosę, wolę dać więcej na Owsiaka, jakieś schronisko, fundację, niż rzucać w kościele na tacę i widzieć proboszcza mojej parafii, jak coraz to nowszym autem jeździ i na kolędzie bardzo chętnie łapkę po kopertę wyciąga.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:40   #196
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

A to ciekawe...bo np. wolontariusze Owsiaka do domu mi nie wchodzą, a zbierający na rysie owszem.
Miałam w zeszłym roku dwie wizyty domowe, gdzie wolontariusze chodzili w sprawie rysia właśnie. Raz dałam, drugi raz nie miałam gotówki, zostałam pouczona o możliwości wpłacenia na konto.

Różnica między WOŚPem a rysiem jest taka, że z moją kasą wpłaconą na WOŚP zobaczę się jeszcze w szpitalu i moje dziecko się zobaczy. A biorąc pod uwagę, że od lat zbierają na geriatrię, to w niedługim czasie moja mama skorzysta a kasa na rysia nie wiem właściwie na co poszła, nie chce mi się tego drążyć i sprawdzać- ale fakt- wolę zapłacić na coś, co może mojemu dziecku życie uratować, niż na rysia.
Natomiast Ty, dasz na rysia, a nie dasz na to, z czego sama skorzystasz, lub Twoje dziecko skorzysta. Taka to logika.

I nie ma co zazdrościć, że Owsiak robi coś dobrze. On pracował na rozgłos wieeeeele lat, sukces akcji jest jego zasługą. A jak zbierający na rysia będą zbierać przez ponad 20 lat, to być może też będzie o nich słychać i każdy Polak raz w roku da na rysia.
Najlepiej to z zazdrości, że ktoś jest zaradny, operatywny i charyzmatyczny wylać morze hejtu. Ale tego, że taki Owsiak pracował na swoje osiągi całe lata- tego już się nie widzi- tylko ma się pretensje, że o rysiach nie jest głośno.

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2016-01-12 o 13:45
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:13   #197
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Zbierać na rysie? Czemu nie? Jeśli jest taka realna potrzeba, rząd nie chce się wykazać (), to pewnie niech będą akcje rysiowe.
Tylko mam nadzieję, że jak już na te rysie będziecie zbierać to waszymi wolontariuszami będą kryształowo uczciwi ludzie w średnim wieku (bo dzieciaczki być nie mogą, ale np. mnie byłoby szkoda wykorzystywać starsze osoby) i pochowacie ich gdzieś po krzakach, żeby nikogo nie atakowali i nikomu nie przeszkadzali? I o żadnym rozgłaszaniu w tv oczywiście nie ma mowy?
Na temat kościoła to ja się może nie będę lepiej wypowiadać, bo powiedzą, że paskudna ateistka ich obraża.
Wkurzają mnie wszelkie zbiórki łażące po domach. I nie ważne, czy zbierają na chore dziecko czy na rysia. Po prostu im nie otwieram, no bez przesady, żeby mi ktoś do drzwi pukał. Nikt z WOŚP nigdy tego nie zrobił.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:27   #198
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zbierać na rysie? Czemu nie? Jeśli jest taka realna potrzeba, rząd nie chce się wykazać (), to pewnie niech będą akcje rysiowe.
Tylko mam nadzieję, że jak już na te rysie będziecie zbierać to waszymi wolontariuszami będą kryształowo uczciwi ludzie w średnim wieku (bo dzieciaczki być nie mogą, ale np. mnie byłoby szkoda wykorzystywać starsze osoby) i pochowacie ich gdzieś po krzakach, żeby nikogo nie atakowali i nikomu nie przeszkadzali? I o żadnym rozgłaszaniu w tv oczywiście nie ma mowy?
Na temat kościoła to ja się może nie będę lepiej wypowiadać, bo powiedzą, że paskudna ateistka ich obraża.
Wkurzają mnie wszelkie zbiórki łażące po domach. I nie ważne, czy zbierają na chore dziecko czy na rysia. Po prostu im nie otwieram, no bez przesady, żeby mi ktoś do drzwi pukał. Nikt z WOŚP nigdy tego nie zrobił.
O rysiach była jakaś kampania reklamowa, nie pamiętam na której stacji, ale były jakieś spoty z rysiami.
Ja otwieram czasem, bo jak kto ktoś kto już jest na klatce, to spora szansa, że to ktoś z administracji. A że tu o rysie chodziło, to byłam zaskoczona.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:32   #199
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
kurde, czytam i czytam wypowiedzi niektórych, podziwiam Was Northpole i Persephone, że Wam się chce oczywiste rzeczy tłumaczyć...
.
też jestem pod wrażeniem wytrzymałości tych osób. Podziwiam

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz co? Zamiast się ciskać, lepiej edytuj tamten post (dodaj cudzysłów, usuń zwrot "podoba mi się"). Popatrz: skoro kilka osób uznało, że wyraża on TWOJE poglądy to może jednak warto to zrobić zamiast tupać nóżką? Już tak jest: liczy się to, co przekazałaś a nie to, co CHCIAŁAŚ przekazać.
już poprawiam. Ale ten mój ostatni post wieczorny nawiązywał do wypowiedzi osoby, która cytowała mój post wyjaśniający, więc...

Błagam, nie kontynuujmy tego, bo nic to do rozmowy nie wnosi.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 15:03   #200
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Northpole, wiem doskonale o tej geriatrii nie musisz mi przypominać niech chociaż raz w życiu zrobią zbiórkę na zwierzęta, może mnie to przekona. I to ci jakoś umknęło, to, co dla mnie najważniejsze
Hm....
wiesz, ale każda akcja/fundacja ma określone cele. Dlatego np. WWF nie zbiera kasy na sprzęt medyczny dla ludzi a WOŚP nie zbiera na ratowanie rysia. Byłoby to sprzeczne z celami tych fundacji, więc Twoje zarzuty są nielogiczne wręcz, bez urazy. Mówię jako zwierzolub z zdiagnozowanym KZM =^.^=
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2016-01-12 o 15:05
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:25   #201
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Hm....
wiesz, ale każda akcja/fundacja ma określone cele. Dlatego np. WWF nie zbiera kasy na sprzęt medyczny dla ludzi a WOŚP nie zbiera na ratowanie rysia. Byłoby to sprzeczne z celami tych fundacji, więc Twoje zarzuty są nielogiczne wręcz, bez urazy. Mówię jako zwierzolub z zdiagnozowanym KZM =^.^=
Wiem doskonale, że wszystko idzie na konkretne cele. Tylko widzisz, niestety pisząc pierwszego posta tutaj, spodziewałam się takich właśnie, a nie innych reakcji. Gdyby orkiestra zbierała nie na dzieci czy tam okazjonalnie na geriatrię, to większość ludzi by po prostu prychała z pogardą i niektóre osoby z tego wątku zapewne również Weźmy na przykład DariaKom, która się skarży, że wolontariusze chodzą i zaburzają jej spokój gadaniem o rysiach. Kogo to obchodzi, przecież ona z tego w przyszłości KORZYŚCI W PRZYSZŁOŚCI MIEĆ NIE BĘDZIE - więc po co w ogóle dawać cokolwiek to samo dotyczy na pewno Vivy i podobnych fundacji tego typu. Więc Dariu, właśnie pięknie udowadniasz jak myślisz tylko o sobie, nic tylko pogratulować
Northpole - takie moje spostrzeżenie na twój temat - popracuj może nad pustką w głowie może ci się uda. Co do zazdrości, którą tu sobie wiele z was uroiło - mam bardzo różne powody, żeby nie wierzyć nadętym wielkim filantropom, z przyczyn, o których tutaj pisać nie będę. Wy oczywiście możecie wierzyć dalej, ale ludzie którzy w to wierzą bezkrytycznie - słabo się właśnie na ludziach znają
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:40   #202
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Ten wątek to jakiś absurd .
Orkiestra to jakaś sekta zmusza dzieci do żebrania i wyrywa nam kasę z portfela.
Polacy to ciemnogród dają na chore dzieci a tyle potrzebujących zwierząt no jak mogą .
Zorganizujcie raz w roku taką wielka akcję charytatywną na rzecz rysi ? pomożecie i przy okazji dorobicie się jak Owsiak .

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
. Gdyby orkiestra zbierała nie na dzieci czy tam okazjonalnie na geriatrię,
dlaczego ma nie zbierać na dzieci ? bo co .
bo takich jak WY to boli ?
gdyby owsiak zbierał na zwierzęta już by byl cacy .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:41   #203
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Ten wątek to jakiś absurd .
Orkiestra to jakaś sekta zmusza dzieci do żebrania i wyrywa nam kasę z portfela.
Polacy to ciemnogród dają na chore dzieci a tyle potrzebujących zwierząt no jak mogą .
Zorganizujcie raz w roku taką wielka akcję charytatywną na rzecz rysi ? pomożecie i przy okazji dorobicie się jak Owsiak .
No i wreszcie sensowne propozycje tylko proszę nie zapominać o schroniskach i koniach przeznaczonych do rzeźni, bo miał być "biały z kokardką"
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:44   #204
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
filantropom, z przyczyn, o których tutaj pisać nie będę. Wy oczywiście możecie wierzyć dalej, ale ludzie którzy w to wierzą bezkrytycznie - słabo się właśnie na ludziach znają
Ty się znasz na pewno

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
No i wreszcie sensowne propozycje tylko proszę nie zapominać o schroniskach i koniach przeznaczonych do rzeźni, bo miał być "biały z kokardką"
to działaj na co czekasz
bądź pierwszym prawdziwym filantropem
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:46   #205
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

lwia paszczo, umiejętność czytania przekracza Twoje możliwości?
Przeczytaj jeszcze raz mój post, do Ciebie skierowany, a potem jeszcze raz swój do mnie skierowany- i zobacz jakiej obrzydliwej i prostackiej nadinterpretacji użyłaś.

Jak ktoś sobie nie zadaje trudu, żeby przeczytać post ze zrozumieniem i liczy na to, że inni też nie przeczytają i nie zrozumieją- to, to już jest zaburzenie na które nawet Owsiak nic nie poradzi.

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2016-01-12 o 15:50
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:49   #206
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Ty się znasz na pewno

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------



to działaj na co czekasz
bądź pierwszym prawdziwym filantropem
Sama? To chyba nie da rady, Owsiak też sam nie działa, orkiestra mu gra A co do ludzi - wiesz, wiele osób mi to mówi, ja ich o to nie pytam i świńskich filantropów też widziałam w akcji.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:53   #207
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Sama? To chyba nie da rady, Owsiak też sam nie działa, orkiestra mu gra A co do ludzi - wiesz, wiele osób mi to mówi, ja ich o to nie pytam i świńskich filantropów też widziałam w akcji.

zwątpiłam
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:55   #208
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
No i wreszcie sensowne propozycje tylko proszę nie zapominać o schroniskach i koniach przeznaczonych do rzeźni, bo miał być "biały z kokardką"
Zaraz wyjdę na złą osobę czy totalnego ignoranta, ale po co ratować konie idące do rzeźni, w które i tak trzeba potem inwestować masę pieniędzy, bo są np. w ciężkim stanie? Wolę dać na WOŚP, bo pomaga to wielu ludziom.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:01   #209
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Zaraz wyjdę na złą osobę czy totalnego ignoranta, ale po co ratować konie idące do rzeźni, w które i tak trzeba potem inwestować masę pieniędzy, bo są np. w ciężkim stanie? Wolę dać na WOŚP, bo pomaga to wielu ludziom.
czytałaś co napisałam? Widziałaś kiedyś stronę Vivy? Myślisz, że tylko konie stare i schorowane idą do rzeźni? Sama znałam konie, normalne, dobre konie do jazdy, które poszły pod nóż. A te schorowane, bite, głodzone, to co, nie mogą sobie przeżyć ostatnich lat w spokoju, tylko od razu pod nóż? Żałosne.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:17   #210
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Ja nie rozumiem ciebie, lwia paszcza, jestem totalnie zafiksowana na punkcie pomocy zwierzętom, a i tak nie ogarniam dlaczego ciebie boli Owsiak i jego WOŚP.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 20:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.