Nachalni wolontariusze WOŚP - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 18:22   #241
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Kręci, nie kręci.. who cares? Jakby choć raz na konie zebrał, albo na rysie- wszystko by było wybaczone. Kit tam, że to fundacja z założenia zbierająca na ludzi, przecież w jednym roku by mógł zebrać na zwierzaki, może nikt by się nie kapnął.
obawiam sie ze wowczas tez byłyby protesty ze jak na rysie to tylko katolickie itp itd
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:24   #242
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
To nie marnuj, nikt cię nie zmusza. Znamienne, to absurdalne poczucie wyższości człowieka nad zwierzęciem ... Chorego na raka, Alzheimera byś pożałowała, ale koń to tylko szkapa, a kot miauczące futro.Więc jak jeszcze jest chore do tego - to do piachu.

Wątek osiągnął stan krytyczny więc tylko wtrącę.
Właśnie dlatego, że żałuję zwierząt ciesze się że mają prawo do eutanazji. Miała ciężkiego raka i zamiast nie wiadomo kiedy wybuchającego serca mogła mieć swój dzień pożegnalny. Dostała czekolady i kurczaka, pobawiła się na torze i umarła bez bólu.
I myślę że wielu ludzi chciałoby mieć taką możliwość.
Mam nadzieję że ta egzaltacja i śmieszny bunt to po prostu naście lat. Jak nie to już szkoda. W schronisku rozumiem się udzielasz w wolontariacie?
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:26   #243
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
W zeszłym roku z tego co pamiętam też szło na seniorów, albo 2 lata temu.
Moim zdaniem zbieranie na seniorów jest bardzo ok. bo oni nie są tak chwytliwi jak niemowlaki z wadami serca, a też są potrzebujący. Tak np. wysokiej jakości łóżka przeciw odleżynom są bardzo przydatne. Kto widział konkretne odleżyny obłożnie chorej osoby- ten wie.
tak dołaczył seniorów do akcji juz pare lat temu. tez mi sie to podoba bo starszych osob jest coraz wiecej . niemowlak ma przewaznie rodziców ktorzy na głowie stana a badania szpital itd załatwią, a taki staruszek bez rodziny to juz zywcem skazany na obcych.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:31   #244
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54107067]Ciebie serio boli, że Orkiestrze się tak udaje.[/QUOTE]

Tak bardzo mnie boli, że mam kasę w kieszeni nie w puszce , jak kiedyś niedajborzezielony będę leżeć w szpitalu i spojrzę na aarat z serduszkiem, który powinien być kupiony z moich podatków, a za który zamiast tego wybulił jakiś głupi Kowalski (albo jakaś wizażanka), to pęknę ze śmiechu chyba.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:31   #245
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Wątek osiągnął stan krytyczny więc tylko wtrącę.
Właśnie dlatego, że żałuję zwierząt ciesze się że mają prawo do eutanazji. Miała ciężkiego raka i zamiast nie wiadomo kiedy wybuchającego serca mogła mieć swój dzień pożegnalny. Dostała czekolady i kurczaka, pobawiła się na torze i umarła bez bólu.
I myślę że wielu ludzi chciałoby mieć taką możliwość.
Mam nadzieję że ta egzaltacja i śmieszny bunt to po prostu naście lat. Jak nie to już szkoda. W schronisku rozumiem się udzielasz w wolontariacie?
Przepraszam, nie napisałam nigdzie tylko o zwierzętach ŚMIERTELNIE chorych w jakim moim poście to wyczytałaś? Zwierzęta chorują różnie, jak ludzie, a i metody leczenia też są coraz lepsze. I cóż, wiem, co znaczy eutanazja dla zwierzęcia, bo sama jakiś czas temu uśpiłam kota. Nie był chory, z samochodem przegrał. No i rak u kota to nie to samo co np. koci katar albo zagłodzony stary koń, którego właścicielowi wygodniej jest oddać do rzeźni, bo się już nie przyda, takie zwierzę można uratować.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:35   #246
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54101702]Tak, tak, już widzę naszych rządzących, jakby Orkiestry zabrakło: oho to teraz musimy się zabrać do roboty i dać na sprzęt. Juz ich widzę, jak się potykaja o własne nogi, pędząc do pracy.[/QUOTE]

To wg Ciebie to, że są nieudacznikami ich tłumaczy? Mamy ich za to głaskać po główce i płacić za nich rachunki? naród sobie takich nieudaczników od lat wybiera. A potem zbiera do puszek, żeby łatać dziury w finansach na szpitale... masochizm?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-12 o 18:38
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:41   #247
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Tak bardzo mnie boli, że mam kasę w kieszeni nie w puszce , jak kiedyś niedajborzezielony będę leżeć w szpitalu i spojrzę na aarat z serduszkiem, który powinien być kupiony z moich podatków, a za który zamiast tego wybulił jakiś głupi Kowalski (albo jakaś wizażanka), to pęknę ze śmiechu chyba.

Pęknij, byle raz a dobrze
rany jak ja się cieszę, że osoba taka jak Ty ma mnie za głupią, to komplement nie do przecenienia

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Rousse. Może naprawdę skup się mocno bardzo i czytaj sobie na głos, albo coś.
W żadnym kraju nie ma kasy na wszystko, wiesz?
Naprawdę. Nie ma tak, żeby sprzętu było tyle, że nie ma żadnych kolejek. Wszędzie się na coś czeka, albo za coś płaci. Wspaniałe USA do tej pory nie mają bezpłatnej służby zdrowia praktycznie. Ale wracając do tematu, bo dygresji to już na pewno nie ogarniesz - nie wszystkie terapie są darmowe, nie każde leczenie. Więc fundacje i inne akcje charytatywne są po to, żeby poprawić komuś życie, zwiększyć dostępność czegoś itd. Budżet jest, był i będzie ograniczony, jeśli da się tu więcej, tam trzeba zabrać.
oczywiście byłoby skąd zabierać, na każdą władzę w tym kościelną idą ogromne pieniądze, ale tego nikt nie rusza niestety, ktokolwiek jest przy władzy sobie nie będzie pogarszał.

Coś może dotarło, czy beton zastygł już dawno?
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 18:41   #248
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Pęknij, byle raz a dobrze
rany jak ja się cieszę, że osoba taka jak Ty ma mnie za głupią, to komplement nie do przecenienia
cała prawda o darczyńcach wośp świętszych od matki Teresy
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:46   #249
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nie mam nic wspólnego ze świętością, znów sobie coś wymyśliłaś rousse

Możesz tą prawdę rozwinąć?
Bo jeśli osoba nienawidząca WOŚP pisze, że darczyńcy to głupki, omijasz.
Jeśli ja kibicuję koleżance w "pękaniu" - jestem złoooo.
Jesteś dla mnie typowym wyborcą PiS i pewnie się nie mylę, chociaż się wyprzesz
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:49   #250
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
[/COLOR]Rousse. Może naprawdę skup się mocno bardzo i czytaj sobie na głos, albo coś.
W żadnym kraju nie ma kasy na wszystko, wiesz?
Naprawdę. Nie ma tak, żeby sprzętu było tyle, że nie ma żadnych kolejek. Wszędzie się na coś czeka, albo za coś płaci. Wspaniałe USA do tej pory nie mają bezpłatnej służby zdrowia praktycznie. Ale wracając do tematu, bo dygresji to już na pewno nie ogarniesz - nie wszystkie terapie są darmowe, nie każde leczenie. Więc fundacje i inne akcje charytatywne są po to, żeby poprawić komuś życie, zwiększyć dostępność czegoś itd. Budżet jest, był i będzie ograniczony, jeśli da się tu więcej, tam trzeba zabrać.
oczywiście byłoby skąd zabierać, na każdą władzę w tym kościelną idą ogromne pieniądze, ale tego nikt nie rusza niestety, ktokolwiek jest przy władzy sobie nie będzie pogarszał.

Coś może dotarło, czy beton zastygł już dawno?
Powiedziałaś co wiedziałaś? A kto mówił o kolejkach? mowa o sprzęcie, OWSIAK NIE ZMNIEJSZA KOLEJEK . Na zachodzie są prywatne ubezp. zdrowotne, u nas to margines. btw jestem zwolenniczką prywatnej opieki zdr. i prywatnych ubezpieczeń. ALE NA RAZIE PŁACIMY NA TO PAŃSTWU HARACZ. Nie napiszę ci brzydko, jak Ty "dotarło..." bo nie zamierzam się zniżać do tego poziomu dyskusji
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:49   #251
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Tak bardzo mnie boli, że mam kasę w kieszeni nie w puszce , jak kiedyś niedajborzezielony będę leżeć w szpitalu i spojrzę na aarat z serduszkiem, który powinien być kupiony z moich podatków, a za który zamiast tego wybulił jakiś głupi Kowalski (albo jakaś wizażanka), to pęknę ze śmiechu chyba.
I będziesz leżeć podłączona do sprzętu, który głupi Kowalski kupił i się cieszyć, że taka byłaś cwana, złotówki nie dołożyłaś a i tak cie leczą, tyle wygrać! I na znak protestu i obrzydzenia zdrapiesz serduszko i przylepisz sobie albo Kowalskiemu na tyłek. To się nazywa WYGRYW. A nie jakieś naiwniaki, głupki płaco i potem się leczo za swoje a można za cudze..
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 18:50   #252
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Po co jej odpisujesz, ona się tym jara, ze wszystko rozwala
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:55   #253
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Tak bardzo mnie boli, że mam kasę w kieszeni nie w puszce , jak kiedyś niedajborzezielony będę leżeć w szpitalu i spojrzę na aarat z serduszkiem, który powinien być kupiony z moich podatków, a za który zamiast tego wybulił jakiś głupi Kowalski (albo jakaś wizażanka), to pęknę ze śmiechu chyba.
mam nadzieję, że to tylko marna prowokacja
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:58   #254
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Jesteś dla mnie typowym wyborcą PiS i pewnie się nie mylę, chociaż się wyprzesz
poplułam monitor
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:58   #255
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
OWSIAK NIE ZMNIEJSZA KOLEJEK .
kolejny raz kulą w płot
jesteś rousse cudownie zamknięta w bańce swojej ignorancji.
nie odpowiadasz na pytania, piszesz bzdury i nie będziesz się zniżać. Aha. Rozumiem, niżej niż jesteś się nie da. Logiczne

Czekam ile w tym roku udało się uzbierać, to był bardzo fajny finał, tak sie złożyło że na przekór malkontentom trochę się naród spiął
Powodując u niektórych zespół bólowy nie do zniesienia
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:02   #256
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Lwia paszczo, jeżdżę i opiekuję się końmi od wieków . To moja ogromna pasja, która sprawia, że zapominam o całym świecie. I wierz mi, jest mi cholernie żal koni, które idą do rzeźni. Głównie dlatego że podczas transportu mają tragiczne warunki i cierpią. Sama śmierć to chwila. Tak samo szkoda mi przejechanego kotka. Serio, kocham zwierzęta. Ale tak samo szkoda jest mi dziecka, które urodziło się z jakimiś wadami, czy starej schorowanej babci leżącej na twardym łóżku.
Są fundacje dla ludzi, są dla zwierząt. Możesz sobie którąś wybrać, możesz obie, możesz żadną. Na tym polegają akcje charytatywne.
A podejście "rzeźnie to najgorsze zło, sami powinniście się zabijać" jest cholernie dziecinne.
WOŚP finduje sprzęt z któtego mogą korzystać wszyscy, nawet ci którzy robią z niego oszusta i złodzieja. Ale myślę, że tak dla czysyości sumienia i braku hipokryzji już podpisałyście deklaracje?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:06   #257
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
I będziesz leżeć podłączona do sprzętu, który głupi Kowalski kupił i się cieszyć, że taka byłaś cwana, złotówki nie dołożyłaś a i tak cie leczą, tyle wygrać! I na znak protestu i obrzydzenia zdrapiesz serduszko i przylepisz sobie albo Kowalskiemu na tyłek. To się nazywa WYGRYW. A nie jakieś naiwniaki, głupki płaco i potem się leczo za swoje a można za cudze..
To tylko odpowiedź na teksty w stylu "haha hejterów boli, że wygraliśmy". To ja się pytam co wygrali? Dali kasę komuś? Na zlość komuś! Chyba na złość sobie. To prxecież dziecinne. Po to w tym wątku napisałam, żeby niektórym otworzyć oczy i zmusić do przemyślen.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:11   #258
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

No to przecież widać, że masz się za niosącą kaganek oświecenia. Ale Twoje poglądy są Twoje, na szczęście mało osób je podziela i niech tak zostanie.

Tak usilnie szukasz wygranych i przegranych, jakie to polskie.
Wygrają osoby, które dostaną np. pompę insulinową do domu.
A nam będzie po prostu fajnie, że się do tego przyczyniliśmy.

znasz takie uczucie?zrobić coś dla kogoś i potem się tym cieszyć?
spróbuj! polecam bardzo
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:16   #259
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Powodując u niektórych zespół bólowy nie do zniesienia
już pisałam, jak b. kasa w portfelu mnie uwiera, to nie do zniesienia.
Ja tu widzę u niektórych hejterów wośp-owych hejterów cebulaczkowatość rodem z "sami swoi" , zdaje się tam tłukli własne dzbanki "na złość sąsiadom", Polak zrobi wszystko, żeby zrobić na złość drugiemu Polakowi... jak łatwo daliście się zmanipulować.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
No to przecież widać, że masz się za niosącą kaganek oświecenia. Ale Twoje poglądy są Twoje, na szczęście mało osób je podziela i niech tak zostanie.

Tak usilnie szukasz wygranych i przegranych, jakie to polskie.
Wygrają osoby, które dostaną np. pompę insulinową do domu.
A nam będzie po prostu fajnie, że się do tego przyczyniliśmy.

znasz takie uczucie?zrobić coś dla kogoś i potem się tym cieszyć?
spróbuj! polecam bardzo
Załóż się, że komuś u władzy pijącemu za tę kasę szampana za 100000 będzie fajniej.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 19:19   #260
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

rousse, ten zespół bólowy który każe Ci tu pisać i pisać i się jarać nie jest celem WOŚP, tylko pięknym efektem ubocznym wiesz? Wiesz, ale bzdury musisz pisać, bo inaczej się nie wybronisz

zresztą poczytałam Twoje posty tu i tam, wiele masz tych bólów, współczuję, nie chciałabym być w Twojej skórze. Taka mądra, taka niezmanipulowana, taka wiedząca więcej, taka och...zgorzkniała starsza pani
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:21   #261
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

que pasa?
Zdaje się że rousse to księżniczka Korwina. Zawsze się troszeczkę gwałci, taki styl. Po prostu.

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-12 o 19:23
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:29   #262
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Załóż się, że komuś u władzy pijącemu za tę kasę szampana za 100000 będzie fajniej.
rousse, słoneczko, Ty nawet nie rozumiesz czego nie rozumiesz!
po pierwsze nie rozumiesz na czym polegają akcje charytatywne, a po drugie tego, że jak się nie podoba to nie dawaj, ale nie opluwaj.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
que pasa?
Zdaje się że rousse to księżniczka Korwina. Zawsze się troszeczkę gwałci, taki styl. Po prostu.
No, to już rozumiem wszystko. Nie mam więcej pytań, nie marnuję więcej czasu.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:34   #263
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
. Taka mądra, taka niezmanipulowana, taka wiedząca więcej, taka och...zgorzkniała starsza pani
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:35   #264
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
już pisałam, jak b. kasa w portfelu mnie uwiera, to nie do zniesienia.
Ja tu widzę u niektórych hejterów wośp-owych hejterów cebulaczkowatość rodem z "sami swoi" , zdaje się tam tłukli własne dzbanki "na złość sąsiadom", Polak zrobi wszystko, żeby zrobić na złość drugiemu Polakowi... jak łatwo daliście się zmanipulować.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



Załóż się, że komuś u władzy pijącemu za tę kasę szampana za 100000 będzie fajniej.
i chyba każda z nas dobrze czuje się zmanipulowana , damy nędzną złotówkę do puszki
choćby jedno potrzebujące dziecko z tego skorzystało to i tak bardzo dużo .
a Ty się śmiej jakie głupie zmanipulowane społeczeństwo a Ty jedyna taka oświecona bo państwa nie wyręczasz.

razi mnie takie cwaniactwo .
he he jaka ja jestem super leżąc w szpitalu śmiać się będę z naiwnych polaczków hłełe
na pewno

łatać dziurę w budżecie rzucając do puszki
jedynie głupek może tak sądzić

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2016-01-12 o 19:37
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:36   #265
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
que pasa?
Zdaje się że rousse to księżniczka Korwina. Zawsze się troszeczkę gwałci, taki styl. Po prostu.
zaiste niezabadane są ścieżki jakimi wędrują jej mysli

ja nie bardzo czaje o co chodzi z tłuczeniem dzbanków i robieniem na złosc
wrzucaniem na wosp robie na złosc, bo szpital bedzie miał sprzet?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:53   #266
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Ale skąd to przypuszczenie, że ludzie wpłacają do puchy WOŚPowi na złość tym co nie wpłacają, to pozostaje dla mnie zagadką.

To jest nawet nielogiczne, jakbym chciała być złośliwa, to na złość przeciwnikom nic bym nie dała, żeby nie musieć myśleć, że takie samolubne jednostki będą się leczyć na czymś, co wyśmiewają i hejtują.
A tu ludzie dają, mimo wiedzy, że takie osoby też skorzystają... gdzie tu ta złośliwość?

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2016-01-12 o 20:07
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:20   #267
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Ja wrzucam z wdzięczności za Woodstock
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:43   #268
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jezuuu metoda zdartej płyty? Nie daje bo daje orkiestra!!! KARETKĘ CZY INKUBATOR WŁADZA MOGŁA PRZEJEŚĆ W POSTACI OŚMIORNICZEK I ROSOŁU Z BAŻANTA . Orkiestra to relikt postkomunizmu, kiedy niczego nie było. 24 lata minęły i społeczeństwo nadal bidne postkomunistyczne i zastrachane

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



i sprzęt i ośmiorniczki . A szpitale cieszą się, bo każdy woli dostać "prezent" niż coś za co zapłacił, nawet w sklepach każdy jogurt 10% w prezencie chwyt marketingowy. FYI te dzieciaczki mają rodziców płacących podatki, serio myślisz, że muszą czekać na jałmużnę?
Ty sobie zdajesz sprawe ze ten twoj rzad nie moze sobie ot tak zmienic zagospodarowania kasy na zarcie? Po to jest ustalany budzet na dany rok, aby kazda dzialka dostala odpowiednie pieniadze i nikt, prawnie nie jest w stanie odjac kwoty ze sprzetu medycznego, bo Owsiak daje. Tak to dziala tylko w twojej glowie. Realnie ta kasa idzie na inne potrzeby sluzby zdrowia, a takowych mamy pierdyliard.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 05:51   #269
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Zaraz wyjdę na złą osobę czy totalnego ignoranta, ale po co ratować konie idące do rzeźni, w które i tak trzeba potem inwestować masę pieniędzy, bo są np. w ciężkim stanie? Wolę dać na WOŚP, bo pomaga to wielu ludziom.
Ale o co zaostrzać sytuację? Przecież można dawać składki na takie sprawy, które są nam bliskie. Nie na jedną ale na kilka. To, że daję na WOSP wcale nie znaczy, że nie mogę dawać datków organizacjom pro-zwierzęcym. Być może zabrzmi to jak herezja dla części z Was ale dla mnie pomoc cierpiącym zwierzętom jest równie ważna, jak pomoc cierpiącym ludziom.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Tak bardzo mnie boli, że mam kasę w kieszeni nie w puszce , jak kiedyś niedajborzezielony będę leżeć w szpitalu i spojrzę na aarat z serduszkiem, który powinien być kupiony z moich podatków, a za który zamiast tego wybulił jakiś głupi Kowalski (albo jakaś wizażanka), to pęknę ze śmiechu chyba.
Rousse,
z całego serca i szczerze życzę Ci, żebyś NIE musiała nigdy leżeć w szpitalu i korzystać ze sprzętu z serduszkiem. To się tak łatwo wszystko mówi ale jak już człowiek stanie w obliczu konkretnej sytuacji (ciężkiej choroby) to ostatnia rzecz, o którą pyta to z jakich pieniędzy zakupiono sprzęt, który mu ratuje życie. I wcale wtedy śmiesznie nie jest. Możesz mi wierzyć.

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Powiedziałaś co wiedziałaś? A kto mówił o kolejkach? mowa o sprzęcie, OWSIAK NIE ZMNIEJSZA KOLEJEK . Na zachodzie są prywatne ubezp. zdrowotne, u nas to margines. btw jestem zwolenniczką prywatnej opieki zdr. i prywatnych ubezpieczeń. ALE NA RAZIE PŁACIMY NA TO PAŃSTWU HARACZ. Nie napiszę ci brzydko, jak Ty "dotarło..." bo nie zamierzam się zniżać do tego poziomu dyskusji
Może spróbuję w punktach:

1. Zadaniem WOŚP NIE JEST zmniejszanie kolejek do specjalistów

2. Państwo, w którym żyjesz jest nieudolne i nieudolnie zarządzane, Twoje podatki są (w większości) topione jak krew w piach. Ale takie są REALIA, w których żyjemy.

3. Idealnym państwem byłoby takie, jakie postulujesz. Czyli takie, w którym żadne fundacje pozarządowe i zbiórki kasy nie są potrzebne. Ale to państwo takie nie jest i tak naprawdę nie masz na to żadnego wpływu. Możesz (tak jak ja i wielu innych) wybrać emigrację ale wtedy przekonasz się, że każdy system (nawet ten Jej Królewskiej Mości) ma mankamenty i w żadnym obywatele nie mają zapewnione w 100% to, co państwo POWINNO im zapewniać.

4. Z powodu punktu 2 i 3 takie zbiórki na to, co państwo POWINNO nam zapewnić są konieczne bo nigdy nie wiadomo, czy i kiedy sama możesz potrzebować specjalistycznego sprzętu (nawet, jeśli wówczas będziesz pękać ze śmiechu).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:56   #270
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Łeee, myślałam, że już zamknięty będzie do rana
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 20:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.