Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 22:41   #1261
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
daguś toż to ta- kolor mi się podoba wiem- nie jest czarna
http://etorebka.pl/s03.php?f=0400

lecem


w sumie nieglupia
Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
było nocne szaleństwo widzę

w klubie impreza koleżanki . wg facebooka i jej wydarzenia ma być ok 60-70 osób
a nad makijażem też myślę. coś delikatnego raczej zrobię, nic mocnego, bo właśnie boję się, że wszystko spłynie, rozmaże się i akurat zapewne w tym momencie jakiś chłopak do mnie podejdzie - i powie "eeee, sorry, pomyliłem sie", a ja nie będę wiedziała o co chodzi .

po prostu udawałaś, że wiesz i myślałaś, że nikt się nie domyśli, a tu wtopa - jednak chłopczyk się zorientował

właśnie staram się uczynić to niemożliwe, czyli: albo ładnie, albo wygodnie. albo ciepło, albo ładnie. póki co dochodzę do wniosku, ze będzie kiepsko, ale nie poddaję się
e jak bedziesz tylko tanczyc to makijaz powinien zostac na swoim miejscu
teraz szalejesz..
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
O jak fajnie, proszę więcej

Pff, ale moja i tak jest fajniejsza, bo pierwsza Teraz to już tylko naśladownictwo



Duże zmiany Napiszę, ale póki co, trzymaj kciuki, bo przez 1,5 tygodnia teraz będzie totalna wojna na froncie martini vs. ogarnięcie życia zobaczymy, kto wygra



Pffffffffffffffffffffffff ffffffffffff.



Tak. Spać poszła, bo już naprawdę miała dosyć wrażeń
cierpliwie poczekam
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość


czesc wszystkim

nika, monia pewnie zaraz wpadnie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1694 przez nas dziewczyna musi miec kolo siebie miske, bo ja mdli.......
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:46   #1262
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość



A fakt, takiej to dobrze, ech, gdzie te czasy co się czołgało do domku

Kochana, ważne, aby tych jabłek było sporo. Bo sypie się suche składniki i przekłada jabzami (musem) i ich sok musi spoić te suche warstwy

Kupilam dwa kilo bo mowilas, ze dajesz wszystkiego podwojnie, zeby ciasto bylo wyzsze Tylko, ze teraz widze, ze w przepisie bylo 1.5kg wiec powinnam kupic 3kg No to chyba nie bede podwajac reszty skladnikow, jak myslisz? Z drugiej strony trafilam na przepis na to ciasto na innym blogu i tam byl tylko 1kg jablek oryginalnie
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:59   #1263
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Kto wie, czy czasem moja nie była

I mi tu nie pfffffufaj, tylko się ogarniaj i pisz, bo
nie była

piszę! spodziewaj się długiej wiadomości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
raz zamówiłam sobie na sigmie takie czerwone,
ani razu ich nie włożyłam, nie wiem co ja sobie myślałam, jak zapisywałam się do zamówienia, umiem chodzić w max 7-8 cm obcasach
Ja za to kocham szczudła 10-11 cm. Ostatnio w takich przeleciałam wesela. Dodatkowo, mam komfort posiadania u boku mężczyzny 192 cm, to mogę sobie na takie szaleństwo pozwolić

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Piękne, skąd?

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
cierpliwie poczekam


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1694 przez nas dziewczyna musi miec kolo siebie miske, bo ja mdli.......


No biedna, podrzucę wiadro, jak coś.

Iduś ja Ci powiem tak. Moi rodzice całe życie pomagali siostrze, utrzymywali ją, płacili za leczenie, studia, sponsorowali hobby, spędzali sporo czasu. Jak ja powiedziałam, że chcę się wyprowadzić, usłyszałam, że nie mogę od nich oczekiwać pomocy, bo też chcą coś od życia mieć. I super. Zanosi się na to, że od października będę miała 3 prace i studia, ale zacisnę zęby i dam radę. Tobie również radzę przejść nad sytuacją do porządku dziennego.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:16   #1264
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość

Iduś ja Ci powiem tak. Moi rodzice całe życie pomagali siostrze, utrzymywali ją, płacili za leczenie, studia, sponsorowali hobby, spędzali sporo czasu. Jak ja powiedziałam, że chcę się wyprowadzić, usłyszałam, że nie mogę od nich oczekiwać pomocy, bo też chcą coś od życia mieć. I super. Zanosi się na to, że od października będę miała 3 prace i studia, ale zacisnę zęby i dam radę. Tobie również radzę przejść nad sytuacją do porządku dziennego.
O kurcze Kochana współczuje i ściskam mocno ... 3 prace i studia... jak Ty to pogodzisz ?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

czytam ten wątek o modzie i po prostu -> ... a miałam zrobić makaroniki bo chciałam wiedzieć jak to smakuje ... ale rozumiem, że to lans ? ... a jak wstawię to na bloga kulinarnego to będę rozgrzeszona ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:17   #1265
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dobry wieczór nadrabiam, ale torebek jeszcze nie zamówiłam nie umiem się zdecydować ! Za to kupiłam baterię do kuchni (taniej niż z neta zaoszczędziłam około 60zł to moze trzecia torbę z promocji wezmę ) i doniczkę w LM.

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Monia sie ze mnie smieje
A teraz ja z niej i jej wanny i kuchenki. Monia wiecej masz przestepczych sprzetow w domu? Lodowka nie kradnie Ci jedzenia? Pralka nie pierze brudnych pieniedzy...


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Którą tarte ? Tą, którą robiłam z wiśniami (ta była z budyniem) czy z bitą śmietaną i truskawkami ?

Ten sernik toffi-czekolada brzmi fajnie.

Ja jestem zakochana w serniku mojego Rafała . Jest cudny. Zawsze mięciutki i mokry. Do tego długo zachowuje świeżość. Nigdy nie lubiłam serników, a ten mogę jeść i jeść ... niedługo zapewne wstawimy przepis na bloga.
Idusiu, jutro znowu piekę Twoją tarte z bitą śmietaną a zamiast truskaw dam brzoskwinie z puszki lub kiwi

Cytat:
Napisane przez nomeolvidess Pokaż wiadomość

miałam porobić zdjęcia Elsy i nie dałam rady muszę ją jutro obfotografować.. dzisiaj latałam pół dnia po mieście, zajęcia się zaczynają we wtorek a do dziś nie miałam planu na jednym kierunku a jak juz dostałam to okazało się, że 95% zajęć mi się pokrywa aż bym sobie zjadła wielki kubeł lodów na pocieszenie
tak kusicie tymi smakołykami, że od samego czytania się głodna zrobiłam.
chyba jutro też coś upiekę
Ja poproszę o fotki Elsy

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Moje dziecko kocha moją kosmetyczkę, jak tylko zaczynam się malować, to już pełza, raczkuje, wije się, zasuwa w każdym razie do mnie ( do kosmetyczki) i jak ją szybko zamknę- to tupie nogami ;D
Jak jej nie zamknę, to przyjdzie czas na zniszczenie kolejnej rzeczy po różu w kamieniu i cieniach pinko- niebieskich... Ale najzabawniejsze jest to, jak takie małe dziecko obserwuje, człowiek nawet nie wie, ile on kojarzy.
Jak dorwał tusz do rzęs, to mieszał sobie nic w rejonach oczu gagagag (zamkniętym, oczywiście)
zabawnie musi to wyglądąć

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nika rozwalone cienie, pudry itd mozna reanimowac za pomoca alkoholu Na youtube sa tutoriale jak to zrobic
Ja w dziecinstwie wzielam taty maszynke do golenia i pojechalam sobie po policzku, do dzis pamietam ten bol
O rany Hanusiu

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Dzień doberek

nie ma zamka

oj to faktycznie jeszcze trochę wydatków macie
A szkoda że nie ma - rozważam Elsę jeszcze...


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
a ja mam doła ....
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to ja jestem jakaś dziwna czy moja mama ... jak wiecie, albo i nie rok temu zmarł mój tata. Z racji tego, że ja sie uczę mogę wystąpić z wnioskiem o rente rodzinną. Do tej pory tego nie robiłam bo nie wiedzieliśmy czy tata płacił regularnie składki do ZUS-u (on miał swoją firmę itp.)... bałam się, że może będą Nas chcieli tym wszystkim obciążyć. Teraz mama się niby dowiedziała i dzisiaj mi oznajmiła żebym sie o nią starała bo sie radziła koleżanki. No i wszystko byłoby fajnie bo przez telefon mówiła "no wiesz Marta nie może znaleźć pracy, to by miała pieniądze na swoje wydatki)... a po skończeniu rozmowy wypaliła z tekstem " nooo to będzie na Twoje studia, albo dołożysz się do jedzenia" ... i to mnie wkurzyło najbardziej bo ja trochę tego jedzenia do domu przynoszę. Mój brat nic nie płaci, jest na całkowitym utrzymaniu mamy, pracuje u niej i od niej dostaje kase, do tego mama mu wzięła samochód w leasing.... ja która nie mogę znaleźć pracy (teraz będzie jeszcze gorzej ją znaleźć bo mam plan od pon-pt zawalony) mam mieć zabrane wszystkie pieniądze i zostać bez grosza z zasady tak ? .... po prostu ryczec mi się chce bo naprawdę tego nie rozumiem . Zaczynam 3 rok. Mój brat miał opłacane całe 5 lat studiów... po prostu czuję, że to niesprawiedliwie... tym bardziej, że moja mama naprawdę dużo zarabia ( taak, że mogłaby co miesiąc na wakacje jeździć). Mimo, że nie pracuje to nie biorę od niej kasy na co dzień. Jak na razie to żyję za to co tata zostawił mi w spadku. Ona uważa, że jej się to wszystko należy... bo niby "tyle dla Nas zrobiła"...
Ojej, znowu mama jest niesprawiedliwa...z jakiej racji Ty masz sie dokładać a brat nie?
Nie daj się oskubać, skoro Ci się należy współczuję sytuacji, bądź twarda


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Hmm ja w miesiącu przynoszę do domku tyle jedzenia, że spokojnie te 150-200 zł się uzbiera ... a ona doskonale o tym wie .. ja nie rozumiem czemu ja mam się z nią dzielić jedynymi pieniędzmi ? ... mój brat zarabia kilka razy więcej niż wyniesie prawdopodobnie ta renta i nic jej nie daje. To jest zwyczajnie niesprawiedliwe, a ja nie mam wyjścia... pójde z nią na noże bo nie dam się ogołocić ze wszystkich pieniędzy .

Podobno jeżeli dziecko się uczy to rodzic ma obowiązek mu pomagać do 26 roku życia ... to dlaczego w moim przypadku ma być odwrotnie skoro moja mama zarabia dużo kasy i się wozi super furą.
Przykre to
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:30   #1266
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
A ja jestem zadowolona z zakupów na Sigmie... tyle, że teraz powiedziałam sobie dość i już na razie nic nie zamawiam ( o dziwo mi się udaje już chyba 3-4 dostawę nic nie zamówić ).
W Sigmie wkurza mnie to, że trzeba się szybko decydować, czasami zgłoszenia sa pod wpływem chwili, zupełnie nieprzemyślane. Zrezygnować nie można bo się trafi na jakieś kolorowe listy, więc... trzeba płacić . Mam kilka takich par. Pewnie jeszcze ze dwa miesiące temu skusiłabym się na któreś z mega wysokich szpilek, które są aktualnie zamawiane bo muszę przyznać, że jak dla mnie są zabójczo piękne... ale po ostatnim weselu uznałam, że najpierw może nauczę się chodzić w takich butach, a dopiero potem kupię kolejne?
Na dzień dzisiejszy spokojnie ze dwie pary butów na obcasie mogłabym wystawić na all z powodu wysokości i nieumiejętności chodzenia.
Mnie to samo denerwuje, więc rzadko ryzykuję. Do tego jeszcze często na zdjęciach niewiele widać i nie wiadomo, jaki materiał, jakość, etc.
Teraz ryzykuję, na all są aukcje z tymi kozakami za 130 zł i wg zdjęć nie najgorsze, no ale zobaczymy... Obcas dość wysoki jak dla mnie, bo 8 cm, ale stabilny. Najbardziej lubię buty na niewielkim obcasie, 3-5 cm.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:51   #1267
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
Iduś Ciężka sytuacja...Z prawnego(I nie tylko) punktu widzenia te pieniądze należeżą się wyłącznie Tobie. Nie masz żadnego obowiązku dzielnia się z mamą. Sytuacja troszeczkę inaczej wygląda jeśli twój brat nadal by sie uczył, z tego co rozumiem skończył już edukacje i skończył magiczną liczbę lat. Druga sprawa nawet Twoja mama ma obowiązek Cię utrzymania, płacenia alimentów(w świetle prawa) jeśli ty nie masz wystarczających środków do życia a ona ma dochód większy niż średnia krajowa... Tak na to patrzy prawo, ale w życiu inaczej to wygląda, bo wiadomo nikt nie chce rozwiązywac spraw z mamą poprzez sąd... Nie wiem co Ci poradzic jako rozwiązanie takiej sytuacji, bo osobiście nigdy nie miałam z takiego problemu... Wysyłam Ci wirtualnego buziaka

No nie, na etorebkowym wątku kuszą butami i jak ja mam tutaj oszczędzac Jak wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowąłam to w przyszłym tygodniu klikam Jamin i Madarę

Uwaga, mam przepis na dżemik z cukinii prosto z babcinej kuchni Jeśli coś w przepisie będzie nie zrozumiałe proszę pytać, bo przepisałam tak jak babcia dyktowała

Obraną cukinię należy pokroić w kostkę(bez pestek) i zasypać cukrem i dodać 8-10 łyżeczki kwasku cytrynowego. Tak odstawić na kilka godzin.
Później należy cukinię smażyć aż stanie się miękka i taka papkowata. Zaraz po skończeniu smażenia należy wsypać do dżemu galaretkę(dowolny smak, najlepsze są takie kwaskowate typu agrest, ale to kwestia gustu). Dobrze wymieszać wszystko i nakładać do słoiczków.

Na 10 kg cukinii babcia dodaje 4kg cukru, (ale dżem jest bardzo słodki) i 8 galaretek.
Ważne jest by nie doprowadzić dżemu do wrzenia po dodaniu galaretki.
Fajny efekt robi też dodanie olejku cytrynowego do ciast(takiego aromatycznego).
NIKaP-n jak chcesz dżemik dla maleństwa to polecam jakąś malinową galaretkę.

Smacznego!
fajny przepis, musze sobie go gdzies zapisac i kiedys w przyszlosci wyprobowac bo narazie to nie mam wprawy w takich rzeczach

widze ze dzisiaj temat butow poruszony
ja ostatnio kupilam sobie czarne zwykle jakby zamszowe czolenka (zawsze mi sie takie marzyly - zdjecie w zalaczniku) w New Looku'u, obcas ok. 7 cm wiec dla mnie idealny takie lubie najbardziej jesli chodzi o buty na obcasie no i wygodne przede wszytkim, bo bardzo podobne prymierzalam w H&M ale 41 byly jakies dziwne ciasne, a tu w NL nr 40 idealne i wygodne. W listopadzie idziemy na wesele z TZ'tem wiec akurat sie przydadza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty nl.jpg (12,5 KB, 2 załadowań)
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 23:51   #1268
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

... to co przed chwilą usłyszałam to przechodzi ludzkie pojęcie ...
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:58   #1269
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

&
wpadam i wypadam- muszem spać bo jutro ta plenerowa impra a ja spalam dzisiaj 4 godziny i babcia teżetomęża mnie zagadywała " a ty kochana coś nie w humorze dzisiaj" " martwisz się czymś?" etc.

Krecikudziękuj ę za dżemik

iduś 4 białka i jest okale miałam sytuację awaryjną i dałąm mrożone jezyny które usiłują zatopić ciasto

dagna ty wiesz ta carla w sumie mrowi Cię????

nikuś tu jestem przecież


hanusiu ja nie aż taka moczymordka:hahaha :korek!!!


ania super kozaczki! sexy takiewspierajmy się w bulimii fajna jest


martini Ty kotku mamrotkużyczę ogarnięcia i napisz kiedyś ale jak ogarnięta bardziej będziesz cierpliwość to moje drugie imię


wszystkich bardzo pozdrawiam- przyjmuję zakłady czy mój chrześniak wdrapie się na beczkę i wpadnie do wodyto samorodny talent- linoskoczek, alpinista i akrobata- człowiek guma po prostu- dzieci wradzają się do chrzestnych /epizod koluszkowy pomińmy milczeniem/do jutra:c mok:
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:01   #1270
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
... to co przed chwilą usłyszałam to przechodzi ludzkie pojęcie ...
Rany, co znowu?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:01   #1271
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
... to co przed chwilą usłyszałam to przechodzi ludzkie pojęcie ...
ojej Idus co sie stalo? pewnie jakas nieprzyjemna wymiana zdan z mama?
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 00:03   #1272
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
fajny przepis, musze sobie go gdzies zapisac i kiedys w przyszlosci wyprobowac bo narazie to nie mam wprawy w takich rzeczach

widze ze dzisiaj temat butow poruszony
ja ostatnio kupilam sobie czarne zwykle jakby zamszowe czolenka (zawsze mi sie takie marzyly - zdjecie w zalaczniku) w New Looku'u, obcas ok. 7 cm wiec dla mnie idealny takie lubie najbardziej jesli chodzi o buty na obcasie no i wygodne przede wszytkim, bo bardzo podobne prymierzalam w H&M ale 41 byly jakies dziwne ciasne, a tu w NL nr 40 idealne i wygodne. W listopadzie idziemy na wesele z TZ'tem wiec akurat sie przydadza.
Mam podobne z Sigmy, oczywiście imitacja zamszu i cieńszy słupek. Też byłam w nich na weselu i były wygodniejsze niż niektóre inne drogie Ale śmierdziały na początku klejem niemiłosiernie
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:06   #1273
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Mama wróciła kilka godzin temu. Ja nie wychodziłam z pokoju, ona też do mnie nie wchodziła (a zawsze to robi). Jak szłam do kuchni to widziałam, że spała . Potem wrócił brat i zaczęła się go czepiać .. zapytał mnie o co tu chodzi to ja mówie, ze nie mam pojęcia bo nie gadałyśmy. No i wyszło w końcu. Dzisiaj sprzedaliśmy samochód taty: za 2 tys. ... z czego będziemy musieli opłacić zaległe ubezpieczenie... a moja matka jest wściekła bo jej części pieniędzy nie oddaliśmy . Początkowo miał być sprzedany za więcej (i chciałam mamie oddać część pieniędzy jaką jestem jej winna za czynsz za tamto mieszkanie po tacie), ale Pan który go kupił stwierdził, że dużo będzie przy nim roboty. Zgodziliśmy się na cene. Jak widzicie kwota podzielona na dwoje, minus ubezpieczenia to znowu nie wychodzą kokosy .... a ona uznała, że ja nie wychodzę z pokoju i z nią nie rozmawiam bo niby "wpadło mi trochę grosza" i mam ją już gdzieś . ... nic tylko płakać . Chciałam sobie zostawić 500 zł z racji tego, że nie pracuje, żeby mieć na własne wydatki .... rozumiem, że to zbrodnia ?

Wiecie co ona powiedziała? ... wparowała do pokoju i mówi, że od dnia dzisiejszego to ja mam się do niej nie odzywać ... i ona nawet nie myśli kupować jedzenia do domu .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:17   #1274
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Mama wróciła kilka godzin temu. Ja nie wychodziłam z pokoju, ona też do mnie nie wchodziła (a zawsze to robi). Jak szłam do kuchni to widziałam, że spała . Potem wrócił brat i zaczęła się go czepiać .. zapytał mnie o co tu chodzi to ja mówie, ze nie mam pojęcia bo nie gadałyśmy. No i wyszło w końcu. Dzisiaj sprzedaliśmy samochód taty: za 2 tys. ... z czego będziemy musieli opłacić zaległe ubezpieczenie... a moja matka jest wściekła bo jej części pieniędzy nie oddaliśmy . Początkowo miał być sprzedany za więcej (i chciałam mamie oddać część pieniędzy jaką jestem jej winna za czynsz za tamto mieszkanie po tacie), ale Pan który go kupił stwierdził, że dużo będzie przy nim roboty. Zgodziliśmy się na cene. Jak widzicie kwota podzielona na dwoje, minus ubezpieczenia to znowu nie wychodzą kokosy .... a ona uznała, że ja nie wychodzę z pokoju i z nią nie rozmawiam bo niby "wpadło mi trochę grosza" i mam ją już gdzieś . ... nic tylko płakać . Chciałam sobie zostawić 500 zł z racji tego, że nie pracuje, żeby mieć na własne wydatki .... rozumiem, że to zbrodnia ?

Wiecie co ona powiedziała? ... wparowała do pokoju i mówi, że od dnia dzisiejszego to ja mam się do niej nie odzywać ... i ona nawet nie myśli kupować jedzenia do domu .
Jutro niedziela, moze ochlonie, przemysli sprawe na spokojnie i pozwoli Ci zatrzymac pieniadze, skoro jeszcze musicie zaplacic ubezpieczenie, to faktycznie duzo nie zostaje.

Zmykam juz spac, bo mi sie same oczy zamykaja.
I zmeczna jestem, mialam ciezki dzien ogolnie, jakies plotki powstaly ze TZ mnie zdradza
Wystarczy na kilka tygodni zniknac i z byle pretekstu rodza sie plotki. TZ tanczyl na zabawie z pewna dziewczyna - kolezanka, siostra swojego kolegi, a ona pozniej zaczela rozpowiadac kolezankom ze regulanie on do niej jedzi i sie spotykaja. Doszlo to do jednej dziewczyny, a potem do moich przyjaciolek. Dzisiaj dopiero sie o tym dowiedzialam, i napisalam mu zeby mi powiedzial o co chodzi z tymi plotkami i mi dopiero wyjasnil. A ta dziewczyna sie kiedys z nim kochala (bez wzajemnosci). Ale wiem (wierze) ze to tylko plotki, reszte wyjasnie z nim jak wroce bo przez telefon to tak sie nie da normalnie porozmawiac.

Jutro tutaj zagladne, dobranoc wszystkim, trzymajcie sie
__________________


Edytowane przez moniuleczka
Czas edycji: 2011-09-25 o 00:31
moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:18   #1275
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Mama wróciła kilka godzin temu. Ja nie wychodziłam z pokoju, ona też do mnie nie wchodziła (a zawsze to robi). Jak szłam do kuchni to widziałam, że spała . Potem wrócił brat i zaczęła się go czepiać .. zapytał mnie o co tu chodzi to ja mówie, ze nie mam pojęcia bo nie gadałyśmy. No i wyszło w końcu. Dzisiaj sprzedaliśmy samochód taty: za 2 tys. ... z czego będziemy musieli opłacić zaległe ubezpieczenie... a moja matka jest wściekła bo jej części pieniędzy nie oddaliśmy . Początkowo miał być sprzedany za więcej (i chciałam mamie oddać część pieniędzy jaką jestem jej winna za czynsz za tamto mieszkanie po tacie), ale Pan który go kupił stwierdził, że dużo będzie przy nim roboty. Zgodziliśmy się na cene. Jak widzicie kwota podzielona na dwoje, minus ubezpieczenia to znowu nie wychodzą kokosy .... a ona uznała, że ja nie wychodzę z pokoju i z nią nie rozmawiam bo niby "wpadło mi trochę grosza" i mam ją już gdzieś . ... nic tylko płakać . Chciałam sobie zostawić 500 zł z racji tego, że nie pracuje, żeby mieć na własne wydatki .... rozumiem, że to zbrodnia ?

Wiecie co ona powiedziała? ... wparowała do pokoju i mówi, że od dnia dzisiejszego to ja mam się do niej nie odzywać ... i ona nawet nie myśli kupować jedzenia do domu .
Nie wiem, co powiedzieć, bardzo mi Cię żal.
Odnoszę wrażenie, że Twoja mama jest bardzo niestabilna emocjonalnie i psychicznie. Trochę to wygląda, jakby miała ze sobą jakiś problem, mówię to zupełnie bez ironii.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:44   #1276
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
O kurcze Kochana współczuje i ściskam mocno ... 3 prace i studia... jak Ty to pogodzisz ?
nie wiem jeszcze, dlatego nadchodzące 2 tyg to masakra będzie, potem się boję, że mi zmienią plan i wszystko legnie. W najgorszym razie wezmę dziekankę

A Twoja mama to ma problem z głową i powinna iść na terapię.

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
martini Ty kotku mamrotkużyczę ogarnięcia i napisz kiedyś ale jak ogarnięta bardziej będziesz cierpliwość to moje drugie imię
Wiem

Nika część pierwsza poszła
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:46   #1277
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Jutro niedziela, moze ochlonie, przemysli sprawe na spokojnie i pozwoli Ci zatrzymac pieniadze, skoro jeszcze musicie zaplacic ubezpieczenie, to faktycznie duzo nie zostaje.
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie wiem, co powiedzieć, bardzo mi Cię żal.
Odnoszę wrażenie, że Twoja mama jest bardzo niestabilna emocjonalnie i psychicznie. Trochę to wygląda, jakby miała ze sobą jakiś problem, mówię to zupełnie bez ironii.

Fajną końcówkę dnia Nam urządziła ...... cóż widać w tym domu się liczy tylko kasa.
Dziękuje dziewczyny, że ja Wam się w ogóle mogę wygadać . Czasami o niektórych rzeczach ciężko jest mi pisać.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 07:24   #1278
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dzień dobry, kto już się wyspał??

Dopadło mnie przeziębienie ;-( dość intensywnie. Wczorajszy dzień jednak nie należał do straconych, bo udało nam sie kupić narożnik!!! nareszcie
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 07:26   #1279
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

witam
nie śpię od 6 bo nie mogę

ja zdrowa a wkoło wszyscy chorują, kichają , prychają
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 08:34   #1280
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
witam
nie śpię od 6 bo nie mogę

ja zdrowa a wkoło wszyscy chorują, kichają , prychają
Ehh, głowa mnie boli i z nosa leci...
Szukam fototapety do wykończenia mieszkania, mój mąż się uparł, że ma byc i koniec, średnio mi sie to widzi, ale może coś ciekawego z tego wyjdzie. Wszyscy jak patrzę, kleją fototapety za sofami, u nas będzie w częsci jadalnej.. Co wybrać... eh
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 08:41   #1281
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

ja sobie uświadomiłam że głowa mnie boli od wczoraj ale zapomniałam o tym jak można zapomnieć o bólu głowy , no to teraz gimnastyka, makijaż i na msze

dodeczka84 - co do fototapety to ja nie pomogę - jestem w tyle z trendami wystroju mieszkań , jakoś ostatnio mi tym nie zależy ale miło pooglądać jakieś inspiracje
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:14   #1282
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Hej czy któraś z was może chciałaby się wymienić na torebkę posiadam szara Emili noszoną pare razy w stanie idealnym i chciałabym wymienić się na taką samą w kolorze burdnego różu czy jest jakaś chętna?
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:32   #1283
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dzień dobry

Iduś współczuję tej całej sytuacji
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:04   #1284
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Jutro niedziela, moze ochlonie, przemysli sprawe na spokojnie i pozwoli Ci zatrzymac pieniadze, skoro jeszcze musicie zaplacic ubezpieczenie, to faktycznie duzo nie zostaje.

Zmykam juz spac, bo mi sie same oczy zamykaja.
I zmeczna jestem, mialam ciezki dzien ogolnie, jakies plotki powstaly ze TZ mnie zdradza
Wystarczy na kilka tygodni zniknac i z byle pretekstu rodza sie plotki. TZ tanczyl na zabawie z pewna dziewczyna - kolezanka, siostra swojego kolegi, a ona pozniej zaczela rozpowiadac kolezankom ze regulanie on do niej jedzi i sie spotykaja. Doszlo to do jednej dziewczyny, a potem do moich przyjaciolek. Dzisiaj dopiero sie o tym dowiedzialam, i napisalam mu zeby mi powiedzial o co chodzi z tymi plotkami i mi dopiero wyjasnil. A ta dziewczyna sie kiedys z nim kochala (bez wzajemnosci). Ale wiem (wierze) ze to tylko plotki, reszte wyjasnie z nim jak wroce bo przez telefon to tak sie nie da normalnie porozmawiac.

Jutro tutaj zagladne, dobranoc wszystkim, trzymajcie sie
Moniulko trzymam kciuki aby się wyjaśniło

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie wiem, co powiedzieć, bardzo mi Cię żal.
Odnoszę wrażenie, że Twoja mama jest bardzo niestabilna emocjonalnie i psychicznie. Trochę to wygląda, jakby miała ze sobą jakiś problem, mówię to zupełnie bez ironii.
Odniosłam takie samo wrażenie

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Fajną końcówkę dnia Nam urządziła ...... cóż widać w tym domu się liczy tylko kasa.
Dziękuje dziewczyny, że ja Wam się w ogóle mogę wygadać . Czasami o niektórych rzeczach ciężko jest mi pisać.
Bidulko, ciężko masz w domu wymiany zdań i kłótnie o niewiadomoco.....
Zrozumiałabym gdyby w domu się nie przelewało, brakowało na opłaty i żywność to wiadomo, że trza pomóc i się dołożyć ale w takiej sytuacji.... nie mogę zrozumieć postępowania mamy. Dlaczego chce Ci odebrać Twoje pieniądze skoro jest w stanie utrzymać rodzinę

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, kto już się wyspał??

Dopadło mnie przeziębienie ;-( dość intensywnie. Wczorajszy dzień jednak nie należał do straconych, bo udało nam sie kupić narożnik!!! nareszcie
Dodeczko, zdrówka życzę
oooo narożnik! fajnie macie my na etapie zakupów klejów do kafli i regipsów i fug
Jak ten dywanik do łazienki? Wzięłaś czerwony? mnie wczoraj kusiło aby kupić dodatki ale mąż mnie sprowadził na ziemię udało mi sie przemycić doniczkę fuksjową do kuchni i nawet pasuje do ręczniczka co dorwałam w lidlu takie małe duperelki a cieszą hihi.

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Ehh, głowa mnie boli i z nosa leci...
Szukam fototapety do wykończenia mieszkania, mój mąż się uparł, że ma byc i koniec, średnio mi sie to widzi, ale może coś ciekawego z tego wyjdzie. Wszyscy jak patrzę, kleją fototapety za sofami, u nas będzie w częsci jadalnej.. Co wybrać... eh
Mnie się podobają fototapety czarno białe - Most Brookliński itp. Ale niewiem czy to pasuje w jadalni kompletnie sie nie znam pewnie dużo zależy od stylu w jakim urządziliście pokój.
U nas też jest miejsce na scianie przy stole i pewnie kiedyś coś tam wymyślę albo padnie na ścianę z tv


Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Iduś współczuję tej całej sytuacji
Hej Kalinko
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:06   #1285
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dziń dybry


Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość


w sumie nieglupia

e jak bedziesz tylko tanczyc to makijaz powinien zostac na swoim miejscu
teraz szalejesz..

cierpliwie poczekam



czesc wszystkim

nika, monia pewnie zaraz wpadnie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1694 przez nas dziewczyna musi miec kolo siebie miske, bo ja mdli.......
.............a 50 części innego wątku to się nie przyczepiła..... ..............
Że tak sparafrazuję słowa pewnej wizażanki; pewnie zazdrości bywalczyniom tych wątków, była tam, nie chciały jej przyjąć i teraz ma żal do całego świata o tytuły:ha haha:
Żartuję..............seri o, biedna dziewczyna, teraz będziemy wymyślać najgłupsze tytuły na świecie z dedykacją dla niej?

Czytałam że Monia klika carlę czerwoną NO Monia nie krępuj się
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:20   #1286
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

dzień dobry !!
ja na chwilkę bo jestem w trakcie wychodzenia za dwie godziny muszę być już u rodziców na obiedzie:P
przed chwilką wstawiłam do pieca mufinki czekoladowe-w całym domu mi tak pachnie że śliną się zaraz zadławię

Co do Pani której niedobrze się robi na widok tytułów wątków to ----> PKS.... prawie każdego szkoda Jak nie ma innych problemów i takie mało istotne rzeczy ją denerwują i przyprawiają o mdłości to aż strach pomyśleć jak sobie radzi w życiu gdzie spotykane są większe absurdy Ale nie powiem-rozbawiła mnie
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:31   #1287
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Alee beznadziejny dzień ... zastanawiam się co by tu porobić, żeby o tym wszystkim nie myśleć . Jeszcze z TŻ-tem sie pożarłam wczoraj i się do mnie nie odzywa. Nie wiem nawet czy dojechał do domu czy tak jak podejrzewam .... umówił się z kolegą po pracy .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:02   #1288
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dzień doberek

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Ja wiem że warunek mi przysługuje ale sytuacja jest taka że
a) jeden już miałam na licencjacie i sobie obiecałam wtedy że jak będę miała kolejny mieć to odpuszczam bo widać jestem za głupia (bo znów z rachunkowością jest problem)
b) obecnie studiuję 2 kierunki 1 na uniwerku 1 na polibudzie i na obu będę teraz na 5 roku więc szykowałyby się 2 prace do napisania
c) te studia już kosztowały mnie dużo wylanych łez, nerwów upadło zdrowie fizyczne i psychiczne
d) warunek jest na przedmiot z semestru letniego więc tuż przed obroną bym się udupiła .
Suma sumarum nie wiem czy te 500zł i kolejne nerwy są warte tego

Zobaczymy w poniedziałek ... na egzamin idę ... może się nie skapnie że nie mam ćwiczeń jeszcze (zaliczenie z ćwiczeń jest tego samego dnia wieczorem i tez się wybieram, bo jak na egzamin mnie nie wpuści a ćwiczenia zaliczę i się zdecyduję na warunek to tylko egzamin zostanie do przepchnięcia) wszystko rozstrzygnie się do października póki co mętlik w głowie jest ale decyzja nie zapadła
kochana nie poddawaj się zaciśnij zęby i do idź do przodu bo nie warto rezygnować tym bardziej że nie długo bedzie finał można zawsze oś wykombinować ... jesli wychodzi ci warunek trudno tak chyba musiało być ale i tak ja ciebie podziwiam ze ciągniesz na raz 2 kierunki ni wiem czy ja podołałabym takiemu zadaniu
Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
jaka ta Andi jest duża :O normalnie szok! siedzę sobie spokojnie w pracy a tu pan z poczty wchodzi z paczuchą do biura a wczoraj wylicytowałam... bardzo szybka wysyłka.

a jej opis był taki:
"Użyta może 2 razy, stan jak igła żadnych zadrapań., Rewelacyjna duża do ręki na ramię i przewieszona na ukos. Świetna. Zapraszam do kupna"
( http://allegro.pl/mizensa-najlepszy-...809728555.html )

oglądam ją sobie właśnie i ma ciut naderwane przy tych uszkach od paska długiego, brudna w środku i trochę na skórce na zewnątrz... plus jakieś plamki od długopisu na tej skórce...
więc sprzedająca nie powinna pisać, że stan jak igła
jednak i tak się cieszę i myślę, że się z Andi zaprzyjaźnimy
to troszkę sie minęła z opisem
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Jak to fajnie że już weekend
Mój TŻ wyjechał, więc mam całą sobotę i pół niedzieli dla siebie, będę się wyżywać krawiecko, uszyję sobie spódnicę bo odkładam to juz któryś tydzień.
I przemyślę w koncu które torebki kliknąć bo moja lista się wydłuża
to koniecznie pokaż swoje działa

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Dziś przyszła Jamin jest pojemna, skórka taka przyjemna w dotyku. bardzo mi się podoba i jestem zadowolona bo od dawna szukałam takiej torebki zdjęcia jakieś takie szare wyszły, oczywiście jest czarna.
fajna
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:24   #1289
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Wróciłam z Jamin ze spacerku, mam dla Was fotki
Mam nadzieję, że przekonają niepewne osoby
bardzo ładnie sie prezentuje
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
dobry wieczór
musiałam w srode nagle wyjechac i dopiero wróciłam
widzę jakieś nowe torebeczki... ale jeszcze nie wiem jakie

robiłam porządki w mieszkaniu studenckim w ciuchach i matko ile znowu rzeczy dałam na opiekę społeczną... a dalej mam takie ilosci ciuchów że
normalne
Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
dżem dobryy
jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień, chociaż pod koniec czwartej lekcji już śmiałam się z absolutnie każdego słowa wypowiedzianego po niemiecku . do tego w podręczniku polecenie po niemiecku zawsze tłumaczą pod spodem na polski. przetłumaczyli nawet słowo "Quiz" na...uwaga, "kwiz" - mialam ubaw przez całe 45 minut

klikacie coś? jeeeejku, ile nadrabiania mam
ładnie to chyba z okazji piątku tak sie smiałaś
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, zmartwionym sygnalizuję, że żyję, ale minie jeszcze chwila, zanim się zadomowię gdzieś. Sajgon jak stąd do Chin mam.

Widzę, że tu rewolucja!
martini
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


a ja uwielbiam sok pomidorowy jest pyszny i ta bosssska ilość kalorii w nim

cześć nudi-niech tłumaczą quiz bardzo dobrze- mnie raz młody chłopczyk zapytał co oznacza rosyjskie słowo progres odpowiedziałam głupio że oznacza progres a on na to ze wzruszeniem ramion " jak panie nie wie,to żaden wstyd"

no to cie zakasował
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość

Dziewczyny, no jakby mnie ktoś podsłuchał:


http://kwejk.pl/obrazek/500617
o ładnie
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej- mamy gumowy wąż z nakrętką który transportuje wodę z umywalki do wanny
za moment mają likwidować piecyki gazowe /stare dobre bloki/ i tak uważając nic już nie naprawiamy w piecyku a on zaprzestał produkcji ciepłej wody do wanny chyba, ze jednocześnie otworzy się kurek w umywalce- przez długi czas nalewając wodę do wanny taką samą ilość wody podgrzanej przez Pging czyli gazownie łódzką puszczałam w świat w umywalce - o oszczędności nie było mowy. Ost jak przyszedł pan z gazowni to przez 5 minut prawie wkładał głowę do licznika i świecił latarką aż pomyślałam, że może ma nawrót jakiejś niebezpiecznej choroby psychicznej aż w końcu oświadczył- nieprawdopodobna ilość metrów sześciennych gazui rachunek nas tak otrzeźwił, że mamy teraz piękny wążI teraz jestem nastawiona na oszczędność i zatkam , a nie nie roztrwonię na korek



Trzeba ZADZWONIĆ!!!!!!!!!!!!!:bo unce:

hanuś chyba jedna średnica i chyba można sam taki gumowy, bo automatyczny to razem z tym czymś ooo syfonem chyba
moni ty jesteś szalona
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:54   #1290
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Którą tarte ? Tą, którą robiłam z wiśniami (ta była z budyniem) czy z bitą śmietaną i truskawkami ?

Ten sernik toffi-czekolada brzmi fajnie .

Ja jestem zakochana w serniku mojego Rafała . Jest cudny. Zawsze mięciutki i mokry . Do tego długo zachowuje świeżość . Nigdy nie lubiłam serników, a ten mogę jeść i jeść ... niedługo zapewne wstawimy przepis na bloga
oo to ja czekam na przepis
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nika posłuchaj , matko syna_ moja przyjaciółka mieszkająca we Francji twierdzi, że tam na ur chłopcy mają taki torcik w środku którego jest lalka barbi /taki chłopięcy substytut striptizerki???/ i pod koniec przyjęcia jubilat może i zwykle to robi podarowuje tę lalkę jakiejś koleżance
o kurcze
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Tak z kaszą uwielbiamy ją




matko jedyna ale zboczuństwo
Już widzę minę mojego męża, jakbym Młodemu tort z lalą zamówiła hahaha, chyba by mnie pierwszy raz w życiu walnął :P
hehe

Moje dziecko kocha moją kosmetyczkę, jak tylko zaczynam się malować, to już pełza, raczkuje, wije się, zasuwa w każdym razie do mnie ( do kosmetyczki) i jak ją szybko zamknę- to tupie nogami ;D
Jak jej nie zamknę, to przyjdzie czas na zniszczenie kolejnej rzeczy po różu w kamieniu i cieniach pinko- niebieskich... Ale najzabawniejsze jest to, jak takie małe dziecko obserwuje, człowiek nawet nie wie, ile on kojarzy.
Jak dorwał tusz do rzęs, to mieszał sobie nic w rejonach oczu gagagag (zamkniętym, oczywiście)
o jak miło
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Osz jasny gwint masz racje

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------



Nika rozwalone cienie, pudry itd mozna reanimowac za pomoca alkoholu Na youtube sa tutoriale jak to zrobic
Ja w dziecinstwie wzielam taty maszynke do golenia i pojechalam sobie po policzku, do dzis pamietam ten bol
ojeje mam nadzieję że nie zostało żadnego śladu
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
i foto...

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
idus, gdybys mieszkala blizej krakowa to z checia zamowilabym tort na urodziny ojca. o jezu jakby sie ucieszyl - tort ze znaczkiem seata hahaha
o spoko
Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że oni specjalnie podnieśli tak drastycznie ceny bo z tymi rabatami, to kupowałyśmy torebki za 50% najczęściej... No to dowalili o 20zł drożej każda niż powinna i teraz z rabatami wychodzi normalna cena torebki...
Trochę to nie fair... Szczególnie że jakość torebek pewnie nie uległa zmianie... No i skoro za te 150-180zł mozna najczęściej kupić jakąś naprawdę ładną torebkę w Parfois, Zarze, Promodzie etc. to czy jest sens kupować etorebkowe repliki za parę zł mniej, gorszej jakości?

Chyba teraz naprawdę muszę się w czymś zakochać żeby coś zamówić od nich...
faktycznie z cenami poszaleli

ale naprawdę nic ci sie nie podoba?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.