Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 19:30   #2041
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Jestem

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Renia miłego dnia w pracy
Kalinko a jaki żakiet?
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dziękuję, a wiesz gdzie to zdjęcie było robione?
Hmmm raczej nie wiem pisz bom ciekawa

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Na serio rozważam zadzwonienie do etorebkiżyję w strachu, ze się nie zrozumieliśmy i oni wyślą te torebki już dzisiaj


ech gdyby mój łokieć zgodził się nosić torebki to kupiłabym ją bez zastanowienia

cześć reniu
Hej Moni
Mój łokieć współpracuje a Twój nie?

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
cześć maniaczki
Czeeść Aniu!

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej Reniu A co Ty do wieczora dziś pracujesz?
Dziękuję za komplementy
Dasz sobie radę z urządzaniem trzeba robić tak, aby się dobrze czuć w danym wnętrzu - bez względu na modę.
I Domi ma rację co do dodatków - zgadzam się w pełni - to trzeba zostawić na sam koniec - jak już się wykrystalizuje wizja wnętrza Bo potem za dużo zbędnych rzeczy jest i zagracają miejsce

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



Oj Moniu jesteśmy z Tobą. Nie przejmuj się, że Cię przez telefon kojarzą, bo nadal jesteś anonimowa. Na ulicy by Cię pan z etorebki nie poznał przecież.



Mopsik - był u siebie ... Czyli swoim "syfiastym" posłanku.
Te zdjęcia takie bez ludzi i bez mopsa - bo one do ogłoszenia pójdą ... Musimy niedługo wystawić mieszkanie na sprzedaż - stąd mam zdjęcia na komputerze i dlatego też nie ma na nich mopsa, żeby nie odstraszyć potencjalnych nabywców
Maggie, zdrówka zyczę
Tak, ja do wieczora od 8 do 19, niedawno wróciłam - ufff ... kiepski mam grafik na poniedziałek

Postaram się nie zrobić maniany w mieszkaniu a lubię minimalizm tylko gdzie ja te graty poupycham..no i niewiem czy podołam temu wszystkiemu....będę się Was radzic czasem

Sprzedacie mieszkanko i dopiero ruszacie z budową? Ale fajnie, to jest niezłe wyzwanie - ja po moim remoncie mam dosć wrażeń na najbliższe 20 lat a co dopiero budowa - łał!

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
Powiedz mu, niech sie buja
A tak serio to sie nie znam na przepisach ale na moje oko już po ptokach

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zwrot jest możliwy przy nieuzywanej rzeczy, a skoro był z samochodem u mechanika, to ciężko uznać, że go nie używał
Posłać pana na drzewo.
Dokładnie

Wiecie co? Tak ogólnie to jestem strasznie zawiedziona.....ponieważ nie wygrałam wczoraj w totka a już miałam takie plany
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:30   #2042
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne torebki znalazłam Takie niby shoppery :

1. Beż - brąz : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

2. Snake : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

3. Czekolada : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

Co myślicie ?
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9280799.jpg (122,0 KB, 29 załadowań)
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:35   #2043
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Jestem



Dziękuję




Hmmm raczej nie wiem pisz bom ciekawa



Hej Moni
Mój łokieć współpracuje a Twój nie?



Czeeść Aniu!



Maggie, zdrówka zyczę
Tak, ja do wieczora od 8 do 19, niedawno wróciłam - ufff ... kiepski mam grafik na poniedziałek

Postaram się nie zrobić maniany w mieszkaniu a lubię minimalizm tylko gdzie ja te graty poupycham..no i niewiem czy podołam temu wszystkiemu....będę się Was radzic czasem

Sprzedacie mieszkanko i dopiero ruszacie z budową? Ale fajnie, to jest niezłe wyzwanie - ja po moim remoncie mam dosć wrażeń na najbliższe 20 lat a co dopiero budowa - łał!



Powiedz mu, niech sie buja
A tak serio to sie nie znam na przepisach ale na moje oko już po ptokach



Dokładnie

Wiecie co? Tak ogólnie to jestem strasznie zawiedziona.....ponieważ nie wygrałam wczoraj w totka a już miałam takie plany
ja też jestem zawiedziona- chciałam wygrać- chociaż ....nie grałamno nie chce łokieć współpracować- niewygodnie mi tak i czuję się idiotycznie -kiedyś nosiłam torby w ręku chociaż a teraz i to mi średnio wychodzi- biorąc pod uwagę trendy jestem dość ograniczona w wyborze tytek
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:36   #2044
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
umarłam ale pyszota musi być
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:38   #2045
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
umarłam ale pyszota musi być
a więc wskrzesi Cię muffinka wysyłam
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:38   #2046
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość

Ta czekoladka świetna

Lekarz przepisał mi Zineryt, do smarowania rano i wieczorem (jednak będę smarować tylko wieczorem, ewentualnie też jak wrócę ze szkoły, bo to strasznie tłuste jest, więc pod makijaż się nie nadaje ) i tabletki Laktocer do łykania rano i wieczorem. Mam nadzieję, że pomoże Moje hormony są nieznośne
Też mi się trójka najbardziej podoba Tylko droga trochę

Na pewno pomoże - tylko stosuj się do zaleceń lekarza

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Maggie, zdrówka zyczę
Tak, ja do wieczora od 8 do 19, niedawno wróciłam - ufff ... kiepski mam grafik na poniedziałek

Postaram się nie zrobić maniany w mieszkaniu a lubię minimalizm tylko gdzie ja te graty poupycham..no i niewiem czy podołam temu wszystkiemu....będę się Was radzic czasem

Sprzedacie mieszkanko i dopiero ruszacie z budową? Ale fajnie, to jest niezłe wyzwanie - ja po moim remoncie mam dosć wrażeń na najbliższe 20 lat a co dopiero budowa - łał!
Oj to rzeczywiście kiepski grafik
Ale dobrze, że już w domku jesteś

Tak - sprzedajemy najpierw żeby mieć za co budować a wyprowadzimy się do rodziców - na szczęście mieszkają w domku więc jakoś się pomieścimy Zresztą mieszkaliśmy tam 3 lata i było fajnie
Ja już przeszłam przez gruntowny remont mieszkania -łącznie z wymianą poszycia dachowego więc remonty mi nie straszne

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia

idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
A gdzie to spotkanie bo zamierzam się wprosić na babeczki
To kajmakowe ???
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:39   #2047
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zineryt też miałam jako nastolatka. Taki w pojemniku z gąbeczką w formie aplikatora.
Silne, ale poskutkowało, miałam naprawdę paskudny trądzik, bolące ogromne gule, duże stany zapalne, coś strasznego.
Pomogło, po kilku miesiącach cera była prawie że zdrowa, drobne wypryski się zdarzały. Ale miałam też absolutny zakaz paćkania się fluidami czy pudrami. Już po miesiącu była zauważalna różnica. Posłuchałam i było warto
Tak, tak, dokładnie ten
Oby mi też pomogło. Nie mam gigantycznego trądziku, ale nigdy też nie miałam do końca gładkiej cery, zawsze zdarzy się mieć te parę krostek.

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
Podeślij mi parę kurierem
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 19:43   #2048
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
Ja nie moge ale cudaśne to Ty robiłaś?
Widać, ze pyszne!

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też jestem zawiedziona- chciałam wygrać- chociaż ....nie grałamno nie chce łokieć współpracować- niewygodnie mi tak i czuję się idiotycznie -kiedyś nosiłam torby w ręku chociaż a teraz i to mi średnio wychodzi- biorąc pod uwagę trendy jestem dość ograniczona w wyborze tytek
Ja zagrałam wyjątkowo, bo szef mnie namówił nie miałam wyjścia bo jakby wygrał to co ze mną? Musieliśmy jechać na tym samym wózku

Rozumiem, ja rzadko noszę na ramieniu - zawsze torebka ląduje na zgięciu łokcia lub w ręku...kiedyś miałam taki worek z targu dawno temu podłużny na ramię ale ciągałam go prawie po chodniku bo niosłam w ręku a ja niska jestem
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez reniabg
Czas edycji: 2011-09-28 o 19:52
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:46   #2049
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Też mi się trójka najbardziej podoba Tylko droga trochę

Na pewno pomoże - tylko stosuj się do zaleceń lekarza



Oj to rzeczywiście kiepski grafik
Ale dobrze, że już w domku jesteś

Tak - sprzedajemy najpierw żeby mieć za co budować a wyprowadzimy się do rodziców - na szczęście mieszkają w domku więc jakoś się pomieścimy Zresztą mieszkaliśmy tam 3 lata i było fajnie
Ja już przeszłam przez gruntowny remont mieszkania -łącznie z wymianą poszycia dachowego więc remonty mi nie straszne



A gdzie to spotkanie bo zamierzam się wprosić na babeczki
To kajmakowe ???
kawowe - polewa jest kajmakowa
przepis z netu- te kawowe najbardziej wszystkim smakują, a ja wolę bośniackie muffinki i nikt ich nie lubi poz mną
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Tak, tak, dokładnie ten
Oby mi też pomogło. Nie mam gigantycznego trądziku, ale nigdy też nie miałam do końca gładkiej cery, zawsze zdarzy się mieć te parę krostek.



Podeślij mi parę kurierem
lecą

roxi- ale ja tak jak Dominik uważam, że jak masz teraz jakieś problemy i będziesz się trochę leczyć to fluid jest zakazany może jakiś puder prasowany to jeszcze tak- ale już fluidy to raczej

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Ja nie moge ale cudaśne to Ty robiłaś?
Widać, ze pyszne!



Ja zagrałam wyjątkowo, bo szef mnie namówił nie miałam wyjśćia bo jakby wygrał to co ze mną? Musieliśmy jechać na tym samym wózku

Rozumiem, ja rzadko noszę na ramieniu - zawsze torebka ląduje na zgięciu łokcia lub w ręku...kiedyś miałam taki worek z targu dawno temu podłużny na ramię ale ciagałam go prawie po chodniku bo niosłam w ręku a ja niska jestem
to zwykłe muffinki- 40 minut i gotowe- jak bum cyk cyk


a widzisz to tobie ramię nie współpracuje
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:55   #2050
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kawowe - polewa jest kajmakowa
przepis z netu- te kawowe najbardziej wszystkim smakują, a ja wolę bośniackie muffinki i nikt ich nie lubi poz mną

lecą

roxi- ale ja tak jak Dominik uważam, że jak masz teraz jakieś problemy i będziesz się trochę leczyć to fluid jest zakazany może jakiś puder prasowany to jeszcze tak- ale już fluidy to raczej[COLOR="Silver"]
Moniu a co to są bośniackie muffinki ? Zainteresowałaś mnie Byłam w tym roku w Bośni, moja siostra jest miłośniczką Bałkanów i poniekąd związana jest uczuciowo i zawodowo z tym miejscem ... Ciekawa jestem jakie to muffinki to jej przepis podeślę

A propos bałkańskiej kuchni - to jadłam w tym roku w Serbii : http://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86evap%C4%8Di%C4%87i Do tego sałatka szopska pyszne i proste jedzenie (mówię to o zgrozo jako ex-wegetarianka )

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Roxi - zgadzam się z dziewczynami - typowe fluidy odpadają ale od czego są minerały ? Dużo teraz pudrów i podkładów mineralnych, a one dodatkowo leczą skórę
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:55   #2051
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
a więc wskrzesi Cię muffinka wysyłam
mmm pyszota dzieki
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 20:00   #2052
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Moniu a co to są bośniackie muffinki ? Zainteresowałaś mnie Byłam w tym roku w Bośni, moja siostra jest miłośniczką Bałkanów i poniekąd związana jest uczuciowo i zawodowo z tym miejscem ... Ciekawa jestem jakie to muffinki to jej przepis podeślę

A propos bałkańskiej kuchni - to jadłam w tym roku w Serbii : http://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86evap%C4%8Di%C4%87i Do tego sałatka szopska pyszne i proste jedzenie (mówię to o zgrozo jako ex-wegetarianka )

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Roxi - zgadzam się z dziewczynami - typowe fluidy odpadają ale od czego są minerały ? Dużo teraz pudrów i podkładów mineralnych, a one dodatkowo leczą skórę
też jadłam to mięsko- mniam mniam
maggie- ja nie wiem czy one nie są bałkańskie z nazwy tylko
w Coffee heaven mają pod koniec grudnia- świątecznie zawsze takie muffinki /w smaku podobne/pt Piernikowe

poszukam przepisu ale tak ogólnie rzecz biorąc dodaje się koniecznie maślankę do ciasta /żadne mleko/ całą masę bakalii/naprawdę dużo i różnych/ i ciemne kakao- są wilgotne, kakowe i bakaliowe- nie są zbyt oryginalne

prześlę na pw jak znajdę dokładny przepis
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:00   #2053
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Wiecie co? Tak ogólnie to jestem strasznie zawiedziona.....ponieważ nie wygrałam wczoraj w totka a już miałam takie plany
ja też - nic, nawet marnej trójki
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:04   #2054
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja też - nic, nawet marnej trójki
ale... grałaś?


tak sobie myślę, że nie ma nic ciekawego w kinie to ja sobie pójdę na tę Bitwę warszawską i sama sprawdzę co to za knot prawdopodobnie

ktoś się wybiera też może?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:05   #2055
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Oj to rzeczywiście kiepski grafik
Ale dobrze, że już w domku jesteś

Tak - sprzedajemy najpierw żeby mieć za co budować a wyprowadzimy się do rodziców - na szczęście mieszkają w domku więc jakoś się pomieścimy Zresztą mieszkaliśmy tam 3 lata i było fajnie
Ja już przeszłam przez gruntowny remont mieszkania -łącznie z wymianą poszycia dachowego więc remonty mi nie straszne



A gdzie to spotkanie bo zamierzam się wprosić na babeczki
To kajmakowe ???
Ogólnie mam kiepskie godziny pracy bo cały dzień jestem poza domem w poniedziałki, środy i piątki. We wt i czw na popołudnia także mijam się z mężem
Teraz w poniedziałek godzinowo tak samo ale jakość pracy będzie hmmm podwyższona i stresująca o wiele bardziej niż zazwyczaj....

To do rodziców wracacie - tak jak my tylko nasi w bloku mieszkają w 2-pokojowym mieszkaniu i jest ciasno.
Widzę, ze jesteś zaprawiona w remontach mój mnie przerasta! I już chcę do siebie....

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kawowe - polewa jest kajmakowa
przepis z netu- te kawowe najbardziej wszystkim smakują, a ja wolę bośniackie muffinki i nikt ich nie lubi poz mną

lecą

roxi- ale ja tak jak Dominik uważam, że jak masz teraz jakieś problemy i będziesz się trochę leczyć to fluid jest zakazany może jakiś puder prasowany to jeszcze tak- ale już fluidy to raczej

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------


to zwykłe muffinki- 40 minut i gotowe- jak bum cyk cyk


a widzisz to tobie ramię nie współpracuje
jak już będę u siebie to poprosze o przepis

no
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:09   #2056
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ale... grałaś?


tak sobie myślę, że nie ma nic ciekawego w kinie to ja sobie pójdę na tę Bitwę warszawską i sama sprawdzę co to za knot prawdopodobnie

ktoś się wybiera też może?
puściłam 5x na chybił trafił i co...15zł w piiii . mogłam sobie wiśniówkę kupić

też chyba na to pójdę... chociaz chciałam też na "skóra, w której żyję", ale jakoś w ogóle wybrac się nie mogę

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2011-09-28 o 20:16
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:14   #2057
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

A ja się właśnie obudziłam .. wykończyła mnie ta sprawa z samochodem dzisiaj.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
No w sumie bez firmy może być kłopot - bo rzeczywiście niektórzy są "życzliwi" bardzo i mogą donieść ... Ale jak Wam się biznes już rozkręci - to warto pomyśleć o założeniu działalności - przez 2 lata jest niski ZUS

Dziękuję Kuchnia nie jest zbyt duża ale da się w niej "pracować"


Iduś - Twoje zdjęcia są świetne Takie realistyczne - zawsze jak przeglądam Twojego bloga to robię się głodna Wszystko jest pięknie udekorowane i podane

Jasne, my myślimy poważnie o założeniu działalności, ale najpierw byśmy chcieli sprawdzić czy w ogóle torty będą się sprzedawać . Aaa no i martwi Nas trochę sanepid - podobno mają duże wymagania.

Dziękuję
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:15   #2058
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Tak, tak, dokładnie ten
Oby mi też pomogło. Nie mam gigantycznego trądziku, ale nigdy też nie miałam do końca gładkiej cery, zawsze zdarzy się mieć te parę krostek.



Podeślij mi parę kurierem

No mi się to zdarza nawet teraz w gorszych okresach, a mam prawie 30stkę
Późna podstawówka i początek LO to była masakra dla mojej cery - dosłownie. Koszmar po prostu. W końcu, jak już zaczęłam mieć rany na twarzy od paprających się krost to mama zabrała mnie do dermatologa i ten Zineryt bardzo szybko mi pomógł, problem się skończył i już 3-4 klasa LO miałam całkiem ładną cerę (jak na ten wiek). Teraz mam mieszaną, nie narzekam. Ale fluidy omijam szerokim łukiem. Mineralne lub pseudomineralne używam i mi służą.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:20   #2059
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Iduś na wstępie bardzo mi przykro z powodu babci i sytuacji w domu mam nadzieję że niedługo będzie lepiej bo już w tym roku dosyć ciężkich chwil przeszłaś
a co do tortów to jak najbardziej rozgłaszaj się na FB, NK i innych portalach społecznościowych przez znajomych, pocztę pantoflową , na wizażu, na blogu swoim, ja bym jeszcze na uczelni porozwieszała za zgodą dziekana ogłoszenia w gablotkach czy na innych tablicach ogłoszeń
No niestety ten rok faktycznie jest beznadziejny pod każdym względem. Mam nadzieję, że następny ułoży się lepiej.


Dziękuję za pomysły
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 20:26   #2060
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
też jadłam to mięsko- mniam mniam
maggie- ja nie wiem czy one nie są bałkańskie z nazwy tylko
w Coffee heaven mają pod koniec grudnia- świątecznie zawsze takie muffinki /w smaku podobne/pt Piernikowe

poszukam przepisu ale tak ogólnie rzecz biorąc dodaje się koniecznie maślankę do ciasta /żadne mleko/ całą masę bakalii/naprawdę dużo i różnych/ i ciemne kakao- są wilgotne, kakowe i bakaliowe- nie są zbyt oryginalne

prześlę na pw jak znajdę dokładny przepis
Ooo dziękuję Ale brzmią smakowicie - kocham bakalie
A piernik i przyprawy typu cynamon, goździk to już w ogóle moje klimaty

Coffee Heaven daleko ode mnie pewnie w okolicy świąt się tam nie pojawię i nie spróbuję muffinka piernikowego

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ale... grałaś?


tak sobie myślę, że nie ma nic ciekawego w kinie to ja sobie pójdę na tę Bitwę warszawską i sama sprawdzę co to za knot prawdopodobnie

ktoś się wybiera też może?
Nie akurat polskie kino współczesne mnie nie kręci zbytnio i ta obsada serialowa ale może się mylę i ten film jest wyjątkiem, który potwierdza regułę

Właśnie sobie uświadomiłam, że dawno nie byłam w kinie

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Ogólnie mam kiepskie godziny pracy bo cały dzień jestem poza domem w poniedziałki, środy i piątki. We wt i czw na popołudnia także mijam się z mężem
Teraz w poniedziałek godzinowo tak samo ale jakość pracy będzie hmmm podwyższona i stresująca o wiele bardziej niż zazwyczaj....

To do rodziców wracacie - tak jak my tylko nasi w bloku mieszkają w 2-pokojowym mieszkaniu i jest ciasno.
Widzę, ze jesteś zaprawiona w remontach mój mnie przerasta! I już chcę do siebie....



jak już będę u siebie to poprosze o przepis

no
To rzeczywiście się mijacie ja pracuję do 15 na szczęście i mąż też więc jesteśmy w domu o podobnych godzinach - i to sobie cenię najbardziej w biurowej pracy bo wad ma też sporo ...

Remonty mnie aż tak nie przerażają - bo wiem z czego można zrobić mieszkanie Nasze to była ruina zanim nie zaczęliśmy go remontować ...
ale budowa to już trochę mnie przerasta ale mam nadzieję, że mąż się tym zajmie w większości - bo ja z fachowcami się nie dogadam

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
puściłam 5x na chybił trafił i co...15zł w piiii . mogłam sobie wiśniówkę kupić

też chyba na to pójdę... chociaz chciałam też na "skóra, w której żyję", ale jakoś w ogóle wybrac się nie mogę
Dokładnie Dlatego nigdy nie gram w Lotto szkoda pieniędzy ...

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
A ja się właśnie obudziłam .. wykończyła mnie ta sprawa z samochodem dzisiaj.[COLOR="Silver"]


Jasne, my myślimy poważnie o założeniu działalności, ale najpierw byśmy chcieli sprawdzić czy w ogóle torty będą się sprzedawać . Aaa no i martwi Nas trochę sanepid - podobno mają duże wymagania.

Dziękuję
Nie dziwię się

A sanepidem się nie martw - nie jest tak źle ... znajomy organizuje wypoczynek letni dla dzieci i ma tam zbiorowe żywienie i wbrew powszechnej opinii i straszeniu - z Sanepidem można normalnie się dogadać nie są aż tacy straszni
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:26   #2061
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja też - nic, nawet marnej trójki
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
puściłam 5x na chybił trafił i co...15zł w piiii . mogłam sobie wiśniówkę kupić

też chyba na to pójdę... chociaz chciałam też na "skóra, w której żyję", ale jakoś w ogóle wybrac się nie mogę

do kina to i mi nie po drodze póki co

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
A ja się właśnie obudziłam .. wykończyła mnie ta sprawa z samochodem dzisiaj.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------




Jasne, my myślimy poważnie o założeniu działalności, ale najpierw byśmy chcieli sprawdzić czy w ogóle torty będą się sprzedawać . Aaa no i martwi Nas trochę sanepid - podobno mają duże wymagania.

Dziękuję
Co będziesz w nocy robić jak teraz spisz
Sanepid pewnie mają wysokie wymagania ale myślę, że dacie radę

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

No mi się to zdarza nawet teraz w gorszych okresach, a mam prawie 30stkę
Późna podstawówka i początek LO to była masakra dla mojej cery - dosłownie. Koszmar po prostu. W końcu, jak już zaczęłam mieć rany na twarzy od paprających się krost to mama zabrała mnie do dermatologa i ten Zineryt bardzo szybko mi pomógł, problem się skończył i już 3-4 klasa LO miałam całkiem ładną cerę (jak na ten wiek). Teraz mam mieszaną, nie narzekam. Ale fluidy omijam szerokim łukiem. Mineralne lub pseudomineralne używam i mi służą.
Ja też mam prawie 30stkę - i coraz częściej wyskoczy znienacka jakiś trądzik mnie ominął w młodości ale teraz amm pogorszenie cery chyba przez ten kurz remontowy albo co....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:27   #2062
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze nic się nie dzieje. Muszę się do niego uśmiechnąć







Ta czekoladka świetna



Lekarz przepisał mi Zineryt, do smarowania rano i wieczorem (jednak będę smarować tylko wieczorem, ewentualnie też jak wrócę ze szkoły, bo to strasznie tłuste jest, więc pod makijaż się nie nadaje ) i tabletki Laktocer do łykania rano i wieczorem. Mam nadzieję, że pomoże Moje hormony są nieznośne
aha to do dzieła
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:28   #2063
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Kobietki cały dzień was czytam i nawet nie mam siły pisać
uciekam spać
Dobranoc
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:29   #2064
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Kochane Lecę się kąpać i spać - bo czuję, że choroba nie odpuszcza a i tak długo siedziałam
Miłego wieczoru i dobrej nocy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kobietki cały dzień was czytam i nawet nie mam siły pisać
uciekam spać
Dobranoc
Dobranoc Kali Jeszcze dwa dni i weekend i to z piękną pogoda
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:38   #2065
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Jestem



Dziękuję



Wiecie co? Tak ogólnie to jestem strasznie zawiedziona.....ponieważ nie wygrałam wczoraj w totka a już miałam takie plany
mój tż też jest strasznie zawiedziony

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki


ja też poproszę o przepis
Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Ja nie moge ale cudaśne to Ty robiłaś?
Widać, ze pyszne!



Ja zagrałam wyjątkowo, bo szef mnie namówił nie miałam wyjścia bo jakby wygrał to co ze mną? Musieliśmy jechać na tym samym wózku

Rozumiem, ja rzadko noszę na ramieniu - zawsze torebka ląduje na zgięciu łokcia lub w ręku...kiedyś miałam taki worek z targu dawno temu podłużny na ramię ale ciągałam go prawie po chodniku bo niosłam w ręku a ja niska jestem
o kurcze a ja nosze często na zgięciu łokcia chociaż dla własnej wygody noszę ją na ramieniu

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kobietki cały dzień was czytam i nawet nie mam siły pisać
uciekam spać
Dobranoc
dobranocki
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Kochane Lecę się kąpać i spać - bo czuję, że choroba nie odpuszcza a i tak długo siedziałam
Miłego wieczoru i dobrej nocy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------



Dobranoc Kali Jeszcze dwa dni i weekend i to z piękną pogoda
zdrówka i dobranocki i wygrzej się w łóżeczku abyś jutro wstała zdrowiuteńka
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:39   #2066
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

ja też uciekampapatki

w ogóle nie ma dagi i hanusi o rybce już nawet nic nie mówię

dorka:2 szkl mąki
3/4 szkl cukru
2 i pół łyżeczki proszku
2 łyżki kawy rozpuszczalnej
pół łyżeczki cynamonu /ja daję przyprawę do kawy z kardamonem/

1 szkl maślanki lub jogurtu lub mleka

1jajko pół szkl oleju

mieszmy najpierw sucheze sobą potem mokre ze sobą i wszystko razem

dodaję 150 gr czekolady kawowej /terravity= albo deserowa + biała pół na pól / posiekanej drobno

do papilotek i 180- 200 stopni ok 30 minut

aha miesza się łopatką nie mikserem /polewa gotowa lub domowa/


dobranocki

Edytowane przez monica80c
Czas edycji: 2011-09-28 o 20:45
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:42   #2067
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też uciekampapatki

w ogóle nie ma dagi i hanusi o rybce już nawet nic nie mówię
dobranoc moniś

oj prawda prawda rzadko do nas zaglądają
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:42   #2068
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście się mijacie ja pracuję do 15 na szczęście i mąż też więc jesteśmy w domu o podobnych godzinach - i to sobie cenię najbardziej w biurowej pracy bo wad ma też sporo ...

Remonty mnie aż tak nie przerażają - bo wiem z czego można zrobić mieszkanie Nasze to była ruina zanim nie zaczęliśmy go remontować ...
ale budowa to już trochę mnie przerasta ale mam nadzieję, że mąż się tym zajmie w większości - bo ja z fachowcami się nie dogadam



Dokładnie Dlatego nigdy nie gram w Lotto szkoda pieniędzy ...


A sanepidem się nie martw - nie jest tak źle ... znajomy organizuje wypoczynek letni dla dzieci i ma tam zbiorowe żywienie i wbrew powszechnej opinii i straszeniu - z Sanepidem można normalnie się dogadać nie są aż tacy straszni
Mój mąż też biurowiec do 15 i luzik a ja się meczę od 8 do 19
Jak zaprawieni w remontach to dacie radę z budową to nasz pierwszy remont i....myślałam że będzie szybciej i taniej ale nic z tego, idzie jak krew z nosa a i tak kilka drobiazgów jest spapranych.

Ja też uważam Lotka za stratę kasy

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kobietki cały dzień was czytam i nawet nie mam siły pisać
uciekam spać Dobranoc
Dobranoc

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Kochane Lecę się kąpać i spać - bo czuję, że choroba nie odpuszcza a i tak długo siedziałam
Miłego wieczoru i dobrej nocy
Dobranoc, zdrówka życzę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:43   #2069
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też uciekampapatki

w ogóle nie ma dagi i hanusi o rybce już nawet nic nie mówię

ojeju jejuuuuuuuu

no właśnie a co z Hanusią i Dagą?
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:43   #2070
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dobry wieczór, nadrabiam


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Hehe to już chyba dawno przestało być forum etorebkowe , ale fajnie, że mamy miejsce w którym możemy pogadać o wszystkim .


Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dział wsparcia ja się tu nie czuje jak w wątku o torebkach, tylko jak wśród koleżanek
dokładnie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Mnie zaczęły wypadać po ciąży całymi pasmami, musiałam obciąć na krótko, a zawsze miałam raczej gęste włosy, o, tak wyglądałam jako nastoletnie dziecię Tu akurat miałam dość krótkie, zazwyczaj nosiłam kłaki do pasa

Nudi Roxi Kali tak wyglądała ciocia charal jak była w Waszym wieku
Pięknie, super Dziewczątko a ta mina, nie daj się
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nikuś ta panterka jest boska i panele jasne też chociaż ja parkietowa jestem nieuleczalnie- poza tym widzę, ze będzie pięknie! ale tak dokładnie to nie umiem powiedzieć bo ten rodzaj wyobraźni mi nie działajak sama coś takiego robię to też mam problem
Dzięki Moniu
Ja miałam parkiet ponad 30 lat u już mi trochę zbrzydł ja chciałam bielone dechy, ale nie stać nas, niestety
Z panterką jest tak, albo się ją lubi, albo nie ja kocham!
Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
ale fajnie wszystko wygląda a kominek jest super sprawą mi też się podobają poduszki na krzesłach mam nadzieję że wszystko wyjdzie bardzo ładnie aha i lampa też ciekawa
cudny widok z okna ten zachód słońca
Dziękuję Kochana poduszki z Ikei mają być nawiązaniem do sofy w salonie, kominek jest wspaniałą sprawą, w domu rodzinnym też go miałam, ale w sumie rzadko się paliło. Póki co wieczorami przepalamy w kominku.

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Dzień dobry .... powoli myślę że wracam na wątek ... pewnie i tak nie będę tu tak często jak kiedyś ale najczęściej jak się da będę bo się stęskniłam za wami






też fajnie bo jasno i widzę coś smacznego robiłaś do jedzenia cóż to ?
A my za Tobą Farfocelku
Do jedzenia robiłam taką szybką zapiekankę (pyry, cebulka, kiełbacha, zielona pietrucha, zioła i ser)

trzymam kciukasy, żeby się dobrze ze studiami ułożyło...


Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość

ciasto sie juz piecze

Jakie, jakie?

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


teraz frędzle dla Tróllika- tadam!

Ta czarna tytka
Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga!
Przedstawiam moją MARTI

Relacja:
Skórka bardzo przyjemna, o nieco drobniejszej fakturze niż np. Emili. Podszewka mocno szeleszcząca, na szczęście nie mocno śmierdząca Kieszonki standardowo - w środku jedna na zameczek i 2 małe przegródki. Na zewnątrz z przodu funkcjonalna kieszonka np. na telefon lub błyszczyk - lubię takie!
Podoba mi się w niej to, że otwiera się tak szeroko, co myślę znacznie ułatwi jej penetrację [Może w końcu mój TŻ przestanie narzekać, że nic nigdy nie może w mojej torebce znaleźć ].
Wykonana solidnie, elegancko, bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem!
Pięknie się prezentuje
Mój mąż mi nie zagląda do torebki, nawet jak Go o coś poproszę chyba się boi

Cytat:
Napisane przez reniabg;29677047[B
Ja w urządzaniu u siebie raczej sobie nie poradze, bom zielona....
[/B]


Nikuś, ile Wy już macie zrobione! Będzie super a tapeta jest zaje.... piękny metraż i maż i syn cudowni - tak pięknie przy kominku.....ehhhh buziaki kochana.

Dasz, dasz każda z nas musi to przebrnąć Najlepiej, jak radzi Domi, z tym forum. Może jutro dam radę, dziś kiepski dzień, dop. wróciliśmy z Poznania i mam doła
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.