Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 20:50   #2071
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

twój łokieć to wspólpracuje
stara się jak może

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Śliczna Taka porządna ta skórka znów mi się podoba
kupuj, kupuj

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
Ło matko i córko, przypomniała mi się całkiem niedawna sytuacja związana ze sprzedażą mojego samochodu. Też stary gracik, za niewielkie pieniądze poszedł i jedno co można rzec - im starsze auto, tym ludzie mają większe wymagania Pewnie na umowie mieliście punkt, że kupujący zapoznał sie ze stanem pojazdu... bla bla. Mój kupujący później wydzwaniał, bo nie było podnośnika i wycieraczki zepsute. Myślę sobie -> wycieraczki zawsze działały, jego problem jak zepsuł. Twierdził, że musi bezpiecznik wyciągać za każdym razem, bo wycieraczki mu chodzą ciągle Podnośnika faktycznie nie było, mieliśmy sytuację, że były potrzebne 2 podnośniki, więc wzięłam z auta i zapominałam oddać. Na dobrą sprawę widział co kupuje, w jakim stanie, z jakimi "dodatkami". Nawet po podpisaniu umowy stał na ogródku pół godziny, chodził koło auta byleby coś znaleźć. Pytanie tylko po co, skoro już podpisał. Później miałam problemy z wyrejestrowaniem auta, bo w sprzedaży pośredniczył kuzyn i zapomnieli wpisać nr domu gościa, a to jakaś wieś bez nazw ulic, więc numer konieczny. Facet powiedział, że on nie poda numeru, bo wycieraczki mu nie działają i on przyjedzie. Przyjechał później i zażądał jeszcze zwrotu kasy za paliwo, za to, że MUSIAŁ przyjechać. Mój kuzyn pstryknął wycieraczkami i nagle się okazało, że działają. Wysłał ich na drzewo
Ludzie bywają śmieszni normalnie.

Co do ubezpieczenia, to nie jestem pewna, ale chyba będziecie musieli zapłacić Wy.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:03   #2072
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
mój tż też jest strasznie zawiedziony

o kurcze a ja nosze często na zgięciu łokcia chociaż dla własnej wygody noszę ją na ramieniu
Bidulek, pozdrów Go i powiedz, ze nie tylko On miał plany co do tych milionów

mi chyba niewygodnie na ramieniu wolę przedramie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też uciekampapatki

w ogóle nie ma dagi i hanusi o rybce już nawet nic nie mówię

dorka:2 szkl mąki
3/4 szkl cukru
2 i pół łyżeczki proszku
2 łyżki kawy rozpuszczalnej
pół łyżeczki cynamonu /ja daję przyprawę do kawy z kardamonem/

1 szkl maślanki lub jogurtu lub mleka

1jajko pół szkl oleju

mieszmy najpierw sucheze sobą potem mokre ze sobą i wszystko razem

dodaję 150 gr czekolady kawowej /terravity= albo deserowa + biała pół na pól / posiekanej drobno

do papilotek i 180- 200 stopni ok 30 minut

aha miesza się łopatką nie mikserem /polewa gotowa lub domowa/


dobranocki
Dobranoc

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
ojeju jejuuuuuuuu

no właśnie a co z Hanusią i Dagą?
Hej Rybka, wreszcie się pojawiłas

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, nadrabiam

Dasz, dasz każda z nas musi to przebrnąć Najlepiej, jak radzi Domi, z tym forum. Może jutro dam radę, dziś kiepski dzień, dop. wróciliśmy z Poznania i mam doła
Nikusiek
Oj a co się stało?
Postaram się będę pytać zanim coś nakupię czy pomaluję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:08   #2073
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
.. a teraz odstaje wiadomość że w piątek mam przyjść po wpis tzn wcześniej zaliczyć kolokwium ..... powinnam jakieś psychotropy albo inne uspokajacze chyba brać bo już chodzę wściekła a żołądek dostał choroby morskiej jakiejś




Ed: No i po części posiłku .....

Ja wiem, że tak łatwo powiedzieć, ale Kochana olej tego stresa. Studiów jest wiele, możliwości na nich też, a zdrowie (żołądek) jedno Nie warto. Ja studiowałam 7 lat zamiast 5, tak mi się w życiu ułożyło i jakoś żyję, i jak sobie przypomnę te niektóre nerwy to serio, nie było warto.

Raz poszłam na egzamin z Romantyzmu- bez listy lektur. Ta, z kolei, była warunkiem, aby wejść na egzamin (trzeba było mieć wybranych 70 lektur z całego kanonu, które znało się na wyrywki) No i cóż począć? Oddać ko? Nie, pożyczyłam listę koleżanki, rzuciwszy ino okiem, coż tam przygotowała. Nasze lektury zgadzały się w 99%. I jakie dostałam pytanie na egzamie? Z jednej jedynej, nieznanej mi POGANKI!!!
Ależ mi było wstyd. a jaki nerw

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Podłoga jest prześwietna Pisałaś że to panele a wyglądają jak deski drewniane Co to za kolor?

Kuchnia - przytulna i fajny pomysł z panterką To tapeta ?

tak mi się marzy kominek - zazdroszczę i jakie fajne rodzinne zdjęcia Maluszkowi się dobrze mieszka bo widać, że kominek mu się ewidentnie spodobał ?
Dziękuję Kochana tak, to tapeta
Panele Dąb Hartley firmy Classen- to taki szary, ale jak się mocno przyjrzeć, wpada w beż

Maluszek uwielbia kominek, jak nie było paneli, to robiliśmy Mu takie spa kąpiel przy kominku Ale tak uparcie biegnie do ognia, że razem musimy nad Nim stać, żeby się tam nie dostał

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
cześć maniaczki
Helloł

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Świetna Jakiś mutant chyba bo w naszych warunkach to pająki raczej takie chucherka

Ja na szczęście pająków się nie boję i nie brzydzę - gorzej z owadami opancerzonymi brrr ......
O to jesteś wyjątkowa Pancerzyków się nie boję nic a nic

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, że trzymam ją "tyłem" na jednym ze zdjęć, ale tak też prezentuje się fajnie

dodaję też zdjęcie na ramieniu, choć tak jak pisałam to niezbyt wygodna forma noszenia tej torebki.

Super, bardzo Tobie pasuje!!
Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość

odesłałam dziś jamin :P nawet zdjęć jej nie zrobiłam
i łaziłam po sklepach torebkowych

widziałam beżową ala "fei" ze złotym łańcuchem za 79 zł
oraz przekombinowaną turkusową torbę - szukam turkusowej, ale ta była blee choć w cudownym kolorze
no i jeszcze jedną musztardową widziałam, i może jutro po nią wrócę,
chyba że znudzi mi się jeszcze przed zakupem
Dobrze, że odesłałaś nie pasowała mi do Ciebie
Też szukałam niedawno turkusowej, jak już była w super kolorze, to fason zryty i odwrotnie
Ja bym chciała teraz jakąś ładną, ciemną zieleń

Ania, wrócił temat lotu na wyspy
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:20   #2074
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Pięknie się prezentuje
Mój mąż mi nie zagląda do torebki, nawet jak Go o coś poproszę chyba się boi
boją się, że coś ugryzie, albo jeszcze coś gorszego

aż mi się przypomniał trailer filmu "Baby są jakieś inne"
http://www.youtube.com/watch?v=m0YlcGve5Ek [o torebkach od 1:13]
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:25   #2075
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Ja wiem, że tak łatwo powiedzieć, ale Kochana olej tego stresa. Studiów jest wiele, możliwości na nich też, a zdrowie (żołądek) jedno Nie warto. Ja studiowałam 7 lat zamiast 5, tak mi się w życiu ułożyło i jakoś żyję, i jak sobie przypomnę te niektóre nerwy to serio, nie było warto.

Raz poszłam na egzamin z Romantyzmu- bez listy lektur. Ta, z kolei, była warunkiem, aby wejść na egzamin (trzeba było mieć wybranych 70 lektur z całego kanonu, które znało się na wyrywki) No i cóż począć? Oddać ko? Nie, pożyczyłam listę koleżanki, rzuciwszy ino okiem, coż tam przygotowała. Nasze lektury zgadzały się w 99%. I jakie dostałam pytanie na egzamie? Z jednej jedynej, nieznanej mi POGANKI!!!
Ależ mi było wstyd. a jaki nerw



Dziękuję Kochana tak, to tapeta
Panele Dąb Hartley firmy Classen- to taki szary, ale jak się mocno przyjrzeć, wpada w beż

Maluszek uwielbia kominek, jak nie było paneli, to robiliśmy Mu takie spa kąpiel przy kominku Ale tak uparcie biegnie do ognia, że razem musimy nad Nim stać, żeby się tam nie dostał



Helloł



O to jesteś wyjątkowa Pancerzyków się nie boję nic a nic




Super, bardzo Tobie pasuje!!


Dobrze, że odesłałaś nie pasowała mi do Ciebie
Też szukałam niedawno turkusowej, jak już była w super kolorze, to fason zryty i odwrotnie
Ja bym chciała teraz jakąś ładną, ciemną zieleń

Ania, wrócił temat lotu na wyspy
O masz, i jak wybrnęłaś?

Panele macie super i te okna tarasowe
Z kominkiem uważajcie.....mojej przyjaciółki synek podbiegł do szyby kominka i całą łapką się dotknał - poparzenie miał okropne ale bidulek płakał już sie nie zbliża do tego rejonu tylko pokazuje paluszkiem że tam nie moze podejść bo gorące i miał bubu...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:33   #2076
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Iduś ale to prawo o zwrocie to dotyczy tylko zakupów przez internet przecież ??? A on ten samochód przecież kupił realnie a nie przez internet no chyba że na allegro go wylicytował ...



no musimy sprzedać jakoś zimą - bo na wiosnę ruszamy z budową Tylko obawiam się, że kiepsko będzie z tą sprzedażą - bo tak się nasłuchałam że mieszkania tanieją, że nie ma chętnych itp.



Aaaaaa Uffff - ulżyło mi Sama myślałam trochę o Jamin i już się bałam że ona jakaś wadliwa jest ?
nie wadliwa i bardzo ładna
ale jakaś taka malutka
żałuję bardzo, że nie jest większa


Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
o kurcze facet jakiś nie poważny

ja miałam z nim do czynienia przez 2 lata i normalnie juz więcej nie chce



Nudi ankhax roxi

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Ja wiem, że tak łatwo powiedzieć, ale Kochana olej tego stresa. Studiów jest wiele, możliwości na nich też, a zdrowie (żołądek) jedno Nie warto. Ja studiowałam 7 lat zamiast 5, tak mi się w życiu ułożyło i jakoś żyję, i jak sobie przypomnę te niektóre nerwy to serio, nie było warto.

Raz poszłam na egzamin z Romantyzmu- bez listy lektur. Ta, z kolei, była warunkiem, aby wejść na egzamin (trzeba było mieć wybranych 70 lektur z całego kanonu, które znało się na wyrywki) No i cóż począć? Oddać ko? Nie, pożyczyłam listę koleżanki, rzuciwszy ino okiem, coż tam przygotowała. Nasze lektury zgadzały się w 99%. I jakie dostałam pytanie na egzamie? Z jednej jedynej, nieznanej mi POGANKI!!!
Ależ mi było wstyd. a jaki nerw



Dziękuję Kochana tak, to tapeta
Panele Dąb Hartley firmy Classen- to taki szary, ale jak się mocno przyjrzeć, wpada w beż

Maluszek uwielbia kominek, jak nie było paneli, to robiliśmy Mu takie spa kąpiel przy kominku Ale tak uparcie biegnie do ognia, że razem musimy nad Nim stać, żeby się tam nie dostał



Helloł



O to jesteś wyjątkowa Pancerzyków się nie boję nic a nic




Super, bardzo Tobie pasuje!!


Dobrze, że odesłałaś nie pasowała mi do Ciebie
Też szukałam niedawno turkusowej, jak już była w super kolorze, to fason zryty i odwrotnie
Ja bym chciała teraz jakąś ładną, ciemną zieleń

Ania, wrócił temat lotu na wyspy
Nika

trudno określić co do mnie pasuje, mam takie przekrój różnych modeli w całkiem różnym stylu

w ciemnej zieleni kupiłam latem, pięknyyyy kolor, fason workowaty i b.
duża

kiedy chcesz lecieć? sama czy z młodym?
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:37   #2077
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
ojeju jejuuuuuuuu

no właśnie a co z Hanusią i Dagą?

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, nadrabiam








dokładnie



Pięknie, super Dziewczątko a ta mina, nie daj się


Dzięki Moniu
Ja miałam parkiet ponad 30 lat u już mi trochę zbrzydł ja chciałam bielone dechy, ale nie stać nas, niestety
Z panterką jest tak, albo się ją lubi, albo nie ja kocham!


Dziękuję Kochana poduszki z Ikei mają być nawiązaniem do sofy w salonie, kominek jest wspaniałą sprawą, w domu rodzinnym też go miałam, ale w sumie rzadko się paliło. Póki co wieczorami przepalamy w kominku.



A my za Tobą Farfocelku
Do jedzenia robiłam taką szybką zapiekankę (pyry, cebulka, kiełbacha, zielona pietrucha, zioła i ser)

trzymam kciukasy, żeby się dobrze ze studiami ułożyło...





Jakie, jakie?




Ta czarna tytka


Pięknie się prezentuje
Mój mąż mi nie zagląda do torebki, nawet jak Go o coś poproszę chyba się boi



Dasz, dasz każda z nas musi to przebrnąć Najlepiej, jak radzi Domi, z tym forum. Może jutro dam radę, dziś kiepski dzień, dop. wróciliśmy z Poznania i mam doła
to Domi zgadła że są nawiązaniem do sofy super sprawa naprawdę śliczny kolorek
Ja też mam w domku kominek ale my go zimą używamy codziennie jak się go rozpali jest naprawdę niesamowicie

A ciasto takie proste nawet nie pamiętam nazwy jabłka z cynamonem oczywiście i jest biszkopt ale cynanom dodaje się do mąki i wsypuje do jajek a na koniec jabłka pokrojone w kostkę mniam mniam
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 21:41   #2078
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Nie dziwię się

A sanepidem się nie martw - nie jest tak źle ... znajomy organizuje wypoczynek letni dla dzieci i ma tam zbiorowe żywienie i wbrew powszechnej opinii i straszeniu - z Sanepidem można normalnie się dogadać nie są aż tacy straszni
Ooo to bardzo mnie cieszy to co mówisz ... będziemy musieli się tam przejść .


Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Co będziesz w nocy robić jak teraz spisz
Sanepid pewnie mają wysokie wymagania ale myślę, że dacie radę
.
Oj Kochana dalej czuje się zmeczona, więc myślę, że zasnę spokojnie


Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Ło matko i córko, przypomniała mi się całkiem niedawna sytuacja związana ze sprzedażą mojego samochodu. Też stary gracik, za niewielkie pieniądze poszedł i jedno co można rzec - im starsze auto, tym ludzie mają większe wymagania Pewnie na umowie mieliście punkt, że kupujący zapoznał sie ze stanem pojazdu... bla bla. Mój kupujący później wydzwaniał, bo nie było podnośnika i wycieraczki zepsute. Myślę sobie -> wycieraczki zawsze działały, jego problem jak zepsuł. Twierdził, że musi bezpiecznik wyciągać za każdym razem, bo wycieraczki mu chodzą ciągle Podnośnika faktycznie nie było, mieliśmy sytuację, że były potrzebne 2 podnośniki, więc wzięłam z auta i zapominałam oddać. Na dobrą sprawę widział co kupuje, w jakim stanie, z jakimi "dodatkami". Nawet po podpisaniu umowy stał na ogródku pół godziny, chodził koło auta byleby coś znaleźć. Pytanie tylko po co, skoro już podpisał. Później miałam problemy z wyrejestrowaniem auta, bo w sprzedaży pośredniczył kuzyn i zapomnieli wpisać nr domu gościa, a to jakaś wieś bez nazw ulic, więc numer konieczny. Facet powiedział, że on nie poda numeru, bo wycieraczki mu nie działają i on przyjedzie. Przyjechał później i zażądał jeszcze zwrotu kasy za paliwo, za to, że MUSIAŁ przyjechać. Mój kuzyn pstryknął wycieraczkami i nagle się okazało, że działają. Wysłał ich na drzewo
Ludzie bywają śmieszni normalnie.

Co do ubezpieczenia, to nie jestem pewna, ale chyba będziecie musieli zapłacić Wy.
Ojej ... co za ludzie... czy oni oczekują, że jak kupią samochód za 2 tysiące to on będzie chodził jak ten za 50 ? . Do tego wiedzą co kupują i nikt im na siłę nic nie wciska . A co do ubezpieczenia to my się nawet z tego nie wykręcamy. Mówię tylko, że Nam i tak po opłaceniu ubezpieczenia zostanie do podziału jakieś 1400 zł... a ten chce zeby mu jeszcze płacić za naprawe 800 zł ...
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:45   #2079
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
O masz, i jak wybrnęłaś?

Panele macie super i te okna tarasowe
Z kominkiem uważajcie.....mojej przyjaciółki synek podbiegł do szyby kominka i całą łapką się dotknał - poparzenie miał okropne ale bidulek płakał już sie nie zbliża do tego rejonu tylko pokazuje paluszkiem że tam nie moze podejść bo gorące i miał bubu...
ojej kurcze dobrze że juz nie podchodzi szkoda tylko że tak musiał się sparzyć

Moni dziękuję
__________________


Edytowane przez dor1kaaaa
Czas edycji: 2011-09-28 o 21:48
dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:48   #2080
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Reniu mam nadzieję, że w przepisie na tarte nie użyłaś połowy opakowania proszku do pieczenia?? ... bo właśnie się zorientowałam, że nie dopisałam 1/2 łyżeczki.... było "1/2 proszku do pieczenia"
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:49   #2081
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dobranocki
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 21:50   #2082
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Nika patrz : http://img20.allegroimg.pl/photos/or.../85/1844528509
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:51   #2083
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Bidulek, pozdrów Go i powiedz, ze nie tylko On miał plany co do tych milionów

mi chyba niewygodnie na ramieniu wolę przedramie



Dobranoc



Hej Rybka, wreszcie się pojawiłas



Nikusiek
Oj a co się stało?
Postaram się będę pytać zanim coś nakupię czy pomaluję
Raaania
ale ja tu bywam mnie bo mnie ale jednak


Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość


to Domi zgadła że są nawiązaniem do sofy super sprawa naprawdę śliczny kolorek
Ja też mam w domku kominek ale my go zimą używamy codziennie jak się go rozpali jest naprawdę niesamowicie

A ciasto takie proste nawet nie pamiętam nazwy jabłka z cynamonem oczywiście i jest biszkopt ale cynanom dodaje się do mąki i wsypuje do jajek a na koniec jabłka pokrojone w kostkę mniam mniam
Doruś
Ty mnie zawsze wycałujesz


aaa właśnie-czy ktoś wie gdzie się podziewa KUNIA??
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:52   #2084
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też uciekampapatki

w ogóle nie ma dagi i hanusi o rybce już nawet nic nie mówię

dorka:2 szkl mąki
3/4 szkl cukru
2 i pół łyżeczki proszku
2 łyżki kawy rozpuszczalnej
pół łyżeczki cynamonu /ja daję przyprawę do kawy z kardamonem/

1 szkl maślanki lub jogurtu lub mleka

1jajko pół szkl oleju

mieszmy najpierw sucheze sobą potem mokre ze sobą i wszystko razem

dodaję 150 gr czekolady kawowej /terravity= albo deserowa + biała pół na pól / posiekanej drobno

do papilotek i 180- 200 stopni ok 30 minut

aha miesza się łopatką nie mikserem /polewa gotowa lub domowa/


dobranocki
Jestem jestem Monia to przepis na te bosniackie muffiny? Bo ja chce te z fotki z serduszkami u gory

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
oj prawda prawda rzadko do nas zaglądają
Dorka To nie prawda, ze rzadko

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
ojeju jejuuuuuuuu

no właśnie a co z Hanusią i Dagą?
Maz chory i mam urwanie glowy A mnie tez lapie

A tak w ogole to dobry wieczor wszystkim
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:53   #2085
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
O kanister na wode
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:55   #2086
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Nika widzialam fotki domku, strasznie mi sie pantera w kuchni podoba I kominek Chcialabym miec kiedys swoj
Nie przejmuj sie balaganem itd wazne, ze powoli powstaje tam Wasz maly raj
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:59   #2087
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ooo to bardzo mnie cieszy to co mówisz ... będziemy musieli się tam przejść .

Oj Kochana dalej czuje się zmeczona, więc myślę, że zasnę spokojnie
Pewnie, popytajcie ci im trzeba, niektóre Panie są bardzo miłe i przychylne teraz to się zmieniło na lepsze ale jak mi szef opowiadał o wcześniejszych Paniach to po prostu

Szkoda mi Ciebie Idusiu Kiedyś znowu się spotkamy i pochichramy niech no wyjdę na prostą z tego remontu....
Ściskam mocno, śpij spokojnie


Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
ojej kurcze dobrze że juz nie podchodzi szkoda tylko że tak musiał się sparzyć

Moni dziękuję
No dokładnie, też byli zaraz po remoncie parteru i nie zdążyli kupić osłonki ale teraz mają choć w sumie synek już wie, że tam nie wolno...

Nic, idę dziewczyny bo odkąd wróciłam z pracy to siedzę jak ta łania przed laptopem a może poczytam troszkę jak wrócę z prysznica.


Dobranoc kolorowych
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:04   #2088
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Pewnie, popytajcie ci im trzeba, niektóre Panie są bardzo miłe i przychylne teraz to się zmieniło na lepsze ale jak mi szef opowiadał o wcześniejszych Paniach to po prostu

Szkoda mi Ciebie Idusiu Kiedyś znowu się spotkamy i pochichramy niech no wyjdę na prostą z tego remontu....
Ściskam mocno, śpij spokojnie
No wpadniemy do Was jak już będziecie na swoim

Reniu pisałam wyżej: mam nadzieję, że w przepisie na tarte użyłaś pół łyżeczki proszku do pieczenia... na blogu zapomniałam dodać łyżeczki i wyszło z tego pół opakowania .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:08   #2089
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
O kanister na wode
:ziewa:
masz wolne czteryipół stówy?: brzydal:
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 22:09   #2090
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Jestem jestem Monia to przepis na te bosniackie muffiny? Bo ja chce te z fotki z serduszkami u gory



Dorka To nie prawda, ze rzadko



Maz chory i mam urwanie glowy A mnie tez lapie

A tak w ogole to dobry wieczor wszystkim
Hanusia
no tak, jak chłop chory to trzeba się opiekować nim


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nika widzialam fotki domku, strasznie mi sie pantera w kuchni podoba I kominek Chcialabym miec kiedys swoj
Nie przejmuj sie balaganem itd wazne, ze powoli powstaje tam Wasz maly raj
Ja nie wiem o jakich Wy fotach gadacie?? ja też chcę zobaczyć

powoli się do spania zbieram......
dobranoc
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:10   #2091
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Reniu mam nadzieję, że w przepisie na tarte nie użyłaś połowy opakowania proszku do pieczenia?? ... bo właśnie się zorientowałam, że nie dopisałam 1/2 łyżeczki.... było "1/2 proszku do pieczenia"
Yyyyy no tyle co było napisane grunt, ze wyszło hehehe. To ma być tylko pół łyżeczki?


Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
Raaania
ale ja tu bywam mnie bo mnie ale jednak
Riiibka no jednak jesteś a ja już na serio ide....

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Jestem jestem Monia to przepis na te bosniackie muffiny? Bo ja chce te z fotki z serduszkami u gory



Dorka To nie prawda, ze rzadko



Maz chory i mam urwanie glowy A mnie tez lapie

A tak w ogole to dobry wieczor wszystkim
Hej Hanuś, zdrówka! Ja właśnie kicham

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
O kanister na wode
Danulka
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:14   #2092
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Yyyyy no tyle co było napisane grunt, ze wyszło hehehe. To ma być tylko pół łyżeczki?
no pół łyżeczki ... w przepisie na tarte wiśniową jest ok, a w truskawkowej nie dopisałam ... i tak samo pół szklanki cukru pudru... a nie "pół cukru pudru" . Dobrze, że te opakowania proszku do pieczenia takie małe sprzedają
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2011-09-28 o 22:16
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:17   #2093
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
Hanusia
no tak, jak chłop chory to trzeba się opiekować nim




Ja nie wiem o jakich Wy fotach gadacie?? ja też chcę zobaczyć

powoli się do spania zbieram......
dobranoc
Rybonek
No i marudny przy tym jest okropnie

Nika wklejala fotki swojego salonu i kuchni

Dobranoc

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość

Hej Hanuś, zdrówka! Ja właśnie kicham
Dziekuje Kochana
Uwazaj na siebie, wirusy teraz hulaja i latwo o infekcje
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:17   #2094
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
:ziewa:
masz wolne czteryipół stówy?: brzydal:
Mam Ale kanister za tyle kasy Idż do marketu tam są tanie



Reeeniaaaa: *
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:27   #2095
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne torebki znalazłam Takie niby shoppery :

1. Beż - brąz : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

2. Snake : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

3. Czekolada : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

Co myślicie ?
Ta ostatnia

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
jamiiii

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
też jadłam to mięsko- mniam mniam
maggie- ja nie wiem czy one nie są bałkańskie z nazwy tylko
w Coffee heaven mają pod koniec grudnia- świątecznie zawsze takie muffinki /w smaku podobne/pt Piernikowe

poszukam przepisu ale tak ogólnie rzecz biorąc dodaje się koniecznie maślankę do ciasta /żadne mleko/ całą masę bakalii/naprawdę dużo i różnych/ i ciemne kakao- są wilgotne, kakowe i bakaliowe- nie są zbyt oryginalne

prześlę na pw jak znajdę dokładny przepis
Jak daję dużo mokrego do babeczek, to podczas jedzenia się łamia tam gdzie to mokre nie masz tak??
AAAAAAAAAAAAAAAj muszę leciec po pomidorki do auta

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Ooo dziękuję Ale brzmią smakowicie - kocham bakalie
A piernik i przyprawy typu cynamon, goździk to już w ogóle moje klimaty

Coffee Heaven daleko ode mnie pewnie w okolicy świąt się tam nie pojawię i nie spróbuję muffinka piernikowego



A siostra nie dowiezie Magguś?
Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość



do kina to i mi nie po drodze póki co







Ja też mam prawie 30stkę - i coraz częściej wyskoczy znienacka jakiś trądzik mnie ominął w młodości ale teraz amm pogorszenie cery chyba przez ten kurz remontowy albo co....
Ja mam ochotę przejść się na Porwanie widział ktoś?
Ja już po 30stce, i teraz mnie atakują jakieś pojedyncze psikusy
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Kobietki cały dzień was czytam i nawet nie mam siły pisać
uciekam spać
Dobranoc


Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość




Nikusiek
Oj a co się stało?
Postaram się będę pytać zanim coś nakupię czy pomaluję
Byliśmy na sushi przy starym rynku... Młodemu się nudziło i poszliśmy zwiedzać...wc. Spadł mi z kibelka, krótko mówiąc, nie wiem, jak to zrobił, trzymałam Go za rączkę cały czas ma podrapane czółko i obite, fatalna ze mnie matka mam dolinę ogromną...

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
boją się, że coś ugryzie, albo jeszcze coś gorszego

aż mi się przypomniał trailer filmu "Baby są jakieś inne"
http://www.youtube.com/watch?v=m0YlcGve5Ek [o torebkach od 1:13]
Uśmiałam się, trochę mi lżej

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
O masz, i jak wybrnęłaś?

Panele macie super i te okna tarasowe
Z kominkiem uważajcie.....mojej przyjaciółki synek podbiegł do szyby kominka i całą łapką się dotknał - poparzenie miał okropne ale bidulek płakał już sie nie zbliża do tego rejonu tylko pokazuje paluszkiem że tam nie moze podejść bo gorące i miał bubu...

Nie wybrnęłam, poprawka była ale jaki wstyd, trza było się przyznać, że zapomniałam listy i jechać szybko do domu po nią... a ja wolałam się zbłaźnić...

Strasznie boję się oparzeń, sama mam jedno na ręce- od stycznia- dokładnie w Dzień Babci polałam ramię wrzątkiem, coś strasznego jaki ból

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość

Nika

trudno określić co do mnie pasuje, mam takie przekrój różnych modeli w całkiem różnym stylu

w ciemnej zieleni kupiłam latem, pięknyyyy kolor, fason workowaty i b.
duża

kiedy chcesz lecieć? sama czy z młodym?

Chodziło mi o to, że mała do naszych gabarytków Ty też nie lubisz takich

http://www.pakamera.pl/naturelle-0_s12038213.htm ta babka fajne niektóre szyje ze skóry, a'la shoperki też ma

Jaką zieloną poka

Chciałam od 18 paźdz do 1 listopada... Ale Młody nie ma paszprtu szukam znajomości w Urzędzie... buhuhuhu


http://www.asos.com/River-Island/Riv...t=-1&clr=Black może jakieś wspólne asosowe zamówienie? ja biorę tą od 75Ł free dellivery

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nika widzialam fotki domku, strasznie mi sie pantera w kuchni podoba I kominek Chcialabym miec kiedys swoj
Nie przejmuj sie balaganem itd wazne, ze powoli powstaje tam Wasz maly raj
Dziękuję Hanulku
Dokładnie, cieszę się z każdej pierdki
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:28   #2096
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No wpadniemy do Was jak już będziecie na swoim

Reniu pisałam wyżej: mam nadzieję, że w przepisie na tarte użyłaś pół łyżeczki proszku do pieczenia... na blogu zapomniałam dodać łyżeczki i wyszło z tego pół opakowania .
Oczywiscie! jak tylko będziecie mieli ochotę to zapraszam do większej wioski nudy i nie ma gdzie iść ale co tam

Dałam z pół opakowania jak nie lepiej a cukru mniej niż pół szklanki a i tak słodkie jak dla mnie wyszło, do bitej śmietany też mniej dałam za to proszku nie żałowałam hihi.

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
:ziewa:
masz wolne czteryipół stówy?: brzydal:
za kanister?

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
no pół łyżeczki ... w przepisie na tarte wiśniową jest ok, a w truskawkowej nie dopisałam ... i tak samo pół szklanki cukru pudru... a nie "pół cukru pudru" . Dobrze, że te opakowania proszku do pieczenia takie małe sprzedają
tam chyba tylko 2 płaskie łyżeczki wchodzą do opakowania więc dałam jedną i troszkę wyszło super ale formę muszę kupić bo piekłam w tortownicy

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Rybonek
No i marudny przy tym jest okropnie

Nika wklejala fotki swojego salonu i kuchni

Dobranoc


Dziekuje Kochana
Uwazaj na siebie, wirusy teraz hulaja i latwo o infekcje
No teraz taki czas, raz zimno raz gorąco i choróbsko gotowe....

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Mam Ale kanister za tyle kasy Idż do marketu tam są tanie



Reeeniaaaa: *
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:34   #2097
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Yyyyy no tyle co było napisane grunt, ze wyszło hehehe. To ma być tylko pół łyżeczki?




Riiibka no jednak jesteś a ja już na serio ide....



Hej Hanuś, zdrówka! Ja właśnie kicham



Danulka
dobranoc w takim razie...ja też się już zbieram

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Rybonek
No i marudny przy tym jest okropnie

Nika wklejala fotki swojego salonu i kuchni

Dobranoc


Dziekuje Kochana
Uwazaj na siebie, wirusy teraz hulaja i latwo o infekcje
Achaaaaaaaa nie widziałam tych fot
jutro poszukam

zdrowia Mężusiowi życz


dobranoc
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 23:22   #2098
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

dobry wieczor

mam 5 stron do nadrobienia wiec nie zwlekam

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
A dlaczego Wam sie Mattie nie podoba?
ja tez nie wiem dlaczego, po prostu nie jest w moim guscie

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Jednak wezmę zwykły szary ten od mosquito czy jakoś tak



No byłaś, byłaś Teraz jesteś Piękna!
Ja mialam zamawiac ten bezowy (melanz) z latami ale napisalam pytanie do nich czy to na pewno bez to mi odpisali ze szary wpadajacy w bez, a ja szarego nie chce i teraz nie wiem jaki kolor zamowic, moze chabrowy zwykly bez lat

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
ludzie to sa czasem niepowazni .

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Nika - Panterkowcu coś dla Ciebie znalazłam

1. Zegarek: http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Animal...rt=3&clr=Multi

2. Mini torebka : http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Mini-F...sort=3&clr=Red
zegarek jest piekny ja tez lubie panterki jakbym nie leciala w niedziele do PL to moze bym go sobie zamowila, a tak to nie wiem jak z wysylka do Polski ile idzie i czy nie zaginie po drodze


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
fajne:l ove:mnie tez, jak roxi, trzecia


idę jutro na damskie spotkanie i zabieram te babeczki
pysznie wygladaja

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
O kanister na wode
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 01:06   #2099
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dobry...
wpadłam na chwilę, jutro od rana biegam po mieście, więc zaraz się kładę...
miłej nocy
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 07:04   #2100
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dzień dobry
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.