Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 09:36   #2671
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Dorka jak tam? Dałaś radę? Ja tak ufff padnięta jestem ale już odpoczywam z herbatką
Dałam rade Reniu Ale nawet nie miałam czasu do was wczoraj zajrzeć
A jak u ciebie?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, muszę zatem poszukać paragonu.
A możecie mi powiedzieć jak to będzie wyglądało? Mam do nich najpierw napisać i opisać sytuację? Czy coś dołączyć oprócz paragonu do wysyłki? Ile to trwa? Nie chcę zostać tyle czasu bez torebki :/ A co jeśli nie uznają? Odeślą mi ją spowrotem na mój koszt?
Wygląda to tak możesz napisać do nich maila i wysłać z załączonymi zdjęciami czy uznają ci reklamacje, oni zapewne odpiszą abyś wysłała im torebke wraz z paragonem i specyfikacja zamówienia i do tej paczki żebyś dołączyła też kartke z informacją co się stało i co chcesz żeby ci zrobili: naprawili torebkę, zamienili na drugą czy też oddali pieniążki.

Co do trwania całej procedury reklamacji towszystko zależy ile torebka będzie do nich szła rozpatrywanie reklamacji nie trwa długo. Ty wysyłasz na swój koszt w jedna strone ale możesz zaznaczyć ze jesli uznaja reklamację to chcesz zwrotu poniesionych kosztów wysyłki (możesz poprosic o zwrot w postaci rabatu na konto rabatowe) Ale czy oni zwróca kase to nie wiem Aha i jak uznają reklamację to oni do ciebie wyślą torebke na swój koszt Mam nadzieje że zrozumiałaś i pomogłam
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:36   #2672
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
normalnie neostrady nie było parę godzin i jeszcze postraszyli, ze jutro ok 19 włączą
to ty ich postrasz
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, ale chyba pozamiatane :/ nie mogę znaleźć paragonu, chyba wyrzuciłam.
poszukaj dobrze gdzieś znajdziesz on jest doczepiony do dużej kartki ze specyfikacja zamówienia

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio na nic czasu nie mam a co do torebki codziennie zmieniam zdanie dzis mam ochote na Gine szkoda ze taka droga warto dziewczyny?
tylko ona jest strasznie wadliwa ale zawsze możesz ją zwrócic jeśli będzie coś nie tak bo jesli wykorzystasz na nia uzbierany rabacik to i tak go ci wzróca nowe zasady

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

dziękuje dorko za pamięć!

Było sympatycznie, ludzie są otwarci, pomocni, już powoli zaczynam wszystko ogarniać Na razie jestem bardzo zadowolona, co będzie dalej zobaczymy
to tylko sie cieszyć zobaczysz bedzie super
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Reniu ta szminka to jest avon- colordisiac nr 0601 5 Flirty Fuchsia

Dzień dobry
Widzę że eva znowu znikła?
tak evy nie ma ale jeszcze wczoraj była
Junie karmelowej nie ma ale za to jacky karmelowa wróciła

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Hejka

od samego rana przeglądam strony Wielkiego Żarcia i ślina mi cieknie po pas!
jak wrócę ze stołówki zabiorę się za nadrabianie
tylko sie mocno nie objadaj
Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
przyszła moja Eva i Aida
czekamy na zdjęcia

Izuś dziękuje musze gdzieś katalog dorwać

Moni ładne torebeczki chociaż mi siętak średnio podobaja
__________________


Edytowane przez dor1kaaaa
Czas edycji: 2011-10-04 o 09:37
dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:36   #2673
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez _angelka_ Pokaż wiadomość
Niesamowite są !
Niestety nie mam na zbyciu 450 zyla żeby kupić ale fakt, piękne są
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:41   #2674
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Wczoraj miałam pierwszy wykład do kursu na prawo jazdy. Przystojny chłopak je prowadzi ;-) nie miałam też przez weekend i wczoraj za dużo czasu, a dziś oglądam wszystko na potęgę najpierw były przepisy, a teraz BIŻUTERIAAA
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:44   #2675
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
to ty ich postrasz

poszukaj dobrze gdzieś znajdziesz on jest doczepiony do dużej kartki ze specyfikacja zamówienia


tylko ona jest strasznie wadliwa ale zawsze możesz ją zwrócic jeśli będzie coś nie tak bo jesli wykorzystasz na nia uzbierany rabacik to i tak go ci wzróca nowe zasady


to tylko sie cieszyć zobaczysz bedzie super

tak evy nie ma ale jeszcze wczoraj była
Junie karmelowej nie ma ale za to jacky karmelowa wróciła


tylko sie mocno nie objadaj

czekamy na zdjęcia

Izuś dziękuje musze gdzieś katalog dorwać

Moni ładne torebeczki chociaż mi siętak średnio podobaja
W katalogu 13 te kredki są po 11,90, w 14 po 14,90 ale w tym najnowszym chyba widziałam je w jakiejś promocji jeszcze

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam pierwszy wykład do kursu na prawo jazdy. Przystojny chłopak je prowadzi ;-) nie miałam też przez weekend i wczoraj za dużo czasu, a dziś oglądam wszystko na potęgę najpierw były przepisy, a teraz BIŻUTERIAAA
Ja profilaktycznie nic nie oglądam
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:50   #2676
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

dzien dobry

u mnie dzis słońce walczy z chmurami a dobry humor ze złym
wybieram się właśnie załatwić coś w urzędzie i od tego pewnie będzie zależał mój dzisiejszy humor

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a mi się dziś oderwało zapięcie od niebieskiej Kristy Pierwszy dzień ją miałąm dziś... i najgorsze, że zgubiłam to zapięcie, bo nie zauważyłam jak odpadło...
niedobra tego nie lubie jak torebka pierwsze wyjście ma i zalicza wpadke

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Sówka to Vivien już była Sową chociaż zaraz zaraz ... dostrzegam pewne podobieństwo Dobrze, że lubię sowy
Hanusi jeszcze dziś nie widziałam



O nie ale lipa reklamuj koniecznie !
no bez wahania bym tez reklamowała


Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
przyszła moja Eva i Aida
fotki proszę
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:53   #2677
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Torebeczki które ja chce zamówić ale kaski brak
1/ Madara karmelik lub beż
2/ Jacky co do kolorku to jeszcze nie wiem najlepszy byłby karmel ale jego brak
3/ Nina (sówka) poczekam jak zamówi meggi i poogladam real zdjęcia
4/ Carla

Junie odpadła bo karmelu już brak

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
W katalogu 13 te kredki są po 11,90, w 14 po 14,90 ale w tym najnowszym chyba widziałam je w jakiejś promocji jeszcze

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------


Ja profilaktycznie nic nie oglądam
tak dziekuje muszę dorwac katalog

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

losek to ja trzymak żebys wszystko załatwiła w urzędzie i żeby się humorek nie popsuł tylko jeszcze polepszył
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 10:03   #2678
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Tak w ogóle to wypróbowałam nowe przepisy, ciasta może niezbyt efektownie wyglądają, ale są pyyyyycha, placek karmelowy i ciasto z budyniem i kokosową kruszonką

Edytowane przez charal
Czas edycji: 2012-01-02 o 08:59
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:07   #2679
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Reniu ta szminka to jest avon- colordisiac nr 0601 5 Flirty Fuchsia

Dzień dobry
Widzę że eva znowu znikła?
Dziękuję oglądałam kolory szminek w necie i w oko mi wpadła właśnie ta fuksja możesz fotkę zrobić z bliska? A ta co miałaś na ustach taka czerwonawa to Country coś tam?

Eva znikła? A miałam ją kiedyś zamówić

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Dałam rade Reniu Ale nawet nie miałam czasu do was wczoraj zajrzeć
A jak u ciebie?
To super, ja też poszłam spać wczoraj z kurami taka zmęczona byłam po tym ciężkim dniu w pracy. Ale wszystko się udało!

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Torebeczki które ja chce zamówić ale kaski brak
1/ Madara karmelik lub beż
2/ Jacky co do kolorku to jeszcze nie wiem najlepszy byłby karmel ale jego brak
3/ Nina (sówka) poczekam jak zamówi meggi i poogladam real zdjęcia
4/ Carla

Junie odpadła bo karmelu już brak
Co?????????? ale ja głupia
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:12   #2680
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Dziękuję oglądałam kolory szminek w necie i w oko mi wpadła właśnie ta fuksja możesz fotkę zrobić z bliska? A ta co miałaś na ustach taka czerwonawa to Country coś tam?

Eva znikła? A miałam ją kiedyś zamówić



To super, ja też poszłam spać wczoraj z kurami taka zmęczona byłam po tym ciężkim dniu w pracy. Ale wszystko się udało!



Co?????????? ale ja głupia
Dobrze, zrobię, w dziennym świetle i z bliska, a tamten to jest can't resist coral też z serii colordisiac
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:17   #2681
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
to fajnie że zdaje egzamin dobrze że ja kupiłam
chociaz mi na uczelnie juz jest nie potrzebna
Na co dzień też jest super To taki fason, że nawet gdy nie będzie wypakowana, będzie trzymać fason. Ja jeszcze po weekendzie nie zdąrzyłam się przepakować w inną torebkę... i szczerze mówiąc tak ją polubiłam, że nawet mi się nie chce
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 10:17   #2682
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to wypróbowałam nowe przepisy, ciasta może niezbyt efektownie wyglądają, ale są pyyyyycha, placek karmelowy i ciasto z budyniem i kokosową kruszonką
Charal,na diecie jestem kusicielko jedna
Wiesz jak dawno nic słodkiego nie jadłam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:22   #2683
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dobrze, zrobię, w dziennym świetle i z bliska, a tamten to jest can't resist coral też z serii colordisiac
dzięki Charalku - a zadowolona jesteś? Nie ważą się na ustach? Kolor nie musi być długo byle ładnie wyglądał

Piękne wypieki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:27   #2684
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Charal,na diecie jestem kusicielko jedna
Wiesz jak dawno nic słodkiego nie jadłam
Ja jestem na diecie od 20 sierpnia i też nie jem swoich wypieków tylko moje chłopaki, więc domyśl się co ja przeżywam ale schudłam 7 kilo

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
dzięki Charalku - a zadowolona jesteś? Nie ważą się na ustach? Kolor nie musi być długo byle ładnie wyglądał

Piękne wypieki
Piękne to one nie są, ale jakie smaczne

Ja jestem ze szminek avonowych bardzo zadowolona. To są oba dość intensywne kolory, ale na ustach wyglądają delikatnie i naturalnie że tak powiem, ja nie lubię efektu sztuczności na ustach, wiesz, takiej "maski" Kolor trzyma się dość długo i nic a nic się nie waży, nawet trochę nawilża, ja mam wiecznie spękane usta, jak już kiedyś pisałam i olbrzymie problemy z dobraniem szminki która nie tworzyłaby na moich wargach spękanej skorupki, a te szminki tego nie robią, także z czystym sumieniem polecam
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:27   #2685
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Ja jestem na diecie od 20 sierpnia i też nie jem swoich wypieków tylko moje chłopaki, więc domyśl się co ja przeżywam ale schudłam 7 kilo
Woooow super gratuluję. Teraz jeszcze napisz co trzeba zrobić aby uzyskać taki wynik
Ja chodziłam na siłownię, nie jadłam słodkiego, regularne zdrowe posiłki i udało mi się też 7 lub 8 zrzucić ale w pół roku
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:31   #2686
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:32   #2687
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Woooow super gratuluję. Teraz jeszcze napisz co trzeba zrobić aby uzyskać taki wynik
Ja chodziłam na siłownię, nie jadłam słodkiego, regularne zdrowe posiłki i udało mi się też 7 lub 8 zrzucić ale w pół roku
Na mnie tylko Ducan tak działa, ale idąc za przykładem Dooo ()
zmodyfikowałam tą dietę bo poprzednio trzymałam się niewolniczo i niestety wątroba zaczęła odmawiać posłuszeństwa
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:33   #2688
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to wypróbowałam nowe przepisy, ciasta może niezbyt efektownie wyglądają, ale są pyyyyycha, placek karmelowy i ciasto z budyniem i kokosową kruszonką
ojej przepisiki porosze
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:34   #2689
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Fashion co to za smutna mina?
charal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 10:35   #2690
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Ja jak jestem na diecie to NIC nie piekę , bo niestety nie potrafię się powstrzymać, trzeba by zamknąć lodówkę na kłódkę Za duża pokusa dla mnie.
W następnym tyg.córka ma urodziny,będzie tort,ciasteczka.... ehhh

Życie jest ciężkie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:38   #2691
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Dziękuję oglądałam kolory szminek w necie i w oko mi wpadła właśnie ta fuksja możesz fotkę zrobić z bliska? A ta co miałaś na ustach taka czerwonawa to Country coś tam?

Eva znikła? A miałam ją kiedyś zamówić



To super, ja też poszłam spać wczoraj z kurami taka zmęczona byłam po tym ciężkim dniu w pracy. Ale wszystko się udało!



Co?????????? ale ja głupia
nom nie ma biedactwo
Dobrze że sie udało przeżyć poniedziałek

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Na co dzień też jest super To taki fason, że nawet gdy nie będzie wypakowana, będzie trzymać fason. Ja jeszcze po weekendzie nie zdąrzyłam się przepakować w inną torebkę... i szczerze mówiąc tak ją polubiłam, że nawet mi się nie chce
to fajnie a ja jeszcze jej nie wyprowadziłam na spacerek
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
co sie stało?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:38   #2692
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Piękne to one nie są, ale jakie smaczne

Ja jestem ze szminek avonowych bardzo zadowolona. To są oba dość intensywne kolory, ale na ustach wyglądają delikatnie i naturalnie że tak powiem, ja nie lubię efektu sztuczności na ustach, wiesz, takiej "maski" Kolor trzyma się dość długo i nic a nic się nie waży, nawet trochę nawilża, ja mam wiecznie spękane usta, jak już kiedyś pisałam i olbrzymie problemy z dobraniem szminki która nie tworzyłaby na moich wargach spękanej skorupki, a te szminki tego nie robią, także z czystym sumieniem polecam
Piękne, co chcesz domowe
Dzięki za relację, jak dorwę kogoś z katalogiem to sobie zamówię kolejne do zbiorowiska

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Hej Fashion, co tam?

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Na mnie tylko Ducan tak działa, ale idąc za przykładem Dooo ()
zmodyfikowałam tą dietę bo poprzednio trzymałam się niewolniczo i niestety wątroba zaczęła odmawiać posłuszeństwa
Aaaa dukasz to nieźle Ci idzie, trzymaj tak dalej
Ja może też się zbiorę jak remont się skończy ...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:39   #2693
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Fashion co to za smutna mina?
choroba mnie coraz bardziej rozkłada ledwo siedzę a gardło mam jak tarko
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:46   #2694
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to wypróbowałam nowe przepisy, ciasta może niezbyt efektownie wyglądają, ale są pyyyyycha, placek karmelowy i ciasto z budyniem i kokosową kruszonką
coś ty kobieto zrobiła! Uwielbiam wszelkie kruszonkowce!!!!

Podaj przepisy teraz

Foty aidy i Evy będą dzisiaj popoludniu
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 10:46   #2695
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
nom nie ma biedactwo
Dobrze że sie udało przeżyć poniedziałek

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


to fajnie a ja jeszcze jej nie wyprowadziłam na spacerek

co sie stało?
Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Piękne, co chcesz domowe
Dzięki za relację, jak dorwę kogoś z katalogiem to sobie zamówię kolejne do zbiorowiska



Hej Fashion, co tam?



Aaaa dukasz to nieźle Ci idzie, trzymaj tak dalej
Ja może też się zbiorę jak remont się skończy ...

jednak nie dam rady siedzieć;( spróbuję się przespać może to pomoże
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 11:10   #2696
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
coś ty kobieto zrobiła! Uwielbiam wszelkie kruszonkowce!!!!

Podaj przepisy teraz

Foty aidy i Evy będą dzisiaj popoludniu
Przepraszam
Dopsz, przepisy wkleję, chyba że zaraz uda mi się znaleźć linki bo są zaczerpnięte z blogów, jedynie ten z budyniem zmodyfikowałam troszkę, ale wkleję napewno

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

http://kraina-szczesliwosci.blogspot...-budyniem.html
Ja nie dodałam mleka kokosowego bo akurat nie miałam, natomiast zamiast czereśni dałam jagody swojej roboty ze słoiczka i dżem jeżynowy też domowy, wyszło bardzo dobrze

tego drugiego przepisu szukam
i mam http://cynamonioliwka.blogspot.com/2...wanilii-i.html

Edytowane przez charal
Czas edycji: 2011-10-04 o 11:16
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 11:48   #2697
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
choroba mnie coraz bardziej rozkłada ledwo siedzę a gardło mam jak tarko
zdróweczka

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Przepraszam
Dopsz, przepisy wkleję, chyba że zaraz uda mi się znaleźć linki bo są zaczerpnięte z blogów, jedynie ten z budyniem zmodyfikowałam troszkę, ale wkleję napewno

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

http://kraina-szczesliwosci.blogspot...-budyniem.html
Ja nie dodałam mleka kokosowego bo akurat nie miałam, natomiast zamiast czereśni dałam jagody swojej roboty ze słoiczka i dżem jeżynowy też domowy, wyszło bardzo dobrze

tego drugiego przepisu szukam
i mam http://cynamonioliwka.blogspot.com/2...wanilii-i.html
super dzieki bardzo
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 12:11   #2698
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dziń dybry

Fashion trzymaj się
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 12:15   #2699
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dziewczyny, który ciuch z łatkami wygląda porządnie? pomóżcie..
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

co sądzicie o tym?

http://allegro.pl/jesien-sweterek-z-...833043756.html

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość

jednak nie dam rady siedzieć;( spróbuję się przespać może to pomoże
Trzymaj się!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 12:18   #2700
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który ciuch z łatkami wygląda porządnie? pomóżcie..
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

co sądzicie o tym?

http://allegro.pl/jesien-sweterek-z-...833043756.html

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Trzymaj się!
Nie wiem, ja coś czuję swąd chińszczyzny

bry Danulo
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.