Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 18:18   #3121
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Zdcydowałam się pozbyć się różowe Keiry z serduszkiem

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

już godzinę cisza
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:23   #3122
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Iduś, to nie zarezerwowałaś tej nazwy...? ojojoj, zagapiłaś się troszkę . albo ktoś też wpadł na ten pomysł, albo faktycznie czytał i założył pod tą nazwą.
proponuję, aby teraz TŻ pogłówkował . bo łatwo mówić "to nie, to mi się nie podoba, to za banalne" itd, ale gorzej coś samemu wymyślić

Rybciu, pięknie wyglądaliście
maggie, ja też potrzebuję komina, oglądałam w Reserved, ale były jakieś nie za fajne i w kiepskich kolorach. tak myślę, że potrzebuję coś chabrowego .
muszę się rozglądnąć .

co do spodni - zgadzam się z maggie i Danulą . moja mama ma ogromny problem, bo ma uda, ale ma duże wcięcie w talii i wszystkie spodnie odstają z tyłu... no masakra - a jeszcze, żeby ładnie leżały i były bez przetarć, dziwnych ozdóbek ponaszywanych, to w ogóle kosmos.
ja z kolei ostatnio mam faze na spodnie. ale już obiecałam sobie, że nie kupię żadnych. chociaż czarne by się przydały jeszcze

widziałyście, że w Zakopanem śnieg spadł . jejku...mam rozdwojenie jaźni trochę. bo lato się skończyło, wiadomo. jesień jest dobra tylko słoneczna - jak jest buro i deszczowo, to nie lubię bardzo. a jak śnieg spadnie, to jakoś tak od razu jaśniej jest . nie lubię listopada, bo jest zimno i brzydko. ale zimna tez nie lubię . w ogóle wiosna jest the best

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:25
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:06   #3123
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Dziękujemy bardzo

Fashion z miłą chęcią Ci jakiś tort zrobimy
Reniu je się . Akurat byłam przy krojeniu obu tortów to w przypadku tego różowego kokarda miała zostać w nienaruszonym stanie ... Malibu też dziewczynie było szkoda kroić, więc zaczęła od korka
Dodeczko nie mamy jeszcze działalności, ale myślimy o tym ... mam nadzieję, że nam to wszystko wypali
Nie dziwię się, że szkoda i zaczęła od najmniejszego kęsa

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej



też się nie wyspałam obudziłam się o 5.30 i już nie mogłam zasnąć ...
Maggie ja podobnie i ten ból brzucha mnie całkowicie wybił ze snu
Potem drzemałam a raczej próbowałam ale ktoś ciągle mi dzwonił domofonem jak nie listonosz to ulotki pewnie (nie odbierałam ).

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dzień dobry

może i u ciebie wyjrzy słonko
cześć Losku wyjrzało i zaraz spał deszcz

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Dzień dobrrry!

jak nie masz?
Moni no nie spałam ....aż dziwne, bo ja w soboty i niedziele to potrafię i teraz jestem taka nieteges

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość

Dentystka twierdzi, że to zapalenie dziąseł, już prawie miesiąc mnie męczy grrrrr Już nie wiem co mam robić, czyszczę i płuczę i nic to nie daje na dłuższą metę
Danuś zapalenie dziąseł.....może masz kamień i on drażni Ci te dziąsła? Jeśli jest ok to czyść szczoteczką ultra soft (jest w rossmanie) i pastą Lacalut aktive płyn do płukania polecam Eludril.
Bidulko tak się męczyć

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Danulka Biedna Ty ja też się z zębem męczę - leczenie kanałowe ale boli nawet po zatruciu no nie ma nic gorszego jak ból zęba
Maggie Ty też się męczysz z zębem współczuję naprawdę....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:24   #3124
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość


Danuś zapalenie dziąseł.....może masz kamień i on drażni Ci te dziąsła? Jeśli jest ok to czyść szczoteczką ultra soft (jest w rossmanie) i pastą Lacalut aktive płyn do płukania polecam Eludril.
Bidulko tak się męczyć
Reniuś
Kamień mi pani dentystka usunęła i też myślałam, że przejdzie a tu nic A czyścić mi kazała średnio twardą szczotką bo od miękkiej ponoć się robi płytka nazębna(?), znaczy za mało szoruje. Jutro jadę do apteki to coś kupię przeciwbólowego, na razie mam żel sachol i trochę pomaga Spytam o ten płyn ale pasty nie mogę używać bo ma fluor w ogóle fluor to zuo nie używajcie go http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru
Dziękuję za porady
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska

Edytowane przez Danula
Czas edycji: 2011-10-08 o 19:25
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:59   #3125
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Reniuś
Kamień mi pani dentystka usunęła i też myślałam, że przejdzie a tu nic A czyścić mi kazała średnio twardą szczotką bo od miękkiej ponoć się robi płytka nazębna(?), znaczy za mało szoruje. Jutro jadę do apteki to coś kupię przeciwbólowego, na razie mam żel sachol i trochę pomaga Spytam o ten płyn ale pasty nie mogę używać bo ma fluor w ogóle fluor to zuo nie używajcie go http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru
Dziękuję za porady
Oj bidulko
Ja od kilku lat szczotkuję ultra soft (co prawda częściej i dłużej niz medium) i żadnego nalotu nie mam ba, nawet kamień mi sie nie odkłada ale to zależy od minerałów w ślinie także.
A masujesz tą szczoteczką też dziąsła w trakcie mycia? Jeśli nie, to spróbuj - szczotkę przykładasz pod kątem 45st do dolnych i wykonujesz ruch ku górze...(naciągasz dziąsło na ząb ). A z górnymi na odwrót - szczoteczka idzie w dół.
A masz taką maść jak Elugel? Mi lepiej pomaga niż Sachol.

O rany, ale artykuł to jakich past używać w sumie ja tam nie jem pasty ale skoro wnika to masakra. Przy częstym szczotkowaniu to rzeczywiście moze zaszkodzic ....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:10   #3126
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Oj bidulko
Ja od kilku lat szczotkuję ultra soft (co prawda częściej i dłużej niz medium) i żadnego nalotu nie mam ba, nawet kamień mi sie nie odkłada ale to zależy od minerałów w ślinie także.
A masujesz tą szczoteczką też dziąsła w trakcie mycia? Jeśli nie, to spróbuj - szczotkę przykładasz pod kątem 45st do dolnych i wykonujesz ruch ku górze...(naciągasz dziąsło na ząb ). A z górnymi na odwrót - szczoteczka idzie w dół.
A masz taką maść jak Elugel? Mi lepiej pomaga niż Sachol.

O rany, ale artykuł to jakich past używać w sumie ja tam nie jem pasty ale skoro wnika to masakra. Przy częstym szczotkowaniu to rzeczywiście moze zaszkodzic ....
Dziąsła też myję Wszystko ładnie pięknie zawsze szczotkuję i masz i próchnica(nie jem słodyczy, ba nawet nie słodzę ) i jeszcze to zapalenie
Tylko ten sachol mam bo na afty używałam kiedyś, ongiś
Ja znalazłam bez fluoru na szczęście, inaczej musiałabym myć wodą i sodą chyba
Mało, że szkodzi to jeszcze nie pomaga
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:15   #3127
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Dziąsła też myję Wszystko ładnie pięknie zawsze szczotkuję i masz i próchnica(nie jem słodyczy, ba nawet nie słodzę ) i jeszcze to zapalenie
Tylko ten sachol mam bo na afty używałam kiedyś, ongiś
Ja znalazłam bez fluoru na szczęście, inaczej musiałabym myć wodą i sodą chyba
Mało, że szkodzi to jeszcze nie pomaga
Danula, nie żartuj tak nawet . znam agentki, które wyczytały, że tak można sobie wybielić zęby... no i owszem można, ale jakim kosztem

nie mówcie mi o dentyście... muszę iść, ale się boję
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:15   #3128
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

zadam głupie pytanie- czy jeśli kliknę torebkę, potwierdzę ale nie zapłacę tam do tych 7 dni to rabat mi wróci czy przepada??
i czy jesli klikne i nie potwierdze w ciagu 24 godzin to czy wraca?
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:23   #3129
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Dziąsła też myję Wszystko ładnie pięknie zawsze szczotkuję i masz i próchnica(nie jem słodyczy, ba nawet nie słodzę ) i jeszcze to zapalenie
Tylko ten sachol mam bo na afty używałam kiedyś, ongiś
Ja znalazłam bez fluoru na szczęście, inaczej musiałabym myć wodą i sodą chyba
Mało, że szkodzi to jeszcze nie pomaga
Tak jest zawsze, człowiek się stara a tu nic jeśli wszystko ok to niebawem minie też samo.....oby

No muszę poszukać tej bez.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:24   #3130
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
mam moją mattie, dzisiaj była ze mną na zajęciach jest bardzo pojemna!
a fotki
Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
).



Moni no nie spałam ....aż dziwne, bo ja w soboty i niedziele to potrafię i teraz jestem taka nieteges



Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
zadam głupie pytanie- czy jeśli kliknę torebkę, potwierdzę ale nie zapłacę tam do tych 7 dni to rabat mi wróci czy przepada??
i czy jesli klikne i nie potwierdze w ciagu 24 godzin to czy wraca?
fashion ja kliknęłam nie potwierdziłam i musiałam zadzwonić()żeby rabat wrócił- po telefonie zaraz wrócił ale pan mi powiedział, że mimo braku potwierdzenia zamówienie nie zostało jeszcze anulowane i może w końcu by anulowali ale chciałam klikać coś innego i nie czekałam
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:28   #3131
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Danula, nie żartuj tak nawet . znam agentki, które wyczytały, że tak można sobie wybielić zęby... no i owszem można, ale jakim kosztem

nie mówcie mi o dentyście... muszę iść, ale się boję
A co im się stało?

Idź.....ale weź kasę

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
a fotki



fashion ja kliknęłam nie potwierdziłam i musiałam zadzwonić()żeby rabat wrócił- po telefonie zaraz wrócił ale pan mi powiedział, że mimo braku potwierdzenia zamówienie nie zostało jeszcze anulowane i może w końcu by anulowali ale chciałam klikać coś innego i nie czekałam
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 21:11   #3132
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
bardzo ci ładnie z torebką

robię wasz rodzinny dżemik właśnie


ale teraz zmykam na Bitwę Warszawską
I jak smakuje dżemik?
Jak wrażenia po obejrzeniu filmu? Moim zdaniem genialny film
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:29   #3133
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że szkoda i zaczęła od najmniejszego kęsa
A jaki mi krem krówkowo-kokosowy cudny wyszedł ... każdy się zachwycał ... nawet Szefowa Kuchni czyli mama TŻ-ta podobno chwaliła
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:38   #3134
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
hej Kochane
nie cytuję Was wszystkich ale dziękuję każdej za komplementy
dałam fajne zdjęcie ale wierzcie mi aż taka piękna nie jestem
nie będę wysyłać maili bo sporo by tego było .
wstawiam kilka tutaj....a co tam

Pięknie
Rybsonek, cudownie!!!

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość

Wyleguję się jeszcze w łóżku, mąż już godzinę temu uciekł do pracy.
Umaziałam sobie pazurki, pierwszy raz od dawna perłowym kolorem! Wszechobecne modne maty odrobinę mi się przyjadły.
Wygrzebałam całkiem ciekawy kolor kupiony rok temu - China Glaze Orchid Shadow. Lakierowe zapasy uznałam za przedawnione, i wczoraj zmobilizowałam dziewczyny z pracy i zamówiłyśmy wspólnie 18 lakierów z Golden Rose na all
ciekawe jak wypadną na żywo
Jak już się wygrzebię, to wyruszę na lekki spacer po ziemniaki do obiadu i zajdę do osiedlowej hurtowni, może znajdę tam jakiś ciekawy lakier za parę groszy (czas w walizce zrobić prawdziwy remanent).

Ja kupiłam ostatnio czerwony 197 i kawę z mlekiem 212 z Golden Rose.
Mają nowe stoisko w M1. I jeszcze spotkałam tam koleżankę mojego męża, tzn jak sprzedającą. Tak więc:
za 3 szminki, 2 małe lakiery, czarną kredkę do oczu i wylosowany jako prezent błyszczyk Mogłam wybrać, co chciałam, tusz itd) oraz lusterko i kilkaaa próbek- zapłaciłam 23zł

Taką mi dała zniżkę.
W sumie- z pomadek jestem zadowolona, z błyszczyku też, ale kredka wymiata!!! prawie jak ta nasza z Avonu, tyle, że za 4,99


Też ostatnio poszalałam, w zeszłym tygodniu zakupił mi mężul botki, sweterek i sukienkę w H&M, a dzisiaj- wracając z korepetycji zajrzałam do Kapphala i co? kupiłam 3 bluzki za całe 65zł


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ostatnio przejrzałam stronę etorebki chyba z 10 razy tam i z powrotem i nic nie ma dla mnie , co mi się podobało okazało się albo za duże albo za liche albo kolory nie te i cena za duża a że rabat mam 5 zł i w końcu dalam sobie spokój - przerzucam się na buty bo mam niedobór obuwia jesienno - zimowego

ja osobiście bym polecała vivi koralową bo mam czarną i jest to moja ulubienica , super się nosi i jest warta swojej ceny,



po dłuższym przemyśleniu jednak potrzebuje torebki - jakiegoś maleństwa na długim pasku


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

bardzo Ci pasuje vivi kolorystycznie moim zdaniem i numero uno to jest z tego powodu
a do mai mam słabość i też namawiam
do tych ciuszków, co wymieniłaś- koralowa vivi jak najbardziej!!!

I moja piosnka w radiu leci Obssesion
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 00:35   #3135
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
I jak smakuje dżemik?
Jak wrażenia po obejrzeniu filmu? Moim zdaniem genialny film
dżemik cudowny- ale go przesłodziłam za dużo galaretki

film mi się zdecydowanie podobał nie określiłabym go jaki genialny ale bardzo! pozytywnienataszka nie tak źle jak myślałam(poza sceną z ckm-em ale ta scena jest już nie do uratowania- wyśmiana wszędzie), a Szyc dużo gorzej niż myślałam - także nawet zaskoczenie - bardzo się dobrze ogląda- byłam zdziwiona, że tak szybko czas minął
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Pięknie
Rybsonek, cudownie!!!




Ja kupiłam ostatnio czerwony 197 i kawę z mlekiem 212 z Golden Rose.
Mają nowe stoisko w M1. I jeszcze spotkałam tam koleżankę mojego męża, tzn jak sprzedającą. Tak więc:
za 3 szminki, 2 małe lakiery, czarną kredkę do oczu i wylosowany jako prezent błyszczyk Mogłam wybrać, co chciałam, tusz itd) oraz lusterko i kilkaaa próbek- zapłaciłam 23zł

Taką mi dała zniżkę.
W sumie- z pomadek jestem zadowolona, z błyszczyku też, ale kredka wymiata!!! prawie jak ta nasza z Avonu, tyle, że za 4,99


Też ostatnio poszalałam, w zeszłym tygodniu zakupił mi mężul botki, sweterek i sukienkę w H&M, a dzisiaj- wracając z korepetycji zajrzałam do Kapphala i co? kupiłam 3 bluzki za całe 65zł







do tych ciuszków, co wymieniłaś- koralowa vivi jak najbardziej!!!

I moja piosnka w radiu leci Obssesion
nikuś
Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
A co im się stało?

Idź.....ale weź kasę



trollik jeden




dobranoc
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 08:31   #3136
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Wczoraj piłam pierwszy i ostatni raz
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:48   #3137
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Wczoraj piłam pierwszy i ostatni raz
oo to widać mocno balowałaś

Dzien dobry
musze jechac na pogotowie zmienić antybiotyk bo ten ma na mnie straszne skutki uboczne:/
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:53   #3138
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Wczoraj piłam pierwszy i ostatni raz
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
oo to widać mocno balowałaś

Dzien dobry
musze jechac na pogotowie zmienić antybiotyk bo ten ma na mnie straszne skutki uboczne:/

oj widzę że nie dla wszystkich dobry
ja mam zamiar spędzić niedziele na czytaniu - "Zmierzch" mnie wciągnął
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:56   #3139
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dzień dobry

oj widzę że nie dla wszystkich dobry
ja mam zamiar spędzić niedziele na czytaniu - "Zmierzch" mnie wciągnął
Mam całą sagę Zmierzchu i bardzo mi isę ksiązki podobały - jednym tchem czytałam mają stro razy większy urok niż filmy. a ostatnia część
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 10:39   #3140
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
oo to widać mocno balowałaś
Za mocno - zdecydowanie

roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:01   #3141
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Dzień dobry

Też przeczytałam całą Sagę Zmierzchu i na prawdę są super nie to co film
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:03   #3142
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:14   #3143
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Za mocno - zdecydowanie

ja alkoholu nie lubię to na szczeście nie mam problemów przez przepicie się:P
Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie;*

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Też przeczytałam całą Sagę Zmierzchu i na prawdę są super nie to co film
cześć Kali
co dzisiaj porabiasz?


byłam na pogotowiu, ale nic mądrego sięnie dowiedziałam

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość


I jak Iduś wymyśliliście coś z tż-tem?
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:14   #3144
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Hello

nie miałam czasu* / weny* na forum ostatnio, na szczęście tamten tydzień już sie skończył i wczoraj mogłam oddać się totalnemu lenistwu

w środę dostałam fei i już z nią śmigam, jest super
wzbudziła zachwyt koleżanek na piątkowej babskiej imprezce

dziś wstawię fotki

widziałam, ze wczoraj szukałyście pierwowzoru ethel, dziś go przypadkiem znalazłam coach legacy top handle


miłej niedzieli
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/

Edytowane przez ankhax1
Czas edycji: 2011-12-18 o 21:54
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:16   #3145
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość


I jak Iduś wymyśliliście coś z tż-tem?
No nic ... TŻ dzisiaj znowu w pracy jest, więc pewnie jutro o tym będziemy rozmawiać jak się spotkamy
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:18   #3146
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
ja alkoholu nie lubię to na szczeście nie mam problemów przez przepicie się:P
Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie;*
Ja też nie cierpię, jestem abstynentką, ale wczoraj wyjątkowo mnie poniosło
Nic mi nie jest, głowa nie boli, nic z tych rzeczy, ale po prostu to co wyczyniałam to ludzkie pojęcie przechodzi
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:20   #3147
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Hello

nie miałam czasu* / weny* na forum ostatnio, na szczęście tamten tydzień już sie skończył i wczoraj mogłam oddać się totalnemu lenistwu

w środę dostałam fei i już z nią śmigam, jest super
wzbudziła zachwyt koleżanek na piątkowej babskiej imprezce

dziś wstawię fotki

widziałam, ze wczoraj szukałyście pierwowzoru ethel, dziś go przypadkiem znalazłam coach legacy top handle


miłej niedzieli
Dzięki dzięki dzięki dzięki !!
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:22   #3148
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dzięki dzięki dzięki dzięki !!
nie ma za co


widziałyście nowe grafiki / zdjecia na stronie etorebki ?

moja ładna fei
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/

Edytowane przez ankhax1
Czas edycji: 2011-12-18 o 21:54
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:27   #3149
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No nic ... TŻ dzisiaj znowu w pracy jest, więc pewnie jutro o tym będziemy rozmawiać jak się spotkamy
aha no to jutro zdasz relację mam nadzieję co uzgodniliście;]
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:27   #3150
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
nie ma za co


widziałyście nowe grafiki / zdjecia na stronie etorebki ?

moja ładna fei
i promują na etorebce blogerki
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.