Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 16:59   #3721
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Witam, czy znacie jakiś krem po depilacji spowlaniający odrost włosa? Poszukuję jeszcze serum na zniszczone końcówki, więc jeśli widziałyście coś takiego to proszę o pomoc.
Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
Ja polecam podklad firmy maybelline. Pelna nazwa to Maybelline New York Pure Liquid Mineral Breathable Fundation SPF 15. Ja używam nr 30 (sand) i jest swietny. Nawet gdy moja buzia nabrala troszke koloru nie musialam zmieniac odcienia bo podlad idealnie stapia sie z kolorem skory. Buzia jest gladka i co najwazniejsze oddycha. Uzywam go odkad wyszedl! jest poprostu swietny. Co do ceny to w bootsie kosztuje ok 7-8 funtow (o ile sie nie myle)

Dodaaje Ci zdjecie jak wyglada )
Jak dla kogo to taka rewelacja. Na mojej twarzy wygladal jak totalna tragedia.
Inne podklady z tej firmy sa spoko, jak dla mnie. I ceny nie sa raczej wysokie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:02   #3722
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
dziewczyny a znacie jakiś dobry podkład? żeby sie nie ważył na twarzy. i cena nie powalała z nóg
a jaka masz cere,jakie potrzeby, czego szukasz w podkladzie? Jest tysiace produktow na rynku i ciezko cos doradzic bez jakichkolwiek informacji.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 10:21   #3723
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Clarins Everlasting Foundation - £22.99.
Rewelacyjna trwalosc, pokrycie i efekt.
Recenzja jest z reszta na KWC a probke mozna dostac za darmo na kazdym stoisku Clarins.

Pozdrawiam
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:53   #3724
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mam pytanko do was.
Czy używała któraś z was odżywek z Andrew Collinge?
Skład bardzo mi się spodobał, zawierają mnóstwo naturalnych wyciągów i olejków i ciekawa jestem efektów
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:58   #3725
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Clarins Everlasting Foundation - £22.99.
Rewelacyjna trwalosc, pokrycie i efekt.
Recenzja jest z reszta na KWC a probke mozna dostac za darmo na kazdym stoisku Clarins.

Pozdrawiam
o zaciekawilas mnie tym podkladem...jakos nigdy nie interesowalam sie kolorowka Clarinsa...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:37   #3726
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mam pytanko do was.
Czy używała któraś z was odżywek z Andrew Collinge?
Skład bardzo mi się spodobał, zawierają mnóstwo naturalnych wyciągów i olejków i ciekawa jestem efektów

Probowalam szamponu do wlosow farbowanych z serii Purity. W skali 1 do 5 oceniam go na 4.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
o zaciekawilas mnie tym podkladem...jakos nigdy nie interesowalam sie kolorowka Clarinsa...
Sama jestem nim milo zaskoczona. Mam tlustawa cere a mimo to jest dla mnie odpowiedni: nie swieci sie, nie wyszusza, dobrze kryje, twarz jest mila w dotyku. Poza tym jest hypoallergiczny. Czy ktos probowal nowego podkladu Clinique - Anti-Blemish foundation?

Jeszcze jedno: Bee, tez kiedys mieszkalam we Wro Milo wspominam

Edytowane przez Tam Dao
Czas edycji: 2010-05-27 o 11:39
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 00:37   #3727
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wlasnie tez sie zastanawiam nad Anti-Blemish choc ostatnio bedac w drogerii babka jednak polecila mi Superfit (bo zaczynam sie szybko swiecic). Anti-Blemish jest z kwasem salicylowym wiec jesli ma sie drobne wypryski od czasu do czasu (jak ja) to niekoniecznie ten jest polecany. Choc dalej mnie kusi, bo jednak moja cera nie jest idealna, przesuszona ale i mieszana ehh... Mialam Superbalanced i kompletnie nic nie pomogl,kicha totalna. Probowalam Superfit i tez nic niesamowitego...
Za to bardzo lubie najnowszy podklad Bourjois Heath Mix! Od kiedy jestem w UK jakos sie nie lubowalam w ich kosmetykach, ladne opakowania,reklamy ale nic specjalnego jesli chodzi o kosmetyki (przynajmniej nie to co kiedys uzywala moja mama...). Ale Health Mix jest swietny! Bardzo, bardzo naturalny, krycie medium, naturalne wykonczenie czyli nie totalny mat ale tez nie swiece sie od razy (jak po Superbalanced Clinique).
Poza tym probowalam tez nowy podklad La Roche Posay i jest GENIALNY... Niesamowicie kryje ale nie tworzy takiej maski jak np Colorstay. Mozna go dostac w Bootsie,Ł14. http://www.echemist.co.uk/p-la-roche...?metrics=gprod

PS: WrocLOVE
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 10:15   #3728
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
wlasnie tez sie zastanawiam nad Anti-Blemish choc ostatnio bedac w drogerii babka jednak polecila mi Superfit (bo zaczynam sie szybko swiecic). Anti-Blemish jest z kwasem salicylowym wiec jesli ma sie drobne wypryski od czasu do czasu (jak ja) to niekoniecznie ten jest polecany. Choc dalej mnie kusi, bo jednak moja cera nie jest idealna, przesuszona ale i mieszana ehh... Mialam Superbalanced i kompletnie nic nie pomogl,kicha totalna. Probowalam Superfit i tez nic niesamowitego...
Za to bardzo lubie najnowszy podklad Bourjois Heath Mix! Od kiedy jestem w UK jakos sie nie lubowalam w ich kosmetykach, ladne opakowania,reklamy ale nic specjalnego jesli chodzi o kosmetyki (przynajmniej nie to co kiedys uzywala moja mama...). Ale Health Mix jest swietny! Bardzo, bardzo naturalny, krycie medium, naturalne wykonczenie czyli nie totalny mat ale tez nie swiece sie od razy (jak po Superbalanced Clinique).
Poza tym probowalam tez nowy podklad La Roche Posay i jest GENIALNY... Niesamowicie kryje ale nie tworzy takiej maski jak np Colorstay. Mozna go dostac w Bootsie,Ł14. http://www.echemist.co.uk/p-la-roche...?metrics=gprod

PS: WrocLOVE
Jeśli zdecydowałabyś się na coś z kwasem salicylowym to będziesz musiała uzywać filtra.
Ja przez niewiedzę i brak info na opakowaniu dorobiłam się brązowych plam na twarzy, których próbuję się pozbyć już od 2 lat. A używałam bardzo niewinnych kosmetyków z serii Garnier Pure. Dopiero jak plamy się pojawiły dowiedziałam się, że używając tej serii nie powinno się w ogóle wychodzić na słońce. Mam 100% pewność, ze to od tego bo mojej siostrze zrobiło się dokładnie to samo.
Dodam, że ani ja ani ona, nie opalamy się. Jedyna ekspozycja na słońce to była droga do pracy rano i powrót po południu, czyli łącznie pół godziny.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 10:35   #3729
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
wlasnie tez sie zastanawiam nad Anti-Blemish choc ostatnio bedac w drogerii babka jednak polecila mi Superfit (bo zaczynam sie szybko swiecic). Anti-Blemish jest z kwasem salicylowym wiec jesli ma sie drobne wypryski od czasu do czasu (jak ja) to niekoniecznie ten jest polecany. Choc dalej mnie kusi, bo jednak moja cera nie jest idealna, przesuszona ale i mieszana ehh... Mialam Superbalanced i kompletnie nic nie pomogl,kicha totalna. Probowalam Superfit i tez nic niesamowitego...
Za to bardzo lubie najnowszy podklad Bourjois Heath Mix! Od kiedy jestem w UK jakos sie nie lubowalam w ich kosmetykach, ladne opakowania,reklamy ale nic specjalnego jesli chodzi o kosmetyki (przynajmniej nie to co kiedys uzywala moja mama...). Ale Health Mix jest swietny! Bardzo, bardzo naturalny, krycie medium, naturalne wykonczenie czyli nie totalny mat ale tez nie swiece sie od razy (jak po Superbalanced Clinique).
Poza tym probowalam tez nowy podklad La Roche Posay i jest GENIALNY... Niesamowicie kryje ale nie tworzy takiej maski jak np Colorstay. Mozna go dostac w Bootsie,Ł14. http://www.echemist.co.uk/p-la-roche...?metrics=gprod

PS: WrocLOVE
Beekeeper to chyba jestesmy totalnymi przeciwienstwami
Superbalanced jest moim wiecznym faworytem, trzyma sie bardzo dlugo i w ogole sie nie swiece... Natomiast zakupiony miesiac temu Healthy Mizxdoprowadza mnie do szalu.Po 3 godzinach od nalozenia okropnie wysusza mi skore, osadza sie w porach brrr i zazwyczaj go zmywam przed poludniem w pracy bo nie moge na siebie patrzec
Smieszne jak calkowicie roznie dzialaja na nas te kosmetyki!

Ja tez sie przymierzam do Anti blemish, dzis zamierzam poprosic o probke.


Czy macie jakies godne polecenia podklady w kompakcie? Jest to dla mnie nowe terytorium a czytalam, ze wlasnie taki bylby dla mnie najlepszy.
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:00   #3730
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Beekeeper to chyba jestesmy totalnymi przeciwienstwami
Superbalanced jest moim wiecznym faworytem, trzyma sie bardzo dlugo i w ogole sie nie swiece... Natomiast zakupiony miesiac temu Healthy Mizxdoprowadza mnie do szalu.Po 3 godzinach od nalozenia okropnie wysusza mi skore, osadza sie w porach brrr i zazwyczaj go zmywam przed poludniem w pracy bo nie moge na siebie patrzec
Smieszne jak calkowicie roznie dzialaja na nas te kosmetyki!

Ja tez sie przymierzam do Anti blemish, dzis zamierzam poprosic o probke.


Czy macie jakies godne polecenia podklady w kompakcie? Jest to dla mnie nowe terytorium a czytalam, ze wlasnie taki bylby dla mnie najlepszy.

Te najlepsze, ktore przetestowalam do tej pory (mam mieszane i wrazliwa cere) to Shiseido The Makeup Powdery Foundation, Mac Studio Fix, Kanebo Transmatte Compact, Givenchy MatMatte powder foundation.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:02   #3731
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja dzisiaj w TKmaxie widzialam 3 rozne produkty spowalniajace odrost wlosow po depilacji czy goleniu ale jakich firm byly to Ci nie powiem bo jakies malo znane

natomiast wczoraj sie naogladalam zbiorow palet (mozajek) dziewczyn na watku o clinique i dzis mi jedna wpadla w rece inna firma Lancaster Sunlight palette (sliczna jestwizualnie) mam nadzieje ze kolorystycznie mi podpasuje
a drugi zakup to eye cream firmy Bionsen

a co do podkladu to ja tez szukam slyszalam ze dosc dobry jest Mary Kay
licytowalalm go na ebayu ale szczescia braklo
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 22:52   #3732
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Beekeeper to chyba jestesmy totalnymi przeciwienstwami
Superbalanced jest moim wiecznym faworytem, trzyma sie bardzo dlugo i w ogole sie nie swiece... Natomiast zakupiony miesiac temu Healthy Mizxdoprowadza mnie do szalu.Po 3 godzinach od nalozenia okropnie wysusza mi skore, osadza sie w porach brrr i zazwyczaj go zmywam przed poludniem w pracy bo nie moge na siebie patrzec
Smieszne jak calkowicie roznie dzialaja na nas te kosmetyki!

Ja tez sie przymierzam do Anti blemish, dzis zamierzam poprosic o probke.


Czy macie jakies godne polecenia podklady w kompakcie? Jest to dla mnie nowe terytorium a czytalam, ze wlasnie taki bylby dla mnie najlepszy.
niezle, Healthy Mix jest ostatnio moim faworytem, gdy chce bardziej naturalny look, ale wciaz z dobrym kryciem. Wcale mnie wysusza, ba, czuje jakby nawilzal! Coraz bardziej sie przekonuje jaka indywidualna rzecza jest podklad... Slyszalam tez duzo o Photo Ready Revlonu,ale widzac jakie drobinki ma w swietle dziennym doznalam szoku (w drogerii wcale tego nie widac!!!). Poza tym zastanawiam sie, jaki bylby na mojej skorze Sheer Glow Narsa, bo stosuje go duzo osob z mieszana skora, bez pudrowania (czego tez nie lubie) i bardzo sobie chwala...

Co do pudrow kompaktowych to obecnie uzywam Studio Fix Mac'a i bardzo go lubie. Dobrze kryje i dlugo sie trzyma na twarzy,ma tez fajna,jedwabna konsystencje, jest dobrze zmielony.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:08   #3733
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Te najlepsze, ktore przetestowalam do tej pory (mam mieszane i wrazliwa cere) to Shiseido The Makeup Powdery Foundation, Mac Studio Fix, Kanebo Transmatte Compact, Givenchy MatMatte powder foundation.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
niezle, Healthy Mix jest ostatnio moim faworytem, gdy chce bardziej naturalny look, ale wciaz z dobrym kryciem. Wcale mnie wysusza, ba, czuje jakby nawilzal! Coraz bardziej sie przekonuje jaka indywidualna rzecza jest podklad... Slyszalam tez duzo o Photo Ready Revlonu,ale widzac jakie drobinki ma w swietle dziennym doznalam szoku (w drogerii wcale tego nie widac!!!). Poza tym zastanawiam sie, jaki bylby na mojej skorze Sheer Glow Narsa, bo stosuje go duzo osob z mieszana skora, bez pudrowania (czego tez nie lubie) i bardzo sobie chwala...

Co do pudrow kompaktowych to obecnie uzywam Studio Fix Mac'a i bardzo go lubie. Dobrze kryje i dlugo sie trzyma na twarzy,ma tez fajna,jedwabna konsystencje, jest dobrze zmielony.
Faktycznie, jakiego odcienia uzywasz to chetnie sie mojego za darmo
Duzo osob poleca Studio Fix Mac'a i planuje sie na niego skusic ale skoro Ty go polecasz to zaczynam sie bac

Z Narsa nie mialam jeszcze zadnego kosmetyku, wiec niestety nie pomoge...
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 06:08   #3734
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Faktycznie, jakiego odcienia uzywasz to chetnie sie mojego za darmo
Duzo osob poleca Studio Fix Mac'a i planuje sie na niego skusic ale skoro Ty go polecasz to zaczynam sie bac
lol,ej no a co to ma znaczyc?!
mam odcien 52 (to chyba Vanilla jest?) Ok,to slyszalam jeszcze, ze compact Sleeka jest naprawde niezly. Kosztuje chyba 7funtow wiec warto sprobowac, a poleca go Oxford Jasmine z YT. Ja osobiscie Sleeka bardzo lubie,uwazam ze maja niezle/bardzo napigmentowane skometyki i boskie ceny.

Dziewczyny, mam pytanie: znacie kogos na ebayu sprzedajacego oryginalne pigmenty z MACa? Bo chyba czas najwyzszy nabyc kilka,ale boje sie wszelkich podrob.

Poza tym musze sie pochwalic,ze bylam wLushu wczoraj,szukalam czegos do twarzy,jak maseczka itp na moje porasy, a dziewczyna sprzedajaca powiedzialazemam cera 'to die for'
Od razu sprostuje, ze mialam makijaz i bez niego Pani by tak raczej nie powiedziala Mimo to,fajnie cos takiego uslyszec hie hie.

Ok, lece pod prysznic bo juz nie moge sie doczekac sprobowac mojego Dark Angel!!!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:31   #3735
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
lol,ej no a co to ma znaczyc?!
mam odcien 52 (to chyba Vanilla jest?) Ok,to slyszalam jeszcze, ze compact Sleeka jest naprawde niezly. Kosztuje chyba 7funtow wiec warto sprobowac, a poleca go Oxford Jasmine z YT. Ja osobiscie Sleeka bardzo lubie,uwazam ze maja niezle/bardzo napigmentowane skometyki i boskie ceny.

Dziewczyny, mam pytanie: znacie kogos na ebayu sprzedajacego oryginalne pigmenty z MACa? Bo chyba czas najwyzszy nabyc kilka,ale boje sie wszelkich podrob.

Poza tym musze sie pochwalic,ze bylam wLushu wczoraj,szukalam czegos do twarzy,jak maseczka itp na moje porasy, a dziewczyna sprzedajaca powiedzialazemam cera 'to die for'
Od razu sprostuje, ze mialam makijaz i bez niego Pani by tak raczej nie powiedziala Mimo to,fajnie cos takiego uslyszec hie hie.

Ok, lece pod prysznic bo juz nie moge sie doczekac sprobowac mojego Dark Angel!!!
Nie bij
Sprawdze w domu jaki mam, moj to chyba Vannila Light.

Mila Pani, mojego biednego TZ tez zagadali jak ja pakowalam rzeczy do koszyka i biedny sie zestresowal bo oni zawsze tacy mega friendly tam sa
Tez bylam wczoraj w Lushu i tez kupilam Dark Angels
Poza tym zamienilam krem z Skindrink na Imperialis, zobaczymy jak sie sprawdzi.

Maseczke uwielbiam Love Lettuce ma taki peeling jakby i jak zmywasz to wlasnie peelinguje. Cera zauwazalnie gladsza po zastosowaniu.

Z MACiem niestety nie pomoge
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:53   #3736
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a wy od tego Lusha uczulen nie macie? Bo mnie po Dark Angel twarz swedziala i piekla Podobnie zreszta jak po ich mydlach.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:09   #3737
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wy od tego Lusha uczulen nie macie? Bo mnie po Dark Angel twarz swedziala i piekla Podobnie zreszta jak po ich mydlach.
ja mam strasznie mi skore wysuszaja

BB - ja wole Bobbi Brown albo Laura Mercier od Studio Fix Maca - na wieczor makijaz ok, ale ja nie lubie jak puder widac.
Max Factor jest tez dobry, za to wszystkie Chanel, Lancome and Estee lauder sa dla mnie o kant pobic, nie trzymaja sie na twarzy wogole (szczegolnie cienie )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:43   #3738
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja nie mam nic a nic, ale moja skora chyba duzo potrafi zniesc, bo i magnaminty i dawna kuracja mikrodermaabrazja Botanicsa nic mi nie szkodzily Choc to tez dziwne bo jestem alergiczka i jestem uczulona na wszelkie pylki, trawki,roslinki itp. a z Lushem nigdy nie mialam problemu.

Poza tym Dark Angel jest dostosowania raz, max 2 razy w tygodniu a nie codziennie

Jak za mocne to polecam Angels on Bare Skin, bardzo delikatny, a skora po nim super gladziutka Albo Ultrabland,ktora ten nawilza skore.

korci mnie tez Liz Earl i jej cleanse & polish Hot Cloth cleanser http://uk.lizearle.com/products_deta...ge=1&groupid=1

nikt inny nie kupuje pigmentow maca przez Internet?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:45
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:18   #3739
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja mam strasznie mi skore wysuszaja

BB - ja wole Bobbi Brown albo Laura Mercier od Studio Fix Maca - na wieczor makijaz ok, ale ja nie lubie jak puder widac.
Max Factor jest tez dobry, za to wszystkie Chanel, Lancome and Estee lauder sa dla mnie o kant pobic, nie trzymaja sie na twarzy wogole (szczegolnie cienie )
Ja nie mam uczulenia... Mam za to okropne uczulenia na produkty Soap & Glory

Nie glupiej mnie Bakteryjko bo juz w ogole nie bede wiedziala co wybrac, chyba zaczne kupowac po kolei
Mam podobne odczucia do Estee i Lancome, kupowalam kiedys bo dawali darmowe produkty jak Clinique ale wszystko skonczylo u mojej siostry

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
j

korci mnie tez Liz Earl i jej cleanse & polish Hot Cloth cleanser http://uk.lizearle.com/products_deta...ge=1&groupid=1
Dziewczyny na forum You & Your Wedding bardzo polecaja Liz Earl
Tu znalazlam jeden watek http://www.youandyourwedding.co.uk/c.../thread/333106
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 00:12   #3740
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ja nie mam uczulenia... Mam za to okropne uczulenia na produkty Soap & Glory

Nie glupiej mnie Bakteryjko bo juz w ogole nie bede wiedziala co wybrac, chyba zaczne kupowac po kolei
Mam podobne odczucia do Estee i Lancome, kupowalam kiedys bo dawali darmowe produkty jak Clinique ale wszystko skonczylo u mojej siostry



Dziewczyny na forum You & Your Wedding bardzo polecaja Liz Earl
Tu znalazlam jeden watek http://www.youandyourwedding.co.uk/c.../thread/333106
Jesli moge to sie wtrace...produkty Liz Earl sa dla mnie rewelacyjne, uzywam ich juz od dwoch lat. na codzien zmywam makijaz hot cloth cleanser, tonizuje tonikiem instant boost tonic zas na noc uzywam kremu skin repair light. kosmetyki sa bardzo przyjemne w zapachu i ich sklady sa 'dobre' dla skory. Rowniez Superskin Moisturiser zbiera same pozytywne opinie na forach i w gazetach. Ogolnie polecam ale wiadomo trzebe przetestowac aby sie dowiedziec czy podpasuje.pozdrawiam.
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:35   #3741
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A czy te kosmetyki Liz Earl matują skórę?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:15   #3742
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja mam strasznie mi skore wysuszaja

BB - ja wole Bobbi Brown albo Laura Mercier od Studio Fix Maca - na wieczor makijaz ok, ale ja nie lubie jak puder widac.
Max Factor jest tez dobry, za to wszystkie Chanel, Lancome and Estee lauder sa dla mnie o kant pobic, nie trzymaja sie na twarzy wogole (szczegolnie cienie )


W sumie jesli chodzi o Estee Lauder to sie zgodze. Co do Chanel raczej nie. Dla mnie prawie wszystkie jakie probowalam do tej pory lacznie z kolorowymi sa rewelacyjne. Powala jedynie cena. Lancome robi dobre tusze, a wlasciwie to zrobil dobrze jeden tusz- Hypnose. Wszystkie po tym to zbedne powielanie bytow.

Laura Mercier jakosciowo dorownuje Shu Uemura, bardzo lubie, zwlaszcza podklady.

Liz Eearle na mojej tlustej skorze zachowuje sie tak jak La Roche Posay - sciera sie razem ze skora. Poza tym drazni mnie zapach tych kosmetykow, wyraznie traci ogorem. Z tych "bardziej naturalnych" wole REN i Jurlique (tu znowu cena taka ze )
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:54   #3743
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Nie glupiej mnie Bakteryjko bo juz w ogole nie bede wiedziala co wybrac, chyba zaczne kupowac po kolei
Mam podobne odczucia do Estee i Lancome, kupowalam kiedys bo dawali darmowe produkty jak Clinique ale wszystko skonczylo u mojej siostry

Dziewczyny na forum You & Your Wedding bardzo polecaja Liz Earl
Tu znalazlam jeden watek http://www.youandyourwedding.co.uk/c.../thread/333106
Sprobuj Laura Mercier - I dare you - powinni miec probki - ich podklady sa fnatastyczne

Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
Jesli moge to sie wtrace...produkty Liz Earl sa dla mnie rewelacyjne, uzywam ich juz od dwoch lat. na codzien zmywam makijaz hot cloth cleanser, tonizuje tonikiem instant boost tonic zas na noc uzywam kremu skin repair light. kosmetyki sa bardzo przyjemne w zapachu i ich sklady sa 'dobre' dla skory. Rowniez Superskin Moisturiser zbiera same pozytywne opinie na forach i w gazetach. Ogolnie polecam ale wiadomo trzebe przetestowac aby sie dowiedziec czy podpasuje.pozdrawiam.
Liz Earl ma swietna renome, dla mnie za duzo bawienia sie szmatkami, i dostalam wypryskow po tym (podobno niektorzy dostaja ) Ale wiekszosc osob ktore znam zachwyca sie tym.

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość


W sumie jesli chodzi o Estee Lauder to sie zgodze. Co do Chanel raczej nie. Dla mnie prawie wszystkie jakie probowalam do tej pory lacznie z kolorowymi sa rewelacyjne. Powala jedynie cena. Lancome robi dobre tusze, a wlasciwie to zrobil dobrze jeden tusz- Hypnose. Wszystkie po tym to zbedne powielanie bytow.

Laura Mercier jakosciowo dorownuje Shu Uemura, bardzo lubie, zwlaszcza podklady.

Liz Eearle na mojej tlustej skorze zachowuje sie tak jak La Roche Posay - sciera sie razem ze skora. Poza tym drazni mnie zapach tych kosmetykow, wyraznie traci ogorem. Z tych "bardziej naturalnych" wole REN i Jurlique (tu znowu cena taka ze )
z Chanelek lubie tylko perfumy (5) i ich blyszczyki bo ust nie zlepiaja, lakiery odpryskuja, cienie mi sie scieraja, puder wogole nie dziala (albo ja taka sierota jestem ) ale maja ladne kolory za to

a zapomnialam Armani ma przeswietne podklady i kolorowke!

a z kosmetyki pielegnacyjnej to ja do twarzy uzywam Nivea Sensitive plyn do mycia dla bobaskow (z polski przywoze ) jest niesamowicie delikatny. Z kremow - teraz mam Sisley(kupiony po niesamowitej okazji inaczej kompletnie poza zasiegiem budzetowym), ale szalu z nim nie ma - uwielbiam Darphin i Caudalie - ale cena
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 14:11   #3744
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Beekeeper moj Healthy Mix to numer 51 - Vanilla Light. Zostalo mniej niz polowa, ale chyba wiecej niz 1/3

Liz Earl tez mnie kusi, ale u mnie na na tym popupiu wiec trzeba by sie do Londynu wybrac

W ogole wiecie, ze w Bootsie jest dzial Clearance? Ja czesto zagladam i maja naprawde dobre ceny Opakowania nie zawsze sa w pelni, np. moj tusz nie mial pudeleczka, ale co za roznica.
Ostatnio kupilam poduszeczki do szpilek z brokatem Sholla za £1 za opakowanie. W sam raz na wesele
Kupilam tez blyszczyki dla siostry Rimmela za 50p kazdy. I sobie tush L'Oreala za £4.99

Warto zajrzec
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:43   #3745
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
Jesli moge to sie wtrace...produkty Liz Earl sa dla mnie rewelacyjne, uzywam ich juz od dwoch lat. na codzien zmywam makijaz hot cloth cleanser, tonizuje tonikiem instant boost tonic zas na noc uzywam kremu skin repair light. kosmetyki sa bardzo przyjemne w zapachu i ich sklady sa 'dobre' dla skory. Rowniez Superskin Moisturiser zbiera same pozytywne opinie na forach i w gazetach. Ogolnie polecam ale wiadomo trzebe przetestowac aby sie dowiedziec czy podpasuje.pozdrawiam.
Kbaga, a gdzie kupujesz kosmetyki Liz Earl? Masz jakis sprawdzony sklep? Moze internetowy?
I tak poza tematem watku to fajnie by bylo poczytac co u Ciebie i Rosie. Wejdz na bimberkowe mamy i napisz cos bo tesknimy. W ogole to napisze zaraz do Ciebie pw.

Co do Lusha to mnie nic nie uczulilo. Moj maz uwielbia krem do golenia Prince, faktycznie zero podraznien skory po nim. Ja lubie wiele ich kosmetykow, ostatnio odzywki do wlosow. A w temacie, czy znacie jakies dobre specyfiki przeciw wypadaniu wlosow?

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-06-02 o 16:46
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:00   #3746
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A w temacie, czy znacie jakies dobre specyfiki przeciw wypadaniu wlosow?
Moje najbardziej sprawdzone i polecane sposoby są z Polski, ale tu jest Alpecin c1. Szampon z kofeiną. Właśnie jest testowany na TŻcie. Kupiłam bo ma rewelacyjne opinie na KWC. TŻ łysiał i juz miał pokaźne zakola, ale już mu włoski odrosły po kosmetykach Radical z PL (ampułki i szampon). Ampułek używał rok z miesięcznymi przerwami. Pierwsze włoski zaczęły wyrastać po ok 1,5 miesiąca, a wypadać przestały po kilku użyciach.

Teraz zobaczymy czy Alpecin podtrzyma efekt radicalu.
Dr. Kurt Wolff, Alpecin, Koffein Shampoo C1 (Szampon z kofeiną)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 22:25   #3747
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje najbardziej sprawdzone i polecane sposoby są z Polski, ale tu jest Alpecin c1. Szampon z kofeiną. Właśnie jest testowany na TŻcie. Kupiłam bo ma rewelacyjne opinie na KWC. TŻ łysiał i juz miał pokaźne zakola, ale już mu włoski odrosły po kosmetykach Radical z PL (ampułki i szampon). Ampułek używał rok z miesięcznymi przerwami. Pierwsze włoski zaczęły wyrastać po ok 1,5 miesiąca, a wypadać przestały po kilku użyciach.

Teraz zobaczymy czy Alpecin podtrzyma efekt radicalu.
Dr. Kurt Wolff, Alpecin, Koffein Shampoo C1 (Szampon z kofeiną)

Nie znam sie za bardzo w tym temacie, ale kolezanka z podobnym problemem stosowala Dercos Aminexil Vichy i bardzo kuracje te chwalila:

http://www.docsimon.co.uk/article/vi...-women-18x-6ml
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 23:14   #3748
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Beekeeper moj Healthy Mix to numer 51 - Vanilla Light. Zostalo mniej niz polowa, ale chyba wiecej niz 1/3
W ogole wiecie, ze w Bootsie jest dzial Clearance?
bellebelle,dzieki kochana, ale moze Ty lepiej kogos ze znajomych obdaruj, dla mnie ten najjasniejszy odcien jest juz za jasny, a i on duzo nie kosztuje,wiecwej na znaczki wydamy (chyba, ze mieszkasz w Leeds? jak tak, to zapraszam na Wizazowe spotkanko )

Co do Clearance to jakis czas temu napotkalam na stoliku po srodku Bootsa Cargo 4in1 foundation za Ł3.50 i uwielbiam ten kosmetyk, zaluje teraz ze nie kupilam dwoch za taka cene (RRP to ok Ł20 chyba?)

Co do Lusha jeszcze,to ostatnio dumalam nad ich szamponami. Mialam kiedys kostke od kogos i ani razu nie uzylam,chyba wyladowala w smieciach : A teraz slysze od wielu osob, ze te 'stale' szampony sa swietne. Ktos kiedys np polecal BIG, no wiec poszlam do Lusha obmacac a tu olajboga, sama sol! Jak Wy tym myjecie wlosy, czy sol raczej nie wysusza? Ja po byle kapieli w morzu lecialam pozniej tydzien na maseczkach,a tu myc takim czyms wlosy z dobrej woli?!

Moze polecacie jakas dobra maseczke do wlosow (i szampon)? Ostatnio zaczelam farbowac na ciemniej wlosy (jestem brunetka!!! ) i mam bardzo przesuszone koncowki.Na poczatek kupilam Night Treatment z serii S Factor z Tigi, zobaczymy jak sobie poradzi (b.o.s.k.o. pachnie). Naklada sie go na noc na suche wlosy,po czym rano myje wlosy.

Dlugo chodzilam kolo Lip Paint'ow Barry M i ostatnio w koncu kupilam! i od razu pojechalam z ostrymi kolorami: 52 Peach i 54 Shocking Pink. Boskie sa. Obie matowe, choc sa tez bardzo podobne kolory w bardziej sliskiej (cos w stylu Lustre MACa ale bardziej napigmentowanej). Trzymaja sie niesamowicie,jestem naprawde pod wrazeniem! Ostatnio mam manie matowych pomadek i gdybym wiedziala,ze Barry M sa takie dobre to dalabym sobie z MAC'iem albo Illamasqua. Z tej drugiej kupilam sobie wlasnie jasny brzoskwiniowy nude kolor (Sonnet) i hmm nie wiem,no ok jest, tyle ze wlasnie znalazlam dupe z Barry M,ktory chyba nawet bardziej mi sie podoba. No nic, bede wiedziala na przyszlosc :P
Z Maca mam znowu piekna matowa czerwien Russian Red no i co,Barry M tez ma swietny kolor121 Pillar Box Red ughh.
No nic to, nastepnym razem zajrze do Bootsa zanim cos kupie z selektywnej kolorowki, bo tez znowu nie sa wcale przeniesamowite

Aha, kupilam tez ostatnio lakier z Models Own,bo tyle sie nasluchalam no i na razie moge tylko powiedziec, ze okropnie sie nim maluje paznokcie! Cos w stylu Nail Inc, bez dwoch wartstw nie podchodz!Ja rozumiem,ze niektore lakiery maja system 1,2 albo nawet i 3 warstwowy ale uwazam,ze po jedenej powinny chociaz jakos wygladac,a ten robi koszmarne smugi. To jzu nasz rodzimy Inglot albo Barry M sto razy lepszy. Kolory maja za to bardzo fajne,prawie 3 kupilam na raz,ale opanowalam sie i skonczylam na Lemon Meringue. Swietny byl jeszcze Jade Stone,Grey i Peach Sherbert. Hmm...moze sie jeszcze po nie wroce
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-06-02 o 23:34
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 00:01   #3749
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Kosmetyki Liz earl nie matuja, kremy nawet w wersji light sa 'bogate' w skladach.
Liz Earl kupuje na qvcuk.com.
Co do Lusha probowlam kilka ich produktow ale podeszly mi jedynie dwie mydlo Karma i lip balm None of your beeswax.
Na wypadanie wlosow polecam http://www.leguidesante.com/concentr...ucts_3066.html
Jesli chodzi o maseczki to zadowolona jestem z http://www.boots.com/en/Organic-Root...e-454g_870896/
Droga aaliyah, ja na odchowalnie rzadko zagladam a jak zajrze to jestem z 10 stron do tylu wiec za bardzo nie chce sie udzielac jak nie wiem o co chodzi. musze przyznac ze tytul nowego watku jest super musze tam zajrzec...pozdrawiam
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.

Edytowane przez Kbaga
Czas edycji: 2010-06-03 o 00:15
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:34   #3750
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A czy w takim razie możecie polecić jakiś krem matujący? Wogóle nie mogę tu nic znaleźć oprócz nivea visage young. Wczoraj w tesco kupiłam jeszcze krem matujący my skin, ale to też jest krem dla młodej skóry, a ja nastolatką już nie jestem, chociaż się tak czuję, bo ciągle walczę z trądzikiem
A czy któraś z was robiła mikrodermabrazję z firmy sanctuary, teraz w boots promocja i jest za 4f zastanawiam się czy nie kupić, chyba jest dobry, bo prawie pusta pułka już była.

Beekeeper skoro końcówki masz suche to może zakup jakieś serum do końcówek, ja używałam z avona: Advance techniques, teraz kupiłam sobie jedwab biosilk i nakładam na końce, jeszcze dobre serum jest z loreal absolut repair, ale dosyć drogie.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.