Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-08, 20:17   #3121
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mcromance Naturelle daj± te¿ za free w wysy³kowej jak siê przez neta zamówi
do dowolnej kwoty zamówienia.

Ja w YR mam: Vanille Noire, Naturelle, So Elixir, So Elixir Purple i Evidence.

moja Mama bardzo lubi Maybelline Color Tatto. Sama mam dwa kolorki. Paletki Technic mia³am 3, wszystkie sprzeda³am bo do sleeków to one nie dorównuj± niestety.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:20   #3122
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance Naturelle daj± te¿ za free w wysy³kowej jak siê przez neta zamówi
do dowolnej kwoty zamówienia.

Ja w YR mam: Vanille Noire, Naturelle, So Elixir, So Elixir Purple i Evidence.

moja Mama bardzo lubi Maybelline Color Tatto. Sama mam dwa kolorki. Paletki Technic mia³am 3, wszystkie sprzeda³am bo do sleeków to one nie dorównuj± niestety.
Na razie NIC z Yves Rocher nie kupiê Nie i koniec, choæby mi 2 flakoniki Naturelle dawali za free

Ja to siê zastanawia³am, czy nie sprzedaæ tej paletki Technik Electric, bo patrz±c na to jak ja siê "namiêtnie" malujê, to prêdzej siê przeterminuje, ni¿ ja j± zu¿yjê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:26   #3123
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

co do podk³adu ja jednak polubi³am siê z tym Pierre Rene balance. Tylko pod niego muszê dawaæ tre¶ciwy krem i jest ok. Porównywalny jest do Revlona CS. Ma chyba nawet troszkê mocniejsze krycie.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

znów mi ³eb pêka... ale odkry³am zale¿no¶æ pewn±. Zawsze jak dostajê maila od promotora to ³apie mnie gigantyczny ból g³owy. Tak reagujê na tego cz³owieka. W nic z³ego mi nei zrobi³, chce tylko, ¿ebym pracê mgr napisa³a a ja jak tylko go wyczujê nawet na mailu to zaraz wpadam w panikê i umieram z bólu. A dodam, ¿e nie mam ty³ów w pisaniu mgr. Ju¿ kiedy¶ tu marudzi³am jak przera¿a mnie ta migisterka... i trochê obawiam siê "¿ycia po studiach".
Koniec laby, alimentów, od sierpnia praca
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:26   #3124
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Siemka dziewuszki, wróci³am z Wa-wy, zjad³am, spu¶ci³±m paliwko to zajrza³am tu do was



O mamu¶ku... Wspó³czujê niezaleznie od tego, kto zosta³ celem tego badziewnia




No proszê, proszê Nam siê dziewuszka rozszala³a Nale¿a³o ci siê

Ja ostatnio mamê namówi³am na Color Tattoo z Maybelline, bo potrzebowa³a siê umalowaæ lekko na studniówkê w szkole (uczniowie zapraszaj± ca³± kadrê pracuj±c±). Ten Color Tattoo to cieñ w kremie, a jej ostatnio na cienie "w kamieniu" wyskakiwa³o uczulenie jakie¶. Nie chcia³a wydaæ 25 z³ na ten cieñ, ale j± zmusi³am i siê okaza³o, ze ten jej nie uczuli³. Wysz³o na moje i ju¿ jest zadowolona
Pewnie, ¿e siê nale¿a³o. Tym bardziej, ¿e ja co¶ z podk³adów kupuje raz na rok lub 2lata. W zesz³ym roku poszala³am, bo Rossmann zrobi³ te -40% promocje. No i do br±zu malowaæ siê nie musia³am.

Color Tattoo mia³o ¶wietny jeden odcieñ. Ale wygl±da³abym w nim pewnie jak pani przy drodze...


Laski dzi¶ wypyta³am w koñcu mê¿a czemu chcia³ abym na blond nawróci³a. I wiecie co us³ysza³am? ¯e w br±zie by³am nudna i nijaka
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:36   #3125
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
znów mi ³eb pêka... ale odkry³am zale¿no¶æ pewn±. Zawsze jak dostajê maila od promotora to ³apie mnie gigantyczny ból g³owy. Tak reagujê na tego cz³owieka. W nic z³ego mi nei zrobi³, chce tylko, ¿ebym pracê mgr napisa³a a ja jak tylko go wyczujê nawet na mailu to zaraz wpadam w panikê i umieram z bólu. A dodam, ¿e nie mam ty³ów w pisaniu mgr. Ju¿ kiedy¶ tu marudzi³am jak przera¿a mnie ta migisterka... i trochê obawiam siê "¿ycia po studiach".
Koniec laby, alimentów, od sierpnia praca
Ja mia³am beznadziejnych promotorów. Przez tego od in¿yniera ma³o na zawa³ nie zesz³am przy obronie, bo "co¶ by³o nie tak" i mog³am mieæ wstrzyman± obronê do poprawienia tych "wielkich" b³êdów, ale mieli¶my super prodziekana i on zdecydowa³, ¿e ja mam siê broniæ i dopiero potem mi powiedz± co poprawiæ.
O promotorce od magistra nie wspomnê, bo mnie krew zalewa, a nie chce siê denerwowaæ.
Teraz i tak mam wa¿niejsz± podyplomówkê z mikrobiologii na g³owie, bo po tym mam wiêksze szanse zdobyæ pracê.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, ¿e siê nale¿a³o. Tym bardziej, ¿e ja co¶ z podk³adów kupuje raz na rok lub 2lata. W zesz³ym roku poszala³am, bo Rossmann zrobi³ te -40% promocje. No i do br±zu malowaæ siê nie musia³am.

Color Tattoo mia³o ¶wietny jeden odcieñ. Ale wygl±da³abym w nim pewnie jak pani przy drodze...

Laski dzi¶ wypyta³am w koñcu mê¿a czemu chcia³ abym na blond nawróci³a. I wiecie co us³ysza³am? ¯e w br±zie by³am nudna i nijaka
A o którym kolorze z Color Tattoo mówisz? Bo ja mamie kupi³am ten Bronze on co¶-tam, ale podoba³ mi siê fiolet no i srebro/szaro¶æ Ale ¿e ja siê tak strasznie malujê to nie bra³am, bo by le¿a³y tylko.

O jeju... To ja siê chyba nie bêdê pytaæ brata, w jakim kolorze mi by³o lepiej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:59   #3126
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
co do podk³adu ja jednak polubi³am siê z tym Pierre Rene balance. Tylko pod niego muszê dawaæ tre¶ciwy krem i jest ok. Porównywalny jest do Revlona CS. Ma chyba nawet troszkê mocniejsze krycie.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

znów mi ³eb pêka... ale odkry³am zale¿no¶æ pewn±. Zawsze jak dostajê maila od promotora to ³apie mnie gigantyczny ból g³owy. Tak reagujê na tego cz³owieka. W nic z³ego mi nei zrobi³, chce tylko, ¿ebym pracê mgr napisa³a a ja jak tylko go wyczujê nawet na mailu to zaraz wpadam w panikê i umieram z bólu. A dodam, ¿e nie mam ty³ów w pisaniu mgr. Ju¿ kiedy¶ tu marudzi³am jak przera¿a mnie ta migisterka... i trochê obawiam siê "¿ycia po studiach".
Koniec laby, alimentów, od sierpnia praca
Taa... ¯ycie po studiach jest do d... Szczególnie jak siê mia³o mnóstwo planów i nic z tego nie wychodzi Ja mam nadziejê, ¿e mê¿u¶ szybko nogê zrehabilituje a dzieciaki przestan± ¶wiñstwa do domu przynosiæ, to mo¿e w koñcu bêdê mog³a wzi±æ siê za robotê (jak±kolwiek).

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
J


A o którym kolorze z Color Tattoo mówisz? Bo ja mamie kupi³am ten Bronze on co¶-tam, ale podoba³ mi siê fiolet no i srebro/szaro¶æ Ale ¿e ja siê tak strasznie malujê to nie bra³am, bo by le¿a³y tylko.

O jeju... To ja siê chyba nie bêdê pytaæ brata, w jakim kolorze mi by³o lepiej
Brata mo¿esz spytaæ, a kto wie, mo¿e powie jaki¶ odcieñ z którym siê zgodzisz, ¿e wygl±da³a¶ dobrze. Mi blond siê teraz strasznie podoba. Jestem naprawdê zadowolona mimo starty po³owy w³osów. Uwielbiam teraz na siebie patrzeæ a to chyba dobrze?

A ja to o takim oczoje...nym mówiê: http://creativelifeofaglamwife.com/w...lor-Tattoo.jpg
Ten niebieski

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Dobra uciekam bo i tak siedzê na minimalnym pod¶wietleniu monitora a oko boli i ci±gle p³ynie. Kurna aby ten antybiotyk podzia³a³, bo nie wiem jak siê dostanê do okulisty w tym zasranym NFZ-cie

Dobranoc
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-08 o 21:01
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:02   #3127
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja to o takim oczoje...nym mówiê: http://creativelifeofaglamwife.com/w...lor-Tattoo.jpg
Ten niebieski

Dobra uciekam bo i tak siedzê na minimalnym pod¶wietleniu monitora a oko boli i ci±gle p³ynie. Kurna aby ten antybiotyk podzia³a³, bo nie wiem jak siê dostanê do okulisty w tym zasranym NFZ-cie

Dobranoc
Aaa... Ten te¿ mi siê podoba, ale ja to mo¿e raz na ruski rok bym siê nim umalowa³a, to szkoda kasy

¯yczê zdrówka i oby zadzia³a³o wszystko piêknie. Pa pa i dobrej nocki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 21:08   #3128
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula super, ¿e jeste¶ zadowolona z blondu!
ja jak urodzi³am synka to straci³am wszystkie plany i ambicje nawet zapiera³am siê, ¿e mogê w domu siedzieæ, rodziæ dzieci i je wychowywaæ. Ale zdanie zmieni³am dosyæ szybko
a praca... co¶ na pewno znajdê bo w moim miasteczku nie maj± pracy tylko ci którzy jej nie chc±. A tak to tu bezrobocia brak.

mcromance (ps. tak sobie my¶lê, ¿e zawsze piszê Twój nick z ma³ej litery i mam nadziejê, ¿e Ciê to nie ura¿a. Ale oryginalnie masz go z ma³ej litery dlatego tak piszê) mo¿e warto brata zapytaæ? On pewnie szczery bêdzie, mo¿liwe ¿e do bólu nawet
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:17   #3129
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance (ps. tak sobie my¶lê, ¿e zawsze piszê Twój nick z ma³ej litery i mam nadziejê, ¿e Ciê to nie ura¿a. Ale oryginalnie masz go z ma³ej litery dlatego tak piszê) mo¿e warto brata zapytaæ? On pewnie szczery bêdzie, mo¿liwe ¿e do bólu nawet
Spoko loko, ja siê nie gniewam, bo to tylko nick Jakby¶ moje imiê z ma³ej napisa³a, to by mog³o byæ nie halo
Sama mam problem, czy pisaæ z ma³ej czy z du¿ej nicki, bo np. ty te¿ masz z ma³ej i ju¿ sama nie wiem

A na opinii brata to nie wiem czy mi zale¿y
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:18   #3130
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
no i b±d¼ tu cz³owieku m±dry. Ja te¿ robiê 6/75 i mam prawie czarne



No przecie¿ to jest mahoñ Ja te¿ tym farbujê i nawet w nazwie jest br±zowy mahoñ A na zdjêciu Ibyzy widzê br±zowy mahoñ. Mo¿e tylko tego mahoniu mniej ni¿ na palecie.
Mam nadziejê, ¿e moja czerñ jeszcze siê spierze i wreszcie ujrzê mahoñ.

Morgan ja Vichy ogólnie bardzo nie lubiê. Jako¶ciowo s± beznadziejne. Ale kupujê cudowny make-up mocno kryj±cy do cery problematycznej DermaBlend i jest to jeden z najlepszych jakie mia³am, a wypróbowa³am ju¿ wiele. I jeszcze peeling jest super. Natomiast kremy s± fuj i blee. Kremy kupujê z LRP lub Avene i s± cudownie nawil¿aj±ce, bezzapachowe. Filtry równie¿ LRP.
Wiadomo, ka¿demu pasuje co innego. To czym jeden siê zachwyca, drugiego wcale nie musi zachwyciæ
A najgorsze u mnie jest to, ¿e moja córka te¿ u¿ywa takich kosmetyków. Chyba z torbami pójdê. Od jakiego¶ czasu moja córka udziela korepetycji w szkole, wiêc zarabia. Powiedzia³am jej ju¿, ¿e ma sobie puder itp kupowac sama, a nie wydawaæ na jakies obki bobki. Niech siê uczy gospodarowac pieniêdzmi
A propo mojej córki... musze siê pochwaliæ Mojej córce szko³a zaproponowa³a stypendium! Jestem taka dumna z niej, ¿e wszystkim bym o tym tr±bi³a, wiêc was tez nie oszczêdzê Gorzej z synem, bo to leñ ¶mierdz±cy. No ale za piêknie nie mo¿e byæ, no nie.
Weronisia a mo¿e to od porowato¶ci w³osów zale¿y, ¿e ci tak ciemno ³apie? Ale ja za cholerê nie umiem siê po³apaæ w tej porowato¶ci. Teraz ponoæ mam wysok± bo blond rozja¶niany
gratulacje dla córeczki. Ja ja bym chcia³a byæ tak kiedy¶ dumna! Na razie mam dwa ma³e lenie i antytalenty

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ to s³ysza³am (ale siê nie malujê, bom leniwe bydle jest ), ¿e podk³ad trzeba dobraæ pod kolor szyi, a nie twarzy. Wtedy nie smaruje siê ca³ej szyi, a koñczy nak³adanie podk³adu na linii ¿uchwy z lekkim pomazaniem po górze szyi, ¿eby zatrzeæ granicê
To dobrze s³ysza³am, skoro i Ty to potwierdzasz. Ale to wszystko fajne jak siê ma 18-20 lat a nie po dójce dzieci ponad 30.... Wtedy cera ju¿ siê psuje i nic w ch..a nie pasuje

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa... Ten te¿ mi siê podoba, ale ja to mo¿e raz na ruski rok bym siê nim umalowa³a, to szkoda kasy

¯yczê zdrówka i oby zadzia³a³o wszystko piêknie. Pa pa i dobrej nocki
Jeszcze Was doczytam i ju¿ uciekam. Babsztyle wredne zawsze wieczorem skrobiecie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula super, ¿e jeste¶ zadowolona z blondu!
ja jak urodzi³am synka to straci³am wszystkie plany i ambicje nawet zapiera³am siê, ¿e mogê w domu siedzieæ, rodziæ dzieci i je wychowywaæ. Ale zdanie zmieni³am dosyæ szybko
a praca... co¶ na pewno znajdê bo w moim miasteczku nie maj± pracy tylko ci którzy jej nie chc±. A tak to tu bezrobocia brak.
Wiesz czujê siê ¶wietnie, bo blond mia³am jeszcze za czasów ³adnej figury i braku rozstêpów. Znowu siê czujê jak laska

Przy pierwszym dziecku te¿ tak mówi³am. Plany i ambicje na sta³e odesz³y. No i z czasem cz³owiek têskni do ludzi.
Co do roboty to siê do Ciebie chyba wyprowadzê skoro tak dobrze z t± robot±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-08 o 21:20
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:26   #3131
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To dobrze s³ysza³am, skoro i Ty to potwierdzasz. Ale to wszystko fajne jak siê ma 18-20 lat a nie po dójce dzieci ponad 30.... Wtedy cera ju¿ siê psuje i nic w ch..a nie pasuje

Jeszcze Was doczytam i ju¿ uciekam. Babsztyle wredne zawsze wieczorem skrobiecie

Co do roboty to siê do Ciebie chyba wyprowadzê skoro tak dobrze z t± robot±
to ja mam 26, zero dzieci ( a dzi¶ do tego mia³am ochotê ubiæ jedno ma³e rozdarte bydle w autobusie, jak jecha³am na ¦ródmie¶cie na poci±g po ca³ym dniu zajêæ i pobudce o 5:30), a mi nic nie pasuje Ale ja nie lubiê uczucia podk³adu na twarzy Pasuj± mi faktur± kremy BB azjatyckie, ale nie mogê trafiæ dobrego odcienia i w³a¶ciwo¶ci naraz. Taki ich urok

Nie nasza wina, ¿e wieczorem wiêcej ma czas zajrzeæ

Ja przeprowadzê siê razem z tob± do Goldiki


Kurka, ja mam do wszystkich pisaæ z du¿ej litery, czy z ma³ej? Bo ja g³upiejê od tych nicków z ma³ej i du¿ej litery, od zamiennie wtr±canych "Ci" i "ci" na zmianê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 21:30   #3132
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mcromance mnie smialo z malej mozesz pisac. ja pisze tak jak ktos ma nicka, jak z malej to x malej pisze

zapraszam Was do mnie w takim razie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:33   #3133
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance mnie smialo z malej mozesz pisac. ja pisze tak jak ktos ma nicka, jak z malej to x malej pisze

zapraszam Was do mnie w takim razie
Oki doki, to wzajemnie Albo pisz jak chcesz

Uwa¿aj co mówisz, bo jak ci stanê na progu pewnego piêknego dnia, to siê zdziwisz


Dobra, zmykam spaæ Jutro pobudka o 5:10, a ja bêdê siê mêczyæ z zasypianiem teraz
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-08 o 21:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 08:06   #3134
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kurde... z tym okiem jest gorzej My¶lê ju¿ o szpitalu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 08:16   #3135
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde... z tym okiem jest gorzej My¶lê ju¿ o szpitalu
Jed¼!!! Nie ma co czekaæ a¿ siê pogorszy... z oczami nie ma ¿artów

Wiesz co .... jak Ty tak piszesz o tych oczach to sobie pomyslalam ¿e weterynarze lepiej lecz± od lekarzy.... kot u moich rodziców mia³ teraz takie zapalenie w oczach ¿e trzy dni mu ropa lecia³a i nie otwiera³ oczu... dosta³ JEDEN zastrzyk (antybiotyk plus sterdyd) i na drugi dzieñ by³ praktycznie zdrowy)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-02-09 o 08:20
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 08:41   #3136
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jed¼!!! Nie ma co czekaæ a¿ siê pogorszy... z oczami nie ma ¿artów

Wiesz co .... jak Ty tak piszesz o tych oczach to sobie pomyslalam ¿e weterynarze lepiej lecz± od lekarzy.... kot u moich rodziców mia³ teraz takie zapalenie w oczach ¿e trzy dni mu ropa lecia³a i nie otwiera³ oczu... dosta³ JEDEN zastrzyk (antybiotyk plus sterdyd) i na drugi dzieñ by³ praktycznie zdrowy)
U mnie ciê¿ko ze sterydami bo kiedy¶ mnie uczuli³y i teraz muszê to mówiæ lekarzom i teraz lecz± mnie czym mog±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 09:52   #3137
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula, Mcromance Ja nigdy nie smarujê szyi podk³adem. Dobieram w³a¶nie tak jak piszecie, ¿eby kolor podk³adu zlewa³ siê z kolorem szyi, co oczywi¶cie nie jest proste, ale mo¿liwe.

Kachula, zdrowia ¿yczê. Ale uwziê³y siê na Twoj± rodzinê choróbska.

Weronisia, gratulujê córki. Nie dziwiê siê, ¿e rozpiera Ciê duma. M±dra i ³adna dziewczyna, jest czym siê chwaliæ.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:05   #3138
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, Mcromance Ja nigdy nie smarujê szyi podk³adem. Dobieram w³a¶nie tak jak piszecie, ¿eby kolor podk³adu zlewa³ siê z kolorem szyi, co oczywi¶cie nie jest proste, ale mo¿liwe.

Kachula, zdrowia ¿yczê. Ale uwziê³y siê na Twoj± rodzinê choróbska.

Weronisia, gratulujê córki. Nie dziwiê siê, ¿e rozpiera Ciê duma. M±dra i ³adna dziewczyna, jest czym siê chwaliæ.

Ja podk³adu dobrac nie mogê od pierwszej ci±¿y. Wtedy cera z oliwkowej zrobi³a siê ró¿owa. Teraz cera nadal niezidentyfikowana: sucho t³usto dziwna, raz czerwona raz blada, przebarwienia siê pojawi³y. Nic jak staro¶æ

Co do chorób to wiem. Czemu tak siê to wszystko na nas uwziê³o to nie wiem. Mam do¶æ ci±g³ych wydatków na leki, lekarzy itd. Normalnie jaka¶ kl±twa czy co?



By³am w szpitalu i... Mam przeje...ne Wirusowe zapalenie spojówki czy co tam. Ogólnie mam wirusa i d³ugie leczenie. Mam podziêkowaæ dzieciom, bo to od nich mi na oko skoczy³o Co 2-3 dni kontrola u okulisty, mnóstwo kropli i przemywania. Sterylno¶æ w moim wydaniu czyli mam sama rêcznik do r±k, poduszkê itd, ci±gle mam myæ rêce (one ju¿ przesuszone s± i tak od tego mycia). Oczywi¶cie leki bez zni¿ek, wiêc kolejna stówa polecia³a. Infekcja jest bardzo zaka¼na i prawdopodobnie czekamy na drugie oko I oby na rogówkê nie wesz³o, bo wtedy bêdzie inwazyjne leczenie czy jako¶ tak. Wyt³umaczcie teraz dzieciom aby do mamy siê nie zbli¿a³y i nie przychodzi³y w nocy spaæ na mojej poduszce...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-09 o 12:07
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:38   #3139
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula wspó³czujê jak juz Ci siê skoñcz± te chorobska to pomysl nad wzmocnieniem odporno¶ci.
Sterydy daj± szybki efekt ale niestety maj± masê skutków ubocznych.
Ta plukanka z delii siê piêknie trzyma dzi¶ po myciu jej nie uzylam a efekt nadal jest
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 13:04   #3140
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hej hej hej

kto¶ tu pisa³ o kolestonie 7/75

dla zainteresowanych wstawiam zdjêcia po 6/75
znalaz³am swój kolor i na razie przy nim zostanê

mo¿e jak siê zrobi cieplej to wezmê ton wy¿ej- w³a¶nie 7/75
Genialny ten kolor, piêkny
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:13   #3141
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wspó³czujê jak juz Ci siê skoñcz± te chorobska to pomysl nad wzmocnieniem odporno¶ci.
Sterydy daj± szybki efekt ale niestety maj± masê skutków ubocznych.
Ta plukanka z delii siê piêknie trzyma dzi¶ po myciu jej nie uzylam a efekt nadal jest

Ja ci±gle o wzmocnieniu my¶lê ale zawsze wcze¶niej co¶ z³apiê. Ogólnie modlê siê aby na drugie oko nie wlaz³o ale ju¿ lekk± ropê w nim widzia³am No szlag!

Co do p³ukanki trzeba ostro¿nie te¿, bo mo¿e podsuszaæ k³aczki. Najlepiej waln±æ jej nieco wiêcej a p³ukaæ raz lub dwa razy w tygodniu.

Ja rozrobi³am ostatnio wiêcej (efekt wow!) i zrobi³am sposobem Bunny. Chlus³am na w³osy, odcisnê³am nadmiar wody i na to maska Elseve Color Vive na 1min. Efekt by³ i tak a w³osy w lepszym stanie ni¿ jak p³uka³am ni± po wszystkich zabiegach. Sposób Bunny jest ok.

No i czemu jeszcze lubiê p³ukankê? Bo po szamponie np niebieskim Joanny w³osy by³y ok jak je wysuszy³a¶. Ale jak kilka dni nie my³a¶ g³owy i w³osy siê przet³uszcza³y to i tak wydawa³o mi siê, ¿e znowu ciemniej±, robi± siê ¿ó³te. Kiedy¶ z³apa³am siê na tym, ¿e co mycie u¿ywa³am ci±gle tego szamponu, do czasu a¿ kupi³am t± p³ukankê.

Teraz nawet t³uste str±ki s± jasno blond
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-09 o 13:14
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:23   #3142
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ


Piêkny kolor!! A na próbniku to tak strasznie mahoniem tr±ci.
dziêkujê
ogólnie jest ciut ciemniejszy ale bardziej br±z ni¿ mahoñ

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
no i b±d¼ tu cz³owieku m±dry. Ja te¿ robiê 6/75 i mam prawie czarne
ooooooo serio.... przeoczy³o mi siê to, moim w³osom du¿o do czarnego brakuje
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 17:09   #3143
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula a szczepisz siê na grypê? Wiem ¿e zdania na temat tej szczepionki s± podzielone ale mój tata i babcia siê szczepia i nie choruj± , a wcze¶niej co roku co¶ ³apali. Czasem jak im siê jednak co¶ przypl±cze to bardzo lekko to przechodz±.
Z t± plukank± to nie wiem ile jek uzylam... wla³am do miski na oko z litr wody i do tego chlusnê³am z butelki p³ukanki tak ¿e uby³o z pól cm w butelce my¶lê ¿e nakrêtka to na pewno by³a. Jestem zaskoczona ¿e efekt jest nadal mimo ¿e wlosy my³am. Nie zauwa¿y³am nawet najmniejszego przesuszenia, ale mo¿e dlatego ¿e wcze¶niej zmy³am biovax który trzymalam godzinê
Dzisiaj widzia³am siê z babci±. .. wchodzê a ona do mnie "ale siê wybieli³a¶ (chodzi³o jej o w³osy)... i taka bluzeczka ró¿owa. .. wygl±dasz jak ta.... no..... jak ona tam ma...... DODA!!!"
To ja juz chyba wola³am Chyliñsk±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 18:55   #3144
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a szczepisz siê na grypê? Wiem ¿e zdania na temat tej szczepionki s± podzielone ale mój tata i babcia siê szczepia i nie choruj± , a wcze¶niej co roku co¶ ³apali. Czasem jak im siê jednak co¶ przypl±cze to bardzo lekko to przechodz±.
Z t± plukank± to nie wiem ile jek uzylam... wla³am do miski na oko z litr wody i do tego chlusnê³am z butelki p³ukanki tak ¿e uby³o z pól cm w butelce my¶lê ¿e nakrêtka to na pewno by³a. Jestem zaskoczona ¿e efekt jest nadal mimo ¿e wlosy my³am. Nie zauwa¿y³am nawet najmniejszego przesuszenia, ale mo¿e dlatego ¿e wcze¶niej zmy³am biovax który trzymalam godzinê
Dzisiaj widzia³am siê z babci±. .. wchodzê a ona do mnie "ale siê wybieli³a¶ (chodzi³o jej o w³osy)... i taka bluzeczka ró¿owa. .. wygl±dasz jak ta.... no..... jak ona tam ma...... DODA!!!"
To ja juz chyba wola³am Chyliñsk±
Tej szczepionki unikamy w domu. Moja mama jak siê ni± szczepi³a to bardzo ciê¿ko chorowa³a i przechodzi³a ka¿de przeziêbienie. Ja mam podobny organizm, wiêc nie ryzykujê.

Co do blondu. Dzi¶ chlus³am sporo. Normalnie mi siê wyla³o jak nie wiem. I na mokrych w³osach mam a¿ bia³o

Co do wyboru pañ to sama zadecyduj:
Doda: http://www.kozaczek.pl/img_users/1365697837.jpg
czy pani Chyliñska

Dla mnie jeste¶ jasn± Morgan
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 19:18   #3145
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tej szczepionki unikamy w domu. Moja mama jak siê ni± szczepi³a to bardzo ciê¿ko chorowa³a i przechodzi³a ka¿de przeziêbienie. Ja mam podobny organizm, wiêc nie ryzykujê.
Ja zawsze by³am "dobrego zdrowia", od dziecka. Wiadomo ka¿dy czasem choruje, ale mi siê zdarza nie przeziêbiaæ ca³ymi latami.

Raz zaszczepi³am siê na grypê, jako¶ pod koniec wrze¶nia, i potem chorowa³am od pa¼dziernika do marca 5 razy! I to tak mocno, ¿e nie by³am w stanie podnosiæ siê z ³ó¿ka. Strasznie os³abi³ mi siê organizm. Na szczê¶cie potem wróci³ do formy.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj widzia³am siê z babci±. .. wchodzê a ona do mnie "ale siê wybieli³a¶ (chodzi³o jej o w³osy)... i taka bluzeczka ró¿owa. .. wygl±dasz jak ta.... no..... jak ona tam ma...... DODA!!!"
To ja juz chyba wola³am Chyliñsk±

Te¿ bym wola³a.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 19:38   #3146
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Siema piêknotki
Wróci³am ca³a i ¿ywa z Wa-wy, nawet mniej wykoñczona ni¿ wczoraj, co jest dziwne, bo dzi¶ siê gorzej nie wyspa³am
Teraz mogê sobie poczytaæ co¶cie nabazgra³y jak mnie nie by³o

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde... z tym okiem jest gorzej My¶lê ju¿ o szpitalu
O nie Leæ i nie czekaj a¿ siê pogorszy. Oczy nie odrosn±, je¶li co¶ siê schrzani, wiêc lepiej byæ nadgorliwym.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w szpitalu i... Mam przeje...ne Wirusowe zapalenie spojówki czy co tam. Ogólnie mam wirusa i d³ugie leczenie. Mam podziêkowaæ dzieciom, bo to od nich mi na oko skoczy³o Co 2-3 dni kontrola u okulisty, mnóstwo kropli i przemywania. Sterylno¶æ w moim wydaniu czyli mam sama rêcznik do r±k, poduszkê itd, ci±gle mam myæ rêce (one ju¿ przesuszone s± i tak od tego mycia). Oczywi¶cie leki bez zni¿ek, wiêc kolejna stówa polecia³a. Infekcja jest bardzo zaka¼na i prawdopodobnie czekamy na drugie oko I oby na rogówkê nie wesz³o, bo wtedy bêdzie inwazyjne leczenie czy jako¶ tak. Wyt³umaczcie teraz dzieciom aby do mamy siê nie zbli¿a³y i nie przychodzi³y w nocy spaæ na mojej poduszce...
Jedno mi siê ci¶nie na usta:
o ja pie**** !!! Nie napiszê, ¿e ci wspó³czujê, bo to za ma³o powiedziane. Oby leki zadzia³a³y i siê nie roznios³o na drugie oko. Powodzenia w leczeniu, bo có¿ innego zrobiæ?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Z t± plukank± to nie wiem ile jek uzylam... wla³am do miski na oko z litr wody i do tego chlusnê³am z butelki p³ukanki tak ¿e uby³o z pól cm w butelce my¶lê ¿e nakrêtka to na pewno by³a. Jestem zaskoczona ¿e efekt jest nadal mimo ¿e wlosy my³am. Nie zauwa¿y³am nawet najmniejszego przesuszenia, ale mo¿e dlatego ¿e wcze¶niej zmy³am biovax który trzymalam godzinê
Dzisiaj widzia³am siê z babci±. .. wchodzê a ona do mnie "ale siê wybieli³a¶ (chodzi³o jej o w³osy)... i taka bluzeczka ró¿owa. .. wygl±dasz jak ta.... no..... jak ona tam ma...... DODA!!!"
To ja juz chyba wola³am Chyliñsk±
Dopóki nie zaczniesz paradowaæ "ubrana" jak Doda w reklamie i zachowywaæ siê jak ona na co dzieñ, to ¼le nie bêdzie A trzeba jej przyznaæ, ¿e to co Doda ma ³adne to bu¼kê i w³osy


Odno¶nie chorowania, to jako dzieciak ja by³am ta, co zawsze chorowa³a. Strasznie, zdarza³o siê, ¿e po sanatoriach siê tu³a³am czasami z matul± jak by³am ma³a. Ale to dlatego, ¿e straszny chudzielec by³am. A potem jako¶ w pó¼nej podstawówce jak przyty³am, to w koñcu mi przesz³o i jedyne na co chorujê to przeziêbienia, raz zapalenie stawu ¿uchwowego i 2 razy chyba infekcja pêcherza.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-09 o 19:44
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:02   #3147
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze by³am "dobrego zdrowia", od dziecka. Wiadomo ka¿dy czasem choruje, ale mi siê zdarza nie przeziêbiaæ ca³ymi latami.

Raz zaszczepi³am siê na grypê, jako¶ pod koniec wrze¶nia, i potem chorowa³am od pa¼dziernika do marca 5 razy! I to tak mocno, ¿e nie by³am w stanie podnosiæ siê z ³ó¿ka. Strasznie os³abi³ mi siê organizm. Na szczê¶cie potem wróci³ do formy.
No w³a¶nie tak mia³a moja mama, co szczepienie. W koñcu przesta³a i lekkie przeziêbienie mo¿e raz w roku?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Siema piêknotki
Wróci³am ca³a i ¿ywa z Wa-wy, nawet mniej wykoñczona ni¿ wczoraj, co jest dziwne, bo dzi¶ siê gorzej nie wyspa³am
Teraz mogê sobie poczytaæ co¶cie nabazgra³y jak mnie nie by³o



O nie Leæ i nie czekaj a¿ siê pogorszy. Oczy nie odrosn±, je¶li co¶ siê schrzani, wiêc lepiej byæ nadgorliwym.



Jedno mi siê ci¶nie na usta:
o ja pie**** !!! Nie napiszê, ¿e ci wspó³czujê, bo to za ma³o powiedziane. Oby leki zadzia³a³y i siê nie roznios³o na drugie oko. Powodzenia w leczeniu, bo có¿ innego zrobiæ?



Dopóki nie zaczniesz paradowaæ "ubrana" jak Doda w reklamie i zachowywaæ siê jak ona na co dzieñ, to ¼le nie bêdzie A trzeba jej przyznaæ, ¿e to co Doda ma ³adne to bu¼kê i w³osy


Odno¶nie chorowania, to jako dzieciak ja by³am ta, co zawsze chorowa³a. Strasznie, zdarza³o siê, ¿e po sanatoriach siê tu³a³am czasami z matul± jak by³am ma³a. Ale to dlatego, ¿e straszny chudzielec by³am. A potem jako¶ w pó¼nej podstawówce jak przyty³am, to w koñcu mi przesz³o i jedyne na co chorujê to przeziêbienia, raz zapalenie stawu ¿uchwowego i 2 razy chyba infekcja pêcherza.
Ja tam nigdy nie chorowa³am. Uczulenie na py³ki i trawê czy to tam latem lata, potrafiê skórê uczuliæ od jaki¶ ¶wiñstw te¿, ale przeziêbienia by³y rzadko. Przy dzieciach te¿ dawa³am radê dopóki do przedszkola nie posz³y. No rzesz kurna od wrze¶nia, ci±gle co¶! Pocieszy³a mnie babeczka w aptece. Jej kole¿anka pos³a³a dziecko do ¿³obka i od pó³ roku ci±gle co¶ j± ³apie od wirusów po infekcje itp. Dziecko ma normalne przeziêbienie a ona zdycha. I ja mam to samo!
Jak przysz³a dzi¶ lekarz do mnie w szpitalu to od razu zapyta³a czy dzieci na co¶ ostatnio nie chorowa³y
Czyli to norma? Tylko czemu tak mocno i inwazyjnie? Mam do¶æ. A teraz za to swêdzi mnie drugie oko
Ide ogl±dn±æ Cesara póki widzê jako¶ na oczy i spaæ. Jutro mam kolejne USG brzucha i nie ma przebacz ale pójdê z tym okiem, bo terminy aby przenie¶æ s± straszne.

Mcromance a Ty siê wy¶pij jutro
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:11   #3148
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula, zdrowiej nam. Trzeba wierzyæ, ¿e to wielka kumulacja, a potem bêdziecie zdrowi co najmniej rok ca³y.

Mcromance, a Ty jak skowronek tu wlecia³a¶. Mi³y dzieñ mia³a¶, czy cieszysz siê, ¿e jutro siê w koñcu wy¶pisz?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:15   #3149
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam nigdy nie chorowa³am. Uczulenie na py³ki i trawê czy to tam latem lata, potrafiê skórê uczuliæ od jaki¶ ¶wiñstw te¿, ale przeziêbienia by³y rzadko. Przy dzieciach te¿ dawa³am radê dopóki do przedszkola nie posz³y. No rzesz kurna od wrze¶nia, ci±gle co¶! Pocieszy³a mnie babeczka w aptece. Jej kole¿anka pos³a³a dziecko do ¿³obka i od pó³ roku ci±gle co¶ j± ³apie od wirusów po infekcje itp. Dziecko ma normalne przeziêbienie a ona zdycha. I ja mam to samo!
Jak przysz³a dzi¶ lekarz do mnie w szpitalu to od razu zapyta³a czy dzieci na co¶ ostatnio nie chorowa³y
Czyli to norma? Tylko czemu tak mocno i inwazyjnie? Mam do¶æ. A teraz za to swêdzi mnie drugie oko
Ide ogl±dn±æ Cesara póki widzê jako¶ na oczy i spaæ. Jutro mam kolejne USG brzucha i nie ma przebacz ale pójdê z tym okiem, bo terminy aby przenie¶æ s± straszne.

Mcromance a Ty siê wy¶pij jutro
Wiesz co, ja podejrzewam, ze to dlatego, ¿e te wszystkie ¶wiñstwa siê zrobi³y oporne na s³absze leki, bo ci±gle podobne antybiotyki lekarze zapisywali. Te s³absze bakterie i wirusy wyt³uk³o, to zosta³y te mocniejsze, silniejsze i trudniej je wyt³uc. Upierdliwy wynik ci±g³ej ewolucji

Zamierzam siê wyspaæ Nawet telefon stacjonarny od³±czy³am od kabla, bo z moim szczê¶ciem o 8:30 zadzwonili by z propozycj± kolejnego pokazu garnków czy ko³derek / badañ medycznych / przed³u¿enia przez telefon oferty na Neostradê...

Dobrej nocki Kachula i nie przemêczaj patrza³ek za bardzo
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:17   #3150
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tej szczepionki unikamy w domu. Moja mama jak siê ni± szczepi³a to bardzo ciê¿ko chorowa³a i przechodzi³a ka¿de przeziêbienie. Ja mam podobny organizm, wiêc nie ryzykujê.

Co do blondu. Dzi¶ chlus³am sporo. Normalnie mi siê wyla³o jak nie wiem. I na mokrych w³osach mam a¿ bia³o

Co do wyboru pañ to sama zadecyduj:
Doda: http://www.kozaczek.pl/img_users/1365697837.jpg
czy pani Chyliñska

Dla mnie jeste¶ jasn± Morgan
To chyba jednak babcia mia³a racjê z tych dwóch jednak Doda no có¿.....
Z tymi szczepionkami to najlepiej samemu spróbowaæ... na ka¿dego dzia³a inaczej, ja osobi¶cie nie spotka³am siê z ¿adn± opini± ¿eby komu¶ zaszkodzi³a. Mój tata i babcia mieli straszne grypy i inne ¶wiñstwa a odk±d siê szczepi± to nic ich nie bierze.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze by³am "dobrego zdrowia", od dziecka. Wiadomo ka¿dy czasem choruje, ale mi siê zdarza nie przeziêbiaæ ca³ymi latami.

Raz zaszczepi³am siê na grypê, jako¶ pod koniec wrze¶nia, i potem chorowa³am od pa¼dziernika do marca 5 razy! I to tak mocno, ¿e nie by³am w stanie podnosiæ siê z ³ó¿ka. Strasznie os³abi³ mi siê organizm. Na szczê¶cie potem wróci³ do formy.


Te¿ bym wola³a.
Ja my¶lê ¿e to mog³o nie mieæ ¿adnego zwi±zku z t± szczepionk± Po prostu z³apa³a¶ wirus na który ona nie dzia³a, przecie¿ ona nie jest na wszystko, ale na niektóre szczepy. Potem siê ludzie naczytaj± takich sensacji w necie i wychodzi ¿e wszystko przez te straszne szczepienia. Ju¿ nie mówi±c o paranoi z nieszczepieniem dzieci która teraz ma miejsce
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Siema piêknotki
Wróci³am ca³a i ¿ywa z Wa-wy, nawet mniej wykoñczona ni¿ wczoraj, co jest dziwne, bo dzi¶ siê gorzej nie wyspa³am
Teraz mogê sobie poczytaæ co¶cie nabazgra³y jak mnie nie by³o


Dopóki nie zaczniesz paradowaæ "ubrana" jak Doda w reklamie i zachowywaæ siê jak ona na co dzieñ, to ¼le nie bêdzie A trzeba jej przyznaæ, ¿e to co Doda ma ³adne to bu¼kê i w³osy
Chyba muszê siê pozbyæ ró¿owych bluzek
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.