jestem w szoku! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 15:24   #91
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

[quote=myszka8425;9753779]
Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
moze przeczytaj uwaznie co pisze a sama tez nie rob z siebie idiotki piszac bzdury. skurcze to nie zawsze objaw tego ze zaraz odbedzie sie porod!!!!!!!!!!! a porod jak ty to nazywasz "normlany " to porod wlasnymi silami , a dziewczyna w 6 miesiacy ciazy napewno nie rodzi "normlanie " tylko "rodzi " przez cesarskie ciecie.

dotarlo? bo widze ze ciezko z tym u ciebie .


a i jeszcze co do tego stwierdzneia ze jak nie masz skurczy to nie rodzisz . a owszem nie trzeba miec skurczy , mozna wywolac porob i wtedy dopiero sie skurcze pojawiaja. wiec twoja teoria (skurcze = porod) cos sie chyba nie spradza.[/quote urodzilam w 7 miesiacu dostalam skurczy i rodzilam bez cesarskiego a chyba ze ty jestes cnotka to nic niewiesz
a ja tak się zapytam co cnota ma do wiedzy ?
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:24   #92
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

rybenka, akurat nie masz racji - porod przedwczesny jak najbardziej moze sie odbyc "normalnie" - faktem jest, ze zwykle rozwiazywany jest cesarka, ale to ze wzgledu na dziecko (przejscie przez kanal rodny moze je zabic)
chociaz bywa tez tak, ze nie zdaza z cesarka i porod musi byc zwyczajnie

myszka - a wyobraz sobie, ze mozna miec skurcze i nie urodzic

ludzie, nawet watek o perwersyjnym mezu nie sikajacym do zlewu byl lepszy od tego chłamu
trzeba miec niezle tatry pod sufitem, zeby sie cieszyc taka zabawa
ushia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:25   #93
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Myszko, musze przyznać, że jesteś niezwykle barwną postacią:

- masz troje dzieci, przynajmniej jedno urodziłąś w domu, bez pomocy lekarza. To pierwsze może?

- Twój facet, z którym nie mieszkasz, jest podejrzewany przez własną matke o molestowanie starszej córy z pierwszego związku

- strasza córa ma 16 lat i już w tym wieku ma dziecko z porażeniem mózgowym. Może z chlopakiem, a moze z tatem - niewiadomo i generalnie "nie zależy Ci";

- Mama twojego TZta snuje intrygi...raz cię lubi, raz Cię nei lubi, raz coś gada o otruciu a raz o kazirodztwie.


Nie uwarzasz, że to za dużo zbiegów okoliczności jak na jedną osobe?
masz racje,zawsze w szkole bylam inna niz inne,lubialam latac na przerwie po szkole a inne siedzialy pod klasa,ostatnia urodzilam w domu,szykowalam sie do szpitala i nie zdazylam,ja jej to juz wybaczylam te intrygi,nie ma z kim kolegowac siedzi caly czas w domu,nigdzie nie wychodzi bo jest chora,
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:25   #94
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Myszko, musze przyznać, że jesteś niezwykle barwną postacią:

- masz troje dzieci, przynajmniej jedno urodziłąś w domu, bez pomocy lekarza. To pierwsze może?

- Twój facet, z którym nie mieszkasz, jest podejrzewany przez własną matke o molestowanie starszej córy z pierwszego związku

- strasza córa ma 16 lat i już w tym wieku ma dziecko z porażeniem mózgowym. Może z chlopakiem, a moze z tatem - niewiadomo i generalnie "nie zależy Ci";

- Mama twojego TZta snuje intrygi...raz cię lubi, raz Cię nei lubi, raz coś gada o otruciu a raz o kazirodztwie.


Nie uwarzasz, że to za dużo zbiegów okoliczności jak na jedną osobe?
Mam nadzieję, że to prowokacja. Bo jeśli nie, to jest to tak głęboka patologia, że im wszystkim powinni poodbierać dzieci.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:27   #95
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Ja niestety obawiam sie, ze to prawda. Poznalam w zyciu ostatnio takie historie w zwiazku ze srodowiskiem patologicznym, w obrebie ktorego pracuje, ze ta historia to przy tym nic. Dziewczyny, nic was nie kosztuje napisanie kilku cieplych slow. Naprawde duzo ryzykujecie, nazywajac te osobe kims, kto sieje prowokacje, bo z tego co widze... ona chyba nawet nie rozumie, co to znaczy. Tylko, ze za pozno na wysylanie jej do szkoly. To dobrze, ze w ogole napisala. Szczerze jej wspolczuje i jesli moge jakos pomoc - czekam.
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:27   #96
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
a chyba ze ty jestes cnotka to nic niewiesz
ty to wogole wszystko przezylas jak widze,ale chyba tylko w glowce , i masz radoche ze tyle osob pisze na twoim watku, ojoj , marna prowokacja.

cnota to akurat najpiekniejsza "rzecz" ktora mozna dac swojemu mezczyznie wiec uwazam ze trzeba trzymac ją jak dlugo sie da , az sie bedzie pewnym ze to ten. i nic ci do tego.

ale ty jak widac z takich im szybciej tym lepiej przeciez kolezanki by mowily na mnie cnotka
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:29   #97
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Ja niestety obawiam sie, ze to prawda. Poznalam w zyciu ostatnio takie historie w zwiazku ze srodowiskiem patologicznym, w obrebie ktorego pracuje, ze ta historia to przy tym nic. Dziewczyny, nic was nie kosztuje napisanie kilku cieplych slow. Naprawde duzo ryzykujecie, nazywajac te osobe kims, kto sieje prowokacje, bo z tego co widze... ona chyba nawet nie rozumie, co to znaczy. Tylko, ze za pozno na wysylanie jej do szkoly. To dobrze, ze w ogole napisala. Szczerze jej wspolczuje i jesli moge jakos pomoc - czekam.

Propnowałyśmy zgłoszenie sprawy na policje. Gdyby autorka zdecydowała sie to zrobić, to ma nasze pełne wsparcie.

Przeczytaj cały watek a zobaczysz, jak sie sprawa rozwijała.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 15:30   #98
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
ty to wogole wszystko przezylas jak widze,ale chyba tylko w glowce , i masz radoche ze tyle osob pisze na twoim watku, ojoj , marna prowokacja.

cnota to akurat najpiekniejsza "rzecz" ktora mozna dac swojemu mezczyznie wiec uwazam ze trzeba trzymac ją jak dlugo sie da , az sie bedzie pewnym ze to ten. i nic ci do tego.

ale ty jak widac z takich im szybciej tym lepiej przeciez kolezanki by mowily na mnie cnotka
masz racje,ale ja nie naleze do tych co byle z kim byle jak,i nic mi do tego ,sorry,
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:30   #99
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Ja niestety obawiam sie, ze to prawda. Poznalam w zyciu ostatnio takie historie w zwiazku ze srodowiskiem patologicznym, w obrebie ktorego pracuje, ze ta historia to przy tym nic. Dziewczyny, nic was nie kosztuje napisanie kilku cieplych slow. Naprawde duzo ryzykujecie, nazywajac te osobe kims, kto sieje prowokacje, bo z tego co widze... ona chyba nawet nie rozumie, co to znaczy. Tylko, ze za pozno na wysylanie jej do szkoly. To dobrze, ze w ogole napisala. Szczerze jej wspolczuje i jesli moge jakos pomoc - czekam.
ale jakie cieple slowa mozna tu pisac??
Trzeba cos robic,zglosic to ,zapytac kogos madrzejszego,isc na policje,do osrodka pomocy społ.poradzic sie.
Przecxiez jest dziecko i sąd na pewno zleci badania genetyczne
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:31   #100
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
masz racje,zawsze w szkole bylam inna niz inne,lubialam latac na przerwie po szkole a inne siedzialy pod klasa,ostatnia urodzilam w domu,szykowalam sie do szpitala i nie zdazylam,ja jej to juz wybaczylam te intrygi,nie ma z kim kolegowac siedzi caly czas w domu,nigdzie nie wychodzi bo jest chora,
co szkola , latanie na przerwach ma do rzeczy , ooo dowiadujemy sie nowej rzeczy matka jest chora

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
rybenka, akurat nie masz racji - porod przedwczesny jak najbardziej moze sie odbyc "normalnie" - faktem jest, ze zwykle rozwiazywany jest cesarka, ale to ze wzgledu na dziecko (przejscie przez kanal rodny moze je zabic)
chociaz bywa tez tak, ze nie zdaza z cesarka i porod musi byc zwyczajnie

myszka - a wyobraz sobie, ze mozna miec skurcze i nie urodzic

ludzie, nawet watek o perwersyjnym mezu nie sikajacym do zlewu byl lepszy od tego chłamu
trzeba miec niezle tatry pod sufitem, zeby sie cieszyc taka zabawa
ushia - wlasnie o to mi chodzilo , nie ze sie fizycznie nie da tylko o to ze tak zwykle sie robi bo dziecko moze nie przezyc.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:32   #101
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

A przy porażeniu mozgowym nie robi sie badan genetycznych zeby wykluczyc powikłania przy nastepnej ciazy?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 15:32   #102
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
masz racje,ale ja nie naleze do tych co byle z kim byle jak,i nic mi do tego ,sorry,
chwile mnie nie bedzie bo jade na kurs,
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:34   #103
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
co szkola , latanie na przerwach ma do rzeczy , ooo dowiadujemy sie nowej rzeczy matka jest chora



ushia - wlasnie o to mi chodzilo , nie ze sie fizycznie nie da tylko o to ze tak zwykle sie robi bo dziecko moze nie przezyc.
latanie w sensie ,zwiedzania sklepiku i innych kolezanek,nie osadzaj zanim nie poznasz
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:34   #104
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A przy porażeniu mozgowym nie robi sie badan genetycznych zeby wykluczyc powikłania przy nastepnej ciazy?
Robi się, ale rozumiem, że ta biedna 16-letnia dziewczyna, któa być może jest molestowana raczej nie planuje kolejnej ciązy. Wystarczy jej to dziecko z porażeniem. EEeh.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:35   #105
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Propnowałyśmy zgłoszenie sprawy na policje. Gdyby autorka zdecydowała sie to zrobić, to ma nasze pełne wsparcie.

Przeczytaj cały watek a zobaczysz, jak sie sprawa rozwijała.
mojego nie ma, a i tak tego nie zrobi bo sobie to zmyslila.

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
masz racje,ale ja nie naleze do tych co byle z kim byle jak,i nic mi do tego ,sorry,
to nie rozumeim czemu nazywasz mnie cnotka ktora nic nie wie? (swoja droga co wiedza ma do cnoty ?) skoro sie ze mna zgadzazs . dziewczyno musisz sie na cos zdecydowac .
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:37   #106
vokuro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Dziewczyny dajcie spokoj, jesli to byloby prawda blagala by Was tu o pomoc a nie kłóciła sie z Wami...
vokuro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:37   #107
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Autorka pisała, ile ma lat? Bo wydaje mi się, że bardzo niedojrzale pisze. Tzn. zalatuje mi jakąś smarkulą. Te nawiązania do "latania na przerwie do sklepiku", "matka nie ma się z kim kolegować", ciągle nowe fascynujące fakty, szybka zmiana stanowiska po wzmiance o policji. Ale mogę się mylić.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:38   #108
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Autorka pisała, ile ma lat? Bo wydaje mi się, że bardzo niedojrzale pisze. Tzn. zalatuje mi jakąś smarkulą. Te nawiązania do "latania na przerwie do sklepiku", "matka nie ma się z kim kolegować", ciągle nowe fascynujące fakty, szybka zmiana stanowiska po wzmiance o policji. Ale mogę się mylić.
pisała, że ma 24 lata
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:39   #109
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
latanie w sensie ,zwiedzania sklepiku i innych kolezanek,nie osadzaj zanim nie poznasz
nie pytałam o jakie latanie chodzi. tylko co to twoje ze "latalas po szkole i zwiedzalas sklepik " ma do calej sprawy ?

to ty zaczelas osadzac mnie, znowu sobie przeczysz. nie mam zamiaru cie poznawac
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 15:40   #110
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Autorka pisała, ile ma lat? Bo wydaje mi się, że bardzo niedojrzale pisze. Tzn. zalatuje mi jakąś smarkulą. Te nawiązania do "latania na przerwie do sklepiku", "matka nie ma się z kim kolegować", ciągle nowe fascynujące fakty, szybka zmiana stanowiska po wzmiance o policji. Ale mogę się mylić.
no ja juz wybadalammloda kobieta nie nastolatka

Ale powoli nie nadazam za ciagiem skojarzen
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:43   #111
vokuro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

heloł..? przestancie nie ma sensu sie denerwowac przeciez... ^^ nie ktorzy sa tak niedowartosciowani ze musza poglebiac swoj smutek wymyslanymi historyjkami. jesli to co piszesz autorko watku jest prawda to wybacz mi ale nie widze w tym wiarygodnosci byc moze sie mylimy ale sama sie prosisz.... dziewczyny tejk it izzziii....
vokuro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:47   #112
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez vokuro Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie spokoj, jesli to byloby prawda blagala by Was tu o pomoc a nie kłóciła sie z Wami...
Hmm, w sumie racja. Z drugiej strony może oczekiwała rad po swojej myśli lub na swoim poziomie myślenia i stąd agresja (pewien rodzaj ludzi, jeśli nie ma argumentów lub nie wie co się do niego mówi, reaguje w ten sposób). Fajny avatar.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:50   #113
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Przeczytalam caly watek. Nie dziwia mnie jednak jej wypowiedzi, bo widze, ze ma prosty sposob myslenia. Zatem nie widzi nietaktow, granic, glebszych tresci waszych wypowiedzi. I broni sie atakujac.
Takie osoby czesto potrzebuja tylko dodania odwagi albo okazania uwagi poprzez sluchanie i dopytywanie sie.
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:53   #114
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek. Nie dziwia mnie jednak jej wypowiedzi, bo widze, ze ma prosty sposob myslenia. Zatem nie widzi nietaktow, granic, glebszych tresci waszych wypowiedzi. I broni sie atakujac.
Takie osoby czesto potrzebuja tylko dodania odwagi albo okazania uwagi poprzez sluchanie i dopytywanie sie.
Wizabelko, zatem spróbuj, bo widzę, że wiesz co piszesz. Ja nie wiem co napisać, jak dodać odwagi - mam do tego typu tematów zbyt emocjonalny stosunek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:07   #115
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Teraz bedę wredna...
Może to i prowokacja, a może nie. Kochan autorko, każdy obywatel wiedząc o popełnieniu przestępstwa ma obowiązek powiadomic organy ścigania, tj. policje i prokuraturę. Kazirodztwo jest przestępstwem, zagrozonym kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do 5 lat.

I skoro piszesz tutaj cos takiego, chcesz pomocy, to może znajdziemy sprytnego informatyka, namierzymy Twój adres IP, dowiemy sie skąd piszesz i pogadasz sobie z policją?

Wiem, że to wstrętne. Ale nie moge czytac takich rzeczy, bo od razu brakuje mi powietrza. Nie rozumiem jak możesz siedzieć bezczynnie i pisac sobie na forum, skoro byc może obok Ciebie dzieje sie cos takiego. W tym wypadku lepiej żeby to była tylko prowokacja.

Jeżeli kogos uraziłam, to przepraszam, ale nie moge czegos takiego spokojnie czytac.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:16   #116
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek. Nie dziwia mnie jednak jej wypowiedzi, bo widze, ze ma prosty sposob myslenia. Zatem nie widzi nietaktow, granic, glebszych tresci waszych wypowiedzi. I broni sie atakujac.
Takie osoby czesto potrzebuja tylko dodania odwagi albo okazania uwagi poprzez sluchanie i dopytywanie sie.
Nie wiem czy mozna od nas wymagac zebysmy ja tolerowaly? Ona mnie strasznie irytuje, rozumiem ze mozna sobie samemu wchodzic w patologie, puszczac sie, zwiazywac z druga patologia - twoje zycie - twoja sprawa. Ale jesli sie nie reaguje na krzywde dziecka? Nie jestem pewna czy to co pisze jest prawda ale sadzac po jej rynsztokowym stylu, bardzo prawdopodobne. Moim zdaniem przestraszyla sie, ze ktos zrobi jej kochasiowi krzywde dlatego tak sie probuje z tego wyplatac. Zobaczymy czy chociaz sprobuje cos z tym zrobic. My tu chyba niewiele zdzialamy.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:16   #117
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Policja tu powinna wkroczyć do akcji, ale chyba do znudzonej w domu autorki wątku, a nie jej rodziny! Jak można takie rzeczy wypisywać na forum, jakieś oskarżenia, podejrzenia o kazirodztwo i oszczerstwa. Co to ma w ogóle robić na forum?

Ja wiem, że w małych miejscowościach dzieją się czasem różne straszne rzeczy, ale może trzeba zacząć zmiany od siebie? I nad sobą się zastanowić - jaką ja postawę reprezentuje? Bo ty myszko8425 jak na razie małomiasteczkową, czyli plotkarstwo, robienie sensacji, wywlekanie jakichś rodzinnych spraw publicznie i zero rozsądku, działania i jakiejkolwiek wrażliwości. Najważniejszy jest oczywiście mój własny tyłek.


Nie rozumiem kto jest w końcu ojcem tego dziecka....
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2008-11-17 o 16:35
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:20   #118
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Thumbs down Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

margitta, dokładnie. Historia jest tak zapętlona, że cięzko cokolwiek zrozumieć. Może to kolejny odcinek sagi rodu Forrseterów-poród w domu! kazirodztwo! wredna teściowa!
Pominęłam coś?
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:29   #119
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Policja tu powinna wkroczyć do akcji, ale chyba do znudzonej w domu autorki wątku, a nie jej rodziny! Jak można takie rzeczy wypisywać na forum, jakieś oskarżenia, podejrzenia o kazirodztwo i oszczerstwa. Co to ma w ogóle robić na forum?

Ja wiem, że w małych miejscowościach dzieją się czasem różne straszne rzeczy, ale może trzeba zacząć zmiany od siebie? I nad sobą się zastanowi - jaką ja postawę reprezentuje? Bo ty myszko8425 jak na razie małomiasteczkową, czyli plotkarstwo, robienie sensacji, wywlekanie jakiś rodzinnych spraw publicznie i zero rozsądku, działania i jakiejkolwiek wrażliwości. Najważniejszy jest oczywiście mój własny tyłek.


Nie rozumiem kto jest w końcu ojcem tego dziecka....
wg babki ojcem rzekomo jest ojciec tej dziewczyny,czyli facet autorki
A oficjalnie ojcem jest nieletni chlopak
No irzekomo w tej miejscowosci sie o tym mowi
A co na to opieka spoleczna?nikt nie chodzil ,nie pytal ,nie interesowal sie?
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:53   #120
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
a pomysl sobie ze tak jak nie masz skurczy nie rodzisz,proste,ja sama urodzilam w domu i bez lekarza wiec mi nie kituj
Które dziecko? I czy faktycznie masz dzieci w ogóle? Bo przy 3 to ja bym raczej nie miała czasu na pieprzenie głupot na forum

[quote=myszka8425;9753779]
Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
moze przeczytaj uwaznie co pisze a sama tez nie rob z siebie idiotki piszac bzdury. skurcze to nie zawsze objaw tego ze zaraz odbedzie sie porod!!!!!!!!!!! a porod jak ty to nazywasz "normlany " to porod wlasnymi silami , a dziewczyna w 6 miesiacy ciazy napewno nie rodzi "normlanie " tylko "rodzi " przez cesarskie ciecie.

dotarlo? bo widze ze ciezko z tym u ciebie .


a i jeszcze co do tego stwierdzneia ze jak nie masz skurczy to nie rodzisz . a owszem nie trzeba miec skurczy , mozna wywolac porob i wtedy dopiero sie skurcze pojawiaja. wiec twoja teoria (skurcze = porod) cos sie chyba nie spradza.[/quote urodzilam w 7 miesiacu dostalam skurczy i rodzilam bez cesarskiego a chyba ze ty jestes cnotka to nic niewiesz
cnotka czy nie, akurat wiedza nie jest od tego zależna. Dotarło?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
masz racje,zawsze w szkole bylam inna niz inne,lubialam latac na przerwie po szkole a inne siedzialy pod klasa,ostatnia urodzilam w domu,szykowalam sie do szpitala i nie zdazylam,ja jej to juz wybaczylam te intrygi,nie ma z kim kolegowac siedzi caly czas w domu,nigdzie nie wychodzi bo jest chora,
A przepraszam, bieganie po szkole ma się do całości wątku niby jak? A ta inność na czym polegała? Na fantazjowaniu szeroko zakrojonym?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
masz racje,ale ja nie naleze do tych co byle z kim byle jak,i nic mi do tego ,sorry,
Rozśmieszyła mnie ta wypowiedź. Znów ma się nijak do wątku.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A przy porażeniu mozgowym nie robi sie badan genetycznych zeby wykluczyc powikłania przy nastepnej ciazy?
Akurat MPDż nie jest genetyczne. Ciąża może być idealna, a przy porodzie nastąpić niedotlenienie i gotowe.

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
chwile mnie nie bedzie bo jade na kurs,
Masz czas na kurs przy 3 dzieci? Bo partner nie pomaga raczej? No naprawdę, podziwiam. Czas na forum, kursy. Ale ty zorganizowana jesteś.

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek. Nie dziwia mnie jednak jej wypowiedzi, bo widze, ze ma prosty sposob myslenia. Zatem nie widzi nietaktow, granic, glebszych tresci waszych wypowiedzi. I broni sie atakujac.
Takie osoby czesto potrzebuja tylko dodania odwagi albo okazania uwagi poprzez sluchanie i dopytywanie sie.
Ona nie broni się, tylko pogubiła we własnych fantazjach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.