Pink melon - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 15:17   #121
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pink melon

Ta sama
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 16:32   #122
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Pink melon

Zamówiłam na pink melon kosmetyk. Minęło już 3 tygodnie i zero jakiegokolwiek kontaktu pomimo 3 maili z mojej strony. Dobrze, że nie zapłaciłam i wybrałam opcję zapłaty za zaliczeniem. Oczywiście żadna przesyłka do mnie nie dotarła.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 07:56   #123
Mianowl
Przyczajenie
 
Avatar Mianowl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

UWAGA.
Nie zważając na te idiotyczne wypowiedzi zarówno tu jak i na pinkoholiczka.pl zamówiłam pulę kosmetyków, porozmawiałam z właścicielką sklepu na temat przyczyn komentarzy jakie tu wszystkie wypisujecie i teraz wiem, że nie wolno wierzyć w bzdury jakie się tu czyta. Tak więc powiadamiam potencjalne klientki, które tak jak ja tu zajrzą, że spokojnie można kupować w tym sklepie. Moja przesyłka doszła bezproblemowo, sprawnie, szybko i zapewniam, że sklep wrócił na swój tor i całkowicie go polecam.
Mianowl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:00   #124
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez Mianowl Pokaż wiadomość
UWAGA.
Nie zważając na te idiotyczne wypowiedzi zarówno tu jak i na pinkoholiczka.pl zamówiłam pulę kosmetyków, porozmawiałam z właścicielką sklepu na temat przyczyn komentarzy jakie tu wszystkie wypisujecie i teraz wiem, że nie wolno wierzyć w bzdury jakie się tu czyta. Tak więc powiadamiam potencjalne klientki, które tak jak ja tu zajrzą, że spokojnie można kupować w tym sklepie. Moja przesyłka doszła bezproblemowo, sprawnie, szybko i zapewniam, że sklep wrócił na swój tor i całkowicie go polecam.
Doprawdy ? Weź przestań, albo jesteś nią, albo kimś "zaprzyjaźnionym".
Sama w ubiegłym roku wystosowała(ś) "odezwę" do klientów:

http://img.bazarek.pl/189844/13430/s...wiadczenie.jpg

więc to chyba nie klienci wypisują bzdury i jest coś na rzeczy ? Może i wrócił na swój tor, pytanie na jak długo. Jest jeszcze coś takiego jak zrujnowana reputacja i nadszarpnięte zaufanie. To pierwsze, to cecha tej całej pani pauli, a to drugie - jej klientów.
Proponuję omijać szerokim łukiem wszystkie kolejne wcielenia tego pożal się boże, sklepu. Przeczytałam cały ten wątek i jestem wstrząśnięta bezczelnością, a przede wszystkim - bezkarnością tej kobiety.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2013-08-08 o 09:04
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:54   #125
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Pink melon

To prawda, dziewczyna jest bezkarna i to w świetle prawa. Ja ponownie proszę i przypominam: dziewczyny oszukiwane i zwodzone, NIE usuwajcie korespondencji z Pink Melon, jest ona dowodem na nieuczciwe działanie sklepu! Gdyby pomyslowa Pani Paula chciała nas oskarżać o szkalowanie, korespondencja JEST dowodem w sadzie!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 19:21   #126
myszunia2412
Przyczajenie
 
Avatar myszunia2412
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świdwin
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Witam,poszukuję poszkodowanych dziewczyn, które mają dowody na to,że zamówiły towar, zapłaciły i nie otrzymały go do dzisiaj. Zostałam oszukana, jednak nie popuszczę tej k...wie jednej, dziewczyny, razem mamy większe szanse na ukaranie tej oszustki raz na zawsze. Piszcie proszę na meil stasia.naniewicz@poczta.o net.pl lub wagros5@wp.pl. Nie popuszczę jej. Mam dowody na to,że mnie oszukała, tak samo jak Wy. Zbiorowo mamy większe szanse, aby osiągnąć cokolwiek.

Edytowane przez myszunia2412
Czas edycji: 2013-10-15 o 20:01
myszunia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:16   #127
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pink melon

Do mnie zamówienie trafiło normalnie...
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 15:50   #128
GitFalbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Pink melon

Ja sie w zeszlym roku nie doczekalam. Absolutnie nie polecam i zaluje, ze sie dalam zwiesc temu oswiadczeniu.
GitFalbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 16:50   #129
Veronicah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Pink melon

Witam poszkodowane przez pinkmelon .pl ^^ Nieudane zakupy w ich sklepie nie zniechęciły mnie jednak do azjatyckich kosmetyków, ale jestem uprzedzona do polskich sklepów. Ostatnio pojawił się nowy, ricecandy .pl i mam pytanie, czy któraś z Was coś już u nich zamawiała? Mają dziś darmową wysyłkę i okrutnie mnie kusi, ale po doświadczeniach z PM mam pewne obawy...
Veronicah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:49   #130
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Pink melon

Cześć dziewczyny, nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów ze sklepami internetowymi więc bez większego zastanowienia zamówiłam też krem bb w sklepie pinkmelon, ze względu na korzystne ceny i darmową dostawę przez paczkomat. A teraz trafiłam na ten wątek i mocno się przestraszyłam... Zamówienie złożyłam 3 lutego i od razu zrobiłam przelew. Dzisiaj (06.02) brak jakiegokolwiek kontaktu czy choćby potwierdzenia, że wpłata dotarła. Całe szczęście, że zamówiłam tylko jeden, tani kremik bo miałam ochotę na dużo większe zakupy.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 20:29   #131
Sylwucha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Cześć dziewczyny.
Chcę Was przestrzec przed zakupami u tej osoby na all.
Pani o loginie: " mytotoro ", to ta sama osoba, która prowadzi sklep pink-melon.
Wcześniej "grasowała" pod loginem: " pink-cupcake ". Z tego co widzę naciągnęła już sporą liczbę osób i raczej pod tym nickiem już się nie pojawi.
Mi udało się wyegzekwować wysylkę towaru po 2 miesiącach, ale szczerze Wam odradzam zakupy.
Nie mogę pojąć czemu ta osoba od tylu lat bezkarnie funkcjonuje i naciąga kolejne osoby...
Sylwucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 07:34   #132
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Pink melon

Ja dostałam maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Sklep zastrzega sobie 14 dni roboczych na dostarczenie zamówienia więc narazie spokojnie czekam. Zobaczymy...
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:07   #133
Sensei123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Witajcie
Ja niestety również się nacięłam na ten sklep. Żałuje że nie sprawdziłam opinii o nim przed kupnem kosmetyków ale cóż... W każdym razie okres realizacji mojego zamówienia minął, oczywiście nie dostałam żadnej wiadomości o opóźnieniu. Wtedy sprawdziłam informacje o tym sklepie i znalazłam wątek o nim tutaj. Napisałam do Pink Melon wiadomość z pytaniem o przedmioty ale oczywiście zero odzewu. Tak więc moją kolejną wiadomością było ostrzeżenie o powiadomieniu policji o tym wszystkim i wtedy (wczoraj) dostałam wiadomość wygenerowaną jakby przez stronę internetową że zamówienie zostało anulowane a kwota ma być zwrócona na moje konto z odsetkami. Stwierdziłam, że poczekam jeszcze dziś do 18.00 bo wtedy mój bank też księguje wpłaty. Jeśli wtedy nic się nie pojawi wysyłam do właścicielki strony mejl, że jeśli do poniedziałki wieczorem nie będzie pieniędzy na moim koncie lub nie wyśle mi potwierdzenia bankowego o przelewie, zgłaszam sprawę na policję. Nigdy nic jeszcze na policji nie zgłaszałam, ale chyba kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dziewczyny, nie dajcie się. Nawet 30 zł to dużo gdy 100 osób sobie odpuści. Po co mamy dać zarabiać takim osobom jak ta która prowadzi Pink Melon. Nie cieszy mnie wizyta na policji, ale trzeba się brać za tak postępujące osoby. Gdyby mi napisała, że nie ma możliwości jednak sprowadzić tych kosmetyków to dla mnie nie ma problemu, zdarza się. Ale jeśli ktoś totalnie mnie olewa i wysyła tylko bezosobowe mejle, to ja tak traktowana być nie chce.
Sensei123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:37   #134
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Pink melon

Kremik dotarł do mnie zgodny z zamówieniem z gratisową próbką innego kosmetyku. Nie wiem czy miałam wyjątkowe szczęście czy sklep działa już normalnie, w każdym razie kontakt z klientem rzeczywiście mają kiepski.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 08:50   #135
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: Pink melon

U mnie syt jak u większości.. złożone zamówienie (po raz pierwszy nie sprawdziłam opinii o sklepie, głupia ja a oferta tam jest wyjątkowo kusząca), brak kontaktu, brak przesyłki, brak odpowiedzi na maile z zapytaniem co takiego się stało.
Finalnie poskutkowało złożenie sprawy na policji. Godzinę po tym jak wysłałam maila o swojej wizycie na komisariacie, pieniądze wróciły na konto z odsetkami. Każdej oszukanej polecam zrobić dokładnie to samo.

Właścicielka sklepu ewidentnie żeruje na fakcie, że większość z nas odpuści i machnie na stracone pieniądze ręką. Nie dajmy się robić w balona!
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:55   #136
Angie184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Drogie dziewczyny jeszcze raz apeluje nie zamawiajcie kosmetyków w sklepie Pani Pauliny,, Pink Melon '' . Czekałam na przesyłkę od 5 maja i jej nie ujrzałam . Najpierw Pani mówiła ze zmienili adres korespondencyjny i email i nie dostali zamówienia potem ,że sprawdzi czy została nadana przesyłka czy nie.W końcu po dosadnym email nagle anulowała zamówienie z zapewnieniem zwrotu pieniędzy . Zobaczymy czy się doczekam na kase ?? Jeżeli nie to zgłaszam to do odpowiednich służb . NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!! Zgłaszajcie to na policje , do rzecznika praw konsumenta . Nie dajmy jej możliwości oszukiwania następnych osób .
Angie184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 22:26   #137
01beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

Dziewczyny, ja niestety również dałam się oszukać. Nie rozumiem tylko jak taka osoba może bezkarnie przywłaszczać sobie nasze pieniądze,
Schemat działania tej Pani jest bardzo podobny, Na początku przy składaniu realizacji jest wszystko O.K....mija 14 dni roboczych czyli upływa czas na realizację zamówienia i zaczyna się masa wymówek...z dotarciem towaru z zagranicy...następnym etapem jest zazwyczaj problem z pocztą , paczkomatami itd. Czyli klasyczne zwodzenie....... Później zalega cisza, brak kontaktu z Panią Pauliną.
Ponaglenie dotyczące zwrotu pieniędzy są ignorowane.......
To są nasze pieniądze i działania tej Pani są karygodne.
W poniedziałek zostanie nadane pismo wraz z historią korespondencji, wpłatą pieniążków ( zastanawiam się czy nie dołączyć kilku waszych wydrukowanych historii z ta Panią.....dla rozjaśnienia sytuacji ) do Rzecznika Konsumentów czyli do UOKi K-u.
01beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 08:24   #138
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pink melon

Ta 'pani' czuje się bezkarna i dalej robi co chce, bo wszyscy tylko marudzicie, a nikt nic nie robi. Albo odpuszczacie jak już wam wyśle towar po miesiącach zwodzenia.
Nie umiem ocenić kto jest bardziej żałosny w tym wszystkim. Bez urazy.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:02   #139
01beata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

Ja dotrzymuje danego słowa....pismo już jest gotowe, Pozostaje mi zeskanować kilka opinii z forum dla potwierdzenia działania tego procederu. Opisałam pokrótce schemat działania tej Pani ( jest bardzo podobny w prawie każdym przypadku). Drogą mailową do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Żyrardowie prześlę pismo wraz z załącznikami ( będzie szybciej), Adres mailowy dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych
P.S
Dziewczyny poczytałam jeszcze na temat nowego sklepu militarnego założonego przez Panią Paulinę M- opinie są prawie identyczne.
Nie dajmy się wykorzystywać, walczmy o swoje ...ja straciłam 115 zł i tej Pani nie daruję,

Pozdrawiam,
01beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 21:59   #140
Netcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez 01beata Pokaż wiadomość
Ja dotrzymuje danego słowa....pismo już jest gotowe, Pozostaje mi zeskanować kilka opinii z forum dla potwierdzenia działania tego procederu. Opisałam pokrótce schemat działania tej Pani ( jest bardzo podobny w prawie każdym przypadku). Drogą mailową do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Żyrardowie prześlę pismo wraz z załącznikami ( będzie szybciej), Adres mailowy dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych
P.S
Dziewczyny poczytałam jeszcze na temat nowego sklepu militarnego założonego przez Panią Paulinę M- opinie są prawie identyczne.
Nie dajmy się wykorzystywać, walczmy o swoje ...ja straciłam 115 zł i tej Pani nie daruję,

Pozdrawiam,
hej, ja zamierzam nieależnie od skorzystania z zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i drogi cywilnej powiadomić dodatkowo urząd skarbowy właściwy ze wzgledu na miejsce zamieszkania tej Pani. Podejrzewam, że skoro tak chętnie oszukuje klientów nie ma oporu przed oszustwami podatkowymi. W każdym razie, niech przyjrzą się Jej "działalności".

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Netcik Pokaż wiadomość
hej, ja zamierzam nieależnie od skorzystania z zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i drogi cywilnej powiadomić dodatkowo urząd skarbowy właściwy ze wzgledu na miejsce zamieszkania tej Pani. Podejrzewam, że skoro tak chętnie oszukuje klientów nie ma oporu przed oszustwami podatkowymi. W każdym razie, niech przyjrzą się Jej "działalności".
acha, jeżeli macie ochotę dołączyć do pozwu zbiorowego czy też zawiadomienia o popłanieniu przestępstwa to piszcie na netcik@wp.pl
Netcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:50   #141
autophylia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Witam wszystkich serdecznie.
Jest to mój pierwszy wpis na tym forum - do którego zostałam zmuszona podobnie jak i Wy przez sklep Pinkmelon.
14 roboczych dni temu, 24.06.14 zamówiłam kosmetyki na kwotę 1540 zł.
Po przeczytaniu opinii żądam jedynie zwrotu pieniędzy - jeśli natomiast Państwo odpowiedzialni za realizowanie zamówień nie będą mieli ochoty prowadzić korespondencji zgłoszę sprawę na policję po weekendzie, w poniedziałek lub wtorek.
Pozdrawiam oszukane dziewczyny i nie pozwalajcie na takie zachowania wobec Was. Moim zdaniem trzeba wyciągnąć konsekwencje, założyciele tego sklepu nie mogą zostać bezkarni.

Edytowane przez autophylia
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:36
autophylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:27   #142
wrola1
Przyczajenie
 
Avatar wrola1
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kielce/Piotrków
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

hej. ja kolejna, setna...? przyłączam się do wątku, bo razem z siostrą czostałyśmy w zrobione w melona.. i to, że niektóre z Was są zaskoczone, bo kosmetyki dostały o niczym nie świadczy. My zrobiłyśmy zamówienie zbiorowe po tym, jak moja sis zamówiła u niej krem bb i choć późno, otrzymała go. więc przygotowane na czekanie zamówiłyśmy więcej rzeczy, a resztę już znacie. laska była na tyle bezczelna, że próbowała zrobić z nas idiotki, że niby ona do nas pisze, wysyła maile, a my nie odpowiadamy, i co ona ma zrobić, bo nie wie... oczywiście, że ma oddać kasę się nie domyśliła. wymówki z chorobą, itp, itd. cyrk na kółkach. jesteśmy w trakcie odzyskiwania pieniędzy, czy ktoś wie, czy można dostać odsetki od wyłudzonej kwoty/zadośćuczynienie/odszkodowanie? w ogóle się nie orientuję w tych sprawach pozdrawiam
wrola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:11   #143
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Pink melon

Dziewczyny, nie zamawiajcie nigdy towaru w sklepach które opierają sie o ściąganie towaru a nie maja go na magazynie. To od początku jest przygotowane na przekręt. Zero ryzyka dla sprzedawcy i angażowania środków. Kupujcie kosmetyki przez ebay płacąc paypalem, taniej i paypal daje Wam gwarancje. Zawsze możecie tez dołączyć do zakupów grupowych na wizażu które organizujemy.

Niestety prawo w tym kraju nie istnieje i tego typu procedery kwitną...
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:51   #144
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Pink melon

Widzę, że lata mijają a pink melon nadal istnieje...i chyba ma się dobrze. Zrobiłam zakupy w grudniu i to by było na tyle. Nie mam przesyłki, nie mam pieniędzy, nikt nie odpisuje na moje maile. Już nie chcę tej przesyłki. Kontaktowałam się dziś z UOKiK. W poniedziałek jadę na policję jeśli nie dostanę zwrotu pieniędzy.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:47   #145
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie zamawiajcie nigdy towaru w sklepach które opierają sie o ściąganie towaru a nie maja go na magazynie. To od początku jest przygotowane na przekręt. Zero ryzyka dla sprzedawcy i angażowania środków. Kupujcie kosmetyki przez ebay płacąc paypalem, taniej i paypal daje Wam gwarancje. Zawsze możecie tez dołączyć do zakupów grupowych na wizażu które organizujemy.

Niestety prawo w tym kraju nie istnieje i tego typu procedery kwitną...
Wlaśnie, róbcie same zakupu. A co do funkcjonowania tej farsy tyle lat to juź sie wierzyć nie chce
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:00   #146
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Pink melon

Jutro zajmę się wyjaśnianiem braku mojej przesyłki i brakiem kontaktu. Moja korespondencja odbywa się tylko w jedną stronę ale nie usunęłam ani jednego maila. Mam wszystko wydrukowane, przygotowane...zobaczymy. ..Ale nie zgadzam się na to, żeby ktoś przetrzymywał moje pieniądze bez żadnego wyjaśnienia. Zresztą pkt.7 regulaminu sklepu mówi o tym, kiedy można ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Czy ktoś tam jeszcze coś kupował w ostatnim czasie ?
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 00:17   #147
vick23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Niestety ja. Zamawiałam po raz pierwszy kosmetyki w sierpniu zeszłego roku i wszystko było w porządku. Opinii o sklepie oczywiscie nie przeczytałam... Kwota dość duża, bo 200 złotych. Zero kontaktu ze sklepem, nie mam zamiaru tego odpuścić. Prosze daj znać, czy cos udalo ci sie wywalczyć.
vick23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:29   #148
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Pink melon

Skontaktowałam się z RPK w Gdańsku. Wysyłam Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty, powidomiłam ZUS, US i Rzecznika Praw Konsumenta w Żyrardowie. Zgłosiłam sprawę na policję - muszę tylko dostarczyć korespondencję ( jednostronną oczywiście ) i potwierdzenie wykonania przelewu. Zainteresowałam też stosowne władze drugim sklepem internetowym właścicielki Pink Melon. I czekam na zwrot pieniędzy - odsetki im rosną. Trudno - najwyżej skończymy w sądzie.
Poza tym zmienili mi w systemie zamówienie na "nieopłacone" a nie mam zwrotu przelewu. Nie daruję złodziejom.

Edytowane przez kociak902
Czas edycji: 2015-02-23 o 19:33
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:55   #149
KinuuTheDerp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

Składałam 2 zamówienia - pierwsze za kwotę około 50zł, doszło bez zarzutów. Z tym drugim już gorzej. Zamówienie z czerwca, kwota 135zł. Ciągle "w realizacji" ;p

Edytowane przez KinuuTheDerp
Czas edycji: 2015-02-27 o 09:10
KinuuTheDerp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:31   #150
Kohl
Przyczajenie
 
Avatar Kohl
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Hej , ja się własnie teraz też nadziałam na Pink Melon. Od miesiąca prawie mam nadal ztatus zamówienia "w realizacji" i również nie dostaję odpowiedzi na maila. Zamówiłam tam kosmetyki na kwote powyzej 200zł. Twój ostatni post jest z lutego, zastanawiam się czy udało ci się wywalczyć do tej pory swoją kasę?
Kohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 13:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.