Województwo Pomorskie - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 14:22   #4891
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Haha A tu spadł śnieg i nadal jest cieplej, niż w Polsce

aniser jak najbardziej czuj się powitana Przyjechałam tu na miesiąc razem z Mężusiem
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:09   #4892
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Województwo Pomorskie

marthusia spytalam bo do tej pory psychologia miala taki blok wykladow w srody popoludniu wlasnie na naszym wydziale,ale teraz nas remontuja,wiec pewnie dlatego macie te zajecia w sopocie
A z praca to cos w tym jest,ze czasem dobre kombinowanie jest wiecej warte niz jakies dyplomy... Narazie jednak mam zamiar jeszcze troche postudiowac i oddalic od siebie wizje poszukiwania stalej pracy

neissi - caly miesiac w Norwegii,zazdroszcze...ni gdy nie bylam,a zdjecia z wakacji czesci mojej rodzinki w tym kraju niedawno ogladalam i ...robily wrazenie


Eh, pomarudze Wam troszke- niedlugo zbieram sie na urodzinowa impreze do dobrej kolezanki z roku i kumpla i wszystko byloby ok,gdyby nie fakt,ze czeka mnie podroz az za Politechnike,bo organizuja impreze w Orbitalu...co tam dojazd,ale powrot...jak pomysle,ze w srodku nocy bede stac na zimnie i czekac na skmke to normalnie slabo mi sie robi...a rozgrzac sie alkoholem raczej nie zdaze,bo TZ ma jutro z samego rana prace...
prosze, wiec trzymac kciuki,zebym nie przymarzla do peronu
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:39   #4893
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej witam wieczorową porą? Dziś sama w domku więc okupuję komputermuszę nadrobić zaległości. Właśnie wróciłam z Galerii Bałtyckiej, udałam się tam w poszukiwaniu płaszcza, miał być zwykły prosty i nie Zadrogi. Wybór hmm no cóż niby dyzy ale jak przyjrzeć się bliżej to mały.Kupiłam, nareszcie Jak znajdę gdzieś zdjęcie to wkleję, płaszczyk jest troszkę oklepany ale ważny że mi się podoba.
Ojej ile nowych osób na naszym wąteczku ho ho ho, super, dziewczyny a może się spotkamy? jeszcze w tym roku? Ostatnio nie wypaliło to może tym razem się uda?
Neissi ale Ci zazdroszczę, też bym chciała gdzieś wyjechać, na dłużej i zapomnieć o wszystkim czym się zamartwiam, troszkę się rozluźnić.
Gdzie się podziała : Agata, Gosia no i Asiaaaa???? Dziewczyny odzywać się , proszę??
Pisałam do Asiu ale nie odpisała tzn nie odebrała wiadomości, nie wiem może zmieniła numer, spróbuję na maila.
ok lecę na jakąś kolacyjkę, papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:18   #4894
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

przywołana do odpowiedzi zgłaszam
zdaje sie, że nie witałam jeszcze aniser...więc czynię to teraz

dziewczynki u mnie po staremu, cały tydzień praca a w weekendy wypoczywam więc nudy nudy i jeszcze raz nidy
a Asia to faktycznie zaginęła w akcji...chyba ostatni raz we wrześniu się odzywała, miała do polski na prę dni przyjechać i już się nie odezwała...Asiu jak nas czytasz to daj znaka!!!
trzeba sprawdzić kiedy sie na wizazu ostatni raz logowała..może coś się stało?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 18:38   #4895
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Noo nareszcie Agatko, wiedziałam, że się pojawisz Asia nadal nie odpowiada, mam nadzieję że wszystko jest OK
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:28   #4896
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej a co tu taka cisza? gdzie wszystkie wywiało??
Lepiej się pochwalcie gdzie spędzacie Andrzejki
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:18   #4897
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

Na Andrzejki pewnie wszędzie będzie wielki tłok więc wybieramy sie z mężem do sąsiadów na jedzonko i toasty andrzejkowe

Wczoraj buszowałam trochę po galerii bałtyckiej i zrobiłam sobie prezent imieninkowy - spóźniony - na Katarzyny rzecz jasna - spodnie i bluzeczkę w zarze rozgladałam sie tez juz za prezentami na gwiazdke. Może macie pomysł na cos dla rosłego 22latka (mojego brata)?? Plis podzielcie się pomysłami - moze kiedyś zrobiłyscie jakis oryginalny ??


Dzisiaj byłam z moimi podopiecznymi (pracuję jako terapeutka z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie) w Szymbarku i byłam w domku stojącym "do góry nogami" mój błędnik zwariował, chwiałam się jakbym była conajmniej równo wstawiona naprawde mózg fiksuje - bardzo ciekawe doświadczenie polecam.

pozdrawiam
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 21:28   #4898
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

O ja,to jutro Andrzejki kurcze.Zapominam już o takich okazjach.Jutro wybieram się na 'imprezę studencką' do mieszkania koleżanek.Średnio mam ochotę na imprezowanie.W ogóle moje życie studenckie w niczym nie przypomina tego stereotypowego.Wyjdę gdzieś dwa razy w tygodniu ewentualnie.Ogólnie czuję,że wegetuję,nic się nie dzieje,tzn nie mam siły się za nic zabrać
Nnnnnno nic,muszę się zmobilizować i iść w okńcu przed 12 spać.O tak zamierzam!
Pozdro
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:01   #4899
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ja tam siedze w domu w Andrzejki...jakoś nie mam parcia, żeby koniecznie gdzieś wyłazić, już się nachodziłam swoje bo tygodniu pracy to ja marzę o łóżeczku

katsam ja do Szymbarku już od wakacji się wybieram i jakoś dojechać nie mogę, wiele osób poleca, może kiedyś mi się uda tam dotrzeć
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:35   #4900
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Województwo Pomorskie

Przez to,ze mialam strasznie zalatany tydzien calkiem zapomnialam o andrzejakch-gdyby niewy,pewnie nadal zylabym w slodkiej nieswiadomosci co do dzisiejszego swieta
Planow zadnych nie mam,poswietuje chyba przy ksiazkach,bo choc nauka w piatek wieczorem to rzecz straszna to w tym tygodniu chyba nie mam wyjscia na miesiac przed siwetami powinno byc ustawowo zabronione robienie kol
grin_ajz- rowniez witam sie z Toba

marthusia-moje zycie studencie tez sie ma nijak do krazacych na ten temat legend... chyba musze zaczac to zmieniac,bo jak tak dalej pojdzie to skoncze studia a z szalenstw nici Udanej imprezki andrzejkowej

katsam- sporo slyszalam o tym odwroconym domku,chyba tez sie wybiore bo coraz bardziej mnie ciekawi jak to wyglada
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 11:00   #4901
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie kobitki,

z góry przepraszam za zaniedbanie wąteczku
W najbliższym tygodniu wybieram sie do Gdańska w celu zakupu biletu na koncert. Pomyślałam ze rozejrzę się za czymś jeszcze....
Neissi, powiedz, czy słyszałaś kiedyś o takich mazakach/flamastrach czy czymś podobnym do pisania po tkaninach (żeby potem napis był trwały po wypraniu)? Chciałabym żeby na następnym zlocie Niedźwiedź podpisał mi sie na mojej własnoręcznej koszulce...

Witam nowe pomorzanki-wizażanki
Aniser - super avek! zawsze lubiłam krecika za dawnych czasów w dobranocce
Buziaki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 09:47   #4902
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No hejka Dziewczynki

Sorki, że tak rzadko tu zaglądam i mało piszę, ale łażenie na neta mnie wkurza i popiszę po powrocie do domku.

Margerita są takie flamastry. Musisz zapytać o nie w plastyku

Pozdrówka dla Was wszystkich!
__________________
.:moje cudaki:.

Edytowane przez neissi
Czas edycji: 2007-12-11 o 16:13 Powód: byka walnęłam
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 15:15   #4903
Hyphy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 90
GG do Hyphy
Dot.: Województwo Pomorskie

to ja lygrys
obiecuje poprawe
mam nadzieje ze dostane druga szanse a nie nastepnego bana
Hyphy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 12:51   #4904
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam serdelecznie Kochane Dziewczynki

Przepraszam, że też zaniedbałam trochę wąteczek, ale ostatnio nie wiem jak związać koniec z końcem - taka jestem zaganiania
Witam bardzo gorąco nowe Wizażanki Pomorzanki

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
marthusia-moje zycie studencie tez sie ma nijak do krazacych na ten temat legend... chyba musze zaczac to zmieniac,bo jak tak dalej pojdzie to skoncze studia a z szalenstw nici Udanej imprezki andrzejkowej
Moje życie studenckie też ostatnio jakoś zaniedbane. Zresztą jakoś zaniedbane od początku studió... Ale z przyjaciółmi od czasu do czasu się spotykam, więc nie jest tak najgorzej...

aniser co do kół to w pełni się z Tobą zgadzam. To powinno być ustawowo zabronione, zakazane wręcz!! Ci wwszyscy "mgr" poupadali u nas na głowę i jak szaleni prześcigają się kołami Ja już nie wiem za co się zabrać najpierw... Oszaleć można

neissi jak ja Ci zazdroszczę. Moi znajomi byli w Norwegii miesiąc - zwiedzali co tylko mogli - całą Norwegię wzdłuż i wszerz i byli baaaardzo oczarowani i zachwyceni. Mi się marzy zwiedzić cały świat, ale to niestety nie możliwe zważywszy na zawartość mojego portfela
No i chciałabym również ten dom na opak zobaczyć. To musi robić wrażenie... Widziałam go na zdjęciu.... Może kiedyś...

Kończę powoli.
Trzymajcie się cieplutko Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 16:18   #4905
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ba! Zwiedzać to sobie tu można jak się ma samochód. My niestety nie mamy, więc zwiedzam tylko jedyny sklep, który tutaj jest, a tak to siedzę i czekam na powrót Mężusia z pracy. Ale i tak nie jest to najpiękniejsza pora na zwiedzanie i nie za bardzo jest co, bo do Rzymu to Norwegii jest bardzo daleko pod względem zabytków

Za tydzień będę już w domku Pisać mi tutaj, bo różgi pod choinkę dostaniecie
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 20:51   #4906
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Hejka <:
Jestem po kolokwium ojoj,nie poszłoooo...albo znowu zdam z marnym efektem albo będę miała pierwszą poprawkę.Nie wiem,co gorsze
Chyba drugi raz w życiu się tak intensywnie uczyłam.Przesycenie informacjami,ot co

Jak tam plany na sylwestra?Mi się marzy jakaś kulturalna imprezka.Chyba mam za duże wymagania,bo nie mogę się doszukać takiej Wiadomo,w trójmieście pełno(tzn tak przypuszczam)będzie imprez,też problem,bo weź tu teraz najlepszą wybierz
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:04   #4907
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Wizażanki Pomorzanki

marthusia na pewno będzie dobrze. Ja wczoraj miałam niezłą jazdę z kołem. Baba sama sobą Cię denerwuje, już na jej widok... (brak mi słów) No i wczoraj zrobiła nam koło od początku roku, które zapowiedziała tydzień wcześniej (takie kolosy się zapowiada przynajmniej 2 tyg. wcześniej), ale ona twierdziła, że już we wrześniu nam mówiła o kole No i weź się z taką dogadaj W dodatku dała pytania z materiału, którego nie przerobiliśmy , bo raz mieliśmy zastępstwo, a innym razem w ogóle jej nie było. My: "pani mgr, ale my tego nie mieliśmy", ona: "jak to nie mieliście?? Wszystkie grupy miały a wy nie mieliście?". I tak wyglądała nasza walka z babą. Do tego jeszcze wymyśliła sobie zaliczenie praktyczne i też oczywiście z tego czego nie zrobiliśmy praktycznie. Na szczęście udało nam się uchronić przed 2 dla całej grupy i piszemy koło jeszcze raz po świętach Ale co się nawalczyliśmy to nasze... Uhhh... co za babsztyl
No a we wtorek ku mojemu WIEEEEELKIEMU, OGROOOOMNEMU zdziwieniu dostałam 5 z koła. A byłam pewna, że nie zaliczę, bo nic nie umiałam. Seryjnie, fartem mi się udało...
No więc tak wyglądała moja edukacja w tym tygodniu. Jutro jeszcze 4-godzinny wykład z rehabilitacji kardiologiczenej I muszę pędzić do domu posprzątać i zrobić ciasto i tort, bo w niedzielę mój Misio ma urodziny i robimy Mu jutro imprezę kameralną u mnie. Chcę Mu niespodziewankę zrobić ( bo On się nie spodziewa, że coś zrobię) z tym tortem i ciachem, więc jutro będę miała zalatany i zawalony dzień... Nie mam przezentu, ale zrobię przyjęcie. Myślicie, że się nie obrazi jak zrobię Mu w prezencie tylko przyjęcie??

A na Sylwka planujemy z Misiem i ze znajomymi wybrać się do miejscowości położonej jakieś 14 km. od Zakopca, czyli sylwester w górach Organizuje go kuzyn naszego znajomego. Chcemy jechać - mam nadzieję, że będzie fajnie... Jeszcze nigdy nie spędzałam sylwestra w górach i w dodatku w Tatrach, które uwielbiam A Wy co planujecie??

Zmykam myć głowę i kładę się spać, bo jutro nie wstanę, a cały dzień pracy przede mną...

Buziaki Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:29   #4908
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Malenka ojeja,chyba ze trzy razy mi w głowie zahuczało 'jak ja jej zazdroszczę' - 5 z koła marzeeenie gratulacje.I miiisia swojego masz,ah...a prezent,w końcu możesz mu jeszcze coś sprezentować hihi.Nie no,takie niespodziewajki są świetne.Pech,że ja niestety zawsze pamiętam o urodzinach i jakoś trudno mnie zaskoczyć:P
Sylwester w górach,popularne to się robi.Też bym bardzo chciała,ale zawsze jakoś brakuje mi towarzystwa.Albo Ci najbliżsi nie mają funduszy,albo naprawdę nie ma ekipy na taki wypad.Po raz kolejny nie wiem co będzie 31/12.Z przyjaciółką pewnie podłączymy się 'belegdze'
Właśnie oglądam doktora House,ale fajny serial

Poozdro;>~
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 09:04   #4909
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
aniser co do kół to w pełni się z Tobą zgadzam. To powinno być ustawowo zabronione, zakazane wręcz!! Ci wwszyscy "mgr" poupadali u nas na głowę i jak szaleni prześcigają się kołami Ja już nie wiem za co się zabrać najpierw... Oszaleć można
no wlasnie,toz to jakas paranoja...na szczescie kolo na PG u dalo mi sie zaliczyc,wbrew temu co sadzilam
ale jeszcze jedno wielkie z pilotazu wisi mi nad glowo...poza tym mam jeszcze w ten weekend referat zaliczajacy semestr do napisania...i tak zamiast sprzatac szafe i biegac za prezentami bede siedziec przed kompem

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Hejka <:
Jestem po kolokwium ojoj,nie poszłoooo...albo znowu zdam z marnym efektem albo będę miała pierwszą poprawkę.Nie wiem,co gorsze
Chyba drugi raz w życiu się tak intensywnie uczyłam.Przesycenie informacjami,ot co

Jak tam plany na sylwestra?Mi się marzy jakaś kulturalna imprezka.Chyba mam za duże wymagania,bo nie mogę się doszukać takiej Wiadomo,w trójmieście pełno(tzn tak przypuszczam)będzie imprez,też problem,bo weź tu teraz najlepszą wybierz
Marthusia- i jak sa juz wyniki kola? mam nadzieje,ze nie bylo jednak az tak zle

Moje plany sylwestrowe-najprawdopoodniej wybieramy sie z TZtem ze zanjomymi do domku do ustki. W to samo miejsce gdzie w zeszlym roku. Kazdy ma swoj malenki pokoj no i jest duza wspolna kuchnia,ktora przerobimy ze znajomymi na sale balowow noc sylwestrowa...
generalnie nie narzekam,bo grozilo nam,ze zostaniemy w domku, mam tylko nadzieje,ze bedziemy sie naprawde fajnie bawic

Malenka-
moim zdaniem to jest naprawde fajny prezent i TZ powinien byc zadowolonya zawsze mozesz mu dokupic jakis mini prezent:np.ulubiona czekolade/cukierki/chalwe/marecpan czy cos takiego
Ja kiedys z okazji urodzin mojego slonka upieklam male kruche ciasteczka w ksztalcie serduszek,z polewy zrobilam na nich napis: wszystkiego najlepszego! <po jednej literce na kazdym ciastku>zapakowalam w folie w ksztalt cukierka i zawiozlam mojemu TZtowi. Prezent mial dostac pod warunkiem,ze ulozy poprawnie cale haslo Troche to trawlo,bo niepostrzezenie zjadl literke T, ale ile bylo zabawy
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 21:19   #4910
Agnesss1s2
Raczkowanie
 
Avatar Agnesss1s2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sztum
Wiadomości: 160
GG do Agnesss1s2
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Ja też jestem z Pomorza Mieszkam po drugiej stronie Wisły, w Malborku. Chyba wszyscy wiedzą gdzie jest Malbork? Jak to powiedział mój kolega, to taka mała wioska z dużym zamkiem A wam dziewczyny z trójmiasta to zazdroszcze, bo to naprawde fajne miejsce. Mam nadzieję, że za parę lat i ja tam będę mieszkać
A ja jestem ze Sztumu
Agnesss1s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 16:09   #4911
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam po długiej ciszy

cześć agnes my sąsiadkami po miedzy jesteśmy

u mnie nic nowego nie slychac, w pracy spoko, zaczyna sie szał świąteczny....powinnam w zasadzie sprzątać ale odpoczywam jeszcze po obiadku hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 16:18   #4912
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Województwo Pomorskie

A ja jestem z Gdańska Tu sie urodziłam i tu mieszkam .. czy juz na zawsze to sie okaze
POZDRAWIAM
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:07   #4913
Agnesss1s2
Raczkowanie
 
Avatar Agnesss1s2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sztum
Wiadomości: 160
GG do Agnesss1s2
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej! grin ajz akurat dzis bylam w Twoim miescie mam do Ciebie pytanko, nie orientujesz sie czy sa jakies fajne sale weselne w kwidzynie albo w okolicy na minimum 100 osob??z gory dziekuje
Agnesss1s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 21:31   #4914
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć dziewczyny. ostatno nie mam czasu kiedy tu zajrzeć, a zaraz święta to tym bardziej. Fajnie że jet tyle Nowych osób Serdecznie witam wszystkie Nowe pomorzanki
Obiecuję więcej napisać jak moje zycie troszkę zwolni bieg

Asiuuu odezwij się proszę !!!
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:35   #4915
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Oj jakie pustki

Życzę Wszystkim Pomorzankom Wesołych Świąt i szalonej nocy Sylwestrowej
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 08:40   #4916
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Wyszeptane w biegu,Zapisane w śniegu,
Złożone przy choince,Chłopcu czy dziewczynce,
Niech się spełnią wszystkie,Te dalekie i te bliskie,
Bo wszystkie życzeniasą przecież do spełnienia
Świąt prawdziwie świątecznych
Ciepłych w sercui zimowychna zewnątrz
Jaśniejących gwiazdą co daje nadzieję
Na przyszły rok

Ola
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:06   #4917
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Asia
ŻyczęWam Kochane Wizażanki i Waszym Rodzinkom nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej kawy, pięknej poezji, muzyki, pogodnych, zimowych Świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Asia
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 15:46   #4918
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

Biały obrus na stoliku, iskry gonią się w kominku, pierwsza gwiazdka mruga z nieba, anioł kolędę Ci śpiewa, a pod karpia łuskami jest mój list z życzeniami Agatka
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:45   #4919
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dawno mnie nie bylo musze troche nadrobic jak narazie zycze Szczesliwego Nowego Roku wszystkim pomorzankom.Caluski
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 18:59   #4920
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

Wszystkim pomorzankom i wizazankom samych sukcesów, mnóstwa radości i uśmiechu a także spełanienia tych, najskrytszych marzeń w tym nowym 2008!!!
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.