Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 15:12   #1
Zandrut
Przyczajenie
 
Avatar Zandrut
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5

Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać


Witam Panie
Jestem z dziewczyną niecałe 3 lata, miewa ona takie dni w których zaczyna się na mnie złościć o byle co, zwykle pisząc przez komórkę,
dam konkretny przykład z dzisiejszego dnia: skończyłem praktyki w policji i byliśmy umówieni na dwa tygodnie po tym na spędzanie wspólnie czasu ponieważ na studiach jesteśmy kawałek drogi od siebie i wakacje trzeba w pełni wykorzystać ile się da, ona musi załatwić kilka spraw z papierami mieszkanie, stypendium dlatego też miała dziś pojechać ogarnąć jedną sprawę do większego miasta ok, mieszkamy od siebie 30km tak więc mówię że jak wróci to wskoczę do busa i pojedziemy do niej razem, lub też ona może zostać u mnie, ona na to że jeśli ma zostać u mnie to żebym jej kupił bilety, ja odpowiadam że nie bo nie jestem jakimś sponsorem że będzie mi tu warunki stawiać(to może zabrzmieć trochę niegrzecznie ale nie bazujcie na tym w temacie), dlatego powiedziałem że w takim razie możemy pojechać do niej bez problemu i w poniedziałek od niej zawieziemy resztę papierów, a ona po prostu zaczyna swoją furię uzasadniając że ma na głowie kupie papierów i nie wie czy ma wszystkie (no na prawdę super problem po kilka papierków 2 razy się przejechać) a ja jej nie wspieram bo ciągle zmieniam plan jej najbliższego pobytu, tylko że ja jej spokojnie odpowiadam iż skoro jej najlepiej pasuje pojechać do domu i zrobić resztę papierów to ok i pojadę z nią zawieźć je w poniedziałek, a ona na to zaczyna wyjeżdżać wywodami z przeszłości bla bla i mówi że chuj mi w dupę i że woli sama ogarnąć wszystko w domu (czytaj uzupełnić to gówno i siedzieć na dupie oglądać tv) mówi że myślę tylko o sobie i że uważam iż ma rzucać dla mnie wszystko i robię jej tylko kłopot zamiast ustalić jeden plan, w tej chwili się w☠☠☠☠iła i nie odbiera telefonu a ja chcę się tylko grzecznie pogodzić i podchodzę do tego wszystkiego na luzie bo nie ma się o co spinać chcę tylko jej dobra żeby załatwiła swoje sprawy i chcę z nią przebywać bo życie jest za krótkie żeby nie spędzać go razem z ukochaną osobą i się z nią kłócić przez pieprzoną komórkę.
Co robię źle? Czy to moja wina?
Zandrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 15:49   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez Zandrut Pokaż wiadomość
Witam Panie
Jestem z dziewczyną niecałe 3 lata, miewa ona takie dni w których zaczyna się na mnie złościć o byle co, zwykle pisząc przez komórkę,
dam konkretny przykład z dzisiejszego dnia: skończyłem praktyki w policji i byliśmy umówieni na dwa tygodnie po tym na spędzanie wspólnie czasu ponieważ na studiach jesteśmy kawałek drogi od siebie i wakacje trzeba w pełni wykorzystać ile się da, ona musi załatwić kilka spraw z papierami mieszkanie, stypendium dlatego też miała dziś pojechać ogarnąć jedną sprawę do większego miasta ok, mieszkamy od siebie 30km tak więc mówię że jak wróci to wskoczę do busa i pojedziemy do niej razem, lub też ona może zostać u mnie, ona na to że jeśli ma zostać u mnie to żebym jej kupił bilety, ja odpowiadam że nie bo nie jestem jakimś sponsorem że będzie mi tu warunki stawiać(to może zabrzmieć trochę niegrzecznie ale nie bazujcie na tym w temacie), dlatego powiedziałem że w takim razie możemy pojechać do niej bez problemu i w poniedziałek od niej zawieziemy resztę papierów, a ona po prostu zaczyna swoją furię uzasadniając że ma na głowie kupie papierów i nie wie czy ma wszystkie (no na prawdę super problem po kilka papierków 2 razy się przejechać) a ja jej nie wspieram bo ciągle zmieniam plan jej najbliższego pobytu, tylko że ja jej spokojnie odpowiadam iż skoro jej najlepiej pasuje pojechać do domu i zrobić resztę papierów to ok i pojadę z nią zawieźć je w poniedziałek, a ona na to zaczyna wyjeżdżać wywodami z przeszłości bla bla i mówi że chuj mi w dupę i że woli sama ogarnąć wszystko w domu (czytaj uzupełnić to gówno i siedzieć na dupie oglądać tv) mówi że myślę tylko o sobie i że uważam iż ma rzucać dla mnie wszystko i robię jej tylko kłopot zamiast ustalić jeden plan, w tej chwili się w☠☠☠☠iła i nie odbiera telefonu a ja chcę się tylko grzecznie pogodzić i podchodzę do tego wszystkiego na luzie bo nie ma się o co spinać chcę tylko jej dobra żeby załatwiła swoje sprawy i chcę z nią przebywać bo życie jest za krótkie żeby nie spędzać go razem z ukochaną osobą i się z nią kłócić przez pieprzoną komórkę.
Co robię źle? Czy to moja wina?
Nie, to nie jest Twoja wina.
Życie to jest za krótkie żeby dawać się traktować jak sponsor i jak popychadło na gorszy humor.
Odrobinę szacunku do siebie, bo się wykończysz z "księżniczką".
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:07   #3
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Fajny związek, ona żąda płacenia za swoje bilety, a Ty wypatrujesz u niej chęci zrobienia z Ciebie sponsora.

Na czym się opiera Wasz związek? co cenisz w tej kobiecie?
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:15   #4
Zandrut
Przyczajenie
 
Avatar Zandrut
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest Twoja wina.
Życie to jest za krótkie żeby dawać się traktować jak sponsor i jak popychadło na gorszy humor.
Odrobinę szacunku do siebie, bo się wykończysz z "księżniczką".
Poprawiłaś mi humor że mam ochotę się śmiać xD Tak wiem o tym co mówisz ale ja chce tylko żeby nauczyła się nie spinać nie wiadomo czemu

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
Fajny związek, ona żąda płacenia za swoje bilety, a Ty wypatrujesz u niej chęci zrobienia z Ciebie sponsora.

Na czym się opiera Wasz związek? co cenisz w tej kobiecie?
Poza tym denerwowaniem się z byle gówna przez kome to wierna i dobra kobietka hormony szaleją czy co
Zandrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:50   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

na hormony można zgonić raz czy dwa razy. więcej to już kwestia parszywego charakteru.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:54   #6
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

A ja bym chętnie zburzyłabym Ci tą fantastyczną wizję faceta niezależnego i zadowolonego z siebie... I bardzo chętnie zabazowałabym na korzeniach Twojej teorii, że Twoja dziewczyna robi z Ciebie sponsora... A tak w ogóle to chciałabym poczytać na jakich zasadach opiera się Wasz "prawie trzyletni związek", bo na razie to z opisu Wasza relacja bardziej przypomina mi spotykanie się niż coś bardziej trwałego i intymnego
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:00   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez Zandrut Pokaż wiadomość
Poprawiłaś mi humor że mam ochotę się śmiać xD Tak wiem o tym co mówisz ale ja chce tylko żeby nauczyła się nie spinać nie wiadomo czemu



Poza tym denerwowaniem się z byle gówna przez kome to wierna i dobra kobietka hormony szaleją czy co
w porządku, śmiej się. Zobaczymy jak będziesz się śmiał dalej w takim związku. Będąc sponsorem dla dziewczyny, która robi awanturę przez esemesiki jak jej nie zapłacisz za bilety, komedia. To nie związek, to jakaś bujda na resorach
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 17:20   #8
Zandrut
Przyczajenie
 
Avatar Zandrut
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Gdzie tam ja sposnorem toż powiedziałem że ☠☠☠☠☠☠☠e jej kupić jakiś bilet pany ogar dobra dzięki za pomoc ale za mało tu napisałem żeby tak szufladkować moje relacje z moją kobietą zwłaszcza ta cipka co ☠☠☠☠☠☠☠i o moim związku jak o 'spotykaniu się' bo ☠☠☠☠a tylko to opisałem głupia
Dobra panie admin USUŃ TO dziękuję dobranoc
Zandrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:34   #9
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

A mówi się że czyny mówią głośniej niż słowa... A Ty tymczasem i w czynach i słowach przestawiasz się jako pospolity gbur i cham i nie wiem jaką musiałabym być złotą cipką, żeby zwrócić na Ciebie jakąkolwiek, nawet najmniejszą uwagę. A o tym, czym jest związek poczytaj sobie w mądrych książkach, bo sam niestety żadną, nawet minimalną wiedzą w tej sprawie nie dysponujesz. No cóż, nie każdy rodzi się orłem, natomiast wiele jest zadziornych, wyleniałych kogutów, którzy zaledwie wskoczą na kurę, a już im się zdaje, że latają... Ale Ty prędzej zaryjesz dziobem w piachu, niż pofruniesz, ptasi popaprańcu!

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-09-12 o 19:06
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:23   #10
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
A mówi się że czyny mówią głośniej niż słowa... A Ty tymczasem i w czynach i słowach przestawiasz się jako pospolity gbur i cham i nie wiem jaką musiałabym być złotą cipką, żeby zwrócić na Ciebie jakąkolwiek, nawet najmniejszą uwagę. A o tym, czym jest związek poczytaj sobie w mądrych książkach, bo sam niestety żadną, nawet minimalną wiedzą w tej sprawie nie dysponujesz. No cóż, nie każdy rodzi się orłem, natomiast wiele jest zadziornych, wyleniałych kogutów, którzy zaledwie wskoczą na kurę, a już im się zdaje, że latają... Ale Ty prędzej zaryjesz dziobem w piachu, niż pofruniesz, ptasi popaprańcu!
Zgadzam się w 100%.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:34   #11
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez Zandrut Pokaż wiadomość
Gdzie tam ja sposnorem toż powiedziałem że ☠☠☠☠☠☠☠e jej kupić jakiś bilet pany ogar dobra dzięki za pomoc ale za mało tu napisałem żeby tak szufladkować moje relacje z moją kobietą zwłaszcza ta cipka co ☠☠☠☠☠☠☠i o moim związku jak o 'spotykaniu się' bo ☠☠☠☠a tylko to opisałem głupia
Dobra panie admin USUŃ TO dziękuję dobranoc
Nikt Ci tego nie usunie, tak dobrze nie ma za to na bank niedługo będziesz miał bana, zwłaszcza jak będziesz dalej pisał w takim burackim tonie więc mam nadzieję: do widzenia

I po tym co tu piszesz dziewczynie tylko i wyłącznie współczuję. Zresztą już po tym jak opisałeś co jej odpisałeś i że od razu z takim chamskim tekstem o sponsorze wyleciałeś to mi się wydawało wszystko dziwne. Życzę jej jeszcze większej furii i tego, żeby Ci sprzedała kopa w dupę
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 20:28   #12
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Poczekaj do jutra rano, przejdzie jej i będzie ok. Też mam czasami takie fochy
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 21:14   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Thumbs down Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Poczekaj do jutra rano, przejdzie jej i będzie ok. Też mam czasami takie fochy

Przejdzie-nie przejdzie, my wiemy tylko tyle ile Autor napisał, a jak wdać z jego wypowiedzi to słodki też niejest i nie wiemy, czym tak naprawde zaszedł za skórę swojej dziewczynie.,Być może tak szybko jej nie przejdzie hehe
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:33   #14
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Kobieta się złości nie wiem jak z nią rozmawiać

Przyszły Stróż Prawa...
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-12 23:33:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.