Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 17:08   #31
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał primery? Zastanawiam się ile wydać
ja własnie powinnam na dniach dostać
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:46   #32
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko, Ty chyba pisalas, ze przy formule Minimalist szybciej zaczela Ci sie przetluszczac skora? ja tez dzisiaj tak mialam i bardzo mnie to zdziwilo. Przeciez Minimalist jest do tlustej cery i rano wygladaly na bardzo suche i proszkowe, a w ciagu dnia szybko zaczelam sie swiecic. Bede musiala zamowic formule Elemental, moze jaki primer od nich.. Jak ktos bedzie mial info na temat primerow to prosze wklejac.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:56   #33
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, Ty chyba pisalas, ze przy formule Minimalist szybciej zaczela Ci sie przetluszczac skora? ja tez dzisiaj tak mialam i bardzo mnie to zdziwilo. Przeciez Minimalist jest do tlustej cery i rano wygladaly na bardzo suche i proszkowe, a w ciagu dnia szybko zaczelam sie swiecic. Bede musiala zamowic formule Elemental, moze jaki primer od nich.. Jak ktos bedzie mial info na temat primerow to prosze wklejac.
Ja dzisiaj miałam naprawdę ciężki dzień, ale muszę przyznać wstępnie, że elemental mi bardziej podszedł. Nie mniej jednak nie wykluczam, że wpływ na mój dzisiejszy nie najlepszy wygląd mogła mieć nieprzespana noc, stres i okres. Ale i tak nie było źle. Skóra mi się przetłuszczała trochę bardziej, ale nie znowu tragicznie, nic się nie zważyło ani nie przesuszyło, nie było żadnego efektu tynku. Po prostu nie było ideału. Ale dam mu jeszcze jedną szansę Jutro Elemental w innym kolorze, a potem dla porównania znów minimalist, a potem duuuże zamówienie

EDIT: właśnie mi odpisali z LaurEss jak są pakowane błyszczyki
Our sample lipglosses our packaged (in very cute, I must
say) mini tubes with a built in wand. They are very similar to our full
size tubes only a smaller sample size.

Czyli, że są pakowane w malutkie (słodkie) tubeczki z wbudowanym aplikatorkiem podobne do tych dużych oryginalnych
Nie mają fotek, ale jak będą mieli, to mi prześlą Bardzo sympatycznie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-04 o 18:06
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 18:50   #34
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dostałam dzisiaj próbki z Lauressa.Wzięłam tylko ivory radiant i subtle w formule elemental i minimalist.Gratis dostałąm fantastic finish light.
Póki co w pudełeczku kolory Zobaczymy jak na twarzy.
Może mogłaby jakś dobra dusza przetłumaczyć ich opisy primerów i finsherów bo są różne rodzaje (np.kick start,jump start..)
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:08   #35
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

primery: jump start - do tłustej skóry, mają pochłaniać sebum
fresh start - też ma pochłaniać sebum, ale jest bez glinki (?)
kick start - do suchej skóry
pudry: fantastic finish - do tłustej, matujący
finishing touch - wygładzający do suchej skóry
ultimate finish - pochłaniający sebum i wygładzający optycznie

Wklejam swatcha podkładów tu i do albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _lauress podklady swatch.jpg (45,6 KB, 603 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:34
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:12   #36
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki jutro test .Chciałabym aby zakończył się dużym opakowaniem
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:10   #37
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Uff, czyli te same kolory w roznych formulach nie roznia sie. Jeden problem z glowy
Dominko, moze przeklej te tlumaczenia o pudrach do pierwszego postu? latwiej bedzie znalezc
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 20:20   #38
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko opisy idą od góry? Subtle Tan i Subtle Neutral wyglądają identycznie. No i Subtle Neutral w obu formułach tak samo - zgadza się to z rzeczywistością?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:28   #39
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

hm, na moim monitorze Subtle Tan jest odrobinę jaśniejszy od Subtle Neutral
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:32   #40
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dominko opisy idą od góry? Subtle Tan i Subtle Neutral wyglądają identycznie. No i Subtle Neutral w obu formułach tak samo - zgadza się to z rzeczywistością?
Subtle tan jest jaśniejszy od neutrala, to samo w radiancie czyli radiant tan deczko jaśniejszy od radiant neutral. I fakt subtle neutral w obu formułach wygląda prawie identycznie tzn. różnica jest tak niewielka, że nawet nie warto wspominać. Mniejsza niż pomiędzy różnymi formułami w edm, a podejrzewam, że nałożone flat topem na twarz nie mają żadnej różnicy
A i zaraz poprawię fotkę, bo coś mi się numerki skopiwały
edit: poprawione
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:35
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:37   #41
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki Dominko. Faktycznie jak się przyjżałam, to widzę że Subtle Tan jest jaśniejszy od Subtle Neutral, ale różnica jest tak minimalna, że uznałam, że nie ma jej wcale.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 20:54   #42
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ta kategoria Tan w ogole jest dla mnie niezrozumiala. No bo jak to, braz ale taki jasniutki? Dobrze, ze mi przyslali jako gratis, moze jutro sie nim wysmaruje.
A popoludniu nalozylam Radiant Ivory (rano przezornie zostawilam sobie czysty kabuki) i powiem Wam, ze mistrz. Ladnie sie dopasowal kolorem, co prawda nie bylo juz swiatla dziennego, ale wygladalo to na oko dosc dobrze, ciutke moze za ciemny. No i nie wiem, czy to sprawka Minimalist, ale jak zmylam makijaz, to mialam tak gladka i jasna buzie, ze bylam w autentycznym szoku.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:54   #43
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja właśnie też dopowiedziałam sobie, że tan po prostu MUSI być opalony i skreśliłam ten odcień w przedbiegach.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 08:28   #44
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Uff, czyli te same kolory w roznych formulach nie roznia sie. Jeden problem z glowy
Dominko, moze przeklej te tlumaczenia o pudrach do pierwszego postu? latwiej bedzie znalezc
wklejone

Ja mam dzisiaj radiant tan elemental i jest ładny, ale odrobinę za ciemny no i chyba ideałem dla mnie będzie jakaś mieszanka typu 70% radiant tan i 30% subtle neutral. Dobrze że robią mieszanki na życzenie, szkoda że drożej niż normalny podkład. Jutro spróbuję sobie w takiej proporcji zmieszać te podkłady i zobaczę co wyjdzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-05 o 08:32
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:01   #45
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dostałam wczoraj paczuszkę Po pobieżnych wieczornych testach w sztucznym świetle stwierdziłam ze zdumieniem, że różowe odcienie Lauress (Petal) wyglądają na mnie lekko sinawo, byłby to mój pierwszy mineralny przypadek, ze deklarowany chlodny roż mi nie pasuje. Za to Neutral wygląda znacznie lepiej, mam dziś na sobie Subtle Neutral i wygląda ładnie, zobaczymy jak sie będzie zachowywał z upływem czasu. Testuję formułę Ethereal - kryje mocno i trzeba oszczędnie używać.
Korektor Neutralize - lekko zielonkawy, subtelniejszy od Minta EDM, kryje zaczerwienienia, ale łatwo go przedawkować i moj naczynkowy nosek jest dziś trochę przytynkowany

Kolejne testy w weekend, bo tylko wtedy mam okazje pobawić sie minerałami w dziennym świetle...
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:41   #46
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja dzis polozylam Radiant Ivory, jedna cieniutka warstwa. Kryja srednio, mam go na twarzy zdecydowanie mniej niz wczoraj. Za to podklad marzenie, niewidoczny zupelnie na skorze. Odcien jest bardzo ladny, nie zoltawy tylko delikatnie cieply. Wygladam mega naturalnie, lekko widac przebarwienia, ale naprawde minimalnie i wygladam po prostu jak bez makijazu a rownoczesnie cera ujednolicona i zdrowa.
Dominko, wklej jakies zdjecie w tym Tanie, prosze!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:57   #47
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja dzis polozylam Radiant Ivory, jedna cieniutka warstwa. Kryja srednio, mam go na twarzy zdecydowanie mniej niz wczoraj. Za to podklad marzenie, niewidoczny zupelnie na skorze. Odcien jest bardzo ladny, nie zoltawy tylko delikatnie cieply. Wygladam mega naturalnie, lekko widac przebarwienia, ale naprawde minimalnie i wygladam po prostu jak bez makijazu a rownoczesnie cera ujednolicona i zdrowa.
Dominko, wklej jakies zdjecie w tym Tanie, prosze!
Niestety nie mam dzisiaj możliwości zrobienia fotki

Dziewczyny, znalazłam kod promocyjny na 10%
kod: EDSFORUM
Trzeba wpisać przy określaniu płatności. Nawet na próbki zadziałał. Wzięłam sobie kilka próbek cieni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-05 o 11:42
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:06   #48
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ojej, a ja przed chwila zlozylam zamowienie Chociaz zapomnialam o jednym kolorze wiec moze domowie z tym kodem
Wzielam tym razem formule Elemental, kolory: Subtle Ivory i Subtle Golden. Roz Candy, blyszczyk i dwa rodzaje wykonczeniowych pudrow.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:18   #49
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam kod promocyjny na 10%
kod: EDSFORUM
Trzeba wpisać przy określaniu płatności. Nawet na próbki zadziałał. Wzięłam sobie kilka próbek cieni
Dlaczego tak zachwalacie te podklady i jeszcze podajecie kody znizkowe? Teraz to juz bede sie musiala skusic Ktore kolory proponujecie dla wyraznie zoltej, bladej skory?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 12:38   #50
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Rodzina Ivory lub Gold (tej drugiej zadna z nas chyba jeszcze nie testowala), odcienie Gentle albo Subtle (dla Ciebie Rocki raczej ten pierwszy).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:47   #51
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wlasnie sprawdzilam, ze z interesujacych mnie rodzin maja i Yellow, i Gold. Tylko obie zaczynaja sie od subtle (ktory jest trzeci w kolejnosci i w opisie ma juz light a nie fair)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:50   #52
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Rocki, mi sie wydaje ze Subtle bedzie dla Ciebie ok. A Ivory chyba zaczyna sie od jasniejszych. I masz skompletowany zestaw trzech probek
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:58   #53
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rocki, mi sie wydaje ze Subtle bedzie dla Ciebie ok. A Ivory chyba zaczyna sie od jasniejszych. I masz skompletowany zestaw trzech probek
Ja juz sie boje brac takie neutralne z nutka zolci - Linen jest na mnie troche szaro-rozowy Nigdy nie zdawalam sobie sprawy, jak zolta mam karnacje, dopoki nie zaczelam zabawy z mineralami
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:59   #54
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Rocki Ale Subtle jest drugi w kolejności. Gentle jest najjaśniejszy. Subtle jest dla mnie trochę za jasny, ale dla Frantic był troszkę za ciemny. Wydaje mi się, że Gentle są bardzo jasne. Poza tym jest jeszcze kategoria yellow (straszny żółtek na zdjęciu). W każdym bądź razie nie ma wyjścia, musisz jakiś kupić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:03   #55
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rocki Ale Subtle jest drugi w kolejności. Gentle jest najjaśniejszy. Subtle jest dla mnie trochę za jasny, ale dla Frantic był troszkę za ciemny. Wydaje mi się, że Gentle są bardzo jasne. Poza tym jest jeszcze kategoria yellow (straszny żółtek na zdjęciu). W każdym bądź razie nie ma wyjścia, musisz jakiś kupić
Drugi? A tam jeszcze byl jakis Delicate z opisem very fair Wydaje mi sie, ze Frantic jest ciut jasniejsza ode mnie, wiec moze faktycznie by byl niezly ten Subtle?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:08   #56
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Drugi? A tam jeszcze byl jakis Delicate z opisem very fair Wydaje mi sie, ze Frantic jest ciut jasniejsza ode mnie, wiec moze faktycznie by byl niezly ten Subtle?
Masz rację, ja go wcześniej nie widziałam. Jest Delicate w kategorii Ivory, ale on to już chyba prawie biały musi być
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:26   #57
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Rocki dla mnie Subtle Ivory jest ciut za ciemny, będę celować w Gentle Ivory i może próbkę wezmę Delicate Ivory. Dla Ciebie Subtle powinno być w sam raz. Na pewno nie bierz nic z Ivory bo on nie jest bardzo wyraźnie żółty - jest prawie identyczny jak Olive Fair z EDM. Więc dla Ciebie zostają tylko grupy Gold i Yellow, a jasność Subtle.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:06   #58
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja zapomniałam jeszcze powiedzieć Wam, że wzięłam próbki dwóch błyszczyków w kolorach perfect i enamored . Wszystko przez Pranie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:31   #59
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

<już nie będę wielocytowala kilku ostatnich postów> w każdym razie subtle yellow i gold wzielam ja - dam znać jak dojdą, pewnie za jakies 7-10 dni
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:37   #60
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja jakby co wzięłam gentle i subtle fawn oraz primer i puder wykańczający, też dołączę swoje spostrzeżenia jak dojdą
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.