Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 19:12   #121
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dostałam. Faktycznie, zamawiałam gentle ivory w trzech formułach, a dorzucili gentle neutral. Nie miałam jeszcze kiedy testować, ale na pierwszy rzut oka coś mi się wydaje, że ten dorzucony neutral będzie bardziej mi pasował niż zamawiane ivory...
Ale Cię wyczuli
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:25   #122
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja sobie dzis testowałam subtle gold minimalist - i jestem pod dużym wrażeniem bo utrzymał mi efekt pudrowy chyba ze 3 godziny (oczywiście ja niczym nie spryskuję minerałów bo zwykle po kwadransie pudrowości/proszkowości ani śladu).
Do tej pory tylko skrobia solo miała porównywalne wyniki, ale uwydatniała skórki...(kryolana nie testowałam pewnie on by tez sobie radził)

Ech czemu one są takie drogie? biorę chyba interesujace mnie odcienie subtle gold i yellow w pozostałych formułach jako próbki i wbrew zdrowemu rozsądkowi chyba zamówie jakieś duże (po odwyku kwietniowym w trakcie którego bede zużywać to co mam ) - rachunek wiadomo na główną odkrywczynio-kusicielkę Dominkę
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:26   #123
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A ja sobie dzis testowałam subtle gold minimalist - i jestem pod dużym wrażeniem bo utrzymał mi efekt pudrowy chyba ze 3 godziny (oczywiście ja niczym nie spryskuję minerałów bo zwykle po kwadransie pudrowości/proszkowości ani śladu).
Do tej pory tylko skrobia solo miała porównywalne wyniki, ale uwydatniała skórki...(kryolana nie testowałam pewnie on by tez sobie radził)

Ech czemu one są takie drogie? biorę chyba interesujace mnie odcienie subtle gold i yellow w pozostałych formułach jako próbki i wbrew zdrowemu rozsądkowi chyba zamówie jakieś duże (po odwyku kwietniowym w trakcie którego bede zużywać to co mam ) - rachunek wiadomo na główną odkrywczynio-kusicielkę Dominkę


A tak w ogóle to ja też się noszę z pełnowymiarowym od jakiegoś czasu i na pewno złożę zamówienie w kwietniu.
Muszę się ograniczać i powstrzymywać trochę, ale ciężko mi to idzie A planuję kita trzy produktowego wziąć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-16 o 19:30
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 23:40   #124
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Właśnie sobie uświadomiłam, że nie wklejałam jeszcze fotki swoich Lauress’ów.

Voila zatem:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0246.jpg (93,2 KB, 336 załadowań)
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 12:22   #125
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziewczyny, jesteście zadowolone z primerów, warto ?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:15   #126
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Przyszły moje dwa lauressy, jeden wczoraj, jeden dzisiaj. Co ciekawe najpierw doszła paczka wysłana później.
Ponieważ napisałam do nich o naszym wątku poświęconym ich firmie to na rachunku mam odręcznie dopisane cyt: : "thank You for all your support and possitive words". Po czym oprócz gratisowej próbki cienia (oczywiście w każdym z dwóch zamówień) dostałam jeszcze gratis balsam do ust w sztyfcie Bardzo miło
W paczkach przyszły cienie Stunning Chic Trio czyli Casual Chic, Irresistible i Stunning - wszystkie pełen wymiar + próbki cieni: Eventide, Impression, Surrender, Aurora (gratis), próbka różu Sweet Nothing, próbka korektora alabaster, próbka body jewels Snowflake i próbki błyszczyków: Enamorred i perfect.
Na dniach testy i fotki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:10   #127
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dostalam swoje kolejne probki. Ciekawy roz Candy (wyglada jak poliki barbie, ale o dziwo na twarzy wyglada delikatnie i ladnie), bronzer Sunkissed standard. Zezlilam sie, bo probki sa skandalicznie male, tego rozu to juz w ogole jak kot naplakal. Najfajniejszy z mojego zamowienia jest blyszczyk Treasure
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 22:23   #128
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dostalam swoje kolejne probki. Ciekawy roz Candy (wyglada jak poliki barbie, ale o dziwo na twarzy wyglada delikatnie i ladnie), bronzer Sunkissed standard. Zezlilam sie, bo probki sa skandalicznie male, tego rozu to juz w ogole jak kot naplakal. Najfajniejszy z mojego zamowienia jest blyszczyk Treasure
No próbki ciupinkie. Ja sobie zmieszałam resztki Petal, Ivory i Neutral wszystko Subtle + Radiant Tan i wyszedł śliczny kolor. Najlepszy ze wszystkich. Ale co mam zlecić robienie podkładu: 10 % na 10% na 30& na 50% Toż to masakra jakaś
A błyszczyki są przesłodkie. Te malutkie słodkie opakowania Szkoda że to raczej szminka w kremie. Słabo nabłyszcza. Wolę jednak BE bo lubię połysk. Podejrzewam, że formuła tych Lauressów jest bardziej naturalna i dlatego nie mogą takiego połysku uzyskać. Niestety ja aż takim ortodoksem nie jestem.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 02:18   #129
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dwa lata temu przeszlam okres testowania chyba co drugiej firmy mineralow. Po przerobieniu sama juz nie wiem ile probek zdecydowalam sie na Lauress i Bare Faced.

Mam sucha cere (retinoidy) i mineraly uzywam przez jakies 9-10 miesiecy w roku. Niestety, musze odstawic podczas zimy, kiedy cera jest szczegolnie sucha.

W kazdym razie jestem zadowolona z Lauress poniewaz nie podkresla kazdego pora i szczegolnie suchych miejsc a dobrze kryje.

Uwywam radiant tan, mam jeden elemental i jeden ethereal.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:17   #130
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy jakaś dobra dusza nie ma czasem mini odsypeczki w kolorze neutral
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:39   #131
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra dusza nie ma czasem mini odsypeczki w kolorze neutral
Ja niestety nie pomogę. Po raz pierwszy zużyłam swoje próbki do końca
Chciałam za to pochwalić korektor Alabaster, bardzo fajny pod oczy Ja i tak nie zrezygnuję do końca z korektora HR Magic, bo mam wrażenie, że on trochę nawilża moją cerę, ale muszę przyznać, że ten z Lauress pod oczami jako jedyny mineralny sprawuje się świetnie. Ale na drobne wypryski i tak nic nie przebije EDM Light Intensive.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 09:57   #132
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę. Po raz pierwszy zużyłam swoje próbki do końca
Chciałam za to pochwalić korektor Alabaster, bardzo fajny pod oczy Ja i tak nie zrezygnuję do końca z korektora HR Magic, bo mam wrażenie, że on trochę nawilża moją cerę, ale muszę przyznać, że ten z Lauress pod oczami jako jedyny mineralny sprawuje się świetnie. Ale na drobne wypryski i tak nic nie przebije EDM Light Intensive.
Ja też mam Magic'a HR nr 02 i też go uwielbiam Z korektorów bardzo fajny jest również z Bare Escentuals, kryje bardzo mocno, chyba mocniej niż wspomniany EDM
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:21   #133
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też mam Magic'a HR nr 02 i też go uwielbiam Z korektorów bardzo fajny jest również z Bare Escentuals, kryje bardzo mocno, chyba mocniej niż wspomniany EDM
To mnie zaciekawiłaś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:12   #134
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hura Hura!!! Właśnie przyszły do mnie moje pierwsze próbeczki minerałów-LaurEss!!!:ju pi:
Dzięki uprzejmości przemiłej Wizażanki,która je dla mnie zamówiła-Wielka BuźkaDostałam jeszcze dolca zniżki i próbkę cienia Surf za 0,20$-miło.
Zdjęcia robiłam komórką i niestety próbek na skórze nie widać Opiszę więc jak oceniam kolory-w opakowaniu wszystkie wydały mi się za jasne (w porównaniu do Maybelline 04) ale wg mnie ciemnieją po nałożeniu na skórę, :
Subtle tan (minimalist)-najjaśniejszy, beżowo-żółty, bardzo podobny do EDM Buff Perfect, ale minimalnie ciemniejszy.Perfect jak dla mnie to prawie mąka.
Pozostałe-elemental:
Subtle neutral-beżowo-żółty ale neutralny, chyba będzie najlepszy
Subtle petal-w opakowaniu tylko ociupinkę ciemniejszy od Perfect, na skórze wyraźnie wpada w róż i jest wyraźnie ciemniejszy
Radiant neutral-najbardziej
beżowo-żółty i najciemniejszy, chyba na lato jak dla mnie
Na razie nie widzę różnicy w formułach, zobaczymu jutro na skórze.Mam wrażenie,że proszku nie jest mniej niż w EDM, tylko pudełeczka większe.Chyba są wydajne.Dalsze relacje nastąpią wkrótce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00026.jpg (60,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00028.jpg (63,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00029.jpg (67,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00032.jpg (50,0 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00033.jpg (94,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00034.jpg (101,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00037.jpg (86,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00040.jpg (29,4 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-23 o 16:31 Powód: zapomniałam wkleić zdjęcia :)
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:17   #135
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

niestety wydajne nie są tak jak edm. Z tego co piszesz to powinnas kierowac sie moimi kolorami podkladow, Ga7 i odrobine jasniejszymi jak Dominikab i Cathy- to tak na przyszlosc
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:34   #136
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
niestety wydajne nie są tak jak edm. Z tego co piszesz to powinnas kierowac sie moimi kolorami podkladow, Ga7 i odrobine jasniejszymi jak Dominikab i Cathy- to tak na przyszlosc
OK,dzięki w takim razie poszukam czego używają dziewczyny.Albo pomieszam sobie kolorki w ramach jednej firmy i zobaczymy co wyjdzie
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:44   #137
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
niestety wydajne nie są tak jak edm. Z tego co piszesz to powinnas kierowac sie moimi kolorami podkladow, Ga7 i odrobine jasniejszymi jak Dominikab i Cathy- to tak na przyszlosc
Ale ja na bank jestem jaśniejsza od Cathy . Jej kolorki na mnie wyglądają prawie jak bronzery No może przesadzam, ale wyglądam jak opalona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:10   #138
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mysha, z tym porownaniem do wielkosci sampli EDM troche przesadzilas. Sample Lauress sa wyjatkowo male wg mnie, mojego rozu na przyklad bylo naprawde tyle co kot naplakal. Czyli dla tych, co licza budzet to mala konkurencja dla EDM, gdzie probki sa darmowe i wieksze.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:48   #139
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mysha, z tym porownaniem do wielkosci sampli EDM troche przesadzilas. Sample Lauress sa wyjatkowo male wg mnie, mojego rozu na przyklad bylo naprawde tyle co kot naplakal. Czyli dla tych, co licza budzet to mala konkurencja dla EDM, gdzie probki sa darmowe i wieksze.
Fakt, wydawało mi się na pierwszy rzut oka,że jest tego więcej Wydajność powalająca też nie jest Ale jakość wydaje mi się lepsza od EDM.Formuła elemental kryje przy 2 warstwach niemalże tak jak EDM intensive przy 1,a jest prawie niewidoczna,nie włazi w pory, a przede wszystkim nie błyszczałam się juz po 2 godzinach.Efekt samego podkladu LaurEss jest lepszy niż EDM na bazie silikonowej-nie musiałam uzywać bibułek matujących.Tylko Subtle Neutral jest dla mnie minimalnie za jasny, a na skórze leciutko wpada w róż.Muszę go pomieszać z Radiant Neutral.Dlasze testy trwają

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-24 o 16:49
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 17:05   #140
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Oj chyba jutro zrobie testing Lauress, moj probki leza jakos zapomniane, nieotwarte.. Wlasnie elemental mam do wyprobowania w kilku kolorach. Minimalist mi nie podszedl, za lekki zdecydowanie dla mnie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:52   #141
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Oj chyba jutro zrobie testing Lauress, moj probki leza jakos zapomniane, nieotwarte.. Wlasnie elemental mam do wyprobowania w kilku kolorach. Minimalist mi nie podszedl, za lekki zdecydowanie dla mnie
Ja nie mam zastrzeżeń do minimalista. Po kolejnych próbach już się tak nie świeciłam, więc pewnie to był jakiś zły dzień. Dobrze się czuję w tej formule, ale czegoś mi brakuje. Chyba zachwytu Elemental potrafi mnie zachwycić i jestem już przekonana do pełnowymiarowego, ale jeszcze dla pewności zamówiłam próbki ethereal oraz pudru wykończeniowego, bo może wezmę kita
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:10   #142
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja teraz postanowiłam przerzucić się na testy LaurEss, póki zamówienie z DW nie dojdzie i nie wiem którą z formuł lubię bardziej - elemental czy ethereal. Ta druga daje szybko mocne krycie, ale ta pierwsza też pozwala uzyskać równie mocne krycie, tylko trzeba je "zbudować" kilkoma warstwami. W obu się dobrze czuję. Mam odcień Delicate Ivory - ciut za jasny, więc jestem pewna już na 100% że Gentle Ivory będzie odcieniem dla mnie. Zamówię jednak jeszcze Gentle Fawn, bo po swatchach tu zamieszczanych widzę, że też mi może równie dobrze pasować.

I tylko nie wiem na jaką formułę się zdecydować. Chociaż dzisiaj umalowałam się elemental, dałam naprawdę sporo więc wyrównanie koloru było maksymalne (czyt. brak widocznych piegów) i usłyszałam od TŻ że pięknie się dziś umalowałam. Więc na razie formuła elemental minimalnie wygrywa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:43   #143
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja teraz postanowiłam przerzucić się na testy LaurEss, póki zamówienie z DW nie dojdzie i nie wiem którą z formuł lubię bardziej - elemental czy ethereal. Ta druga daje szybko mocne krycie, ale ta pierwsza też pozwala uzyskać równie mocne krycie, tylko trzeba je "zbudować" kilkoma warstwami. W obu się dobrze czuję. Mam odcień Delicate Ivory - ciut za jasny, więc jestem pewna już na 100% że Gentle Ivory będzie odcieniem dla mnie. Zamówię jednak jeszcze Gentle Fawn, bo po swatchach tu zamieszczanych widzę, że też mi może równie dobrze pasować.

I tylko nie wiem na jaką formułę się zdecydować. Chociaż dzisiaj umalowałam się elemental, dałam naprawdę sporo więc wyrównanie koloru było maksymalne (czyt. brak widocznych piegów) i usłyszałam od TŻ że pięknie się dziś umalowałam. Więc na razie formuła elemental minimalnie wygrywa.
ale wtedy robi się nieekonomiczna
Ja czekam na mój ethereal z niecierpliwością. Pewnie jutro lub pojutrze dojdzie (mam nadzieję, że nie zapeszyłam) i opiszę swoje wrażenia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:51   #144
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja teraz postanowiłam przerzucić się na testy LaurEss, póki zamówienie z DW nie dojdzie i nie wiem którą z formuł lubię bardziej - elemental czy ethereal. Ta druga daje szybko mocne krycie, ale ta pierwsza też pozwala uzyskać równie mocne krycie, tylko trzeba je "zbudować" kilkoma warstwami. W obu się dobrze czuję. Mam odcień Delicate Ivory - ciut za jasny, więc jestem pewna już na 100% że Gentle Ivory będzie odcieniem dla mnie. Zamówię jednak jeszcze Gentle Fawn, bo po swatchach tu zamieszczanych widzę, że też mi może równie dobrze pasować.

I tylko nie wiem na jaką formułę się zdecydować. Chociaż dzisiaj umalowałam się elemental, dałam naprawdę sporo więc wyrównanie koloru było maksymalne (czyt. brak widocznych piegów) i usłyszałam od TŻ że pięknie się dziś umalowałam. Więc na razie formuła elemental minimalnie wygrywa.
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ale wtedy robi się nieekonomiczna
Ja czekam na mój ethereal z niecierpliwością. Pewnie jutro lub pojutrze dojdzie (mam nadzieję, że nie zapeszyłam) i opiszę swoje wrażenia
ja bardzo polubiłam ethereal, z kryjących chyba najbardziej ze wszystkich testowanych firm, ale i tak nie kupie dużego... conajwyżej na przyszłą zimę bo juz zaczynam sezon kremow tonujacych tfu znaczy się lekkich formuł mineralnych oczywiście
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:46   #145
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ale wtedy robi się nieekonomiczna
Ja czekam na mój ethereal z niecierpliwością. Pewnie jutro lub pojutrze dojdzie (mam nadzieję, że nie zapeszyłam) i opiszę swoje wrażenia
No to jest niewątpliwie minus. Mam tylko wrażenie, że jak przy ethereal chcę uzyskać w jakimś miejscu ekstra krycie to widać, że podkładu jest za dużo. Ale muszę jeszcze popróbować parę razy, może wcześniej malowałam się za szybko i dlatego przesadziłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:09   #146
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ha, a jednak Radiant Neutral wcale nie jest dla mnie za ciemny solo.Pomieszałam go z Subtle Neutral fifty-fifty i było blado, dosypałam więcej- nadal blado.No to hop siup namazałam się szybko rano i o dziwo kolor jest dobry.Zastanawiam się jeszcze nad radiant tan - trochę żółci mi nie zaszkodzi.A próbki faktycznie są małe, tak na 4-5 razy Krycie elemental przy 2 warstwach mnie zadowala, na pryszcze nakładam punktowo jaśniejszy odcień podkładu i jest ok.Trwałość 5-6 godz. bez poprawek to dla mnie bomba,zazwyczaj już po 2 się świecę.Na razie jestem bardziej zadowolona niż z EDM.Czekam na EGM.Testy trwają, mąż lata na pocztę
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:51   #147
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Testowalam wczoraj elemental, dlugo trzyma i ladnie kryje, ale ogolnie jakos bez zachwytow. Wychodzi na to, ze bylam bardziej ta firma zajarana, nie widzac na oczy ich podkladow. Wielkosc probek zniecheca mnie do dalszych testow. Zamowie za to na pewno blyszczyki, moj Trasure jest rewelacyjny. Niby go nie widac, a jednak...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:57   #148
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja jestem lauress naprawde mile zaskoczona elemental nie testował, zrazilam sie od razu bo napisali ze do suchej, może nieslusznie...
etheral jest ok, ale czasem zaczyna wchodzic w pory i podkreslac linie mimiczne, czego nie lubię. Zamówiłam juz sobie pełne opakowanie radiant fawn minimalist - ta formuła jest świetna, dobrze trzyma mat ( u mnie to nawwt 7-8 h, co jest wyjątkowe, zwykle po 4 h robie poprawki), wygląda mega naturalnie, kryje ok, jesil chce mocniejsze to warstwowo i zawsze tak ładnie, gładko i oh ah
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:22   #149
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zahran a jak porównasz krycie wszystkich trzech formuł? Tzn. najbardziej interesuje mnie porównanie elemental i ethereal, które mam do formuły minimalist, którą zastanawiam się czy brać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:22   #150
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hej Dziewczyny , czy moglybyscie porownac mineraly LaurEss z EDM lub Lumiere? Szczegolnie pod wzgledem trwalosci i widocznosci na skorze. W EDM po 4 godzinach swieci mi sie skora niezaleznie od formuly ,co nie zdarzalo mi sie w normalnych podkladach przy mieszanej cerze). Czy ktoras z Was uzywala brazerow LaurEssi i moglaby polecic jakis ladny naturalny kolor brazowo zloty?
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.