Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 15:07   #151
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny , czy moglybyscie porownac mineraly LaurEss z EDM lub Lumiere? Szczegolnie pod wzgledem trwalosci i widocznosci na skorze. W EDM po 4 godzinach swieci mi sie skora niezaleznie od formuly ,co nie zdarzalo mi sie w normalnych podkladach przy mieszanej cerze). Czy ktoras z Was uzywala brazerow LaurEssi i moglaby polecic jakis ladny naturalny kolor brazowo zloty?
powinny Ci podejsc podklady Lauraess,ja im dluzej je mam na skorze tym ladniej wygladaja- natomiast medium bronze z edm jest genialnym naturalnym brazerem i w mojej opinii jednym z najlepszych
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:16   #152
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Isztar01, fajnie Cię tu widzieć
Podkłady próbuj Lauressa, jak masz możliwość. Są zdecydowanie lepsze
Co do bronzerów to znam tylko EDM i Joppa, ale wolę EDM. Lauresowych jeszcze nie znam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:06   #153
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziś nałożyłam Radiant Neutral i wraz jestem nieco blada tzn.kolor twarzy i szyi ten sam, czyli prawidłowo, ale jakoś bezbarwnie się czuję Dorzuciłam kolorki ziemią słoneczną lavertu. Na wiosnę i lato muszę szukać czegoś troszkę ciemniejszego-może Soft Neutral i Soft Tan?Dzisiaj na krem liliputz nałożyłam resztki silikonu daxa i to był błąd Podkład dał mniejsze krycie i szybciej zniknął z buzi.Odwrotnie niż EDM.Jednak formuła Elemental przy 2-3 warstwach daje mniejsze krycie niż EDM Intensive przy 1 (ten to potrafi!)-tym samym sa dużo mniej wydajne.Jednocześnie mam wrażenie,że te minerały są lżejsze, efekt matu jest dłuższy i są mniej widoczne na twarzy.Chyba muszę zamowić nastepny zestaw próbek do dalszych testów
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:27   #154
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Frantic, nie testowałam elemental, bo jakos to chyba zakręciłam w swojej wypowiwdzi Zamowilam probki tylko etheral i minimalist. Minimalist mimo kilku warstw wygląda bardzo ładnie i naturalnie, przebarwienia leciutko widać, ale są bardzo ładnie przykryte, ja preferuję taki efekt od takiego mega nieskazitelnego, bo mniej sztucznie wygląda . Etheral daje niezłe krycie porównywalne do intensive edm, ale wykończenie jest ładniejsze i ładniej wygląda na skórze. Jednak w porównaniu z minimalist, etheral jest na mnie mniej trwały (świecenie po 5h, i wlazi w linie mimiczne), ale po przyprószeniu jakims pudrem wykanczającym jest znow ladniej.

Isztar, ja wolę zdecydowanie laures wyglądają ładniej i są trwalsze Ale edm tez nie pogardzam, maluje sie nimi zamiennie z lauress
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:27   #155
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Frantic, nie testowałam elemental, bo jakos to chyba zakręciłam w swojej wypowiwdzi Zamowilam probki tylko etheral i minimalist. Minimalist mimo kilku warstw wygląda bardzo ładnie i naturalnie, przebarwienia leciutko widać, ale są bardzo ładnie przykryte, ja preferuję taki efekt od takiego mega nieskazitelnego, bo mniej sztucznie wygląda . Etheral daje niezłe krycie porównywalne do intensive edm, ale wykończenie jest ładniejsze i ładniej wygląda na skórze. Jednak w porównaniu z minimalist, etheral jest na mnie mniej trwały (świecenie po 5h, i wlazi w linie mimiczne), ale po przyprószeniu jakims pudrem wykanczającym jest znow ladniej.

Isztar, ja wolę zdecydowanie laures wyglądają ładniej i są trwalsze Ale edm tez nie pogardzam, maluje sie nimi zamiennie z lauress
Zahran dziękuję. Zatem jak nic trzeba wypróbować także formułę minimalist.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:31   #156
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzis maznelam sie bardzo delikatnie formula elemental w kolorze Subtle Gold. Musze przyznac, ze podklad bardzo ladnie pokryl moja zaczerwieniona od choroby i wydmuchiwania nosa buzie. Coraz bardziej przekonuje sie do Lauress (na pewno w Elemental, Minimalist w ogole mi nie podszedl), tylko kolor ciagle nie ten.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:52   #157
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzis maznelam sie bardzo delikatnie formula elemental w kolorze Subtle Gold. Musze przyznac, ze podklad bardzo ladnie pokryl moja zaczerwieniona od choroby i wydmuchiwania nosa buzie. Coraz bardziej przekonuje sie do Lauress (na pewno w Elemental, Minimalist w ogole mi nie podszedl), tylko kolor ciagle nie ten.
a radiant gold Ci nie dopowiada? dla mnie subtle yellow i gold są dosłownie minimalnie za jasne, więc dla Ciebie (i dla mnie na lato) radianty powinny być w porządku...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 11:00   #158
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzis testuję razem z LaurEss puder ryzowy EDM - i jest super! Nałożyłam jak zwykle liliputza, na to Rice Powder Fair, 2 warstwy Radiant Neutral i na strefę T znów ryzowy, ale Sunlight.Mat totalny, krycie super, a wcale tapety nie mam.Prysnelam hydrolatem z zielonej herbaty, żeby wszystkie warstwy związać i utrwalić.Z premedytacją nie wzięłam żadnego pudru do torebki.Zwykle koło południa świecę się niemiłosiernie, a tu niespodzianka.Zero konieczności poprawek! I mniej mogę nakladać podkładu mineralnego a krycie lepsze.Tylko ta ziarnistość mi przeszkadza w ryżowym.I flatem jakoś mi się źle go nakłada. Czekam na LHKabuki.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:41   #159
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dzis testuję razem z LaurEss puder ryzowy EDM - i jest super! Nałożyłam jak zwykle liliputza, na to Rice Powder Fair, 2 warstwy Radiant Neutral i na strefę T znów ryzowy, ale Sunlight.Mat totalny, krycie super, a wcale tapety nie mam.Prysnelam hydrolatem z zielonej herbaty, żeby wszystkie warstwy związać i utrwalić.Z premedytacją nie wzięłam żadnego pudru do torebki.Zwykle koło południa świecę się niemiłosiernie, a tu niespodzianka.Zero konieczności poprawek! I mniej mogę nakladać podkładu mineralnego a krycie lepsze.Tylko ta ziarnistość mi przeszkadza w ryżowym.I flatem jakoś mi się źle go nakłada. Czekam na LHKabuki.
On jest w dotyku trochę ziarnisty (to właśnie te ryżowe dodatki), ale świetnie wygładza
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:52   #160
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a radiant gold Ci nie dopowiada? dla mnie subtle yellow i gold są dosłownie minimalnie za jasne, więc dla Ciebie (i dla mnie na lato) radianty powinny być w porządku...
jmw, mialam wczesniej radianty ale w innych tonach (zdaje sie ze Ivory i Neutral) i byly delikatnie za ciemne. Zreszta z tym Goldem to nawet nie jest kwestia jasnosci, wygladam nieco blado, ale mozna to zmienic chociazby za pomoca Golderoda. Bardziej chodzi o brak jakiejkolwiek kapki zolci. Yellow sa zolciejsze? ich w ogole nie testowalam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:19   #161
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Miałam nadzieję, że moja przesyłka z Ethereal dojdzie do dzisiaj i sobie testy w weekend zrobię, a tu
Za to miałam dzisiaj na twarzy minimalista, a że jestem przed okresem, to skóra mi się bardziej przetłuszcza i niestety podkład nie dał rady i zwarzył się koło nosa. To zdarza mi się bardzo rzadko, więc już wiem na pewno, że minimalist nie dla mnie.
Teraz tylko czekam na ethereal i będę wybierać między nim a ulubionym elementalem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 20:35   #162
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
jmw, mialam wczesniej radianty ale w innych tonach (zdaje sie ze Ivory i Neutral) i byly delikatnie za ciemne. Zreszta z tym Goldem to nawet nie jest kwestia jasnosci, wygladam nieco blado, ale mozna to zmienic chociazby za pomoca Golderoda. Bardziej chodzi o brak jakiejkolwiek kapki zolci. Yellow sa zolciejsze? ich w ogole nie testowalam
jak na moje potrzeby one są oba zbyt mało żółte...
byc może w ciemniejszych odcieniach nuta żółci jest wyraźniejsza (i różnice pomiędzy gold a yellow) ale ja mam tylko subtle gold i yellow i na mojej twarzy różnica między nimi jest w zasadzie praktycznie żadna, po przypudrowaniu jakimś sunlightem albo sandem to już wcale jej nie widać
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:30   #163
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hej Dziewczyny , chcialbym zamowic probki LaurEss , czy moglybyscie doredzic mi kolory? Szukam zlotych bezow Z ktorej kategori powinnam wybierac ? : IVORY; GOLD, FAWN,TAN? Ze strony podobaja mi sie nastepujace kolory : Elemental: Rdiant tan, Soft tan , Radiant ivory, Radiant gold, Soft gold,Radiant fawn. Z EDM uzywam Light neutral, Fairly summer ,FLN, Golden Light (ciut za ciemny) i korektor HR medium (idealny kolor). Czy dobrze wybralam kolory cos wyeliminowac?

Edytowane przez Isztar01
Czas edycji: 2009-03-29 o 16:31 Powód: blad
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:12   #164
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
jmw, mialam wczesniej radianty ale w innych tonach (zdaje sie ze Ivory i Neutral) i byly delikatnie za ciemne. Zreszta z tym Goldem to nawet nie jest kwestia jasnosci, wygladam nieco blado, ale mozna to zmienic chociazby za pomoca Golderoda. Bardziej chodzi o brak jakiejkolwiek kapki zolci. Yellow sa zolciejsze? ich w ogole nie testowalam
pranie - jeżeli potrzebujesz jakiegoś odcienia yellow na spróbowanie, to mogę Ci podesłać połowę próbki Soft Yellow. Mam niestety tylko w formule Minimalist ale może chociaż dla sprawdzenia kolorku by się przydała
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:03   #165
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Iwi, dziekuje Ci bardzo ale mam teraz tyle pelnowymiarowych podkladow ze chyba odpuszcze sobie chwilowo Lauress. Jeszcze raz dzieki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 07:59   #166
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Iwi, dziekuje Ci bardzo ale mam teraz tyle pelnowymiarowych podkladow ze chyba odpuszcze sobie chwilowo Lauress. Jeszcze raz dzieki
Rozumiem, ale jak coś to krzycz
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:37   #167
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale jak coś to krzycz
Nie omieszkam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:18   #168
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wklejam fotki i swatche błyszczyków, cieni i róży.
Jutro testy Ethereal oraz Finishing Touch i dam znać jak wrażenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_lauress cienie.jpg (55,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_lauress cienie swatch.jpg (72,9 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_lauress roze.jpg (54,6 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_lauress blyszczyki.jpg (65,3 KB, 67 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:30   #169
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja dzisiaj na dzień nałożyłam Soft Yellow w formule Minimalist i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Ostatnio nabawiłam sie jakiegoś uczulenia na twarzy (nie wiem jeszcze od czego) i troche bałam się jakikolwiek podkład kłaść, no ale tak bez niczego nie wyjde (bo jednak jest co ukrywać) więc wypróbowałam Minimalist, bo ponoć dla wrażliwej cery. No i naprawdę się sprawdził!!! Dobrze mi z nim było przez cały dzień, nic się nie zważyło, nie spłynęło ani nie piekło (przez to uczulenie).
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 20:41   #170
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Potwierdzam swoją wcześniejszą opinię, że LaurEss Elemental świetnie współgra z STF Rice z EDM. Wczoraj robiłam sobie domowy salon SPA-zabieg głębokiego oczyszczania twarzy(czyli masakrowałam twarz będąc w stresie znowu wyciskalam syfki a rano: "witaj maszkaro"
Ale się nie dałam: ryżowy, elemental 1 warstwa, na syfki punktowo, znowu ryżowy i do 13 było super. Potem bibułki matujące i tak do wieczora. Ale nadal czekam na efekt powalenia na kolana.Może EGM albo Lumiere?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 16:15   #171
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Oświadczam wszem i wobec, że kończę z kupowaniem próbek podkładów . Może jeszcze czasem skuszę się na cienie, pudry sypkie i primery, ale podkłady swoje znalazłam . Po próbach z Ethereal stwierdzam, że podkład jest świetny. Tak się przestraszyłam, że jest mocno kryjący, że kładłam naprawdę cieniutkie warstewki i wszystko się idealnie stopiło ze skórą, wytrzymało cały dzień, a z ich pudrem sypkim Finishing Touch to już w ogóle malina A ponieważ nie mogłam się zdecydować, to zamówiłam Kit'a za 45$ czyli dwa podkłady elemental i ethereal oraz puder FT, a na dniach składam jeszcze zamówienie na róż True Love (mała dywersyfikacja w celu zmylenia celników ) I na razie koniec .... chyba

A i leci do mnie Putty z Buff'd, bo ostatnio sobie o nim przypomniałam, wypróbowałam jeszcze raz i efekt był bardzo fajny więc wzięłam reffil bag i teraz będę miała zapas pudrów na 3 lata
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 22:03   #172
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wow, Dominko, gratulacje. Ja wlasnie dzisiaj to samo pomyslalam, tylko z EG w roli glownej mam juz dosc testowania, nie mam ochoty klasc probek na buzie, skoro z Roselyn jestem najbardziej zadowolona. Bede teraz szalec z cieniami i rozami - no moze jedynie tego tajemniczego Ethereala wyprobuje na zakonczenie...
Zostalo Ci moze cos z testow? mam sporo do zaoferowania
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 09:25   #173
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wow, Dominko, gratulacje. Ja wlasnie dzisiaj to samo pomyslalam, tylko z EG w roli glownej mam juz dosc testowania, nie mam ochoty klasc probek na buzie, skoro z Roselyn jestem najbardziej zadowolona. Bede teraz szalec z cieniami i rozami - no moze jedynie tego tajemniczego Ethereala wyprobuje na zakonczenie...
Zostalo Ci moze cos z testow? mam sporo do zaoferowania
No to ja Ci też gratuluję, że znalazłaś swoją firmę Ja też już miałam dosyć testów, codziennie coś innego na twarzy i przyglądanie się przez cały dzień jak to to się zachowuje Niestety, ponieważ na próbki wydałam sporo kasy, zapobiegawczo ethereala wzięłam tylko jedną więc nie mam się czym podzielić. Jak przyjdzie mój pełen wymiar to Ci mogę odsypkę zrobić, ale uprzedzam, że to będzie Subtle Neutral. On jest dla mnie trochę za jasny, ale Radianty są trochę za ciemne więc postanowiłam się wycwanić i wzięłam dodatkowe dwie ciemne próbki do każdej formuły (fresh) i sobie domieszam troszkę. Mam nadzieję, ze mój manewr się powiedzie.
Lauress ma custom mixy, ale one nie wchodzą w Kit'a. W takim przypadku dwa podkłady kosztowałyby mnie 52$ co się już w ogóle nie opłaca więc tak postanowiłam to ominąć
Jeśli będziesz chciała odsypkę mojego miksika to daj znać na PW
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:11   #174
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oświadczam wszem i wobec, że kończę z kupowaniem próbek podkładów . Może jeszcze czasem skuszę się na cienie, pudry sypkie i primery, ale podkłady swoje znalazłam . Po próbach z Ethereal stwierdzam, że podkład jest świetny. Tak się przestraszyłam, że jest mocno kryjący, że kładłam naprawdę cieniutkie warstewki i wszystko się idealnie stopiło ze skórą, wytrzymało cały dzień, a z ich pudrem sypkim Finishing Touch to już w ogóle malina A ponieważ nie mogłam się zdecydować, to zamówiłam Kit'a za 45$ czyli dwa podkłady elemental i ethereal oraz puder FT, a na dniach składam jeszcze zamówienie na róż True Love (mała dywersyfikacja w celu zmylenia celników ) I na razie koniec .... chyba

A i leci do mnie Putty z Buff'd, bo ostatnio sobie o nim przypomniałam, wypróbowałam jeszcze raz i efekt był bardzo fajny więc wzięłam reffil bag i teraz będę miała zapas pudrów na 3 lata
normalnie padłam ze śmiechu nie wierzę w takie deklaracje mineraloholiczek - zawsze ktoś znajdzie jakieś nowe cudo do wypróbowania

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wow, Dominko, gratulacje. Ja wlasnie dzisiaj to samo pomyslalam, tylko z EG w roli glownej mam juz dosc testowania, nie mam ochoty klasc probek na buzie, skoro z Roselyn jestem najbardziej zadowolona. Bede teraz szalec z cieniami i rozami - no moze jedynie tego tajemniczego Ethereala wyprobuje na zakonczenie...
Zostalo Ci moze cos z testow? mam sporo do zaoferowania
Ja w sumie tez mam faworyta - jeszcze co innego niż Wy, Lumiere kocham i już ale wiem że jeszcze czeka Dreamworld do przetestowania, i wciąż czekam na inne kolory z EGM w formule L&N
A z LaurEss Ethereal jest moim ulubieńcem

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-02 o 11:13
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:44   #175
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
normalnie padłam ze śmiechu nie wierzę w takie deklaracje mineraloholiczek - zawsze ktoś znajdzie jakieś nowe cudo do wypróbowania
No co za bezczelność tak mnie podejrzewać A co masz coś ciekawego do przetestowania?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:19   #176
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No co za bezczelność tak mnie podejrzewać A co masz coś ciekawego do przetestowania?
całe mnóstwo acz to chyba niekoniecznie temat na ten wątek tylko na wątek mieszalniczy, ale jeszczem nie gotowa
Uwaga robię OT poraduję się publicznie przyszlo mi wczoraj wieczorem zamówienie z coastal , poza pędzelkami, zamówiłam tez dużą krzemionkę, dużą mikę serecite i zestaw "wszystkiego" w próbkach, pigment żółty i brązowy, jak masz na coś ochotę to daj znać - bedę próbować ukręcić z tego podkład, puder etc, na pewno moge obdzielać pigmentem żółtym wszystkie wizażanki, którym mało żółci w podkładach , a brązowym te, które mają za jasne kolory
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 17:45   #177
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

czy ktoś próbował lauresowych primerów? Kuszą mnie, ale już dość sporo kasy u nich ostatnio wydałam.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:32   #178
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja mam ale jakos jeszcze nie testowalam.. Moge Ci podeslac odrobine tej odrobiny, ktora mi przyslali razem z Afterglow
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:14   #179
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja mam ale jakos jeszcze nie testowalam.. Moge Ci podeslac odrobine tej odrobiny, ktora mi przyslali razem z Afterglow
Dzięki Pranie , ale w międzyczasie zamówiłam próbkę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:49   #180
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Pranie , ale w międzyczasie zamówiłam próbkę
a ja w miedzyczasie zamowilam sample Ethereal
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.