Dobre przedszkole KRAKÓW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 15:33   #1
devona
Raczkowanie
 
Avatar devona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31

Dobre przedszkole KRAKÓW


WItam,
chce zapisac corke od jesieni do przedszkola. do panstwowego nie skladam nawet papierow, gdyz mala bedzie nie bedzie miec 3 lat w chwili zapisow (marzec).
zastanawiam sie nad dwoma: smerfy na łużyckiej oraz pępuś świata również na łużyckiej. Czy ktos moze podzielic sie opiniami na ich temat, badz polecic jakas inna placowke?
Bede wdzieczna za wszelkie info

Edytowane przez devona
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:36
devona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:37   #2
Zofia Em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre przedszkole KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez devona Pokaż wiadomość
WItam,
chce zapisac corke od jesieni do przedszkola. do panstwowego nie skladam nawet papierow, gdyz mala bedzie nie bedzie miec 3 lat w chwili zapisow (marzec).
zastanawiam sie nad dwoma: smerfy na łużyckiej oraz pępuś świata również na łużyckiej. Czy ktos moze podzielic sie opiniami na ich temat, badz polecic jakas inna placowke?
Bede wdzieczna za wszelkie info
polecam, bardzo dobre warunki lokalowe, kadra na poziomie, język angielski codziennie, miła domowa atmosfera, psycholog , logopeda do dyspozycji, dyrekcja przyjazna, organizacyjnie bez zarzutu,jedzenie zdrowe, smaczne - przygotowane na miejscu ,a moj Wnuczek...mówi dumnie " to jest moje przedszkole" ( nie ma jeszcze 3 lat)- co świadczy o identyfikacji z miejscem ) Lenkowo-300metrow od granic Krakowa,lokalizacja przepiekna,natura,czyste powietrze...Pierwsze w malopolsce Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne.Polecam
Zofia Em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:22   #3
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Dobre przedszkole KRAKÓW

ja polecam przedszkole prywatne w Grębałowie.Dobra opieka-wiem bo mieszkam niedaleko i mogę poobserwować dzieciaczki mała kameralna grupka ,zajęcia z tego co wiem dodatkowe i nie jakis ogromn koszt bo z wyzywieniem z tego co sie orientowałam to 500 zł.
Przedszkole to nazywa sie Pinokio mają swoja strone intre.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:14   #4
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Dobre przedszkole KRAKÓW

W Akademii Elfów 23 października są godziny otwarte dla rodziców, więc można się przejść i zobaczyć. Maja dosyć fajna ofertę, szczególnie te weekendy mi się podobają, no ale wiadomo, że najlepiej osobiście ocenić. Myślę, ze warto się przejść, co to szkodzi.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:28   #5
julis10
Przyczajenie
 
Avatar julis10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre przedszkole KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Zofia Em Pokaż wiadomość
polecam, bardzo dobre warunki lokalowe, kadra na poziomie, język angielski codziennie, miła domowa atmosfera, psycholog , logopeda do dyspozycji, dyrekcja przyjazna, organizacyjnie bez zarzutu,jedzenie zdrowe, smaczne - przygotowane na miejscu ,a moj Wnuczek...mówi dumnie " to jest moje przedszkole" ( nie ma jeszcze 3 lat)- co świadczy o identyfikacji z miejscem ) Lenkowo-300metrow od granic Krakowa,lokalizacja przepiekna,natura,czyste powietrze...Pierwsze w malopolsce Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne.Polecam
Moje dziecko wyszło z TRAUMĄ z tego przedszkola, nikomu nie polecam. Psycholog specjalizuje się we wmawianiu rodzicom autyzmu u dzieci, z którymi nie radzą sobie panie opiekunki, zrekrutowane na gumtree, niektóre w trakcie studiów. Dramat. I opryskliwa managerka. Aha, jak zabrałam stamtąd dziecko, dowiedziałam się, że nie jestem jedyna, która zdecydowała się na ten krok i że oni na początku tylko się starali.
julis10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.